1 pol19940209 foremski radosław tkk pacific sms toruń 40pkt 2 pol19930224 majorek adam lks ogniwo boxmet dzierżonió 40



Pobieranie 62.28 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar62.28 Kb.
SZOSA

JUNIOR MŁODSZY JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS ELIMINACJE DO OOM 2009

1 POL19940209 FOREMSKI Radosław TKK PACIFIC SMS TORUŃ 40pkt

2 POL19930224 MAJOREK Adam LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 40

3 POL19930203 KUTNIK Przemysław TKK PACIFIC SMS TORUŃ 39

4 POL19931106 MARCINIAK Andrzej GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 38

5 POL19940310 MICKIEWICZ Tomasz LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 38

6 POL19930822 LATOŃ Eryk KTK KALISZ 37

7 POL19940105 REKITA Szymon LKK STYROPOL BISKUPIEC 36

8 POL19930325 TREPKOWSKI Mateusz ALKS STAL GRUDZIĄDZ 36

9 POL19930428 HEITZMAN Tomasz KTK KALISZ 36

10 POL19930404 SAMOL Paweł GRUPA KOLARSKA GLIWICE 35

11 POL19930702 URBAŃCZYK Adam TKK PACIFIC SMS TORUŃ 34

12 POL19930123 KRÓL Rafał LK UKS PSZCZYNA 34

13 POL19930209 KRYMSKI Igor KTK KALISZ 32

14 POL19940327 SYKAŁA Wojciech GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 32

15 POL19930604 JEZIORSKI Rafał ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 32

16 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 31

17 POL19930209 SŁAWEK Mateusz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 29

18 POL19930111 CHYLIŃSKI Mateusz MKS JURAND CIECHANÓW 29

19 POL19930901 PACAN Patryk KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 28

20 POL19930221 LASOTA Damian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 27

21 POL19930218 CYRANKOWSKI Adam TKK PACIFIC SMS TORUŃ 27

22 POL19930108 FRANCZAK Wojciech LKS BASZTA GOLCZEWO 26

23 POL19930327 MIKULICZ Mateusz ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 26

24 POL19930907 TOMASZEWSKI Dominik MLKS WIELUŃ 25

25 POL19930301 PANASIUK Mariusz LKS KLESZCZÓW 24

26 POL19941203 PYTKA Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 23

27 POL19940630 KOZAK Piotr ZKS ELPIS LUBLIN 23

28 POL19930927 KACZMAREK Jakub KTK KALISZ 22

29 POL19930910 OWSIAN Arkadiusz TKK PACIFIC SMS TORUŃ 21

30 POL19930928 MATUSZCZYK Adam LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 21

31 POL19941121 BARANOWSKI Karol TKK PACIFIC SMS TORUŃ 21

32 POL19930423 BRUDZIŃSKI Dawid LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 20

33 POL19930820 GRZYBOWSKI Bartłomiej LKS BASZTA GOLCZEWO 20

34 POL19930402 JANICKI Krzysztof LKS BASZTA GOLCZEWO 19

35 POL19930212 SWOJAK Łukasz KKS GOSTYŃ 18

36 POL19930804 KOK Dominik GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 18

37 POL19930303 KOMISAREK Patryk LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE N. 17

38 POL19930524 PAWLACZYK Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 17

39 POL19940322 KUBIAK Patryk ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 17

40 POL19940103 KACZMAREK Mateusz. LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 16

41 POL19930816 KISTOWSKI Kacper GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 16

42 POL19940201 SZYNIEC Wojciech LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 15

43 POL19940128 LEŚNIEWSKI Paweł ALKS STAL GRUDZIĄDZ 15

44 POL19930602 ROSINEK Rafał LKS BASZTA GOLCZEWO 14

45 POL19930127 MICHCIŃSKI Michał LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 14

46 POL19930416 KUROWSKI Sebastian KTK KALISZ 13

47 POL19940121 WARDA Rafał KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 13

48 POL19930715 ZEGADŁO Kacper GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 10

49 POL19940322 KLASIŃSKI Łukasz ALKS STAL GRUDZIĄDZ 10

50 POL19931029 BILEWSKI Konrad DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 9

51 POL19940128 ŁAZAREWICZ Marek WLUKK BRZEG NYSA 9

-----------------------------------------------------------------------

NIE ZAKWALIFIKOWALI SIĘ

52 POL19930608 WYSOCKI Marek KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 8

53 POL19930423 MALEC Wojciech WLUKK BRZEG NYSA 8

54 POL19940228 KOLASIŃSKI Paweł PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGAR 8

55 POL19930802 CIELEPAK Marcin GRUPA KOLARSKA GLIWICE 7

56 POL19940213 STANISŁAWSKI Rafał UKS KOŻMINIANKA KOŻMIN 7

57 POL19941108 CHMIELEWSKI Piotr TKK PACIFIC SMS TORUŃ 6

58 POL19931012 KRAWCEWICZ Karol LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 6

59 POL19930619 OPASEWICZ Adrian KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 5

60 POL19930101 GROBELNY Przemysław LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 5

61 POL19940201 GŁOGOWSKI Fabian ALKS STAL GRUDZIĄDZ 4

62 POL19931012 LEWANDOWSKI Mateusz MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ 4

63 POL19930123 MAGIERA Leszek LK UKS PSZCZYNA 3

64 POL19940209 MOLITOR Adam LK UKS PSZCZYNA 3

65 POL19930405 OSIEWICZ Marcin LKS KLESZCZÓW 3

66 POL19930727 CEREMUGA Kacper UKS SOKÓŁ KĘTY 3

67 POL19930325 JANKOWSKI Jakub LUKS ART-PRINT OLSZTYN 2

68 POL19940408 KANTEK Jakub HURAGAN ŻAGAŃ 2

69 POL19940410 KUKIER Patryk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 2

70 POL19930325 MALEWICZ Marcin LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP. 2

71 POL19940317 WYLAMOWSKI Bartosz TKK PACIFIC SMS TORUŃ 1

72 POL19940811 SZCZEPANOWSK Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA 1

73 POL19940420 SKRZESZEWSKI Piotr LUKK POTRCSY-TSB BARCZEWO 1

74 POL19930511 SŁOWIK Patryk ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN 1

75 POL19930311 KLOREK Bartosz MLUKS BURGHARDT RASZKÓW 1

76 POL19930310 KARGUL Wojciech WKS FLOTA GDYNIA 1

77 POL19940111 KOMOSA Michał KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 1

78 POL19930807 GÓRSKI Daniel KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 1

79 POL19940908 GRZEGORCZYK Hubert KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 1

80 POL19930701 LECH Dominik GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 1

81 POL19940404 NICKIEWICZ Piotr LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 1

JUNIOR MŁODSZY START WSPÓLNY

ELIMINACJE DO OOM 2009
1 POL19930910 OWSIAN Arkadiusz TKK PACIFIC SMS TORUŃ 70pkt

2 POL19930108 FRANCZAK Wojciech LKS BASZTA GOLCZEWO 69

3 POL19930111 CHYLIŃSKI Mateusz MKS JURAND CIECHANÓW 68

4 POL19930404 SAMOL Paweł GRUPA KOLARSKA GLIWICE 68

5 POL19930604 JEZIORSKI Rafał ALKS STAL GRUDZIĄDZ 68

6 POL19930901 PACAN Patryk KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 67

7 POL19930325 TREPKOWSKI Mateusz ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 63

8 POL19930325 MALEWICZ Marcin LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP. 63

9 POL19940131 MARCINKOWSKI Łukasz KKS GOSTYŃ 63

10 POL19930209 KRYMSKI Igor KTK KALISZ 62

11 POL19930619 OPASEWICZ Adrian KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 61

12 POL19930127 MICHCIŃSKI Michał LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 60

13 POL19930209 SŁAWEK Mateusz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 60

14 POL19930907 TOMASZEWSKI Dominik MLKS WIELUŃ 59

15 POL19941004 HERCOG Jakub KS STOMIL POZNAŃ 59

16 POL19930327 MIKULICZ Mateusz ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 59

17 POL19930624 DUBIENIECKI Mateusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 58

18 POL19940317 WYLAMOWSKI Bartosz TKK PACIFIC SMS TORUŃ 57

19 POL19930325 JANKOWSKI Jakub LUKS ART-PRINT OLSZTYN 56

20 POL19930203 KUTNIK Przemysław TKK PACIFIC SMS TORUŃ 55

21 POL19930113 DĄBROWSKI Damian LKS BASZTA BYTÓW 53

22 POL19931110 KAMIŃSKI Mateusz KLTC KONIN 53

23 POL19941107 KLEPCZAREK Miłosz KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 53

24 POL19940503 WIŚNIEWSKI Grzegorz MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 52

25 POL19930703 BIAŁEK Tomasz LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 52

26 POL19940209 FOREMSKI Radosław TKK PACIFIC SMS TORUŃ 51

27 POL19930310 KARGUL Wojciech WKS FLOTA GDYNIA 51

28 POL19930223 SKIBA Damian KLTC KONIN 51

29 POL19930629 GRONKIEWICZ Kacper TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA 50

30 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 50

31 POL19940327 SYKAŁA Wojciech GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 49

32 POL19941121 BARANOWSKI Karol TKK PACIFIC SMS TORUŃ 49

33 POL19940310 MICKIEWICZ Tomasz LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 47

34 POL19930224 MAJOREK Adam LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 46

35 POL19940228 KOLASIŃSKI Paweł PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGAR 45

36 POL19930311 KLOREK Bartosz MLUKS BURGHARDT RASZKÓW 44

37 POL19930405 OSIEWICZ Marcin LKS KLESZCZÓW 44

38 POL19930221 LASOTA Damian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 43

39 POL19930608 WYSOCKI Marek KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 43

40 POL19930411 DĘBEK Damian ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE 43

41 POL19931029 BILEWSKI Konrad DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 43

42 POL19930727 CEREMUGA Kacper UKS SOKÓŁ KĘTY 42

43 POL19930820 GRZYBOWSKI Bartłomiej LKS BASZTA GOLCZEWO 42

44 POL19931026 KARDAŚ Lucjusz ALKS STAL GRUDZIĄDZ 40

45 POL19930927 KACZMAREK Jakub KTK KALISZ 39

46 POL19930218 CYRANKOWSKI Adam TKK PACIFIC SMS TORUŃ 39

47 POL19940201 SZYNIEC Wojciech LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 39

48 POL19930301 PANASIUK Mariusz LKS KLESZCZÓW 38

49 POL19941203 PYTKA Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 38

50 POL19930303 KOMISAREK Patryk LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE N. 38

51 POL19931118 KOTT Konrad TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA 37

52 POL19940407 PŁOTKA Mirosław LKS BASZTA BYTÓW 37

53 POL19930822 LATOŃ Eryk KTK KALISZ 36

54 POL19930702 URBAŃCZYK Adam TKK PACIFIC SMS TORUŃ 35

55 POL19930331 GRABARZ Łukasz KS AGROS ZAMOŚĆ 35

56 POL19940301 KASPERKIEWICZ Przemysław KTK KALISZ 35

57 POL19940811 SZCZEPANOWSKI Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA 34

58 POL19930729 MROZEK Mateusz WLUKK BRZEG NYSA 34

59 POL19940128 ŁAZAREWICZ Marek WLUKK BRZEG NYSA 32

60 POL19940130 MICHALSKI Adam KLTC KONIN 32

61 POL19931012 KRAWCEWICZ Karol LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 31

62 POL19941107 LIPA Mateusz KLTC KONIN 31

63 POL19930428 HEITZMAN Tomasz KTK KALISZ 31

64 POL19941015 CZMOCH Szymon ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 31

65 POL19930121 JOPEK Arkadiusz KTK KALISZ 30

66 POL19940322 KLASIŃSKI Łukasz ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 30

67 POL19930524 PAWLACZYK Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 30

68 POL19940105 REKITA Szymon LKK STYROPOL BISKUPIEC 30

69 POL19930602 ROSINEK Rafał LKS BASZTA GOLCZEWO 29

70 POL19930908 SZYMAŃSKI Ireneusz TKK PACIFIC SMS TORUŃ 29

71 POL19941012 SUCHOCKI Wojciech LKK STYROPOL BISKUPIEC 29

72 POL19930804 MOCZYŃSKI Maciej GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 29

73 POL19931201 BIAŁAS Szymon LKK LUKS SŁAWNO 28

74 POL19930402 JANICKI Krzysztof LKS BASZTA GOLCZEWO 27

75 POL19931221 BANASZEK Adrian BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 26

76 POL19940409 MAMOŃSKI Patryk KTK KALISZ 26

77 POL19930807 GÓRSKI Daniel KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 25

78 POL19940213 ANTCZAK Krzysztof LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE N. 25

79 POL19930112 PRZYBYŁEK Arkadiusz LUKS OLIMPIJCZYK-PAGED MORĄG 25

80 POL19930608 OKOŃ Konrad LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 25

81 POL19940408 KANTEK Jakub ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ 24

82 POL19930817 KOSTECKI Patryk MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 24

83 POL19940103 KACZMAREK Mateusz. LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 24

84 POL19940630 KOZAK Piotr ZKS ELPIS LUBLIN 23

85 POL19930804 KOK Dominik GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 23

86 POL19930928 MATUSZCZYK Adam LSKK LITYŃSKI FAZBUT BEŁCHAT 23

87 POL19930416 KUROWSKI Sebastian KTK KALISZ 22

88 POL19940322 KUBIAK Patryk ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 22

89 POL19930925 SZAGŻDOWICZ Dominik GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 22

90 POL19940609 GAJTKOWSKI Piotr TKK PACIFIC SMS TORUŃ 21

91 POL19930802 CIELEPAK Marcin GRUPA KOLARSKA GLIWICE 21

92 POL19940511 MAJŁOWSKI Piotr KS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSK 20

93 POL19931025 MAŚLANKA Tomasz WLKS KRAKUS BBC CZAJA 20

94 POL19930114 KRZYKOWSKI Damian PTC PRUSZKÓW 20

95 POL19930116 JUSZCZAK Damian KTK KALISZ 20

96 POL19930416 TOMASZEWSKI Michał LUKS TRÓJKA PIASECZNO 20

97 POL19940504 WONTOROWSKI Dawid TKK PACIFIC SMS TORUŃ 19

98 POL19940608 GORZELAK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 19

99 POL19941108 CHMIELEWSKI Piotr TKK PACIFIC SMS TORUŃ 18

100 POL19930719 SZYCA Paweł LKS BASZTA BYTÓW 18

101 POL19940327 KACZMAREK Adam UKS TRÓJKA JAROCIN 18

102 POL19931014 BORKOWSKI Arkadiusz MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 17

103 POL19941007 ZYSK Radosław MRĄG.STOW.ROWR.MRĄGOWO 16

104 POL19930811 KRZYSTECZKO Daniel GRUPA KOLARSKA GLIWICE 16

105 POL19930412 KULPA Tomasz LKS GRODZISZCZANKA GRODZISKO 16

106 POL19930212 SWOJAK Łukasz KKS GOSTYŃ 16

107 POL19940916 PAWŁOWSKI Rafał LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 15

108 POL19930511 SŁOWIK Patryk ELEKTRO-BUD BOGO SZCZECIN 15

109 POL19930101 GROBELNY Przemysław LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 15

110 POL19940209 MOLITOR Adam LK UKS PSZCZYNA 15

111 POL19930701 LECH Dominik GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 15

112 POL19930715 MAZEPA Mateusz WLUKK BRZEG NYSA 14

113 POL19930627 KRZYŻEWSKI Konrad LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 14

114 POL19930313 WOŁKOWICZ Kamil LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 14

115 POL19930706 ŚWIERCZYŃSKI Paweł LUKK PRIM EŁK 13

116 POL19940514 SUBSTELNY Jakub KLTC KONIN 12

117 POL19931106 MARCINIAK Andrzej GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 12

118 POL19940721 GŁOGOWSKI Patryk WLUKK BRZEG NYSA 11

119 POL19930126 KOTER Krzysztof LUKS ART-PRINT OLSZTYN 11

120 POL19940113 JĘDRZEJCZYK Maksymilian LKK LUKS SŁAWNO 11

121 POL19930123 KRÓL Rafał LK UKS PSZCZYNA 11

-------------------------------------------------------------------------
NIE ZAKWALIFIKOWALI SIĘ
122 POL19930220 KRAKOWIAK Norbert ZDUŃSKOWOLSKIE TOW.CYKLISTÓW 10

123 POL19931002 MODZELEWSKI Artur LKK STYROPOL BISKUPIEC 9

124 POL19940121 WARDA Rafał KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 9

125 POL19940111 KOMOSA Michał KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 8

126 POL19930313 SZAFARCZYK Sebastian MOSIR UKS 18 MYSŁOWICE 8

127 POL19931229 DOBBEK Paweł LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 7

128 POL19930219 ZIĘBA Adrian LKS KLESZCZÓW 7

129 POL19930623 ROL Bartosz KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 7

130 POL19930119 BASZCZIJ Michał UKK JELCZ LASKOWICE 6

131 POL19940928 WOLSKI Tomasz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 6

132 POL19930817 CUPAŁA Sylwester LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 5

133 POL19930320 MAJKOWSKI Dawid LKS BASZTA BYTÓW 5

134 POL19930912 STACHURSKI Daniel LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 4

135 POL19941211 PRZYBYSZ Emil KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 4

136 POL19940719 JANOSZ Leszek LK UKS PSZCZYNA 4

137 POL19930816 KISTOWSKI Kacper GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 4

138 POL19940213 STANISŁAWSKI Rafał UKS KOŻMINIANKA KOŻMIN 3

139 POL19940908 GRZEGORCZYK Hubert KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 3

140 POL19930121 SZUMALA Maciej DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 2

141 POL19930922 JABŁOŃSKI Michał MKS JURAND CIECHANÓW 2

142 POL19930123 MAGIERA Leszek LK UKS PSZCZYNA 2

143 POL19931009 KURKOWIAK Dariusz GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 1

144 POL19941117 OWCZAREK Marcin MLUKS VICTORIA JAROCIN 1

145 POL19940201 GŁOGOWSKI Fabian ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX 1

146 POL19940111 BUCHALIK Adam UKS SPRINT ŁAZISKA GÓRNE 1

147 POL19931201 JAŁOWSKI Piotr KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 1

148 POL19930530 SKOWROŃSKI Tomasz KTK KALISZ 1

149 POL19940321 RENKIEWICZ Dawid TKK PACIFIC SMS TORUŃ 1

150 POL19930912 STACHURSKI Dawid LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 1

151 POL19940715 STOSZ Patryk UKS STOBRAWA KLUCZBORK 1

152 POL19941105 ŚRUTOWSKI Patryk KLTC KONIN 1

JUNIORKA MŁODSZA

ELIMINACJE DO OOM 2009

1 POL19941125 KIRSCHENSTEIN Katarzyna KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 149pkt

2 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 108

3 POL19940831 DOBROWOLSKA Martyna WKS FLOTA GDYNIA 108

4 POL19930609 MAZUR Justyna KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 107

5 POL19931109 KOMOŚ Alicja KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 97

6 POL19930502 KIEJDA Katarzyna LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 96

7 POL19940122 WIŚNIEWSKA Aleksandra LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 95

8 POL19930810 WILKOS Katarzyna FM AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 95

9 POL19930318 BORKOWSKA Dominika GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 94

10 POL19930410 MORYTKO Natalia GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 70

11 POL19930322 TUROBOŚ Marta LKK LUKS SŁAWNO 69

12 POL19930503 KARDAS Aleksandra ALKS STAL OCETIX EKOBUD GRUD 63

13 POL19940929 NIEWIADOMA Katarzyna WLKS KRAKUS BBC CZAJA 59

14 POL19941028 ŻUKOWSKA Klaudia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 52

15 POL19930820 MANDRYSZ Hanna GRUPA KOLARSKA GLIWICE 50

16 POL19930624 SOCHA Anna FM AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 49

17 POL19950902 WAWRZYNIAK Aleksandra MLUKS SZPEREK BURGHARDT ANTO 47

18 POL19930906 KOPIŃSKA Monika LKK STYROPOL BISKUPIEC 44

19 POL19931219 DUTKIEWICZ Paula UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 39

20 POL19940428 RYBIŃSKA Paulina LKK LUKS SŁAWNO 38

21 POL19941209 TARCZYŁO Dorota KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 37

22 POL19940923 DUDA Justyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 37

23 POL19930324 KŁOS Patrycja CWKS RESOWIA RZESZÓW 36

24 POL19930628 KOHLBRENER Sabina UKS GIMNAZJUM IMIELIN 30

25 POL19930211 MACHOŚ Adrianna GRUPA KOLARSKA GLIWICE 30

26 POL19940826 ZIÓŁKOWSKA Maria LKK LUKS SŁAWNO 30

27 POL19940121 PRZEWIĘDA Marlena LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 29

28 POL19930901 KRAJKA Anna KS LECHIA GDAŃSK 25

29 POL19941219 BIEDRZYCKA Agnieszka LUKK PRIM EŁK 25

30 POL19940326 JURCZAK Karolina KS 64-STO LESZNO 24

31 POL19940618 BALCEREK Agata LUKK PRIM EŁK 23

32 POL19930120 KIRPSZA Katarzyna KS SOKÓŁ SOKÓLKA 19

33 POL19930430 KRAJEWSKA Żaneta KS ROMET RENEX BYDGOSZCZ 19

34 POL19930709 TOMASZEWSKA Agata GOSIR PIASECZNO 19

35 POL19940117 SZTYK Karolina UKK JELCZ LASKOWICE 16

36 POL19930409 PIETRZAK Aneta UKS GIMNAZJUM IMIELIN 14

37 POL19941123 JAŁOWSKA Monika KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE 14

38 POL19930929 KWIECIŃSKA Justyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 13

39 POL19940709 PLICH Magdalena TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA 13

40 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 12

41 POL19940430 ADAMOWSKA Monika KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 12

------------------------------------------------------------------------

NIE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ

42 POL19930618 PACOŃ Monika FM AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 10

43 POL19930422 ŻUR Monika LS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 10

44 POL19930102 BRODALA Sabina MLUKS SZPEREK BURGHARDT ANTO 9

45 POL19930525 FIJAŁKOWSKA Ewelina LKK LUKS SŁAWNO 8

46 POL19940726 PYRGIES Alicja UKS PODWILK 7

47 POL19940414 CZARNECKA Urszula LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 7

48 POL19940207 POGORZELAK Magdalena MLUKS SZPEREK BURGHARDT ANTO 6

49 POL19930330 WOJTASZCZYK Karolina LKK START TOMASZÓW MAZ. 6

50 POL19941129 SAPIEJA Aleksandra ULKS JÓZEFINA 5

51 POL19931106 SĘDEK Klaudia LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 5

52 POL19940128 SKULSKA Joanna KS AGROS ZAMOŚĆ 4

53 POL19930824 STRZELECKA Weronika LUKS FENIKS CZERNICA 3

54 POL19940308 KOWALIK Beata KK ALJOT-KENDA ZIEMIA DARŁOW 2

55 POL19940420 MODRAKOWSKA Anna KS ROMET RENEX BYDGOSZCZ 2






©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna