Mityng Konstytucji 3-go Maja Białystok 3 maj 2009 Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)



Pobieranie 206.31 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar206.31 Kb.
Mityng Konstytucji 3-go Maja

Białystok 3 maj 2009



Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

1 KRZYWOSZ Krzysztof 83 KS Podlasie Białystok POL 19.83

2 MIKOS Mateusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska POL 18.54

3 RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie Białystok POL 16.77

4 SYGIT Tomasz 90 KS Podlasie Białystok POL 15.29

5 JASIONEK Marcin 76 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 14.69

6 DOBKO Przemysław 89 UKS Technik Augustów POL 14.27

7 GRĄDZKI Łukasz 90 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 13.16

8 KOWALSKI Łukasz 91 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 12.29

9 ZARĘBA Grzegorz 90 UKS Czwórka Białystok POL 11.09

10 SZYDŁOWSKI Karol 89 AZS UW Warszawa POL 11.00

11 ZAWADZKI Kamil 90 Błyskawica Czartajew POL 10.83

KRZYWOSZ Krzysztof 18.66 18.92 19.83 19.64 x x

MIKOS Mateusz 17.04 17.69 18.54 18.32 18.21 18.15

RADZIWON Piotr 16.09 16.54 16.77 x x x

SYGIT Tomasz 14.80 15.15 14.66 15.29 14.84 15.18

JASIONEK Marcin 13.93 13.27 14.21 14.69 x 14.60

DOBKO Przemysław 13.51 14.23 13.33 14.27 14.06 13.70

GRĄDZKI Łukasz 12.26 12.31 13.16 12.55 10.61 x

KOWALSKI Łukasz 11.47 x 11.96 x 12.29 11.60

ZARĘBA Grzegorz 11.09 11.02 10.54 - - -

SZYDŁOWSKI Karol 10.93 x 11.00 - - -

ZAWADZKI Kamil 10.60 10.83 10.39 - - -

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 RUSCHEWSKI Mateusz 90 KS Podlasie Białystok POL 62.04

2 HOŁUBOWICZ Cezary 88 AZS-AWFiS Gdańsk POL 55.04

3 TOKARSKI Kamil 89 LUKS Błyskawica Czartajew POL 54.88

4 GODLEWSKI Mateusz 91 KS Podlasie Białystok POL 52.47

5 MALINOWSKI Konrad 91 KS Podlasie Białystok POL 52.27

6 HOŁUBOWICZ Michał 91 UKS LO Sejny POL 51.87

7 OMIELAN Krzysztof 92 KS Podlasie Białystok POL 51.72

8 GIBA Mateusz 91 UKS Czwórka Białystok POL 42.44

9 KUBRAK Łukasz 92 UKS Granatowa Trójka Ełk POL 39.47

10 CAREWICZ Paweł 91 KS Podlasie Białystok POL 37.57

Mateusz RUSCHEWSKI 57.96 62.04 59.98 60.08 x 61.46

Cezary HOŁUBOWICZ 52.15 55.04 53.02 x 52.68 53.12

Kamil TOKARSKI 54.88 54.38 52.10 52.50 51.52 51.10

Mateusz GODLEWSKI x x 47.71 52.47 x x

Konrad MALINOWSKI 47.44 52.27 51.73 50.50 51.16 51.78

Michał HOŁUBOWICZ 49.08 49.62 51.60 50.62 51.87 49.94

Krzysztof OMIELAN 46.91 49.35 47.74 47.65 47.79 51.72

Mateusz GIBA 37.29 42.44 x 37.55 39.72 39.21

Łukasz KUBRAK x 39.47 x - - -

Paweł CAREWICZ x 37.57 36.13 - - -

Rzut dyskiem mężczyzn

1 MAŁACHOWSKI Piotr 83 WKS Śląsk Wrocław POL 65.98

2 SZUSTER Konrad 84 AZS-AWF Warszawa POL 61.71

3 CZAJKOWSKI Przemysław 88 AZS-AWF Biała Podlaska POL 57.41

4 MIKOS Mateusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska POL 52.88

5 SUCHOCKI Mateusz 89 KS Podlasie Białystok POL 49.11

7 JASIONEK Marcin 76 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 42.83

8 KOWALSKI Łukasz 91 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 42.52

9 DOBKO Przemysław 89 UKS Technik Augustów POL 40.36

10 SZYDŁOWSKI Karol 89 AZS UW Warszawa POL 33.82

MAŁACHOWSKI Piotr 65.12 65.59 63.26 x 62.49 65.98

SZUSTER Konrad x 53.09 60.65 60.36 60.74 61.71

CZAJKOWSKI Przemysław 55.09 57.41 56.92 x x 55.61

MIKOS Mateusz 50.18 51.39 51.46 50.75 52.54 52.88

SUCHOCKI Mateusz 42.19 48.16 49.11 x 45.89 x

JASIONEK Marcin 41.43 x 37.94 x 41.85 42.83

KOWALSKI Łukasz 42.50 42.22 42.41 x x 42.52

DOBKO Przemysław 40.36 x x x x x

SZYDŁOWSKI Karol x x 33.82 - - -

Skok wzwyż mężczyzn

1 MRÓZ Łukasz 87 KS Podlasie Białystok POL 2.08

2 MILEWSKI Piotr 91 KS Podlasie Białystok POL 2.08

3 SMARKUSZ Krzysztof 90 KS Podlasie Białystok POL 1.95

4 TRUSIEWICZ Adam 91 UKS 19 Bojary Białystok POL 1.92

4 CHOĆKO Maciej 91 KS Podlasie Białystok POL 1.92

6 BOŻKO Arkadiusz 93 KS Podlasie Białystok POL 1.85

7 SAWCZYŃSKI Piotr 94 KS Podlasie Białystok POL 1.85

8 CHODOROWSKI Karol 89 Politechnika Białostocka POL 1.80

9 MODZELEWSKI Rafał 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 1.70

JASTRZĘBSKI Dawid 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL nm

MRÓZ Łukasz - - - - - - o - - o - - o - xxx

MILEWSKI Piotr - - - - o - o xo - o - - xxo - xx-

SMARKUSZ Krzysztof - - - o o o o xxo - xxx

CHOĆKO Maciej - - - o o o xo xxx

TRUSIEWICZ Adam - - o o o o xo xxx

BOŻKO Arkadiusz - xo o xo o xxx

SAWCZYŃSKI Piotr - - o o xo xxx

CHODOROWSKI Karol o o o xxo xxx

MODZELEWSKI Rafał o xxo xxx

JASTRZĘBSKI Dawid xxx

Rzut młotem mężczyzn (7,26kg)

1 NOWICKI Wojciech 89 KS Podlasie Białystok POL 63.14

2 WESOŁOWSKI Damian 89 KS Podlasie Białystok POL 57.31

3 DOBKOWSKI Sebastian 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 49.74

4 WOJSZKO Karol 89 KS Podlasie Białystok II POL 44.10

NOWICKI Wojciech 58.98 61.14 62.33 62.42 61.96 63.14

WESOŁOWSKI Damian x x x 54.78 57.31 x

DOBKOWSKI Sebastian 44.71 x 47.08 x 49.74 49.24

WOJSZKO Karol x 42.76 43.08 44.10 42.82 x

Skok w dal mężczyzn

1 BORKOWSKI Rafał 89 KS Podlasie Białystok POL 6.99

2 GÓRALCZYK Adrian 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 6.94

3 BANDOCH Krzysztof 90 KS Podlasie Białystok POL 6.61

4 SKUBINA Paweł 92 KS Podlasie Białystok POL 6.39

5 MOGIELNICKI Marek 92 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 6.29

6 SAWICKI Dawid 89 KS Podlasie Białystok POL 6.15

7 ŚMIECHOWSKI Tomasz 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 5.70

8 ZAMBRZYCKI Patryk 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 5.70

9 MODZELEWSKI Rafał 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 5.62

10 LISIEWICZ Damian 92 KS Podlasie Białystok POL 5.57

11 PASYŃCZUK Robert 92 UKS Czwórka Białystok POL 5.30

BORKOWSKI Rafał x 6.99 x x x 6.72

+0,5 +0,4 -0,8 +0,7 +0,1 +0,1

GÓRALCZYK Adrian 6.64 6.94 6.83 6.43 6.52 6.62

+2,0 +0,7 -0,4 +0,4 0,0 +1,5

BANDOCH Krzysztof x x 6.55 6.61 x x

+0,9 +0,9 +1,1 -0,1 +1,0 +1,1

SKUBINA Paweł 6.36 6.23 6.39 6.12 6.28 x

0,0 0,0 0,0 -1,3 0,0 +0,8

MOGIELNICKI Marek 6.00 6.29 x x 3.31 x

+1,3 +1,2 +0,3 +0,6 -1,8 +0,1

SAWICKI Dawid 6.15 x 6.05 5.82 6.08 5.73

+1,3 +0,5 +0,3 +0,1 -0,6 +0,4

ŚMIECHOWSKI Tomasz 5.59 5.70 x x 5.58 5.21

+0,9 -0,9 +0,6 +1,2 0,0 +0,4

ZAMBRZYCKI Patryk x 5.70 5.49 - 5.21 3.61

0,0 +1,1 0,0 - 0,0 +2,3

MODZELEWSKI Rafał x 5.62 x - - -

+0,7 -0,9 +1,2 - - -

LISIEWICZ Damian 5.57 5.38 5.22 - - -

+0,6 +0,7 +0,2 - - -

PASYŃCZUK Robert x x 5.30 - - -

+0,6 0,0 +0,6 - - -



Pchnięcie kulą kobiet

1 SOBIESZEK Magdalena 86 AZS-AWF Warszawa POL 16.89

2 ŻEBROWSKA Magdalena 91 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 13.94

3 RACIBORSKA Katarzyna 92 KS Podlasie Białystok POL 12.65

4 FIODOROW Joanna 89 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 11.80

5 ORMANOWSKA Justyna 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 11.65

6 ŻEBROWSKA Ewelina 94 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 11.42

7 ROGALSKA Katarzyna 93 UKS 19 Bojary Białystok POL 9.32

8 STASZKIEWICZ Emilia 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 9.08

9 JEDLIŃSKA Gabriela 91 UKS Czwórka Białystok POL 8.92

10 WOJCIECHOWSKA Agata 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 7.93

11 BOGUSZ Żaneta 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 6.91

SOBIESZEK Magdalena 15.83 16.41 x x 16.13 16.89

ŻEBROWSKA Magdalena x 13.94 13.31 13.78 x 13.74

RACIBORSKA Katarzyna 11.86 12.44 12.44 11.73 12.26 12.65

FIODOROW Joanna 11.60 11.69 x x 11.80 x

ORMANOWSKA Justyna 10.16 11.65 11.29 11.17 11.19 10.57

ŻEBROWSKA Ewelina 10.30 9.87 11.00 11.42 11.41 11.05

ROGALSKA Katarzyna 9.06 /8.42 9.14 8.72 9.32 8.59

STASZKIEWICZ Emilia 8.54 8.66 9.08 - - -

JEDLIŃSKA Gabriela 8.19 8.56 8.92 - - -

WOJCIECHOWSKA Agata 7.80 7.93 7.64 - - -

BOGUSZ Żaneta 6.91 x 6.30 - - -

Rzut oszczepem kobiet

1 MOR Karolina 91 LUKS Hańcza Suwałki POL 52.12

2 LENCZEWSKA Żaneta 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 41.73

3 BOROWSKA Agnieszka 90 UKS LO Sejny POL 36.87

4 WIELOGÓRSKA Monika 92 KS Podlasie Białystok POL 36.24

5 CZAJKOWSKA Katarzyna 92 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 31.58

6 WAWRZYNIAK Ewelina 91 LUKS Błyskawica Czartajew POL 28.47

7 WOJCIECHOWSKA Agata 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 26.89

BOGUSZ Żaneta 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL nm

MOR Karolina 52.12 50.48 x 49.08 49.85 51.18

LENCZEWSKA Żaneta 41.73 38.58 40.37 39.17 40.16 39.31

BOROWSKA Agnieszka 36.87 35.93 36.64 36.19 35.97 x

WIELOGÓRSKA Monika 28.58 36.24 35.68 34.34 36.07 35.60

CZAJKOWSKA Katarzyna 30.21 x 27.52 31.58 x 26.21

WAWRZYNIAK Ewelina 28.47 24.38 25.54 27.32 23.94 23.02

WOJCIECHOWSKA Agata 21.22 22.36 24.77 22.68 25.53 26.89

BOGUSZ Żaneta x x x x x x

Rzut dyskiem kobiet

1 POTĘPA Wioletta 80 AZS-AWF Warszawa POL 59.41

2 JARMUŻEK Agnieszka 84 AZS-AWF Biała Podlaska POL 57.73

3 RACIBORSKA Małgorzata 91 KS Podlasie Białystok POL 42.39

4 ŻEBROWSKA Magdalena 91 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 41.58

5 SADOWSKA Małgorzata 89 KS Podlasie Białystok POL 40.36

6 CZAJKOWSKA Urszula 90 KS Podlasie Białystok POL 35.80

7 CZUPRYŃSKA Urszula 92 UKS 19 Bojary Białystok POL 32.03

9 KOPEĆ Martyna 91 KS Podlasie Białystok POL 29.03

9 GÓRSKA Klaudia 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 30.21

10 SAMEŁKO Adrianna 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 26.76

11 ORMANOWSKA Justyna 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 26.19

POTĘPA Wioletta x 58.59 59.41 56.76 58.53 57.03

JARMUŻEK Agnieszka 54.36 53.16 57.73 x x 56.02

RACIBORSKA Małgorzata 39.67 40.95 x 39.29 42.39 x

ŻEBROWSKA Magdalena 40.20 39.46 40.16 41.58 x x

SADOWSKA Małgorzata 40.36 40.07 38.01 39.40 37.11 x

CZAJKOWSKA Urszula 35.27 35.46 35.18 33.86 35.80 33.84

CZUPRYŃSKA Urszula 31.16 29.18 29.18 28.19 32.03 30.71

KOPEĆ Martyna 27.89 29.03 28.62 - - -

GÓRSKA Klaudia 30.21 29.86 26.08 24.98 x 25.52

SAMEŁKO Adrianna x x 26.76 - - -

ORMANOWSKA Justyna x x 26.19 - - -
Skok wzwyż kobiet

1 STEPANIUK Kamila 86 KS Podlasie Białystok POL 1.90

2 BIELAWSKA Martyna 90 KS Podlasie Białystok POL 1.82

3 ZARECKA Aleksandra 86 KS Podlasie Białystok POL 1.74

4 NIEDZIELKO Paulina 90 KS Podlasie Białystok POL 1.72

5 KLIN Aleksandra 90 KS Podlasie Białystok POL 1.70

6 JURCZUK Małgorzata 90 KS Podlasie Białystok POL 1.65

7 MARCISZONEK Anna 92 UKS 19 Bojary Białystok POL 1.59

8 PŁOŃSKA Maria 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 1.59

9 MANTUR Klaudia 93 UKS 19 Bojary Białystok POL 1.50

10 SOBOTKA Patrycja 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 1.35

STEPANIUK Kamila - - - - - - - - - - - - o - o - o - o o xxx

BIELAWSKA Martyna - - - - - o o o o o o o o o o xo xx-

ZARECKA Aleksandra - - - - - - - o - o - xo xxx

NIEDZIELKO Paulina - - - - o o o o o o o xxx

KLIN Aleksandra - - - - o o o o xo xxo xx-

JURCZUK Małgorzata - - - - o o xo o xxx

MARCISZONEK Anna - - - o o o xxx

PŁOŃSKA Maria o o o o xxo xo xxx

MANTUR Klaudia - o o xxo xxx

SOBOTKA Patrycja xo xxx
Rzut młotem kobiet

1 SOBIERAJSKA Malwina 85 KS Podlasie Białystok POL 66.71 PB

2 FIODOROW Joanna 89 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 61.80 PB

3 KŁOSOWSKA Sylwia 91 KS Podlasie Białystok POL 41.60

4 FILIPKOWSKA Magdalena 92 KS Podlasie Białystok POL 40.70

SOBIERAJSKA Malwina 63.81 x 65.44 66.71 66.20 65.13

FIODOROW Joanna 61.80 57.99 58.68 x 58.78 61.37

KŁOSOWSKA Sylwia x 41.60 x 41.54 x x

FILIPKOWSKA Magdalena x x x x 40.70 39.12

Skok w dal kobiet

1 KOZŁOWSKA Agnieszka 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 5.34

2 DOLOT Marlena 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 5.23

3 STASZKIEWICZ Emilia 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 4.95

4 SZPAKOWSKA Ewelina 92 LUKS Hańcza Suwałki POL 4.90

5 ROMANOWSKA Anna 90 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 4.77

6 WASILEWSKA Ewelina 91 KS Podlasie Białystok POL 4.72

KOZŁOWSKA Agnieszka x x 4.99 5.03 5.34 5.12

+0,4 +0,1 -0,6 0,0 0,0 +0,9

DOLOT Marlena x x 4.99 5.03 5.34 5.12

+0,6 -0,9 -0,7 0,0 0,0 -0,3

STASZKIEWICZ Emilia 4.80 4.81 4.74 4.70 4.95 4.95

-0,1 -1,7 -0,3 0,0 -0,2 -1,6

SZPAKOWSKA Ewelina 4.65 x 4.89 4.74 4.90 x

0,0 +0,1 +0,1 -0,4 0,0 +0,3

ROMANOWSKA Anna 4.64 4.77 x 4.73 4.59 4.66

-0,9 0,0 -0,3 +0,1 0,0 -0,2

WASILEWSKA Ewelina 4.26 4.72 3.44 4.37 4.58 4.48

-1,0 -1,9 -0,3 -0,6 -0,4 +0,1
100 metrów mężczyzn

Bieg 1/3 -0,6

1 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POL 10.69

2 RADECKI Dawid 91 UKS Czwórka Białystok POL 11.42

3 SUPIŃSKI Kamil 92 KS Podlasie Białystok POL 11.54

4 BACKIEL Łukasz 91 UKS 19 Bojary Białystok POL 11.60

5 MOGIELNICKI Marek 92 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 11.67

6 ANDRUKIEWICZ Andrzej 91 KS Podlasie Białystok POL 11.86

Bieg 2/3 0,0

1 PESEL Hubert 88 AZS-AWFiS Gdańsk POL 11.33

2 MAJAK Tomasz 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 11.51

3 HARASIMOWICZ Mariusz 92 UKS 19 Bojary Białystok POL 11.56

4 KUBRAK Łukasz 92 UKS Granatowa Trójka Ełk POL 11.75

5 PILUK Tomasz 92 UKS Elektryk Białystok POL 12.05

6 TOCZYSKI Łukasz 91 LUKS Błyskawica Czartajew POL 12.08

7 ŻEBROWSKI Karol 92 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 12.38

Bieg 3/3 +0,1

1 APACKI Mateusz 92 UKS Granatowa Trójka Ełk POL 11.63

2 BURACZYŃSKI Kamil 86 MKS Juvenia Białystok POL 11.96

3 ŁUKASIUK Patryk 93 LUKS Błyskawica Czartajew POL 12.07

4 YETSYK Anton 93 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 12.19

5 SOSNOWSKI Tomasz 93 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 12.27

6 ZAMBRZYCKI Patryk 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 12.46

7 KURZYNA Łukasz 91 UKS Elektryk Białystok POL 12.49

8 SKROCKI ` Patryk 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 12.54
200 metrów mężczyzn

Bieg 1/4 -1,3

1 KRYŃSKI Kamil 87 KS Podlasie Białystok POL 21.56

2 WILAMOWSKI Łukasz 89 KS Podlasie Białystok POL 22.19

3 SIENKIEWICZ Karol 86 KS Podlasie Białystok POL 22.28

4 KOSSAKOWSKI Grzegorz 91 KS Podlasie Białystok POL 22.52 PB

5 HERMANOWICZ Emil 90 KS Podlasie Białystok POL 22.62

6 PESEL Hubert 88 AZS-AWFiS Gdańsk POL 22.88

7 KORZENIECKI Michał 91 UKS 19 Bojary Białystok POL 22.97

8 BURACZYŃSKI Kamil 86 MKS Juvenia Białystok POL 24.35

Bieg 2/4 +0,3

1 WITKOWSKI Bartosz 85 AZS-UWM Olsztyn POL 22.85

2 SAKOWICZ Daniel 92 MKS Juvenia Białystok POL 23.07

3 ORSZEWSKI Marcin 90 KS Podlasie Białystok POL 23.35

4 SAWICKI Bogdan 91 KS Podlasie Białystok POL 23.65

5 URBANOWICZ Tomasz 91 KS Podlasie Białystok POL 24.18

6 POMICHTER Mateusz 92 KS Podlasie Białystok POL 24.63

Bieg 3/4 0,0

1 MAJAK Tomasz 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 22.91

2 ŻEBROWSKI Karol 92 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 24.35

3 FISZER Hubert 90 UKS Czwórka Białystok POL 24.39

4 LEWKO Mateusz 92 KS Podlasie Białystok POL 24.46

5 BUCZYŃSKI Artur 90 UKS Czwórka Białystok POL 24.50

6 WORONKO Robert 92 UKS Technik Augustów POL 24.55

Bieg 4/4 0,0

1 APACKI Mateusz 92 UKS Granatowa Trójka Ełk POL 23.84

2 ŁUKASIUK Patryk 93 LUKS Błyskawica Czartajew POL 24.31

3 ROJSZA Wojciech 92 KS Podlasie Białystok POL 24.56

4 TOCZYSKI Łukasz 91 LUKS Błyskawica Czartajew POL 24.56

5 SOSNOWSKI Tomasz 93 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 24.59

6 WILGOCKI Jacek 93 KS Podlasie Białystok POL 24.89

7 GRYGIELKO Tomasz 92 KS Podlasie Białystok POL 24.92

8 YETSYK Anton 93 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 24.98

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/3

1 GUZEWICZ Artur 90 Grodno BLR 50.53

2 BACZEWSKI Krzysztof 91 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 51.51

3 POGORZELSKI Kamil 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 52.02

4 LEONIK MARCIN 90 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 52.12

5 SMAKOSZ Marcin 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 54.93

Bieg 2/3

1 MAŁKIŃSKI Mariusz 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 52.10

2 BRONAKOWSKI Łukasz 91 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 53.12

3 HAWRYŁO Dawid 90 UKS Granatowa Trójka Ełk POL 53.21

4 ZACZEK Adam 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 53.99

5 WITKOWSKI Paweł 93 MLKS Czarni Olecko POL 57.20

Bieg 3/3

1 CAN Hubert 91 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 55.17

2 ROGOWSKI Piotr 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 55.50

3 KULESZA Karol 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 55.95

4 LASZKIEWICZ Tomasz 93 MKS Juvenia Białystok POL 56.26

5 KUJAWA Piotr 92 UKS Elektryk Białystok POL 56.69

1000m M o Puchar Dyrektora MOSiR Białystok

Bieg 1/2

1 BOBROWSKI Przemysław 80 KS Agros Zamość POL 2:30.49

2 SAMEŁKO Łukasz 90 KS Podlasie Białystok POL 2:31.72

3 POLAKOWSKI Piotr 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 2:34.06

4 PŁOŃSKI Marcin 90 KS Podlasie Białystok POL 2:35.64

5 PUSTOŁA Krzysztof 91 MULKS Makovia Maków Mazowiecki POL 2:38.71

6 SIELIWONIUK Rafał 91 MKS Juvenia Białystok POL 2:39.50

7 DANILCZUK Maciej 93 KS Podlasie Białystok POL 2:42.08

8 RĘBACZ Damian 92 UKS 19 Bojary Białystok POL 2:43.54

9 HOŁOWIENKO Karol 91 KS Podlasie Białystok POL 2:45.35

10 BIBUŁOWICZ Paweł 90 MKS Juvenia Białystok POL 2:46.53

11 CHODUN Piotr 92 MKS Żak Biała Podlaska POL 2:52.29

12 JANKOWSKI Andrzej 93 KS Podlasie Białystok POL 2:52.72

Bieg 2/2

1 KACZAN Grzegorz 93 MKS Żak Biała Podlaska POL 2:45.66

2 SZUMIŃKSKI Kamil 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 2:45.90

3 SZUCKI Mateusz 93 MKS Żak Biała Podlaska POL 2:46.58

4 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 92 MKS Juvenia Białystok POL 2:49.24

5 PLESKOWICZ Łukasz 93 KS Podlasie Białystok POL 2:49.51

6 WITKOWSKI Piotr 92 MLKS Czarni Olecko POL 2:50.30

7 KOŁCZ Dawid 91 UKS Elektryk Białystok POL 2:50.48

8 SZCZODRUCH Patryk 91 MLKS Czarni Olecko POL 2:51.07

9 ZALEWSKI Paweł 93 LKS Narew-Kurpiewski Łomża POL 2:53.94

10 TROCHIM Tomasz 93 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 02:54.20

11 CHOJNOWSKI Bartłomiej 93 KS Podlasie Białystok POL 02:54.52

12 RUŚNIAK Rafał 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 02:58.28

13 TYSZKA Paweł 92 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 02:59.09

14 ADASZCZYK Mateusz 93 KS Podlasie Białystok POL 02:59.70

3000m M o Puchar NSZZ Solidarność Region Białystok

1 ŻEBROWSKI Krzysztof 90 MULKS Makovia Maków Mazowiecki POL 8:37.96

2 ROSZKO Damian 91 KS Podlasie Białystok POL 8:40.23

3 WAKULUK Adam 88 KS Podlasie Białystok POL 8:44.69

4 SZYMANIAK Kamil 90 KS Podlasie Białystok POL 9:05.75

5 PIECH Kacper 90 MKS Żak Biała Podlaska POL 9:08.03

6 NOWICKI Wojciech 91 UKS Technik Augustów POL 9:12.24

7 NIEBRZYDOWSKI Michał 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 9:15.50

8 PIOTROWSKI Adrian 91 KS Podlasie Białystok POL 9:24.10

9 FALKOWSKI Paweł 90 UKS Olimp LO Łapy POL 9:27.42

10 MAKAREWICZ Mateusz 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 9:43.11

11 JAWOROWSKI Rafał 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 9:44.90

12 ZARĘBA Kamil 91 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 9:45.51

13 REJMER Łukasz 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 9:46.73

14 KUŻBIEL Daniel 92 KS Podlasie Białystok POL 10:16.84

15 KROPIEWNICKI Sebastian 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 10:26.14



1000m młodzików o Puchar Przewodniczącego PW SZS

Bieg 1/3

1 GRUNWALD Daniel 94 UKS Granatowa Trójka Ełk POL 3:00.14

2 POGORZELSKI Paweł 95 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:01.42

3 KAMIŃSKI Michał 95 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:04.59

4 KRUKOWSKI Mateusz 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:06.08

5 GAWRYCH Kamil 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:06.77

6 BABUL Krystian 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:07.37

7 GRABOWSKI Rafał 95 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:07.67

8 KALANKIEWICZ Sebastian 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:07.95

9 SKOPNIK Damian 95 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:08.48

10 BOGUSKI Adrian 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:12.41

11 POGORZELSKI Artur 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:13.22

12 TWORKOWSKI Andrzej 95 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:21.06

Bieg 2/3

1 BORYS Robert 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 2:55.79

2 SMAKOSZ Michał 95 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 2:57.52

3 ZYSKOWSKI Kamil 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 2:58.06

4 ŁEMPICKI Radosław 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 2:58.50

5 WALCZYK Michał 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 2:59.08

6 FRĄCKIEWICZ Arkadiusz 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 2:59.40

7 SADOWSKI Maciej 94 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 2:59.75

8 KUCZYŃSKI Adam 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 2:59.78

9 ROKUSZEWSKI MaRCIN 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:02.85

10 BAŁDYGA Marcin 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:03.32

11 GĘSIEWSKI Maciej 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:04.03

Bieg 3/3

1 BIELAWIEC Maciej 94 KS Podlasie Białystok POL 2:47.81

2 DĄBROWSKI Tomasz 94 UKS Technik Augustów POL 2:48.69

3 DOŁĘGA Michał 94 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 2:53.26

4 KULBACKI Michał 94 UKS Technik Augustów POL 2:54.35

5 WASILEWSKI Krzysztof 94 KS Podlasie Białystok POL 3:01.80

6 DARASZKIEWICZ Dawid 94 UKS Technik Augustów POL 3:02.75

7 KULESZA Artur 94 LKS Promień Mońki POL 3:04.68

8 SZLETER Wojciech 94 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 3:05.87

9 FIEDOROWICZ Mariusz 94 KS Podlasie Białystok POL 3:06.14

10 MASIARZ Michał 95 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 3:35.23
110 m ppł juniorów (99,0)

1 JUCHNICKI Rafał 91 UKS 19 Bojary Białystok POL 16.03



110 m ppł juniorów mł. (91,4)

1 WOJTACH Łukasz 92 UKS 19 Bojary Białystok POL 14.95

2 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok POL 15.76

4 WILGOCKI Jacek 93 KS Podlasie Białystok POL 16.50

5 WORONKO Robert 92 UKS Technik Augustów POL 16.53

6 PIETRUCZUK Damian 92 KS Podlasie Białystok POL 21.57



100 metrów kobiet

Bieg 1/4 +0,3

1 SIEMION Magdalena 83 KS Podlasie Białystok POL 11.75 PB

2 MALINOWSKA Magda 92 UKS 19 Bojary Białystok POL 12.14

3 SOKÓLSKA Katarzyna 93 UKS 19 Bojary Białystok POL 12.21

4 MAKSIMOWICZ Agnieszka 91 LUKS Hańcza Suwałki POL 12.39

5 BOGUCKA Monik 92 KS Podlasie Białystok POL 12.53

6 URBAN Justyna 91 KS Podlasie Białystok POL 12.57 PB

7 RUTKOWSKA Martyna 92 KS Podlasie Białystok POL 12.68

Bieg 2/4 +0,3

1 KOZŁOWSKA Agnieszka 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 12.74

2 MIŁASZEWSKA Emilia 94 KS Podlasie Białystok POL 13.25

3 PASZKIEWICZ Ewa 91 KS Podlasie Białystok POL 13.45

4 KOWALCZUK Justyna 90 UKS Czwórka Białystok POL 13.57

5 ŁĘPICKA Katarzyna 93 UKS 19 Bojary Białystok POL 13.60

CHARYŁO Karolina 92 KS Podlasie Białystok POL DNS

Bieg 3/4 +0,2

1 ROGUCKA Magdalena 90 LUKS Hańcza Suwałki POL 13.43

2 SZPAKOWSKA Ewelina 92 LUKS Hańcza Suwałki POL 13.90

Bieg 4/4 +1,7

1 ŁEMPICKA Sylwia 93 UKS 19 Bojary Białystok POL 13.43

2 GRABOWSKA Luiza 93 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 13.72

3 JANKOWSKA Barbara 93 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 14.38

4 KULIKOWSKA Klaudia 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 14.48



200 metrów kobiet

Bieg 1/3 -0,6

1 SIEMION Magdalena 83 KS Podlasie Białystok POL 24.83

2 MALINOWSKA Magda 92 UKS 19 Bojary Białystok POL 25.67

3 ROGOWSKA Joanna 90 KS Podlasie Białystok POL 26.29

4 MŁYNARSKA Magdalena 90 KS Podlasie Białystok POL 26.38

5 URBAN Justyna 91 KS Podlasie Białystok POL 26.50

6 BOGUCKA Monik 92 KS Podlasie Białystok POL 26.75

7 MIŁASZEWSKA Emilia 94 KS Podlasie Białystok POL 27.66

Bieg 2/3 0,0

1 MAKSIMOWICZ Agnieszka 91 LUKS Hańcza Suwałki POL 26.42

2 ROGUCKA Magdalena 90 LUKS Hańcza Suwałki POL 28.33

Bieg 3/3 +0,3

1 BARTULEWICZ Weronika 93 MKS Juvenia Białystok POL 27.41

2 GRABOWSKA Luiza 93 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 27.80

3 GUDEWICZ Agnieszka 91 KS Podlasie Białystok POL 29.07

4 STEPANIUK Ewa 90 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 29.21

5 JANKOWSKA Barbara 93 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 29.93



400 metrów kobiet

Bieg 1/2

1 STANKIEWICZ Magdalena 89 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 56.57

2 KRUSZEWSKA Martyna 92 UKS Czwórka Białystok POL 62.51

3 SMORCZEWSKA Urszula 90 Błyskawica Czartajew POL 64.57

4 ŻUK Paulina 93 KS Podlasie Białystok POL 65.28

5 KRZEMIŃSKA Katarzyna 91 MLKS Czarni Olecko POL 65.70

6 NAKIELSKA MArtyna 91 OKLA StoraEnso Ostrołęka POL 67.15

Bieg 2/2

1 PŁUGÓW Katarzyna 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 59.12

2 BAGIŃSKA Monika 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 61.00

3 JABŁOŃSKA Martyna 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 63.21

4 PŁOŃSKA Maria 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 64.45

5 CIBOROWSKA Marta 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 65.43

6 KOZICKA Monika 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 67.15

7 WIŚNIEWSKA Ewelina 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 69.21



1000 m K o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku

1 DZIEDZIECH Izabela 91 LUKS Hańcza Suwałki POL 2:57.87

2 ZANIEWSKA Izabela 88 AZS-AWF Warszawa POL 3:00.26

3 GOSK Anna 90 UKS Czwórka Białystok POL 3:03.60

4 MIKIEWICZ Paulina 92 KS Podlasie Białystok POL 3:03.68

5 KOPCIEWSKA Paul 92 KS Podlasie Białystok POL 3:05.33

6 JASTRZĘBSKA Magdalena 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 3:07.87

7 MUSIAK Kamila 88 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:15.86

8 LIPIŃSKA Marta 92 UKS Czwórka Białystok POL 3:24.05

9 BRZOZOWSKA Natalia 92 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 3:24.62

10 DOMAŃSKA Karolina 93 MLKS Czarni Olecko POL 3:26.88

11 LUPA Beata 90 UKS Olimp LO Łapy POL 3:33.16

12 SZPUNAR Anna 93 MLKS Czarni Olecko POL 3:37.41

13 BEDNARCZYK Ewelina 92 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 3:42.24


3000m K o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

1 WOJTULEWICZ Anna 87 KS Podlasie Białystok 10:33.36

2 LUBIEJEWSKA Ewelina 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 10:41.74

3 WINCZEWSKA Ewa 90 UKS Technik Augustów POL 10:44.69

4 SUCHAR Monika 91 KS Podlasie Białystok POL 10:49.12

5 SMAKOWSKA Katarzyna 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 10:49.90

6 GAWKOWSKA Joanna 91 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 11:10.87

7 JEZIOR Maria 90 MKS Żak Biała Podlaska POL 11:22.31

8 JĘDZRZEJCZYK Katarzyna 92 UOLKA Ostrów Mazowiec POL 11:53.40

9 DĄBROWSKA Magda 92 KS Podlasie Białystok POL 11:57.37

10 SZPUNAR Małgorzata 91 MLKS Czarni Olecko POL 12:05.74

SIWEK Paulina 93 UOLKA Ostrów Mazowiec POL DNF

DĄBROWSKA Justyna 87 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL DNF

1000 m młodziczek o Puchar Przewodniczącego PW SZS

1 BALCEREK Aleksandra 95 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL 3:16.65

2 TRUSZKOWSKA Ewelina 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:16.71

3 KOSIOREK PAtrycja 95 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:25.33

4 DĄBROWSKA Ewelina 95 LUKS Błyskawica Czartajew POL 3:25.76

5 OLSZEWSKA Aleksandra 95 MLKS Czarni Olecko POL 3:27.45

6 WERNOCH Magdalena 94 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 3:34.04

SZLETER Anna 95 MLUKS "Pojezierze Ełckie" Ełk POL DNF

SUCHAR Edyta 94 KS Podlasie Białystok POL DNF

OSTASZEWSKA Eliza 94 UKS Technik Augustów POL DQ 163p3

WASILEWSKA Kinga 95 UKS Technik Augustów POL DQ 163p3

KUCZYŃSKA Karina 94 LKS Promień Mońki POL DQ 163p3

ŁAPIŃSKA Aleksandra 95 UKS Olimp LO Łapy POL DQ 163p3

KROPIEWNICKA Julita 94 KS Podlasie Białystok POL DQ 163p3

PREIS Kamila 94 UKS Technik Augustów POL DQ 163p3

STACHELEK Kamila 95 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL DQ 163p3



100 m ppł juniorek mł. (76,2)

Bieg 1/2 +1,3

1 SOKÓLSKA Katarzyna 93 UKS 19 Bojary Białystok POL 14.49

2 DOLOT Marlena 93 LUKS Hańcza Suwałki POL 15.39

3 SZUMSKA Julita 93 UKS 19 Bojary Białystok POL 15.51

4 CHMUR Magdalena 93 KS Podlasie Białystok POL 16.37

5 BOGUSZ Żaneta 92 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 17.68

Bieg 2/2 -0,8

1 WOJCIECHOWSKA Agata 93 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 17.45

2 ROSZKOWSKA Ewelina 92 KS Podlasie Białystok POL 20.49



100 m ppł kobiet -0,8

1 PASZKIEWICZ Ewa 91 KS Podlasie Białystok POL 16.18







©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna