Miej Klub Osobostarty Suma 1 sl wks zawisza Bydgoszcz 25 3339,0 2 ks podlasie Białystok 25 3162,0



Pobieranie 0.84 Mb.
Data08.05.2016
Rozmiar0.84 Mb.
I rzut Ligi Juniorów

TORUŃ, 24 maja 2014



Miej Klub Osobostarty Suma

1 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 25 3339,0

2 KS Podlasie Białystok 25 3162,0

3 AZS-AWFiS Gdańsk 25 3059,0

4 KS AZS UWM Olsztyn 25 2842,0

5 MKS Aleksandrów Łódzki 25 2776,0

6 RKS Łódź 25 2713,0

7 GKS Olimpia Grudziądz 25 2548,0

8 MKL Toruń 23 2515,0

9 KS Podlasie Białystok 2 22 2210,0

10 LKS Ziemi Puckiej Puck 18 1828,0

11 MKLA Łęczyca 18 1613,0

MĘŻCZYŹNI

4x100 metrów

Bieg 1/ 2

1 MKL Toruń KP 44.07 139



45 Piotr FORMANIEWICZ 98-07-06

585 Michał JABŁOŃSKI 98-02-25

89 Maksymilian KOWALSKI 98-06-19

568 Michał OLENDER 96-03-27

2 AZS-AWFiS Gdańsk PM 45.36 123



397 Patryk ZBIERSKI 98-01-03

399 Rafał REJMUS 95-08-29

401 Michał MAJCHRZAK 98-11-27

402 Szymon ŻUK 96-04-09

3 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.52 122



30 Cezary ROLKA 95-08-11

78 Kacper WIESIOŁEK 96-12-14

24 Jakub NOWAK 98-03-05

89 Piotr RZERZUCHOWSKI 96-08-19

4 GKS Olimpia Grudziądz KP 45.86 118



307 Patryk KORYCKI 99-05-14

44 Karol MOKWA 99-06-04

397 Miłosz DZIEDZIECH 99-05-18

95 Miłosz MĄKA 99-10-05

KS Podlasie Białystok PD DNF



775 Arkadiusz MARGOL 96-04-30

775 Artur WASILEWSKI 96-09-08

785 Adam WASILEWSKI 96-09-08

778 Kuba GŁUCHOWSKI 96-05-16

LKS Ziemi Puckiej Puck PM DNF



25 Paweł SZEWCZYK 95-01-01

24 Tomasz MUDLAFF 95-07-16

7 Jakub MILEJSKI 95-06-17

1 Arkadiusz ORZEŁ 95-04-12

Bieg 2/ 2

1 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 42.12 164

884 Jakub GASIKOWSKI 96-05-29

880 Mateusz CHRZANOWSKI 96-04-29

863 Dawid NITKA 96-08-04

879 Jakub KUZIEMSKI 96-06-12

2 KS Podlasie Białystok 2 44.40 135



784 Bartłomiej CHOJNOWSKI 93-09-24

784 Gerard KLUZ 97-03-24

775 Michał KRUTUL 97-09-05

782 Karol BAGAN 97-10-10

3 MKS Aleksandrów Łódzki LD 44.75 130



149 Wiktor WALĘCKI 97-07-24

139 Dawid WAWRZYNIAK 96-05-20

135 Marcin SZYMAŃSKI 95-04-10

144 Jakub ANDRZEJCZAK 98-06-13

4 RKS Łódź LD 44.84 129

Łukasz ŻAK 97-05-31

5 Mateusz RZEŹNICZAK 98-07-23

2 Mateusz SABELA 97-01-01

21 Paweł CHMIEL 97-08-18

5 MKLA Łęczyca LD 45.48 122



716 Łukasz KARWACKI 98-02-07

709 Adrian MIKOŁAJCZYK 99-03-03

607 Bartosz TUSZYŃSKI 97-01-09

668 Mateusz MISIAK 96-05-29

6 sl wkS Zawisza Bydgoszcz 2 KP 45.49 PK

Patryk ŁOJEWSKI 97-07-10

869 Dominik DRYGLAS 97-05-13

860 Szymon PŁÓCIENNIK 98-02-28

878 Mikołaj SIEGERT 98-03-05

870 Miłosz BOLSZAKOW 97-02-19

4x400 metrów

Bieg 1/ 2

1 KS Podlasie Białystok PD 3:25.06 142



775 Arkadiusz MARGOL 96-04-30

775 Artur WASILEWSKI 96-09-08

783 Marek SAWICKI 96-07-18

775 Kamil ŻUKOWSKI 95-12-26

2 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 3:28.94 134

Bartosz BAZARNIK 98-01-16

888 Oskar JĘDRASZEK 97-12-16

890 Jakub TOMASZEWSKI 97-03-02

881 Patryk SIERADZKI 98-10-06

874 Mateusz SIERADZKI 97-06-12

3 RKS Łódź LD 3:31.65 128



21 Damian CHRUZIMSKI 96-01-25

50 Bartosz KRZEPICKI 97-02-06

2 Daniel PRZERADA 97-06-05

6 Jakub BAŁDYKA 96-04-13

4 AZS-AWFiS Gdańsk PM 3:33.97 122



405 Artur MIELNICZEK 97-04-22

406 Krzysztof MŁYŃSKI 97-09-06

400 Kamil KAMIŃSKI 96-02-11

397 Patryk ZBIERSKI 98-01-03

5 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 3:36.48 116



37 Piotr ERLICH 96-05-15

22 Alek CZUBACHOWSKI 97-06-09

30 Bartosz LIEDTKE 99-03-14

29 Wiktor MOSTOWIAK 97-06-11

Bieg 2/ 2

1 MKL Toruń KP 3:26.96 138

523 Dariusz WYRWIŃSKI 95-04-01

566 Mateusz GLISZCZYŃSKI 96-06-12

517 Artur SŁUPSKI 97-04-21

564 Jakub OCZKI 96-07-09

2 MKS Aleksandrów Łódzki LD 3:28.72 134



131 Jan MARCZEWSKI 99-08-16

130 Mateusz BIELECKI 97-02-22

137 Wiktor OLEJNICZAK 99-02-06

150 Krystian WŁODARCZYK 95-08-26

3 KS Podlasie Białystok 2 3:30.19 131



780 Michał LISZEWSKI 97-09-19

781 Krzysztof ZABIELSKI 95-03-19

776 Paweł PASZKOWSKI 98-11-14

780 Grzegorz PUZONOWSKI 95-01-19

4 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:33.11 124



52 Michał BARTNIKOWSKI 96-03-01

75 Mateusz JACKIEWICZ 97-01-02

22 Cezary MATEUSIAK 97-02-22

47 Michał MISIEWICZ 95-12-31

5 GKS Olimpia Grudziądz KP 3:38.11 112



307 Patryk KORYCKI 99-05-14

347 Nikolas WILEMSKI 99-03-18

69 Kacper ANTOSZEWSKI 00-05-20

44 Karol MOKWA 99-06-04

100 metrów

Bieg 1/ 6 -1,0

1 MUDLAFF Tomasz 95-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 10.96 140

2 MILEJSKI Jakub 95-06-17 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 11.12 PB 131

3 WASILEWSKI Adam 96-09-08 KS Podlasie Białystok PD 11.18 =PB 128

4 OLENDER Michał 96-03-27 MKL Toruń KP 11.31 SB 120

5 MISIAK Mateusz 96-05-29 MKLA Łęczyca LD 11.32 120

6 ŻURAWSKI Krystian 96-07-30 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.21 81

KUZIEMSKI Jakub 96-06-12 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP DQ 162p5a

Bieg 2/ 6 -1,5

1 CHRUZIMSKI Damian 96-01-25 RKS Łódź LD 11.50 SB 110

2 FORMANIEWICZ Piotr 98-07-06 MKL Toruń KP 11.65 103

3 KRUTUL Michał 97-09-05 KS Podlasie Białystok 2 11.65 =PB 103

4 ORZEŁ Arkadiusz 95-04-12 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 11.66 =SB 102

5 ŻUK Szymon 96-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk PM 12.07

6 MAJCHRZAK Michał 98-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk PM 12.09

7 GRECZKO Marcin 99-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.50 PB PK

Bieg 3/ 6 -0,6

1 RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 RKS Łódź LD 11.85 PB 94

2 JABŁOŃSKI Michał 98-02-25 MKL Toruń KP 12.68 69

3 BRZÓZKA Maciej 99-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.73 PK

4 KOLASA Tomasz 97-05-26 MKLA Łęczyca LD 14.24 41

BOROŃ Zbigniew 96-02-16 AZS-AWFiS Gdańsk PM DQ 162p5a

Bieg 4/ 6 -3,5

1 MACIOŁEK Damian 95-07-17 LKS Lubawa WN 11.99 PK

2 CIURZYŃSKI Krzysztof 97-01-07 OKS Skra Warszawa MZ 12.01 PK

3 PŁÓCIENNIK Szymon 98-02-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.34 PK

4 ŁOJEWSKI Patryk 97-07-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.44 PK

5 DRYGLAS Dominik 97-05-13 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.51 PK

6 KACZMAREK Konrad 98-06-06 OKS Skra Warszawa MZ 12.54 PK

7 ŻAK Łukasz 97-05-31 RKS Łódź LD 12.60

Bieg 5/ 6 -1,7

1 FOSTIAK Krzysztof 91-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk PM 11.73 PK

2 SABELA Mateusz 97-01-01 RKS Łódź LD 11.91 PB PK

3 LISEWSKI Paweł 99-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 12.23 PK

4 MIRA Filip 99-07-24 BKS Bydgoszcz KP 12.49 PK

5 MIELCAREK Marek 48-12-27 niest.Bydgoszcz KP 14.31 PK

Bieg 6/ 6 -2,3

1 KLUCZYŃSKI Tomasz 93-07-18 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 10.79 PK

2 FABISZEWSKI Kacper 97-01-05 BKS Bydgoszcz KP 11.23 PK

3 CHMIEL Paweł 97-08-18 RKS Łódź LD 11.39 PB PK

4 TABA Oskar 97-09-27 MMKS Gdańsk PM 11.70 PK

5 RZEPECKI Mariusz 96-05-21 RKS Łódź LD 12.00 SB PK

6 MIŁOWICKI Adam 00-02-19 LUKS Hańcza Suwałki PD 12.24 PK

7 LIEDTKE Bartosz 99-03-14 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 12.53 PK

200 metrów

Bieg 1/ 6 +1,8

1 GASIKOWSKI Jakub 96-05-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 21.46 PB 162

2 GŁUCHOWSKI Kuba 96-05-16 KS Podlasie Białystok PD 21.98 PB 143

3 CHMIEL Paweł 97-08-18 RKS Łódź LD 22.10 PB 140

4 CHRZANOWSKI Mateusz 96-04-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 22.54 PB 128

5 NITKA Dawid 96-08-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 22.74 123

6 SZEWCZYK Paweł 95-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 23.24 PB 110

7 KLUZ Gerard 97-03-24 KS Podlasie Białystok 2 23.48 PB 105

8 KOWALCZYK Marcin 96-01-17 RKS Łódź LD 24.56 85

Bieg 2/ 6 +0,8

1 MISIAK Mateusz 96-05-29 MKLA Łęczyca LD 23.02 PK

2 MACIOŁEK Damian 95-07-17 LKS Lubawa WN 23.13 PB PK

3 MIŁOWICKI Adam 00-02-19 LUKS Hańcza Suwałki PD 24.29 PK

4 CEJNOWA Janusz 96-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 24.46 PK

CHYLIŃSKI Grzegorz 96-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DNF PK

Bieg 3/ 6 +2,2

1 SŁUPSKI Artur 97-04-21 MKL Toruń KP 22.66 PB 125

2 BONDALSKI Paweł 91-10-06 OŚ AZS Poznań WP 23.31 PK

3 GRUSZCZYŃSKI Artur 97-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LD 23.35 108

4 MOSTOWIAK Wiktor 97-06-11 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 23.43 PB 106

5 GRECZKO Marcin 99-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.28 PB PK

6 WYRWIŃSKI Dariusz 95-04-01 MKL Toruń KP 24.46 87

7 BRZÓZKA Maciej 99-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.47 PK

Bieg 4/ 6 +3,1

1 FOSTIAK Krzysztof 91-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk PM 23.04 PK

2 SABELA Mateusz 97-01-01 RKS Łódź LD 23.51 PB 104

3 CZUBACHOWSKI Alek 97-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 23.65 PB 102

4 SAWICKI Marek 96-07-18 KS Podlasie Białystok PD 23.84

4 KOWALSKI Maksymilian 98-06-19 MKL Toruń KP 23.84 PB 98

6 RZEPECKI Mariusz 96-05-21 RKS Łódź LD 24.18 91

7 MAS Wojciech 97-12-07 MKS Aleksandrów Łódzki LD 24.92 80

Bieg 5/ 6 +0,7

1 RYCHLEWSKI Jakub 97-01-28 UKS Czapla Białe Błota KP 22.44 PK

2 SIEGERT Mikołaj 98-03-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 23.64 PB PK

3 RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 RKS Łódź LD 23.65 PB PK

4 BANASZKIEWICZ Maciej 96-08-07 MUKS Płock MZ 24.33 PB PK

CIURZYŃSKI Krzysztof 97-01-07 OKS Skra Warszawa MZ DNF PK

Bieg 6/ 6 +0,7

1 LISEWSKI Paweł 99-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 27.17 PK

2 GÓRCZYŃSKI Kamil 97-02-01 KS Sprinter Włocławek KP 24.54 PK

3 KACZMAREK Konrad 98-06-06 OKS Skra Warszawa MZ 24.56 PB PK

4 MAZGAJ Mateusz 98-01-23 MKS Aleksandrów Łódzki LD 25.15 76

5 MIELCAREK Marek 48-12-27 niest.Bydgoszcz KP 29.55 PK

400 metrów

Bieg 1/ 5

1 ŻUKOWSKI Kamil 95-12-26 KS Podlasie Białystok PD 49.13 PB 140

2 OCZKI Jakub 96-07-09 MKL Toruń KP 50.11 PB 130

3 WŁODARCZYK Krystian 95-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LD 50.86 PB 122

4 ROLKA Cezary 95-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.49 PB 116

5 MIELNICZEK Artur 97-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk PM 51.75 PB 112

6 PUZONOWSKI Grzegorz 95-01-19 KS Podlasie Białystok PD 52.62 SB 104

7 WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.59 95

Bieg 2/ 5

1 BRYLIŃSKI Robert 91-04-02 OŚ AZS Poznań WP 47.49 PB PK

2 ZIÓŁKOWSKI Konrad 96-01-24 KS Sprinter Włocławek KP 48.62 PB PK

3 ZIMNY Tymoteusz 98-03-14 MKS Baszta Szamotuły WP 49.21 PB PK

4 RUSS Radosław 96-04-05 KS Wda Świecie KP 49.57 PB PK

5 SŁUPSKI Rafał 94-09-08 LKS Lubawa WN 49.68 PB PK

6 SZALA Wojciech 96-01-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 54.03 SB PK

Bieg 3/ 5

1 GLISZCZYŃSKI Mateusz 96-06-12 MKL Toruń KP 52.11 PB 109

2 BARTNIKOWSKI Michał 96-03-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.23 =PB 98

3 NAHAJOWSKI Łukasz 97-08-08 MKS Truso Elbląg WN 54.02 PB PK

4 ERLICH Piotr 96-05-15 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 54.57 PB 87

5 KRZEPICKI Bartosz 97-02-06 RKS Łódź LD 55.09 PB 82

6 RZERZUCHOWSKI Piotr 96-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 55.15 PB

Bieg 4/ 5

1 POZORSKI Patryk 99-02-06 LUKS Start Nakło KP 51.82 PK

2 LEWANDOWSKI Adam 97-07-22 MUKS Płock MZ 53.04 PK

3 LISZEWSKI Michał 97-09-19 KS Podlasie Białystok PD 54.42

4 TOMCZAK Artur 95-08-15 MKLA Łęczyca LD 55.34 80

5 PIETRYKA Karol 96-09-03 KKL Rodło Kwidzyn PM 55.49 PK

Bieg 5/ 5

1 BOGUSZ Igor 89-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk PM 50.24 PK

2 OZGA Przemysław 96-12-14 KKL Rodło Kwidzyn PM 55.38 PK

3 JABŁOŃSKI Mateusz 98-02-22 GKS Olimpia Grudziądz KP 56.46 PB 73

800 metrów

Bieg 1/ 2

1 BAŁDYKA Jakub 96-04-13 RKS Łódź LD 1:57.58 118

2 KAPUŚCIŃSKI Jakub 95-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 1:58.62 PB PK

3 ZABIELSKI Krzysztof 95-03-19 KS Podlasie Białystok 2 1:59.03 PB 112

4 SKRZECZ Remigiusz 95-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:00.10 PK

5 BIELECKI Mateusz 97-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LD 2:00.90 SB 102

6 PRZERADA Daniel 97-06-05 RKS Łódź LD 2:01.30 PB 100

7 MATEUSIAK Cezary 97-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:02.17 PB 96

8 CZERWIŃSKI Filip 98-04-12 KS Podlasie Białystok 2 2:03.30 90

9 KLAHS Jakub 96-11-09 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 2:03.92 88

10 TARKA Sebastian 00-03-18 MLKL Płock MZ 2:22.54 PK

Bieg 2/ 2

1 SIERADZKI Patryk 98-10-06 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:58.07 PB PK

2 NOWAKOWSKI Maciej 98-09-01 LKS Lubawa WN 1:59.99 PB PK

3 TOMASZEWSKI Jakub 97-03-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 2:03.46 SB PK

4 PUCYK Przemysław 88-10-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:05.61 PK

5 ROMANOWSKI Damian 98-02-23 KKL Rodło Kwidzyn PM 2:11.84 PK

6 DEOROCKI Łukasz 96-01-01 KKL Rodło Kwidzyn PM 2:14.21 PK

7 ADAMSKI Andrzej 97-07-08 MKS Gniezno WP 2:14.47 PB PK

8 ŻAKOWSKI Paweł 99-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 2:15.45 PK

9 ŚWIĄDER Damian 99-05-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 2:21.74 PK

10 BRZOZOWSKI Tomasz 98-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 2:23.66 PK

11 MIKOŁAJCZYK Dominik 98-01-01 MUKS Płock MZ 2:23.75 PK

1500 metrów

Bieg 1/ 1

1 RADWAŃSKI Patryk 96-10-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 4:03.30 PB 117

2 MANC Szymon 95-08-15 MKS Gniezno WP 4:03.39 PB PK

3 JOST Zbigniew 96-03-14 KKL Rodło Kwidzyn PM 4:05.22 PK

4 MISIEWICZ Michał 95-12-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:09.22 106

5 KAMIŃSKI Kamil 96-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk PM 4:11.22 102

6 MARCHLIK Kasjan 97-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KP 4:12.97 PB 99

7 CIARKOWSKI Michał 94-01-02 MUKS Płock MZ 4:13.17 SB PK

8 NOWAK Dariusz 97-11-21 MKS Truso Elbląg WN 4:14.03 PK

9 KANIGOWSKI Michał 90-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:15.96 PK

10 GORZELAŃCZYK Paweł 96-03-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 4:19.18 PB PK

11 SPUSTEK Marcin 97-05-21 MKS Truso Elbląg WN 4:20.08 PB PK

12 WARCZAK Konrad 98-08-21 GKS Olimpia Grudziądz KP 4:26.14 76

13 WÓJCICKI Maciej 97-04-11 MKS Truso Elbląg WN 4:28.45 PB PK

14 LASKOWSKI Miłosz 98-04-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 4:29.18 PK

15 SOKÓŁ Krzysztof 96-06-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:30.69 PB PK

16 RETKA Wojciech 94-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:43.35 PK

17 KORYTKOWSKI Bartosz 97-04-22 GKS Olimpia Grudziądz KP 4:42.12

FERENC Maciej 98-07-28 UKS Jedynka Bartoszyce WN DNF PK

2000 m przeszkody

Bieg 1/ 1

1 KSIĄŻYK Konrad 97-03-14 KS Podlasie Białystok 2 6:12.94 120

2 KONOPSKI Kacper 95-08-08 MKS Truso Elbląg WN 6:13.49 PB PK

3 JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 6:14.89 116

4 SMOLIŃSKI Mateusz 96-02-29 UKB Szubin KP 6:20.10 PB PK

5 WOŁOSZYK Kamil Jakub 93-07-08 KS AZS UWM Olsztyn WN 6:27.14 PK

6 PODOLSKI Tomasz 97-02-03 UKS Czapla Białe Błota KP 6:28.76 PK

7 SMOLIŃSKI Kamil 96-02-29 UKB Szubin KP 6:30.41 PB PK

8 ILSKI Piotr 95-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 6:43.96

9 SUDUJKO Ryszard 97-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 7:06.37 PB PK

5000 metrów

Bieg 1/ 1

1 STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 RKS Łódź LD 15:35.02 118

2 KOZŁOWSKI Kamil 95-06-01 MKS Pułtusk MZ 15:59.49 PK

3 ŁUKASIAK Adam 95-08-28 MKLA Łęczyca LD 16:25.71 PB 102

4 JÓŹWIAK Dawid 96-01-08 BKS Bydgoszcz KP 16:43.32 PK

KĘDZIORSKI Krystian 95-07-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP DNF PK

110 m ppł juniorów (99,0)

Bieg 1/ 1

1 GRUDKA Marcin 95-07-26 AZS-AWFiS Gdańsk PM 14.33 SB 158

2 SZYMAŃSKI Marcin 95-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LD 14.61 149

3 SUPROŃ Paweł 96-03-28 KS Podlasie Białystok PD 14.70 PB 147

4 PRZYBYŁA Adrian 95-05-06 SKLA Słupsk PM 14.73 PK

5 SMARŻEWSKI Karol 96-05-06 KS Podlasie Białystok PD 16.03 114

6 NAPIERAŁA Jan 96-05-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 16.31 PK

7 JÓŹWIAK Paweł 95-05-09 GKS Olimpia Grudziądz KP 17.39 PB 75

110 m ppł juniorów mł (91,4)

Bieg 1/ 2 -1,7

1 WOLSKI Marek 97-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk PM 14.46 142

2 KALWASIŃSKI Ariel 97-04-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 14.51 141

3 MŁYŃSKI Krzysztof 97-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk PM 15.00 SB 130

4 TUSZYŃSKI Bartosz 97-01-09 MKLA Łęczyca LD 15.23 124

5 BOLSZAKOW Miłosz 97-02-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 15.43 119

6 WALĘCKI Wiktor 97-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LD 15.61 114

JĘDRASZEK Oskar 97-12-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP DNF

Bieg 2/ 2 -0,4

1 CIESIELSKI Marek 97-04-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 15.62 PB PK

2 PASIS Jakub 97-02-15 GKS Olimpia Grudziądz KP 15.82 109

3 DAKOWICZ Artur 98-10-24 KS Podlasie Białystok 2 16.05 PB 101

110 m ppł mężczyzn

Bieg 1/ 1 -1,6

1 KARCZEWSKI Adam 94-10-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 15.01 PK

2 HULISZ Michał 93-10-18 MKL Toruń KP 15.11 PK

400 m ppł juniorów mł (84,0)

Bieg 1/ 1

1 NOWAK Jakub 98-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.29 121

2 SIERADZKI Mateusz 97-06-12 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 56.59 PB PK

3 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 98-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 58.18 PK

4 BAZARNIK Bartosz 98-01-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 59.27 PB PK

400 m ppł mężczyzn (91,4)

Bieg 1/ 1

1 PÓLKOWSKI Jakub 94-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk PM 53.57 PK

2 KAZUBSKI Piotr 90-10-02 WKS Flota Gdynia PM 55.27 PB PK

3 BIRT Szymon 96-03-01 LUKS Hańcza Suwałki PD 55.50 PK

4 TYLAK Łukasz 90-02-28 OŚ AZS Poznań WP 55.71 PB PK

5 PASZKOWSKI Paweł 96-03-04 KS Podlasie Białystok 2 58.09 PK

Pchnięcie kulą (7,26kg)

FINAŁ


1 AMBROZIEWICZ Marek 94-02-04 RKS Skra Warszawa MZ 13.25 SB PK

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

FINAŁ

1 ZIÓŁKOWSKI Oskar 95-09-28 GKS Olimpia Grudziądz KP 16.69 149



2 OSTACHOW Przemysław 96-06-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 15.01 132

3 RYBA Sebastian 96-02-26 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 14.48 PB PK

4 DRAHEIM Bartosz 96-01-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 13.65 113

5 SKOWROŃSKI Paweł 96-09-26 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.15 98

6 PAWŁOWSKI Maciej 96-02-26 MKL Toruń KP 12.05 97

7 ŁAKOMY Dawid 96-06-14 GKS Olimpia Grudziądz KP 10.72 80

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

FINAŁ


1 MARCHLEWSKI Szymon 97-12-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 16.27 PK

2 KMIEĆ Witold 97-09-16 UKS Cyprianka KP 14.65 PB PK

3 ŁABĘCKI Adam 97-08-04 UKS Cyprianka KP 13.43 PK

4 KOSZAŁKA Wojciech 98-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 13.13 PK

5 DUDA Michał 97-05-13 MKS Aleksandrów Łódzki LD 12.85 PB 97

6 PEPLIŃSKI Adrian 97-06-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 12.81 PK

7 GONTARSKI Łukasz 97-02-17 KS Sprinter Włocławek KP 12.43 PK

8 CZARNOWSKI Piotr 98-04-26 KS Podlasie Białystok 2 12.08 90

9 PĘGOWSKI Krystian 97-03-04 MKLA Łęczyca LD 10.76 72

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

FINAŁ

1 GUZE Jakub 99-04-08 KKL Rodło Kwidzyn PM 11.82 PK



Rzut oszczepem juniorów mł (700)

FINAŁ


1 MRZYGŁÓD Cyprian 98-02-02 UKS Błyskawica Domaniewice LD 63.66 PK

2 ZABŁOCKI Mateusz 98-05-22 AZS-AWFiS Gdańsk PM 61.81 125

3 KOLENDO Maciej 97-01-08 KS Podlasie Białystok PD 54.52 111

4 WRÓBLEWSKI Rafał 97-05-11 MKS Pułtusk MZ 53.83 PK

5 MERTKA Wiktor 97-09-07 UKS Cyprianka KP 53.42 PK

6 WARCZYŃSKI Bartosz 97-12-28 MKS Baszta Szamotuły WP 53.33 PK

7 ZGLENICKI Michał 97-04-29 MKL Toruń KP 51.47 PB 105

8 BIELAWSKI Jakub 97-08-26 AZS-AWFiS Gdańsk PM 35.30 PK

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ


1 TRZECIAKOWSKI Hubert 88-10-29 UKS Cyprianka KP 65.61 PK

2 BALUN Marcin 95-03-05 KS Podlasie Białystok PD 65.20 PB 146

3 GIEREK Rafał 96-02-24 MKS Pułtusk MZ 56.13 PK

4 ŁUKASIK Szymon 96-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 55.75 124

5 RÓŻEWICZ Michał 96-03-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.67 107

6 GROMOWSKI Mateusz 94-09-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 47.58 PK

7 WÓJTOWICZ Marcin 95-07-03 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 45.72 SB 103

8 CZARNECKI Radosław 96-10-30 AZS-AWFiS Gdańsk PM 44.13 100

9 WASIAK Sebastian 95-08-14 MKLA Łęczyca LD 34.46 73

Rzut dyskiem juniorów (1.75kg)

FINAŁ

1 OLIZAROWICZ Krystian 95-11-11 KS Podlasie Białystok PD 48.25 PB 139



2 RYBA Sebastian 96-02-26 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 43.06 123

3 KNYBA Damian 96-01-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 42.82 PK

4 GOŹDZIEWICZ Michał 96-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LD 41.78 119

5 FELCZAK Rafał 96-11-01 MKS Aleksandrów Łódzki LD 40.78 PB 115

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

FINAŁ


1 MARCHLEWSKI Szymon 97-12-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 53.57 PK

2 DĄBEK Rafał 97-08-18 MKS Aleksandrów Łódzki LD 44.75 125

3 WYSOCKI Mateusz 98-03-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 44.67 PB PK

4 KARPOWICZ Krystian 97-06-07 KS Podlasie Białystok PD 43.10 PB 120

5 KOSZAŁKA Wojciech 98-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 41.53 115

6 NOWAK Dawid 98-01-30 MKS Aleksandrów Łódzki LD 41.28 114

7 PEPLIŃSKI Adrian 97-06-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 39.41 PK

8 ŁABĘCKI Adam 97-08-04 UKS Cyprianka KP 38.68 PK

9 GIL Marcin 97-05-21 KS Podlasie Białystok 2 37.78 PB 102

10 MŁYŃSKI Krzysztof 97-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk PM 37.45 PK

11 MAKURAT Wojciech 98-02-01 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 36.77 98

12 RÓŻAŃSKI Dariusz 97-12-19 MKLA Łęczyca LD 36.63 97

13 OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.05 PB 88

14 RIGGA Jakub 98-04-23 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 31.78 81

15 ZGLIŃSKI Mateusz 97-03-24 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 31.61 PK

KMIEĆ Witold 97-09-16 UKS Cyprianka KP DNF PK

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

FINAŁ


1 ANTOSZEWSKI Dawid 90-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk PM 44.90 PK

2 GOLISZEWSKI Michał 94-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.18 PK

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ


1 WAWRZYNIAK Dawid 96-05-20 MKS Aleksandrów Łódzki LD 2.05 PB 144

2 PIETRUSZYŃSKI Cezary 96-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KP 2.02 SB 138

3 SAJA Damian 96-09-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1.99 PB 132

4 WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1.95 PB 125

5 GRZĘDZIŃSKI Maciej 97-06-29 KS Podlasie Białystok PD 1.95 PB 125

6 KARWACKI Łukasz 98-02-07 MKLA Łęczyca LD 1.85 108

6 JABŁOŃSKI Igor 97-01-08 GKS Olimpia Grudziądz KP 1.85 SB 108

8 MRZYGŁÓD Cyprian 98-02-02 UKS Błyskawica Domaniewice LD 1.85 PB PK

9 KOWALSKI Nikodem 98-06-18 GKS Olimpia Grudziądz KP 1.75 90

10 KAMIŃSKI Adam 98-05-12 MKS Pułtusk MZ 1.75 PK

TYCNER Paweł 99-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP NM PK

Rzut młotem juniorów (6kg)

FINAŁ

1 WRZAŁKOWSKI Kacper 95-09-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 55.93 SB PK



Rzut młotem juniorów mł (5kg)

FINAŁ


1 MUSZYŃSKI Adrian 97-08-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 63.45 128

2 GÓRSKI Mikołaj 97-07-13 OKS Skra Warszawa MZ 56.73 PK

3 STEFANIAK Radosław 97-09-23 MKL Toruń KP 52.31 118

4 SIATKOWSKI Adrian 98-03-31 UKS Błyskawica Domaniewice LD 42.59 PB PK

5 ŁĘGA Artur 97-01-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 40.45 PK

6 CZEPEK Daniel 98-06-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 38.24 PK

GAJDA Szymon 98-09-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM NM

Rzut młotem mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ

1 NOWICKI Sebastian 94-08-26 RKS Skra Warszawa MZ 64.63 PK



FLAK Gracjan 93-11-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM NM PK

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ

1 JERZY Mateusz 95-03-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 4.60 146



2 BŁASZCZYK Jan 96-01-06 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 4.20 SB 130

3 BUDZISZEWSKI Mirosław 95-03-12 BKS Bydgoszcz KP 3.80 PK

4 MIKOŁAJCZYK Adrian 99-03-03 MKLA Łęczyca LD 3.10 PK

Skok w dal

FINAŁ

1 RĘGOCKI Patryk 97-07-26 UKS Cyprianka KP 7.00 PB PK 0.4



2 JUSZCZAK Tomasz 97-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LD 6.82 0.7 121

3 REJMUS Rafał 95-08-29 AZS-AWFiS Gdańsk PM 6.61 1.4 110

4 CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok 2 6.52 1.5 105

5 KAŃSKI Norbert 98-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk PM 6.38 =PB 1.7 98

6 LUTAREWICZ Łukasz 95-03-11 KS Podlasie Białystok 2 6.27 1.8 93

7 URBAŃSKI Mikołaj 96-12-09 MKLA Łęczyca LD 5.85 0.0 75

8 CEJNOWA Janusz 96-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 5.46 1.6 65

I II III IV V VI

RĘGOCKI Patryk 6.24 6.36 7.00 x

1.1 0.8 0.4 0.4

JUSZCZAK Tomasz x 6.82 5.08 -

1.7 0.7 2.2 -

Trójskok

FINAŁ


1 ANDRZEJCZAK Jakub 98-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LD 14.34 PB 0.0 126

2 LIGMAN Bartosz 96-01-07 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 13.30 SB PK 1.8

3 KUCHCZYŃSKI Marcin 95-02-17 GKS Olimpia Grudziądz KP 13.00 PB -0.7 97

4 SYGUŁA Konrad 95-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LD 12.99 0.7 96

5 HULISZ Filip 95-02-15 BKS Bydgoszcz KP 12.92 PB PK -1.2

6 BAGAN Karol 97-10-10 KS Podlasie Białystok 2 12.55 -0.7 86

7 MAREK Vincent 98-03-02 BKS Bydgoszcz KP 12.44 PK -0.4

8 ZIÓŁKOWSKI Łukasz 97-05-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 12.09 SB PK -1.1

OLSZEWSKI Radosław 96-01-03 BKS Bydgoszcz KP NM PK

I II III IV V VI

ANDRZEJCZAK Jakub 14.34 14.08 x 13.72

0.0 0.0 0.0 -0.7



KOBIETY

4x100 metrów

Bieg 1/ 2

1 AZS-AWFiS Gdańsk PM 48.78 148



391 Anna KOWALSKA 96-07-26

397 Klaudia GOŁĄBEK 95-01-24

392 Martyna BASA 96-02-05

396 Klaudia MUCHLADA 95-03-30

2 MKL Toruń KP 49.30 143



550 Sandra CHYCZEWSKA 97-03-21

503 Dagmara ŁUKASZEWSKA 97-03-28

573 Linda WEJSZEWSKI 99-04-11

580 Katarzyna TUNIEWICZ 95-04-14

3 GKS Olimpia Grudziądz KP 51.12 127



99 Agata KOŁAKOWSKA 97-08-02

213 Julia RĄCZKA 00-01-01

10 Natalia GELIŃSKA 95-11-30

46 Kamila JANOWSKA 95-11-10

4 MKS Aleksandrów Łódzki LD 52.68 112



137 Jowita STELMASIAK 97-08-31

143 Paulina BERCZYŃSKA 97-02-17

143 Klaudia SZCZERBICKA 98-05-06

138 Marta GRZESZKIEWICZ 99-08-25

5 MKLA Łęczyca LD 56.68 83



717 Natalia STASIAK 97-03-20

663 Karolina SIUDA 99-06-15

651 Joanna KAPŁON 98-03-01

659 Patrycja KITA 99-02-02

Bieg 2/ 2

1 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.88 138

75 Paulina ZIÓŁKOWSKA 97-04-28

74 Karolina CIESIELSKA 96-02-17

59 Beata MILANOWSKA 95-07-24

71 Aleksandra SZCZERBACZEWICZ 96-02-23

2 RKS Łódź LD 51.07 136



2 Małgorzata JAKŚ 98-01-28

7 Ida ZANIEWSKA 98-02-28

12 Olga KALINOWSKA 97-11-25

30 Paulina SZABLEWSKA 98-04-26

3 KS Podlasie Białystok 2 52.52 114



780 Katarzyna MACULEWICZ 97-06-28

778 Aleksandra GRYK 97-06-16

779 Dominika CHOMCZYK 97-04-21

782 Magdalena BRECZKO 97-07-08

SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP DNF



887 Weronika CZĘSZ 96-04-28

863 Zuzanna KANIECKA 96-07-07

861 Marcelina GRZEGOREK 96-03-21

890 Natasza WEILAND 97-05-30

LKS Maraton Turek WP DNF PK



5 Małgorzata ADAMSKA 97-04-02

4 Natalia KRAUZE 97-07-20

6 Magdalena GMACH 97-04-13

3 Weronika GRĄZIK 97-12-31

4x400 metrów

Bieg 1/ 1

1 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 4:01.38 134



892 Patrycja ROMEL 96-03-05

878 Wiktoria ZEZULA 96-03-21

884 Agata SYROCKA 96-01-08

858 Gabriela ŻELIŃSKA 96-07-06

2 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:05.98 124



94 Magdalena BARTCZAK 96-09-26

44 Adrianna PACHOLCZYK 96-02-22

57 Magdalena TRZECIAK 95-04-08

10 Michaela RUTKOWSKA 97-04-02

3 KS Podlasie Białystok PD 4:08.15 120



776 Marta KUBEŁ 95-09-23

776 Barbara SKRZYPKO 97-06-01

285 Karolina GRABOWSKA 97-04-15

775 Joanna PIOTROWSKA 95-09-28

4 AZS-AWFiS Gdańsk PM 4:11.73 113



401 Maja MIKOŁAJEK 96-02-13

404 Sandra GLANDER 97-11-30

400 Adrianna LITTWIN 98-07-17

404 Hanna MIGDAŁ 97-04-25

5 MKL Toruń KP 4:16.38 105

543 Aleksandra BRÓŹDZIŃSKA 96-04-13

572 Zuzanna Hulisz 99-07-15

574 Jagoda LACH 99-01-01

555 Izabela BRÓŹDZIŃSKA 96-04-13

6 GKS Olimpia Grudziądz KP 4:21.31 96



38 Daria ŻYŁA 97-02-20

306 Karolina STĘPIEŃ 99-12-15

50 Katarzyna GRANICA 98-03-04

308 Eliza MEGGER 99-09-28

7 RKS Łódź LD 4:23.81 92



37 Agata STĘPIEŃ 97-10-15

1 Aleksandra JAKŚ 98-01-28

13 Karolina KOWALSKA 98-01-05

31 Ewelina FABISZEWSKA 98-03-12

100 metrów

Bieg 1/ 5 -2,9

1 JANOWSKA Kamila 95-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.40 138

2 GOŁĄBEK Klaudia 95-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk PM 12.44 SB 137

3 KANIECKA Zuzanna 96-07-07 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.65 127

4 CZĘSZ Weronika 96-04-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.74 123

5 TUNIEWICZ Katarzyna 95-04-14 MKL Toruń KP 12.95 114

6 LACH Marta 97-06-17 MKL Toruń KP 13.08 108

7 GELIŃSKA Natalia 95-11-30 GKS Olimpia Grudziądz KP 13.61 88

Bieg 2/ 5 -2,0

1 WRÓBEL Kornelia 96-01-11 LUKS Hańcza Suwałki PD 12.64 SB PK

2 WLEKLIŃSKA Dagna 88-12-11 MKL Toruń KP 12.72 PK

3 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 13.16 PK

4 ADAMSKA Małgorzata 97-04-02 LKS Maraton Turek WP 13.43 PK

5 BYLEWSKA Anna 97-08-22 MUKL Brodnica KP 13.87 PK

Bieg 3/ 5 -2,3

1 WEILAND Natasza 97-05-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.95 114

2 CHYCZEWSKA Sandra 97-03-21 MKL Toruń KP 13.02 111

3 BRECZKO Magdalena 97-07-08 KS Podlasie Białystok 2 13.14 106

4 ZAMOJSKA Karolina 98-07-26 KS Podlasie Białystok 2 13.53 PB 90

5 PIEŃKOS Ewelina 96-05-21 KS Podlasie Białystok 2 13.69 85

6 JAKŚ Małgorzata 98-01-28 RKS Łódź LD 14.19 SB

7 STASIAK Natalia 97-03-20 MKLA Łęczyca LD 14.31 69

Bieg 4/ 5 -1,2

1 GRĄZIK Weronika 97-12-31 LKS Maraton Turek WP 13.39 PK

2 KRAUZE Natalia 97-07-20 LKS Maraton Turek WP 13.54 PK

3 CHLEWIŃSKA Monika 99-01-18 MUKS Płock MZ 13.65 PK

4 GMACH Magdalena 97-04-13 LKS Maraton Turek WP 13.94 PK

5 KWIATKOWSKA Aleksandra 98-04-21 MUKL Brodnica KP 13.96 PK

6 CELMER Patrycja 98-12-01 KKL Rodło Kwidzyn PM 14.58 PK

7 PAWLIKOWSKA Magdalena 97-02-26 MTS Junior Sopot PM 15.65 PB PK

Bieg 5/ 5 -0,8

1 MORUSIEWICZ Weronika 99-06-08 LUKS Hańcza Suwałki PD 13.39 PK

2 GUTMAŃSKA Natalia 00-01-30 MKL Toruń KP 13.49 PK

3 BŁAWAT Julia 97-07-24 MTS Junior Sopot PM 14.69 PK

200 metrów

Bieg 1/ 4 +0,1

1 CIESIELSKA Karolina 96-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.32 SB 139

2 KALINOWSKA Olga 97-11-25 RKS Łódź LD 26.34 PB 119

3 ŁUKASZEWSKA Dagmara 97-03-28 MKL Toruń KP 26.43 117

4 KOŁAKOWSKA Agata 97-08-02 GKS Olimpia Grudziądz KP 26.64 PB 113

5 GRYK Aleksandra 97-06-16 KS Podlasie Białystok 2 27.42 100

6 JAKŚ Aleksandra 98-01-28 RKS Łódź LD 27.84 94

7 ZANIEWSKA Ida 98-02-28 RKS Łódź LD 28.15 90

Bieg 2/ 4 +1,0

1 JANOWICZ Adrianna 95-04-16 MKS Baszta Szamotuły WP 24.51 PB PK

2 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 25.73 PB PK

3 WRÓBEL Kornelia 96-01-11 LUKS Hańcza Suwałki PD 25.96 PK

4 BRZEZICKA Justyna 94-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.02 PK

5 JEZIERNA Aleksandra 98-01-14 MKS Baszta Szamotuły WP 27.92 PK

6 BYLEWSKA Anna 97-08-22 MUKL Brodnica KP 28.16 PK

Bieg 3/ 4 +1,7

1 GRZESZKIEWICZ Marta 99-08-25 MKS Aleksandrów Łódzki LD 26.53 PK

2 MORUSIEWICZ Weronika 99-06-08 LUKS Hańcza Suwałki PD 26.65 PK

3 CHLEWIŃSKA Monika 99-01-18 MUKS Płock MZ 27.54 PK

4 JAKUBOWSKA Klaudia 97-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.63 SB

5 STELMASIAK Jowita 97-08-31 MKS Aleksandrów Łódzki LD 29.25 77

6 PETIT Margareta 97-11-24 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 29.67 PB 73

7 SZYMCZAK Antonina 98-02-14 RKS Łódź LD 29.72 PK

Bieg 4/ 4 +0,9

1 KULAWCZYK Weronika 99-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 26.87 PK

2 NEŚCIOR Judyta 92-04-27 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.76 SB PK

3 KAMIŃSKA Monika 99-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 27.80 PK

4 KWIATKOWSKA Aleksandra 98-04-21 MUKL Brodnica KP 28.97 PK

5 CELMER Patrycja 98-12-01 KKL Rodło Kwidzyn PM 29.73 PK

6 STĘPIEŃ Agata 97-10-15 RKS Łódź LD 30.26 PB

400 metrów kobiet

Bieg 1/ 4

1 SZCZERBACZEWICZ 96-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 55.88 PB 150

2 ŻELIŃSKA Gabriela 96-07-06 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 56.87 SB 140

3 ZEZULA Wiktoria 96-03-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 56.90 SB 140

4 ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.96 SB 114

5 BRÓŹDZIŃSKA Izabela 96-04-13 MKL Toruń KP 1:02.32 96

6 GLANDER Sandra 97-11-30 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:02.80 93

Bieg 2/ 4

1 ELLWARD Syntia 93-03-03 WKS Flota Gdynia PM 56.03 SB PK

2 MURASZEWSKA Dominika 95-11-21 MUKS Płock MZ 56.41 PK

3 DOBEK Anna 96-06-07 LKS Mila Kamienica Królewska PM 56.54 PK

4 GALANT Martyna 95-01-26 MKS Gniezno WP 57.45 PB PK

5 NIEĆKO Martyna 97-09-18 UKS Jedynka Reda PM 59.12 PB PK

6 KOSTYRKA Karolina 94-06-01 KKL Rodło Kwidzyn PM 1:00.94 PK

7 MARZEC Karolina 00-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:07.75 PK

JANOWICZ Adrianna 95-04-16 MKS Baszta Szamotuły WP DQ 163p5a PK

Bieg 3/ 4

1 BRAUN Monika 96-05-04 MUKS Płock MZ 59.17 PB PK

2 BERCZYŃSKA Paulina 97-02-17 MKS Aleksandrów Łódzki LD 1:00.58 109

3 KOCHANOWSKA Katarzyna 97-08-16 MUKS Płock MZ 1:01.51 PK

4 ROMEL Patrycja 96-03-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:03.27 PK

5 MARKOWSKA Julia 98-07-02 LKS Vectra Włocławek KP 1:04.16 PK

6 GREBER Karolina 00-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:04.93 PK

7 WRÓBLEWSKA Joanna 98-07-13 MKS Aleksandrów Łódzki LD 1:06.03

Bieg 4/ 4

1 CZYŻEWSKA Paulina 97-02-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:01.37 PK

2 KURZAWA Nikola 97-05-13 LKS Maraton Turek WP 1:02.12 PK

3 MIANECKA Andżelika 97-06-19 MUKS Płock MZ 1:04.60 PK

4 SZACHTA Marta 96-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 1:05.00 PK

5 MAJEWSKA Angelika 96-11-11 MUKS Płock MZ 1:05.06 PK

6 ZAMŁYŃSKA Beata 97-04-06 MKS Truso Elbląg WN 1:11.30 PK

7 LATARSKA Katarzyna 98-09-27 MUKS Płock MZ 1:11.81 PK

800 metrów

Bieg 1/ 3

1 PACHOLCZYK Adrianna 96-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:16.11 126

2 SKRZYPKO Barbara 97-06-01 KS Podlasie Białystok PD 2:16.91 PB 124

3 BARTCZAK Magdalena 96-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:17.13 123

4 GRABOWSKA Karolina 97-04-15 KS Podlasie Białystok PD 2:21.84 PB 110

5 RUTKOWSKA Michaela 97-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:22.35 SB 108

6 TRZECIAK Magdalena 95-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:22.56 108

7 KUTZA Kinga 98-05-29 GKS Olimpia Grudziądz KP 2:28.98 89

Bieg 2/ 3

1 WARDA Krzysztofa 97-05-12 MUKS Płock MZ 2:25.09 PB PK

2 TREMBICKA Aleksandra 99-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:27.62 PK

3 FABISZEWSKA Ewelina 98-03-12 RKS Łódź LD 2:28.13 PB 91

4 KOWALSKA Karolina 98-01-05 RKS Łódź LD 2:29.34 PB 88

5 HANOWSKA Weronika 98-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:34.19

6 MALINOWSKA Karolina 97-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:39.23 PK

7 ZMORZYŃSKA Paulina 97-10-14 MUKS Płock MZ 2:46.06 PK

Bieg 3/ 3

1 WARCHOŁ Justyna 97-03-03 KS Sprinter Włocławek KP 2:22.45 PK

2 GRYC Anna 99-10-16 LUKS Hańcza Suwałki PD 2:24.97 PK

3 SZAJNER Justyna 97-05-29 MLKS Ostróda WN 2:27.36 PB PK

4 KAMIŃSKA Jagoda 99-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:28.43 PK

5 KRUPA Aleksandra 99-11-15 MKS Truso Elbląg WN 2:42.25 PK

6 STOLARCZYK Magdalena 96-08-05 MLKS Ostróda WN 2:46.54 PK

1500 metrów

Bieg 1/ 1

1 SŁOMIŃSKA Dominika 97-11-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:03.14 PB 89

2 SOŁTYS Karolina 97-11-26 GKS Olimpia Grudziądz KP 6:02.47

2000 m przeszkody

Bieg 1/ 1

1 CZERWIŃSKA Amelia 95-03-30 KS Warszawianka W-wa MZ 7:09.26 PK

2 WARDA Martyna 92-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 7:10.58 PK

3 MAIK Daria 97-08-28 LUKS Start Nakło KP 7:11.33 PK

4 KIEŁPIKOWSKA Marta 98-12-19 UKS Czapla Białe Błota KP 7:28.85 PK

5 BRUCH Patrycja 97-03-02 MKS Gniezno WP 7:31.72 PB PK

6 CIOSEK Patrycja 97-04-02 MKS Truso Elbląg WN 9:21.87 PK

3000 metrów

Bieg 1/ 1

1 GREFKOWICZ Natalia 97-01-18 OKS Skra Warszawa MZ 10:13.83 PB PK

2 MARCINKIEWICZ Agata 97-01-17 KS Warszawianka W-wa MZ 10:15.73 PK

3 STYCZYŃSKA Elżbieta 94-07-20 RKS Łódź LD 11:13.70 PB PK

4 WAŚKOWSKA Adrianna 98-02-13 LKS Vectra Włocławek KP 11:16.63 PK

5 KĘDZIA Milena 97-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 11:20.10 89

6 ELWART Klaudia 96-10-01 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 11:26.21 PB 87

7 WAŚKOWSKA Alicja 98-02-13 LKS Vectra Włocławek KP 11:37.54 PK

KOWALSKA Agata 98-01-01 KKL Rodło Kwidzyn PM DNF PK

100 m ppł juniorek mł (76,2)

Bieg 1/ 1 -0,9

1 SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź LD 15.47 129

2 GRANICA Katarzyna 98-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KP 16.71 103

3 ŻYŁA Daria 97-02-20 GKS Olimpia Grudziądz KP 16.74 102

4 JEZIERNA Aleksandra 98-01-14 MKS Baszta Szamotuły WP 17.04 PK

5 LEWANDOWSKA Anna 97-03-23 MKL Toruń KP 17.15 89

100 m ppł młodziczek (76,2)

Bieg 1/ 1 -1,7

1 WEJSZEWSKI Linda 99-04-11 MKL Toruń KP 14.86 SB PK

2 ZIMNY Antonina 99-06-30 MKS Baszta Szamotuły WP 15.24 PB PK

3 Hulisz Zuzanna 99-07-15 MKL Toruń KP 15.56 PK

4 LACH Jagoda 99-01-01 MKL Toruń KP 15.70 PB PK

5 BIAŁA Marzena 99-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 19.10 PK

100 m ppł juniorek

Bieg 1/ 1 -0,4

1 FLIS Katarzyna 96-07-10 RKS Łódź LD 14.11 PB 159

2 MORTON Marlena 95-02-15 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 14.17 PB 158

3 MUCHLADA Klaudia 95-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk PM 15.08 SB 138

4 GRZEGOREK Marcelina 96-03-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 15.14 PB 136

5 KOWALSKA Anna 96-07-26 AZS-AWFiS Gdańsk PM 15.67 PB 126

6 MIKOŁAJEK Maja 96-02-13 AZS-AWFiS Gdańsk PM 17.20 92

NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock MZ DNF PK

400 m ppł kobiet (76,2)

Bieg 1/ 2

1 DALKE Helena 97-01-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:01.39 150

2 BASA Martyna 96-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:03.46 136

3 KUBEŁ Marta 95-09-23 KS Podlasie Białystok PD 1:05.77 122

4 MIGDAŁ Hanna 97-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:05.84 122

5 MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:07.39 113

6 NOWAK Nicola 97-03-13 UKS Czapla Białe Błota KP 1:07.45 PK

7 PIOTROWSKA Joanna 95-09-28 KS Podlasie Białystok PD 1:08.67 106

Bieg 2/ 2

1 KUŹNICKA Martyna 93-08-11 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:03.99 PK

2 ŁADA Alicja 97-06-04 MKS Truso Elbląg WN 1:04.04 PK

3 WUJKOWSKA Izabela 99-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:04.91 PK

4 ZIELIŃSKA Adrianna 95-03-28 MKS Baszta Szamotuły WP 1:06.08 PK

5 JAŁOSZYŃSKA Agata 97-07-30 LKS Vectra Włocławek KP 1:06.59 PK

6 WASILUK Agata 97-11-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:06.90 PK

7 SYROCKA Agata 96-01-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:07.17 PK

Pchnięcie kulą (4kg)

FINAŁ


ANDREJCZYK Maria 96-03-09 LUKS Hańcza Suwałki PD 11.03 =PB PK

RAJEWSKA Magdalena 96-06-16 MLKL Płock MZ 7.81 PK

NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock MZ 8.80 PK

TRZONKOWSKA Beata 95-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 12.92 PK

1 KARDASZ Klaudia 96-05-02 KS Podlasie Białystok PD 15.42 PB 164

2 NYKLEWICZ Natalia 96-01-18 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.41 PB 123

3 GAŁAJ Joanna 95-06-14 MKS Aleksandrów Łódzki LD 10.91 117

4 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.12 108

5 OLEK Klaudia 96-01-29 AZS-AWFiS Gdańsk PM 10.02 107

6 WIĘCKOWSKA Natalia 94-01-14 MKL Toruń KP 9.97 PK

7 DRWALEWSKA Aleksandra 96-10-04 MKLA Łęczyca LD 8.50 PB 83

Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

FINAŁ

MALINOWSKA Anna 97-04-09 MLKL Płock MZ 9.19 PK



URBAN Karolina 98-10-18 SKLA Sopot PM 13.42 PK

SZYGOSKA Joanna 97-12-17 MLKL Płock MZ 11.68 SB PK

ŚLEPOWROŃSKA Maja 98-12-02 MKS Pułtusk MZ 15.77 SB PK

JEZIORSKA Michalina 98-05-20 UKS Cyprianka KP 11.58 PK

SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź LD 10.65 PK

1 SUCHWAŁKO Aleksandra 97-01-04 KS Podlasie Białystok PD 12.74 PB 117

2 ZIÓŁKOWSKA Oktawia 98-01-08 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.48 114

3 CZAPIEWSKA Anna 97-04-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.23

4 POLAK Urszula 97-09-22 KS Podlasie Białystok PD 12.02 108

5 GIERAGA Natalia 98-06-22 MKLA Łęczyca LD 8.49 65

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

FINAŁ


1 OSTROWSKA Aleksandra 97-12-19 AZS-AWFiS Gdańsk PM 54.27 PB 163

2 SZYCA Sabina 97-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk PM 41.65 117

3 RADECKA Sandra 98-01-10 LUKS Serock 36.83 PK

4 CZAJA Aneta 97-06-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 33.99 PB PK

5 SCHIDEL Sandra 98-03-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 27.62 PK

6 MALINOWSKA Anna 97-04-09 MLKL Płock MZ 19.90 PK

Rzut oszczepem (600)

FINAŁ


1 ANDREJCZYK Maria 96-03-09 LUKS Hańcza Suwałki PD 51.85 PK

2 DABULIS Dominika 96-10-28 LUKS Hańcza Suwałki PD 45.03 PB PK

3 GRUBBA Agnieszka 95-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk PM 35.75 108

4 KOCHANOWSKA Natalia 95-01-04 MUKS Płock MZ 33.07 SB PK

5 CZEROPSKA Agnieszka 96-07-04 LUKS Hańcza Suwałki PD 32.20 PK

6 NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock MZ 32.08 PK

7 SZTAL Antonina 95-08-12 MKL Toruń KP 24.98 64

8 RAJEWSKA Magdalena 96-06-16 MLKL Płock MZ 16.28 PK

Rzut dyskiem (1kg)

FINAŁ


1 ZABAWSKA Daria 95-04-16 KS Podlasie Białystok PD 52.73 168

2 GROT Tatiana 92-03-13 AZS-AWFiS Gdańsk PM 48.28 PK

3 AUGUSTYNIAK Lidia 94-05-14 LKS Maraton Turek WP 46.43 SB PK

4 ŚLEPOWROŃSKA Maja 98-12-02 MKS Pułtusk MZ 44.50 PB PK

4 SZYCZEWSKA Bogna 94-07-28 MKL Toruń KP 44.50 PK

6 TRZONKOWSKA Beata 95-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 42.80 PK

7 GRUBBA Aleksandra 96-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk PM 40.65 137

8 JAROSZEWICZ Anna 96-07-14 KS Podlasie Białystok PD 40.00 SB 135

9 RYGIELSKA Paulina 95-07-26 MKL Toruń KP 38.36 130

10 RÓŻAŃSKA Paulina 96-09-19 MKLA Łęczyca LD 34.38 115

11 WIĘCKOWSKA Natalia 94-01-14 MKL Toruń KP 34.22 PK

12 WRONKA Marlena 96-09-22 MUKS Płock MZ 34.17 PB PK

13 KRÓL Justyna 97-12-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 34.12 PB PK

14 DABULIS Dominika 96-10-28 LUKS Hańcza Suwałki PD 34.02 PB PK

15 GAŁAJ Joanna 95-06-14 MKS Aleksandrów Łódzki LD 33.55 PK

16 OLEJNICZAK Patrycja 97-01-29 RKS Łódź LD 32.18 PB 107

17 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 31.93 SB PK

18 URBAN Karolina 98-10-18 SKLA Sopot PM 31.83 PK

19 CZAJKA Dorota 93-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.00 PK

20 SZYGOSKA Joanna 97-12-17 MLKL Płock MZ 29.99 PB PK

21 ŻYWICKA Monika 98-04-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 29.85 PK

22 JEZIORSKA Michalina 98-05-20 UKS Cyprianka KP 29.51 PB PK

23 CZEROPSKA Agnieszka 96-07-04 LUKS Hańcza Suwałki PD 28.78 PK

24 SŁAWIŃSKA Weronika 98-04-08 LUKS Serock 28.00 PK

25 MALINOWSKA Anna 97-04-09 MLKL Płock MZ 21.35 PK

26 RAJEWSKA Magdalena 96-06-16 MLKL Płock MZ 20.92 PK

NOWAK Oliwia 98-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LD DNF

Skok wzwyż

FINAŁ

1 WILKOS Izabela 93-07-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1.68 PK



2 PAWLIKOWSKA Aleksandra 94-02-20 MTS Junior Sopot PM 1.65 PK

3 LIBERSKA Wiktoria 98-02-12 BKS Bydgoszcz KP 1.62 PK

4 BERNATOWICZ Joanna 96-10-22 KS Podlasie Białystok PD 1.59 112

5 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 KS Polanik Piotrków Trybunalski LD 1.59 PK

6 PRZYBYŁ Monika 99-04-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1.59 PK

7 ŁAZAR Magdalena 97-05-03 KS Podlasie Białystok 2 1.55 =PB 103

8 BERNATOWICZ Anna 97-10-02 KS Podlasie Białystok PD 1.55 103

9 WRÓBEL Elwira 96-01-11 LUKS Hańcza Suwałki PD 1.55 PK

10 WOŹNICKA Zuzanna 96-02-12 RKS Łódź LD 1.55 =PB 103

11 BAŁON Anna 96-01-10 LUKS Hańcza Suwałki PD 1.50 PK

12 LITTWIN Adrianna 98-07-17 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1.50

12 NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock MZ 1.50 PK

14 SYNAK Sylwia 98-03-21 GKS Olimpia Grudziądz KP 1.45 75

15 PYSERA Natalia 98-05-29 MKLA Łęczyca LD 1.40 SB 68

16 LEWANDOWSKA Martyna 00-10-26 MLKL Płock MZ 1.40 PK

Rzut młotem (4kg)

FINAŁ

1 ŚLIWOWSKA Ewelina 95-05-20 KS Podlasie Białystok PD 41.63 PK



2 ANTOSZEWSKA Andżelika 95-02-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 34.65 PK

Rzut młotem juniorek mł (3kg)

FINAŁ

LATAŃSKA Joanna 97-05-29 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 45.21 PK



NOWACZYK Natalia 97-01-27 LKS Vectra Włocławek KP 44.82 PK

WOLIŃSKA Dorota 97-06-07 UKS Błyskawica Domaniewice LD 45.26 PB PK

MACIĄG Anna 98-08-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 33.22 PK

GRASZKA Paulina 97-04-18 UKS Błyskawica Domaniewice LD 43.60 PK

Skok o tyczce kobiet

FINAŁ


1 RYCZAK Julia 99-01-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 3.10 PK

2 IZYDORCZYK Paulina 97-08-08 RKS Łódź LD 3.00 PB 130

3 MROZIŃSKA Katarzyna 98-02-10 MKLA Łęczyca LD 2.80 PB 116

SIUDA Karolina 99-06-15 MKLA Łęczyca LD NM PK

KITA Patrycja 99-02-02 MKLA Łęczyca LD NM PK

KAPŁON Joanna 98-03-01 MKLA Łęczyca LD NM

Skok w dal

FINAŁ


1 PANAŚ Bożena 96-07-25 KS Podlasie Białystok PD 5.41 0.0 114

2 ROESKE Alicja 95-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 5.26 1.9 101

3 OLEK Klaudia 96-01-29 AZS-AWFiS Gdańsk PM 5.25 PK 2.8

4 CIACHURSKA Natalia 98-07-26 MKS Baszta Szamotuły WP 5.23 PK 1.1

5 SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź LD 5.22 PB PK 0.9

6 FRANKOWSKA Joanna 98-03-10 KS Podlasie Białystok 2 5.17 2.6 93

7 PARTYKA Alicja 96-09-14 RKS Łódź LD 4.92 SB 1.8 76

7 CHOMCZYK Dominika 97-04-21 KS Podlasie Białystok 2 4.92 SB 1.2 76

9 MACULEWICZ Katarzyna 97-06-28 KS Podlasie Białystok 2 4.77 PB 1.0 70

I II III IV V VI

PANAŚ Bożena x 5.41 5.21 5.31

1.2 0.0 2.1 2.9

Trójskok

FINAŁ


1 BRZOZOWSKA Agnieszka 95-01-10 MKS Baszta Szamotuły WP 11.48 PB PK -0.0

2 SMOLIBOCKA Eliza 98-05-17 MKS Baszta Szamotuły WP 11.30 PB PK 0.7

3 DROBNIK Marta 98-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LD 10.86 PB 1.1 100

4 SZCZERBICKA Klaudia 98-05-06 MKS Aleksandrów Łódzki LD 10.71 PB 0.6 95

5 KOSTOWSKA Karolina 97-08-05 MKS Aleksandrów Łódzki LD 10.67 0.0 94
Pomiar czasu: FiniszLynx

Biuro zawodów: Piotr Knut


Skład komisji sędziowskiej:
SGZ - Magdalena Schmidt

Del.techn.Stanisław Krzywicki

SGB - Janusz Weltrowski

SGS - Ryszard Pogan

           Iwetta lach

           Bogumiła Słomińska

SGRz- Leszek Woderski

           Andrzej Zieliński

           Edward Zyblewski

          Jaromir Świerczewski

Wer.sprzętu - Paweł Zieliński

Wiatromierz - Barbara Dahm

Starter- Wojciech Lach

            Krzysztof Knut

            Piotr Siemiontkowski

Biuro - Piotr Knut

           Ewa Kowalewska
Kierownik Zawodów -Marian Gęsicki

Komisja Odwoławcza - Stanisław Krzywicki



                                   Rajmund Jagodziński

                                  Zbigniew Schubring


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna