Liga Lekkoatletyczna Seniorów I liga II rzut kielce,15 września 2007



Pobieranie 390.67 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar390.67 Kb.
Liga Lekkoatletyczna Seniorów I Liga - II rzut

KIELCE ,15 września 2007

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn (PK)

Bieg 1/1 +3,7 15:10

1 WOLAK Krzysztof 87 AZS-AWF Wrocław DOL 10.86 PK

2 ROSZKOWSKI Grzegorz 89 KS Podlasie Białystok POD 11.03 PK

3 TOMASZEWSKI Krzysztof 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 11.09 PK

4 BURDZIŃSKI Kacper 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 11.12 PK

5 NOWAK Rafał 89 AZS-AWF Kraków MLP 11.23 PK

6 STAWICKI Michał 84 AZS-AWF Gorzów LBU 11.58 PK

7 WOŹNIAK Piotr 91 LUKS Budokar Orneta WMZ 11.87 PK

BOGUS Paweł 89 KKL Fart Kielce SWK DNS PK

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 +5,7 14:55

1 CHYŁA Łukasz 81 MKL Szczecin ZPO 10.24 175

2 NOWAK Marcin 77 AZS-AWF Kraków MLP 10.30 169

3 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 10.34 164

4 BIERNAT Tomasz 83 AZS-AWF Warszawa MAZ 10.35 163

5 JURKIEWICZ Marcin 86 AZS-AWF Kraków MLP 10.54 144

6 WALCZAK Wiktor 82 MKL Szczecin ZPO 10.58 140

7 ZIÓŁKOWSKI Fabian 86 MKL Szczecin ZPO 10.61 137

Bieg 2/5 +5,4 14:55

1 KLEINA Karol 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 10.56 142

2 MATUSZAK Robert 84 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 10.62 136

3 KOPEĆ Dominik 85 AZS-AWF Kraków MLP 10.64 134

4 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 10.64 134

5 JAROSZEWICZ Grzegorz 85 AZS-AWF Gorzów LBU 10.71 128

6 PTAK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL 10.72 127

Bieg 3/5 +3,7 14:55

1 BUJNOWSKI Tomasz 85 AZS UMCS Lublin LBE 10.93 108

2 KOBIAŁKA Kamil 87 AZS-AWF Wrocław DOL 10.97 105

3 IGNAŚ Mariusz 87 LKS Lubusz Słubice LBU 11.01 102

4 KREKORA Rafał 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 11.06 98

5 HERMANOWICZ Emil 90 KS Podlasie Białystok POD 11.08 96

6 WIĘCKOWSKI Marcin 84 AZS Łódź LDZ 11.41 72

Bieg 4/5 +4,8 14:55

1 SZTABIŃSKI Wojciech 87 LKS Lubusz Słubice LBU 11.18 88

2 JANKOWSKI Mateusz 90 LKS Lubusz Słubice LBU 11.23 84

3 JAŚCZAK Artur 91 AZS Łódź LDZ 11.26 82

4 POLAK Piotr 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11.35 76

5 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 11.35 76

6 LOCH Maciej 85 AZS-AWF Katowice SLK 11.38 74

7 DOLECKI Grzegorz 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11.55 63

Bieg 5/5 +6,0 14:55

1 STEMPEL Paweł 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 10.74 125

2 URBAŃSKI Adrian 83 AZS-AWF Gorzów LBU 11.17 89

3 KOZACZKIEWICZ Marek 88 WKS Wawel Kraków MLP 11.19 87

4 KOSZYK Rafał 89 AZS UMCS Lublin LBE 11.21 86

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/4 +7,7 15:25

1 KUĆ Dariusz 86 AZS-AWF Kraków MLP 20.99 153

2 URBAŚ Marcin 76 KKL Fart Kielce SWK 21.06 150

3 PLUTA Mateusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 21.16 145

4 KRYŃSKI Kamil 87 KS Podlasie Białystok POD 21.28 140

5 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 21.30 139

6 TALKOWSKI Tomasz 84 KKL Fart Kielce SWK 21.35 136

7 KĘDZIA Piotr 84 AZS Łódź LDZ 21.37 136

8 TROCHIMIAK Łukasz 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 21.79 118

Bieg 2/4 +5,9 15:25

1 KOSSOWSKI Daniel 81 KS Agros Zamość LBE 21.54 128

1 KŁACZAŃSKI Marcin 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 21.54 128

3 CZUPRYŃSKI Łukasz 86 AZS-AWF Gorzów LBU 21.73 120

4 JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL 21.80 117

5 WITKOWSKI Kamil 86 MKL Szczecin ZPO 22.06 107

6 ZNYK Stanisław 84 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 22.45 93

7 BURZYŃSKI Dariusz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 22.53 90

8 ROKICKI Łukasz 83 MKL Szczecin ZPO 22.65 86

Bieg 3/4 +7,6 15:25

1 HUDZIAK Marek 87 LKS Lubusz Słubice LBU 21.85 115

2 SOBÓR Damian 88 WKS Wawel Kraków MLP 21.93 112

3 JĘDRUSIK Mateusz 91 WKS Wawel Kraków MLP 22.28 99

4 PODGAJNY Radosław 88 KS Agros Zamość LBE 22.47 92

5 WIELGUS Michał 87 AZS Łódź LDZ 22.67 85

6 KOTARSKI Patryk 84 AZS Łódź LDZ 22.73 83

7 CIEPLAK Radosław 87 KS Agros Zamość LBE 23.12 71

DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL DNF

Bieg 4/4 +1,7 15:25

1 ZIELIŃSKI Andrzej 90 MKL Szczecin ZPO 22.92 PB 77

2 FIDOR Karol 83 KKL Fart Kielce SWK 23.26 67

3 KURDELSKI Michał 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 23.28 66

4 WALASZCZYK Marcin 87 AZS-AWF Gorzów LBU 23.34 64

5 KOTARSKI Marcin 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 23.40 PK

6 KOŚCIUK Łukasz 83 AZS UMCS Lublin LBE 23.70 54

7 MIEDZIK Łukasz 91 GKS Olimpia Grudziądz KPO 24.27 41

8 CHMURA Marcin 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 24.29 40

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/4 14:15

1 ZRADA Piotr 84 KS Agros Zamość LBE 49.08 104

2 CIEPIELA Jan 89 AZS-AWF Kraków MLP 49.57 96

3 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 80 AZS-AWF Kraków MLP 50.15 87

4 POTASIŃSKI Damian 87 AZS-AWF Gorzów LBU 50.98 74

5 DOMAGAŁA Łukasz 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 51.70 65

Bieg 2/4 14:15

1 MALIŃSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 50.13 87

2 LEWKO Przemysław 89 KS Podlasie Białystok POD 50.37 83

3 JAROS Andrzej 90 KS Agros Zamość LBE 50.41 83

4 KUBINA Damian 86 KS Agros Zamość LBE 50.59 80

5 WITKOWSKI Bartosz 85 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 50.81 77

6 MATŁOCH Wojciech 86 MKL Szczecin ZPO 51.88 62

Bieg 3/4 14:15

1 WILAMOWSKI Łukasz 89 KS Podlasie Białystok POD 50.78 77

2 ROSZKOWSKI Leszek 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 51.24 71

3 KARP Sławomir 82 AZS-AWF Katowice SLK 51.89 62

4 PAWLAK Arkadiusz 89 LKS Lubusz Słubice LBU 52.47 55

5 LAZAM Hani 88 AZS Łódź LDZ 52.83 51

6 TEREBA Mateusz 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 53.61 42

Bieg 4/4 14:15

1 CZAPIEWSKI Paweł 78 LKS Lubusz Słubice LBU 51.22 71

2 DUSIŃSKI Damian 86 AZS-AWF Kraków MLP 51.99 PK

3 BOREK Łukasz 89 KKL Fart Kielce SWK 52.32 57

4 KOWALEWSKI Patryk 89 LKS Lubusz Słubice LBU 53.76 40

RYŚ Ziemowit 86 AZS-AWF Kraków MLP DNS PK

NOWAK Rafał 89 AZS-AWF Kraków MLP DNS PK

800 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 16:00

1 JÓŹWIAK Łukasz 83 AZS-AWF Wrocław DOL 1:55.36 82

2 NOWICKI Bartosz 84 MKL Szczecin ZPO 1:55.50 81

3 KRZOSEK Grzegorz 76 LKS Lubusz Słubice LBU 1:56.92 70

4 PAPUGA Sebastian 85 AZS-AWF Gorzów LBU 1:56.94 70

5 OGONOWSKI Szymon 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 1:57.26 68

6 WICHOWSKI Jacek 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 1:58.63 59

7 CZERWIŃSKI Adam 88 WKS Wawel Kraków MLP 1:58.95 57

8 LIDMANN Przemysław 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1:59.11 56

9 KLIMIUK Jan 86 KS Podlasie Białystok POD 1:59.39 54

10 BRONIATOWSKI Maciej 87 WKS Wawel Kraków MLP 2:00.24 49

Międzyczasy

400m 868 Sebastian PAPUGA 1:02.03

Bieg 2/2 16:00

1 JAROSZ Wojciech 89 KKS Juventa Kobex Starachowice SWK 1:55.48 PK

2 GARYCKI Szymon 83 KKL Fart Kielce SWK 1:55.93 77

3 TRZĄSALSKI Jakub 90 LKS Lubusz Słubice LBU 1:56.61 72

4 PIĄTKOWSKI Piotr 83 WKS Wawel Kraków MLP 1:58.35 60

5 NIEĆ Robert 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 2:00.65 47

6 ŚLUSARCZYK Kacper 90 KS Agros Zamość LBE 2:02.73 PK

7 SZCZĘK Karol 88 STS Skarżysko Kamienna SWK 2:04.77 PK



Międzyczasy

400m 981 Jakub TRZĄSALSKI 57.48

1500 metrów mężczyzn

FINAŁ 16:10

1 SNOCHOWSKI Rafał 83 WKS Wawel Kraków MLP 3:51.71 101

2 SHEGUMO Yared 83 LKS Lubusz Słubice LBU 3:52.71 97

3 NAGÓREK Marcin 80 KS Agros Zamość LBE 3:54.92 88

4 WIŚNIEWSKI Jakub 77 KS Warszawianka MAZ 3:55.61 PK

5 GIŻYŃSKI Mariusz 81 KB Sporting Międzyzdroje ZPO 3:59.08 PK

6 MATUŁA Adam 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4:00.95 67

7 DROZDOWSKI Marcin 86 AZS UMCS Lublin LBE 4:01.78 64

8 SZYMKOWIAK Tomasz 83 AZS-AWF Gorzów LBU 4:04.03 57

9 KUBIEC Dawid 87 KKL Fart Kielce SWK 4:09.12 44

10 BEDNARSKI Łukasz 88 UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. SWK 4:12.30 PK

11 MAĆKOWIAK Paweł 89 LKS Lubusz Słubice LBU 4:12.46 36

12 NOGA Damian 89 STS Skarżysko Kamienna SWK 4:14.61 SB PK



Międzyczasy

1000m 345 Rafał SNOCHOWSKI 2:36.97

3000 metrów mężczyzn

FINAŁ 17:35

1 WÓJCIK Rafał 72 KKL Fart Kielce SWK 8:29.46 86

2 NOWOGRODZKI Dawid 88 KS Agros Zamość LBE 8:32.25 82

3 OŚLIZŁO Łukasz 89 AZS-AWF Katowice SLK 8:35.70 PB 76

4 KUZDRA Dariusz 75 KS Agros Zamość LBE 8:37.85 73

5 WAKULUK Adam 88 KS Podlasie Białystok POD 8:48.00 58

6 ŁACH Piotr 88 MLUKS Tarnów MLP 8:50.72 PK

7 SEREJ Łukasz 86 AZS UMCS Lublin LBE 8:59.73 44

8 GONTARCZYK Rafał 89 UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. SWK 9:05.33 PK

9 KONOPKA Tymoteusz 89 AZS-AWF Gorzów LBU 9:09.15 34

10 ISAŃSKI Zbigniew 89 LKS Lubusz Słubice LBU 9:25.65 21

BEDNARSKI Łukasz 88 UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. SWK DNS PK

Międzyczasy

1000m 602 Rafał WÓJCIK 2:51.07

2000m 602 Rafał WÓJCIK 5:43.62

3000 m przeszkody mężczyzn

FINAŁ 16:50

1 POKROP Hubert 85 AZS-AWF Wrocław DOL 9:03.04 112

2 POCZWARDOWSKI Kamil 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 9:04.49 110

3 PIWKO Patryk 88 STS Skarżysko Kamienna SWK 9:23.50 PK

4 KRAUZE Kamil 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 9:29.70 78

5 TRUSZKOWSKI Łukasz 88 KS Podlasie Białystok POD 9:53.68 53

6 DZIARMAGA Krzysztof 87 KKL Fart Kielce SWK 9:56.55 50

5000 m chód mężczyzn

FINAŁ 09:30

1 MARKOW Ilia 72 AZS-AWF Kraków MLP 19:20.38 SB* 157

2 SUDOŁ Grzegorz 78 AZS-AWF Kraków MLP 20:13.40 * 128

3 AUGUSTYN Rafał 84 AZS-AWF Kraków MLP 20:29.96 120

4 JELONEK Jakub 85 AZS-AWF Kraków MLP 20:44.04 PK

5 DYŚ Rafał 82 AZS-AWF Katowice SLK 20:49.49 SB** 110

6 TOMALA Dawid 89 AZS-AWF Katowice SLK 21:30.76 PB 91

7 SIKORA Rafał 87 AZS-AWF Kraków MLP 21:31.27 PK

8 WIATER Tomasz 90 KS Agros Zamość LBE 21:44.94 ** 86

9 BŁOCKI Adrian 90 MKL Szczecin ZPO 22:01.28 ** 79

10 BŁOCKI Damian 89 MKL Szczecin ZPO 22:35.31 66

Międzyczasy

1000m 662 Ilia MARKOW 3:50.1

2000m 662 Ilia MARKOW 7:36.8

3000m 662 Ilia MARKOW 11:32.0

4000m 662 Ilia MARKOW 15:25.8

110 m ppł mężczyzn

Bieg 1/2 +2,9 16:25

1 KUBASZEWSKI Mariusz 82 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 13.77 168

2 KOHUTEK Artur 71 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 13.81 166

3 BOCHENEK Dominik 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 13.97 157

4 GIZA Maciej 86 AZS-AWF Kraków MLP 14.49 130

5 BODZEK Marcin 80 AZS-AWF Kraków MLP 14.66 121

6 PIERÓG Paweł 87 WKS Wawel Kraków MLP 15.09 102

Bieg 2/2 +4,3 16:25

1 RADZISZEWSKI Krzysztof 87 KKL Fart Kielce SWK 14.93 109

2 TARNOWSKI Piotr 89 WKS Wawel Kraków MLP 15.21 97

3 POPCZYK Paweł 87 AZS-AWF Katowice SLK 15.39 89

4 JAGODZIŃSKI Michał 89 KKL Fart Kielce SWK 15.68 PK

5 NĘDZKA Michał 89 WKS Wawel Kraków MLP 15.98 68

DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP DNS PK

400 m ppł mężczyzn

Bieg 1/2 13:45

1 OSTROWSKI Rafał 85 AZS-AWF Katowice SLK 53.93 114

2 PIOTROWSKI Marcin 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 54.06 112

3 CZYŻ Radosław 88 WKS Wawel Kraków MLP 54.33 109

4 CHRUST Krzysztof 81 AZS-AWF Wrocław DOL 54.40 108

5 SIEKIERSKI Mateusz 85 AZS-AWF Gorzów LBU 55.16 98

6 KLONOWICZ Krzysztof 87 AZS Łódź LDZ 55.39 95

Bieg 2/2 13:45

1 ROMAŃSKI Marcin 85 WKS Wawel Kraków MLP 54.78 103

2 KUBOŃ Arkadiusz 86 AZS-AWF Katowice SLK 54.83 102

3 POGONOWSKI Maciej 87 AZS-AWF Kraków MLP 55.50 PK

4 KRYSTEK Krzysztof 87 AZS Łódź LDZ 56.91 78

5 GAJEWSKI Mateusz 88 AZS Łódź LDZ 57.80 69

4x100 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 18:00

1 AZS-AWF Kraków MLP 40.00 169

663 Krzysztof JABŁOŃSKI 85

680 Mateusz PLUTA 87

666 Marcin NOWAK 77

679 Dariusz KUĆ 86

2 KS Podlasie Białystok POD 41.19 SB 143



779 Emil HERMANOWICZ 90

775 Kamil KRYŃSKI 87

778 Jacek ROSZKO 87

778 Grzegorz ROSZKOWSKI 89

3 AZS-AWF Wrocław DOL 42.27 122



769 Marek MIKITA 87

768 Krzysztof WOLAK 87

767 Adrian JÓZEFIAK 86

766 Karol SIKORA 87

4 KS Agros Zamość LBE 42.50 118



17 Kamil FIJAŁKOWSKI 88

40 Radosław PODGAJNY 88

55 Radosław CIEPLAK 87

906 Daniel KOSSOWSKI 81

5 AZS-AWF Gorzów LBU 43.00 109



872 Łukasz CZUPRYŃSKI 86

871 Adrian URBAŃSKI 83

870 Michał STAWICKI 84

864 Grzegorz JAROSZEWICZ 85

6 AZS-AWF Katowice SLK 44.79 79



211 Michał NOGAJ 85

325 Radosław DROZD 84

313 Piotr NIŻYŃSKI 86

318 Olaf PARUZEL 88

LKS Lubusz Słubice LBU DNF



985 Mateusz JANKOWSKI 90

982 Wojciech SZTABIŃSKI 87

985 Marek HUDZIAK 87

979 Mariusz IGNAŚ 87

AZS-AWF Warszawa MAZ DQ 170p14



281 Kacper BURDZIŃSKI 85

240 Tomasz BIERNAT 83

246 Łukasz TROCHIMIAK 85

266 Michał ŁUKASIAK 84

Bieg 2/2 18:00

1 MKL Szczecin ZPO 41.46 138

990 Kamil WITKOWSKI 86

982 Łukasz CHYŁA 81

491 Andrzej ZIELIŃSKI 90

493 Wiktor WALCZAK 82

2 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 41.55 136



878 Artur KOHUTEK 71

881 Mariusz KUBASZEWSKI 82

883 Dominik BOCHENEK 87

895 Marcin KŁACZAŃSKI 89

3 KKL Fart Kielce SWK 42.41 119



605 Filip PRZEMYSKI 92

601 Marcin URBAŚ 76

606 Michał JAGODZIŃSKI 89

605 Tomasz TALKOWSKI 84

4 GKS Olimpia Grudziądz KPO 42.78 112



5 Grzegorz DOLECKI 89

111 Piotr POLAK 89

66 Dariusz BURZYŃSKI 86

67 Karol KLEINA 87

5 WKS Wawel Kraków MLP 42.88 111



354 Piotr TARNOWSKI 89

342 Paweł PIERÓG 87

349 Marek KOZACZKIEWICZ 88

347 Damian SOBÓR 88

6 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 43.26 104



354 Marcin DUDEK 86

69 Stanisław ZNYK 84

7 Robert MATUSZAK 84

229 Krzysztof TOMASZEWSKI 87

7 AZS Łódź LDZ 44.03 91



195 Patryk KOTARSKI 84

181 Marcin WIĘCKOWSKI 84

191 Mateusz GAJEWSKI 88

200 Artur JAŚCZAK 91

4x400 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 18:30

1 AZS-AWF Wrocław DOL 3:18.01 119



84 Paweł PTAK 83

772 Krzysztof CHRUST 81

111 Karol SIKORA 87

774 Łukasz JÓŹWIAK 83

2 AZS-AWF Kraków MLP 3:18.76 116



660 Dominik KOPEĆ 85

666 Ziemowit RYŚ 86

671 Jan CIEPIELA 89

671 Rafał NOWAK 89

3 KS Podlasie Białystok POD 3:19.49 113



779 Łukasz WILAMOWSKI 89

778 Krystian ADAMEJT 88

776 Jan KLIMIUK 86

782 Przemysław LEWKO 89

4 AZS-AWF Gorzów LBU 3:19.86 112



863 Marcin WALASZCZYK 87

869 Damian POTASIŃSKI 87

868 Tomasz SZYMKOWIAK 83

868 Sebastian PAPUGA 85

5 AZS Łódź LDZ 3:20.15 111



183 Hani LAZAM 88

194 Michał WIELGUS 87

184 Krzysztof KRYSTEK 87

187 Piotr KĘDZIA 84

6 AZS-AWF Warszawa MAZ 3:20.18 111



258 Marcin PIOTROWSKI 85

251 Szymon OGONOWSKI 85

268 Marcin KOTARSKI 87

254 Jacek WICHOWSKI 87

7 AZS-AWF Katowice SLK 3:30.44 74



317 Bartosz SŁOMKA 86

321 Rafał OSTROWSKI 85

316 Arkadiusz KUBOŃ 86

325 Radosław DROZD 84

8 AZS UMCS Lublin LBE 3:36.52 55



429 Łukasz KOŚCIUK 83

417 Tomasz BUJNOWSKI 85

430 Marcin DROZDOWSKI 86

430 Rafał KOSZYK 89

Bieg 2/2 18:30

1 KS Agros Zamość LBE 3:18.57 117

61 Damian KUBINA 86

21 Andrzej JAROS 90

34 Krzysztof SASYN 89

13 Piotr ZRADA 84

2 LKS Lubusz Słubice LBU 3:20.11 SB 111



981 Jakub TRZĄSALSKI 90

978 Paweł CZAPIEWSKI 78

979 Grzegorz KRZOSEK 76

978 Yared SHEGUMO 83

3 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 3:22.37 102



27 Daniel KREKORA 86

85 Bartosz WITKOWSKI 85

399 Leszek ROSZKOWSKI 87

236 Paweł STEMPEL 87

4 WKS Wawel Kraków MLP 3:22.88 100



343 Maciej BRONIATOWSKI 87

346 Adam CZERWIŃSKI 88

343 Marcin ROMAŃSKI 85

350 Radosław CZYŻ 88

5 MKL Szczecin ZPO 3:24.66 93



984 Wojciech MATŁOCH 86

484 Bartosz NOWICKI 84

490 Paweł SZYMAŃSKI 90

986 Łukasz ROKICKI 83

6 KKL Fart Kielce SWK 3:25.02 92



599 Przemysław PIOTROWICZ 87

605 Łukasz BOREK 89

605 Szymon GARYCKI 83

599 Karol FIDOR 83

7 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 3:26.62 86



882 Szymon CZAPIEWSKI 89

892 Przemysław LIDMANN 87

883 Szymon MALIŃSKI 89

880 Michał KURDELSKI 90

8 GKS Olimpia Grudziądz KPO 3:33.49 64



51 Mateusz TEREBA 87

34 Łukasz DOMAGAŁA 87

71 Miłosz RZEPKA 86

305 Robert NIEĆ 87

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 16:05

1 ZIELIŃSKI Dominik 80 KKL Fart Kielce SWK 19.66 177

2 GIŻA Jakub 85 LKS Lubusz Słubice LBU 18.82 165

3 ŚLIWA Leszek 79 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 18.34 157

4 HODUN Michał 83 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 17.27 141

5 GAWKOWSKI Adam 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 16.81 135

6 RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie Białystok POD 16.24 126

7 BEŁZ Kamil 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.01 123

8 GĄSIOROWSKI Marcin 81 AZS-AWF Kraków MLP 15.97 SB 122

9 KRAWCZAK Przemysław 89 AZS-AWF Warszawa MAZ 15.94 122

10 PERŻYŁO Piotr 161 AZS-AWF Gorzów LBU 15.40 114

11 BARON Radosław 85 AZS-AWF Katowice SLK 15.16 110

12 BUDNIK Marcin 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 14.98 107

12 BORKOWSKI Daniel 84 KKL Fart Kielce SWK 15.04 108

14 ZBROSZCZYK Kamil 87 KKL Fart Kielce SWK 14.81 105

15 LIĆWINKO Michał 87 KS Podlasie Białystok POD 14.59 102

16 KLEBS Łukasz 77 GKS Olimpia Grudziądz KPO 14.52 101

17 KORBUT Piotr 85 AZS-AWF Wrocław DOL 14.20 96

18 JANUSZ Wojciech 90 MKL Szczecin ZPO 13.69 PB 88

PAWLUKIEWICZ Damian 86 AZS-AWF Katowice SLK DNS

I II III IV V VI

ZIELIŃSKI Dominik 18.59 18.28 18.88 19.66 18.94

GIŻA Jakub 18.48 18.49 x 18.41 18.82

ŚLIWA Leszek 17.53 18.02 x 18.04 18.34

HODUN Michał 16.59 16.79 17.27 16.81 x

GAWKOWSKI Adam 16.72 16.80 16.81 16.78 -

RADZIWON Piotr 16.01 16.24 x 16.21 15.05

BEŁZ Kamil 15.64 x 15.77 16.01 15.91

GĄSIOROWSKI Marcin 15.71 15.59 15.97 x x

KRAWCZAK Przemysław 15.03 15.14 15.94 14.76 15.34

PERŻYŁO Piotr 14.86 15.40 x 14.59 14.66

BARON Radosław 14.48 x x 15.16 x

BORKOWSKI Daniel 13.66 14.11 x 14.64 15.04

BUDNIK Marcin 14.98 14.84 x 14.73 x

ZBROSZCZYK Kamil 14.81 14.80 x 14.54 x

LIĆWINKO Michał 13.99 14.17 14.54 14.59 14.33

KLEBS Łukasz 14.52 14.49 14.48 x x

KORBUT Piotr 13.83 14.20 x 14.13 x

JANUSZ Wojciech 13.32 13.69 x x x

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ 17:55

1 BARAN Łukasz 81 AZS-AWF Gorzów LBU 69.29 128

2 RUSCHEWSKI Mateusz 90 KS Podlasie Białystok POD 68.31 124

3 SZPAK Robert 89 AZS-AWF Gorzów LBU 67.52 121

4 LESZCZYŃSKI Wojciech 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 67.12 120

5 KNAP Tomasz 82 AZS-AWF Gorzów LBU 59.63 92

6 RÓJ Tomasz 81 AZS UMCS Lublin LBE 59.48 92

7 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Fart Kielce SWK 58.34 88

I II III IV V VI

BARAN Łukasz 64.25 x 63.95 69.29 x

Rzut dyskiem mężczyzn

FINAŁ 17:00

1 KRAWCZYK Andrzej 76 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 60.18 164

2 STAŃSKI Olgierd 73 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 57.57 151

3 WYSOCKI Wojciech 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 53.82 133

4 STOLARCZYK Marek 84 LKS Lubusz Słubice LBU 51.64 123

5 MILKIEWICZ Arkadiusz 87 AZS-AWF Gorzów LBU 51.12 120

6 MIKOS Mateusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 50.13 115

7 SUCHOCKI Mateusz 89 KS Podlasie Białystok POD 50.08 PB 115

8 CZAJKOWSKI Przemysław 88 KS Podlasie Białystok POD 49.10 SB 111

9 BOJKO Artur 88 MKL Szczecin ZPO 48.32 PB 107

10 GRZEGORCZYK Kamil 86 MKL Szczecin ZPO 48.05 106

11 MALINOWSKI Dawid 85 AZS UMCS Lublin LBE 47.18 102

12 KRYSIUK Kamil 88 KS Podlasie Białystok POD 44.60 90

13 BOJARSKI Arkadiusz 80 LKS Lubusz Słubice LBU 44.14 88

14 STEFANOWICZ Krzysztof 87 AZS-AWF Gorzów LBU 40.54 72

15 MIKULICZ Michał 91 MKL Szczecin ZPO 40.21 70

16 PICHETA Kamil 89 KKL Fart Kielce SWK 39.18 66

17 PRZYBYŁKOWICZ Marcin 80 AZS-AWF Katowice SLK 37.68 59

I II III IV V VI

KRAWCZYK Andrzej 55.38 58.07 x 60.18 -

STAŃSKI Olgierd 57.18 55.32 x x 57.57

WYSOCKI Wojciech 53.82 x x x x

STOLARCZYK Marek 49.92 x 51.64 50.86 x

MILKIEWICZ Arkadiusz 43.52 x 48.76 51.12 x

MIKOS Mateusz 47.40 x 50.13 x 47.75

SUCHOCKI Mateusz x 41.02 50.08 48.31 x

CZAJKOWSKI Przemysław 44.96 49.10 x x 47.25

BOJKO Artur x x 48.32 45.47 48.26

GRZEGORCZYK Kamil 47.80 x 48.05 43.68 x

MALINOWSKI Dawid 45.84 x 47.18 x 46.62

KRYSIUK Kamil 39.97 42.55 38.92 44.60 x

BOJARSKI Arkadiusz x 40.68 x 43.95 44.14

STEFANOWICZ Krzysztof 32.22 40.54 x x -

MIKULICZ Michał 39.06 40.21 x x x

PICHETA Kamil x 35.88 35.28 39.18 x

PRZYBYŁKOWICZ Marcin x 37.68 x x 37.04

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ 18:55

1 BIENIEK Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 2.12 130

2 ZAWIŁA Łukasz 83 AZS-AWF Kraków MLP 2.08 =SB 120

3 ŚLEBODA Piotr 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 2.04 109

4 WECZERA Tomasz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 2.04 109

5 WALERIAŃCZYK Aleksander 82 WKS Wawel Kraków MLP 2.04 109

6 MRÓZ Łukasz 87 KS Podlasie Białystok POD 2.04 109

7 ROSZAK Piotr 86 MKL Szczecin ZPO 2.00 99

8 STRYJEWSKI Janusz 85 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 2.00 99

9 LEPIATO Maciej 88 LKS Lubusz Słubice LBU 2.00 99

10 KIECANA Szymon 89 KS Agros Zamość LBE 1.95 87

11 KRÓL Tomasz 87 KKL Fart Kielce SWK 1.95 87

12 ISZCZAK Michał 86 AZS Łódź LDZ 1.95 87

13 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 1.95 PK

14 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 1.85 66

15 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 1.85 66

PUCHAŁA Tomasz 88 MKL Szczecin ZPO DNS

1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.12 2.22

BIENIEK Michał - - - - o o o o xxx

ZAWIŁA Łukasz - - - o o o xxo xxx

ŚLEBODA Piotr - - - o o o xxx

WECZERA Tomasz - o xo o o o xxx

WALERIAŃCZYK Aleksander - - - - o xo xxx

MRÓZ Łukasz - - o - xxo xo xxx

ROSZAK Piotr - - - o o xxx

STRYJEWSKI Janusz - - o o xxo xxx

LEPIATO Maciej o o xo o xxo xxx

KIECANA Szymon o o xo o xxx

KRÓL Tomasz - - o xo xxx

ISZCZAK Michał o o o xxo xxx

DZIEDZIC Sebastian o o xxo xxo xxx

KRZEMIŃSKI Robert xxo xo xxx

KŁODZIŃSKI Paweł o xxo xxx

Rzut młotem mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 11:40

1 GOŁDYN Bartosz 84 AZS-AWF Wrocław DOL 60.34 127

2 FERNÓWKA Marcin 82 AZS-AWF Wrocław DOL 59.13 123

3 MOLENDA Bartłomiej 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 58.95 123

4 MOSSOŃ Michał 87 AZS-AWF Wrocław DOL 58.46 121

5 WIERCIOCH Michał 86 AZS-AWF Gorzów LBU 56.35 114

6 MUZYKA Karol 84 AZS-AWF Gorzów LBU 51.29 96

7 BŁACHOWSKI Bartłomiej 89 KS Agros Zamość LBE 51.09 SB 96

8 ZIĘBA Rafał 88 KKL Fart Kielce SWK 49.62 90

9 FURMANEK Tomasz 91 KKL Fart Kielce SWK 48.73 87

10 WESOŁOWSKI Damian 89 KS Podlasie Białystok POD 48.60 =SB 87

11 URYNIUK Wojciech 83 AZS UMCS Lublin LBE 45.77 77

I II III IV V VI

GOŁDYN Bartosz x 58.26 56.90 60.34 60.30

FERNÓWKA Marcin x x 57.23 59.13 x

MOLENDA Bartłomiej 56.00 58.93 58.95 x 54.45

MOSSOŃ Michał 57.35 x x x 58.46

WIERCIOCH Michał 56.16 x x 56.35 54.29

MUZYKA Karol 47.63 48.49 46.62 x 51.29

BŁACHOWSKI Bartłomiej 51.09 49.31 x x x

ZIĘBA Rafał 46.73 47.94 49.39 x 49.62

FURMANEK Tomasz 48.73 x x 44.12 47.90

WESOŁOWSKI Damian 48.08 48.60 x x x

URYNIUK Wojciech 45.39 x x 45.77 x

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 17:25

1 KOLASA Adam 75 MKL Szczecin ZPO 5.30 160

2 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4.70 120

3 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4.50 106

4 ZIĘTEK Błażej 86 MKL Szczecin ZPO 4.50 106

5 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4.50 106

3.40 3.70 3.90 4.10 4.30 4.50 4.70 4.90 5.00 5.10 5.30 5.50

KOLASA Adam - - - - - - - o - xxo o xx

WOJCIECHOWSKI Paweł - - - - - xo o xxx

CZAPIEWSKI Szymon - - o o o o xxx

ZIĘTEK Błażej - - o o xo xo x-

DRÓŻDŻ Marcin - - o o o xxo xxx

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 17:20

1 STARZAK Marcin 85 AZS-AWF Kraków MLP 7.84 SB 155

2 ŁUKASIAK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.65 139

3 LEWANDOWSKI Krzysztof 86 MKL Szczecin ZPO 7.62 137

4 MIKITA Marek 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.35 116

5 POCHOPIEŃ Przemysław 82 AZS-AWF Kraków MLP 7.21 105

6 PARLICKI Mateusz 84 AZS-AWF Katowice SLK 7.16 102

7 CHLEBOWSKI Paweł 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 7.01 92

8 DUDEK Marcin 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 7.00 91

9 STRUZIK Radosław 84 AZS-AWF Katowice SLK 6.99 90

10 BANDOCH Krzysztof 90 KS Podlasie Białystok POD 6.83 PK

11 KRZYŻANOWSKI Piotr 86 AZS-AWF Kraków MLP 6.76 PK

12 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 6.68 =PB 71

I II III IV V VI

STARZAK Marcin x 7.40 7.67 7.84 x

+6,1 +7,9 +7,8 +5,1 +3,8

ŁUKASIAK Michał x 7.36 7.65 x x

+8,0 +6,7 +5,4 +3,7 +7,2

LEWANDOWSKI Krzysztof x 7.62 x 7.58 7.37

+10,0 +6,4 +7,0 +5,8 +5,2

MIKITA Marek x x 7.35 6.80 x

+4,1 +8,4 +9,9 +2,6 +4,1

POCHOPIEŃ Przemysław x 7.21 6.78 7.12 x

+9,6 +10,1 +6,3 +4,5 +5,2

PARLICKI Mateusz 6.94 7.06 x 7.16 7.06

+6,8 +7,0 +4,9 +6,1 -

CHLEBOWSKI Paweł 6.58 6.81 6.69 7.01 6.69

+5,0 +9,4 +4,8 +4,1 +3,2

DUDEK Marcin 6.82 7.00 6.87 6.92 6.80

+8,4 +7,8 +9,2 +5,9 +4,1

STRUZIK Radosław x - 6.99 x 3.47

+9,7 - +5,3 +5,2 +3,3

BANDOCH Krzysztof x 6.83 6.22 - -

+7,3 +7,7 +7,0 - -

KRZYŻANOWSKI Piotr 6.76 6.42 6.66 - -

+7,6 +3,6 +4,4 - -

RZEPKA Miłosz 6.43 6.68 6.21 6.09 6.46

+4,1 +4,9 +7,2 +4,3 +5,8

Trójskok mężczyzn

FINAŁ 16:15

1 KRUHLIK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL 15.67 133

2 LEWANDOWSKI Wojciech 85 AZS-AWF Wrocław DOL 15.58 129

3 JARYMOWICZ Wojciech 85 KS Podlasie Białystok POD 15.45 PB 125

4 KATARZYŃSKI Konrad 80 KKL Fart Kielce SWK 15.32 120

5 KONDRACIUK Karol 87 AZS-AWF Kraków MLP 14.98 109

6 GAWEŁ Mateusz 85 AZS-AWF Wrocław DOL 14.74 101

7 FIJAŁKOWSKI Kamil 88 KS Agros Zamość LBE 14.63 PB 97

8 LEWANDOWSKI Michał 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 14.50 PB 93

9 MAJEWSKI Piotr 87 WKS Wawel Kraków MLP 14.32 87

10 BODZEK Tomasz 88 WKS Wawel Kraków MLP 14.26 85

11 MACHAJ Szymon 88 GKS Olimpia Grudziądz KPO 13.33 58

TWARDOWSKI Adrian 90 WKS Wawel Kraków MLP DNS PK

I II III IV V VI

KRUHLIK Paweł 15.67 x x x x

+6,9 +5,0 +5,6 +4,3 +2,9

LEWANDOWSKI Wojciech 14.97 15.58 x x 15.49

+5,8 +6,6 +5,9 +9,6 +8,9

JARYMOWICZ Wojciech 15.12 15.29 15.45 x 14.59

+5,4 +5,5 +8,6 +12,4 +3,9

KATARZYŃSKI Konrad 14.71 x x x 15.32

+4,7 +7,9 +7,6 +5,4 +5,8

KONDRACIUK Karol 14.69 x 14.77 14.53 14.98

+4,4 +7,0 +4,1 +3,3 +1,0

GAWEŁ Mateusz 14.56 x 14.74 x 14.48

+7,2 +6,2 +1,3 +7,7 +5,9

FIJAŁKOWSKI Kamil 14.28 14.63 x x 14.44

+7,3 +4,5 +7,7 +6,7 +8,4

LEWANDOWSKI Michał 14.21 14.50 - - -

+3,7 +6,5 - - -

MAJEWSKI Piotr 14.32 14.06 x x x

+6,6 +7,0 +8,8 +3,6 +5,3

BODZEK Tomasz 14.26 x 14.10 14.10 -

+3,5 +7,5 +4,9 +3,0 -

MACHAJ Szymon x 13.33 x x x

+0,6 +3,7 +9,6 +7,0 +5,6

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

Bieg 1/2 +6,6 14:35

1 ONYŚKO-KORCZYŃSKA Daria 81 AZS-AWF Gorzów LBU 11.39 171

2 DOROBISZ Iwona 80 AZS-AWF Wrocław DOL 11.55 160

3 LIGIĘZA Agnieszka 86 WKS Wawel Kraków MLP 11.82 141

4 KRAJEWSKA Agnieszka 88 KS Podlasie Białystok POD 12.15 120

5 KOŁDEJ Małgorzata 90 KS Agros Zamość LBE 12.24 114

6 KLAWITER Paulina 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO 12.31 110

7 URBANIAK Natalia 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 12.68 89

Bieg 2/2 +5,9 14:35

1 KOŁODZIEJCZYK Ewa 91 KKL Fart Kielce SWK 12.41 104

2 STAŃCZYK Agnieszka 87 LKS Lubusz Słubice LBU 12.48 100

3 OLCZYK Katarzyna 90 WKS Wawel Kraków MLP 12.51 98

4 ORLON Magdalena 87 MKL Szczecin ZPO 12.65 90

5 DĄBROWSKA Katarzyna 89 KS Agros Zamość LBE 12.72 87

6 GRABAREK Monika 87 LKS Lubusz Słubice LBU 12.77 84

7 WOŁODŹKO Katarzyna 90 GKS Olimpia Grudziądz KPO 12.82 81

8 DRABIK Patrycja 90 KS Agros Zamość LBE 13.19 64

100 metrów kobiet (PK)

Bieg 1/1 +7,0 14:50

1 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 11.86 PK

2 SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 11.98 PK

3 SIEMIEŃSKA Barbara 85 AZS-AWF Kraków MLP 12.34 PK

4 OLSZEWSKA Dominika 88 AZS-AWF Kraków MLP 12.66 PK

5 KAZIOR Zuzanna 88 AZS-AWF Kraków MLP 12.71 PK

6 ŻĄDŁO Elżbieta 87 AZS-AWF Kraków MLP 12.81 PK

7 MŁYNARSKA Magdalena 90 KS Podlasie Białystok POD 12.87 PK

8 SUCHECKA Joanna 91 LKS Lubusz Słubice LBU 13.35 PK

BŁASZKIEWICZ Aleksandra 90 KKL Fart Kielce SWK DNS PK

200 metrów kobiet

Bieg 1/2 +5,2 15:15

1 RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna 75 AZS-AWF Katowice SLK 23.69 152

2 POPOWICZ Marika 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 24.07 141

3 WÓJCIK Jolanta 84 AZS-AWF Kraków MLP 24.47 129

4 WOLSKA Marzena 82 AZS-AWF Katowice SLK 25.02 114

5 ZWOLAK Anna 87 KS Agros Zamość LBE 25.13 111

6 SZMULKIS Sylwia 89 LKS Lubusz Słubice LBU 26.21 84

7 GROBLIŃSKA Olga 87 AZS Łódź LDZ 26.50 78

Bieg 2/2 +4,5 15:15

1 PACHEL Karolina 90 WKS Wawel Kraków MLP 25.53 100

2 KUŚNIAR Marta 84 AZS-AWF Wrocław DOL 25.90 PK

3 GÓRECKA Agnieszka 90 KKL Fart Kielce SWK 26.48 78

4 OLSZEWSKA Emanuela 91 WKS Wawel Kraków MLP 26.74 73

5 PIETRZYK Katarzyna 84 AZS Łódź LDZ 27.37 60

6 TYLEK Paulina 90 WKS Wawel Kraków MLP 27.41 59

7 KINAST Paulina 86 AZS Łódź LDZ 27.51 57

400 metrów kobiet

Bieg 1/1 14:00

1 KOSTRUBA Izabela 84 KS Agros Zamość LBE 56.33 114

2 TOMCZYK Agata 87 AZS Łódź LDZ 59.07 85

3 LANDMESSER Mirella 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 59.30 PB 82

4 BRONIATOWSKA Katarzyna 90 AZS-AWF Kraków MLP 60.21 PK

5 KWIETNIEWSKA Małgorzata 85 AZS UMCS Lublin LBE 60.67 69

6 SUCHOWIECKA Paula 89 WKS Wawel Kraków MLP 61.68 60

7 STĘPNIK Magdalena 88 AZS UMCS Lublin LBE 62.08 57

800 metrów kobiet

FINAŁ 15:45

1 EJDYS Sylwia 84 AZS-AWF Wrocław DOL 2:11.26 110

2 UDAŁOW Dorota 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 2:11.63 108

3 KUŚ Joanna 84 AZS-AWF Katowice SLK 2:12.32 104

4 SOWIŃSKA Agnieszka 87 MKL Szczecin ZPO 2:12.95 101

5 GŁUCHOWSKA Monika 87 AZS-AWF Wrocław DOL 2:13.54 98

6 PSKIT Małgorzata 76 AZS-AWF Wrocław DOL 2:14.53 93

7 JAKUBCZAK Aleksandra 82 KS Agros Zamość LBE 2:14.81 92

8 ZEMBRZUSKA Justyna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 2:19.49 PK

9 CZERNIAK Iwona 89 KS Agros Zamość LBE 2:21.05 64

10 PRZYBYŁA Beata 83 AZS-AWF Katowice SLK 2:22.39 SB 59

11 PLĄDER Marzena 89 WKS Wawel Kraków MLP 2:24.34 52



Międzyczasy

400m 424 Małgorzata PSKIT 1:05.27

3000 m przeszkody kobiet

FINAŁ 17:05

1 DRÓŻDŻ Agata 84 KKL Fart Kielce SWK 10:46.88 107

2 WOJTULEWICZ Anna 87 KS Podlasie Białystok POD 10:48.21 106

3 KĄDZIELA Anna 80 KKL Fart Kielce SWK 11:00.16 96

4 RURYNKIEWICZ Katarzyna 86 AZS-AWF Wrocław DOL 11:24.28 PK

3000 metrów kobiet

FINAŁ 17:20

1 GRUCA Dorota 70 KS Agros Zamość LBE 9:31.13 132

2 LIGAJ Lucyna 78 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 9:52.81 108

3 CIOŁEK Agnieszka 85 AZS-AWF Wrocław DOL 9:53.29 107

4 KUTA Krystyna 167 GKS Olimpia Grudziądz KPO 10:14.53 86

5 ANDRZEJCZAK Monika 85 MKL Szczecin ZPO 10:15.02 86

6 WŁODAREK Paulina 87 MKL Szczecin ZPO 10:15.96 85

7 MRUGACZ Magdalena 90 WKS Wawel Kraków MLP 10:42.08 PK

8 DROBIEC Joanna 87 AZS-AWF Katowice SLK 10:46.08 SB 59

100 m ppł kobiet

Bieg 1/2 +4,7 16:35

1 NABIAŁEK Monika 86 AZS-AWF Wrocław DOL 13.74 149

2 GORZELAŃCZYK Beata 85 LKS Lubusz Słubice LBU 13.90 142

3 KACPEREK Joanna 86 AZS-AWF Wrocław DOL 14.02 137

4 RYBAK Justyna 89 AZS-AWF Kraków MLP 14.26 127

5 ŚWIOSTEK Katarzyna 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 14.53 116

6 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 14.90 103

Bieg 2/2 +4,9 16:35

1 LIGARSKA Dominika 85 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.24 PK

2 SZULC Justyna 82 AZS Łódź LDZ 14.62 113

3 KOŁACZ Patrycja 87 AZS-AWF Katowice SLK 14.87 104

4 ZIÓŁKOWSKA Weronika 91 GKS Olimpia Grudziądz KPO 15.22 92

5 BLUS Klaudia 91 AZS-AWF Warszawa MAZ 15.59 PK

400 m ppł kobiet

Bieg 1/2 13:30

1 POLAK Tina 88 AZS-AWF Katowice SLK 60.95 125

2 PURA Edyta 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 62.43 111

3 BLICHARSKA Gabriela 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 64.00 98

4 KONERT Anita 87 AZS-AWF Gorzów LBU 64.37 95

5 PŁOSZAJ Justyna 85 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 67.30 73

Bieg 2/2 +5,3 13:30

1 STĘPNIK Agata 90 AZS UMCS Lublin LBE 68.50 65

2 POSZYTEK Paulina 91 GKS Olimpia Grudziądz KPO 72.07 45

3 ORACZEWSKA Agnieszka 87 WKS Wawel Kraków MLP 73.22 39

4 MURAWSKA Marta 91 GKS Olimpia Grudziądz KPO 75.33 30

4x100 metrów kobiet

Bieg 1/2 17:50

1 AZS-AWF Wrocław DOL 46.57 142

769 Joanna KACPEREK 86

768 Monika NABIAŁEK 86

775 Iwona DOROBISZ 80

767 Katarzyna SZUBA 87

2 AZS-AWF Warszawa MAZ 47.99 120



210 Katarzyna ŚWIOSTEK 87

237 Elżbieta DRUZD 85

203 Edyta PURA 86

218 Klaudia BLUS 91

3 AZS-AWF Kraków MLP 48.91 106



667 Anna ZYCH 88

671 Dominika OLSZEWSKA 88

661 Justyna RYBAK 89

676 Barbara SIEMIEŃSKA 85

4 AZS-AWF Gorzów LBU 48.94 SB 106



869 Izabela ZALESKA 80

866 Anita KONERT 87

872 Monika OLKIEWICZ 87

865 Daria ONYŚKO-KORCZYŃSKA 81

5 LKS Lubusz Słubice LBU 49.32 101



975 Agnieszka STAŃCZYK 87

978 Monika GRABAREK 87

985 Beata GORZELAŃCZYK 85

976 Sylwia SZMULKIS 89

6 AZS Łódź LDZ 50.23 89



195 Julia RZĄDZIŃSKA 92

193 Dagmara SYGDZIAK 88

199 Magdalena KANIECKA 85

187 Agata KOSZALIŃSKA 91

KS Podlasie Białystok POD DNS



777 Magdalena MŁYNARSKA 90

775 Martyna BIELAWSKA 90

776 Agnieszka KRAJEWSKA 88

Bieg 2/2 17:50

1 WKS Wawel Kraków MLP 48.30 115

344 Klaudia ŻUREK 91

344 Karolina PACHEL 90

349 Katarzyna OLCZYK 90

345 Agnieszka LIGIĘZA 86

2 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 48.96 106



885 Natalia URBANIAK 90

881 Malwina WANTOCH-REKOWSKA 88

890 Małgorzata RESZKA 89

880 Marika POPOWICZ 88

3 GKS Olimpia Grudziądz KPO 50.32 88



62 Paulina KLAWITER 89

9 Marta MURAWSKA 91

19 Weronika ZIÓŁKOWSKA 91

57 Katarzyna WOŁODŹKO 90

4 KKL Fart Kielce SWK 50.60 84



601 Maja JÓŹWIK 91

604 Aleksandra BŁASZKIEWICZ 90

603 Agnieszka GÓRECKA 90

602 Ewa KOŁODZIEJCZYK 91

5 KS Agros Zamość LBE 50.68 83



20 Magdalena RAK 91

25 Patrycja DRABIK 90

17 Katarzyna DĄBROWSKA 89

24 Małgorzata KOŁDEJ 90

6 AZS UMCS Lublin LBE 51.57 73



426 Agata STĘPNIK 90

425 Monika KARWACKA 89

425 Małgorzata KWIETNIEWSKA 85

413 Magdalena STĘPNIK 88

4x400 metrów kobiet

Bieg 1/1 18:15

1 AZS-AWF Katowice SLK 3:49.19 133



304 Marzena WOLSKA 82

303 Joanna KUŚ 84

305 Tina POLAK 88

317 Zuzanna RADECKA-PAKASZEWSKA 75

2 KS Agros Zamość LBE 3:54.63 118



67 Anna ZWOLAK 87

122 Iwona CZERNIAK 89

66 Aleksandra JAKUBCZAK 82

69 Izabela KOSTRUBA 84

3 AZS-AWF Kraków MLP 3:55.96 114



666 Elżbieta ŻĄDŁO 87

660 Katarzyna BRONIATOWSKA 90

672 Zuzanna KAZIOR 88

675 Jolanta WÓJCIK 84

4 AZS-AWF Wrocław DOL 3:58.21 109



775 Katarzyna SZUBA 87

404 Monika GŁUCHOWSKA 87

27 Marta KUŚNIAR 84

424 Małgorzata PSKIT 76

5 AZS Łódź LDZ 4:03.89 95



189 Paulina KINAST 86

193 Agata TOMCZYK 87

194 Katarzyna PIETRZYK 84

200 Olga GROBLIŃSKA 87

6 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4:05.81 90



881 Malwina WANTOCH-REKOWSKA 88

880 Lucyna LIGAJ 78

891 Monika SOŚNIAK 87

887 Mirella LANDMESSER 90

7 KKL Fart Kielce SWK 4:12.22 76



601 Maja JÓŹWIK 91

34 Anna KĄDZIELA 80

100 Agata DRÓŻDŻ 84

607 Emilia ZAPAŁA 84

8 WKS Wawel Kraków MLP 4:13.68 73



342 Emanuela OLSZEWSKA 91

352 Agnieszka ORACZEWSKA 87

344 Klaudia ŻUREK 91

34 Paula SUCHOWIECKA 89

5000 m chód kobiet

FINAŁ 09:00

1 CHRUŚCIEL Lucyna 88 KS Agros Zamość LBE 24:25.64 121

2 DYGACZ Agnieszka 85 AZS-AWF Katowice SLK 24:45.26 115

3 SZWARNÓG Agnieszka 86 AZS-AWF Kraków MLP 24:57.90 112

4 MICHALAK Aleksandra 86 AZS-AWF Katowice SLK 27:17.33 77

Międzyczasy

1000m 660 Agnieszka SZWARNÓG 4:48.0

2000m 323 Agnieszka DYGACZ 9:43.8

3000m 63 Lucyna CHRUŚCIEL 14:35.7

4000m 63 Lucyna CHRUŚCIEL 19:33.5

Pchnięcie kulą kobiet

FINAŁ 16:55

1 JAWOROWSKA Marta 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 13.86 120

2 SAMUL Agata 87 AZS UMCS Lublin LBE 12.76 105

3 KANIEWSKA Marta 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 12.46 101

4 KALISZUK Katarzyna 89 LKS Lubusz Słubice LBU 10.32 68

I II III IV V VI

JAWOROWSKA Marta 13.86 x 13.81 x -

SAMUL Agata 12.76 x 12.16 x 12.23

KANIEWSKA Marta 12.46 12.03 x x 12.29

KALISZUK Katarzyna 9.84 10.32 x 10.09 9.55

Rzut oszczepem kobiet

FINAŁ 18:30

1 BAŁDYGA Joanna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 48.82 131

2 KACZMAREK Karolina 80 LKS Lubusz Słubice LBU 45.28 116

3 LUBOWICKA Marlena 85 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 43.94 111

4 FELICIAK Ewelina 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 43.40 109

5 MURAWSKA Sonia 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 38.14 PB 86

6 KUBIŃSKA Marta 87 AZS Łódź LDZ 37.02 81

I II III IV V VI

BAŁDYGA Joanna 48.82 47.40 47.73 x x

KACZMAREK Karolina 44.86 45.28 44.72 42.28 44.71

LUBOWICKA Marlena x 43.94 42.44 43.85 x

FELICIAK Ewelina x 42.88 42.65 43.40 40.82

MURAWSKA Sonia x 32.98 34.29 38.14 x

KUBIŃSKA Marta 32.92 35.39 36.65 x 37.02

Rzut dyskiem kobiet

FINAŁ 15:15

1 POTĘPA Wioletta 80 AZS-AWF Warszawa MAZ 59.67 173

2 KORALEWSKA Izabela 85 LKS Lubusz Słubice LBU 55.66 158

3 JARMUŻEK Agnieszka 84 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 52.12 145

4 WYSOCKA Marzena 69 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 50.40 139

5 JAWOROWSKA Katarzyna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 49.04 133

6 BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata 168 LKS Lubusz Słubice LBU 44.30 115

7 KUJAWA Karolina 90 AZS UMCS Lublin LBE 41.74 PB 104

8 SADOWSKA Małgorzata 89 KS Podlasie Białystok POD 40.20 98

9 MECH Paulina 89 AZS-AWF Katowice SLK 38.89 92

10 SZKLAREK Paulina 89 AZS Łódź LDZ 36.70 83

11 KIERES Alina 88 AZS-AWF Katowice SLK 36.11 80

12 CZAJKOWSKA Urszula 90 KS Podlasie Białystok POD 35.09 75

13 DĄBROWSKA Barbara 91 LKS Lubusz Słubice LBU 34.94 75

14 NIEDOJAD Karolina 85 WKS Wawel Kraków MLP 34.87 74

15 LIPIŃSKA Alicja 87 AZS UMCS Lublin LBE 33.10 66

I II III IV V VI

POTĘPA Wioletta x 59.67 x 55.47 -

KORALEWSKA Izabela 53.31 53.99 x 55.66 53.71

JARMUŻEK Agnieszka 52.12 x x x 48.76

WYSOCKA Marzena 46.48 50.40 47.61 48.63 49.95

JAWOROWSKA Katarzyna 45.64 48.21 49.04 48.15 45.59

BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata 44.30 x x x x

KUJAWA Karolina 39.70 40.38 41.74 x 39.50

SADOWSKA Małgorzata 40.20 x x x x

MECH Paulina 38.89 38.40 x 38.24 x

SZKLAREK Paulina 33.09 35.18 36.70 x 36.33

KIERES Alina 36.11 x x 34.88 x

CZAJKOWSKA Urszula x x 35.09 x 34.38

DĄBROWSKA Barbara 34.89 32.52 x 29.69 34.94

NIEDOJAD Karolina x x 34.87 x x

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ 16:15

1 STEPANIUK Kamila 86 KS Podlasie Białystok POD 1.84 152

2 BŁAŻEJ Karolina 86 AZS-AWF Kraków MLP 1.75 123

3 STANIEC Agnieszka 85 AZS-AWF Kraków MLP 1.70 108

4 KASPRZYCKA Justyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.70 108

4 ZARECKA Aleksandra 86 KS Podlasie Białystok POD 1.70 108

6 STYRCZ Anna 82 AZS-AWF Kraków MLP 1.70 PK

6 GRONAU Karolina 84 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 1.70 108

8 JUNGOWSKA Joanna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.65 93

9 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1.60 80

1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87

STEPANIUK Kamila - - - - - o o o xo o xxx

BŁAŻEJ Karolina - - - o o o o xxx

STANIEC Agnieszka - - - o o o xxx

ZARECKA Aleksandra - - - - xo o xxx

KASPRZYCKA Justyna - - - - xo o xxx

GRONAU Karolina - - - - - xo xxx

STYRCZ Anna - - - o o xo xxx

JUNGOWSKA Joanna - xo o o o xxx

SOŚNIAK Monika - o o xo xxx

Rzut młotem kobiet

FINAŁ 13:00

1 KITA Katarzyna 84 KS Agros Zamość LBE 64.23 173

2 SOBIERAJSKA Malwina 85 KS Podlasie Białystok POD 59.92 159

3 ZADURA Małgorzata 82 AZS-AWF Warszawa MAZ 58.98 156

4 GĘŚLA Agata 84 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 54.68 138

5 STONOGA Dorota 86 AZS-AWF Gorzów LBU 53.30 132

6 MILKOWSKA Weronika 86 KS Agros Zamość LBE 52.53 128

7 KOPEĆ Katarzyna 88 KKL Fart Kielce SWK 49.61 116

8 PIETRZAK Zofia 89 AZS UMCS Lublin LBE 47.89 108

9 CYWIŃSKA Natalia 86 AZS-AWF Gorzów LBU 44.58 93

10 SZEWA Magdalena 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 40.91 79

11 IGNACIUK Anna 85 KS Agros Zamość LBE 39.13 72

I II III IV V VI

KITA Katarzyna x 61.76 62.28 64.23 x

SOBIERAJSKA Malwina x 55.98 55.81 59.92 57.90

ZADURA Małgorzata x 57.36 x x 58.98

GĘŚLA Agata 54.68 x x x 51.55

STONOGA Dorota 53.30 x 50.80 51.40 53.03

MILKOWSKA Weronika x x x x 52.53

KOPEĆ Katarzyna 45.60 45.89 x 49.61 48.95

PIETRZAK Zofia 46.46 44.99 47.89 45.17 x

CYWIŃSKA Natalia 42.55 x 44.58 x 43.97

SZEWA Magdalena x x x 40.91 x

IGNACIUK Anna 39.13 x x x x

Skok o tyczce kobiet

FINAŁ 15:20

1 PIWOWARSKA Joanna 83 AZS-AWF Warszawa MAZ 4.20 171

2 DĘBSKA Paulina 85 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 4.00 162

3 PLEWA Marta 83 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 3.70 144

3 MICHALSKA Joanna 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 3.70 144

5 RATAJCZAK Justyna 85 MKL Szczecin ZPO 3.70 144

6 WRONA Agnieszka 82 KKL Fart Kielce SWK 3.50 126

3.30 3.50 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30

PIWOWARSKA Joanna - - o - xo o o o xx-

DĘBSKA Paulina - - xo - o o xxx

MICHALSKA Joanna - o xo xxx

PLEWA Marta - - xo - xxx

RATAJCZAK Justyna - o xxo xxx

WRONA Agnieszka o o xxx

Skok w dal kobiet

FINAŁ 18:05

1 TRYBAŃSKA Małgorzata 81 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 6.47 162

2 DOBIJA Teresa 82 AZS Łódź LDZ 6.28 147

3 BIELAWSKA Martyna 90 KS Podlasie Białystok POD 5.57 97

4 KOSZALIŃSKA Agata 91 AZS Łódź LDZ 5.31 79

5 KARWACKA Monika 89 AZS UMCS Lublin LBE 5.31 79

6 OLKIEWICZ Monika 87 AZS-AWF Gorzów LBU 5.22 74

7 SYGDZIAK Dagmara 88 AZS Łódź LDZ 5.14 69

8 ZALESKA Izabela 80 AZS-AWF Gorzów LBU 5.07 64

I II III IV V VI

TRYBAŃSKA Małgorzata 6.47 6.45 x x -

+4,1 +3,7 +2,6 +3,3 -

DOBIJA Teresa x 6.14 6.28 x -

+3,2 +4,0 +3,6 +3,7 -

BIELAWSKA Martyna 5.57 5.33 5.50 5.33 5.16

+4,7 +3,4 +4,5 +2,8 +4,1

KOSZALIŃSKA Agata 5.10 5.31 5.30 5.17 -

+2,3 +5,1 +7,1 +2,4 -

KARWACKA Monika 5.15 x 5.31 5.29 5.11

+0,8 +3,1 +4,7 +4,8 +4,0

OLKIEWICZ Monika 5.22 3.11 - x

+4,5 +3,3 - +4,0 -

SYGDZIAK Dagmara x x - 6.14 -

+3,9 +6,1 - +1,7

ZALESKA Izabela 4.92 5.07 4.92 4.87 -

+4,9 +4,5 +2,2 +2,6

Trójskok kobiet

FINAŁ 14:40

1 WILK Ewelina 84 AZS-AWF Kraków MLP 12.88 SB 141

2 KANIECKA Magdalena 85 AZS Łódź LDZ 12.41 124

3 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 12.21 PB 116

4 KADUSZKIEWICZ Aleksandra 87 WKS Wawel Kraków MLP 12.19 115

5 ZYCH Anna 88 AZS-AWF Kraków MLP 12.15 PB 114

6 MADEJ Anna 90 AZS Łódź LDZ 12.06 111

7 SZCZYGIELSKA Joanna 83 AZS Łódź LDZ 11.98 108

8 SPYCHALSKA Katarzyna 84 MKL Szczecin ZPO 11.70 95

BEDENICZUK Magdalena 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE NM

SKALSKA Jagoda 88 AZS Łódź LDZ DNS PK

I II III IV V VI



WILK Ewelina 12.88 12.25 12.52 x x

Punktacja klubowa(I rzut +II rzut)

Miejsce Klub I rzut II rzut Suma(I+II)

1 AZS-AWF Warszawa 3563 ( 1) 3083 6646

2 AZS-AWF Kraków 3198 ( 3) 3299 6497

3 AZS-AWF Wrocław 3272 ( 2) 3019 6291

4 AZS-AWF Biała Podlaska 3197 ( 4) 3000 6197

5 KS Podlasie Białystok 2958 ( 5) 2778 5736

6 MKL Szczecin 2858 ( 6) 2653 5511

7 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 2598 ( 10) 2836 5434

8 AZS-AWF Gorzów 2726 ( 8) 2524 5250

9 KS Agros Zamość 2645 ( 9) 2604 5249

10 AZS-AWF Katowice 2762 ( 7) 2462 5224

11 KKL Fart Kielce 2541 ( 11) 2561 5102

12 WKS Wawel Kraków 2487 ( 12) 2338 4825

13 AZS Łódź 2472 ( 13) 2311 4783

14 LKS Lubusz Słubice 2348 ( 14) 2423 4771

15 GKS Olimpia Grudziądz 2066 ( 16) 1739 3805

16 AZS UMCS Lublin 2306 ( 15) 1408 3714


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna