Decyzje personalne neoprezbiterzyPobieranie 41.6 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar41.6 Kb.
DECYZJE PERSONALNE

NEOPREZBITERZY
Ks. Mgr Dariusz Babiak mianowany wikariuszem parafii Św. Leonarda w Tyszowcach.


Ks. Mgr Krzysztof Hawro mianowany wikariuszem parafii Świętego Bartłomieja Apostoła
w Goraju.

Ks. Mgr Dariusz Komadowski mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Łukowej.

Ks. Mgr Rafał Kowalczuk mianowany wikariuszem parafii Świętego Andrzeja Boboli
w Kosobudach.
Ks. Mgr Paweł Martyniuk mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Szkaplerznej
w Łabuniach.

Ks. Mgr Tomasz Pachuta mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Skierbieszowie.

Ks. Mgr Tomasz Szumowski mianowany wikariuszem parafii Świętego Wojciecha w Cieszanowie.

Ks. Mgr Sławomir Zawada mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Królowej Polski
w Bełżcu.
PROBOSZCZOWSKIE
Ks. Kan. mgr Piotr Lizakowski zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Aleksandrowie i mianowany Proboszczem parafii Św. Wojciecha i Matki Bożej Różańcowej w Nieliszu.
Ks. Kan. dr Wiesław Galant zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Św. Jerzego w Biłgoraju i mianowany Proboszczem parafii Św. Michała Archanioła w Zamościu.
Ks. kanonik Mieczysław Kornaga zwolniony z urzędu Proboszcza w Cewkowie i przeniesiony w stan emerytalny z zamieszkaniem na plebanii w Cieszanowie.
Ks. Kan. mgr Stanisław Budzyński zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętego Mikołaja w Grabowcu i mianowany Proboszczem parafii Św. Jerzego w Biłgoraju.

Ks. Kan. dr Leszek Oberda zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim i mianowany Proboszczem parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Aleksandrowie.
Ks. Kan. Witold Smyk zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Łukowej oraz wicedziekana Dekanatu Tarnogród i przeniesiony w stan emerytalny z zamieszkaniem na dotychczasowej plebanii.

Ks. mgr Stanisław Gorczyński zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Machnowie Nowym i mianowany Proboszczem parafii Trójcy Przenajświętszej w Potoku Jaworowskim.
Ks. dr Krzysztof Kłos zwolniony Doktora z urzędu Proboszcza parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Nabrożu i mianowany Proboszczem parafii Św. Kazimierza Królewicza w Radzięcinie.
Ks. mgr Franciszek Buhajczuk zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętego Wojciecha i Matki Bożej Różańcowej w Nieliszu i mianowany Proboszczem parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Ulhówku.
Ks. mgr Bogdan Bejgier zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Trójcy Przenajświętszej w Potoku Jaworowskim i mianowany Proboszczem parafii Św. Stanisława Biskupa w Wiszniowie.
Ks. mgr Zygmunt Żółkiewski zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Podhorcach oraz Wicedziekana Dekanatu Tomaszów Płn. i mianowany Proboszczem parafii Św. Mikołaja w Grabowcu.
Ks. Kan. mgr Józef Godzisz zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętego Kazimierza Królewicza w Radzięcinie i mianowany Proboszczem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Nabrożu.
Ks. mgr Adam Herda zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętych Cyryla i Metodego w Sahryniu i mianowany Proboszczem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Podhorcach.
Ks. mgr Grzegorz Stankiewicz zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętego Maksymiliana Kolbego w Ulhówku i mianowany Proboszczem parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Cewkowie.Ks. mgr Michał Słotwiński zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętego Stanisława Biskupa w Wiszniowie z udzieleniem zgody na zamieszkanie u swoich krewnych.
Ks. Kan. mgr lic. Waldemar Kostrubiec zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętego Michała Archanioła w Zamościu i mianowany Proboszczem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Łukowej.
Ks. Kan. mgr Józef Czaus zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Świętego Michała Archanioła w Żniatynie oraz Wicedziekana Dekanatu Tarnoszyn i mianowany Proboszczem parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim.
Ks. mgr Marek Tworek zwolniony z funkcji duszpasterza samodzielnego ośrodka duszpasterskiego w Chmielku i mianowany Rektorem Kościoła p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Chmielku.

Ks. mgr Bogdan Bejgier zwolniony z urzędu Proboszcza parafii Trójcy Przenajświętszej w Potoku Jaworowskim i mianowany Proboszczem parafii Świętego Stanisława Biskupa w Wiszniowie.
Ks. mgr Stanisław Kiciński zwolniony z urzędu wikariusza Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Żulicach i mianowany Proboszczem parafii Świętego Michała Archanioła w Żniatynie.

Ks. mgr lic. Jarosław Cioch zwolniony z urzędu wikariusza Parafii Chrystusa Króla w Biłgoraju i mianowany Proboszczem parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Machnowie Nowym.
Ks. mgr Eugeniusz AdAmek zwolniony z urzędu wikariusza parafii Św. Jerzego w Biłgoraju i mianowany Proboszczem parafii Św. Cyryla i Metodego w Sahryniu.

WIKARIUSZOWSKIE

Ks. mgr Andrzej Dzido zwolniony z funkcji wikariusza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Hucie Krzeszowskiej i mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Aleksandrowie.
Ks. mgr Andrzej SkwareK zwolniony z funkcji wikariusza Parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Bełżcu i mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Nabrożu.
Ks. mgr Piotr Harko zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Wojciecha w Cieszanowie i mianowany wikariuszem parafii Św. Jana Chrzciciela w Potoku Górnym.
Ks. mgr Andrzej Chilewicz zwolniony z funkcji wikariusza zwolniony parafii Świętego Andrzeja Boboli w Baszni Dolnej i mianowany wikariuszem parafii Św. Jerzego w Biłgoraju.
Ks. mgr Paweł Piotr Kruk zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętej Marii Magdaleny Biłgoraju i mianowany wikariuszem parafii Trójcy Przenajświętszej w Komarowie.
Ks. mgr Zygmunt Jagiełło zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Jerzego w Biłgoraju i mianowany wikariuszem parafii Św. Michała Archanioła w Zamościu.
Ks. mgr Maciej Lewandowski zwolniony z funkcji wikariusza parafii Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Biłgoraju i mianowany wikariuszem parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie.
Ks. mgr Bogdan Wawrzaszek zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Bartłomieja Apostoła w Goraju, udzielono zgody na pracę duszpasterską w Irlandii na okres 3 lat oraz skierowany na studia doktoranckie z zakresu Teologii Fundamentalnej na Wydziale Teologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.
Ks. mgr Andrzej Łopocki zwolniony z funkcji wikariusza parafii Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie i mianowany wikariuszem parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim.
Ks. mgr Mariusz Łoza zwolniony z funkcji wikariusza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim i mianowany wikariuszem parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Hucie Krzeszowskiej.
Ks. mgr Andrzej Dzido zwolniony z funkcji wikariusza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Hucie Krzeszowskiej i mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Aleksandrowie.
Ks. mgr Mariusz Rybiński zwolniony z funkcji wikariusza parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Hucisku i mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Biłgoraju.
Ks. mgr Marcin Zaburko zwolniony z funkcji wikariusza parafii Trójcy Przenajświętszej w Komarowie i mianowany wikariuszem parafii Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju.
Ks. mgr Andrzej Ciapa zwolniony z funkcji wikariusza parafii Św. Andrzeja Boboli w Kosobudach i mianowany wikariuszem parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie.
Ks. mgr Franciszek Kościelski stosownie do przedstawionej prośby, zwolniony z funkcji wikariusza parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie i skierowany na studia stacjonarne w zakresie teologii dogmatycznej na Wydziale Teologii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.
Ks. mgr Krzysztof Maj zwolniony z funkcji wikariusza parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie i mianowany wikariuszem parafii Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju.
Ks. mgr Grzegorz Kopczyński zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Andrzeja Apostoła w Lipsku k. Narola i mianowany wikariuszem parafii Św. Andrzeja Boboli w Baszni Dolnej.
Ks. mgr Karol Bryła zwolniony z funkcji wikariusza parafii Bł. Jakuba Strzemię i Św. Stanisława BM w Lubaczowie i mianowany wikariuszem parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Łaszczowie.
Ks. mgr Piotr Sobczuk zwolniony z funkcji wikariusza parafii Najświętszego Serca Jezusa w Klemensowie i mianowany wikariuszem parafii Matki Bożnej Śnieżnej w Łukawicy.
Ks. mgr Krzysztof Bylina zwolniony z funkcji wikariusza parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Łabuniach i mianowany wikariuszem parafii Św. Jerzego w Biłgoraju.
Ks. mgr lic. Zbigniew Gaca zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Łaszczowie i mianowany wikariuszem parafii Miłosierdzia Bożego w Zamościu.
Ks. mgr Marek Sobiłło zwolniony z funkcji wikariusza parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Łukowej i mianowany wikariuszem parafii Św. Tomasza Apostoła w Majdanie Sopockim.
Ks. mgr Piotr Skóra zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Tomasza Apostoła w Majdanie Sopockim i mianowany wikariuszem parafii Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku k. Narola.
Ks. mgr Cezary Błaszczuk z funkcji wikariusza zwolniony parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Nabrożu i mianowany wikariuszem parafii Św. Bartłomieja Apostoła w Sitańcu.
Ks. mgr Wiesław Górniak zwolniony z funkcji wikariusza parafii Św. Bartłomieja Apostoła w Sitańcu i mianowany wikariuszem parafii Bł. Jakuba Strzemię i Św. Stanisława BM w Lubaczowie.
Ks. mgr Sylwester Zwolak zwolniony z funkcji wikariusza parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Skierbieszowie i skierowany na kontynuowanie studiów doktoranckich w zakresie katechetyki na Wydziale Teologicznym na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.
Ks. mgr Adam Mulawa zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Leonarda w Tyszowcach i mianowany wikariuszem parafii Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie.
Ks. Jan Franczak stosownie do przeprowadzonych rozmów, zwolniony z urzędu wikariusza parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Starym Zamościu i przeniesiony w stan emerytalny z zamieszkaniem na dotychczasowej plebanii.
Ks. mgr Grzegorz Kowalski zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Józefa w Tomaszowie Lub. i mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Królowej Polski w Hucisku.
Ks. mgr Paweł Zubrzycki zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Michała Archanioła i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Werbkowicach i mianowany wikariuszem parafii Św. Krzyża w Zamościu.
Ks. mgr Piotr Wojnar zwolniony z funkcji wikariusza parafii Świętego Krzyża w Zamościu i kieruję do pracy duszpasterskiej w Abchazji na okres 3 lat.
Ks. dr Robert Strus zwolniony z funkcji wikariusza parafii Św. Michała Archanioła w Zamościu i mianowany Zastępcą Dyrektora Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Ojca Pio w Zamościu, z zamieszkaniem w domu diecezjalnym w Zamościu.
Ks. mgr lic. Jacek Zieliński zwolniony z funkcji duszpasterza akademickiego oraz wykładowcy na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu
i mianowany wikariuszem parafii św. Józefa w Tomaszowie Lub.
Ks. mgr Adam Palonka zwolniony z funkcji wikariusza parafii Miłosierdzia Bożego w Zamościu i mianowany wikariuszem parafii Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Tomaszowie Lubelskim.
Ks. mgr Marek Krzyżan mianowany wikariuszem parafii Św. Michała Archanioła i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Werbkowicach.
Ks. mgr Piotr Lenart mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Królowej Polski w Zwierzyńcu
INNE

Ks. Kan. Stanisław Mizak zwolniony z urzędu Dziekana Dekanatu Cieszanów.
Ks. mgr Stanisław Budzyński zwolniony z urzędu Dziekana Dekanatu Grabowiec.
Ks. mgr lic. Janusz Raczyński zwolniony z funkcji Notariusza Kurii Diecezjalnej w Zamościu.
Ksiądz Mgr Zygmunt Żółkiewski mianowany Dziekanem Dekanatu Grabowiec na okres 5 lat.
Ksiądz Kan. Mgr Józef Jan Dudek mianowany Dziekanem Dekanatu Cieszanów na okres 5 lat.

Ks. Mgr Zygmunt Jagiełło mianowany Notariuszem Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Ks. Mgr Paweł Zawada mianowany Zastępcą Diecezjalnego Moderatora Ruchu Światło-Życie.
Ks. mgr lic. Mirosław Sawka zwolniony z funkcji Duszpasterza Akademickiego przy Wydziale Zamiejscowym Nauk Prawnych i Ekonomicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim.
Ks. mgr lic. Jacek Zieliński mianowany duszpasterzem akademickim przy Wydziale Zamiejscowym Nauk Prawnych i Ekonomicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim.

Ks. Józef Starszuk skierowany na zamieszkanie w plebanii parafii Św. Mikołaja w Hrubieszowie.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna