Marek Małachowski nowym dyrektorem Regionu Północno-Wschodniego ald automotivePobieranie 9.82 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar9.82 Kb.

INFORMACJA PRASOWA

Warszawa, 15 marca 2016 r.Marek Małachowski nowym dyrektorem Regionu Północno-Wschodniego ALD Automotive
Marek Małachowski, dyrektor zarządzający ALD Automotive Polska, objął nowy zakres obowiązków w międzynarodowych strukturach firmy. Od lutego 2016 roku pełni równocześnie funkcję dyrektora Regionu Północno-Wschodniego ALD Automotive oraz dyrektora zarządzającego ALD Automotive Polska. W ramach koordynacji struktur międzynarodowych, Marek Małachowski jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację strategii firmy w Rosji, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii.

ALD Automotive jest zdecydowanym liderem branży CFM w tym regionie, finansując i zarządzając blisko 40 tysiącami pojazdów. ALD zajmuje pierwsze miejsce zarówno na rynku rosyjskim, ukraińskim, jak i w krajach bałtyckich. We wszystkich wymienionych krajach oddziały ALD działają od ponad 10 lat.

Ostatnie lata to okres wielu ciekawych projektów i skutecznej restrukturyzacji ALD Automotive Polska, które to działania bezpośrednio przełożyły się na bardzo dobre wyniki osiągane na naszym rynku. Nominacja potwierdza, iż centrala docenia lokalne działania i wyniki polskiego oddziału. Z pewnością doświadczenia z działalności na bardzo konkurencyjnym polskim rynku usług CFM będą przydatne na rynkach sąsiednich, gdzie do niedawna konkurencja była bardzo ograniczona. Korzystając ze swojej nowej funkcji chciałbym maksymalnie wykorzystać możliwości jakie daje obecność ALD Automotive na tak wielu rynkach w tej części Europy. Nasi najwięksi klienci z reguły prowadzą swoją działalność w kilku krajach, a możliwość współpracy z jednym profesjonalnym dostawcą usług jest dla nich dużym atutem. ALD Automotive jest jedyną firmą CFM obecną w niemalże wszystkich państwach Europy Środkowej i Wschodniej (oprócz Mołdawii).” - powiedział Marek Małachowski.

W związku z objęciem nowego stanowiska w międzynarodowych strukturach ALD Automotive, Marek Małachowski zrezygnował z funkcji Prezesa Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP).

Jeżeli podejmuję się zadania to realizuję je z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nowe obowiązki wymagają skupienia całej zawodowej energii i uwagi na realizacji długofalowych celów biznesowych, mając na względzie sprostanie oczekiwaniom Klientów. Dlatego podjąłem decyzje o ograniczeniu mojej działalność w ramach Związku i zrezygnowałem z funkcji prezesa PZWLP.” – dodał Marek Małachowski.

Marek Małachowski od stycznia 2012 roku jest dyrektorem zarządzającym ALD Automotive Polska. W latach 2013-2016 był Członkiem Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdu, a od czerwca 2014 pełnił funkcję Prezesa Zarządu PZWLP.

###

ALD AutomotiveALD Automotive należy do grupy Société Générale i jest międzynarodowym liderem w świadczeniu usług wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów. Firma zarządza parkiem ponad 1 200 000 samochodów w 41 krajach. W Polsce ALD Automotive zarządza flotą ponad 10 500 pojazdów. Firma jest członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

www.aldautomotive.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

PAWEŁ KWIATKOWSKI
+48 22 46 56 884
+48 606 820 474 
pawel.kwiatkowski@aldautomotive.com
www.aldautomotive.pl
ALD A UTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.

UL. OSTROBRAMSKA 101A

04 – 041 WARSZAWA, POLSKA

REGON: 016814865. Numer KRS: 0000056876 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 64 010 000,00 zł. NIP: 525-21-92-243.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna