Hollywoodzki gwiazdor zaprasza na Bella Skyway Festival Keanu Reeves, kanadyjski aktor znany z takich głośnych filmów, jak „Moje własne Idaho”, „Mały Budda”, „Adwokat diabła” czy „Matrix”Pobieranie 7.49 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar7.49 Kb.


Hollywoodzki gwiazdor zaprasza
na Bella Skyway Festival


Keanu Reeves, kanadyjski aktor znany z takich głośnych filmów, jak „Moje własne Idaho”, „Mały Budda”, „Adwokat diabła” czy „Matrix”, zaprasza do Torunia na jeden
z najbardziej magicznych festiwali światła w Europie — Bella Skyway Festival, który odbędzie się w dniach 26–30 sierpnia 2014 roku.

Telewizyjny materiał promocyjny z udziałem aktora, przygotowany przez Województwo Kujawsko-Pomorskie, można oglądać m.in. na antenie TVP Info, a także na antenach sąsiednich telewizji regionalnych: TVP Gdańsk, TVP Olsztyn, TVP Warszawa. Oprócz spotów telewizyjnych tegoroczną edycję festiwalu promują spoty radiowe w Radiu Zet i Radiu Zet Gold.

Bella Skyway Festival przyciąga uwagę nie tylko publiczności, ale także lokalnych i ogólnopolskich mediów. Festiwal w innowacyjny sposób promuje Toruń, odwołując się do astronomicznej tradycji miasta, zmienia gotycką strówkę w fascynujące instalacje świetlne. Wydarzenie otrzymuje prestiżowe nagrody. Zależy nam na zainteresowaniu Bella Skyway Festival jak największej liczby odbiorców — dlatego tegorocznej edycji towarzyszy kampania telewizyjna i radiowa w Telewizji Polskiej, Radiu Zet i Radiu Zet Gold – wyjaśnia Krystian Kubjaczyk, dyrektor Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Spoty telewizyjne Bella Skyway Festival można oglądać m.in. na antenie TVP Info, TVP Regionalnej (pasmo ogólnopolskie), TVP Kultura, TVP Rozrywka, TVP HD. Natomiast spoty radiowe można usłyszeć na antenach Radia Zet i Radia Zet Gold. Telewizyjna kampania trwa od 20 do 28 sierpnia 2014 roku, spoty radiowe są emitowane w dniach od 19 do 29 sierpnia 2014 roku. • Zobacz, jak Keanu Reeves zaprasza na Bella Skyway Festival w spocie przygotowanym przez Województwo Kujawsko-Pomorskie!

  • http://youtu.be/E1pL4kQyjTU

 • Oglądaj nasze spoty na antenie TVP!

  • http://youtu.be/BthCuidxM2U

  • http://youtu.be/mflfjl3IuSo

 • Posłuchaj naszych spotów na antenach radiowych

  • Radio Zet: http://www.tak.torun.pl/mp3/bsf-2014-zet.mp3

  • Radio Zet Gold: http://www.tak.torun.pl/mp3/bsf-2014-zet-gold.mp3

* * *

Organizatorami Bella Skyway Festival są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Sponsorem tytularnym wydarzenia jest TZMO S.A. i Marka Bella.
Partnerem Głównym Festiwalu jest Województwo-Kujawsko Pomorskie, zaś
Wyłącznym Partnerem Energetycznym Tauron Polska Energia.
Bella Skyway Festival jest częścią polsko-norweskiego projektu „ŚWIETLNY MOST TORUŃ–SLEMMESTAD”, w ramach którego powstaną dwie unikalne projekcje w formie mappingu 3D w Toruniu oraz w Slemmestad. Projekt łączy polskich i norweskich twórców dzięki programowi
„Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w ramach europejskiego dziedzictwa kulturowego” w ramach Mechanizmu Finansowego EOG.


Kontakt dla mediów

Przemysław Draheim — rzecznik prasowy
Toruńskiej Agendy Kulturalnej
tel. kom. 883 32 16 98 · tel. 56 651 02 38
p.draheim@tak.torun.pl

Karolina Szczepanowskagłówny specjalista
ds. PR Toruńskiej Agendy Kulturalnej
tel. 56 651 02 38
k.szczepanowska@tak.torun.pl


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna