Happy age – zajęcia taneczne dla Pań w wieku 50+ Stowarzyszenie Akademia Wolnego Czasu zaprasza na zajęcia taneczne skierowane do Pań w pięknym wieku 50+, które chcą poruszać się w rytmie tańców towarzyskich. Program happy age obejmujePobieranie 6.1 Kb.
Data06.05.2016
Rozmiar6.1 Kb.

HAPPY AGE – zajęcia taneczne dla Pań w wieku 50+

Stowarzyszenie Akademia Wolnego Czasu zaprasza na zajęcia taneczne skierowane do Pań w pięknym wieku 50+, które chcą poruszać się w rytmie tańców towarzyskich.

Program HAPPY AGE obejmuje:

Zajęcia będą odbywać się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Tempo nauki będzie dostosowane do postępów uczestniczek.

- Pomysł na organizację zajęć narodził się z potrzeby urozmaicenia naszego często zbyt szarego życia wyjaśnia Ewa Kulik-Swoboda, Prezes Stowarzyszenia Akademia Wolnego Czasu. – Taniec to doskonały sposób na poprawę humoru i kondycji. Program HAPPY AGE adresujemy do Pań, które chciałyby nauczyć się nowych kroków, a przy tym po prostu dobrze się bawić.

Zajęcia będą odbywały się w małych grupach - na początku w każdy poniedziałek o godzinie 19 przy ul. Zwierzynieckiej 13A (w przypadku dużego zainteresowania możliwość uruchomienia zajęć także w inne dni). Miesięczny koszt uczestnictwa (cztery spotkania) wynosi 60 zł. Zapisy pod numerem telefonu: +48 502 597 126 oraz adresem e-mail: stowarzyszenie@akademia-wolnego-czasu.pl

25 lutego o godzinie 19 odbędzie się także spotkanie informacyjne w klubokawiarni przy ul. Zwierzynieckiej 13A. Podczas tego spotkania będzie można poznać szczegóły programu, ustalić szczegóły i zapisać się na zajęcia.Informacje o działalności Stowarzyszenia można znaleźć także na profilu w serwisie Facebook: www.facebook.com/AkademiaWolnegoCzasu

stowarzyszenie@akademia-wolnego-czasu.pl +48 502 597 126


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna