Koordynatorzy warszawskiego programu „lato/zima w mieście” 2015 R. Miejscy Koordynatorzy Programu: Dorota Ognicha Zastępca Dyrektora Biura Sportu I Rekreacji Mirosław Sielatycki – Zastępca Dyrektora Biura Edukacji



Pobieranie 61.88 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar61.88 Kb.
KOORDYNATORZY WARSZAWSKIEGO PROGRAMU „LATO/ZIMA W MIEŚCIE” 2015 R.

Miejscy Koordynatorzy Programu:

Dorota Ognicha - Zastępca Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji

Mirosław Sielatycki – Zastępca Dyrektora Biura Edukacji

Miejscy koordynatorzy operacyjni:

Biuro Sportu i Rekreacji - Anna Rey – Klugiewicz – nr tel. 22 44 32 462 arey@um.warszawa.pl

Biuro Edukacji - Elżbieta Matusiewicz – nr tel. 22 44 33 534. ematusiewicz@um.warszawa.pl



Koordynatorzy dzielnicowi :

Dzielnica

Imię i nazwisko

Wydział

Nr. telefonu

E - mail

Bemowo

Katarzyna Niedźwiecka

Wydział Sportu i Rekreacji

22 53 37 520

k.niedzwiecka@bemowo.waw.pl

Szulik Andrzej

Wydział Oświaty i Wychowania

22 53 37 681

a.szulik@bemowo.waw.pl

Białołęka

Katarzyna Kowalska

Wydział Sportu i Rekreacji

22 762 44 90

katarzyna.kowalska@um.warszawa.pl

Bielany

Bożena Walo

Wydział Oświaty i Wychowania

22 37 33 368

walo_b@poczta.bielany.waw.pl

Jacek Bączkowski

Zespół Sportu i Rekreacji

22 37 33 143

baczkowski_j@poczta.bielany.waw.pl

Mokotów

Ewa Marczak

Wydział Oświaty i Wychowania

22 56 51 914

ewa.marczak@mokotow.waw.pl

Ochota

Elżbieta Szczepankowska

Zespół Sportu i Rekreacji

22 822 28 61

eszczepankowska@urzadochota.waw.pl

Stanisław Gajewski

Zespół Sportu i Rekreacji

22 822 28 61

sgajewski@urzadochota.waw.pl

Praga Południe

Beata Billewicz

Zespół Sportu i Rekreacji

22 44 35 471

bbillewicz@pragapld.waw.pl

Edyta Kurant

Wydział Oświaty i Wychowania

22 44 35 532

ekurant@pragapld.waw.pl

Praga Północ

Adam Kuszkowski

Wydział Sportu i Rekreacji

22 44 38 041

adam.kuszkowski@um.warszawa.pl

Julia Krygier

Wydział Oświaty i Wychowania

22 4437976

jkrygier@um.warszawa.pl

Rembertów

Sylwia Jaroń

Samodzielne Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Sportu i Rekreacji

22 44 33 869

sjaron@um.warszawa.pl

Ilona Prejss-Iwanicka

Zespół ds. Oświaty i Wychowania

22 44 33 912

iprejss@um.warszawa.pl


Śródmieście

Małgorzata Krzyżanowska

Wydział Oświaty i Funduszy Europejskich

22 279 19 08

malgorzata.krzyzanowska@srodmiescie.warszawa.pl

Izabela Palade

Wydział Oświaty i Funduszy Europejskich

22 279 19 07

izabela.palade@srodmiescie.warszawa.pl

Targówek

Izabella Górnikowska

Wydział Edukacji i Wychowania

22 44 38 645

igornikowska@targowek.waw.pl

Małgorzata Dąbrowska

Wydział Edukacji i Wychowania

22 44 38 643

ma.dabrowska@targowek.waw.pl

Ursus

Barbara Dudzińska

Wydział Oświaty i Wychowania

22 478 60 48

bdudzinska@ursus.warszawa.pl

Norbert Pyza

Zespół Sportu i Rekreacji

22 478 60 73 

npyza@ursus.warszawa.pl

Ursynów

Agnieszka Kowalska

Wydział Oświaty i Wychowania

22 443 75 13

ag.kowalska@usynow.pl

Piotr Kryziński

Zespół Sportu i Rekreacji

22 443 73 18

pkryzinski@ursynow.pl


Wawer

Alicja Śrama

Wydział Oświaty i Wychowania

22 443 68 92

asrama@um.warszawa.pl

Miłosława Wolska

Wydział Promocji, Kultury i Sportu

22 443 68 98

mwolska@um.warszawa.pl

Wesoła

Paweł Malinowski

Wydział Oświaty, Kultury i Sportu

22 773 60 50

pmalinowski@um.warszawa.pl

Karolina Zawadzka,    


Wydział Oświaty, Kultury i Sportu

22 773 60 46


karolina.zawadzka@um.warszawa.p

Wilanów

Agnieszka Porębska

Wydział Oświaty i Wychowania

22 44 35 009

Aporebska@um.warszawa.pl; oswiata@wilanow.pl

Paweł Rosłan

Wydział Kultury Promocji i Sportu

22 443 43 95

sport@wilanow.pl

Włochy

Monika Kosterska

Wydział Oświaty i Wychowania

22 443 43 95

mkosterska@um.warszawa.pl

Katarzyna Łazarecka

Wydział Oświaty i Wychowania

22 443 43 93

klazarecka@um.warszawa.pl

Wola

Małgorzata Zylm

Wydział Oświaty i Wychowania

22 504 84 30

malgorzata.zylm@wola.waw.pl

Jolanta Piątkowska

Wydział Sportu i Rekreacji

22 838 01 65

jolanta.piatkowska@wola.waw.pl

Żoliborz

Gabriela Korczak-Florek

Wydział Oświaty i Wychowania

22 560 13 38

gkorczak@zoliborz.org.pl

Łukasz Kula-Orłowski

Wydział Sportu i Rekreacji

22 207 14 13

lkula@zoliborz.org.pl

Biuro Edukacji

Danuta Markiewicz

Wydział Kształcenia Specjalnego i Opieki Pedagogiczno-Psychologicznej

22 44 33 554

dmarkiewicz@um.warszawa.pl

Jacek Grzyśka

Wydział Kształcenia Specjalnego i Opieki Pedagogiczno-Psychologicznej

22 44 33 555

jgrzyska@um.warszawa.pl


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna