Czy trzeba zarejestrować dzieci do szkoły?Pobieranie 7.24 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar7.24 Kb.
Czy trzeba zarejestrować dzieci do szkoły? Wybierz PEV / PIL.

Laura R. tłumacza w Hong Kongu, Chinach. Laura mówi siedmiu językach.
Jeśli chcesz nauczyć się innego języka, start z Walencji. Jeśli dzieci są dwujęzyczne, to będzie im łatwiej uczyć się innych języków. Im więcej języków, master, tym łatwiej jest nauczyć się nowych.

Maria M. branży komunikacji zawodowej. Ona mieszka w Cork w Irlandii.
Ona pracuje dla Apple tworzenia aplikacji komputerowych na rynku hiszpańskim w języku hiszpańskim i Walencji. Mówi Walencji, hiszpańskim, włoskim i angielskim. Daj swoim dzieciom szansę, zapisać je w Walencji programu.

Louise D. urodził się w Manchester. Louise posiada stopień zagranicznych język z University of Hull.


Zna cztery języki. Uczyłem się angielskiego w wielu krajach. Teraz mieszkam w Walencji, a ja mój syn zapisał w Walencji program, bo chcę mu mówić w trzech językach, kiedy kończy się szkoła: hiszpański, angielski i Walencji.

"Daj im szansę. Zapisz się do przyszłości, zarejestrować się w Walencji.

Okres rejestracji do przedszkola i szkoły podstawowej rozpoczyna się w maju.Aby zapisać syna lub córkę, trzeba będzie poprosić o formularz zgłoszeniowy w miejscowej szkole. Można również pobrać formularz na stronie:

www.escolavalenciana.org / zdany egzamin.

Formularz zawiera dwie opcje: "Walencja utwór" (PEV / PIL) oraz "hiszpańskim torze" (PIP).

Co oferują te programy?

Program Edukacji Walencji (PEV)


Opis: Program ten jest przeznaczony do Walencji głośników. Walencja jest wykorzystywany jako podstawowy język hiszpański i wprowadza się na poziomie przedszkolnym.

Wyniki: badania podkreślają, że program ten zapewnia polecenia zarówno Walencji i Hiszpanii. Jeśli zapisać syna lub córkę w Walencji program, dasz im szansę być dwujęzyczne, stawiając ich w lepszej pozycji, aby nauczyć się trzeciego języka, takich jak angielski.

Zanurzenie językowej programu (PIL)

Opis: Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy nie są przede wszystkim Walencji głośników. Nauka rozpoczyna się w Walencji i Hiszpanii wprowadzono na poziomie szkoły podstawowej. Specjalistycznej metodologii, które następuje:

• szanuje język uczniów do domu.


• Współpracuje z sytuacjach komunikacyjnych.
• uczy nowego języka poprzez używanie.

Wyniki: Metoda ta ma osiągnąć doskonałe wyniki w Finlandia i Kanada. Hiszpańskojęzycznych studentów, którzy rozpoczynają naukę w Walencji uzyskania najlepszych rezultatów w Walencji, hiszpańskim i angielskim.

Progressive programu Incorporation (PIP)

Cechy: podstawowy język pracy szkoły jest hiszpański. Walencja jest wprowadzane stopniowo. W drugim etapie szkoły podstawowej, jednego przedmiotu wprowadza się w Walencji (nauk społecznych i przyrodniczych)

Wyniki: Studenci uzyskania różnych wyników testów. Ogólnie, studenci mają więcej trudności w opanowaniu Walencji i Hiszpanii jednakowo. W najnowszych badaniach przeprowadzonych w szkole, która oferuje zarówno tego programu i opcji językowych zanurzenie w Walencji (PIL), wyniki były decydujące. Studenci w PIL były bardziej właściwe w Walencji, hiszpańskim i angielskim.


Inne zalety kształcenia dwujęzycznego:PEV / programów PIL są jedynymi, w celu zapewnienia dwujęzycznych kompetencji i ułatwi naukę języka obcego. Opanowanie dwóch języków pozwala ludziom odczytać znacznie więcej informacji na temat języka, niż tych, którzy mówią tylko jedno: Bycie dwujęzyczne umożliwia:

• Lepsze integracji kulturowej.


• Większe możliwości i predyspozycje do uczenia się nowych języków.
• Lepsze wyniki w nauce.
• Lepsze przygotowywanie dla uczelni.
Więcej możliwości, więcej możliwości kariery.

Po zapisaniu dziecka:• Zaznacz idealny program z X: PEV / PIL
• Pamiętaj, aby zaznaczyć tylko jedną opcję. PEV / programów PIL są pierwszymi do wypełnienia. Jeśli zaznaczysz PEV / PIL jako pierwszą opcję i jako druga opcja PIP, prawo nie wymaga, aby mieć miejsce w Walencji programu.
• Dodaj pojedynczy wniosek w maksymalnie trzech szkołach.
• Miejsca na naukę w Walencji są ograniczone w wielu miejscach. Dołącz wszystkie formalności wymagane do uzyskania jak najwyższej liczby punktów. ©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna