Informacja prasowa – 14 stycznia 2015 z archiwum X. Wyznawcy Chris Carter, Joe Harris, Michael WalshPobieranie 12.98 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar12.98 Kb.

rectangle 7

Informacja prasowa – 14 stycznia 2015

Z Archiwum X. Wyznawcy

Chris Carter, Joe Harris, Michael Walsh

Długo wyczekiwany powrót najsłynniejszej prawdopodobnie pary agentów FBI stał się faktem. Już 4 lutego w Polsce zadebiutuje 10. sezon kultowego serialu Z Archiwum X w formie... komiksu. Nad scenariuszem pracował Joe Harris (twórca wielu odcinków widowiska telewizyjnego), ilustracje wykonał Michael Walsh, natomiast nad całością pieczę sprawował ojciec X-Files - Chris Carter. Z Archiwum X. Wyznawcy ukażą się nakładem Wydawnictwa SQN.
Komiks Z Archiwum X. Wyznawcy opisuje wydarzenia następujące po fabule filmu z 2008 roku Chcę wierzyć (I Want to Believe) i jest oficjalną kontynuacją serii.

Celnie uchwycony mroczny klimat i paranormalna atmosfera serialu.
Miałem ciarki na plecach.


Dariusz Jaroń, Interia


Z Archiwum X. Wyznawcy

X-Files. Season 10, vol. 1
Autor: Chris Carter, Joe Harris,
Michael Walsh

Tłumaczenie: Bartosz Czartoryski

Wydawnictwo: SQN

Liczba stron: 128

Data wydania: 4 lutego 2015

ISBN: 978-83-7924-311-2

Cena: 39,90 zł (z VAT)

Przez całe lata agenci specjalni Fox Mulder i Dana Scully pracowali w Archiwum X – tajnej komórce FBI, zajmującej się sprawami uznanymi za niewyjaśnione i powiązane z niewytłumaczalnymi zjawiskami.
Oboje w końcu opuścili swoje małe biuro i rozpoczęli nowe życie, ciesząc się spokojną anonimowością. Aż do teraz.
Kiedy wróg przeniknął sieć FBI i pozyskał poufne dane z akt Archiwum X, Skinner został zaatakowany, Scully porwana, a agent Doggett zaginął w akcji, Mulder musi ponownie wkroczyć na scenę. Nieoczekiwanie powraca również Palacz, który jest w posiadaniu istotnych informacji na temat wroga – tajemniczych akolitów. Rozpoczyna się nowa era. Era technologicznej paranoi, międzynarodowego niepokoju i pozaziemskiej groźby.
Oficjalna kontynuacja legendarnego już serialu, okrzykniętego telewizyjnym fenomenem XX wieku. Jej pomysłodawcą i opiekunem jest Chris Carter, twórca "Z Archiwum X".
Jeśli kilkanaście lat temu z wypiekami na twarzy czekaliście na kolejne odcinki Z archiwum X i do dziś uważacie, że telewizja już nic lepszego nie wyprodukowała, ten komiks jest dla Was. Mulder i Scully powracają, a wraz z nimi kosmici, potężne spiski i tajemnice, których rozwiązanie może zmienić świat.

Marcin Kamiński, Onet
Od lat nie mogłem się doprosić Chrisa Cartera o kolejne sezony tego kultowego serialu. Przecież tyle wątków zostało jeszcze niedokończonych. Dzięki komiksowej kontynuacji mam szansę zaspokoić swoją ciekawość.

Dawid Muszyński, Redaktor naczelny magazynu EGO
Wydawca w Polsce:

Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom, jest publikowanie książek „z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną, a jeszcze kolejny dobrą beletrystyką. Każdy jednak ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książki.
W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa, można znaleźć książki między innymi o tematyce sportowej i muzycznej, komiksy oraz fantastykę.
Strona www: www.wsqn.pl
Kontakt dla prasy:

Oskar Grzelak

tel: 698 098 212

oskar.grzelak@wsqn.plWydawnictwo Sine Qua Non | ul. Tyniecka 35 | 30-323 Kraków
+48 12 261 17 49 | www.wsqn.pl | www.fcbooks.pl | www.labotiga.pl

rectangle 2©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna