Deklaracja zgodnośCI



Pobieranie 75.06 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar75.06 Kb.

DEKLARACJA ZGODNOŚCI


VERACOMP S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Tatarskiej 5 (kod 30-103), prowadząca działalność pod adresem: 30-390 Kraków, ul. Zawiła 61, zarejestrowana pod numerem KRS 96070 w Rejestrze Handlowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie


Jako autoryzowany importer producenta 3Com Europe Limited

(3Com Centre, Boundary Way

Hemel Hempsted, Hertfordshire, HP2 7YU

England, United Kindgdom)



na terenie Rzeczypospolitej Polskiej deklaruje, że niżej wymienione produkty firmy 3Com:


3C1206-0

AUI Transceiver Interface Module

3C12063

TP Transceiver Interface Module (one RJ-45)

3C15100D

3Com Network Supervisor V4.0

3C15201A

3Com Network Supervisor Advanced Package V2.0

3C15300

3Com Integration Kit for HP OpenView

3C15400

3Com Network Administrator for HP OpenView (Windows)

3C15500

3Com Network Director

3C15500U

3Com Network Director V1.0

3C16071B

SuperStack 3 Type3 Advanced RPS Chassis

3C16072

SuperStack II Advanced RPS 60 W Module

3C16073

SuperStack II Advanced RPS 100 W Module

3C16074A

SuperStack II Advanced RPS Type 2A Module

3C16075

SuperStack II Advanced RPS Power Module, Type 3

3C16077

SuperStack II Advanced RPS Y-Cable, type 3

3C16078

SuperStack II Advanced RPS Type 2 Y-Cable

3C16079

SuperStack II Advanced RPS Y-Cable

3C16080

SuperStack II Advanced RPS Management Module Ethernet

3C16118

SuperStack 3 Webcache Filter Service

3C16410

SuperStack 3 Baseline, 16 port 10/100 Hub

3C16411

SuperStack 3 Baseline, 24 port 10/100 Hub

3C16420

SuperStack II PS Hub Cascade Cable (30 cm/1 ft)

3C16460

Przełącznik SSII 320 /12x10+2x100

3C16470

Baseline 10/100 Switch 16-Port

3C16471

Baseline 10/100 Switch 24-Port

3C16475A

Baseline Switch 2226 (24 10/100, 2 dual purpose Gigabit, unmanaged)

3C16476A

Baseline Switch 2250 (48 10/100, 2 dual purpose Gigabit, unmanaged)

3C16477

Baseline 10/100/1000 Switch 8-Port

3C16478

Baseline Switch 2816 (16-port Gigabit, unmanaged)

3C16479

Baseline Switch 2824 (24-port Gigabit, unmanaged)

3C16684

SS II 100BASE-FX Distance Extender

3C16695

SS II Dual Speed Hub Cascade Cable

3C16700A

OfficeConnect Ethernet Hub 8

3C1670108

OfficeConnect Switch 8 with Gigabit Uplink

3C16701A

OfficeConnect Ethernet Hub 8C

3C16702A

OfficeConnect Ethernet Hub 16C

3C16703A

OfficeConnect Ethernet Hub 4C

3C16704A

OfficeConnect Ethernet Hub 4

3C1670500

OfficeConnect Gigabit Switch 5

3C1670800

OfficeConnect Gigabit Switch 8

3C16742A

OfficeConnect Power Adapter (European, 220 V)

3C16753

OfficeConnect Dual Speed Hub 8

3C16754

OfficeConnect Dual Speed Hub 16

3C16755

OfficeConnect Dual Speed Hub 5

3C16762

OC 15W Power Adapter (ME)

3C16765

OfficeConnect Mounting Kit

3C16790

OfficeConnect Dual Speed Switch 5 Plus

3C16791

OfficeConnect Dual Speed Switch 8 Plus

3C16792

OfficeConnect Dual Speed Switch 16 Plus

3C16793

OfficeConnect Switch 5

3C16794

OfficeConnect Switch 8

3C16820

3Com Switch 4005 Chassis, includes Management/Fabric, PSU and Fans

3C16822

Switch 4005 300 Watt Power supply

3C16823

Switch 4005 Fan Tray

3C16824

Switch 4005 Fabric & Management Module

3C16828

Switch 4005 8 Port Fast Ethernet Module (RJ45)

3C16829

Switch 4005 8 Port Fast Ethernet Module (MMF, MTRJ)

3C16830

Switch 4005 40 Port Fast Ethernet Starter Kit (RJ45)

3C16841

Switch 4005 2-Port 1000BASE-T Module

3C16842

Switch 4005 2-Port 1000BASE-SX Module

3C16843

Switch 4005 2-Port GBIC Module

3C16844

Switch 4005 Version 2.0 Advanced Software

3C16850

Switch 7700 7-slot Starter Kit

3C16851

Switch 7700 8 Slot Chassis Upgrade Kit

3C16852

Switch 7700R 8-slot Starter Kit

3C16854

Switch 7700 AC Power Supply

3C16855

Switch 7700R 8-Slot Fan Asssembly (for sparing)

3C16856

Switch 7700 7-slot Fan Assembly (for sparing)

3C16857

Switch 7700 Gigabit Fabric (for sparing)

3C16857R

Switch 7700R 8-Slot Redundant Fabric

3C16858

Switch 7700 8-port 1000BASE-X

3C16859

Switch 7700 8-port 1000BASE-T

3C16860

Switch 7700 48-port 10/100BASE-TX

3C16861

Switch 7700 24-port 100BASE-FX

3C16862

Switch 7700 20-port 1000BASE-X SFP

3C16863

Switch 7700 20-port 1000BASE-T

3C16870

Switch 7700 4-slot AC 64 Gbps Starter Kit

3C16871

Switch 7700 4-slot Fan Assembly

3C16872

Switch 7700 4-slot Chassis Fabric

3C16873

Switch 7700 4 Port Fabric Sub-Module 1000Base-T

3C16874

Switch 7700 4 Port Fabric Sub-Module GBIC (For 3C16872 Fabric Only)

3C16960

SuperStack II Switch Matrix Module

3C16965

SuperStack II Switch Matrix Cable

3C16968

SuperStack II Switch Layer 3 Module

3C16970

SuperStack II Switch 100BASE-FX Module

3C16971

SuperStack II Switch 100BASE-FX Dual Module

3C16973

SuperStack II Switch 1000BASE-LX Module

3C16975

SuperStack II Switch 1000BASE-SX Module

3C16978

SuperStack II Switch 1000BASE-T Module

3C16980A

SuperStack 3 Switch 3300, 24 10/100 ports, Expansion slot, Matrix connector

3C16981A

SuperStack 3 Switch 3300, 12 10/100 ports, Expansion slot, Matrix connector

3C16985B

SuperStack 3 3300 XM 24 10/100 Ports, Matrix connector, 1 RU

3C16986A

SuperStack 3 3300 TM 24 10/100 Ports, 1 1000BASE-T Port, 1RU

3C16987A

SuperStack 3 3300 SM 24 10/100 Ports, 1 1000BASE-SX Port, 1RU

3C16988A

SuperStack 3 3300 MM 24 10/100 Ports, 3 Matrix connectors, 1RU

3C17112

SS 3 4300 module, 100BASE-FX, 2 por

3C17122

SS 3 4300 module, 1000BASE-T, 2 por

3C17141

SS 3 4300 module, 1000BASE-LX, 1 po

3C17203

SuperStack 3 Switch 4400 24-port

3C17204

SuperStack 3 Switch 4400 48-port

3C17205

SuperStack 3 Switch 4400 PWR

3C17206

SuperStack 3 Switch 4400 SE 24-port

3C17207

SuperStack 3 Switch 4400 SE Enhanced Software Upgrade

3C17210

SuperStack 3 Switch 4400 FX

3C17220

SuperStack 3 Switch 4400 1000BASE-T Module

3C17221

SuperStack 3 Switch 4400 1000BASE-SX Module

3C17222

SuperStack 3 Switch 4400 100BASE-FX Module

3C17223

SuperStack 3 Switch 4400 1000BASE-LX Module

3C17227

SuperStack 3 Switch 4400 Stack Starter Kit

3C17228

SuperStack 3 Switch 4400 Stack Extender Kit

3C17300

SuperStack 3 Switch 4226T 24-Port Plus 2 10/100/1000

3C17302

SuperStack 3 Switch 4250T 48-Port Plus 2 10/100/1000

3C17303

SuperStack 3 Switch 4200 V2.0 upgrade

3C17304

SuperStack 3 Switch 4228G 24 ports Plus 2 10/100/1000 w/ 2 GBIC ports

3C17400

SuperStack 3 Switch 3824 (24-port Gigabit, managed)

3C17401

SuperStack 3 Switch 3812 (12-port Gigabit, managed)

3C17700

SuperStack 3 Switch 4900 12-port 100/1000 Switch

3C17701

SuperStack 3 Switch 4924 24-port 10/100/1000 Switch

3C17702

SuperStack 3 Switch 4900SX,12-Port 1000Base-SX Switch

3C17706

SuperStack 3 Switch 4950 12ports 10/100/1000Base-T

3C17707

3Com Switch 4070

3C17708

3Com Switch 4050

3C17709

3Com Switch 4060

3C1770V40

3Com Gigabit Multilayer Switching Version 4.0 Adv. Feature License

3C17710

4-Port 1000BASE-SX Module for SuperStack 3 Switch 4900

3C17711

4-Port 1000BASE-T Module for SuperStack 3 Switch 4900

3C17712

4-Port 1000BASE-LX Module for SuperStack 3 Switch 4900

3C17714

4-Slot GBIC Module for SuperStack 3 Switch 4900

3C17715

3Com XRN Interconnect Kit

3C17717

3Com Spare Fan Tray for Switch 40x0

3C17718

3Com 200W AC PSU

3C17722

3Com 5m XRN Interconnect Cable

3C2000-T

3Com Gigabit NIC

3C857

OC Cable/DSL Gateway

3C905CX-TX-M

3Com 10/100 Managed NIC

3C90X-TRIROM

BootROM TRIROM (3c90X)

3C985B-SX

Karta sieciowa serwerowa GbE PCI

3C996B-T

Gigabit Server NIC

3C996-SX

Gigabit Fiber-SX Server NIC

3CGBIC91

1000BASE-SX GBIC

3CGBIC92

1000BASE-LX GBIC

3CGBIC93

1000BASE-T GBIC

3CGBIC97

1000BASE-LH GBIC

3CMDMC

6' Modem Cable for 3CCFEM656

3CME1A

European Cable

3CNJ105

3Com NJ105 IntelliJack Int'l Un-managed, Single

3CNJ205

3Com NJ205 IntelliJack Int'l Managed, Single

3CNJMPD-UK

IntelliJack Int'l UK-style Double Gang Mounting Plate

3CNJMP-EXT

IntelliJack Int'l 10mm Extension Ring 85mm X 85mm

3CNJMP-FLR

IntelliJack Int'l Floor Box Mounting Plate

3CNJMP-SPR

IntelliJack NJ105/NJ205 Trim Ring Spacer

3CNJPSE

Network Jack Ethernet Power, 1 Port, 48 Volts

3CNJPSE24

Network Jack Ethernet Power, 24 Ports, 48 Volts

3CNJPSL

Network Jack Local AC Power Supply

3CNJT800

Ethernet Power Adapter

3CNJVOIPMOD-NBX

Network Jack to NBX Phone Power Module

3CP993718

PC DIG CAM INT ENG

3CR010PS-1-97B

Embedded Firewall Policy Server 1.5

3CR010SS-LIC1-97

Single Embedded Firewall Server NIC License

3CR010STRPS-1-97B

Embedded Firewall Starter Policy Server 1.5 3DES

3CR13771-75

*3Com Router 5000 series Encryption

3CR16110-95

SuperStack 3 Firewall

3CR16773-93

OfficeConnect VPN Upgrade for Internet Firewalls

3CR1686591S

Advanced Feature Software for the Switch 7700 4-slot Chassis

3CR1686593

Switch 7700 7-slot Chassis Advanced Feature Licence

3CR1686593R

Switch 7700R 8-slot Chassis Advanced Feature License

3CR17500-91

SuperStack 3 Switch 3226

3CR17501-91

SuperStack 3 Switch 3250

3CR870-95

OfficeConnect VPN Firewall

3CR990B-97

3Com Secure NIC

3CR990B-FX-97

3Com Secure Fiber NIC

3CRFW020-97-STRPS

Embedded Firewall Starter Policy Server 2.0

3CRFW020-FXLIC-97

3CR990B-FX Client FX License

3CRFW020-FXSLIC-97

3CR990-FX Server FX License

3CRFW020-PS-97

Embedded Firewall Policy Server 2.0

3CRFW020-TXLIC-97

3CR990x-TX Client TX License

3CRFW020-TXSLIC-97

3CR990SVR Server TX License

3CRFW102

3Com Firewall PC Card, Type II - CRYPTO

3CRFW103

3Com Firewall PC Card, Type III - CRYPTO

3CRFW200

3Com Firewall Desktop PCI Card

3CRFW200B

Firewall PCI Card

3CRFW220B

Firewall Fiber PCI Card

3CRFW300

3Com Firewall Server PCI Card

3CRFW320

3Com Firewall Fiber PCI Card

3CS-088-01

Standard Software Upgreade SVC

3CS-217-05

ADVANCE REPLACMENT 24X7X4

3CSFP91

1000BASE-SX SFP Transceiver

3CSFP92

1000BASE-LX SFP Transceiver

3CSFP93

1000BASE-T SFP Transceiver

3CSFP97

1000BASE-LH SFP Transceiver

3CSOHO100B-TX

3Com OfficeConnect 10/100 NIC

3CS-SWS-06

SIAB SOFTWARE UPDATE 06

992267-01

Total Control E1 HiPer DSP Card Set

do których deklaracja się odnosi, spełniają wymagania następujących dyrektyw i norm


Kompatybilność Elektromagnetyczna - Dyrektywa 89/336/EEC (EMC )


  • EN 61000-3-2:2000

  • EN 61000-3-3:1995

  • EN 55024:1998

  • EN 55022 1998

Bezpieczeństwo – Dyrektywa 73/23/EEC- (LVD)



Kraków, 1 maja 2004


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna