Komunikat XIII ogólnopolski Bieg mila chojnicka Chojnice – Stary Rynek – 23. IV. 2005 r. Dziewczęta 1994 r I młodsze



Pobieranie 59.7 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar59.7 Kb.
KOMUNIKAT


XIII Ogólnopolski Bieg

MILA Chojnicka

Chojnice – Stary Rynek – 23.IV.2005 r.


Dziewczęta 1994 r. i młodsze


  1. Perlik Ewelina (SP Przechlewo) – 3’13

  2. Pilarska Kinga (SP Przechlewo) – 3’21

  3. Główczewska Natalia (SP Kłodawa) – 3’26

  4. Rekowska Karina (SP Rytel) – 3’28

  5. Maślanka Monika (SP Przechlewo) – 3’32

  6. Drobińska Kamila (SP Konarzyny) – 3’34

  7. Dróbka Sandra (SP 5 nr Chojnice) – 3’37

  8. Czarnowska Joanna (SP 5 nr Chojnice) – 3’38

  9. Narloch Julia (SP Rytel) – 3’39

  10. Gierszewska Angelika (SP Kłodawa) – 3’48

  11. Wardyn Katarzyna (SP Rytel) – 3’49

  12. Czaja Monika (SP Rytel) – 3’50

  13. Kiedrowicz Joanna (SP Ogorzeliny) – 3’53

  14. Czapiewska Joanna (SP nr 5 Chojnice) – 3’57

  15. Iwań Roksana (SP nr 5 Chojnice) – 3’59

  16. Prusaczek Anna (SP nr 5 Chojnice) – 4’03

  17. Brylska Marlena (SP Nieżychowice) – 4’04

  18. Jarmoch Joanna (SP Ogorzeliny) – 4’08

  19. Nowak Aleksandra (SP nr 5 Chojnice) – 4’09

  20. Chwałek Karolina (SP nr 5 Chojnice) – 4’10

  21. Kwaśniewska Grażyna (SP Nowa Cerkiew) – 4’11

  22. Myszka Kinga (SP Rytel) – 4’11

  23. Jasińska Agnieszka (SP nr 5 Chojnice) – 4’12

  24. Lemańczyk Alicja (SP Nieżychowice) – 4’14

  25. Nowak Paulina (SP nr 7 Chojnice) – 4’20

  26. Olszyna Paula (SP nr 1 Chojnice) – 4’21

  27. Lesio Katarzyna (SP nr 5 Chojnice) – 4’26

  28. Andrearczyk Natalia – 5’21


Chłopcy 1994 i młodsi


  1. Wieliński Łukasz (Konarzyny) – 3’09

  2. Krawczyk Patryk (Konarzyny) – 3’13

  3. Kufel Karol (Kłodawa) – 3’15

  4. Kubiszewski Mateusz (Kłodawa) – 3’15

  5. Reca Arkadiusz (Nieżychowice) – 3’21

  6. Kiedrowicz Damian (Ogorzeliny) – 3’22

  7. Szopiński Sylwester (SP Kłodawa) – 3’25

  8. Mocek Denis (Rytel) – 3’28

  9. Podgórski Jacek (ZSP Konarzyny) – 3’28

  10. Giersz Joachim (SP nr 5 Chojnice) – 3’29 1

  11. Senderkiewicz Tomasz (SP nr 5 Chojnice) – 3’29

  12. Wera Damian (SP nr 7 Chojnice) – 3’30

  13. Kobus Paweł (SP nr 5 Chojnice) – 3’31

  14. Bruski Maciej (Rytel) – 3’37

  15. Łęgowski Kazimierz (SP nr 5 Chojnice) – 3’39

  16. Szmagliński Marcin (ZS nr 7 Chojnice) – 3’42

  17. Kamionka Mateusz (ZS nr 7 Chojnice) – 3’42

  18. Bzowski Piotr (SP Ogorzeliny) – 3’43

  19. Kiedrowicz Sebastian (Nowa Cerkiew) - 3’44

  20. Piechowski Krystian (Nowa Cerkiew) – 3’44

  21. Stoltman Marcin (SP nr 1 Chojnice) – 3’46

  22. Stelmach Jakub (Rytel) – 3’49

  23. Szulz Marek (SP Rytel) – 3’49

  24. Piszczek Krystian (ZS nr 7 Chojnice) – 3’50

  25. Wirkus Damian (Ogorzeliny) – 3’57

  26. Kręski Szymon (Rytel) – 3’58

  27. Burczyk Dominik (ZSP Konarzyny) – 3’58

  28. Kowcun Piotr (ZS nr 7 Chojnice) – 3’49

  29. Solarek Przemysław (Rytel) – 4’02

  30. Chojnowski Radosław (ZS nr 7 Chojnice) –4’04

  31. Miszewski Wojciech (SP nr 5 Chojnice) –4’06

  32. Pestka Patryk (SP nr 5 Chojnice) –4’06

  33. Jażdżewski Adrian (SP nr 1 Chojnice) - 4’08

  34. Gierszewski Seweryn (SP nr 5 Chojnice) – 4’09

  35. Wera Łukasz (SP nr 7 Chojnice) – 4’13

  36. Kuczkowski Karol (SP nr 7 Chojnice) – 4’14

  37. Odyja Patryk (SP Nieżychowice) – 4’15

  38. Jeżewski Michał (Ogorzeliny) – 4’16

  39. Kiedrowicz Adrian (ZS nr 7 Chojnice) – 4’18

  40. Piechowski Łukasz (ZS nr 7 Chojnice) – 4’19

  41. Orłowski Filip (SP Nieżychowice) – 4’21

  42. Wróblewski Ireneusz (SP nr 1 Chojnice) – 4’26

  43. Jankowski Marek (SP nr 5 Chojnice) – 4’27

  44. Barwina Damian (SP nr 5 Chojnice) – 4’27

  45. Trzebiatowski Mateusz (SP nr 5 Chojnice) – 4’28

  46. Mojka Piotr (SP nr 5 Chojnice) – 4’34

  47. Nowicki Joachim (SP nr 5 Chojnice) – 4’40

  48. Pubanc Jarosław (SP nr 5 Chojnice) – 4’44

  49. Banach Bartosz (ZS nr 7 Chojnice) – 4’47

  50. Stoltmann Sylwester (SP nr 1 Chojnice) – 4’49

51. Kamiński Sylwester (SP nr 1 Chojnice) - 4’53

Dziewczęta 1992/1993


  1. Gwiszcz Sylwia (Przechlewo) – 3’34

  2. Kołodziejczyk Martyna (Przechlewo) – 3’39

  3. Gostomczyk Magdalena (Konarzyny) – 3’46

  4. Bronka Daria (SP 7) - 3’47

  5. Drost Monika (Przechlewo) – 3’48

  6. Gruchała Patrycja (Przechlewo) – 3’50

  7. Warsińska Krystyna (Konarzyny) – 3’51

  8. Warsińska Alicja (Konarzyny) – 3’52

  9. Kołodziejczyk Sandra (Przechlewo) – 3’53 2

  10. Kosobucka Karolina (Rytel) – 3’54

  11. Kubaczyk Kamila (SP nr 5 Chojnice) – 3’55

  12. Nicka Grażyna (Konarzyny) – 4’01

  13. Kasprzyk Maja (Rytel) – 4’03

  14. Lewandowska Natalia (SP nr 5 Chojnice) – 4’12

  15. Kaszubowska Julita (Nieżychowice) – 4’18

  16. Rożek Ewelina (Charzykowy) – 4’18

  17. Kubiszewska Karina (Kłodawa) – 4’19

  18. Tachasiuk Natalia (SP nr 1 Chojnice) – 4’19

  19. Bławat Dagmara (SP nr 5 Chojnice) – 4’22

  20. Krawczyk Karolina (Konarzyny) – 4’23

  21. Wirkus Dominika (Konarzyny) – 4’28

  22. Gostomczyk Wioletta (Konarzyny) – 4’30

  23. Pubanc Katarzyna (SP nr 5 Chojnice) – 4’34

  24. Wozińska Justyna (Rytel) – 4’36

  25. Singer Dorota (Rytel) – 4’39

  26. Borowicka Agnieszka (SP nr 5 Chojnice) – 4’40

  27. Mielnik Aleksandra (Przechlewo) – 4’41

  28. Czerwińska Patrycja (SP nr 5 Chojnice) – 4’42

  29. Kroplewska Katarzyna (SP nr 5 Chojnice) – 4’44

  30. Szopińska Agnieszka (SP nr 5 Chojnice) – 4’49

  31. Kamrowska Klaudia (SP nr 3 Chojnice) – 4’51

  32. Naklicka Karolina (SP nr 1 Chojnice) – 4’51

  33. Zygmańska Anna (SP nr 1 Chojnice) – 4’55

  34. Gniczyńska Marta (SP nr 5 Chojnice) – 4’58

  35. Jaczyńska Marlena (SP nr 5 Chojnice) – 5’03

  36. Kupka Patrycja (SP nr 5 Chojnice) – 5’07

  37. Żukowska Joanna (SP nr 1 Chojnice) – 5’09

  38. Studzińska Renata (SP nr 5 Chojnice) – 5’10

  39. Szamocka Dominika (SP nr 7 Chojnice) – 5’12

  40. Ossowska Klaudia (SP nr 7 Chojnice) – 5’14

  41. Szkudlarz Daria (SP nr 1 Chojnice) – 5’14

  42. Tachasiuk Klaudia (SP nr 3 Chojnice) – 5’23

  43. Stoltmann Monika (SP nr 1 Chojnice) – 5’31

  44. Bruggemann Patrycja (SP nr 1 Chojnice) – 5’31

  45. Drążkowska Daria (SP nr 5 Chojnice) – 5’33

  46. Kowalczyk Ewa (SP nr 3 Chojnice) – 5’33

  47. Danielewska Patrycja (SP nr 3 Chojnice) – 5’34

  48. Danielewska Patrycja (SP nr 3 Chojnice) – 5’37

  49. Wałaszewska Daria (SP nr 3 Chojnice) – 5’37

  50. Skrzypkowska Eunika (SP nr 3 Chojnice) – 5’40

  51. Dorawa Magdalena (SP nr 3 Chojnice) – 5’40

  52. Rudnik Milena (SP nr 3 Chojnice) – 5’43

  53. Tybura Angelika (SP nr 5 Chojnice) – 5’43

  54. Latkiewicz Agata (SP nr 5 Chojnice) - 5’44



Chłopcy 1986-88


  1. Małarewicz Karol (Biały Bór) – 4’45

  2. Kniter Krystian (LO I) – 4’52

  3. Szulc Dawid (LO I) – 4’56

  4. Tyma Arkadiusz (LO II) – 5’02 3

  5. Kloskowski Adam (ZSP nr 2) – 5’09

  6. Piepiorka Wojciech (ZSL) – 5’23

  7. Kuczyński Jakub (LO II) – 5’28

  8. Chamier-Ciemiński Tomasz (LO II) – 5’33

  9. Budkiewicz Rafał (LO II) – 5’33

  10. Królikowski Adam (ZSL) – 5’40

  11. Bielawa Karol (ZSZ nr 2 ) – 5’48

  12. Berlik Mateusz (ZSL-LP) – 5’52

  13. Langier Marcin (ZSP nr 2) – 5’55

  14. Szylka Marcin (ZSP nr 2) – 5’55

  15. Bojanowski Daniel (LO II) – 5’59

  16. Szypryt Maciej (LO II) – 6’00

  17. Naprawki Tomasz (LO II) – 6’01

  18. Szwedowski Krystian (LO II) – 6’03

  19. Kamiński Tymoteusz (LO II) – 6’04

  20. Sagrol Michał (ZSL-LP) – 6’04

  21. Adamczyk Andrzej (ZSL-LP) – 6’05

  22. Kiedrowski Bartosz (ZSL) – 6’08

  23. Drewek Robert (ZSL) – 6’11

  24. Drobiński Marek (LO II) – 6’15

  25. Pyszko Mateusz (LO II) – 6’15

  26. Nalewaj Andrzej (ZSP nr 2) – 6’15

  27. Galikowski Grzegorz (ZSL-LP) – 6’16

  28. Czapiewski Krzysztof (ZSL) – 6’18

  29. Dzwonkowski Michał (LO II) – 6’19

  30. Bajgot Michał (LO II) – 6’20

  31. Łęgowski Tomasz (LO II) – 6’21

  32. Biesek Rafał (LO I) – 6’25

  33. Brzeziński Marcin (LO I) – 6’28

  34. Goldyszewicz Adam (LO I) – 6’37

  35. Lar Sylwester (LO I) – 6’37

  36. Orlikowski Łukasz (LO II) – 6’40

  37. Janik Marek (LO II) – 6’54

  38. Dudek Maciej (ZSP nr 2) – 6’58

  39. Gucwa Piotr (ZSP nr 2) – 7’01

  40. Onoł Arkadiusz (LO II) – 7’01

  41. Wojciech Pitroch (LO II) – 7’07

  42. Niemczyk Piotr 7’10


Dziewczęta 1989-1991


  1. Stempień Marta (Przechlewo) – 5’53

  2. Lepak Joanna (Swornegacie) – 6’14

  3. Dorawa Malwina (Konarzyny) – 6’19

  4. Szyszka Joanna (Swornegacie) – 6’25

  5. Skwierawska Katarzyna (Silno) – 6’27

  6. Hamernik Paulina (Konarzyny) – 6’29

  7. Prądzińska Lea (Gim. Nr 1) – 6’30

  8. Hamernik Joanna (Konarzyny) – 6’31

  9. Jażdżewska Karolina (Swornegacie) – 6’32

  10. Ryduchowska Ewelina (Swornegacie) – 6’33

  11. Jażdżewska Katarzyna (Swornegacie) – 6’40 4

  12. Bielawa Monika (Gim. nr 1) – 6’47

  13. Zappa Karolina (Konarzyny) – 6’56

  14. Czeska Beata (Nowa Cerkiew) – 7’03

  15. Warsińska Agata (Konarzyny) – 7’05

  16. Pażontka-Lipińska Marta (Konarzyny) – 7’09

  17. Sielska Małgorzata (Konarzyny) – 7’15

  18. Kama Aleksandra (Konarzyny) – 7’17

  19. Fierek Sylwia (Nowa Cerkiew) – 7’19

  20. Figiel Monika (Gim. nr 1) – 7’28

  21. Godlewska Joanna (Gim nr 1) – 7’45

  22. Lak Karolina (Gim nr 1) – 9’06

Chłopcy 1989-1991


  1. Gospodarek Tomasz (Konarzyny) – 5’14

  2. Pałubicki Łukasz (Brusy) – 5’19

  3. Grzonkowski Artur (Rytel) – 5’20

  4. Leszczyński Ireneusz (Brusy) -5’21

  5. Meller Robert (Brusy) – 5’22

  6. Małecki Piotr (Gim. nr 1 ) – 5’26

  7. Pepliński Wojciech (Swornegacie) – 5’32

  8. Orlikowski Łukasz (Brusy) – 5’35

  9. Thiel Daniel (Nowa Cerkiew) – 5’37

  10. Kobus Karol (Gim. nr 7) – 5’38

  11. Stoltmann Zbigniew (Swornegacie) – 5’40

  12. Wójcik Bartłomiej (Konarzyny) – 5’42

  13. Modrzejewski Konrad (Konarzyny) – 5’42

  14. Zygmański Łukasz (Konarzyny) – 5’43

  15. Żakowski Mateusz (Nowa Cerkiew) – 5’44

  16. Janta Tomasz (Nowa Cerkiew) – 5’44

  17. Mandecki Tomasz (Konarzyny) – 5’45

  18. Mizerski Mateusz (Konarzyny) –

  19. Gwiazda Dawid (Swornegacie) –

  20. Szada-Borzyszkowski Patryk (Swornegacie) –

  21. Doroszyński Maciej (Swornegacie) –

  22. Sala Bartłomiej (Nowa Cerkiew) –

  23. Grubicki Dawid (Gim. nr 2) –

  24. Pałubicki Łukasz (Gim. nr 3) –

  25. Wojtkowski Mateusz (Gim. nr 1) –

  26. Żychliński Mateusz (Gim. nr 1) –

  27. Szopiński Arkadiusz (Nowa Cerkiew) –

  28. Machuta Bartłomiej (Konarzyny) –

  29. Krakowiak Andrzej ( Gim. nr 1) -

  30. Rudnik Karol (Gim. nr 2) -

  31. Lemańczyk Mateusz (Konarzyny) –

  32. Cybulski Mikołaj (Gim. nr 2) –

  33. Trzeciński Grzegorz (Konarzyny) –

  34. Skiba Maciej (SP nr 5 Chojnice) –

  35. Sikora Adrian (Gim. nr 3 Chojnice) –

  36. Blank Damian (Gim. nr 3 Chojnice) –

  37. Taniecki Andrzej (Konarzyny) –

  38. Kiełpiński Marek (Swornegacie) –

  39. Domieniuk Mateusz (Gim. nr 2 Chojnice) –

  40. Cybulski Adam (Silno) –

  41. Kieger Łukasz (Nowa Cerkiew) – 6

  42. Prądzyński Rafał (Gim. nr 2 Chojnice) –

  43. Czesak Paweł (Nowa Cerkiew) –

  44. Miłosz Tomasz (Przechlewo) –

  45. Reszczyński Szymon (Gim. nr 1 Chojnice) –

  46. Szociński Patryk (Nowa Cerkiew) –

  47. Łangowski Dawid (Gim. nr 4 Chojnice) -

Dziewczęta 1986-1988


  1. Łącka Barbara (LO II) – 3’24

  2. Gierszewska Monika (LO I) – 3’25

  3. Dorawa Agnieszka (LP) – 3’29

  4. Kobierowska Kamila (LP) – 3’40

  5. Kobierowska Karolina (LP) – 3’44

  6. Ciesielska Marta (LO II) – 4’09

  7. Poniźnik Ewa (LO II) – 4’14

  8. Lipińska Marlena (LP) – 4’15

  9. Wyrowińska Anna (LO II) – 4’24

  10. Weltrowska Monika (ZS nr 2) –

  11. Szulc Lucyna (LP) -


Chłopcy 1992-1993


  1. Rudkowski Tomasz (Przechlewo) – 3’18

  2. Skwierawski Krystian (Ostrowite) – 3’26

  3. Wesołowski Maciej (SP 1) – 3’28

  4. Kniachnicki Patryk (SP 5) – 3’29

  5. Hamernik Marek (Konarzyny) – 3’30

  6. Wirkus Sylwester (Konarzyny) – 3’31

  7. Gierszewski Patryk (Kłodawa) – 3’34

  8. Stanisławski Błażej ( ZSP Konarzyny) – 3’38

  9. Łącki Karol (SP 5) – 3’39

  10. Meller Jakub (SP 5) – 3’41

  11. Cybulski Kamil (SP 3) – 3’43

  12. Plitz Marcin (Konarzyny) – 3’43

  13. Burda Wojciech (SP 7) – 3’44

  14. Stelmach Michał (Rytel) – 3’4

  15. Tode Tomasz (Nowa Cerkiew) – 3’45

  16. Buczka Krzysztof (LKS Prime Food Brda Przechlewo) - 3’47

  17. Nowacki Mateusz (Kłodawa) –3’48

  18. Rychlik Marcin (SP 5) – 3’48

  19. Żakowski Wojciech (Nowa Cerkiew) – 3’49

  20. Dorawa Michał (Kłodawa) – 3’50

  21. Jeske Kevin (Chojnice) – 3’51

  22. Wiligała Darek (Rytel) – 3’52

  23. Laskowski Patryk (SP nr 5 Chojnice) – 3’53

  24. Drzewicki Kamil (Kłodawa) – 3’55

  25. Szczodrowski Szymon (SP nr 1 Chojnice) – 3’56

  26. Żmudziński Piotr (SP nr 5 Chojnice) – 3’57

  27. Kapiszke Artur - 3’57

  28. Pielesiak Mariusz (SP nr 5 Chojnice) - 3’58

  29. Narloch Arkadiusz (Rytel) – 3’59

  30. Dykier Michał (Konarzyny) – 4’00

  31. Langier Damian (SP nr 5 Chojnice) – 4’01

  32. Kiersak Patryk (SP nr 7 Chojnice) – 4’03 7

  33. Bucwał Mariusz (SP nr 5 Chojnice) – 4’04

  34. Toplewski Mateusz (SP nr 3 Chojnice) – 4’04

  35. Grzywacz Szymon (Rytel) - 4’05

  36. Łącki Dawid (SP nr 5 Chojnice) – 4’06

  37. Hamernik Dawid (SP nr 5 Chojnice) – 4’07

  38. Lorbiecki Jakub (SP nr 5 Chojnice) – 4’08

  39. Kazimierczak Bartosz (SP nr 5 Chojnice) – 4’09

  40. Hinc Mateusz (Rytel) – 4’10

  41. Klimek Daniel (SP nr 5 Chojnice) – 4’11

  42. Pawełek Maciej (SP nr 5 Chojnice) – 4’12

  43. Gierszewski Michał (SP nr 5 Chojnice) – 4’13

  44. Koturski Mateusz (SP nr 1 Chojnice) – 4’14

  45. Krenski Paweł (Rytel) – 4’15

  46. Brunka Marek (SP nr 5 Chojnice) – 4’16

  47. Oryszczak Adrian (SP nr 1 Chojnice) – 4’17

  48. Parszewski Piotr (SP nr 5 Chojnice) – 4’18

  49. Skiba Maciej (SP nr 5 Chojnice) – 4’19

  50. Wieprzowski Patryk (SP nr 7 Chojnice) – 4’20

  51. Piejko Dawid (SP nr 5 Chojnice) – 4’21

  52. Kołbuc Sebastian (Rytel) – 4’22

  53. Jaracz Mateusz (SP nr 1 Chojnice) – 4’23

  54. Wysocki Jakub (SP nr 5 Chojnice) – 4’24

  55. Szkatuła Krzysztof (SP nr 5 Chojnice) – 4’25

  56. Sawicki Marcin (SP nr 5 Chojnice) –4’26

  57. Imielski Grzegorz (SP nr 7 Chojnice) –4’27

  58. Tyna Michał (SP nr 7 Chojnice) –4’28

  59. Rudziński Mateusz (SP nr 5 Chojnice) – 4’29

  60. Jażdżewski Ariel (SP nr 1 Chojnice) – 4’30

  61. Łepek Dawid (Rytel) –4’31

  62. Kniter Dawid (SP nr 3 Chojnice) –4’32

  63. Żychliński Bartosz (SP nr 5 Chojnice) –4’33

  64. Kaliński Aleksander (SP nr 5 Chojnice) –4’34

  65. Błociński Michał (SP nr 5 Chojnice) –4’35

  66. Jasiński Mateusz (SP nr 5 Chojnice) –4’36

  67. Łantek Krzysztof (SP nr 1 Chojnice) –4’37

  68. Włodarczak Kacper (SP nr 3 Chojnice) –538

  69. Piszczak Dawid (SP nr 3 Chojnice) –5’40

  70. Makowski Marcin (SP nr 3 Chojnice) –5’41

  71. Zalewski Dominik (SP nr 5 Chojnice) –5’42

  72. Sypniewski Mateusz (SP nr 5 Chojnice) –5’46

  73. Ossowski Jakub (SP nr 5 Chojnice) –5’59

  74. Tachasiuk Maciej (SP nr 3 Chojnice) –6’07

  75. Kazimierczak Krystian (SP nr 1 Chojnice) -

Klasyfikacja zespołowa – Gimnazja





  1. Konarzyny – 103 pkt.

  2. Swornegacie - 103 pkt.

  3. Brusy - 65 pkt.

  4. Gimnazjum nr 1 Chojnice – 49 pkt.

  5. Nowa Cerkiew – 31 pkt.

  6. Przechlewo – 20 pkt. 8


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna