Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych I Leśnictwa (osz)



Pobieranie 237.49 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar237.49 Kb.

LP.

Imię i Nazwisko

Klub

Biuro Poselskie

Adres e-mail

adres

telefon

Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa (OSZ)




Stanisław Żelichowski

-przewodniczący



PSL

ul. Księżodworska 10;

13-200 Działdowo





tel. (23) 697-26-43
fax (23) 697-26-43

stanisław.zelichowski@sejm.pl

2.

Mariusz Orion Jędrysek

SP

ul. Plac Solny 14
50-062 Wrocław

(71) 337-38-37
fax (71) 341-22-34

mariusz.jedrysek@sejm.pl


3.

Arkadiusz Litwiński

PO

ul. Jagiellońska 85 m. 7
70-437 Szczecin

tel. (91) 433-22-56, (91) 433-22-55

arkadiusz.litwinski@sejm.pl

4.

Jan Szyszko

PIS

ul. Plac Konstytucji 5 m. 18
00-657 Warszawa

tel. (22) 626-83-23
fax (22) 626-83-23

jan.szyszko@sejm.pl

5.

Ewa Wolak

PO

ul. Oławska 2
50-123 Wrocław



tel. (71) 344-55-84
fax (71) 344-55-84

ewa.wolak@sejm.pl

6.

Tadeusz Arkit

PO

ul. 11 Listopada 9
32-590 Libiąż
woj. małopolskie

tel. (32) 627-10-24
fax (32) 627-10-24

tadeusz.arkit@sejm.pl

7.

Marek Balt

SLD

ul. Nowowiejskiego 10 m. 12
42-200 Częstochowa




marek.balt@sejm.pl

8.

Dariusz Bąk

(OSZ, RRW)



PIS

ul. Rynek 9
26-600 Radom

tel. (48) 363 02 30

dariusz.bak@sejm.pl

9.

Zbigniew Chmielowiec

PIS

ul. Mickiewicza 5
36-100 Kolbuszowa

tel. (17) 227-10-01
fax (17) 227-10-01

zbigniew.chmielowiec@sejm.pl

10.

Edward Czesak

PIS

ul. Okocimska 2
32-800 Brzesko

tel. (14) 686-32-03



edward.czesak@sejm.pl

11.

Eugeniusz Czykwin

SLD

ul. Składowa 9
15-399 Białystok

tel. (85) 742-18-57
fax (85) 742-18-57

eugeniusz.czykwin@sejm.pl

12.

Marek Domaradzki

RP

ul. Słowackiego 87 m. 89
97-300 Piotrków Trybunalski




marek.domaradzki@sejm.pl

13.

Marek Gos

PSL

ul. Wesoła 47/49
25-363 Kielce

tel. (41) 344-22-77
fax (41) 344-22-77

marek.gos@sejm.pl

14.

Jacek Kozaczyński

PO

ul. Berka Joselewicza 3 m. 101
08-110 Siedlce



tel. (25) 644-38-30
fax (25) 644-38-30

jacek.kozaczynski@sejm.pl

15.

Tomasz Kulesza

PO

ul. Rynek 26
37-500 Jarosław



 

tomasz.kulesz@sejm.pl

16.

Adam Kwiatkowski

PIS

ul. Waszyngtona 30 m. 36
03-910 Warszawa
woj. mazowieckie

tel. (22) 616-41-58
fax (22) 616-41-58

adam.kwiatkowski@sejm.pl

17.

Maciej Małecki

PIS

ul. Narutowicza 1a
96-500 Sochaczew



tel. (24) 262-74-41
fax (24) 262-74-41

maciej.malecki@sejm.pl

18.

Dorota Niedziela

(OSZ, RRW)



PO

ul. Sobieskiego 16
32-650 Kęty




dorota.niedziela@sejm.pl

19.

Anna Paluch

PIS

ul. Harcerska 2
34-400 Nowy Targ

tel. (18) 266-27-53
fax (18) 266-27-53

anna.paluch@sejm.pl

20.

Elżbieta Pierzchała

PO

ul. Dworcowa 3
40-012 Katowice

tel. (32) 202-42-12
fax (32) 202-42-12

elzbieta.pierzchala@sejm.pl

21.

Mirosław Pluta

PO

ul. Piłsudskiego 8
39-400 Tarnobrzeg

tel. (15) 823-66-75
fax (15) 823-66-75

miroslaw.pluta@sejm.pl

22.

Krystyna Poślednia

(OSZ, RRW)



PO

ul. Szkolna 3
62-300 Września

tel. (61) 436-78-81

krystyna.poslednia@sejm.pl

23.

Henryk Siedlaczek

PO

ul. Długa 9
47-400 Racibórz

tel. (32) 755-20-55
fax (32) 755-20-55

henryk.siedlaczek@sejm.pl

24.

Marek Stolarski

RP

ul. Zwycięstwa 12
44-100 Gliwice

tel. (32) 270-41-39
fax (32) 270-41-39

marek.stolarski@sejm.pl

25.

Paweł Suski

PO

ul. Ks. Domańskiego 11
78-600 Wałcz

tel. (67) 258-94-82
fax (67) 258-94-82

pawel.suski@sejm.pl

26.

Miron Sycz


PO

ul. Starzyńskiego 3
11-200 Bartoszyce



tel. (89) 762-10-10
fax (89) 762-10-10

miron.sycz@sejm.pl

27.

Jan Warzecha

PIS

ul. Kolejowa 28
39-200 Dębica

tel. (14) 683-38-33
fax (14) 683-38-33

jan.warzecha@sejm.pl

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi (RRW)



Krzysztof Jurgiel –

przewodniczący



PiS

ul. Piłsudskiego 11m. 3,

15-443 Białystok




Tel. (85) 742-30-37

Fax. (85) 742-30-37



krzysztof.jurgiel@sejm.pl

krzysztof@jurgiel.pl


2.

Jan Krzysztof Ardanowski –

zastępca przewod.




PiS

ul. Piekary 35 m. 39,

87-100 Toruń



Tel. (56) 610-21-11

jkardanowski@wp.pl

3.

Artur Dunin – zastępca przewod.

PO

ul. Plac Jana Pawła II 19,

95-100 Zgierz



Tel. (42) 716-06-36

Fax. (42) 716-06-36



artur.dunin@sejm.pl

4.

Stanisław Kalemba –

zastępca przewod.



PSL

ul. Mickiewicza 33 m. 31,

60-837 Poznań



Tel. (61) 847-43-70

fax (61) 847-43-70



stanislaw.kalemba@sejm.pl

5.

Leszek Korzeniowski –

zastępca przewod.



PO

ul. 1 Maja 6,

45-068 Opole



Tel. (77) 456-57-90

fax (77) 456-57-90



leszek.korzeniowski@sejm.pl

eljado@wp.pl

6.

Romuald Ajchler

SLD

ul. Daszyńskiego 12,

64-400 Międzychód



Tel. (95) 748-22-23

fax (95) 748 22 33



romuald.ajchler@sem.pl


7.

Dariusz Bąk

(OSZ, RRW)



PiS

ul. Rynek 9,

26-600 Radom



Tel. (48) 363-02-30


biuro@dariuszbak.pl


8.

Krzysztof Borkowski

PSL

ul. 3-go Maja 28,

08-110 Siedlce



Tel. (25) 644-34-13

fax (25) 644-34-13



krzysztof.borkowski@sejm.pl


9.

Janusz Dzięcioł

PO

ul. Włodka 7 m. 310,

86-300 Grudziądz



Tel. (56) 462-12-52

fax (56) 462-12-52



janusz.dzieciol@sejm.pl


10.

Teresa Hoppe

PO

ul. Starowiejska 25 m. 4,

81-363 Gdynia



Tel. (58) 622-62-42

fax (58) 622-20-26



-

11.

Henryk Kowalczyk

PiS

ul. Świętojańska 2 m. 9,

06-100 Pułtusk



Tel. (23) 692-68-91

fax (23) 692-68-91



henryk.kowalczyk@sejm.pl


12.

Iwona Kozłowska

PO

ul. Gdańska 32 m. 5,

85-006 Bydgoszcz



-

iwona.kozlowska@sejm.pl


13.

Andrzej Lewandowski

(RRW, STR)



RP

ul. Zwycięstwa 42,

73-037 Koszalin



-

-

14.

Gabriela Masłowska

PiS

ul. Królewska 3 m. 11,

20-109 Lublin



Tel. (81) 534-15-99

fax (81) 534-15-99



gabriela.maslowska@sejm.pl

gab33@op.pl


15.

Dorota Niedziela

(OSZ, RRW)



PO

ul. Sobieskiego 16,

32-650 Kęty



-

dorota.niedziela@sejm.pl


16.

Cezary Olejniczak

SLD

ul. Mostowa 4,

99-400 Łowicz



Tel. (46) 837-40-25

fax (46) 837-40-25



cezary.olejniczak@sejm.pl


17.

Andrzej Piątak

RP

ul. Al. Jana Pawła II 17 m. 13,

70-445 Szczecin



-

andrzej.piatak@sejm.pl


18.

Krystyna Poślednia

(OSZ, RRW)



PO

ul. Szkolna 3
62-300 Września

tel. (61) 436-78-81

krystyna.poslednia@sejm.pl


19.

Zbigniew Rynasiewicz

PO

ul. Mickiewicza 18
37-300 Leżajsk

tel. (17) 242-70-22
fax (17) 242-70-22

zbigniew.rynasiewicz@sejm.pl

20.

Henryk Siedlaczek

(OSZ, RRW)



PO

ul. Długa 9
47-400 Racibórz

tel. (32) 755-20-55
fax (32) 755-20-55

henryk.siedlaczek@sejm.pl

biuro@siedlaczek.pl

21.

Piotr Walkowski

PSL

ul. Wrocławska 18
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. (62) 738-14-42
fax (62) 738-14-42

piotr.walkowski@sejm.pl


22.

Maciej Wydrzyński

RP

ul. Mostowa 38 m. 1
87-100 Toruń

-

maciej.wydrzynski@sejm.pl


23.

Jarosław Żaczek

SP

(lista: PiS)



ul. Karola Wojtyły 25 m. 33
08-500 Ryki

tel. (81) 865-21-19
fax (81) 865-21-19

jaroslaw.zaczek@sejm.pl


24.

Zbigniew Babalski

PiS

ul. 1 Maja 2
82-300 Elbląg

tel. (55) 641-58-99
fax (55) 641-58-99

zbigniew.babalski@sejm.pl

biuro-elblag@wp.pl

25.

Jacek Bogucki

SP

(lista: PiS)



ul. Jagiellońska 5a
18-200 Wysokie Mazowieckie

tel. (86) 275-07-00
fax (86) 275-07-00

jacek.bogucki@wp.pl

jacek.bogucki@sejm.pl

26.

Zbigniew Dolata

PiS

ul. Moniuszki 3
62-200 Gniezno

tel. (61) 424-26-69
fax (61) 424-47-52

zbigniewdolata@poczta.onet.pl

zbigniew.dolata@sejm.pl


27.

Szymon Giżyński

PiS

ul. Łódzka 8 m. 12
42-200 Częstochowa

tel. (34) 368-11-61
fax (34) 368-11-61

szymon.gizynski@sejm.pl


28.

Maria Małgorzata Janyska

PO

ul. Kościuszki 28
64-700 Czarnków

-

maria.janyska@sejm.pl


29.

Jacek Kozaczyński

PO

ul. Berka Joselewicza 3 m. 101
08-110 Siedlce

tel. (25) 644-38-30
fax (25) 644-38-30

jacek.kozaczynski@sejm.pl


30.

Mirosław Koźlakiewicz

PO

ul. Zielona Ścieżka 4
06-400 Ciechanów

tel. (23) 673-92-57
fax (23) 673-92-57

biuro@kozlakiewicz.pl

31.

Mirosław Maliszewski

PSL

ul. Piłsudskiego 59
05-600 Grójec

tel. (48) 664-37-79

miroslaw.maliszewski@sejm.pl


32.

Anna Nemś

PO

ul. 3-go Maja 31
42-400 Zawiercie

-

anna.nems@sejm.pl


33.

Marzena Okła-Drewnowicz

PO

ul. Pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

tel. (41) 252-20-60
fax (41) 252-20-60

marzena@okla-drewnowicz.pl

34.

Małgorzata Pępek

(RRW, STR)



PO

ul. Rynek 21
34-300 Żywiec

-

malgorzata.pepek@sejm.pl


35.

Piotr Polak

PiS

ul. Pl. Kościuszki 15 m. 3
99-200 Poddębice

tel. (0) 516-040-304
fax (43) 678-20-64

piotr.polak@sejm.pl


36.

Adam Rybakowicz

RP

ul. Młyńska 1
16-300 Augustów

-

adam.rybakowicz@sejm.pl


37.

Krystyna Sibińska

PO

ul. Warszawska 6 m. 107
66-400 Gorzów Wlkp.

-

krystyna.sibinska@sejm.pl


38.

Robert Telus

PiS

ul. Moniuszki 15
26-300 Opoczno

tel. (44) 755-00-76
fax (44) 755-00-76

robert.telus@sejm.pl

biuro@telusrobert.pl

39.

Jan Warzecha

(OSZ, RRW)



PiS

ul. Kolejowa 28
39-200 Dębica

tel. (14) 683-38-33
fax (14) 683-38-33

jan.warzecha@sejm.pl

40.

Sławomir Zawiślak

PiS

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 27a m. 110
22-400 Zamość

tel. (84) 638-44-02
fax (84) 638-44-02

sławomir.zawislak@sejm.pl


41.

Stanisław Żmijan

PO

ul. Plac Wolności 2
21-500 Biała Podlaska

tel. (83) 343-40-75
fax (83) 343-40-75

stanisław.zmijan@sejm.pl


Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej (STR)

1.

Piort Zgorzelski - przewodniczący

PSL

ul. Tumska 4
09-402 Płock

-

-

2.

Waldy Dzikowski –

zastępca przewodniczącego



PO

ul. Zwierzyniecka 13
60-813 Poznań

tel. (61) 842-72-23
fax (61) 842-72-38

waldy.dzikowski@sejm.pl

biuro@waldydzikowski.pl

3.

Izabela Kloc –

zastępca przewodniczącego



PiS

ul. K. Miarki 15
43-190 Mikołów

tel. (32) 226-08-22
fax (32) 226-08-23

izakloc@poczta.onet.pl

Iza.kloc@sejm.pl

4.

Halina Rozpondek –

zastępca przewodniczącego



PO

ul. Nowowiejskiego 24
42-200 Częstochowa

tel. (34) 361-30-66
fax (34) 361-30-66

halina.rozpondek@sejm.pl

rozpondek.biuro@wp.pl

5.

Jacek Czerniak

SLD

ul. Beliniaków 7
20-045 Lublin

tel. (81) 533-30-74
fax (81) 533-30-74

jacek.czerniak@sejm.pl

6.

Magdalena Kochan

PO

ul. Bohaterów Warszawy 3 m. 1
72-100 Goleniów

tel. (91) 407-22-61
fax (91) 407-22-61

magdalena.kochan@sejm.pl

7.

Ligia Krajewska

PO

ul. Piękna 3a
00-539 Warszawa

-

ligia.krajewska@sejm.pl

8.

Andrzej Lewandowski

(RRW, STR)



RP

ul. Zwycięstwa 42,

73-037 Koszalin



-

-

9.

Marzena Machałek

PiS

ul. Plac Kościelny 4B
58-400 Kamienna Góra

tel. (75) 744-12-10,

(0) 601-208-770


fax (75) 744-12-10

marzena.machalek@sejm.pl

marzena.machalek@gmail.com

10.

Katarzyna Matusik - Lipiec

PO

ul. Św. Gertrudy 26-29
31-048 Kraków

tel. (12) 357-42-24
fax (12) 423-80-17

katarzyna.matusik-lipiec@sejm.pl

11.

Małgorzata Pępek

(RRW, STR)



PO

ul. Rynek 21
34-300 Żywiec

-

malgorzata.pepek@sejm.pl


12.

Jacek Sasin

PiS

ul. Ogrodowa 14
05-200 Wołomin

-

jacek.sasin@sejm.pl

13.

Stefan Strzałkowski

PiS

ul. Grunwaldzka 25
78-200 Białogard

-

stefan.strzalkowski@sejm.pl

14.

Marcin Witko

PiS

ul. Św. Antoniego 28
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. (44) 786-33-88
fax (44) 786-33-88

marcin.witko@sejm.pl

15.

Ryszard Zawadzki

PO

ul. Bogumińska 4B
44-300 Wodzisław Śląski

tel. (32) 455-14-28
fax (32) 455-14-28

ryszard.zawadzki@sejm.pl

16.

Patryk Jaki

SP

(lista: PiS)



ul. Damrota 4 m. 37
45-064 Opole

tel. (77) 441-99-10
fax (77) 441-99-10

patryk.jaki@sejm.pl

jaki.patryk@gmail.com

17.

Agnieszka Kołacz - Leszczyńska

PO

ul. Słowackiego 26
58-300 Wałbrzych

-

agnieszka.kolacz-leszczynska@sejm.pl

18.

Zbigniew Kuźmiuk

PiS

ul. Rynek 9
26-600 Radom

-

zbigniew.kuzmiuk@sejm.pl

19.

Marek Łapiński

PO

ul. Wrocławska 10
55-100 Trzebnica

tel. (71) 735-18-80
fax (71) 735-16-61

marek.lapinski@sejm.pl

20.

Tomasz Makowski

RP

ul. Wojska Polskiego 48d
19-300 Ełk

-

makowski.biuro@gmail.com tomasz.makowski@sejm.pl

21.

Stanisław Ożóg

PiS

ul. Hetmańska 9
35-045 Rzeszów

tel. (17) 853-30-97
fax (17) 853-30-97

stanislaw.ozog@sejm.pl

22.

Dorota Rutkowska

PO

ul. Rybickiego 8 m. 212
96-100 Skierniewice

tel. (46) 880-92-18
fax (46) 880-92-18

dorota.rutkowska@sejm.pl

23.

Grzegorz Schreiber

PiS

ul. Rynek 13
98-200 Sieradz

-

grzegorz.schreiber@sejm.pl

24.

Andrzej Sztorc

PSL

ul. Piłsudskiego 5
33-100 Tarnów

tel. (14) 621-13-21
fax (14) 621-13-21

andrzej.sztorc@sejm.pl

25.

Radosław Witkowski

PO

ul. Zbrowskiego 14
26-600 Radom

tel. (48) 363-28-40
fax (48) 363-28-40

radoslaw.witkowski@sejm.pl

26.

Adam Żyliński

PO

ul. Królowej Jadwigi 28 C
14-200 Iława

-

a.zyliński@wp.pl




















































































































































































































































































































































































































































©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna