Drogie dzieci! Rozpoczynamy ferie zimowe. Oby pogoda sprawiła Wam niespodziankę i sypnęła śniegiem. Odpoczywajcie, leniuchujcie i realizujcie marzenia, na które w czasie nauki brakuje Wam czasu. Wdniu 19Pobieranie 7.25 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar7.25 Kb.
Drogie dzieci!

Rozpoczynamy ferie zimowe. Oby pogoda sprawiła Wam niespodziankę i sypnęła śniegiem. Odpoczywajcie, leniuchujcie i realizujcie marzenia, na które w czasie nauki brakuje Wam czasu. Wdniu 19.01.2014r. gościliśmy w naszej szkole Panią asp. Edytę Dobies - Szkamruk z Komisariatu Policji i st. insp.. Adama Kaczyńskiego ze Staży Miejskiej. Nasi goście przypomnieli Wam to, co jest ważne, by bezpiecznie spędzić czas wolny.Pamiętajcie:

Jeśli spędzicie czas na zimowisku, to wspaniale. Poznacie wiele ciekawych miejsc, nowe koleżanki i kolegów. Opiekunowie zapewnią Wam wiele atrakcji i bezpieczeństwo. Słuchajcie ich i nie oddalajcie się z miejsca zabawy bez ich wiedzy. Na pewno wrócicie zadowoleni, z głową pełną niezapomnianych wrażeń. W czasie zimowiska odwiedzi nas pani asp. Edyta Dobies – Szkamruk, by zobaczyć jak sobie dzielnie radzicie.

Jeśli nie wyjeżdżacie na zimowisko? To też dobrze. Wasze otoczenie i Wasz dom też są ciekawe. Będziecie miały co robić. Pan st. inst. Adam Kaczyński będzie patrolował okolice naszej szkoły. Zawsze możecie liczyć na pomoc Straży Miejskiej.

Życzymy Wam udanych i bezpiecznych ferii


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna