Laureaci wojewódzcy – prace indywidualne dolnośląskie



Pobieranie 30.79 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar30.79 Kb.
LAUREACI WOJEWÓDZCY – PRACE INDYWIDUALNE
Dolnośląskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Nikodem Nowakowski – S. P. nr 1, ul. Nowowiejska 78, Wrocław,

  2. Bartłomiej Perz – S. P. nr 1, ul. Galla Anonima 1, Świdnica

  3. Krzysztof Żelaśkiewicz – S. P. nr 11, ul. Moniuszki 9, Jelenia Góra,

Junior prace indywidualne:

  1. Magdalena Białowąs – Gimnazjum nr 2, Pl. Bankowy 1, Jawor,

  2. Sylwia Witkowicz – Gimnazjum nr 5, ul. Wańkowicza 13, Wałbrzych,

  3. Anna Broniarz – Gimnazjum nr 4, ul. Konopnickiej 5, Lubin,

Żak prace indywidualne:

  1. Anna Majkowska – I L. O. im. I.J. Paderewskiego, ul. Paderewskiego 17, Wałbrzych,

  2. Agnieszka Pilcicka – Zespół Szkół im. T. Kosciuszki, ul. Kościuszki 27, Wołów,

  3. Dorota Filipińska - I LO im. T. Kościuszki, Pl. Klasztorny 7, Legnica

Kujawsko – Pomorskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Milena Mańska – S. P. nr 11, ul. Sobieskiego 5/7, Inowrocław,

  2. Alena Lorenc – S. P. w Zespole Szkół Muzycznych, ul. A. Szwalbego 1, Bydgoszcz,

Junior prace indywidualne:

  1. Paulina Jankowska – Gimnazjum Publiczna nr 1, ul. Piwna 20, Kowal,

  2. Aleksandra KlimekGimnazjum, ul. Szkolna 9, Śliwice,

  3. Weronika Marszelewska – Gimnazjum nr 11, Pl. Św. Katarzyny 9, Toruń,

Żak prace indywidualne:

  1. Daniel Ciborowski – Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Św. Trójcy 37, Bydgoszcz,

  2. Agata Zakrzewska – II L. O. im. M. Kopernika, ul. Urocza 3, Włocławek,

  3. Katarzyna KoszowskaLiceum Ogólnokształcące, ul. Gimnazjalna 3, Świecie

Lubelskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Maja Boczek – Szkoła Podstawowa nr 22, ul. Rzeckiego 10, Lublin,

  2. Bartłomiej Golonka – ZPO im. S. Wyszyńskiego, ul. Kościelna 1, Siemień

  3. Agata Kawka – S.P. nr 9 im. T. Kościuszki, Kalinowa 5A, Zamość

Junior prace indywidualne:

  1. Anna Chrabąszcz – Gimnazjum nr 1, ul. Partyzantów 14, Zamość,

  2. Marta Podpora – Gimnazjum w Starym Majdanie, Nowy Majdan

  3. Anna Korzeń - Gimnazjum nr 4, ul. Jana Zamoyskiego 4, Zamość

Żak prace indywidualne:

  1. Rafał Janda – Zespół Szkół - Liceum., ul. Kościuszki 41/43, Biłgoraj,

  2. Agnieszka Zaborska - Zespół Szkół, ul. Wojska Polskiego 7, Puławy,

  3. Patrycja Deruś – L. O., ul. Jana Pawła II 1, Janów Lubelski

Lubuskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Zuzanna Balicka – S.P. nr 3, ul. Kilińskiego 8, Słubice,

  2. Patrycja Gauza – Zespół Edukacyjny nr 1, ul. Truskawkowa 12, Zielona Góra,

Junior prace indywidualne:

  1. Kornelia Nenycz – Gimnazjum, ul. Żeromskiego 3, Otyń,

  2. Monika Kopaczel – Gimnazjum nr 1, ul. M. Kopernika 22, Szprotawa,

  3. Łukasz Bezler – Gimnazjum nr 1, ul. M. Kopernika 7, Wschowa,

Żak prace indywidualne:

  1. Agata Wojciechowska – Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Wyspiańskiego 21, Zielona Góra,

  2. Katarzyna Makowska – Liceum Ogólnokształcące, ul. Francuska 25A, Zielona Góra

  3. Magdalena Niziołek - Zespół Szkół Tekstylno – Handlowych, ul. Gimnazjalna 13, Żagań

Łódzkie:

Adept prace indywidualne:

  1. Mikołaj Kołodziejski – Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jagiełły 6, Kutno,

  2. Tomasz Suchodolski – S.P. nr 13, ul. Dmowskiego 11, Piotrków Tryb.,

  3. Marcin Marcinkowski - Szkoła Podstawowa im. W. Ciasia, Regnów

Junior prace indywidualne:

  1. Monika Ogólszka – Gimnazjum nr 3, ul. Łęczycka 11, Kutno,

  2. Patryk Orlik – Gimnazjum SPSK, ul. Nałkowskiej 2, Łódź,

  1. Katarzyna Pietras – Gimnazjum nr 3, ul. Grunwaldzka 9, Łowicz

Żak prace indywidualne:

  1. Karol Wajs – Zespół Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego, ul. M. Gandhiego 14, Łódź

  2. Justyna Bujnowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego, ul. I. Mościckiego 22/24, Tomaszów Maz.,

  3. Agata Gierak - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica, ul. Szkolna 1/3, Wieruszów

Małopolskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Karolina Uchacz – S.P. nr 2, ul. Sądecka 2, Rabka-Zdrój,

  2. Agnieszka Gorycka – Szkoła Podstawowa im. W. Witosa, Wola Batorska,

  3. Julia Mazurków – S. P. nr 45 Sióstr Pijarek, ul. Meissnera 20, Kraków

Junior prace indywidualne:

  1. Magdalena Miś – Gimnazjum im. St. Wyszyńskiego, ul. Szkolna 5,Olesno,

  2. Marta Stec – Gimnazjum im. Jana Pawła II, Juszczyn

  3. Justyna Górecka – Gimnazjum nr 1, ul. Sobieskiego 1, Myślenice

Żak prace indywidualne:

  1. Julita Brózda – XXIX L.O., ul. Cechowa 57, Kraków,

2. Sebastian Słowik – VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Staszica 8, Tarnów

Mazowieckie:

Adept prace indywidualne:

  1. Adam Buciński – S.P. nr 10 im. Jana Pawła II, ul. Z. Berlinga 16, Ostrołęka

  2. Weronika Kamińska – S.P. nr 1, ul. Warszawska 73, Łomianki,

  3. Olga Szwarcberg – S.P. nr 4 im. S. „Grota” Roweckiego, ul. Duża 3, Marki

Junior prace indywidualne:

  1. Jagoda Jaworska – Gimnazjum, Mariówka 3a, Przysucha

  2. Bartłomiej Bielecki – Gimnazjum Gminne, ul. Bodzentyńska 45, Iłża

  3. Piotr Zwarycz – Gimnazjum nr 8, ul. T. Kutrzeby 2a, Płock

Żak prace indywidualne:

  1. Mateusz Ziędalski – Zespół Szkół nr 1, ul. Kościuszki 53, Garwolin

  2. Marta Żukowska - Zespół Szkół nr 2, ul. Długa 10, Nowy Dwór Maz.

Opolskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Bartłomiej Kałuża – S.P. nr 3, ul. Krasickiego 25, Olesno

  2. Anna Kwiatek – S.P. nr 21, ul. Sienkiewicza 4-6, Opole

  3. Karolina Jochym – S.P. 29, ul. Szarych Szeregów 1, Opole

Junior prace indywidualne:

  1. Magdalena Jaźwiec – Gimnazjum nr 1, ul. 3-go Maja 21, Namysłów

  2. Natalia Oracz – Gimnazjum, ul. W. Korfantego 3, Pawłowiczki,

  3. Anna Świlak – Gimnazjum, ul. Borkowska 3, Byczyna,

Żak prace indywidualne:

  1. Jan Filipowicz – III L.O. im. M. Sklodowskiej-Curie, ul. Dubois 28, Opole

  2. Marta Rejtar – I L.O. im. H. Sienkiewicza, ul. Piramowicza 36, Kedzierzyn Koźle

  3. Iwona Bagińska - I L.O. im. J. Iwaszkiewicza, ul. A. Mickiewicza 12, Namysłów

Podkarpackie:

Adept prace indywidualne:

  1. Mateusz Ługowski – S.P. nr 9, ul. Grottgera 3, Dębica,

  2. Maciej Kaczor – Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kletówki, Krosno,

  3. Mateusz Frankiewicz – Szkoła Podstawowa, Nagawczyna 109e, Dębica,

Junior prace indywidualne:

  1. Marcelina Sak – Publiczne Gimnazjum, Zespół Szkół, Grabiny 52

  2. Ilona Jarosz – Gimnazjum w Zespole Szkół, Nienadówka 686,

Żak prace indywidualne:

  1. Mateusz Baran – L.O. im. KEN, ul. St. Staszica 5, Stalowa Wola,

  2. Jakub Szczurek – Zespół Szkół Leśnych, ul. Jana Pawła II 1, Lesko

Podlaskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Piotr Tonerski – S.P. nr 4, ul. Dzielna 19, Białystok

  2. Marcin Zdanowicz – Szkoła Podstawowa, ul. Polna 1/4a, Wasilków,

  3. Aleksandra Małaszkiewicz – S.P., ul. ul. Warszawska 51, Drohiczyn,

Junior prace indywidualne:

  1. Dominik Sasinowski – Gimnazjum nr 1, ul. Reymonta 9, Łomża,

  2. Katarzyna Łaziuk – Gimnazjum Sportowe, ul. Piłsudskiego 1, Supraśl,

  3. Karol Pohulak – Gimnazjum nr 2, ul. Legionowa 7, Białystok,

Żak prace indywidualne:

  1. Gabriela Giegiel – Liceum Plastyczne, Plac Kościuszki 1, Supraśl,

  2. Bożena Łada – Zespół Szkół nr 1, ul. Zwycięstwa 28, Białystok,

  3. Karolina Wydzierzecka – II L.O., ul. Narewska 11,Białystok,

Pomorskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Karolina Szczepaniuk – S.P. nr 65, ul. Śluza 6, Gdańsk,

  2. Anna Kończak – S.P. nr 9, Os.1000-Lecia PP 15, Wejherowo,

  3. Martyna Kalka – S.P. nr 8, ul. 3 Maja 41, Sopot,

Junior prace indywidualne:

1. Przemysław Zakrzewski – Gimnazjum nr 3, ul. Chałubińskiego 13, Gdańsk,

2. Magdalena Kowalewska – Gimnazjum nr 29, ul. Beethovena 18/20, Gdańsk,

3. Marta Wrońska – Gimnazjum nr 7, ul. E. Hoene 6, Gdańsk



Żak prace indywidualne:

  1. Justyna Okrój – III L.O., ul. Wzgórze Wolności 3, Kartuzy,

  2. Barbara Bronk – Zespół Szkół, ul. Mickiewicza 2, Miastko,

  3. Natalia Rohda – Zespół Szkół nr 2, ul. Strzelecka 9, Wejherowo,

Śląskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Karolina Fonfara – S.P. nr 5, ul. Leśna 23, Tarnowskie Góry,

  2. Dawid Bzdyra – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. J. Matejki 3, Cieszyn,

  3. Ewa Sztefka – Szkoła Podstawowa, ul. Cieszyńska 4, Dzięgielów

Junior prace indywidualne:

  1. Adrianna Kurdziel – Gimnazjum nr 1, ul. Sportowa 1, Będzin

  2. Natalia Matura – Gimnazjum nr 11, ul. Niepodleglości 108, Tychy,

  3. Diana Wołowczyk - Gimnazjum nr 2, ul. Szkolna 2, Lisów

Żak prace indywidualne:

  1. Daniela Wolka – Liceum Ogólnokształcące, ul. Lwowska 9, Racibórz,

  2. Karolina Śmieja – II Liceum Ogólnokształcące, ul. Wyszyńskiego 3, Racibórz,

  3. Marcin Zyszczak - Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych im. S. Morawskiego w Brynku, ul. Park 4, Twaróg

Świętokrzyskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Piotr Skotnicki – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Okrzei 6, Sandomierz,

  2. Barbara Ostrowska – S.P. nr 2, ul. Korczaka 13, Busko Zdrój,

  3. Dominika Czerw – S.P. nr 1 im. S. Staszica, ul. Kościuszki 1, Busko Zdrój,

Junior prace indywidualne:

  1. Olga Żak – Gimnazjum nr 6, ul. Leszczyńska 8, Kielce,

  2. Małgorzata Podsiadło – Gimnazjum nr 2, ul. 1-go Maja 5A, Pińczów

Żak prace indywidualne:

  1. Joanna Bednarczyk – II Liceum Ogólnokształcące, ul. Mickiewicza 9, Sandomierz,

  2. Łukasz Lichota – II Liceum Ogólnokształcące, ul. Rosłońskiego 1, Ostrowiec Świętokrzyski,

  3. Sylwia Sławek – II Liceum Ogólnokształcące, ul. Szkolna 12, Starachowice

Warmińsko – Mazurskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Marlena Konefał – S.P. nr 11, ul. Korczaka 34, Elbląg,

  2. Anna Dąbrówka – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1, Elbląg,

Junior indywidualne:

  1. Dorota Baczkowska – Gimnazjum nr 1, ul. Konarskiego 15, Braniewo,

  2. Mateusz Połeć – Gimnazjum, ul. Kinkajmy 18 A, Bartoszyce,

Żak prace indywidualne:

  1. Mateusz Ziemblicki – II L.O., ul. Małłków 3, Olsztyn,

  2. Michał Kasperowicz – II L.O., ul. Wojska Polskiego 12, Kętrzyn,

  3. Agnieszka Las – Zespół Szkół Elektrycznych i Informatycznych, ul. Mickiewicza 27, Giżycko,

Wielkopolskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Anna Łukaszewicz – S.P. nr 3, ul. Broniewskiego 2, Trzcianka,

  2. Ewa Grelowska – S.P. nr 7, Al. Wojska Polskiego 45, Piła

  3. Natalia Pawłowska – S.P. nr 20, Os. Rzeczypospolitej 44, Poznań

Junior prace indywidualne:

  1. Joanna Marszałkowska – Gimnazjum, ul. Armii Krajowej 27, Słupca,

  2. Monika Rydlińska – Gimnazjum w Pogrzybowie, Raszków,

  3. Karolina Busse – Gimnazjum Publiczne, Romanowo Dolne, Czarnków,

Żak prace indywidualne:

  1. Michał Żorowiak – I L.O., ul. Mickiewicza 14, Konin,

  2. Joanna Rataja – V L.O., ul. Zmartwychwstańców 10, Poznań,

Zachodnio – Pomorskie:

Adept prace indywidualne:

  1. Sara Wolny – S.P. nr 72, ul. S. Mikołajczyka 20, Szczecin,

  2. Patryk Włodarczyk – S.P. nr 4, ul. Kupiecka 1, Kołobrzeg

  3. Michał Pilaszkiewicz – S.P. nr 5, ul. Królowej Jadwigi 29, Szczecin

Junior prace indywidualne:

  1. Robert Wróbel – Gimnazjum nr 11, ul. Sportowa 19, Koszalin,

  2. Kamil Czyżewski – Gimnazjum Publiczne, ul. Techników 4, Mieszkowice,

  3. Jakub Jedenasty – Gimnazjum nr 3, ul. Okopowa 1a, Kołobrzeg,

Żak prace indywidualne:

  1. Agnieszka Wojciechowska – Liceum Sztuk Plastycznych, ul. Kurkowa 1, Szczecin,

  2. Magdalena Chmielewska – Zespół Szkół nr 1, ul. Andersa 30, Koszalin,

  3. Aleksandra Zaklukiewicz – II L.O. im. C. K. Norwida, ul. Mieszka I 4, Stargard Szczeciński,


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna