Formularz współpracyPobieranie 16.94 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar16.94 Kb.
Formularz współpracyImię i nazwisko/nazwa firmy:Miasto zamieszkania/siedziby firmy:Telefon kontaktowy:
E-mail kontaktowy:
Poniżej znajduje się kilka pytań, oraz pola do podania odpowiedzi na nie.

Odpowiedz na nie proszę w sposób wyczerpujący, podając nam wystarczająco dużo informacji do tego, abyśmy byli w stanie ocenić możliwości naszej współpracy przy danym szkoleniu

e-learningowym.

Najbardziej istotne jest dokładne przedstawienie tematyki szkolenia oraz możliwości stworzenia go na odpowiednim poziomie merytorycznym.1. Jaka miałaby być tematyka oraz poruszane zagadnienia w kursie?2. Jaka miałaby być grupa docelowa kursu?3. Jakie cele ma spełniać kurs?

Jakie korzyści ma osiągnąć odbiorca po przebyciu Twojego szkolenia?


4. Jak oceniasz zainteresowanie i popyt na wiedzę przedstawianą w twoim kursie? Czego głównie szukają ludzie, mogący stać się uczestnikami Twoich kursów? Co odróżniać może Twój kurs od konkurencyjnych?5. Na jakiej podstawie przekazujesz wiedzę w postaci kursu? Krótki opis własnego doświadczenia i umiejętności związanych z proponowaną tematyką szkolenia.6. Czy masz jakąś preferowaną lub proponowaną formę kursu? Jeżeli tak, to jaką i dlaczego?7. Jeżeli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje , możesz zrobić to w polu poniżej.Jest to kilka podstawowych pytań, pozwalających nam podjąć lepszą decyzję oraz nakreślić ścieżkę odnośnie dalszych etapów współpracy.


W przypadku wspólnej decyzji o pracy nad tworzeniem kursu, będziemy kontynuować nasze rozmowy kierując się w stronę szczegółów projektu.
Wypełniony formularz prosimy o przesłanie na adres redakcja@agroenergetyka.pl


Agroenergetyka.pl – WindPower.com.pl – szkolenia OŹE

www.agroenergetyka.pl - www.windpower.com.pl

tel. +48 792 21 00 80 | e-mail: redakcja@agroenergetyka.pl
©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna