54. international cycling race for national defence ministry cup 176 km Pisz Orzysz 22 August 2015



Pobieranie 34.21 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar34.21 Kb.

54. INTERNATIONAL CYCLING RACE FOR NATIONAL DEFENCE

MINISTRY CUP 176 km Pisz - Orzysz 22 August 2015

Organizator / Organiser: Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu „Mazovia Team” / Sport Support & Development Association Mazovia Team, 01-494 Warszawa, ul. Waldorffa 29. tel. +48 (22) 499 55 46, fax: +48 22 499 54 07; adres-mail: mazoviateam@interia.pl Ze strony Stowarzyszenia osobą odpowiedzialną jest / Event Director: Marcin Wasiołek, telefon / phone mobile: +48 501 550 347.

LISTA STARTOWA / START LIST


TEAM BLIZ – MERIDA MER SWE

1 JANSSEN Yannick NED19901108

2 MANNINEN Matti FIN19920720

3 MILLER Barry USA19881205

4 MONCORGE Pierre FRA19920307

5 POLDER Robert SWE19910621

6 SVENSSON Johan SWE19791002

7 *TEFRE LUNDER Mikkel NOR19961206

8 *TEFRE LUNDER Nikolai NOR19941012

Dyr.Sport:NYSTRAND Dennis

KOLSS BDC TEAM KLS UKR

11 GOLOVASH Oleksandr UKR19910921

12 VASYLYUK Andriy UKR19870829

13 POLIVODA Oleksandr UKR19870331

14 MALYNIVSKYI Vasyl UKR19921121

15 KULYK Andriy UKR19890830

16 BUTS Vitaliy UKR19861024

17 *BANASZEK Adrian POL19931021

18 STACHOWIAK Adam POL19890710

Dyr.Sport:PRYSCHEPA Andriy


CCC SPRANDI POLKOWICE CCC POL

21 KIENDYŚ Tomasz POL19770623

22 *LATOŃ Eryk POL19930822

23 MARYCZ Jarosław POL19870417

24 MATYSIAK Bartłomiej POL19840911

25 *BROŻYNA Piotr POL19950217

26 OWSIAN Łukasz POL19900224

27 STĘPNIAK Grzegorz POL19890324

28 RUTKIEWICZ Marek POL19810508

Dyr.Sport:WADECKI Piotr

WARMIA I MAZURY MXI POL

31 *KOTT Konrad POL19931118

32 *BOROWSKI Jędrzej POL19960720

33 SKRZYNIARZ Karol POL19881210

34 SOBIERAJ Przemysław POL19910926

35 *KRASNODĘBSKI Artur POL19960222

36 *MAŁACHOWSKI Kamil POL19961024

37 SKARŻYŃSKI Wojciech POL19890422

Dyr.Sport:TROJGA Zdzisław

AWT GREEN WAY AWT CZE

41 *ALVARO Cuadros ESP19950412

42 *LEHKY Roman CZE19960630

43 *BASKA Erik SVK19940112

44 *GARCIA CORTINA Ivan ESP19951120

45 *KASPERKIEWICZ Przemysław POL19940301

47 *MOLLY Kenny BEL19961224

Dyr.Sport:ANDRLE Rene

KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY PUŁ POL

51 HABA Grzegorz POL19920130

52 *SOLIŃSKI Patryk POL19960125

53 *JEZIORSKI Rafał POL19930604

54 *SOLIŃSKI Jakub POL19950110

55 *GÓRECKI Patryk POL19960525

56 *GRONKIEWICZ Kacper POL19930629

57 *KAZIMIERCZAK Mateusz POL19950715

58 *KIETLIŃSKI Wojciech POL19940421

Dyr.Sport:ŚWIDERSKI Łukasz

TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW TCC POL

61 *BIJAK Marcin POL19950103

62 *JAROMIN Piotr POL19940608

63 *GRABIS Mateusz POL19940824

65 *NAJS Jakub POL19940822

66 *SZYMAŃSKI Patryk POL19951208

67 *SZCZEPANOWSKI Bartek POL19940811

Dyr.Sport:BAŁD Bolesław

LEGIA – CORRATEC LEG POL

71 CIELUCH Marcin POL19810506

73 DOMAGAŁA Patryk POL19920730

75 KUCIĘBA Karol POL19901129

76 LEWANDOWSKI Kamil POL19890302

78 GÓRECKI Jarosław POL19841016

Dyr.Sport:GÓRALEWSKI Włodzimierz

KIEV TEAM KIV UKR

81 KHRIPTA Andrii UKR19861129

82 *KOZACHENKO Sergiy UKR19940518

83 *ASHUROV Kostyantyn UKR19961010

84 *BONDARENKO Pavlo UKR19960910

85 *SHUMILOV Iurii UKR19950926

86 *SKORENKO Mykyta UKR19930628

Dyr.Sport:SURALOV Mykhailo

DOMIN SPORT DOM POL

91 WITECKI Mariusz POL19810510

92 ZIELIŃSKI Kamil POL19880303

93 DETKO Artur POL19830218

94 RĘBIEWSKI Jarosław POL19740227

95 NOWAK Mateusz POL19920715

96 CHARUCKI Paweł POL19881014

97 *PAWLAK Tobiasz POL19951124

98 FOLTYN Jakub POL19920312

Dyr.Sport:PAWLAK Wojciech

TEAM FIXIT FIX NOR

101 *STOKKENES Torstein NOR19930918

102 *JENSEN Jan WilliamNOR19940209

103 *SANDAL Henrik NOR19950730

104 GJOLBERG Adrian NOR19890223

105 *MADSEN Kristoffer NOR19960606

106 *JACOBSEN Andreas NOR19960716

107 *AUSTEVOLL Ole Andre NOR19940415

108 *HERMANSEN Sindre Eid NOR19930917

Dyr.Sport:JENSEN Jan Roger NOR19620723

ACTIVEJET TEAM ACT POL

111 PODLASKI Michał POL19880513

112 BODNAR Łukasz POL19820510

113 FRANCZAK Paweł POL19911007

114 GRADEK Kamil POL19900917

115 DĄBKOWSKI Konrad POL19890216

116 *MICKIEWICZ Tomasz POL19940310

Dyr.Sport:CHMIELEWSKI Piotr
WCHISTLE ESKOM ZIEMIA BRZESKA WIS POL

121 BARTKIEWICZ Andrzej POL19911024

122 KOMAR Mateusz POL19850718

124 OBORSKI Dominik POL19920417

125 PAWLAK Grzegorz POL19890715

126 *SADOWY Rafał POL19950703

127 *STEFANIAK Konrad POL19950110

Dyr.Sport:BARTKIEWICZ Jacek



W trakcie wyścigu rozegrana zostanie lotna w miejscowości Biała Piska km 122,2

There will be a special prime during the race in Biała Piska city km 122,2





©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna