Bieg fana pana stefana 10 km. OrganizatorzyPobieranie 6.5 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar6.5 Kb.
BIEG FANA PANA STEFANA

10 km.

ORGANIZATORZY: AKB SZCZYTNO, MIODY LEŚNODWORSKIE,"KRĘCIOŁY”SZCZYTNO, zapraszają wszystkich biegaczy, znajomych i nieznajomych, którzy mieli okazję rywalizować w ostatnich 30 latach w biegach długodystansowych z panem Stefanem Jankowskim ze Szczytna, jak również biegaczy początkujących i mających zamiar dołączyc do naszego grona. Przed Wami niebywała okazja poznać, kogoś, kto kilka razy biegiem okrążył Ziemię i chętnie podzieli się wspomnieniami, radą i wskazówkami.

MIEJSCE I CZAS: Szczytno (Leśny Dwór) 09.08.2014. (sobota). Start godz. 12.00

Zapisy od godz. 9.00 do 11.45TRASA: Dystans 10 km. Las podmiejski, teren Nadleśnictwa i Gminy Szczytno, drogi leśne.

UCZESTNICTWO: Udział w biegu może wziąć każda osoba, która do dnia 09.08.2014. ukończyła 18 lat, wypełni i podpisze pisemną deklaracje o udziale w w/w biegu na własną odpowiedzialność. Do udziału dopuszcza się uczestników niepełnoletnich, od lat 16 w obecności i za pisemną zgodą rodziców, lub opiekunów prawnych.

CEL: Ogólnopolskich bieg z okazji 30- tej rocznicy obecności na trasach biegowych nestora szczycieńskich biegaczy Stefana Jankowskiego- maratończyka, utytułowanego zawodnika wielu mistrzostw Polski i biegów ogólnopolskich.

KATEGORIE: Open, oraz co 10 lat - K/M

NAGRODY: Okazjonalne pamiątkowe medale, wykonane specjalnie na bieg - pakiet startowy - posiłek regeneracyjny - ognisko integracyjne – niespodzianki.

WPISOWE: 25 zł. Płatne w dniu zawodów.

KONTAKT: e-mail: akb2001@wp.pl tel. 664292558- prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału w celu zapewnienia nagród wszystkim uczestnikom.

Interpretacja regulaminu, rozstrzyganie spraw spornych i zmian w regulaminie. Należy do Organizatora. Na trasie biegu zapewniamy napoje, oraz opiekę medyczną. Bieg odbędzie się

bez względu na pogodę. AKB- SZCZYTNO©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna