Jedyna taka oferta – kup teraz waterjeta i oszczędź 10 tys euro. Taka okazja może się już nie powtórzyćPobieranie 7.55 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar7.55 Kb.
Jedyna taka oferta – kup teraz waterjeta i oszczędź 10 tys. euro.

Taka okazja może się już nie powtórzyć

To niebywała okazja dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad kupnem maszyny do cięcia wodą. Firma TECHJET ogłasza wyprzedaż waterjetów z rocznika 2012. Tylko teraz można zaoszczędzić nawet 10 tys. euro i stać się przedsiębiorcą niezależnym od branż oraz zmieniającej się sytuacji gospodarczej. Takiej oferty w branży sprzedaży maszyn do cięcia wodą jeszcze nie było.

Przedsiębiorcy nie muszą obawiać się kryzysu i złej koniunktury w swojej branży, jeśli tylko wyposażą swoją firmę w maszynę do cięcia wodą. Bo właśnie waterjet może być przysłowiowym „kołem ratunkowym” dla polskich przedsiębiorstw w okresie spowolnienia gospodarczego.

- Nie będziesz drżał z obaw przed doniesieniami medialnymi o złej sytuacji w kraju. Dzięki maszynie do cięcia wodą staniesz się przedsiębiorcą uniwersalnym, operującym w wielu różnych branżach. Jeśli nawet jedną z nich dotknie kryzys, Ty dzięki waterjetowi będziesz mógł świadczyć usługi dla tych branż, które takiego problemu nie będą miały. Uwolnisz się od schematu jednej opcji produkcyjnej czy usługowej, i z powodzeniem będziesz współpracował z kontrahentami z różnych branż gospodarczychwyjaśnia Adam Cegielski, współwłaściciel firmy TECHJET, która zajmuje się dostarczaniem maszyn do cięcia wodą. - Dzięki temu będziesz w stanie płynnie operować w produkcji lub usługach pracując na takich materiałach jak m.in.: stal, aluminium, kamień, szkło, plastik, drewno, guma, laminaty i wszelkiego rodzaju materiały sztuczne.

Waterjet to urządzenie uniwersalne. Bez potrzeby zmiany akcesoriów czy innych ustawień możesz ciąć i obrabiać te wszystkie materiały. Maszyny do cięcia wodą firmy TECHJET są tak skonstruowane, aby przy maksymalnie łatwej obsłudze generować jak największe zyski dla przedsiębiorstwa.

Sterowanie maszyną odbywa się przy pomocy prostego w obsłudze programu komputerowego, w którym czynność przygotowania cięcia trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund. Wystarczy wgrać rysunek, wybrać rodzaj i grubość materiału, zdecydować się, w jakiej jakości maszyna ma wykonać cięcie oraz wygenerować plik, który uruchamia się na maszynie. Nawet bez uprzedniego doświadczenia, po krótkim szkoleniu praktycznie każdy może obsługiwać i ciąć za pomocą waterjeta tej firmy.

Tak samo łatwo przestawia się kwestia sporządzenia wycen cięcia danych elementów. Wystarczy po przygotowaniu cięcia kliknąć w odpowiednią ikonkę i już widzimy, jaki będzie czas i koszt cięcia. Oznacza to, że nasz klient błyskawicznie pozna koszty pracy urządzenia.Warto również zwrócić uwagę na fakt, że dzięki jednej mocnej i wydajnej pompie wzmacniaczowej waterjeta można wyposażyć nawet w dwie głowice tnące. To zaś przyspieszy cykl produkcyjny w firmie. Warte uwagi jest również to, że maszyny TECHJET są także standardowo wyposażone w możliwość pochylania głowicy tnącej.
Teraz trwa akcja wyprzedaży waterjetów TECHJET z rocznika 2012. Kupując w tym okresie maszynę do cięcia wodą, można zaoszczędzić nawet 10 tys. euro. Taka okazja może się już nie powtórzyć, więc warto z niej skorzystać.

TECHJET

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Al. Zwycięstwa 96/98, biuro F19

81-451 Gdynia

Tel. 58 698 23 33

www.techjet.eu


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna