Komunikat z XV ogólnopolskiego biegu niepodległOŚci



Pobieranie 226.32 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar226.32 Kb.
KOMUNIKAT

Z XV OGÓLNOPOLSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

(BIEG W RAMACH CYKLU “JELENIA GÓRA BIEGA 2013”)
W dniu 10 listopada 2013 ,przy słonecznej pogodzie, na trasie prowadzącej terenami wokół Osiedla Orle w Cieplicach ze startem i metą przy Klubie “ORLIK”, odbył się

XV OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Sponsorzy biegu:
-Prezydent Miasta Jeleniej Góry

-Spółdzielnia Mieszkaniowa “OSTOJA” w Jeleniej Górze

-Okręgowe TKKF “Karkonosze” w Jeleniej Górze

-Sponsorzy prywatni
Organizator biegu
-Ognisko TKKF “ORLE” Cieplice
Biegi dzieci
Dystans 200 m
Klasyfikacja dziewcząt
1.Klaudia Traczyk - Jelenia Góra

2.Marta Marchewka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

3.Gabriela Biegańska - Jelenia Góra

4.Aleksandra Hamkało - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

5.Natalia Wiewiórska - Jelenia Góra

6.Kornelia Juszczak - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

7.Patrycja Głowacka -Karpacz

8.Daria Jarosz - Jelenia Góra



Klasyfikacja chłopców
1.Marcel Krzywy - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

2. Maciej Zawół - Szklarska Poręba

3. Kajetan Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

4.Michał Hładyowicz - Szklarska Poręba

5.Oliwier Barczyński - Jeżów Sudecki

6.Maksymilian Pawłowicz - Jelenia Góra

7.Aleksander Pietrzak - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

8.Dawid Korzeniowski - Jelenia Góra

9.Igor Górski - Jelenia Góra

10.Oskar Barczyński - Jeżów Sudecki




Dystans 350 m
Klasyfikacja dziewcząt
1.Weronika Drzymała - UKS “KROKUS” Piechowice

2.Wiktoria Rekowska - Wrocław

3.Barbara Krawczyk-Demczuk - MKS “KARKONOSZE” Jelenia Góra

4.Julia Wekłyk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

5.Wiktoria Niedośpiał - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

6.Zuzanna Wesołowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

7.Agata Pilarska - Jelenia Góra

8.Agata Jabkowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin



Klasyfikacja chłopców
1.Konrad Badacz - UKS “KROKUS” Piechowice

2.Jakub Łaboda - “LOTNIK” Jeżów Sudecki

3.Oskar Finowski - MKS “KARKONOSZE” Jelenia Góra

4.Dominik Dołoszyński - Bolków

5.Ksawery Potaczek - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

6.Mateusz Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

7.Wiktor Pietrzak - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 700 m
Klasyfikacja dziewcząt
1. Dominika Kulczewska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

2 Izabela Wicher - UKS “KROKUS” Piechowice

3.Wiktoria Zawadziłło - UKS “KROKUS” Piechowice

4. Klaudia Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

5. Julia Sondej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

6. Karolina Guzowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin


Klasyfikacja chłopców
1.Krzysztof Sadowski - Jelenia Góra

2.Marcin Zawół - Szklarska Poręba

3.Klaudiusz Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

4. Eliasz Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

5.Wojciech Kruk - Jelenia Góra

6.Adrian Jośko - Jelenia Góra

7.Tomasz Napora - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin


Dystans 1000 m
Klasyfikacja dziewcząt
1.Aleksandra Ratajczak - Jelenia Góra

2.Natalia Hutnik - Jelenia Góra

3.Oliwia Wachowska - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra

4.Sandra Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin


Klasyfikacja chłopców
1.Marek Lebiedziński - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra

2.Marcin Boratyn - Legnica

3.Marcel Domagała - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra

4.Dawid Rzepka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

5.Szymon Urbański - Jelenia Góra

6.Bruno Pawłowicz - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra



7.Kacper Grabowiec - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin


Bieg główny – dystans 10 000 m
Klasyfikacja ogólna kobiet


1

Magdalena Nykiel

41’24’’

KI – 1

2

Ewa Buchała

41’25’’

KI – 2

3

Karolina Dul

43’19’’

KI – 3

4

Kamila Buczkowska

43’30’’

KI – 4

5

Dagmara Owczarek

43’45’’

KI – 5

6

Justyna Kołodziej

44’34’’

KI – 6

7

Anna Adamska

44’00’’

KII – 1

8

Joanna Badacz

44’19’’

KII – 2

9

Zofia Stanisz

45’33’’

KI – 7

10

Katarzyna Kossolik-Barczyńska

45’49’’

KII – 3

11

Monika Romańczuk

45’51’’

KI – 8

12

Magdalena Masiewicz

46’11’’

KI – 9

13

Paulina Janik

46’38’’

KI – 10

14

Aneta Palińska

46’58’’

KII – 4

15

Agnieszka Wlaźlak

47’09’’

KI – 11

16

Anna Świerk

47’15’’

KI – 12

17

Anna Kujawińska

47’21’’

KI – 13

18

Magdalena Dul

47’33’’

KI – 14

19

Magdalena Janik

48’39’’

KI – 15

20

Joanna Krawietz

49’08’’

KII – 5

21

Natalia Traczyk

49’19’’

KI – 16

22

Nicola Trzepizur

49’39’’

KI – 17

23

Sabina Banik

52’07’’

KI – 18

24

Monika Łagowska

52’34’’

KII – 6




Anna Mędoń

52’34’’

KII – 6

26

Monika Marcyniuk

57’19’’

KII – 8

27

Magdalena Miernik-Domagała

58’09’’

KII – 9

28

Genowefa Nowakowska

58’29’’

KIII – 1

29

Milena Tomaszewska

62’31’’

KI - 19

30

Joanna Stanisz

62’46’’

KII – 10



Klasyfikacja K16-34 kobiet (KI)


1

Magdalena Nykiel

41’24’’

KI – 1

2

Ewa Buchała

41’25’’

KI – 2

3

Karolina Dul

43’19’’

KI – 3

4

Kamila Buczkowska

43’30’’

KI – 4

5

Dagmara Owczarek

43’45’’

KI – 5

6

Justyna Kołodziej

44’34’’

KI – 6

7

Zofia Stanisz

45’33’’

KI – 7

8

Monika Romańczuk

45’51’’

KI – 8

9

Magdalena Masiewicz

46’11’’

KI – 9

10

Paulina Janik


46’38’’

KI – 10

11

Agnieszka Wlaźlak

47’09’’

KI – 11

12

Anna Świerk

47’15’’

KI – 12

13

Anna Kujawińska

47’21’’

KI – 13

14

Magdalena Dul

47’33’’

KI – 14

15

Magdalena Janik

48’39’’

KI – 15

16

Natalia Traczyk

49’19’’

KI – 16

17

Nicola Trzepizur

49’39’’

KI – 17

18

Sabina Banik

52’07’’

KI – 18

19

Milena Tomaszewska

62’31’’

KI - 19



Klasyfikacja K35-58- kobiet(KII)


1

Anna Adamska

44’00’’

KII – 1

2

Joanna Badacz

44’19’’

KII – 2

3

Katarzyna Kossolik-Barczyńska

45’49’’

KII – 3

4

Aneta Palińska

46’58’’

KII – 4

5

Joanna Krawietz

49’08’’

KII – 5

6

Monika Łagowska

52’34’’

KII – 6




Anna Mędoń

52’34’’

KII – 6

8

Monika Marcyniuk

57’19’’

KII – 8

9

Magdalena Miernik-Domagała

58’09’’

KII – 9

10

Joanna Stanisz

62’46’’

KII – 10


Klasyfikacja K59- kobiet(KIII)


1

Genowefa Nowakowska

58’29’’

KIII – 1

Klasyfikacja ogólna mężczyzn



1

Jakub Kulesza

34’05’’

MII – 1

2

Edward Baczewski

34’23’’

MIII – 1

3

Maciej Lucerski

35’04’’

MI – 1

4

Jerzy Ładysz

35’18’’

MII – 2

5

Tomasz Bieniak

35’21’’

MIII – 2

6

Kornel Szymański

35’43’’

MI – 2

7

Mariusz Dziadkowiec-Michoń

35’58’’

MI – 3

8

Waldemar Witulski

36’09’’

MIV – 1

9

Paweł Sadowski

36’35’’

MI – 4

10

Bartłomiej Baczewski

37’12’’

MI – 5

11

Tomasz Kwiatkowski

37’18’’

MI – 6

12

Tomasz Lachowicz

37’20’’

MII – 3

13

Tomasz Pięta

37’28’’

MIII – 3

14

Marcin Rabkiewicz

37’44’’

MII – 4

15

Thomas Ehruleitner

37’51’’

MII – 5

16

Maciej Łętocha

38’19’’

MI – 7

17

Kamil Smoła

38’21’’

MIII – 4

18

Mikołaj Sadowski

38’25’’

MI – 8

19

Krzysztof Piekut

38’59’’

MI – 9

20

Mariusz Moczarski

39’00’’

MIII – 5

21

Jacek Szymński

39’02’’

MIII – 6

22

Jarosław Szyszko

39’19’’

MIII – 7

23

Bogumił Niechur

40’18’’

MII – 6

24

Adrian Gromyko

40’20’’

MI – 10




Paweł Wicher

40’20’’

MIII – 8

26

Michał Michałków

40’29’’

MI – 11

27

Mariusz Lerman

40’45’’

MII – 7

28

Adam Lebioda

41’13’’

MIII – 9

29

Dariusz Boratyn

41’15’’

MIII – 10

30

Tomasz Dołoszyński

41’19’’

MII – 8

31

Andrzej Klatka

41’22’’

MIII – 11

32

Mariusz Kwiatkowski

41’43’’

MIV – 2

33

Marcin Owczarek

41’45’’

MII – 9

34

Leszek Grzegorczyk

42’10’’

MIV – 3

35

Michał Nowak

42’47’’

MI – 12

36

Daniel Nowak

43’00’’

MI – 13

37

Zbigniew Kogut

43’10’’

MV – 1

38

Ryszard Gil

43’29’’

MII – 10

39

Mieczysław Sala

43’43’’

MIV – 4

40

Wiesław Dul

43’47’’

MV – 2

41

Krzysztof Żebryk

44’03’’

MIII – 12

42

Paweł Kamiński

44’08’’

MI – 14

43

Ryszard Zimmer

44’11’’

MIII – 13

44

Mirosław Górnicki

44’15’’

MV – 3

45

Rafał Głowacki

44’19’’

MII – 11

46

Roman Kądzielewski

44’29’’

MII – 12

47

Marek Głowacki

44’42’’

MIII – 14

48

Seweryn Świerk

45’05’’

MII – 13

49

Robert Czechowski

45’09’’

MIII – 15

50

Kazimierz Dudek

45’40’’

MV – 4

51

Artur Strzałkowski

47’15’’

MIII – 16

52

Piotr Chorąży

47’22’’

MIII – 17

53

Daniel Jarosz

48’16’’

MII – 14

54

Wojciech Siekański

48’32’’

MIII – 18

55

Tadeusz Jasewicz

48’42’’

MV – 5

56

Tomasz Krawietz

49’08’’

MII – 15

57

Seweryn Popławski

50’14’’

MI – 15

58

Andrzej Popławski

50’16’’

MIV – 5

59

Zbigniew Rodziewicz

50’20’’

MV – 6

60

Marek Łęczycki

51’11’’

MIV – 6

61

Marcin Zielewski

51’12’’

MII – 16

62

Jarosław Stanisz

51’21’’

MIV – 7




Lech Serafin

51’21’’

MIII – 19

64

Antoni Draheim

52’53’’

MV – 7

65

Stanisław Mroziński

54’20’’

MVI – 1

66

Janusz Majer

55’52’’

MV – 8

67

Ryszard Nowakowski

61’52’’

MV – 9

68

Piotr Tomasiewicz

62’31’’

MI – 16

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn(MI)


1

Maciej Lucerski

35’04’’

MI – 1

2

Kornel Szymański

35’43’’

MI – 2

3

Mariusz Dziadkowiec-Michoń

35’58’’

MI – 3

4

Paweł Sadowski

36’35’’

MI – 4

5

Bartłomiej Baczewski

37’12’’

MI – 5

6

Tomasz Kwiatkowski

37’18’’

MI – 6

7

Maciej Łętocha

38’19’’

MI – 7

8

Mikołaj Sadowski

38’25’’

MI – 8

9

Krzysztof Piekut

38’59’’

MI – 9

10

Adrian Gromyko

40’20’’

MI – 10

11

Michał Michałków

40’29’’

MI – 11

12

Michał Nowak

42’47’’

MI – 12

13

Daniel Nowak

43’00’’

MI – 13

14

Paweł Kamiński

44’08’’

MI – 14

15

Seweryn Popławski

50’14’’

MI – 15

16

Piotr Tomasiewicz

62’31’’

MI – 16


Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn(MII)


1.

Jakub Kulesza

34’05’’

MII – 1

2

Jerzy Ładysz

35’18’’

MII – 2

3

Tomasz Lachowicz

37’20’’

MII – 3

4

Marcin Rabkiewicz

37’44’’

MII – 4

5

Thomas Ehruleitner

37’51’’

MII – 5

6

Bogumił Niechur

40’18’’

MII – 6

7

Mariusz Lerman

40’45’’

MII – 7

8

Tomasz Dołoszyński

41’19’’

MII – 8

9

Marcin Owczarek

41’45’’

MII – 9

10

Ryszard Gil

43’29’’

MII – 10

11

Rafał Głowacki

44’19’’

MII – 11

12

Roman Kądzielewski

44’29’’

MII – 12

13

Seweryn Świerk

45’05’’

MII – 13

14

Daniel Jarosz

48’16’’

MII – 14

15

Tomasz Krawietz

49’08’’

MII – 15

16

Marcin Zielewski

51’12’’

MII – 16


Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn(MIII)



1

Edward Baczewski

34’23’’

MIII – 1

2

Tomasz Bieniak

35’21’’

MIII – 2

3

Tomasz Pięta

37’28’’

MIII – 3

4

Tomasz Pięta

37’28’’

MIII – 3

5

Mariusz Moczarski

39’00’’

MIII – 5

6

Jacek Szymński

39’02’’

MIII – 6

7

Jarosław Szyszko

39’19’’

MIII – 7

8

Paweł Wicher

40’20’’

MIII – 8

9

Adam Lebioda

41’13’’

MIII – 9

10

Dariusz Boratyn

41’15’’

MIII – 10

11

Andrzej Klatka

41’22’’

MIII – 11

12

Krzysztof Żebryk

44’03’’

MIII – 12

13

Ryszard Zimmer

44’11’’

MIII – 13

14

Marek Głowacki

44’42’’

MIII – 14

15

Robert Czechowski

45’09’’

MIII – 15

16

Artur Strzałkowski

47’15’’

MIII – 16

17

Piotr Chorąży

47’22’’

MIII – 17

18

Wojciech Siekański

48’32’’

MIII – 18

19

Lech Serafin

51’21’’

MIII – 19


Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn (MIV)


1

Waldemar Witulski

36’09’’

MIV – 1

2

Mariusz Kwiatkowski

41’43’’

MIV – 2

3

Leszek Grzegorczyk

42’10’’

MIV – 3

4

Mieczysław Sala

43’43’’

MIV – 4

5

Andrzej Popławski

50’16’’

MIV – 5

6

Marek Łęczycki

51’11’’

MIV – 6

7

Jarosław Stanisz

51’21’’

MIV – 7



Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn (MV)


1

Zbigniew Kogut

43’10’’

MV – 1

2

Wiesław Dul

43’47’’

MV – 2

3

Mirosław Górnicki

44’15’’

MV – 3

4

Kazimierz Dudek

45’40’’

MV – 4

5

Tadeusz Jasewicz

48’42’’

MV – 5

6

Zbigniew Rodziewicz

50’20’’

MV – 6

7

Antoni Draheim

52’53’’

MV – 7

8

Janusz Majer

55’52’’

MV – 8

9

Ryszard Nowakowski

61’52’’

MV – 9



Klasyfikacja M70- mężczyzn(MVI)



1

Stanisław Mroziński

54’20’’

MVI – 1


Klasyfikacja NORDIC WALKING – Open


  1. Kinga Nowak

  2. Krzysztof Mięgoć

  3. Urszula Sobczyk

  4. Renata Mięgoć

Nagrodami specjalnymi, wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy



Cyklu “JELENIA GÓRA -BIEGA 2013”.
W klasyfikacji dzieci puchary otrzymali:

- kategoria A1: dziewczynek: Gabriela Biegańska - Jelenia Góra

(200m) : chłopców Maciej Zawół – Szklarska Poręba

- kategoria A2: dziewczynek:1.Julia Wekłyk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

(350m) 2.Zuzanna Wesołowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

: chłopców 1.Jakub Łaboda - “LOTNIK” Jeżów Sudecki

2.Mateusz Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin 3.Ksawery Potaczek - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

-kategoria B : dziewczynek : Dominika Kulczewska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

(700m) : chłopców : 1.Klaudiusz Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

1.Marcin Zawół - Szklarska Poręba

3.Eliasz Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

-kategoria C :chłopców Dawid Rzepka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

(1000m)
W kategorii kobiet nagrodę za zwycięstwo w klasyfikacji Cyklu otrzymała Karolina Dul

a w kategorii mężczyzn Edward Baczewski


Pucharami za wytrwałość uhonorowani zostali:Genowefa Nowakowska oraz Zbigniew Kogut.

Opracował:

TKKF “ORLE”

Sędzia Główny Zawodów


Marian Mójta


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna