Inaugurujemy nowy cykl koncertów: alterklub w nowym teatrze, prezentujący najciekawszych, poszukujących, eksperymentujących I intrygujących wykonawców współczesnej sceny muzycznej. Przestrzenią dla tych występów będzie awangardowy warszawski NowyPobieranie 6.56 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar6.56 Kb.Inaugurujemy nowy cykl koncertów: ALTERKLUB w NOWYM TEATRZE, prezentujący najciekawszych, poszukujących, eksperymentujących i intrygujących wykonawców współczesnej sceny muzycznej. Przestrzenią dla tych występów będzie awangardowy warszawski Nowy Teatr. Zaczynamy 1 marca 2014 występem Savages, powracających do Polski po świetnym występie na Open’erze. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Savages

Wokalistka tego zespołu, Jehny Beth, wygląda jak fizyczna reinkarnacja Iana Curtisa, a sama grupa gra tak, jakby zatrzymała się w czasie trzydzieści lat temu. Żeński, postpunkowy kwartet Savages zyskał ogromne uznanie w bardzo krótkim czasie - powstał na początku 2011 roku, a swój pierwszy singiel „Flying To Berlin/Husbands” wydał w czerwcu 2012. Ich debiutancki album “Silence Yourself” dotarł do pierwszej 20-tki brytyjskiej listy przebojów i przyniósł zespołowi nominację do prestiżowej Mercury Prize. Grupa koncertowała też u boku British Sea Power i Queens of the Stone Age.

Na stronie internetowej, same opowiadają o sobie: “SAVAGES nie próbują dać wam niczego, czego jeszcze nie macie, lecz apelują do tej części was, której się dawno wyrzekliście, chcą obudzić i połączyć wasze FIZYCZNE i EMOCJONALNE “ja”, dać wam żądzę przeżywania życia inaczej, z waszymi dziewczynami, mężami, pracą, życiem erotycznym i miejscem, które w waszym życiu zajmuje muzyka. Ponieważ musimy nauczyć siebie na nowo POZYTYWNEJ MANIPULACJI, muzyka i słowa uderzają z mocą błyskawicy, jak cios prosto w twarz, z determinacją zrozumienia WOLI I PRAGNIEŃ naszego “ja”.”

Support: A Dead Forest IndexDwuosobowy projekt Adama i Sama Sherrych, założony w Melbourne w Australii. Grają minimalistyczny, mroczny, cichy rock, oparty na brzmieniu przesterowanej gitary i perkusji.

Bilety na to wydarzenie w sprzedaży w dwóch cenach:

95 PLN – tylko dla członków ALTERKLUBU

115 PLN

Bilety do nabycia w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna