Komunikat z mistrzostw Kołobrzegu w biegach przełajowych rozegranych w dniu 26. 04. 2007 r w Kołobrzegu



Pobieranie 33.69 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar33.69 Kb.
Komunikat z mistrzostw Kołobrzegu w biegach przełajowych

rozegranych w dniu 26.04.2007 r. w Kołobrzegu

Klasa IV – dziewczęta – 1996 r – 600 m


  1. Janicka Agnieszka SP 8 Kołobrzeg 2:51,1

  2. Stępień Dominika SP 8 3:01,6

  3. Rybarczyk Iga SP 4 3:06,7

  4. Kłak Kamila SP 6 3:13,2

  5. Bąk Natalia SP 8 3:16,8

  6. Sudoł Agata SP Ustronie Morskie 3:20,6

  7. Masiak Martyna SP Ustronie Morskie

  8. Krawiec Katarzyna SP 4

  9. Młynarska Edyta SP 4

  10. JuraszczykMagda SP 4

  11. Kozińska Daria SP 4

  12. Dziubak Maja SP 5

  13. Królikowska Anita SP 5

  14. Michalska Magda SP 5

  15. Kurant Katarzyna SP 5

  16. Kamińska Małgorzata SP 5


Klasa IV – Chłopcy 1996 r – 600 m


  1. Jabłoński Mateusz SP Ustronie Morskie 2:40,9

  2. Zuniak Michał SP 8 2:41,1

  3. Rydz – Plebański Wiktor SP 6 2:46,7

  4. Miler Piotr SP 8 2:47,1

  5. Goiński Marcin SP 4 2:49,3

  6. Trojanowska Michał SP 4 2:51,2

  7. Makaruk Konrad SP 8

  8. Warpachowicz Miłosz SP 4

  9. Ryś Patryk SP 5

  10. Staniul Aleksander SP 6

  11. Żukowski Hubert SP 6

  12. Lubrand Adrian SP 6

  13. Bujak Grzegorz SP 6

  14. Bugajski Michał SP 8

  15. Brzeziński Rafał SP 6

  16. Legan Michał SP 4

  17. Sułkowski Szymon SP 8

  18. Kokowski Oskar SP 4

  19. Piotrowski mateusz SP 4

  20. Maciewski Przemysław SP 6 ?

  21. Chorostowski Kacper SP 5

  22. Dybek Patryk SP Ustronie Morskie

  23. Żukowski Piotr SP 6

  24. Piotrkowski Kamil SP 4

  25. Wasilow Marek SP 5

  26. Sikorki Marcin SP 4

  27. Skólmowski Piotr SP 4

  28. Pachela Michal SP 5

  29. Ryś Tomasz SP 5

  30. Makowski Kamil SP Ustronie Morskie

  31. Szostak Patryk SP Ustronie Morskie

  32. Stencel Marcin SP 5

  33. Humeniuk Kamil SP 5

  34. Kosydor Szymon SP 5

  35. Stancel Patryk SP 5



Klasa V dziewczęta – 1995 r – 600 m


  1. Kroczyńska Katarzyna SP 4 2:46,4

  2. Adamczyk Magdalena SP 4 2:49,3

  3. Bartanowicz Ewa SP 4 2:51,3

  4. Bujanowska Natalia SP 4 2:56,7

  5. Lech Aleksandra SP 8 2:58,9

  6. Janowska Magdalena SP 4 3:02,2

  7. Migielin Kamika SP 8

  8. Sikora Monika SP 8

  9. Talencik Jilia SP 5

  10. Dobrowolska Dajana SP 8

  11. Kubiak Martyna SP 8

  12. Marszał Kinga SP 5

  13. Cesarska Dominika Społ. SP

  14. Marzec Domonika SP 5

  15. Iwańczyk Martyna SP 5



Klasa V chłopcy – 1995 – 600 m


  1. Kurek Wojciech SP 4 2:32,8

  2. Wiśniewski marek SP 6 2:39,2

  3. Mickiewicz Krystian SP 4 2:42,9

  4. Marcinkowski Marcin SP 4 2:44,4

  5. Pokorniecki Kacper SP 8 2:45,6

  6. Wieczorek Mateusz SP 8 2:45,8

  7. Janeczko Michał SP 6

  8. Pikuła Tonasz SP 4

  9. Wysmukłe Adrian SP 4

  10. Idryan Adrian SP 6

  11. Wolak Radosław SP 5

  12. Kacper Werema SP Ustronie Morskie

  13. Krężołek Albert SP 4

  14. Siłuch Marek SP 8

  15. Rabiniak Paweł SP 8

  16. Kosior Michał SP 8

  17. Rokita Kamil SP 4

  18. Swatek Dawid SP 6

  19. Janiski Damian SP 6

  20. Dąbrowski Szymon SP 6

  21. Zalewski Jan SP 6

  22. Milewski Przemysław SP 6

  23. Pawlak Mariusz SP 5

  24. Dejer Piotr SP 5

  25. Rychliński Michał Społ. SP

  26. Zadka Marek SP 5

  27. Talencik Dominik SP 5

  28. Czechowicz Łukasz SP 5

  29. Roszak Dawid Społ. SP



Klasa VI – dziewczęta 1994 – 800 m


  1. Rój Ewelina SP 3 3:02,4

  2. Bukowska Urszula SP 6 3:05,3

  3. Grzesiak Magda SP 8 3:10,6

  4. Golec Marta SP 3 3:18,6

  5. Jakubik Sara SP 4 3:20,9

  6. Huszla Klaudia SP 8 3:26,4

  7. Dobrowolska Monika SP 8 3:28,1

  8. Oleksiak Monika SP 8 3:30,1

  9. Blasińska Aleksandra SP 4 3:35,6

  10. Michalak Blanka SP 4 3:38,6

  11. Grzegorek Dominika SP 6

  12. Wendolf Aleksandra SP Ustronie Morskie

  13. Grzebielucha Barbara SP Ustronie Morskie

  14. Obrębka Katarzyna SP 8

  15. Supińska Agata SP 8

  16. Sadowiska Agata SP 4

  17. Banach Jagoda SP 3

  18. Laskowska Justyna SP 5

  19. Stachniak Ewa SP 6

  20. Śliwiany Oliwia SP 6

  21. Leszczyńska Paula SP 4

  22. Jacuńska Justyna SP 5

  23. Tkacz Weronika SP 8

  24. Chmielewska Anna SP 6


Klasa VI – chłopcy 1994 r – 800 m


  1. Pałaszewski Łukasz SP 6 2: 51,9

  2. Kubiak Damian SP 6 2:57,1

  3. Matuszewski Patryk SP 4 3:02,2

  4. Olszawski Krzysztof SP 6 3:06,1

  5. Leszczyński Kacper SP 6 3:07,2

  6. Grzesiak Sławomir SP 8 3:08,1

  7. Kowalczyk Michał SP 6 3:08,7

  8. Mirosław Piotr SP 3 3:10,9

  9. Łazicki Paweł SP 6 3:11,6

  10. Pieróg Mateusz SP Ustronie Morskie 3:16,2

  11. Krężel Łukasz SP 4

  12. Mirosław Tomasz SP 3

  13. Bojańczyk Bartosz SP 3

  14. Ogon Piotr SP Ustronie Morskie

  15. Zięba Marcin SP 4

  16. Łupieski Przemysław SP 5

  17. Miler Patryk SP 4

  18. Matejek Łukasz SP Ustronie Morskie

  19. Poniedziałek Piotr SP Ustronie Morskie

  20. Dobosz Konrad SP 4

  21. Nawrocki Krzysztof SP 4

  22. Bartel Adrian SP 5

  23. Prewencji Mariusz SP 6

  24. Górski Łukasz SP 5

  25. Stegienta Sylwester SP Ustronie Morskie

  26. Rewers Oskar SP 5

  27. Hajduk Oskar SP 4

  28. Dżyga Mateusz SP 5

  29. Myśliwiec Sebastian SP 5

  30. Tomasik Piotr SP 6

  31. Rojewski Dawid SP 5

  32. Karpiński Piotr SP 5


Gimnazja – dziewczęta – 800 m


  1. Siwińska Jolanta Gimn. Ustronie Morskie 3:04,3

  2. Marko Jolanta Gimn. 3 3:04,5

  3. Dyś Ewa G 2 3:08,5

  4. Ziomek Kaja G 2 3:13,1

  5. Leszkiewicz Maria G 1 3:14,9

  6. Kierznowska Małgorzata G 1 3:16,1

  7. Macek Agnieszka Ustronie Morskie 3:18,3

  8. Pauk Karolina G 3 3:21,1

  9. Makowiecka Amjanda Gim.Ustronie Morskie 3:23,1

  10. Zając Agnieszka G 1 3:24,7

  11. Byczkowiak Ada G 3

  12. Ćwik Samanta G 3

  13. Kula Angelika Gimn. Ustronie Morskie

  14. Okińczyc Ewelina Gimn. Ustronie Morskie

  15. Glawer Patrycja G 3

  16. Stegienta Karolina Gimn. Ustronie Morskie

  17. Kulesz Dominika G 3

  18. Panas Dominika G 1

  19. Kanas Aleksandra G 1

  20. Pietrasz Natalia G 3

  21. Ladzińska Żaneta G 2

  22. Trzos Anna G 1

  23. Walczak Natalia G 1

  24. Piechota Klaudia G 3

  25. Lewandowska Klaudia G 1

  26. Fenn Ada G 3

  27. Śniadecka Klaudyna G 3

  28. Gryczka Katarzyna G 3

  29. Krężel Żaneta G 3

  30. Buczyńska Małgorzata G 1

  31. Łabińska Aleksandra G 3

  32. Michalska Olimpia G 3

  33. Chimko Kararolina G 3

  34. Sabara Katarzyna G 3

  35. Bremborowicz Oktawia G 3

  36. Marsza Manuela G 3

  37. Giedrojć Klaudia G 3


Gimnazja – chłopcy – 1300 m – 1300 m


  1. Zenel Damian G 1 4:44,9

  2. Zakonek Grzegorz G 1 4:45,6

  3. Warzocha Adrian G 3 4:51,6

  4. Kieruzel Maciej G 1 4:53,4

  5. Mazur Tomasz G 3 4:57,4

  6. Starodub Wojciech G 3 5:01,7

  7. Krzewiński Hubert G 2 5:08,0

  8. Klimczok Patryk G 3 5:10,6

  9. Młynarczyk Tomasz G 2 5:11,6

  10. Lewandowski Kamil G 3 5:13,7

  11. Komarowski Łukasz G 3

  12. Papis Damian G 3

  13. Basarab Michał Gimn. Ustronie Morskie

  14. Budnik Bartosz G 3

  15. Krawczyk Krzysztof Gimn. Ustronie Morskie

  16. Duszkiewicz Marek G 1

  17. Turek Michał G 3

  18. Macitula Adrian G 1 ?

  19. Besser Piotr G 2

  20. Dudek Dominik G 1

  21. Gajewski Sebastian G 1

  22. Nowacji Karol G 3

  23. Gojlik Łukasz G 1

  24. Kubiak Krzysztof G 2

  25. Łapa Marek G 3

  26. Czerwiak Norbert G 3

  27. Wnuk Dominik G 3

  28. Bogunki Wojciech G 1

  29. Pańczyszyn Mateusz G 3

  30. kościelny Patryk G 1

  31. Młynarczyk Michał G 2

  32. Wójcik Kacper G 3

  33. Marciocha Piotr G.1

  34. Arkanow Patryk G 2

  35. Chylak Paweł G 3

  36. Nos Dawid G 1

  37. Orkisiewicz Mateusz G 1 ?

  38. Kotarek Kamil G 1

  39. Stachura Marcin G 1

  40. Rutkowski Adam G 3

  41. Rduch Kamil G 2

  42. Giliński Kuba G 1

  43. Tyszecki Krzysztof G 2

  44. Heyka Michał G 2

Warzocha Damian - dyskwalifikacja
Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta – 800 m


  1. Szatkowska Adela LO 1 2:51,4

  2. Gmińska Natalia LO 1 2:57,1

  3. Krzemińska Klaudia LO 2 2:58,6

  4. Stępień Akicja LO 1 2:59,6

  5. Krauzowicz Aleksandra LO 1 3:04,5

  6. Gandecka Agata LO 1 3:06,7

  7. Szatkowska Nina ZS Mor 3:12,7

  8. Ciuruś Bożena ZSGŻ Gościno 3:15,1

  9. Oleś Katarzyna ZSGŻ Gościno 3:16,7

  10. Szczepankowska Izabela LO1 3:17,4

  11. Dobrołowicz Oliwia ZS 2

  12. Polakowska Anna ZS 2

  13. Myczka Kamila ZS 2

  14. Ptak Jolanta ZSGŻ Gościno

  15. Sieńko Karolina ZS 2

  16. Werema Karolina ZS 2

  17. Kołodziejczyk Karolina ZSGŻ Gościno

  18. Antczak Katarzyna ZS 2


Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy – 1300 m


  1. Uznański Wojciech ZSMech 4:19,2

  2. Kierznowski Paweł LO 1 4:37,3

  3. Jugwot Marcin ZSGŻ Gościno 4:41,1

  4. Czaplicki Paweł LO 1 4:45,4

  5. Lesyk Roman ZSGŻ Gościno 4:50,7

  6. Uznański Piotr ZSMech 4:51,4

  7. Karczewski Adrian ZSMors 4:51,7

  8. Czajkowski Adrian ZSMech 4:52,3

  9. Refeło Tomasz LO 1 4 :56,1

  10. Kozicki Robert ZSMech 4:58,2

  11. Krawczyk Grzegorz ZSMech

  12. Wąsowski Michał ZS 2

  13. Domaradzki K. ZSMors

  14. Stasiński Adam ZSGŻ Gościno

  15. Walendowski Łukasz LO 1

  16. Cieślewicz Wojciech ZSGŻ Gościno

  17. Osadnik Marcin ZS 2

  18. Mirosz Sebastian ZS 2

  19. Opar Jerzy ZS 2

  20. Szaja Grzegorz LO 1

  21. Dobosz Patryk ZSZ Gościno

  22. Wileński mateusz ZSGŻ Gościno

  23. Michalski Łukasz ZSMech

  24. Rzewuski Mateusz LO 1

  25. Andrzejewski Bartłomiej ZSMech

  26. Niemczyk D. ZSMech

  27. Graczyk Szymon ZSmech

  28. Białowąs Damian ZSMech

  29. Sikoraki Dariusz ZSMsch

  30. Koperkiewicz Karol ZSMech

  31. Połoński Paweł ZSMech

Sporządził na podstawie kart startowych


Kazimierz Żuromski


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna