Fibaro w finale konkursu Męska Rzecz 2012 Przemiana domu w inteligentne lokum, które nie tylko ułatwia życie jego mieszkańcom, ale też dba o ich bezpieczeństwo – takie możliwości daje nam Home Center To centralka zarządzająca systememPobieranie 8.11 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar8.11 Kb.Informacja prasowa

Poznań, 22 listopada 2012Fibaro w finale konkursu Męska Rzecz 2012
Przemiana domu w inteligentne lokum, które nie tylko ułatwia życie jego mieszkańcom, ale też dba o ich bezpieczeństwo – takie możliwości daje nam Home Center 2. To centralka zarządzająca systemem Fibaro, która została zakwalifikowana do finału konkursu Męska Rzecz 2012.

Męska Rzecz to konkurs organizowany corocznie przez TVN Turbo. Wybierane są w nim najbardziej męskie produkty w czterech dziedzinach: Samochód, Na co dzień, Hobby i sport, Gadżet i elektronika. W ramach pierwszego etapu zgłoszone produkty testowało jury w składzie: Mariusz Czerkawski, Kamil Durczok, Robert Gonera, Rafał Jemielita, Paweł Jordan, Kuba Przygoński i Adrian Zieliński. W każdej z kategorii wybrali oni po trzy nowości, które są najbardziej pożądane przez mężczyzn. Home Center 2 Fibaro będzie konkurować o pierwsze miejsce w kategorii Gadżet i elektronika z telewizorem LG 3D 84'' Ultra HD oraz telefonem Samsung Galaxy SIII. Ostateczny wybór należy teraz do widzów, którzy do 2 grudnia 2012 r. mogą za pośrednictwem SMS-ów oddawać głosy na swoich faworytów.

Zakwalifikowanie Home Center 2 do finału konkursu Męska Rzecz 2012 to ogromne wyróżnienie. Stanowi dla nas potwierdzenie najwyższej jakości oraz innowacyjności naszego produktu. Mamy nadzieję, że będzie to król męskich gadżetów 2012 mówi Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków Fibaro.

Centralka Home Center 2 została zaprojektowana od podstaw przez inżynierów Fibar Group. To urządzenie służy do zarządzania systemem inteligencji budynkowej Fibaro, umożliwiając bezprzewodową komunikację z rozmieszczonymi w całym domu elementami systemu. Inteligentnym domem Fibaro można kierować z dowolnego miejsca na świecie przez komputer lub telefon za pośrednictwem przejrzystej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji. Można nim również sterować głosowo za pomocą „wirtualnej asystentki” LiLi. Produkt ten wyróżnia się na rynku także możliwością uzależniania działania poszczególnych urządzeń nie tylko od wydawanych komend, ale też od określonych warunków zewnętrznych, na przykład pogody. Dzięki wykorzystaniu bezprzewodowego standardu Z-wave montaż systemu jest zupełnie bezinwazyjny i nie wymaga przeprowadzania remontu. Kwalifikacja do finału konkursu Męska Rzecz 2012 to nie pierwsze wyróżnienie dla Home Center 2. Wcześniej produkt dostał się także do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Gala finałowa konkursu Męska Rzecz 2012, na której poznamy zwycięzców odbędzie się 8 grudnia 2012 r. w Warszawie. Będzie transmitowana na żywo na antenie TVN Turbo, a później także relacjonowana przez TVN.

Więcej informacji:

Sandra Żochowska

LTM Communications

+ 48 518 029 509sandra.zochowska@agencja-ltm.pl
©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna