Mityng Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych i Juniorów



Pobieranie 128.24 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar128.24 Kb.
Mityng Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych i Juniorów

Sopot 10.05.2009

100 m M FINAŁ Juniorów i Jun. Młodszych -0,3

1 RÓŻALSKI Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk 11.48

1 GRUBALSKI Dawid 92 LKS Lubawa WMZ 11.69

2 WITOŃ Bartosz 93 SKLA Sopot POM 11.84

3 KASYNA Wojciech 93 UKS Jedynka Reda 11.92

4 SZMYTKOWSKI Tomasz 93 AZS-AWFiS Gdańsk 12.09

5 JUNKIEWICZ Jakub 93 AZS-AWFiS Gdańsk 12.09

100 m M


Bieg 1/5 0,0

1 JUNIEWICZ Jakub 93 STS Pomerania Szczecinek ZPO 11.91

2 SIKORA Jakub 95 KL Gdynia POM 12.13 PK

3 TOMASZEWSKI Wiktor 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.32

4 BAJ Mikołaj 92 KL Lechia Gdańsk POM 12.40

5 SULEWSKI Krzysztof 93 KL Gdynia POM 12.86

6 SOKOŁOWSKI Jakub 94 KL Gdynia POM 12.90 PK

Bieg 2/5 0,0

1 RÓŻALSKI Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk 11.39

2 KASYNA Wojciech 93 UKS Jedynka Reda POM 11.93

3 WILK Piotr 92 KL Lechia Gdańsk 12.22

4 IZDEBSKI Marek 90 SKS Sokół Malbork POM 12.29

5 STUDZIŃSKI Tomasz 94 SKS Sokół Malbork POM 12.60 PK

6 JAKUBIAK Mateusz 91 LKS Zantyr Sztum POM 12.61

7 LIEDER Mateusz 93 UKS Jedynka Reda POM 13.34

Bieg 3/5 0,0

1 GRUBALSKI Dawid 92 LKS Lubawa WMZ 11.58

2 SOBIESZCZYK Grzegorz 89 SKLA Sopot POM 11.84 PK

3 GRABOWSKI Marek 91 GOKF Gdańsk POM 11.91

4 SZMYTKOWSKI Tomasz 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.93

5 BYKOWSKI Michał 93 GOKF Gdańsk POM 12.02

6 DRESZLER Szymon 92 LKS Lubawa WMZ 12.18

7 KOWALSKI Łukasz 92 LKS Lubawa WMZ 12.20

Bieg 4/5 +0,6

1 JACEWICZ Gustaw 89 SKLA Sopot POM 11.40 PK

2 WITOŃ Bartosz 93 SKLA Sopot POM 11.70

3 MOCNY Piotr 89 MKS Sambor Tczew POM 11.71 PK

4 RAKOWSKI Dawid 92 GOKF Gdańsk POM 12.06

5 DRZEWICKI Marcin 89 GOKF Gdańsk POM 12.17 PK

6 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 GOKF Gdańsk POM 12.46

Bieg 5/5 0,0

1 GAŁKA Kamil 88 SKLA Sopot POM 11.35 PK

2 BIENIEWSKI Piotr 90 SKLA Sopot POM 11.54

3 GRZESZCZAK Jan 90 SKLA Sopot POM 11.65

4 BUKOWSKI Dariusz 89 SKLA Sopot POM 12.14 PK

5 KOWALCZYK Sebastian 85 AZS UG Gdańsk 12.28 PK

6 SZEWCZUK Patryk 92 KS Wda Świecie KPO 12.55

7 PEPLAK Rafał 93 SKLA Sopot 12.81


200 m M

Bieg 1/3 +0,5

1 JACEWICZ Gustaw 89 SKLA Sopot POM 22.51 PK

2 KASZUBA Tomasz 88 KL Gdynia POM 22.68 PK

2 FOSTIAK Krzysztof 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 22.82

4 BUKOWSKI Dariusz 89 SKLA Sopot POM 24.25 PK

5 DRESZLER Szymon 92 LKS Lubawa WMZ 24.34

6 ŻEŹNIAK Dawid 91 AZS-UWM Olsztyn 24.47

Bieg 2/3 -0,4

1 ORDAKOWSKI Adam 91 AZS-UWM Olsztyn 22.73

2 RÓŻALSKI Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk 23.08

3 GRUBALSKI Dawid 92 LKS Lubawa WMZ 23.57

4 DRZEWICKI Marcin 89 GOKF Gdańsk POM 25.21 PK

5 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 GOKF Gdańsk POM 25.28

6 FLAK Gracjan 93 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 26.47

Bieg 3/3 -0,2

1 GAŁKA Kamil 88 SKLA Sopot POM 22.51 PK

2 BIENIEWSKI Piotr 90 SKLA Sopot POM 23.45

3 SOBIESZCZYK Grzegorz 89 SKLA Sopot POM 24.62 PK

4 SKORCZ Marcin 91 KS Wda Świecie 24.81

5 BAJ Mikołaj 92 KL Lechia Gdańsk POM 25.13

6 LIEDER Mateusz 93 UKS Jedynka Reda POM 26.71

400 m M

Bieg 1/4



1 PESEL Hubert 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 51.16 PK

2 STRUK Adam 90 UKS Bliza Władysławowo POM 52.12

3 KAZUBSKI Piotr 90 SKS Sokół Malbork POM 52.19

4 SZYMAŃSKI Jacek 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 52.26

5 PAPINIGUS Artur 86 WKS Flota Gdynia 52.31

6 SŁODOWNIK Fabian 91 MKS Truso Elbląg WMZ 52.62

7 MARCZYŃSKI Paweł 93 LKS Ziemi Puckiej POM 53.48

Bieg 2/4

1 JEROMIN Michał 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 50.42 PK

2 DYBOWSKI Jacek 92 KS Wejher Wejherowo POM 51.40

3 RUTKOWSKI Tomasz 92 KS Wejher Wejherowo POM 53.05

4 MIRZEJEWSKI Mateusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 53.50

5 LIPIŃSKI Samuel 92 AZS-AWFiS Gdańsk POM 54.08

6 WIŚNIEWSKI Aleksander 92 AZS-UWM Olsztyn 54.61

7 MROCZEK Mariusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 54.80

Bieg 3/4

1 STOLC Marcin 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 51.87 PK

2 ZAWADZKI Wojciech 89 SKLA Sopot POM 53.11 PK

3 NOWAKOWSKI Mateusz 91 MKS Sambor Tczew POM 54.40

4 MĘŻYK Mikołaj 94 AZS-AWFiS Gdańsk POM 55.86 PK

5 RAKOWSKI Dawid 92 GOKF Gdańsk POM 57.98

Bieg 4/4

1 FALKOWSKI Adam 94 RKS Rumia POM 53.63 PK

2 ZAPART Bartłomiej 86 SKLA Słupsk 55.03 PK

3 PRZYCHODZKI Krzysztof 94 KKL Rodło Kwidzyn POM 56.34 PK

4 PRZYBYŁEK Bartek 93 AZS-UWM Olsztyn 57.30

5 BARAŃSKI Paweł 87 AZS UG Gdańsk 58.42 PK

6 ŁĄCKI Karol 92 AZS-AWFiS Gdańsk POM 59.52


800 m M

Bieg 1/3

1 ZAGULAK Damian 92 GKS Tęcza N. Wieś Lębork POM 1:56.55

2 WRONOWSKI Rafał 86 AZS-UWM Olsztyn 1:59.34 PK

3 JANKOWSKI Mateusz 91 MKL Lider Malbork 1:59.48

4 CYMANN Marcin 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1:59.89

5 DWORAK Dawid 88 niestowarzyszony 2:00.00 PK

6 SZELEŻYŃSKI Kamil 92 RKS Rumia POM 2:00.05

7 WNUK Damian 90 KUKS Remus Kościerzyna 2:00.36

8 MIELEWCZYK Cezary 93 LKB Braci Petk Lębork POM 2:03.97

9 ZAWADZKI Łukasz 93 GKS Żukowo POM 2:07.29

Bieg 2/3 15:05

1 WÓJCICKI Jakub 90 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM 1:59.29

2 KLOSKOWSKI Patryk 92 MKS Sambor Tczew POM 2:02.68

3 NIWCZYK Artur 91 UKS I LO Viking Rumia POM 2:03.90

4 DOMAŃSKI Dawid 91 KL Lechia Gdańsk POM 2:04.70

5 KOZICKI Damian 92 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM 2:07.28

6 KRÓL Rafał 90 LKB Braci Petk Lębork POM 2:08.22

7 SZPAJCHER Zbigniew 93 LKS Zantyr Sztum POM 2:20.16

Bieg 3/3

1 CYBULSKI Grzegorz 93 RKS Rumia POM 2:10.22

2 WALCZAK Wojciech 93 LKS Zantyr Sztum POM 2:15.39

3 SZUBA Mateusz 93 RKS Rumia POM 2:17.40

4 BORYŁO Mateusz 97 GKS Tęcza N. Wieś Lębork POM 2:18.19 PK

5 KAIM Sebastian 92 KL Lechia Gdańsk POM 2:20.61

6 HERMAN Paweł 93 KL Lechia Gdańsk POM 2:21.50

7 KIEŁPIŃSKI Robert 95 GKS Tęcza N. Wieś Lębork POM 2:23.32 PK

8 KOWALSKI Piotr 93 GKS Żukowo POM 2:23.50

9 PLICHTA Robert 78 Szansa Start Gdańsk 2:31.38 PK

RAJKOWSKI Wojciech 92 SKS Sokół Malbork POM DQ

1500 m M

1 LABUDDA Andrzej 85 LKS Ziemi Puckiej POM 4:03.85 PK

2 MIOTKE Damian 88 KS Wejher Wejherowo POM 4:04.16 PK

3 WĄSICKI Sebastian 88 LKB Braci Petk Lębork POM 4:04.13 PK

4 KAMIŃSKI Patryk 92 KS Agro Kociewie Starogard POM 4:08.81

5 PIŁAT Paweł 92 MKS Truso Elbląg WMZ 4:17.11

6 JAKIMOWSKI Mateusz 91 MKS Truso Elbląg WMZ 4:18.65

7 PRZEPIÓRKA Jacek 93 LKB Braci Petk Lębork POM 4:22.36

8 KRYSZEWSKI Adam 93 GKS Żukowo POM 4:25.49

9 ĆWIEK Tomasz 92 KKL Rodło Kwidzyn POM 4:27.18

10 ERLICH Dariusz 91 LKS Ziemi Puckiej POM 4:29.23

11 PŁOTKA Eryk 93 MKS Sambor Tczew POM 4:34.80

12 HEBDZIŃSKI Grzegorz 92 MKS Sambor Tczew POM 4:36.04

13 GRZYWACZ Paweł 89 AZS UG Gdańsk 4:58.83

2000 m przeszkody M

1 CHUCHAŁA Daniel 83 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5:56.18 PK

2 KOWALSKI Marek 91 SKLA Sopot POM 6:04.39

3 ROGACKI Kacper 93 LKS Zantyr Sztum POM 7:11.18

5000 m M

1 MAZERSKI Bartosz 76 LKS Zantyr Sztum 14:52.12 PK

2 KOZŁOWSKI Arkadiusz 82 AZS UG Gdańsk 16:47.51 PK

3 GRABKOWSKI Paweł 91 SKLA Sopot POM 17:21.46

110 m ppł juniorów (99,0) -1,0

2 CZAJKOWSKI Mariusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 16.42

110 m ppł M (91,4) -1,0

3 TRUSKOLAWSKI Piotr 92 WKS Flota Gdynia POM 17.05

110 m ppł M -1,0

1 MRÓWKA Krzysztof 84 AZS-UWM Olsztyn 15.28

5000 m chód M

1 HALMAN Wojciech 90 KL Lechia Gdańsk 20:11,3

2 CZAJA Mateusz 91 KL Lechia Gdańsk 21:28,5

10000 m chód M

1 ŁOBACZEWSKI Andrzej 92 KL Lechia Gdańsk POM 47:17,5

2 LESZCZYŃSKI Jakub 91 KL Lechia Gdańsk POM 50:08,0

3 BARAŃSKI Jan 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 55:20,2

4 BRANDT Dawid 93 KL Lechia Gdańsk POM 55:41,0

5 KRECZMAŃSKI Dawid 93 KL Lechia Gdańsk POM 65:58,7

ŻMUDZKI Tomasz 90 KL Lechia Gdańsk DQ

Pchnięcie kulą M (7,26kg)

1 KOWNATKE Rafał 85 LKS Ziemi Puckiej POM 17.85 PK

2 GÓRZYŃSKI Marcin 85 SKLA Sopot POM 17.77 PK

3 RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie Białystok POD 17.62 PK

4 PŁOSKI Przemysław 87 KL Lechia Gdańsk POM 17.27 PK

5 BOSKO Michał 88 SKLA Słupsk 17.03 PK

6 SUCHANOWSKI Maciej 83 AZS-AWFiS Gdańsk 16.12 PK

7 DARGA Marcin 89 LKS Ziemi Puckiej POM 14.71 PK

8 DOMARADZKI Daniel 86 AZS-AWFiS Gdańsk 14.54 PK

9 MIELKE Sebastian 87 GKS Luzino 13.47 PK

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

1 NAWROT Tomasz 91 SKS Sokół Malbork POM 13.70

2 SUWAŁA Łukasz 91 AZS-AWFiS Gdańsk 13.06

3 ZAKRZEWSKI Mateusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.97

Pchnięcie kulą M (5kg)

1 REINCHARDT Łukasz 92 KL Gdynia POM 15.98

2 CZAIŃSKI Kamil 93 SKLA Sopot 14.41

3 KUBYLIS Piotr 93 KL Gdynia POM 12.69

4 KOENIG Krzysztof 92 AZS-AWFiS Gdańsk 12.33

5 KOLATOWSKI Marcin 93 UKS Jedynka Reda POM 10.74

Rzut oszczepem M (700)

1 WIELICHOWSKI Mateusz 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 53.08

2 KROPIDŁOWSKI Konrad 92 AZS-AWFiS Gdańsk POM 48.82

3 DETTLAFF Filip 92 LKS Ziemi Puckiej POM 44.42

4 NAKONIECZNY Mateusz 93 GOKF Gdańsk 40.78

5 WYSOCKI Michał 94 UKS Lipusz POM 39.92 PK

6 RABESZKO Damian 93 KKL Rodło Kwidzyn POM 37.98

7 KLEIN WOJTASIK Robert 92 AZS-AWFiS Gdańsk POM 37.76

8 MURAWSKI Krzysztof 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 36.95

Rzut oszczepem M (800)

1 HAJDYSZ Piotr 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 69.95 PK

2 OSEWSKI Bartosz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 56.39

2 TYROLSKI Grzegorz 76 MKS Sambor Tczew POM 54.03 PK

4 LACH Sławomir 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 53.93 PK

5 FILIPEK Jacek 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 52.71

6 MYSZKA Dawid 88 GKS Luzino 51.27 PK

7 DĄBROWSKI Tomasz 87 AZS UG Gdańsk 47.94 PK

8 KREFT Krzysztof 91 LKS Ziemi Puckiej 46.59

9 KACA Artur 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 40.15

10 ZATORSKI Przemysław 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 38.40

Rzut dyskiem juniorów (1,75kg)

1 NIEMKIEWICZ Marcin 91 SKLA Sopot POM 40.02

2 SUWAŁA Łukasz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 39.67

3 ZAKRZEWSKI Mateusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 38.75

NAWROT Tomasz 91 SKS Sokół Malbork POM NM

Rzut dyskiem M (1,5kg)

1 KOLATOWSKI Marcin 93 UKS Jedynka Reda POM 39.77

2 KOENIG Krzysztof 92 AZS-AWFiS Gdańsk POM 39.46

3 BARTCZAK Kamil 92 MKS Sambor Tczew POM 32.27

4 GOWIN Michał 93 MKS Sambor Tczew POM 29.20

Rzut dyskiem M (1kg)

1 PIESIK Nikodem 94 UKS I LO Viking Rumia POM 40.37 PK

Rzut dyskiem M

1 SUCHANOWSKI Maciej 83 AZS-AWFiS Gdańsk 45.45 PK

2 DARGA Marcin 89 LKS Ziemi Puckiej POM 43.87 PK

3 MIELKE Sebastian 87 GKS Luzino 38.72 PK

4 LISEWSKI Łukasz 89 MKS Sambor Tczew POM 30.83 PK

Skok wzwyż M

1 OLSZEWSKI Adrian 86 AZS UG Gdańsk 1.85

2 WANGER Szymon 92 UKS I LO Viking Rumia POM 1.80

2 BARZOWSKI Karol 91 RKS Rumia POM 1.80

Skok w dal M

1 REJMUS Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7.14 +0,2

2 TOPOLIŃSKI Kamil 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.77 0,0

3 ODOOM Dawid 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.44 -0,2

4 JENDRZEJEWSKI Patryk 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.20 +0,1

5 KOZIARSKI Grzegorz 87 AZS UG Gdańsk POM 6.09 +0,3 PK

6 SULEWSKI Krzysztof 93 KL Gdynia POM 5.63 +0,2

7 SOKOŁOWSKI Jakub 94 KL Gdynia POM 5.33 -0,1 PK

8 IZDEBSKI Marek 90 SKS Sokół Malbork POM 4.98 +0,1


100 m K


FINAŁ -0,5

1 WESOŁOWSKA Katarzyna 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.89

2 BARTOSZCZYK Dorota 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 13.65

FINAŁ A -0,5

1 MISCHKER EMILIA 93 GOKF Gdańsk 13.60

2 ZALAS Sandra 93 KL Gdynia 14.57

3 JEŻEWSKA Ewa 92 KL Gdynia 14.58

100 m K


Bieg 1/3 0,0

1 MISCHKER EMILIA 93 GOKF Gdańsk POM 13.12

2 BARTOSZCZYK Dorota 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 13.17

3 STRZYŻ Izabela 90 SKLA Sopot POM 13.39

4 BREZA Agnieszka 95 RKS Rumia POM 13.65 PK

5 SŁOWIKOWSKA Anna 89 WKS Flota Gdynia POM 13.82 PK

6 JEŻEWSKA Ewa 92 KL Gdynia POM 13.99

7 PSTRONGOWSKA Justyna 95 KL Gdynia POM 14.40 PK

Bieg 2/3 0,0

1 ROMANOWSKA Paulina 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.95

2 KUREK Małgorzata 91 LKS Ziemi Puckiej POM 13.26

3 LIPNICKA Magda 92 UKS I LO Viking Rumia POM 13.88

4 DETTLAFF Małgorzata 95 LKS Ziemi Puckiej POM 13.92 PK

5 PIELEŃ Magdalena 91 RKS Rumia POM 13.93

6 URBANIAK Monika 94 UKS Lipusz POM 13.96 PK

Bieg 3/3 0,0

1 WESOŁOWSKA Katarzyna 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.73

2 BŁAŻEK Weronika 96 GOKF Gdańsk POM 13.26 PK

3 NAKIELSKA Weronika 92 GOKF Gdańsk 13.47

4 PLISZKA Julia 90 KS Wda Świecie 13.94

5 SZYMAŃSKA Kinga 95 LKS Ziemi Puckiej 14.05 PK

6 ZALAS Sandra 93 KL Gdynia POM 14.23

200 m K

Bieg 1/1 -0,4



1 WESOŁOWSKA Katarzyna 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 26.04

2 BERKA Anna 92 AZS-UWM Olsztyn 26.49

3 ROMANOWSKA Paulina 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 27.14

4 CHOCIEJ Magdalena 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 27.31

5 STRZYŻ Izabela 90 SKLA Sopot POM 27.69

6 ZABOROWSKA Ewa 92 KS Wejher Wejherowo POM 28.22

7 MISLISZ Jagoda 93 LKS Ziemi Puckiej 29.51

400 m K


Bieg 1/3

1 KARCZMARCZYK Agnieszka 93 GOKF Gdańsk POM 59.84

2 BASIUKIEWICZ Martyna 93 AZS-AWFiS Gdańsk 60.18

3 KRÓLICKA Małgorzata 85 AZS-UWM Olsztyn 60.84 PK

4 NOWAK Agnieszka 91 UKS Bliza Władysławowo POM 61.25

5 JUSZCZAK Marta 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 61.34 PK

6 KUŹNICKA Martyna 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 61.47

7 ZAKRZEWSKA Dominika 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 62.08

Bieg 2/3

1 DAJEK Natalia 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 61.52

2 MISLISZ Weronika 91 LKS Ziemi Puckiej POM 62.30

3 TAS Adrianna 94 KKL Rodło Kwidzyn POM 63.75 PK

4 GRABIŃSKA Elżbieta 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 65.90

5 GROT Paulina 91 AZS-AWFiS Gdańsk 67.25

Bieg 3/3

1 KOSTYRKA Karolina 94 KKL Rodło Kwidzyn POM 63.90 PK

2 HANAS Anna 94 KKL Rodło Kwidzyn POM 64.37 PK

3 KONKOL Magda 93 SKLA Sopot POM 65.20

4 TORUŃCZAK Hanna 92 UKS I LO Viking Rumia POM 66.68

5 KOSIN Katarzyna 93 KKL Rodło Kwidzyn 68.37

6 MIECZKOWSKA Kamila 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 70.26

800 m K


1 SKAWIŃSKA Anna 93 GKS Żukowo POM 2:20.31

2 KAHS Natalia 92 UKS I LO Viking Rumia POM 2:22.73

3 KRASZKA Elżbieta 92 KKL Rodło Kwidzyn POM 2:45.87

1500 m K


1 JAKIMOWSKA Paulina 88 AZS-UWM Olsztyn 4:39.51 PK

2 ŻELEŹNIK Marlena 89 KL Lechia Gdańsk POM 4:41.55 PK

3 BARCEWICZ Marta 86 AZS-UWM Olsztyn 4:44.28 PK

4 KRAWCZYŃSKA Marta 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4:45.78 PK

5 JACKIEWICZ Monika 92 AZS-UWM Olsztyn 5:16.65

6 BEGER Karolina 92 LKS Zantyr Sztum 5:21.38

7 WARDA Martyna 92 AZS-UWM Olsztyn 5:22.50

8 KILISZEK Paulina 91 KKL Rodło Kwidzyn 5:41.60

PRZYGÓDZKA Angelika 88 AZS-UWM Olsztyn DNF PK

5000 m K


1 BRZÓZKA Klaudia 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 19:49.20

2 BUCHHOLC Karolina 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 20:06.42

3 SAWOSTIANIK Anna 91 MKS Truso Elbląg WMZ 20:47.49

10000 m chód K

1 KRAWCZUK Monika 88 KL Lechia Gdańsk POM 50:13,1 PK

5000 m chód K

1 ELLWARD Agnieszka 89 KL Lechia Gdańsk POM 26:00,1 PK

2 STASIEWICZ Marta 92 KS Konradia Priorytet Pocztowy 26:08,6

3 GARDOCKA Marta 92 KL Lechia Gdańsk POM 26:09,4

4 KOMIAŻYK Karolina 92 KL Lechia Gdańsk POM 28:10,2

5 ŻMUDZKA Agnieszka 91 KL Lechia Gdańsk POM 28:18,5

6 ROKITA Sandra 92 KL Lechia Gdańsk POM 30:26,1

Pchnięcie kulą K

1 RUTKOWSKA Agnieszka 92 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.21

2 BIENISZEWSKA Małgorzata 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 10.95

3 PRZYBYLSKA Andżelika 92 KKL Rodło Kwidzyn POM 10.95

4 MAJKA Natalia 93 AZS-AWFiS Gdańsk 9.16

5 SZYMAŃSKA Grażyna 93 MKS Sambor Tczew POM 8.63

Rzut oszczepem K

1 KĄKOL Marta 92 GKS Luzino 44.39

2 KOMUDA Agata 90 KKL Rodło Kwidzyn POM 42.47

3 MALINOWSKA Marta 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 39.04

4 CHYŁA Patrycja 93 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 38.82

5 CZARNOWSKA Ewa 91 KKL Rodło Kwidzyn POM 35.71

6 NAGÓRSKA Maria 91 MKS Sambor Tczew POM 35.19

7 ZIELIŃSKA Magdalena 93 KKL Rodło Kwidzyn POM 21.63

Rzut dyskiem K

1 DROZD Katarzyna 88 SKLA Sopot POM 38.24 PK

2 PRZYBYLSKA Andżelika 92 KKL Rodło Kwidzyn POM 34.12

3 GAJDAMOWICZ Paulina 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 33.97

4 KAMIŃSKA Magda 91 LKS Jantar Ustka 33.16

5 GROT Tatiana 92 AZS-AWFiS Gdańsk POM 31.51

Skok w dal K

1 KILIŃSKA Karolina 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.43 +0,3 PK

2 KAMIŃSKA Patrycja 89 MTS Junior Sopot POM 5.40 0,0 PK

3 MACHAŁA Alicja 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.33 +0,4

4 ZIELEZIŃSKA Ewelina 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.13 +0,2

5 KONKEL Karolina 92 UKS I LO Viking Rumia POM 4.97 -0,2

6 PIOTROWSKA Marika 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4.73 +0,2

7 NATKAŃSKA Alicja 92 MTS Junior Sopot POM 4.68 +0,2







©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna