Jeden z liderow wyciagnal srebne berloPobieranie 59.51 Kb.
Data06.05.2016
Rozmiar59.51 Kb.
-

Papiez Pawel VI:” Zycie hindusa I zycie Chrzescijanina(pewnie chodzilo mu o katolika) ida w parze. Wasze przeslanie I nasze sa takie same”

(Dave Hunt-Kobieta Jadaca na bestii, strona 417)

“ Podczas swojej podrozy dookola Afrykli w 1993, papiez szukal wspolnej plaszczyzny z kaplanami voodoo sugerujac z enie zdradza ich tradycyjnych wierzen przez konwerse do Chrzescijanstwa(katolicyzmu)”

“ W 1985 w przemowieniu do Muzulmanow w Brukseli, Belgii, papiez powiedzial: Chrzescijanie I Muzulmanie, spotykamy sie we wspolnej wierze w jednego I tego samego Boga I starajmy sie wprowadzic w praktyke nauki naszych swietych ksiag”

“Podczas wizyty do Nowej Gwinei w 1984 Jan Pawel II przewodniczyl celebracji na wolnym powietrzu zwanej’nowa msza’ dla rdzennych mieszkancow. Msza skladala sie z tancerzy, ktorzy podskakiwali w kierunku oltarza w procesji ofiarniczej, podrzucajac tumany pomaranczowego I zoltego dymu, poganskiego rytualu aby odstraszyc demony…18-letnia studentka czytala werset z Biblii w tradycyjnym stroju(naga od pasa w gore)” strona 419

“Jeden z liderow wyciagnal srebne berlo Kandoble, czcicieli bozkow afrykanskich, inny-Baptysta zaprezentwal malowidlo z globem uckanym krzyzami, Kaplan voodoo z Haiti podniosl zbiornik z kadzidlem, rozprowadzajac ‘dobra energie’ posrod tlumu. Pastor ze Zjednoczonego Kosciola Prezbiterian czytal z list Pawla do Galacjan.Celebranci byli otoczeni przez katolickiego mnicha z Brazylii, ktory wzniosl stule do gory.Kazdy z Nich pocalowal(ja)”strona 426

“Monotonne spiewy, dzwony swiatynne I poganskie zaklecia odbijaly sie echem w Rzymsko Katolickich swiatyniach w Asyzu wczoraj, kiedy papiez Jan Pawel II I jego dwustu gosci 12 naczelych religii modlilo sie o pokoj na swiecie….

Szaman z plemienia Crow, wodz John Pretty-On-Top zaapelowal o mozliwosc wygonienia demonow. Wielu wyszlo do przodu, wsrod nich mlody mnich Franciszkanski.

W kaplicy znajdujacej sie w dol drogi, glowa kosciola Zoroastrian z Bombaju modlila sie przed ogniem, ktory symbolizuje ich boga…

XIV Dalai Lama, wydalony bog-krol Tybetu przewodniczyl wielkiemu kontyngentowi Buddystow, mamroczac sutry na tle dzwieczacych dzwonkow w bazylice sw Piotra…Animisci z Afryki, w ich strojach ktorych pozazdroscilby niejeden projektant, wzywali duchy drzew aby przyszly na pomoc w kierunku pokoju…(Asyz 1986)” Dave Hunt w”Inwazja Okultyzmu” strona 548

“Modlac sie razem z czcicielami wezy, ognia, spirytystami animistami, szamanami Ameryki Polnocnej, Buddystami, Hinduistami, Protestantami I Katolikami, papiez oznajmil ze wszyscy modal sie do tego samego boga” Kobieta jadaca na Bestii strona 424

Katolicyzm to dwuglowa hydra, ktorej pierwasza glowa to Inkwizycja I niszczenie tego co niekatolickie albo wcielanie go do niej. Druga glowa too Ekumenia-czyli druga strona szatana(lucyfer)-kiedy nie da sie przemoca, to posluguje sie zwiedzeniem.Byleby cel byl osiagniety. Biblia ostrzega ze inkwizycja znowu uderzy, tylko na globalna skale tym razem.

Zdecydowalem sie podejsc do tego tematu ze wzgleduy na to ze Boze serce jest zasmucone I posrod szalu’ekumenicznych spotkan’ Bog bije na alarm by uwazac na nadchodzace zwiedzenie!

Przeczytaj prosze ten krotki material I idz do swojej komory modlitewnej I przeloz to przed Bogiem. Czas jest krotki. Nie daj sie zwiesc, drogi bracie I siostro. Powiadom innych niech czuwaja I ustawia sie niczym straznicy na wierzy- w modlitwie, walce duchowej I gloszeniu Biblii!!!

“Zniknął pobożny z kraju, nie ma uczciwego wśród ludzi. Wszyscy czyhają na rozlew krwi, jeden na drugiego sieć zastawia. (3) Do złego mają zgrabne dłonie: Urzędnik żąda daru, a sędzia jest przekupny; dostojnik rozstrzyga dowolnie - prawo zaś naginają. (4) Najlepszy między nimi jest jak kolec, najuczciwszy jak cierń. Lecz nadchodzi dzień wypatrzony przez twoich stróżów, twoje nawiedzenie; wkrótce nastąpi przerażenie. (5) Nie wierzcie bliźniemu, nie ufajcie przyjacielowi! Strzeż bramy swoich ust przed tą, która leży na twoim łonie! (6) Bo syn lekceważy ojca, córka powstaje przeciwko matce, synowa przeciwko teściowej, a właśni domownicy są nieprzyjaciółmi człowieka. (7) Lecz ja będę wypatrywał Pana, będę wyczekiwał Boga mojego zbawienia. Mój Bóg mnie wysłucha!” (Ks. Micheasza 7:1-20, Biblia Warszawska)

“On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi! (9) Gdy zaś usłyszycie o wojnach i rozruchach, nie lękajcie się; to bowiem musi stać się najpierw, lecz nie zaraz potem będzie koniec. (10) Wtedy rzekł do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, (11) i będą wielkie trzęsienia ziemi i miejscami zarazy, i głód, i straszne widoki, i znaki ogromne z nieba. (12) Lecz zanim się to wszystko stanie, podniosą na was swe ręce i prześladować was będą i wydawać do synagog i więzień, i wodzić przed królów i namiestników dla imienia mego. (13) To da wam sposobność do złożenia świadectwa. (14) Weźcie więc to sobie do serca, by nie przygotowywać sobie naprzód obrony. (15) Ja bowiem dam wam usta i mądrość, której nie będą mogli się oprzeć, ani jej odeprzeć wszyscy wasi przeciwnicy. (16) A będą was wydawać i rodzice, i bracia, i krewni, i przyjaciele, i zabijać niektórych z was, (17) i będziecie znienawidzeni przez wszystkich dla imienia mego, (18) lecz i włos z głowy waszej nie zginie. (19) Przez wytrwałość swoją zyskacie dusze wasze.” (Ew. Łukasza 21:1-38, Biblia Warszawska)

“Nie mniemajcie, że przyszedłem, przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz. (35) Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową. (36) Tak to staną się wrogami człowieka domownicy jego. (37) Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien. (38) I kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien.” (Ew. Mateusza 10:1-42, Biblia Warszawska)Na czym polega’ewangelizacja’ po katolicku obnaza ich rzecznik, Tom Forrest, ktory adresuje to przemowienie do publiki skladajacej sie z katolikow:

Nasza rola w ewangelizacji jest nie tylko czynienie ‘Chrzescijan’(w domysle katolikow)…ale przyprowadzanie ich do kosciola katolickiego…Nie, nie tylko zapraszasz kogos aby zostal chrzescijaninem(katolikiem). Zapraszasz go by zostal katolikiem…Czemu bylo by to takie wazne?

Po pierwsze jest 7 sakramentow(urojonych) a kosciol katolicki ma wszystkie siedem…

Na naszych oltarzach mamy cialo Chrystusa(czyli wafel z maki I nazywaja go zywym jezusem), pijemy krew Jezusa(krwiopijcy) I Jezus zyje na naszych oltarzach! A to otwiera bramy raju…(wafel ma im otworzyc bramu do nieba)

Mamy’maryje’ a ta nasza mama( mama katolikow to Cybele z Rzymu)-‘krolowa raju’(ich’mama’ ma ich wpuscic do urojonego miejsca ktorym sama zarzadza) modli sie o nas az znajdziemy sie w glorii(Biblia mowi ze to Duch Sw, Jezus wstawiaja sie za nas ale katole maja ‘mame’ co to ich zarliwie do piekla ciagnie I tak ich zaczarowuje az sczezna w piekle, czaruje nawet nad ‘pastorami’ typu Czech z Raciborza)Mamy papiezy od Piotra do Jana Pawla II, skaly..(katolicy sa zbudowani na urojeniu I to co nie pochodzi od Jezusa zginie I upadnie)

Jako katolicy mamy…czysciec. Ja jestem przynajmniej z tych ludzi, ktorzy nie dojda do raju bez tego m-sca! To jedyny sposob aby tam dojsc.(Urojone m-sce ktorego nie ma, katolicka zmylka)

Jako katolicy…naszym zadaniem jest…ewangelizowac(czyli katolicyzowac) kogo zdolamy( w tym naiwnych I slepych Zielonoswiatkowcow jak Czech) do katolickiego kosciola”Inwazja Okultyzmu.Hunt

Czy mozesz uwierzyc swoim uszom? Czy twoj pastor jest czlowiekiem spelna rozumu by wdawac sie w cos takiego? Pamietajmy ze ‘ewangelizacja’ po katolicku polega na tym, ze poganin zostaje wciagniety w ich system przez omamienie blaskiem I przepychem I zwodnicze slowa podstepnego kaplana I jego propagandy I jak dlugo czyni ich zabobony jest uwazany za katolika!

To nie ma nic wspolnego z Ewanglelia I zbawieniem wg Biblii!

Piotr nie byl nigdy papiezem, ani nikim szczegolnym wsrod Apostolow, mial zone I prawdziwy kosciol Chrystusa to nie budynek ale zbawieni z laski ludzie ktorzy uwierzyli w Jezusa I na NIM zalozony!

Czysciec to UROJONE miejsce, ktore nie istnieje.

Plan katolikow masz jasno wylozony! Nie ma sakramentow, a jedyne co Jezus nakazal to symbolicznie dzielic sie chlebem I winem!

Polska nie byla zchrystianizowana w 966! Polska przyjela katolickie zabobony I az do czasow Lutra byla zwiedzona poganskimi przesadami papieza.

Dzis niektorzy ludzie wieszaja psy na Reformacji a ja ci powiem drogi bracie I siostro, ze gdyby nie Reformacja to zaginal bys dzis w przesadach katolickich na plebanii I sleczal przed drewnem! Ilu ministrantow I innych jest molestowanych w Polskich kosciolach? Wierze, ze to niedlugo wyjdzie na jaw bo Nierzadnica peka w szwach w kazdym kraju, I zbliza sie to wierze do Polski. Biada tym co sie zadaja z katolicyzmem, bo jak skandale wyjda to ‘pastorzy’ typu Czech z Raciborza beda w nieslawie ito co mialo im przyniesc slawe, pokoj obroci sie przeciwko nim I beda wyszydzani za wspolprace z pedofilia. Moze wierzacy ludzie sie obudza I wyjda wtedy.Amen.

Kontrreformacja nie skonczyla sie gdy miliony zginely od krwawych rak Nierzadnicy Katolickiej, ale jej druga glowa-Ekumenia zaczela wypuszczac swoje zwiedzenie!

Peter Kreeft(katolik):

“ Przez 25 lat pytalem studentow w katolickich koledzach: czy gdyby przyszlo ci dzis umrzec I Bog zapytal by ci sie dlaczego mialbys wejsc do nieba-to co bys odpowiedzial?

Przewazajaca ich liczba po prostu nie zna odpowiedzi…

Po 12 latach zajec z katechizmnu…ich odpowiedz jest w stylu- ‘badz szczery’,’zrob co mozesz’ lub’nie krzywdz innych’ czy ‘pracuj na rzecz pokoju’…” Inwazja Okultyzmu.Hunt

Wywiad z Billy Grahamem, bozyszczem Chrzescijan:

“ Larry King: Co myslisz o innych kosciolach-Mormonach?katolicyzmie?...

Billy Graham: O, mysle ze mam cudowna relacje z nimi wszystkimi…

Larry King:Czy czujesz sie dobrze z Watykanem?

Billy Graham:Bardzo dobrze. Spotkalem sie z papiezem kilka razy

Larry King:Czy lubisz tego papieza?

Billy Graham:Bardzo lubie, ja I on zgadzamy sie w prawie wszystkim…”Inwazja Okultyzmu.HuntBilly Graham nazwal Jana Pawla II najwiekszym ewangelista na swiecie!!!

Co na to powiesz? Wiele osob pokreci glowa z niedowierzaniem. Ja tego nie wymyslilem! To jego wlasne slowa.Zdjec tez nie sfabrykowalem.

D.Hunt pisze, ze w Ameryce nawet kosciol Moona I Mormoni polaczyli sie aby ‘chrystianizowac’Ameryke!

To nadchodzi do Polski I sa tu dzialacze ktorzy aktywnie pracuja z Watykanem aby pochlonac koscioly prostestanckie do watykanu. Czas postac I walczyc, w modlitwie, walce duchowej I w kazaniach, konferencjach.

Czas przestac zajmowac sie glupotami typu-chrzescijanski biznes, jak czuc sie dobrze!

John Wimber, lider Vineyard stojac przed Arcybiskupem powiedzial:

“Chce cie przeprosic w imieniu wszystkich protestantow za opuszczenie k.katolickiego I rzeczy ktore mowilismy o tobie I twoim kosciele” Inwazja Okultyzmu.Hunt

Czy mozesz w to uwierzyc? Jak nowonarodzony czlowiek moze plesc takie herezje?

Kiedy twoj pastor zacznie plesc takie rzeczy I krecic sie wokol sutanny to wyczuj pismo nosem. Tu chodzi o twoja dusze bracie I siostro, niech oni ida w zwiedzenie, jesli sa uparci, ratuj siebie I wyjdz!

Pamietaj ze w krajach np Ameryki Poludniowej protestanci sa wciaz przesladowani przez katolikow, jednak tam gdzie dominuje atmosfera ‘pokoju’jak w Europie koscioly Protestanckie sa napierane aby ulec’milosci’ bez prawdy Slowa. Ale to tylko cisza przed burza!Ty bedziesz plakal kiedy twoj pastor I ‘koscioly’ pojda za Watykanem zaczarowani ekumenicznym spiewem syrenim.

Oni cie spytaja-czemu placzesz? Wciaz uparty I wywolujesz rozlamy? Jestes w buncie I nieprzebaczeniu! Ale wiemy gdzie mieszkasz…

Jezus mowi ze swiat bedzie sie radowal w pokoju antychrysta, ale ci uparci pojda pod ogien I ciezkie przesladowanie. To nadchodzi! Wiec spedzaj czas z Bogiem, aby czasem cie to nie zaskoczylo I abys nie byl wciagniety do systemu bestii! Idz do walki duchowej I walcz z tym systemem, modl o ziwedzonych pastorow I naiwne owce pedzace za pasterzem ze skarpy…Glos Slowo takie jakie jest, nierozwodnione, nieshumanizowane, nieskatolicyzowane.!!!

Definicje:

Synkretyzm=«łączenie w jedną całość różnych, często sprzecznych, elementów; też: współistnienie takich elementów, np. w doktrynie religijnej lub w jakimś utworze»PWN

Oxford:Kombinacja roznych religii, kultur lub sposobow mysleniaKompromis=«odstępstwo od zasad, założeń lub poglądów w imię ważnych celów lub dla praktycznych korzyści»PWN

Oxford:Porozumienie oparte na opuszczeniu pewnych kwestii przez obie stronyKatolicyzacja=zmuszenie lub zwiedzenie ludzi pod skrzydla katolicyzmu, pod pozorem Chrzescijanstwa. Inna ewangelia, inny duch, inny Jezus.(definicja moja)

Ekumenia to

Ten kilkuglowy potwor zawiera stek herezji, ludzkich tradycji, falszywego pokoju, kompromisu, zwiedzenia, odstepstwa, apostazji od Ewangelii, Antychrysta, klamstwa, pozorow, itdJesli jestes Zielonym lub zielonopodobnym wierzacym –jezyko gadajacym, w biblie wierzacym to popatrz co ta ekumenia czyli new age katolicyzm! Wierzy I karze ci respektowac! Musisz uznac ich wierzenia, nie krytykowac, mowa jest o wzajemnym szacunku I akceptacji.

Oto probka ich doktryn:

chrzest niemowlat

czysciec

’papiez’

tradycja ponad Biblia

celibat’kaplana’

dary duchowe nie obowiazuja dzis

jak raz sie nawrocisz to nie ma sil I mozliwosci abys nie poszedl do nieba

normalne I oczekiwane jest ze czlowiek grzeszy-nic nie moze z tym zrobic

ritual


znak krzyza

poklon przed obrazem=czesc Bogu

czczenie ikon

alternatywna medycyna

hipnoza

psychologia

wizualizacja

cwiczenia duchowe Jezuitow

’Chrystus’musi byc dziennie ofiarowany na oltarzu w bezkrawawej ofierze pod postacia wafla/krakersa

Maria posredniczy w zbawieniu

modlitwy do zmarlych w ‘czysccu’

modlitwy do archaniola michala

doktryna o tym ze Jezus byl aniolem

Pisma Ellen White(Adwentysci)ponad Biblie

Protestanci to wielka nierzadnica Babilon

msza


Itd.

E K U M E N I ACos dla umyslu.

Czy 2+2 to zawsze 4? Czy moge powiedziec ze mam swoje zdanie I ja osobiscie uwazam ze to 5, inny brat 7, a jeszcze inny 10 itd? Gdy pojdziesz na egzamin to wyjdzie na jaw kto sie myli. Mozesz powiedziec ze ja szanuje ze brat mysli ze 2+2=10, po czym brat idzie na egzamin I go oblewa.

Czy Biblia to cos relatywnego? Czy mamy te sama Biblie?

Biblia mowi tez ze Duch Swiety to Duch Prawdy. Nie tolerancji, uprzejmosci I opinii!

Co jest nieprawda nalezy do zlego, bo przeciez diabel to ojciec klamstwa.Co natomiast zrobil Jezus gdy widzial ze Faryzeusze bladza?

Czy mowil-ekumenia-to nie wazne jakie doktryny-byleby byl pokoj I spokoj? Gdyby tak zrobil to nikt by go nie przesladowal I kiedy slysze kazania ze dzis mamy czasy pokoju to ja sie pytam czemu?

Moze gdyby wierzacy stali za Prawda to nie bylo by pokoju? Moze gdyby pastorzy glosili przeciwko katolicyzmowi to w Polsce byloby przesladowanie? Kto jednak chce zrezygnowac z wycieczek do lasu,

Ekumenicznych piknikow, popularnosci?

Jezus napominal, korektowal I ganil Z MILOSCI. Nieprawda? Stawka jest zycie wieczne tych ludzi.

Jesli nie zdasz egzaminu to nie ma poprawki, gdy pojdziesz w zwiedzenie do droga powrotu jest dluga, bolesna I niektorzy nie zdaza wrocic niczym panny z przypowiesci!Bóg przecież musi okazać się prawdomówny, każdy zaś człowiek kłamliwy, zgodnie z tym, co napisane: Abyś się okazał sprawiedliwy w słowach Twoich i odniósł zwycięstwo, kiedy Cię sądzą.”Rzymian 3:4

Test:

Pyt. 1 Czy Biblia nakazuje chrzest niemowlat? Dlaczego ludzie to robia?

tak

nie jest jasno napisane

to zalezy od interpretacji I punktu widzenia

nie

Pyt.2 Co moze oznaczac pytanie stawiane przez Pawla: Czy otrzymales Ducha Swietego od czasu gdy sie nawrociles? Czy mamy/ otrzymalismy tego samego Ducha co Pawel, w ten sam sposob?

interpretacja Pawla

 nas nie obowiazuje

u nas inaczej sie na to patrzy

Pawel sie mylil. Dzis mamy inny dzien

jestes zbyt dogmatyczny

wazna prawda z implikacjami!

Pyt.3 Prawda o zbawieniu.Czy przy zalozeniu ze szatan jest ojcem klamstwa-ktore z doktryn do niego naleza?

Bog miluje wszystkich, wszyscy ida do nieba

Zydzi nie potrzebuja przyjac Jezusa bo sa narodem wybranym(B.Graham)

Zbawienie jest w kosciele-musisz na nie zasluzyc przez wysilek, rytualy I msze

Tylko 144 000 bedzie zbawionych

Jak az wyznam imie Jezus to mam przepustke do nieba- nie wazne czy chodze w ciele, grzesze itd

Tylko milosc sie liczy nie doktryny

Zbawienie jest z laski w Jezusie jednak mowi On o tym ze musimy wytrwac do konca w nim I ze bez swietosci NIKT nie zobaczy Pana. Implikuje to potrzebe mocy Ducha, walke duchowa, ukrzyzowanie ciala.

Inne…………………………………………………………………………………………………………

Pyt.4 Biblia jest zrodlem Prawdy I wiary Chrzescijanina.

Tradycja jest wazniejsza

To zbior zasad aby dobrze zyc

To psychologiczna ksiazka

Mamy nowy dzien, nie osadzaj innych!

Ona tylko dzieli, nie jednoczy!

Moge byc niebiblijny I wierzyc w co chce I I tak pojde do nieba

To Slowo Boze I musi stac nad opiniami I tradycjami ludzi. Musze sie jej trzymac gdyby okazalo sie ze moj kosciol jest niebiblijny. Niebiblijne doktryny moga byc powodem pojscia do piekla.

…………………………………………………………………………………………………………………..

Pytania dla ciebie:

 1. Wyobraz sobie ze ktos zostal ochrzczony jako niemowle. Poniewaz pastor wdal sie w ekumenie-uwaza go za nowo narodzonego wierzacego. Jakie sa implikacje?

 2. Czy posiadanie/nie posiadanie Ducha moze miec wplyw na moja przyszlosc I na miejsce gdzie finalowo wyladuje? 1

 3. Czy doktryna o zbawieniu jest dowolna? Czy milosc zbawia, tradycja czy Biblijne gloszenie I odpowiedz na to?

 4. Czy jesli polegasz na tradycji to moze sie okazac ze wyladujesz z tego powodu w piekle?

 5. Czy na tej podstawie mozesz powiedziec ze ekumenia to rzecz od Boga czy od szatana? Jakie sa konsekwencje?

 6. Czy jesli nie mozesz ocenic czegos wg Biblii-to co jest herezja a co nie?

 7. Czy miloscia jest powiedzenie bratu ktory upadl ze sie myli, czy milosc to pozwolenie mu zginac w piekle, aby byc milym, poprawnym, nie kryrykowac, nie oceniac, bo brat moze sie zdenerwowac na nas I nie bedzie pokoju?

 8. Czy zauwazyles ze ekumenia uzywa terminow typu-poprawnosc polityczna, akceptacja, szacunek?Co za tym stoi? Gdzie sa te doktryny w Biblii?

 9. Czy Biblia jest relatywna czy absolutem? Czy Bog zmieni sie gdy my zmienimy swoj stosunek do niej? Czy ktokolwiek pojdzie do nieba w inny sposob niz jest to wyrazone w Biblii?

 10. Czy jesli za problemem o ktory modlisz sie od kilku lat jest klatwa, demon, ritual okultystyczny lub twoj udzial w okultyzmie w przeszlosci to jaka jest implikacja I konsekwencje jesli to zignorujesz ze wzgledu na tradycje? Co jesli masz niewiele czasu?

Jesli uwaznie czytales te informacje to moze doszedles do wniosku: Kto stoi na drodze do ‘pokoju’? Jesli wykonales troche matematyki to moze zobaczyles siebie I innych Chrzescijan, ktorzy wciaz wierza Biblijnie?

Diabel robi podchody ekumeniczne dookola swiata, wiec ktoregos dnia zapuka do twoich drzwi. Co wtedy zrobisz? Czy przeczekasz az sobie pojdzie? Co zrobisz gdy otrzymasz telefon od proboszcza, biskupa odnosnie wspolnego spotkania? Czy bedziesz glosil Slowo czy zadzwonisz do innych wierzacych? A co jesli oni juz w ekumenii-jaka decyzje podejmiesz?Blagam, na Boga zywego, nie odrzucaj tych kilku kartek bez przemodlenia tego przed Bogiem, apeluje do ciebie jak do brata, siostry w imie Jezusa! Bog troszczy sie o ciebie I chce abys trawl w Prawdzie I stal za nia do konca.

A moze jestes jednym z ekumenistow? Boze serce placze nad toba I nawoluje cie do pokuty:

“Dlatego, jak mówi Duch Święty: Dziś, jeśli głos jego usłyszycie, (8) nie zatwardzajcie serc waszych, jak podczas buntu, w dniu kuszenia na pustyni, (9) gdzie kusili mnie ojcowie wasi i wystawiali na próbę, chociaż oglądali dzieła moje przez czterdzieści lat. (10) Dlatego miałem wstręt do tego pokolenia i powiedziałem: Zawsze ich zwodzi serce; nie poznali też oni dróg moich, (11) tak iż przysiągłem w gniewie moim: Nie wejdą do odpocznienia mego. (12) Baczcie, bracia, żeby nie było czasem w kimś z was złego, niewierzącego serca, które by odpadło od Boga żywego, (13) ale napominajcie jedni drugich każdego dnia, dopóki trwa to, co się nazywa "dzisiaj", aby nikt z was nie popadł w zatwardziałość przez oszustwo grzechu. (14) Staliśmy się bowiem współuczestnikami Chrystusa, jeśli tylko aż do końca zachowamy niewzruszenie ufność, jaką mieliśmy na początku. (15) Gdy się powiada: Dziś, jeśli głos jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych, jak podczas buntu, (16) kto to byli ci, którzy usłyszeli, a zbuntowali się? Czy nie ci wszyscy, którzy wyszli z Egiptu pod wodzą Mojżesza? (17) Do kogo to miał wstręt przez czterdzieści lat? Czy nie do tych, którzy zgrzeszyli, a których ciała legły na pustyni? (18) A komu to przysiągł, że nie wejdą do odpocznienia jego, jeśli nie tym, którzy byli nieposłuszni? (19) Widzimy więc, że nie mogli wejść z powodu niewiary.” (List do Hebrajczyków 3:1-19, Biblia Warszawska)

Nie zatykaj uszu jak Izrael na pustyni, jak Jerozolima, nad ktora plakal Jezus, a potem bylo juz dla nich za pozno bo nie ropoznali czasu swego nawiedzenia! Apeluje dzis do ciebie abys wrocil do Biblii, aby moc Boza na nowo odzyla w Twoim sercu! Aby lzy pokuty zalaly twoja twarz, bys zawsze Bogu chcial sie podobac a nie ludziom.

W imieniu Jezusa na Boga Zywego!

Czy nie zauwazyles ze ekumenizm chce zamknac usta na ewangelizacje, zniszczyc protestancka historie, doktryny I zgormadzic wierzacych pod egida poganskiego katolicyzmu? To ich cel. Globalna Inkwizycja Nadchodzi! Po ktorej stronie sie opowiesz?

Amen.


Slowniczek pojec:

wudu, voodoo [wym. wudu] «kult religijny uprawiany głównie na Haiti, łączący elementy katolickie z dawnymi wierzeniami afrykańskimi i magią»PWN

animizm

1. «pogląd, według którego zwierzęta, rzeczy lub zjawiska przyrody mają duszę»

2. «sposób myślenia polegający na przekonaniu, że wszystkie przedmioty, zwierzęta i rośliny są istotami czującymi, myślącymi i obdarzonymi wolą»

islam «religia głosząca wiarę w jednego Allaha, rozpowszechniona głównie w krajach Azji i Afryki»

spirytyzm

1. «wiara w możliwość obcowania z duchami osób zmarłych za pośrednictwem mediów»

2. «kult duchów jako etap w rozwoju religii»

Candomblé, inaczej Batuque, to religia afroamerykańska, praktykowana głównie w Brazylii, a także w sąsiednich krajach. Nazwy religii pochodzą z języka joruba.

Doktryna


 • spirytualizm, polegający na czczeniu wielu (około 50) duchów np. Orixás, Voduns i Inkices (pełnią faktycznie funkcję bóstw). Każdy duch jest przypisany do innego żywiołu (np. morza, burzy, deszczu). Duchy rzekomo wcielają się w kapłanów podczas rytuałów. Każdy człowiek przy urodzeniu otrzymuje swojego "duch-opiekuna". Duchy jednej sekty mogą być czczone "gościnnie" w innej sekcie. Duchy często występują pod postacią katolickich świętych.

 • pozorny monoteizm, głoszący wiarę w jednego boga (znanego pod różnymi nazwami: Olorum, Zambi, Zambiapongo, Mawu). Czasem występuje kult krzyża jako symbolu (bez związku z Jezusem)

 • kapłani pełnią funkcję medium, pośredniczącego między duchami i ludźmi

 • tendencja do odrzucenia elementów katolicyzmu na rzecz czysto afrykańskich wierzeń

Rytuał


Zwany toque składa się z:

 • "przygotowania" trwającego nawet tydzień i wykonywanego tylko przez kapłanów i "wtajemniczonych": szykowanie odzieży i dekoracji, gotowanie potraw, przygotowanie ofiar dla "duchów" oraz wróżby

 • publicznej, świątecznej "mszy" i bankietu, trwających od późnego wieczora do północy. W tym czasie kapłani, zwani "dziećmi świętego" podczas transu są rzekomo opanowani przez ducha. Główny kapłan ("ojciec świętego") intonuje pieśni ku czci ducha.

(z Wikipedii)

szaman «u niektórych ludów Azji, Eskimosów i Indian: osoba pośrednicząca między duchami a ludźmi, obdarzonana nadprzyrodzoną mocą»

Wrony (oryg. Absaroka lub Apsáalooke, ang. Crow, także Kruki) – Indianie Ameryki Północnej. Słowo "Apsáalooke" oznacza dosłownie "Dzieci wielkodziobego ptaka" (prawdopodobnie wymarłego gatunku, który biali – zapewnie błędnie – uznali za wrony)

Zaratusztrianizm (Zoroastryzm, awest. Daēnā Vañuhi; pers. آيين زرتشتی Âjin-e Zaratoszt-i) - jedna z najstarszych, wciąż istniejąca religia monoteistyczna założona przez Zaratusztrę (jego życie różni badacze umieszczają gdzieś pomiędzy XIII a połową VI w. p.n.e., przy czym większość przyjmuje że żył on ok. 1000 r. p.n.e.[1]), w północno-wschodnim Iranie. Religia ta wywodzi się z pierwotnych wierzeń ludów indoeuropejskich, żyjących na terenach obecnego północnego Iranu. Muzułmanie nazywają jej wyznawców czcicielami ognia.

Stuła od łac. stola (długa szata) – szata liturgiczna używana w liturgii

Galeria dla niedowiarkow:

Papiez caluje Koran.

Bazylia z Koranem

Dalai Lama z papa.Wspolna modlitwa pod bandera Antychrysta.

Kaplani voodoo z Pawlem

Egzorcyzm Antychrysta przez kaplanke hinduska

A tu szaman indianski odczynia gusla nad Guslarzem Katolickim

Prezent od szamana dla Guslarza

A tu od Afrykanskich animistow.

Kaplani voodoo w Asyzu

Kaplan I zakonnice przed idolem ze zlota!

A tu kolejne ‘blogoslawienstwo’ od kaplanki hinduskiej-otwarcie 3-go oka!!!

Asyz, wspominany poprzednio.

Czech, twoj idol cos niezbyt Biblijny, wiem jednak co powiesz-to pogloski I nieprawda!

Kaplan shintoizmu I bebok katolicki

Z Zoroastrianska kaplanka I bibelotami. Dziadek jest przyzwyczajony bo tacha dziennie drewno, korale I make!

Tu Bazylia, Jerozolima I tak bedzie moja! Zasiade na tronie! Zasiade!

Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?(2 List do Tesaloniczan 2:1-17, Biblia Warszawska)

Apostata protestancki na posylki u Bazylii. Czech popatrz I wyciagnij wnioski!Czech I spolka.

Ex-Luteranie.Andrzej Czech z Kosciola Zielonoswiatkowego w raciborzu. Notuje dogmaty maryjne. Apostata I do tego dumny z siebie. http://www.naszkosciol.pl/index.php?page=nagrania_kazania&idKazania=72


1 (1) Przeto teraz nie ma żadnego potępienia dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie. (2) Bo zakon Ducha, który daje życie w Chrystusie Jezusie, uwolnił cię od zakonu grzechu i śmierci. (3) Albowiem czego zakon nie mógł dokonać, w czym był słaby z powodu ciała, tego dokonał Bóg: przez zesłanie Syna swego w postaci grzesznego ciała, ofiarując je za grzech, potępił grzech w ciele, (4) aby słuszne żądania zakonu wykonały się na nas, którzy nie według ciała postępujemy, lecz według Ducha. (5) Bo ci, którzy żyją według ciała, myślą o tym, co cielesne; ci zaś, którzy żyją według Ducha, o tym, co duchowe. (6) Albowiem zamysł ciała, to śmierć, a zamysł Ducha, to życie i pokój. (7) Dlatego zamysł ciała jest wrogi Bogu; nie poddaje się bowiem zakonowi Bożemu, bo też nie może. (8) Ci zaś, którzy są w ciele, Bogu podobać się nie mogą. (9) Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego. (10) Jeśli jednak Chrystus jest w was, to chociaż ciało jest martwe z powodu grzechu, jednak duch jest żywy przez usprawiedliwienie. (11) A jeśli Duch tego, który Jezusa wzbudził z martwych, mieszka w was, tedy Ten, który Jezusa Chrystusa z martwych wzbudził, ożywi i wasze śmiertelne ciała przez Ducha swego, który mieszka w was. (12) Tak więc, bracia, jesteśmy dłużnikami nie ciała, aby żyć według ciała. (13) Jeśli bowiem według ciała żyjecie, umrzecie; ale jeśli Duchem sprawy ciała umartwiacie, żyć będziecie. (14) Bo ci, których Duch Boży prowadzi, są dziećmi Bożymi.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna