Imagine przygotowała nowy Intranet dla grupy ruch zadaniem agencji było zaprojektowanie I wdrożenie nowego layoutu dla Intranetu we wszystkich spółkach grupy ruchPobieranie 9.88 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar9.88 Kb.Łódź/Warszawa, 21 grudnia 2015 roku


INFORMACJA PRASOWA
IMAGINE przygotowała nowy Intranet dla grupy RUCH
Zadaniem agencji było zaprojektowanie i wdrożenie nowego layoutu dla Intranetu we wszystkich spółkach grupy RUCH. Projekt jest poszerzeniem współpracy pomiędzy firmami rozpoczętej w I kwartale br. - po wygranym przez IMAGINE konkursie ofert. W ramach dotychczasowej współpracy agencja przygotowała już portal Ruch.com.pl oraz zajmuje się jego bieżącym utrzymaniem.
Agencja IMAGINE miała za zadanie przygotowanie nowych projektów graficznych Intranetu i ich wdrożenie w dotychczasowym środowisku (SharePoint). Projekt zakładał stworzenie zupełnie nowego layoutu, który z jednej strony nawiązuje do najnowszy trendów w projektowaniu graficznym, a z drugiej - jest spójny z nową stroną RUCH-u, która wystartowała w kwietniu (a którą również przygotowała agencja IMAGINE, po wygranym konkursie ofert).
- Nowy wygląd i układ Intranetu Ruchu miał być przede wszystkim bardziej przyjazny dla pracowników RUCH-u (wszystkich spółek tej Grupy), zarówno pod względem graficznym jak i funkcjonalnym - mówi Tomasz Mazurek, Client Service Director w IMAGINE - Zmiany w nowym layoucie to m.in. uspójnienienie nawigacji dla wszystkich podstron Intranetu, oraz przebudowa architektury informacji, np. przeniesienie najważniejszych dla pracowników materiałów i informacji na stronę startową, ułatwienie dostępu do menu głównego, czy dodanie menu szybkiego dostępu do najczęściej używanych aplikacji.

IMAGINE odpowiadało za projekty graficzne nowego Intranetu, wdrożeniem technologicznym zajęła się firma DCS.pl.


* * *
IMAGINE to agencja interaktywna zatrudniająca specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji e-marketingowej i projektowania graficznego. Specjalizuje się w działaniach z zakresu wsparcia sprzedaży, pozycjonowania marki w internecie, promocji w sieci oraz identyfikacji wizualnej.
W portfolio IMAGINE znajdują się projekty realizowane dla największych marek, m.in: Orange, mBank, Ruch SA, Rossmann, Komfort, Bisnode, Confluentia Group, Pharma Care, Mitsubishi, Henkel, Hasbro.
Więcej informacji: www.imagine.am
Dodatkowych informacji udziela:
Marcin Grządka, marcin@lubudubupr.pl, tel: 604 784 897

Paweł Usakowski, pawel@lubudubupr.pl, tel: 660 662 200


www.lubudubupr.pl
©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna