Anna Kozłowska nowym Dyrektorem Finansowym i Członkiem Zarządu w Affidea PolskaPobieranie 8.29 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar8.29 Kb.
Anna Kozłowska nowym Dyrektorem Finansowym i Członkiem Zarządu w Affidea Polska
Z początkiem czerwca stanowisko Dyrektora Finansowego w firmie Affidea Polska (dawniej Euromedic) objęła Anna Kozłowska. Będzie ona odpowiedzialna za całościowe zarządzanie polityką finansową spółki w Polsce i na Litwie. Tym samym Wojciech Mizerka, członek zarządu Affidea Polska i dotychczasowy CFO i COO pozostaje na stanowisku Członka Zarządu i Dyrektora Operacyjnego ds. onkoterapii i diagnostyki obrazowej.
Anna Kozłowska swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2002 roku w branży hotelarskiej, w sieci RESIDOR posiadającej takie marki jak RadissonBlu czy ParkInn gdzie była odpowiedzialna m.in. za projekt przejęcia sieci hotelarskiej. Bezpośrednio przed nawiązaniem współpracy z Affidea Anna Kozłowska pracowała jako Dyrektor Finansowy - Członek Zarządu w Canon Polska, gdzie spędziła prawie 7 lat. W tym czasie prowadziła liczne projekty, takie jak przejęcie spółki OCE Poland, a następnie jej połączenie z Canonem, oraz projekt Euro 2012 związany ze sponsorowaniem przez Canon mistrzostw Europy w piłce nożnej.
- Rozszerzenie Zarządu o osobę Anny jest dla Affidei bardzo dobrą informacją, bowiem nie tylko świadczy o dalszym rozwoju Spółki, ale i wzbogaca dotychczasowy Zarząd o człowieka o bogatym doświadczeniu oraz ogromnym zaangażowaniu, co jest szczególnie ważne na tym etapie istnienia Spółki. mówi Jarosław Furdal, Prezes Affidea Polska. – Przed nami nowe wyzwania związane z rozwojem firmy i na tym będziemy koncentrować nasze wysiłki – dodaje prezes Furdal.
Pani Anna Kozłowska ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Informatyczną w Warszawie, otrzymując tytuł magistra ekonomii w specjalności XXX w 2004 roku. Dodatkowo w roku 2012 ukończyła studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Prawo dla Managerów.
- Cieszę się, że powierzono mi tak odpowiedzialne zadanie. Zdaję sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie, ale jednocześnie szansa na konsekwentne budowanie pozycji marki Affidea w Polsce.” – mówi Anna Kozłowska.
Pani Anna Kozłowska swój wolny czas lubi spędzać aktywnie. Do jej ulubionych dyscyplin sportowych należy bieganie. Może się pochwalić ukończeniem wielu półmaratonów i maratonów.
***

O Affidea:
Firma Affidea (dawniej Euromedic) jest jednym z największych inwestorów i świadczeniodawców usług w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) w Europie. W 197 centrach medycznych, będących wyłączną własnością firmy, zapewnia najlepszą możliwą diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz usługi z zakresu radioterapii onkologicznej. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma rozszerza działalność również na obszary, w których nikt jeszcze dotąd nie działał. Zatrudniając profesjonalną kadrę zajmującą się diagnostyką, firma Affidea staje się również wiodącą siłą dostarczającą zdalną diagnostykę - oferując wielomodułowe usługi z zakresu teleradiologii.
Firma zatrudnia blisko 6 000 wykwalifikowanych specjalistów medycznych. Posiada centra w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Grecji, we Włoszech, w Turcji, Czechach, Rosji, Portugalii, Bułgarii, Szwajcarii, Irlandii oraz na Litwie.
W Polsce firma Affidea obecna jest od 2000 roku. Jej celem jest nie tylko wprowadzanie do Polski najnowocześniejszych metod i narzędzi leczenia chorób nowotworowych, ale również konsekwentne zwiększanie dostępu Polaków do tych usług.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna