Dane teleadresowe instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie zporr



Pobieranie 127.35 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar127.35 Kb.
DANE TELEADRESOWE INSTYTUCJI ODPOWIEDZIALNYCH ZA WDRAŻANIE ZPORR
INSTYTUCJA ZARZĄDZAJĄCA ZPORR:
Ministerstwo Gospodarki i Pracy - Departament Wdrażania Programów Rozwoju Regionalnego Plac Trzech Krzyży 3/5 00- 507 Warszawa

Tel. ( 0 – prefix – 22) 693- 42 -42


Fax. ( 0 – prefix – 22) 693- 40 - 88

http://www.zporr.gov.pl



http://www.mgip.gov.pl
INSTYTUCJA UCZESTNICZĄCA WE WDRAŻANIU ZPORR NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚWIETOKRZYSKIEGO

Urząd Marszałkowski Woj. Świętokrzyskiego
Al. IX Wieków Kielc 3 25 – 516 Kielce Bud. C2 II i III piętro


http://www.sejmik.kielce.pl

http://www.swietokrzyskie – zporr.pl

Departament Funduszy Strukturalnych


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Marek Szczepanik – Dyrektor

342 17 62
344 57 23

marek.szczepanik@sejmik.kielce.pl


212

Irena Sochacka
Z- ca Dyrektora

342 17 62

342 19 90

344 57 23


irena.sochacka@sejmik.kielce.pl


214

Stanisław Piskorek

Z- ca Dyrektora



342 17 62
342 15 18

stanislaw.piskorek@sejmik.kielce.pl


211

Magdalena Krzeszowska – sekretariat

342 17 62

344 57 23


362 55 99 fax.

magdalena.krzeszowska@sejmik.kielce.pl



213

Oddział Wdrażania Projektów Infrastrukturalnych

Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Aleksandra Kaziur- Kierownik Przemysław Janiszewski

342 14 55

kaziur@sejmik.kielce.pl
przemysław.janiszewski@sejmik.kielce.pl

252

Sebastian Boś

Ernest Klauziński



342 11 60

sebastian.bos@sejmik.kielce.pl

ernest.klauzinski@sejmik.kielce.pl

249

Aneta Barchan

Ewelina Purtak



342 14 98


aneta.barchan@sejmik.kielce.pl

purtak@sejmik.kielce.pl

250

Beata Boś

Iwona Ozga



342 12 13

sobczyk@sejmik.kielce.pl

iwona.ozga@sejmik.kielce.pl

251

Oddział Sprawozdawczości i Pomocy Technicznej


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Włodzimierz
Wowczko -

Kierownik



342 16 81

344 10 63 fax



wowczko@sejmik.kielce.pl


247

Monika Barwinek
Anna Krakowska

Anna Bogusławski (zastępstwo)

Magda Michniak


342 14 99

barwinek@sejmik.kielce.pl

krasowska@sejmik.kielce.pl
magda.michniak@sejmik.kielce.pl

246

Małgorzata Górecka,
Katarzyna Janiszewska

342 11 94

gorecka@sejmik.kielce.pl

katarzyna.janiszewska@sejmik.kielce.pl

248

Agnieszka Małachowska,
Anna Bojanowska

Sylwia Dyniakowska



342 14 05

agnieszka.matachowska@sejmik.kielce.pl
anna.wołowiec@sejmik.kielce.pl

radwanska.s@sejmik.kielce.pl



217

Katarzyna Chajzler

342 16 17

katarzyna.chajzler@sejmik.kielce.pl


32 punkt inform.

Oddział Wdrażania Projektów Gospodarczych


Imię i Nazwisko


Tel.

e- mail

Pok.

Anna Grzela – Kierownik

342 15 76

anna.grzela@sejmik.kielce.pl


245

Łukasz Bilski

Milena Nowak



342

lukasz.bilski@sejmik.kielce.pl

milena.nowak@sejmik.kielce.pl

211

Aneta Ćwiek

Eliza Jaros

Marcin Kosowicz

Anna Kralka-Jachowicz



342 12 87


aneta.cwiek@sejmik.kielce.pl

jaros@sejmik.kielce.pl

marcin.kosowicz@sejmik.kielce.pl

kralka@sejmik.kielce.pl



243

Małgorzata Knap

Anna Picheta



342 11 57

malgorzata.knap@sejmik.kielce.pl

anna.picheta@sejmik.kielce.pl

244

Jan Michalski

Maciej Baniak



342 17 18

jan.michalski@sejmik.kielce.pl

baniak@sejmik.kielce.pl

216

Oddział Kontroli i Rozliczeń


Imię i Nazwisko


Tel.

e- mail

Pok.

Anna Grzela – p.o. Kierownik

342 15 76

anna.grzela@sejmik.kielce.pl


245

Joanna Jasik

Rafał Jurytko

Sebastian Skrzypiec


342 15 37

joanna.jasik@sejmik.kielce.pl

rafal.jurytko@sejmik.kielce.pl

sebastian.skrzypiec@sejmik.kielce.pl

215

Tomasz Guzik

Katarzyna Foryś

Dominika Madetko Agnieszka Orkisz


342 18 52

tomasz.guzik@sejmik.kielce.pl

katarzyna.forys@sejmik.kielce.pl

dominika.madetko@sejmik.kielce.pl

agnieszka.orkisz@sejmik.kielce.pl

225

Wojciech Cedro

Krzysztof Wojteczek



342 13 03

wojciech.cedro@sejmik.kielce.pl

krzysztof.wojteczek@sejmik.kielce.pl

226

Rafał Gódź

Wojciech Król



342 19 05

rafal.gozdz@sejmik.kielce.pl

wojciech.krol@sejmik.kielce.pl

227

Ilona Gucał

Konrad Januszewski

Renata Kamienik

Danuta Marciniak



342 19 01

ilona.rusiecka@sejmik.kielce.pl

konrad.januszewski@sejmik.kielce.pl

renata.kamienik@sejmik.kielce.pl

danuta.marciniak@sejmik.kielce.pl



228

Wiesław Biskup

342 16 17

wiesław.biskup@sejmik.kielce.pl


32 punkt inform

Departament Polityki Regionalnej


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Jadwiga Głowienka - Dyrektor

342 10 36

jadwiga.glowienka@sejmik.kielce.pl


330

Jerzy Strzelec
Z- ca Dyrektora

342 10 36

342 10 37



strzelec@sejmik.kielce.pl


332

Elżbieta Glejch

342 103 6

glejch@sejmik.kielce.pl


331

Oddział Programowania Rozwoju i Koordynacji Programów Pomocowych


Aleksandra Makowska

– Kierownik

Monika Jas


342 16 92

makowska@sejmik.kielce.pl
jas@sejmik.kielce.pl

324

Marcin Bilski

Krzysztof Wójcik



342 16 91

marcin.bilski@sejmik.kielce.pl

wojcik.k@sejmik.kielce.pl

325

Oddział Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym


Aleksandra Woźniak,- Kierownik

Tomasz Janusz



342 18 74

wozniak@sejmik.kielce.pl

t.janusz@sejmik.kielce.pl



335

Krzysztof Kopeć

Edyta Górzańska



342 16 91

krzysztof.kopec@sejmik.kielce.pl

gorzynska@sejmik.kielce.pl



Oddział Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacji


Ewa Cisowska-Kusak – Kierownik

Agnieszka Sikora

Magdalena Ziomber


342 15 85

ewakus@sejmik.kielce.pl
agasik@sejmik.kielce.pl

magziom@sejmik.kielce.pl

318

Departament Infrastruktury

Oddział Projektów Europejskich i Planowania Energetycznego


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Cezary Błach – Kierownik
Agnieszka Dębska-Pacocha

Barbara Miernik



342 15 81

blach@sejmik.kielce.pl
agnieszka.debska@sejmik.kielce.pl
miernik@sejmik.kielce.pl

401

Krzysztof Kasprzyk,

Artur Musiał



342 19 46

krzkas@sejmik.kielce.pl

artmus@sejmik.kielce.pl

402

Włodzimierz Szlechta

3421749

w.szlechta@sejmik.kielce.pl

403



Departament Ochrony Środowiska

Oddział Kształtowania Środowiska


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Edyta Marcinkowska - Kierownik

342 13 73

marcinkowska@sejmik.kielce.pl


132

Magdalena Pokora

Anna Morawska



342 11 29

pokora@sejmik.kielce.pl

morawska@sejmik.kielce.pl

114

Tomasz Hałatkiewicz

Agnieszka Pożoga



342 15 19

tomhal@sejmik.kielce.pl

agnieszka.pozoga@sejmik.kielce.pl

133

Monika Piórek

342 14 82

piorek@sejmik.kielce.pl


119

Aleksandra Półtora - Wiśniewska

342 12 74

wisniewska@sejmik.kielce.pl


118

Anna Hynek

Małgorzata Walczak



342 17 14

annhyn@sejmik.kielce.pl

m.walczaak@sejmik.kielce.pl

19



Departament Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki

Oddział Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Mariusz Masny

342 14 41

masny@sejmik.kielce.pl

350

Departament Zdrowia i Polityki Społecznej

Oddział Polityki Zdrowotnej i Społecznej


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Małgorzata Szczudłowska - Kierownik

Bożena Szymczyk – Kogut



342 11 31

zdrowie.programy@sejmik.kielce.pl

malszc@sejmik,kielce.pl
bozszy@sejmik.kielce.pl


240

Elżbieta Kowalczyk

Longina Pyszniak



342 14 39

elzbieta.kowalczyk@sejmik.kielce.pl

lonpys@sejmik.kielce.pl

239

Teresa Gładyś

Piotr Markiewicz



342 14 93

tergla@sejmik.kielce.pl

piomar@sejmik.kielce.pl

218



INSTYTUCJA POŚREDNICZĄCA:
Urząd Wojewódzki Al. IX Wieków Kielc 25 – 516 Kielce

Tel. ( 0-41) 342- 19 – 53, 342 – 19 – 56, 342 – 13- 97

Fax. ( 0 – 41) 342 – 19 - 86

http://www.kielce.uw.gov.pl
Biuro Zarządzania Funduszami Europejskimi


Imię i Nazwisko

Tel./ fax

e- mail

Pok.

Jacek Sułek - Dyrektor

342 19 53
342 19 57
342 19 86 fax

sulek@kielce.uw.gov.pl


734

Sławomir Pastuszka
Z – ca Dyrektora

342 19 58

fax.3421986



pastuszka@kielce.uw.gov.pl


736

Joanna Kuśmierczyk - sekretariat

342 19 56
fax.3421986

sekretariatbzfe@kielce.uw.gov.pl


735



Oddział Monitoringu i Raportowania


Imię i Nazwisko

Tel./fax

e- mail

Pok.

Bożena Kierys - p.o Kierownika

342 13 97

bozena.kierys@kielce.uw.gov.pl


709


Oddział Weryfikacji i Potwierdzenia Płatności


Imię i Nazwisko

Tel./ fax

e- mail

Pok.

Renata Zbróg - Kierownik

342 11 08

rzbrog@ kielce.uw.gov.pl


710



Oddział Realizacji i Kontroli Projektów


Imię i Nazwisko

Tel./ fax

e- mail

Pok.

Halina Witecka - Kierownik

342 16 64

hwitecka@ kielce.uw.gov.pl


738


INSTYTUCJA WDRAŻAJĄCA ( Działania 2.1, 2.3, 2.4, ZPORR ) :
Wojewódzki Urząd Pracy ul. Witosa 86

Tel. ( 0- 41) 364– 16 – 00

Fax. ( 0 – 41) 364 – 16 -66

http://www.wup.kielce.pl

Oddział ds. Projektów EFS


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Krzysztof Sołtys - Koordynator




k.soltys@wup.kielce.pl







Zespół ds. obsługi projektów ZPORR


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Robert Cholewiński – Referent

Agnieszka Młynarczyk - Referent

Elżbieta Pedrycz – Starszy Referent

Piotr Szałas - Referent






r.cholewinski@wup.kielce.pl
a.mlynarczyk@wup.kielce.pl
e.pedrycz@wup.kielce.pl
p.szalas@wup.kielce.pl






Oddział ds. Monitorowania i Raportowania EFS


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Łucja Pańszczyk – Starszy Inspektor Wojewódzki, Koordynator




l.panszczyk@wup.kielce.pl







Oddział ds. Finansowej Obsługi Projektów EFS


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Barbara Pastuszko – Inspektor Wojewódzki, Koordynator




b.pastuszko@wup.kielce.pl







Oddział ds. Kontroli Realizacji Projektów EFS


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Grzegorz Kowalski




g.kowalski@wup.kielce.pl







POZOSTAŁE STANOWISKA
Wydział Programów Rynku Pracy


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Włodzimierz Jakubowski – Kierownik




w.jakubowski@wup.kielce.pl






Waldemar Bujała -

Zastępca Kierownika






w.bujala@wup.kielce.pl






Stanowisko ds. Informacji i Promocji EFS


Imię i Nazwisko

Tel.

e- mail

Pok.

Paweł Lulek – Starszy Referent

Krzysztof Fierek – Starszy Referent






p.lulek@wup.kielce.pl
k.fierek@wup.kielce.pl






©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna