Deichmann minimistrzostwa europy 2012 w piłce nożnejPobieranie 11.66 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar11.66 Kb.

Drodzy zawodnicy, rodzice, trenerzy i miłośnicy futbolu.


Rozpoczęły się oficjalne zapisy do opolskich eliminacji;
DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA EUROPY 2012 w piłce nożnej.

Mini mistrzostwa odbywają się od 8 lat w kilkunastu miastach na terenie całego kraju. W tym roku, po raz pierwszy w Opolu odbędą się eliminacje wojewódzkie w dwóch kategoriach wiekowych:


- młodsza rocznik 2003 i młodsi,
- starsza rocznik 2001/2002.
Areną zmagań będą boiska w Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz w Opolu (boczna ul. Północnej); rozpoczynając 22 kwietnia przez 7 kolejnych niedziel, zawodnicy rywalizować będą systemem pucharowym. Następnie odbędzie się play off, który ostatecznie wyłoni mistrzów województwa. Mistrzowie Opolszczyzny będą nas reprezentować w głównym finale w Trzebnicy (k. Wrocławia) w dniach 15-16-17 czerwca. Każda z opolskich drużyn występować będzie w barwach wybranego europejskiego kraju. Zawodnicy otrzymają koszulki, spodenki oraz getry - na własność.

Wśród wszystkich drużyn zgłoszonych do turnieju losowana będzie nagroda specjalna:


wyjazd na mecz ANDERLECHTU BRUKSELA - w grupie młodszej
wyjazd na mecz AJ AUXERRE - w grupie starszej

Zwycięzcy finału w Trzebnicy wyjadą na mecz BORUSSII DORTMUND (grupa młodsza) i FC BARCELONY (grupa starsza).

Od uczestników pobierana będzie opłata wpisowa w wysokości 70 PLN od osoby.


W ramach tej odpłatności każdy uczestnik otrzyma:

  • strój piłkarski (koszulkę, spodenki oraz getry) na własność,

  • ubezpieczenie NNW w firmie Signal Iduna,

  • imienny dyplom oraz medal,

  • zawodnicy trzech najlepsze drużyny w każdym mieście otrzymają pamiątkowe puchary,

  • zwycięzcy w obu kategoriach wiekowych z każdego miasta na koszt organizatora wyjeżdżają na dwudniowy Finał Finałów do Trzebnicy,

  • uczestnik Finału Finałów w Trzebnicy otrzyma puchar i pamiątkowy medal.

Aby wziąć udział w rozgrywkach należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić kartę zgłoszenia drużyny oraz kartę indywidualną zawodnika. Zgłoszenia można dokonać drogą mailową r.mielec@mosir.opole.pl, ale wypełniony komplet dokumentów należy dostarczyć osobiście. Należy też wnieść opłatę wpisową na podane poniżej konto lub wpłacić gotówkę koordynatorowi podczas dostarczania dokumentów. Zgłoszenia są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu, ul. Barlickiego 13 - budynek TOROPOL, wejście drzwiami przy restauracji, I p. korytarzem w prawo pok. nr 117 (Radosław Mielec). Osoba, która dostarczy komplet dokumentów ma prawo wyboru reprezentacji dla swojej drużyny. O wyborze decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłaty elektroniczne proszę przelewać na konto stowarzyszenia:


12 1050 1575 1000 0090 6080 8426
ING Oddział we Wrocławiu
Stowarzyszenie Kochamy Sport
54-610 Wrocław
ul. Mińska 38
W tytule przelewu: Miasto rozgrywek, nazwa zespołu oraz kategoria wiekowa

Obowiązuje zasada Casus "Dream Ream"


Nie dopuszcza się możliwości zgłaszania drużyn, mających na celu próbę tworzenia tzw. „dream teamów” w celu zwiększenia szans na zwycięstwo w turnieju za wszelką cenę.
Menedżer/opiekun zgłaszający drużynę, której zawodnicy nie są powiązani miejscem zamieszkania, jedną szkołą, lub przynależnością klubową będzie musiał uzasadnić powody zgłoszenia takiego składu. Jeśli powody zgłoszenia takiej drużyny nie będą zgodne z zasadami fair play oraz zasadami turnieju, zgłoszenie może zostać unieważnione lub menedżer może zostać poproszony o zmiany w składzie, aby wszystkie chętne dzieci mogły uczestniczyć w turnieju, zgodnie z wymienionymi zasadami.

Zapisy i informacje:
Radosław Mielec
tel. 507 462 206
r.mielec@mosir.opole.pl


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna