Mityng Otwarcia Sezonu



Pobieranie 342.99 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar342.99 Kb.
Mityng Otwarcia Sezonu

Poznań, 30 kwietnia 2009

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/9 +1.5 16:52

1 BARANOWSKI Piotr 93-02-10 UKS AS Czempiń WLP 11.91

2 SKIBICKI Tomasz 93-02-17 LLKS Osowa Sień LBU 11.94

3 CHRAPEK Paweł 93-02-11 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 12.05

4 SZYMAŃSKI Jakub 92-03-04 MKS Baszta Szamotuły WLP 12.14

5 KOZA Damian 92-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 12.47

SPŁAWSKI Karol 93-01-06 MKL Gniezno WLP DNS

Bieg 2/9 +2.7 16:54

1 NOWAK Marcin 94-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 12.39

2 BĄK Maciej 93-04-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 12.45

3 SIEJAK Marcin 95-01-01 UKS AS Czempiń WLP 12.69

4 SZALCZYK Marek 95-05-04 UKS Przełaj Żerków WLP 13.00

5 MIŚ Bartosz 95-12-23 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 13.09

6 PERLACH Marcin 94-04-28 MKS Baszta Szamotuły WLP 13.10

7 RAKOWSKI Kamil 94-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 13.39

Bieg 3/9 +0.9 16:56

1 PABICH Tomasz 91-02-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 12.02

2 SKRZYPEK Jakub 94-01-11 UKS Olimp Duszniki WLP 12.21

3 FORNEJ Marcin 94-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 12.29

4 KUDERCZAK Tomasz 95-03-09 LUKS Orkan Środa WLP 12.33

5 LIPIECKI Tomasz 95-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 12.46

6 LUTHER Miłosz 92-04-09 MKS Baszta Szamotuły WLP 12.50

CELMER Paweł 91-09-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

Bieg 4/9 +2.2 16:59

1 ŻUREK Mateusz 93-10-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 11.84

2 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 87-09-04 AZS-AWF Poznań WLP 12.21

3 RUNOWSKI Jan 93-02-26 MKS Baszta Szamotuły WLP 12.26

4 NOWAK Mateusz 95-03-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 12.44

5 GRZELIŃSKI Paweł 94-01-01 UKS Achilles Leszno WLP 12.51

6 KUREK Wojciech 92-07-10 MKS Baszta Szamotuły WLP 12.56

GORZELAŃCZYK Jędrzej 91-10-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

KĘSY Mateusz 91-05-12 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

Bieg 5/9 +0.3 17:01

1 WILCZYŃSKI Mateusz 92-05-08 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 11.90

2 PERZ Grzegorz 91-08-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 12.03

3 BOCH Jakub 92-08-05 KS Gwardia Piła WLP 12.07

4 PODBIELSKI Aleksander 94-04-03 TS Olimpia Poznań WLP 12.21

5 FRĄSZCZAK Mateusz 91-07-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 12.24

6 KRYSZTOFIAK Mateusz 95-01-01 UKS Achilles Leszno WLP 12.88

SZCZUDLAK Mateusz 92-08-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

SOBCZAK Robert 93-01-01 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

Bieg 6/9 +0.9 17:04

1 KAWALA Michał 91-03-01 MKS Calisia Kalisz WLP 11.88 PB

2 RADECKI Marcin 92-04-20 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 12.00

3 TRZCIŃSKI Paweł 93-01-01 MKL Gniezno WLP 12.15

4 CZERNIAK Norbert 91-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 12.18

5 CHUDZIŃSKI Szymon 93-01-19 UKS Przełaj Żerków WLP 12.43

6 LIPOŃSKI Seweryn 90-02-24 TS Olimpia Poznań WLP 12.49

7 KARLIŃSKI Dawid 93-04-29 UKS Przełaj Żerków WLP 12.49

8 WIELIŃSKI Błażej 95-07-06 UKS Przełaj Żerków WLP 12.80

Bieg 7/9 +0.2 17:08

1 CHUDZICKI Kamil 91-01-01 AZS-AWF Poznań WLP 11.58

2 JASZCZAK Bogusz 91-06-13 UKS Achilles Leszno WLP 11.95

3 KURASZYK Kamil 91-04-24 UKS Achilles Leszno WLP 11.97

4 MAJER Marcin 91-06-24 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 12.04

5 LALA Krystian 90-01-05 KS Gwardia Piła WLP 12.23

6 NOWAK Patryk 94-07-18 UKS Przełaj Żerków WLP 12.34

KACZOCHA Marcin 77-09-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

EICHLER Adam 91-03-28 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS

Bieg 8/9 +1.7 17:11

1 BAUWENS Dennis 92-02-05 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 11.38

2 FERENS Cezary 92-08-27 KS Gwardia Piła WLP 11.52

3 WOJTKOWIAK Adrian 92-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 11.61

4 KACZMAREK Jarosław 90-05-04 MKS Baszta Szamotuły WLP 11.63

5 SZTUL Łukasz 91-03-21 UKS Achilles Leszno WLP 11.81

6 FRANKOWSKI Szymon 91-03-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 11.82

7 STEFANOWICZ Roman 90-04-03 TS Olimpia Poznań WLP 11.85

BONDALSKI Paweł 91-10-06 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS

Bieg 9/9 -0.5 17:16

1 DEREZIŃSKI Zachariasz 90-08-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 10.80

2 JARZYNA Piotr 90-09-19 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 11.40

3 WOJKIEWICZ Marcin 91-01-19 AZS-AWF Poznań WLP 11.42

4 KUĆ Wojciech 88-12-10 AZS Poznań WLP 11.51

5 WOLNIEWICZ Ireneusz 90-01-01 AZS Poznań WLP 11.58

6 MIKUŁA Eryk 92-09-21 LKS OSiR Pleszew WLP 11.60

7 GRAŚ Filip 92-01-28 KS Gwardia Piła WLP 11.74

DACH Mateusz 91-02-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

300 metrów mężczyzn

Bieg 1/9 19:11

1 SIEJAK Marcin 95-01-01 UKS AS Czempiń WLP 41.27

2 ADACH Damian 93-06-11 MKL Gniezno WLP 42.12

3 SZALCZYK Marek 95-05-04 UKS Przełaj Żerków WLP 43.00

4 PAWLAK Jakub 94-05-27 UKS Przełaj Żerków WLP 43.61

5 PERLACH Marcin 94-04-28 MKS Baszta Szamotuły WLP 43.86

6 WARZYCHA Andrzej 94-01-01 AZS Poznań WLP 44.36

7 LUTER Remigiusz 94-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 44.57

8 JESIOŁKIEWICZ Radosław 95-01-01 AZS Poznań WLP 51.46

Bieg 2/9 19:13

1 WILCZYŃSKI Mateusz 92-05-08 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 38.20

2 BARANOWSKI Piotr 93-02-10 UKS AS Czempiń WLP 39.30

3 JÓZEFIAK Dawid 93-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 40.55

4 KITTA Rafał 92-07-08 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 41.52

5 SPŁAWSKI Karol 93-01-06 MKL Gniezno WLP 44.21

SOKOWICZ Kamil 92-04-03 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS

SKIBICKI Tomasz 93-02-17 LLKS Osowa Sień LBU DNS

SZCZUDLAK Mateusz 92-08-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

Bieg 3/9 19:15

1 KAPELA Arkadiusz 89-06-23 AZS Poznań WLP 37.00

2 KACZMAREK Jarosław 90-05-04 MKS Baszta Szamotuły WLP 38.34

3 PABICH Tomasz 91-02-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 38.57

4 DOMINIAK Patryk 92-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 38.90

5 LATOSIŃSKI Piotr 92-01-01 MKS Calisia Kalisz WLP 39.00

6 SZYMAŃSKI Jakub 92-03-04 MKS Baszta Szamotuły WLP 39.83

ŁAGAN Radosław 90-01-01 AZS Poznań WLP DNS

Bieg 4/9 19:18

1 HOFMAN Michał 94-02-27 MKS Calisia Kalisz WLP 40.63 PB

2 RUNOWSKI Jan 93-02-26 MKS Baszta Szamotuły WLP 41.47

3 LIPIECKI Tomasz 95-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 41.70

4 GRZELIŃSKI Paweł 94-01-01 UKS Achilles Leszno WLP 41.83

5 ZYS Andrzej 94-02-01 LUKS Orkan Środa WLP 42.02

6 KRYSZTOFIAK Mateusz 95-01-01 UKS Achilles Leszno WLP 44.31

7 COFTA Michal 95-03-15 TS Olimpia Poznań WLP 47.33

Bieg 5/9 19:21

1 OWCZARZAK Łukasz 92-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 37.91

2 FRAŚ Andrzej 62-07-05 LUKS Orkan Środa WLP 39.51

3 MALEWSKI Paweł 93-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 40.22

4 PAWLAK Mikołaj 93-01-26 MKS Calisia Kalisz WLP 40.65 PB

5 DROŻDZYŃSKI Patryk 94-01-01 UKS Achilles Leszno WLP 41.15

6 WIELIŃSKI Błażej 95-07-06 UKS Przełaj Żerków WLP 41.78

7 LUTHER Miłosz 92-04-09 MKS Baszta Szamotuły WLP 41.96

8 KUREK Wojciech 92-07-10 MKS Baszta Szamotuły WLP 42.43

Bieg 6/9 19:23

1 STOLPNIEWSKI Cyryl 91-08-21 TS Olimpia Poznań WLP 37.64

2 ŻUREK Mateusz 93-10-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 38.62

3 CHUDZIŃSKI Szymon 93-01-19 UKS Przełaj Żerków WLP 39.50

4 KARLIŃSKI Dawid 93-04-29 UKS Przełaj Żerków WLP 39.83

5 FORNEJ Marcin 94-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 39.86

6 NOWAK Patryk 94-07-18 UKS Przełaj Żerków WLP 39.88

SOBCZAK Robert 93-01-01 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

Bieg 7/9 19:26

1 WOLNIEWICZ Ireneusz 90-01-01 AZS Poznań WLP 36.42

2 FRANKOWSKI Szymon 91-03-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 38.52

3 SKRZYPEK Jakub 94-01-11 UKS Olimp Duszniki WLP 38.80

4 KORCZYK Przemysław 92-02-29 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 39.08

5 LANGNER Wojciech 89-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 40.09

6 WOJTKOWIAK Adrian 92-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 40.30

MAJER Marcin 91-06-24 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

Bieg 8/9 19:29

1 MAĆKOWIAK Igor 93-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 36.14

2 JANIAK Michał 92-02-18 MKS Calisia Kalisz WLP 36.59 PB

3 BAUWENS Dennis 92-02-05 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 36.73

4 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 87-09-04 AZS-AWF Poznań WLP 36.81

5 PRABUCKI Hubert 89-01-01 AZS Poznań WLP 37.48

6 BONDALSKI Wojciech 90-04-15 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 37.56

7 DUDAR Michał 90-08-22 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 37.94

Bieg 9/9 19:32

1 WOLNIAK Adam 90-10-30 MKS Calisia Kalisz WLP 34.61 PB

2 PIĄTEK Norbert 86-11-17 PLKS Gwda Piła WLP 35.73

3 KUĆ Wojciech 88-12-10 AZS Poznań WLP 35.76

4 WESOŁOWSKI Marcin 91-06-30 MKL Gniezno WLP 35.94

5 BONDALSKI Paweł 91-10-06 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 36.11

6 JASZCZAK Bogusz 91-06-13 UKS Achilles Leszno WLP 36.39

7 FERENS Cezary 92-08-27 KS Gwardia Piła WLP 37.51

Bieg 10/9 19:20

1 PAWŁOWSKI Adam 92-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 34.21

2 MARCINKOWSKI Dawid 89-06-05 TS Olimpia Poznań WLP 34.70

3 KNIEFEL Bartosz 88-01-01 AZS-AWF Poznań WLP 35.64

4 BARANIAK Krzysztof 87-07-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 35.68

5 KRZEMIŃSKI Paweł 86-01-16 TS Olimpia Poznań WLP 36.17

6 CIEŚLAWSKI Bartosz 93-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 36.46

DEREZIŃSKI Zachariasz 90-08-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

600 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 17:51

1 CHRAPEK Paweł 93-02-11 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 1:29.30

2 KRAWCZYK Marcin 91-10-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1:32.83

3 LEONARCZYK Marek 92-03-08 niestowarzyszony 1:34.67 SB

4 MINGE Patryk 90-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 1:34.97

5 ANTKOWIAK Tomasz 94-01-06 UKS Przełaj Żerków WLP 1:35.19

6 JAKUBOWSKI Adrian 93-12-08 UKS AS Czempiń WLP 1:36.10

7 MAJUSIAK Adam 95-06-07 UKS Przełaj Żerków WLP 1:38.22

8 PAZERA Szymon 95-01-01 UKS AS Czempiń WLP 1:41.16

ŚLIWIŃSKI Patryk 93-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

KOZAK Krzysztof 90-05-01 UKS Junior Nietążkowo WLP DNS

DUTKIEWICZ Ziemowit 92-05-30 UKS AS Czempiń WLP DNS

CYMERLIK Adam 93-03-22 UKS AS Czempiń WLP DNS

Bieg 2/2 17:54

1 IDZIAK Michał 92-08-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1:21.68

2 SOBCZAK Michał 90-06-26 TS Olimpia Poznań WLP 1:23.67

3 STELMASZEWSKI Tomasz 91-09-29 TS Olimpia Poznań WLP 1:25.99

4 OLIWA Jakub 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 1:26.65

5 BĄKOWSKI Michał 91-01-10 niestowarzyszony 1:27.48 SB

6 PIOTROWIAK Marcin 94-05-23 UKS Achilles Leszno WLP 1:29.41

7 SKUBISZYŃSKI Wojciech 93-02-02 MKL Gniezno WLP 1:29.85

8 KLUPSCH Paweł 92-01-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 1:33.46

9 KUJAWA Szymon 92-01-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 1:38.14

WINIECKI Piotr 93-01-01 TS Olimpia Poznań WLP DNS

JASTRZĘBSKI Damian 94-09-15 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

GRZESIEK Michał 94-01-01 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

MIKOŁAJCZAK Hubert 95-01-20 LKS Sana Kościan WLP DNS

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 18:10

1 BANKIEWICZ Patryk 94-07-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 2:51.21

2 SOBCZYK Patryk 95-01-01 MKL Gniezno WLP 2:53.48

3 BZOWY Patryk 95-07-07 UKS Przełaj Żerków WLP 2:58.87

4 WALKOWIAK Konrad 94-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 3:06.93

5 BURDAJEWICZ Mateusz 94-06-07 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 3:07.80

6 MACIEJEWSKI Filip 95-06-20 TS Olimpia Poznań WLP 3:16.60

7 TOMCZAK Marcin 95-08-13 MKL Gniezno WLP 3:29.73

DASZKIEWICZ Marek 95-06-20 UKS AS Czempiń WLP DNS

ZALISZ Arkadiusz 94-01-07 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP DNS

ŚPIĄCZKA Paweł 94-08-11 UKS AS Czempiń WLP DNS

WALKOWIAK Dawid 94-11-08 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP DNS

Bieg 2/5 18:10

1 SZYMANOWSKI Krzysztof 93-11-01 LKS Sana Kościan WLP 2:43.19

2 KUŹNICKI Bartosz 93-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 2:43.92

3 KRYSTKOWIAK Adrian 93-11-29 UKS Achilles Leszno WLP 2:45.16

4 FRICZ Karol 92-11-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 2:48.67

5 GRZEŚKOWIAK Kornel 93-11-14 MKL Gniezno WLP 2:50.17

6 MIKOŁAJCZAK Hubert 96-01-01 LKS Sana Kościan WLP 3:05.63

7 PRUSAK Mateusz 92-09-30 MKL Gniezno WLP 3:19.82

8 TALIKADZE Łukasz 94-06-21 LKS Sana Kościan WLP 3:22.48

9 ZIÓŁKOWSKI Patryk 94-01-01 MKL Gniezno WLP 3:27.94

STASIAK Paweł 91-01-19 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

ŁUKASZEWSKI Krzysztof 94-01-01 MKL Gniezno WLP DNS

Bieg 3/5 18:16

1 PRZYBYLSKI Marcin 89-11-20 AZS-AWF Poznań WLP 2:41.51

2 LIPIŃSKI Bartosz 95-08-21 MKL Gniezno WLP 2:43.81

3 LEMAŃCZYK Mateusz 93-08-12 MKL Gniezno WLP 2:45.18

4 GRACZYK Adrian 88-04-29 AZS-AWF Poznań WLP 2:46.29

5 ZIÓŁKOWSKI Adrian 93-03-01 MKL Gniezno WLP 2:51.84

6 MARKIEWICZ Jędrzej 95-09-07 UKS AS Czempiń WLP 2:53.05

7 ZIELIŃSKI Łukasz 92-01-02 MKL Gniezno WLP 2:53.22

8 BOSY Daniel 89-01-01 LKS Sana Kościan WLP 2:58.58

9 SZCZEŚNIAK Maciej 92-01-01 MKL Gniezno WLP 2:59.90

10 WOJTCZAK Damian 94-01-27 UKS Przełaj Żerków WLP 3:02.80

11 OSIŃSKI Patryk 93-01-28 MKL Gniezno WLP 3:05.65

12 KONIECZKA Michał 94-02-15 UKS Przełaj Żerków WLP 3:05.86

13 BASZYŃSKI Remigiusz 94-02-12 UKS Przełaj Żerków WLP 3:09.12

14 ZIOMEK Krystian 96-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 3:13.07

GRZEŚKOWIAK Kornel 93-11-14 MKL Gniezno WLP DNS

ZAJĄC Mikołaj 94-08-31 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

Bieg 4/5 18:22

1 KONIECZEK Dawid 93-06-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 2:38.29

2 BYTNIEWSKI Szymon 91-03-06 TS Olimpia Poznań WLP 2:38.71

3 PIASKOWSKI Arkadiusz 93-09-07 UKS Olimp Duszniki WLP 2:38.74

4 ZARYCZNY Bartosz 92-04-30 MKL Gniezno WLP 2:40.57

5 KONIECZNY Adam 92-03-12 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 2:42.30

6 HAN Michał 93-05-16 MKL Gniezno WLP 2:44.76

7 JAGŁA Dawid 90-11-09 MKS Jarocin WLP 2:45.35

8 ROBAK Mateusz 93-02-06 UKS Przełaj Żerków WLP 2:46.04

9 KAPELA Paweł 90-03-15 MKL Gniezno WLP 2:46.45

10 LUTER Radosław 92-10-10 MKS Baszta Szamotuły WLP 2:46.91

11 MATYASZCZYK Marek 93-01-30 UKS Achilles Leszno WLP 2:47.63

12 ROBASZEK Paweł 87-05-12 AZS-AWF Poznań WLP 2:56.77

BAMBROWICZ Milosz 92-03-06 TS Olimpia Poznań WLP DNS

GÓRNY Miłosz 93-01-24 UKS Przełaj Żerków WLP DNS

KĘDZIERSKI Michał 92-12-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP DNS

Bieg 5/5 18:28

1 OSTROWSKI Artur 88-07-10 TS Olimpia Poznań WLP 2:24.41

2 DACKA Patryk 88-07-06 PLKS Gwda Piła WLP 2:26.28

3 MATUŁA Adam 83-11-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2:27.17

4 KACZMAREK Jakub 88-01-20 TS Olimpia Poznań WLP 2:29.97

5 TOMIAK Dariusz 91-04-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 2:31.90

6 PRĄDZYŃSKI Paweł 90-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 2:32.52

7 KOWALSKI Marcin 86-11-10 AZS Poznań WLP 2:33.30

8 STACHECKI Bartosz 90-06-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 2:38.09

9 LECHNIAK Hubert 86-10-01 AZS Poznań WLP 2:38.85

10 WUCKI Adrian 92-03-03 MKL Gniezno WLP 2:39.15

11 NAPIERAŁA Wojciech 92-03-06 TS Olimpia Poznań WLP 2:39.31

12 OLOBRY Maciej 89-07-16 AZS Poznań WLP 2:41.32

13 JABŁOŃSKI Bolesław 93-01-15 AZS Poznań WLP 2:41.35

ŻUBROWSKI Damian 89-08-07 LKS Maraton Turek WLP DNS

KOZŁOWSKI Jarosław 90-10-16 MKL Gniezno WLP DNS

KRAWCZYK Szymon 88-12-29 PLKS Gwda Piła WLP DNS

WIECZOREK Łukasz 86-09-22 ZLKL Zielona Góra LBU DNS

2000 metrów mężczyzn

Bieg 1/1 17:29

1 SZNURA Szymon 90-03-07 AZS Poznań WLP 5:22.77

2 KIERZEK Adam 89-05-30 TS Olimpia Poznań WLP 5:27.99

3 RAJCZAK Rafał 88-08-17 AZS Poznań WLP 5:30.54

4 GOLEC Tobiasz 91-04-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 5:37.95

5 RAJCZAK Jakub 91-12-07 AZS Poznań WLP 5:38.90

6 MAIK Mateusz 92-08-25 UKS AS Czempiń WLP 5:39.08

7 ŁUCYK Maciej 83-12-04 AZS-AWF Poznań WLP 5:46.03

8 KLONOWSKI Mateusz 86-04-01 AZS Poznań WLP 5:49.24

9 NOWAK Jakub 92-12-27 LKS Sana Kościan WLP 5:49.31

10 MATUSZCZAK Rafał 94-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 5:49.48

11 CHUDZICKI Adam 87-05-08 AZS-AWF Poznań WLP 5:51.09

12 STACHOWIAK Hubert 92-05-17 AZS Poznań WLP 5:54.33

13 HAMPEL Hubert 93-07-07 UKS AS Czempiń WLP 6:24.47

14 KULASIŃSKI Bartłomiej 93-09-01 LKS Sana Kościan WLP 6:55.76

SIKORA Artur 95-06-10 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

SKOWROŃSKI Sławomir 91-03-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

Międzyczasy

1000m 171 Rafał RAJCZAK 2:38.87

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 18:15

1 PLEWIŃSKI Adam 88-01-01 AZS Poznań WLP 12.41

I II III IV V VI

PLEWIŃSKI Adam 12.41 X X X 12.12 X

Pchnięcie kulą mężczyzn (6kg) j

FINAŁ 18:15

1 LALA Krystian 90-01-05 KS Gwardia Piła WLP 11.23

2 KOWALEC Sebastian 90-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 8.68

LALA Krystian 10.73 X 11.23 - - -

KOWALEC Sebastian 8.24 8.68 8.67 X 8.62 7.48

Pchnięcie kulą mężczyzn (5kg) jm

FINAŁ 18:15

1 KRYSTEK Michał 92-02-19 KS Gwardia Piła WLP 16.71

2 SKOTARCZAK Jakub 92-04-30 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 15.72

3 DZIĘCIOŁ Paweł 92-01-01 AZS Poznań 14.76

4 FERENS Cezary 92-08-27 KS Gwardia Piła WLP 12.41

5 SKOCZEK Michał 92-06-17 MKS Baszta Szamotuły WLP 10.43

6 BOCH Jakub 92-08-05 KS Gwardia Piła WLP 10.28

7 JASKUŁA Michał 93-03-09 MKS Baszta Szamotuły WLP 10.08

GRZEBYSZAK Damian 93-06-04 UKS Przełaj Żerków WLP DNS

I II III IV V VI

KRYSTEK Michał 16.71 16.62 x 16.05 x 16.48

SKOTARCZAK Jakub 14.72 14.86 X 15.33 15.72 15.40

DZIĘCIOŁ Paweł 14.37 14.16 x 13.18 x 14.76

FERENS Cezary 12.41 10.76 12.13 - - -

SKOCZEK Michał 10.00 10.33 10.27 x 10.26 10.43

BOCH Jakub X 10.28 X - - -

JASKUŁA Michał 9.71 9.38 9.41 9.70 8.58 10.08

Pchnięcie kulą mężczyzn (4kg) młodz

FINAŁ 18:15

1 GRZESIAK Rafał 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 8.96

DROŻDŻ Krzysztof 94-01-22 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

I II III IV V VI

GRZESIAK Rafał 8.96 7.17 8.08 8.19 8.04 8.05

Rzut oszczepem mężczyzn (700) jm

FINAŁ 18:05

1 NEFERMANN Adam 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 47.52

2 BOCIAN Hubert 93-08-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 43.69

3 ORŁOWSKI Norbert 93-01-01 UKS Sportowiec Borowo WLP 43.35

4 PISZCZ Jędrzej 93-01-01 UKS Sportowiec Borowo WLP 32.58

HENCZKE Hubert 93-02-16 UKS Olimp Duszniki WLP DNS

I II III IV V VI

NEFERMANN Adam x 47.03 47.52 x 45.76 x

BOCIAN Hubert x 39.59 43.16 43.69 41.03 39.76

ORŁOWSKI Norbert 42.03 43.35 35.72 42.64 40.51 33.53

PISZCZ Jędrzej 29.82 28.53 31.32 32.58 29.70 30.30

Rzut oszczepem mężczyzn (600) młodz

FINAŁ 17:00

1 PRZEWOŻNY Łukasz 95-03-07 UKS Olimp Duszniki WLP 46.90

2 CYBULSKI Filip 95-02-27 TS Olimpia Poznań WLP 36.37

3 MACIEJEWSKI Tomasz 94-02-12 MKS Juvenia Puszczykowo 24.91

I II III IV V VI

PRZEWOŻNY Łukasz x x 46.72 45.46 46.90 45.50

CYBULSKI Filip 31.98 35.07 36.37 35.85 36.02 34.00

MACIEJEWSKI Tomasz x 23.56 24.91 23.78 23.16 19.97

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ 18:05

1 DACH Mateusz 91-02-27 MKS Juvenia Puszczykowo 40.06

KOSENDIAK Aureliusz 80-07-02 AZS AM Wrocław DOL DNS

DACH Mateusz x x 40.06 x 33.80 x

Rzut dyskiem mężczyzn (1.5kg) jm

FINAŁ 16:45

1 KRYSTEK Michał 92-02-19 KS Gwardia Piła WLP 47.31

2 NIZIO Łukasz 92-01-13 UKS Olimp Duszniki WLP 45.07

3 DZIĘCIOŁ Paweł 92-01-01 AZS Poznań WLP 44.48

4 SKOTARCZAK Jakub 92-04-30 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 43.55

5 WOJCIECHOWSKI Krzysztof 93-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 24.41

I II III IV V VI

KRYSTEK Michał X X 44.42 47.31 46.96 X

NIZIO Łukasz 45.07 44.53 X X 42.70 x

DZIĘCIOŁ Paweł X X X 44.48 X 38.86

SKOTARCZAK Jakub 43.55 x 41.83 43.53 x 41.94

WOJCIECHOWSKI Krzysztof 24.41 22.72 23.65 23.45 23.96 x

Rzut dyskiem mężczyzn (1kg) młodz

FINAŁ 16:45

1 CYBULSKI Filip 95-02-27 TS Olimpia Poznań WLP 34.94

DROŻDŻ Krzysztof 94-01-22 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

I II III IV V VI

CYBULSKI Filip 29.32 X 31.00 29.92 34.94 26.83

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ 17:40

1 KARGULEWICZ Artur 89-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 2.04

2 BARSZCZEWSKI Tomasz 87-01-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań 2.00

3 JABŁOŃSKI Adam 89-04-25 AZS Poznań WLP 1.95

4 GOSCINIAK Marcin 89-04-22 TS Olimpia Poznań WLP 1.95

5 CZERNIAK Norbert 91-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1.85

6 BARTKOWIAK Dariusz 93-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 1.85

6 KITTA Rafał 92-07-08 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 1.85

8 KĘSY Mateusz 91-05-12 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1.85

9 GORZELAŃCZYK Jędrzej 91-10-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1.80

10 FRĄSZCZAK Mateusz 91-07-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 1.75

11 JANOWSKI Piotr 93-03-23 UKS Przełaj Żerków WLP 1.75

12 DALEKI Błażej 92-11-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 1.70

13 GĄSIOREK Maciej 92-10-01 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 1.60

155 160 165 170 175 180 185 190 195 200 204 208

KARGULEWICZ Artur - - - - - - o o xo xo xo xxx

BARSZCZEWSKI Tomasz - - - - - - o o o xo xxx -

JABŁOŃSKI Adam - - - - - - o xo o xxx - -

GOSCINIAK Marcin - - - - - - xxo o xxo xxx - -

CZERNIAK Norbert - - - - o o o xxx - - - -

BARTKOWIAK Dariusz - - - xo o o xo xxx - - - -

KITTA Rafał - - - o o xo xo xxx - - - -

KĘSY Mateusz - - - o xo xo xo xxx - - - -

GORZELAŃCZYK Jędrzej - - - o xo xo xxx - - - - -

FRĄSZCZAK Mateusz - o o o o xxx - - - - - -

JANOWSKI Piotr - o xo xo xxo xxx - - - - - -

DALEKI Błażej o o o xo xxx - - - - - - -

GĄSIOREK Maciej - xo xxx - - - - - - - - -

Rzut młotem mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 15:50

1 WIERCIOCH Michał 86-10-06 AZS-AWF Gorzów LBU 60.86

I II III IV V VI

WIERCIOCH Michał 58.55 X 60.52 X 59.71 60.86

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 17:31

1 LISEK Piotr 92-08-16 TS Olimpia Poznań WLP 4.10

ODLANICKI Nikodem 95-01-01 TS Olimpia Poznań WLP DNS

370 390 410 421

LISEK Piotr xo o o xxx

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 18:30

1 KURASZYK Kamil 91-04-24 UKS Achilles Leszno WLP 6.71

2 KAWALA Michał 91-03-01 MKS Calisia Kalisz WLP 6.63

3 GRAŚ Filip 92-01-28 KS Gwardia Piła WLP 6.35

4 BAUWENS Dennis 92-02-05 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 6.29

5 PERZ Grzegorz 91-08-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 6.28

6 LALA Krystian 90-01-05 KS Gwardia Piła WLP 6.02

7 WILCZYŃSKI Mateusz 92-05-08 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 5.82

8 BOCH Jakub 92-08-05 KS Gwardia Piła WLP 5.73

9 MAJER Marcin 91-06-24 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 5.48

10 TRZCIŃSKI Paweł 93-01-01 MKL Gniezno WLP 5.47

11 PAZERA Szymon 95-01-01 UKS AS Czempiń WLP 5.32

12 KOLARSKI Filip 92-04-12 MKS Baszta Szamotuły WLP 5.27

13 NOWAK Mateusz 95-03-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 5.23

14 SKIBICKI Tomasz 93-02-17 LLKS Osowa Sień LBU 5.17

15 PAWLAK Jakub 94-05-27 UKS Przełaj Żerków WLP 5.15

16 KOZA Damian 92-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 5.12

17 MIŚ Bartosz 95-12-23 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 5.08

18 NOWAK Jacek 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 4.73

19 RAKOWSKI Kamil 94-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 4.55

CELMER Paweł 91-09-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

KACZOCHA Marcin 77-09-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

BETKA Przemysław 91-01-01 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

I II III IV V VI

KURASZYK Kamil 6.42 6.39 6.61 x 6.71 6.58

0.0 0.0 0.0 -0.3 -1.0 +0.3

KAWALA Michał x 6.43 6.63 6.22 - -

-0.2 -0.5 0.0 -1.0 - -

GRAŚ Filip 6.35 6.35 6.33 6.27 6.30 x

-0.5 +0.8 0.0 -0.5 -0.2 +0.7

BAUWENS Dennis 6.02 5.85 5.80 5.70 6.29 -

-1.4 0.0 0.0 -0.1 -1.0 -

PERZ Grzegorz 6.00 5.93 6.22 6.23 6.23 6.28

-0.2 0.0 -0.1 -0.1 +0.6 -1.6

LALA Krystian 6.02 5.96 5.93 - - -

+0.2 +0.3 -0.1 - - -

WILCZYŃSKI Mateusz 5.82 5.36 5.41 - - -

-0.7 +0.7 0.0 - - -

BOCH Jakub - 5.67 5.73 5.66 x x

- +0.6 0.0 _+0.2 -0.3 -2.4

MAJER Marcin 5.03 5.48 5.43

-1.0 +0.3 0.0

TRZCIŃSKI Paweł 5.19 5.47 5.30

+0.7 0.0 0.0

PAZERA Szymon 5.32 3.95 -

0.0 0.0 -

KOLARSKI Filip 5.11 5.08 5.27

-0.2 0.0 0.0

NOWAK Mateusz 5.20 5.21 5.23

-0.9 +1.2 0.0

SKIBICKI Tomasz 4.86 5.17 5.07

-1.1 +0.7 0.0

PAWLAK Jakub 5.15 5.02 3.50

-2.7 +0.8 +0.3

KOZA Damian x 5.12 x

-0.1 0.0 +0.4

MIŚ Bartosz 5.08 x 5.05

-0.3 0.0 0.0

NOWAK Jacek x x 4.73

+0.6 -0.1 -0.2

RAKOWSKI Kamil 4.34 4.29 4.55

0.0 +0.8 +0.5

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

Bieg 1/9 0.8 15:57

1 PARULSKA Beata 95-09-23 TS Olimpia Poznań WLP 14.11

2 ŚWIETLIK Karolina 96-09-28 LUKS Orkan Środa WLP 14.15

3 ANDRZEJEWSKA Magdalena 95-08-24 TS Olimpia Poznań WLP 14.20

4 BOCIAN Dominika 95-09-19 UKS Przełaj Żerków WLP 14.24

5 KULSKA Aneta 95-08-02 TS Olimpia Poznań WLP 14.27

6 CHWALIŃSKA Daria 95-05-24 UKS Przełaj Żerków WLP 14.81

7 JACOSZEK Karolina 97-04-22 UKS Przełaj Żerków WLP 14.91

Bieg 2/9 -0.1 16:00

1 WYCISZKIEWICZ Patrycja 94-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 13.31

2 OKONOWSKA Kamila 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 14.19

3 BRZOZOWSKA Agnieszka 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 14.23

4 BOROWSKA Aleksandra 95-03-10 UKS Przełaj Żerków WLP 14.30

5 WYPYCHOWSKA Magdalena 94-05-17 UKS Przełaj Żerków WLP 14.47

6 BARANSKA Aleksandra 95-06-12 TS Olimpia Poznań WLP 14.84

7 BOROWSKA Alicja 95-03-10 UKS Przełaj Żerków WLP 14.92

Bieg 3/9 -2.1 16:03

1 ŚWIETLIK Dagmara 93-08-06 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 14.08

2 OLCZYK Marta 93-05-18 LLKS Osowa Sień LBU 14.38

3 ŻURAWICZ Klaudia 93-02-28 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 14.45

4 BOIŃSKA Agata 92-12-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 14.46

5 SERAFIN Aleksandra 94-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 15.38

6 MARCINIAK Martyna 93-08-22 UKS Achilles Leszno WLP 15.92

KRÓLAK Marta 93-01-11 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

JANISZEWSKA Karina 93-05-01 LLKS Osowa Sień LBU DNS

Bieg 4/9 -1.0 16:05

1 DOBA Dominika 92-10-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 14.23

2 PRZEGIĘTKA Agnieszka 92-05-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 14.29

3 ODWROT Aleksandra 92-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 14.48

4 KĘDZIORA Angelika 92-02-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 14.49

5 TOMASZEWICZ Joanna 92-01-15 MKS Baszta Szamotuły WLP 14.55

6 MACIOSZEK Weronika 92-01-28 MKL Gniezno WLP 14.75

7 MANIA Monika 92-10-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 14.75

8 MALINOWSKA Renata 92-05-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 14.88

Bieg 5/9 -0.5 16:10

1 MAJORCZYK Monika 94-04-22 MKS Baszta Szamotuły WLP 13.77

2 POLOCH Ewa 95-03-09 UKS Achilles Leszno WLP 14.08

3 POLOCH Martyna 95-03-09 UKS Achilles Leszno WLP 14.11

4 ORŁOWSKA Karolina 96-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 14.21

5 DĄBROWSKA Martyna 95-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 14.27

6 KRAJEWSKA Natasza 96-01-12 LUKS Orkan Środa WLP 14.42

7 PIECZYŃSKA Karolina 96-03-03 LUKS Orkan Środa WLP 14.70

Bieg 6/9 -0.4 16:13

1 GAUDYN Weronika 92-01-01 SKS Kusy Kraków MLP 12.95

2 KWAPICH Dominika 94-08-11 MKL Gniezno WLP 13.57

3 MACIEJEWSKA Natalia 94-01-13 LUKS Orkan Środa WLP 13.60

4 MOTUZNA Joanna 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 13.77

5 JANKOWSKA Klaudia 92-06-06 MKS Calisia Kalisz WLP 13.83

6 OLEJNICZAK Barbara 94-11-29 UKS Achilles Leszno WLP 14.16

7 CHERUBIN Magdalena 92-04-21 MKS Calisia Kalisz WLP 14.61

Bieg 7/9 0.3 16:00

1 SOBIESKA Agnieszka 93-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 13.56

2 WOŁODKIEWICZ Karolina 94-01-26 TS Olimpia Poznań WLP 13.75

3 UŁASIK Natalia 94-02-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 13.85

4 NIEMCZAL Karolina 94-10-02 UKS Achilles Leszno WLP 13.86

5 LIKE Katarzyna 94-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 14.03

6 GORGOLEWSKA Joanna 92-03-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 14.05

7 WOLSZTYNIAK Olga 92-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 14.67

KACZMAREK Sandra 93-01-01 LUKS Orkan Środa WLP DNS

Bieg 8/9 -2.2 16:00

1 BAJKO Anna 90-08-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 13.42

2 CICHOWLAS Paulina 94-08-05 LUKS Orkan Środa WLP 13.68

3 PAWLAK Katarzyna 92-07-20 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 13.96

4 ANTKOWIAK Magdalena 91-05-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 14.05

5 ADAMSKA Anna 91-02-12 AZS Poznań WLP 14.17

6 MIELCAREK Karolina 93-04-23 MKL Gniezno WLP 14.44

7 GORZELAŃCZYK Agata 93-01-01 UKS Przełaj Żerków WLP 14.45

8 SPITALNIAK Natalia 92-05-18 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 14.47

Bieg 9/9 -0.4 16:30

1 WOLANIN Agnieszka 91-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 13.23

2 WOJCIECHOWSKA Patrycja 90-05-05 AZS Poznań WLP 13.33

3 KORPIK Julita 94-01-21 UKS Olimp Duszniki WLP 13.42

4 GORAJ Kamila 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 13.55

5 ROCHOWIAK Olga 92-03-26 UKS Achilles Leszno WLP 13.62

6 MATYLA Jagoda 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 13.69

7 GOŚCINIAK Magdalena 93-01-22 UKS Przełaj Żerków WLP 13.70

8 JAZDOŃCZYK Anna 94-05-14 UKS Achilles Leszno WLP 13.73

Bieg 10/9 -0.5 16:35

1 CHAŁUPKA Daria 90-01-01 AZS-AWF Poznań WLP 13.19

2 DZIATKOWIAK Anna 93-07-06 UKS Achilles Leszno WLP 13.35

3 DITTMER Marta 91-01-10 PLKS Gwda Piła WLP 13.40

4 SUCHANECKA Klaudia 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 13.49

5 NOWICKA Magdalena 92-09-03 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 13.51

6 ODLANICKA Wiktoria 93-05-28 AZS Poznań WLP 13.63

7 PERLACH Natalia 92-06-15 MKS Baszta Szamotuły WLP 14.27

8 NAPIERAŁA Dorota 91-03-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 14.37

Bieg 11/9 -1.1 16:00

1 KIĄCA Magdalena 90-05-22 UKS Junior Nietążkowo WLP 12.83

2 RYBARCZYK Zuzanna 94-01-01 AZS Poznań WLP 13.00

3 ROSIAK Ewa 91-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 13.06

4 JAGACIAK Anna 90-02-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 13.07

5 OCHELSKA Natalia 92-04-18 AZS Poznań WLP 13.29

6 GWIAZDOWSKA Żaneta 93-01-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 13.46

7 ŚWIETLIK Sonia 92-05-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 13.53

8 JANIAK Martyna 92-02-15 MKS Calisia Kalisz WLP 14.16

300 metrów kobiet

Bieg 1/9 18:37

1 DZIUBAK Paulina 96-07-06 MKL Gniezno WLP 48.21

2 BOROWSKA Alicja 95-03-10 UKS Przełaj Żerków WLP 48.87

3 SYGNECKA Weronika 96-01-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 49.30

4 CHWALIŃSKA Daria 95-05-24 UKS Przełaj Żerków WLP 49.59

5 RUSKOWIAK Sara 95-12-07 UKS Sportowiec Borowo WLP 51.88

6 JACOSZEK Karolina 97-04-22 UKS Przełaj Żerków WLP 52.44

7 WASEK Magdalena 95-11-07 UKS Sportowiec Borowo WLP 53.97

8 WOJCIECHOWSKA Joanna 95-09-13 UKS Sportowiec Borowo WLP 54.27

Bieg 2/9 18:39

1 WOŁODKIEWICZ Karolina 94-01-26 TS Olimpia Poznań WLP 46.00

2 WYPYCHOWSKA Magdalena 94-05-17 UKS Przełaj Żerków WLP 47.76

3 BOROWSKA Aleksandra 95-03-10 UKS Przełaj Żerków WLP 49.10

4 BUCHERT Julia 94-05-08 UKS Sportowiec Borowo WLP 50.04

5 WALKOWIAK Anna 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 50.18

6 BILSKA Klaudaia 94-12-01 UKS Sportowiec Borowo WLP 50.89

7 PIECHOWIAK Dominika 94-07-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 52.18

WARYCH Aneta 94-01-01 AZS Poznań WLP DNS

Bieg 3/9 18:41

1 ŚWIETLIK Dagmara 93-08-06 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 43.46

2 OLCZYK Marta 93-05-18 LLKS Osowa Sień LBU 46.95

3 BŁOCH Ania 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 47.62

4 WIŚNIEWSKA Agata 94-01-01 AZS Poznań WLP 50.43

RENKE Weronika 94-01-01 AZS Poznań WLP DNS

BILSKA Martyna 93-02-27 UKS Sportowiec Borowo WLP DNS

JANISZEWSKA Karina 93-05-01 LLKS Osowa Sień LBU DNS

Bieg 4/9 18:44

1 DOBA Dominika 92-10-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 45.87

2 MOTUZNA Joanna 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 46.19

3 ROSZKOWIAK Angelika 93-01-01 MKL Gniezno WLP 46.42

4 CHMIELEWSKA Martyna 93-01-27 MKL Gniezno WLP 48.97

5 KASPRZAK Aleksandra 93-01-01 UKS Sportowiec Borowo WLP 50.73

6 PYDZIŃSKA Katarzyna 93-01-01 AZS Poznań WLP 52.39

BOIŃSKA Agata 92-12-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

Bieg 5/9 18:46

1 WOLANIN Agnieszka 91-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 44.13

2 WOLSZTYNIAK Olga 92-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 47.67

3 KĘDZIORA Angelika 92-02-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 47.70

4 ODWROT Aleksandra 92-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 47.77

5 PANEK Angelika 89-04-20 AZS Poznań WLP 48.09

6 KULWIŃSKA Monika 93-03-23 MKL Gniezno WLP 55.95

MACIOSZEK Weronika 92-01-28 MKL Gniezno WLP DNS

Bieg 6/9 18:48

1 OCHELSKA Natalia 92-04-18 AZS Poznań WLP 45.94

2 ŻURAWICZ Klaudia 93-02-28 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 46.19

3 TOMASZEWICZ Joanna 92-01-15 MKS Baszta Szamotuły WLP 47.88

4 WIESIOLEK Milena 94-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 48.95

5 MANIA Monika 92-10-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 49.55 PB

6 PERLACH Natalia 92-06-15 MKS Baszta Szamotuły WLP 50.09

7 JAKUBIAK Zuzanna 93-08-21 UKS Sportowiec Borowo WLP 50.93

Bieg 7/9 18:51

1 POLOCH Martyna 95-03-09 UKS Achilles Leszno WLP 46.01

2 POLOCH Ewa 95-03-09 UKS Achilles Leszno WLP 46.35

3 ICIEK Sandra 92-04-06 TS Olimpia Poznań WLP 46.85

4 PRZEGIĘTKA Agnieszka 92-05-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 46.92

5 PACH Barbara 95-11-06 TS Olimpia Poznań WLP 48.07

6 LIS Agnieszka 94-08-28 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 48.81

Bieg 8/9 18:53

1 MATYLA Jagoda 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 44.14

2 MAJORCZYK Monika 94-04-22 MKS Baszta Szamotuły WLP 44.34

3 ADAMSKA Anna 91-02-12 AZS Poznań WLP 45.25

4 MAJEWSKA Monika 94-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 45.88

5 OLEJNICZAK Barbara 94-11-29 UKS Achilles Leszno WLP 46.92

6 ROSPENDA Paulina 93-08-14 AZS Poznań WLP 47.41

7 PIOTROWICZ Małgorzata 93-01-01 UKS Sportowiec Borowo WLP 47.65

Bieg 9/9 18:55

1 GORAJ Kamila 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 43.73

2 ODLANICKA Wiktoria 93-05-28 AZS Poznań WLP 43.83

3 ANTKOWIAK Magdalena 91-05-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 44.31

4 KWAPICH Dominika 94-08-11 MKL Gniezno WLP 44.96

5 CZYŻEWSKA Agata 94-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 47.12

6 NIEWCZYK Paulina 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 47.93

MAZURCZAK Anna 94-03-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

Bieg 10/9 18:58

1 WYCISZKIEWICZ Patrycja 94-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 41.97

2 RYBARCZYK Zuzanna 94-01-01 AZS Poznań WLP 42.87

3 WOJCIECHOWSKA Patrycja 90-05-05 AZS Poznań WLP 43.18

4 NIEMCZAL Karolina 94-10-02 UKS Achilles Leszno WLP 44.08

5 WACŁAWIK Wiktoria 92-04-21 AZS Poznań WLP 44.23

6 DZIATKOWIAK Anna 93-07-06 UKS Achilles Leszno WLP 44.40

7 REŚLIŃSKA Anna 89-05-20 MKS Calisia Kalisz WLP 45.24

Bieg 11/9 19:00

1 OPOŃ Martyna 91-09-12 AZS Poznań WLP 39.91

2 KIĄCA Magdalena 90-05-22 UKS Junior Nietążkowo WLP 41.52

3 DOLACIŃSKA Aleksandra 91-07-13 MKS Calisia Kalisz WLP 41.84

4 ŚWIETLIK Sonia 92-05-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 42.61

5 PAWLAK Katarzyna 92-07-20 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 44.63

6 GOŚCINIAK Magdalena 93-01-22 UKS Przełaj Żerków WLP 44.69

KRAWCZYK Karolina 91-01-12 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS

600 metrów kobiet

Bieg 1/3 17:35

1 NOWAK Aleksandra 00-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 1:54.88

2 KLIMACKA Weronika 96-08-16 MKL Gniezno WLP 1:55.94

3 ZIELIŃSKA Adrianna 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 1:57.06

4 PIOTROWSKA Klaudia 92-02-29 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1:58.27

5 TAJCHERT Jagoda 96-10-05 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 1:59.27

6 ŚRODA Weronika 95-01-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 2:00.30

7 STAWICKA Izabela 95-03-23 UKS Przełaj Żerków WLP 2:00.98

8 DURKA Marika 95-02-11 UKS Achilles Leszno WLP 2:05.54

9 KATARZYNA Grabowska 94-05-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 2:09.44

RÓŻAŃSKA Anita 95-07-14 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS

ZIELIŃSKA Sandra 93-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP DNS

Bieg 2/3 17:35

1 GALANT Martyna 95-01-01 MKL Gniezno WLP 1:43.30

2 PRZEWOZNA Karolina 94-10-12 UKS Olimp Duszniki WLP 1:48.60

3 KANIEWSKA Róża 91-07-21 MKS Calisia Kalisz WLP 1:51.43 PB

4 WACHOWIAK Patrycja 94-03-01 UKS Achilles Leszno WLP 1:55.25

5 MATYJA Marta 93-02-04 LKS Sana Kościan WLP 1:56.65

6 STACHOWIAK Sandra 93-02-17 LKS Sana Kościan WLP 1:59.19

SOBOLEWSKA Agnieszka 91-11-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

PUCHAŁA Marcelina 91-01-15 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

GUZEK Karina 93-08-06 UKS AS Czempiń WLP DNS

MODER Agnieszka 92-01-07 UKS AS Czempiń WLP DNS

STAWICKA Marita 94-01-01 LUKS Orkan Środa WLP DNS

Bieg 3/3 17:47

1 KOŁACKA Malgorzata 93-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 1:39.93

2 MATYSIAK Katarzyna 88-12-21 AZS Poznań WLP 1:43.14

3 MATYSIAK Anna 88-12-21 AZS Poznań WLP 1:43.21

4 KRYSIAK Julia 93-10-25 LKS Sana Kościan WLP 1:44.00

5 STRÓŻYŃSKA Natalia 94-05-13 LKS Sana Kościan WLP 1:45.97

6 WAREŃCZAK Agnieszka 88-10-23 AZS Poznań WLP 1:48.39 PB

7 WOJCIESZAK Katarzyna 93-01-01 UKS Achilles Leszno WLP 1:51.85

8 STRANC Karolina 93-06-10 MKL Gniezno WLP 1:52.55

9 TYLL Agnieszka 90-01-01 AZS-AWF Poznań WLP 1:55.48

JAWORSKA Natalia 94-02-08 MKL Gniezno WLP DNS

OLEJNIK Justyna 93-01-20 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNF

1000 metrów kobiet

Bieg 1/1 17:58

1 SZENK Marta 80-05-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2:51.65

2 KRUCHOWSKA Patrycja 89-02-28 AZS Poznań WLP 2:55.68

3 SKRZYPCZAK Karolina 93-08-02 LKS Sana Kościan WLP 3:03.91

4 PAWŁOWSKA Marika 93-07-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 3:04.48

5 KONIECZEK Alicja 94-11-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 3:06.68

6 GRZEŚ Krystyna 94-04-10 KS Energetyk Poznań WLP 3:06.96

7 GAJEWSKA Paula 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 3:08.91

8 OBARSKA Katarzyna 94-05-02 TS Olimpia Poznań WLP 3:12.39

9 ŁUCZAK Małgorzata 92-12-08 AZS-AWF Poznań WLP 3:13.74

10 PAPIEŻ Justyna 91-12-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 3:16.36

11 MIESZCZAK Katarzyna 92-01-27 MKL Gniezno WLP 3:23.36

12 BUDNER Anna 96-11-03 KS Energetyk Poznań WLP 3:25.02

13 LUDWICZAK Patrycja 91-11-09 MKL Gniezno WLP 3:25.64

14 ZIELONKA Marta 92-01-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 3:26.42

15 WAWRZASZEK Ola 94-01-21 KS Energetyk Poznań WLP 3:27.07

16 ZIELINSKA Krystyna 95-06-06 UKS Przełaj Żerków WLP 3:40.17

KAŹMIERCZAK Katarzyna 92-05-02 UKS AS Czempiń WLP DNS

GRZELAK Maria 90-05-09 MKL Gniezno WLP DNS

2000 metrów kobiet

Bieg 1/1 17:18

1 LIPIECKA Agnieszka 93-06-14 AZS Poznań WLP 6:28.55

2 PŁACZEK Lena 91-11-22 AZS Poznań WLP 6:31.25

3 LIPIECKA Angelika 93-06-14 AZS Poznań WLP 6:39.95

4 STEFAŃSKA Angelika 93-06-18 AZS Poznań WLP 6:45.33

5 PINIARSKA Ewelina 92-12-17 MKL Gniezno WLP 6:47.64

6 MARCINIAK Paulina 91-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 7:39.16

7 DAJEWSKA Marta 90-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 7:39.76

8 MUNIAK Karolina 91-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 8:00.34

1000m 161 Lena PŁACZEK 3:14.30

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

FINAŁ 16:37

1 MALUŚKIEWICZ Agnieszka 89-03-18 AZS Poznań WLP 14.15

2 TOMCZAK Dominika 91-07-28 MKS Baszta Szamotuły WLP 12.83

3 SOJKA Joanna 91-04-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 10.41

4 FRICZ Katarzyna 93-04-16 MKS Baszta Szamotuły WLP 10.26

5 WIERNICKA Martyna 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 10.01

6 LEŚNIEWSKA Agata 92-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 6.96

7 ŁAWNICZAK Michalina 93-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 6.49

BARSZCZEWSKA Ewelina 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

BAJKO Anna 90-08-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

KRÓLAK Marta 93-01-11 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP DNS

WOJTKOWIAK Karolina 94-06-12 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP DNS

I II III IV V VI

MALUŚKIEWICZ Agnieszka 13.79 14.07 14.15 13.90 X 13.46

TOMCZAK Dominika 12.18 11.88 12.28 12.29 X 12.83

SOJKA Joanna 9.49 9.44 9.40 9.36 X 10.41

FRICZ Katarzyna 9.59 9.79 X 9.60 10.26 9.26

WIERNICKA Martyna 8.81 9.75 9.92 8.99 X 10.01

LEŚNIEWSKA Agata 6.71 6.70 6.92 6.50 6.96 6.80

Pchnięcie kulą kobiet (3kg) młodz

FINAŁ 16:37

1 MALINOWSKA Renata 92-05-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 8.64

2 STANKOWIAK Karolina 94-01-02 LKLA Krokus Astroma Leszno 8.12

3 DOLIŃSKA Marta 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 8.07

4 RYBKA Magda 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 7.52

I II III IV V VI

MALINOWSKA Renata - - X X 8.64 7.56

STANKOWIAK Karolina 7.84 8.12 6.84 7.27 7.62 7.13

DOLIŃSKA Marta 7.39 7.68 7.25 8.07 7.82 7.27

RYBKA Magda 6.43 7.07 6.80 7.11 7.12 7.52

Rzut oszczepem kobiet (600)

FINAŁ 17:00

1 MAKOWSKA Marta 92-12-21 UKS Olimp Duszniki WLP 43.56

2 NOWAK Monika 91-02-25 MKS Baszta Szamotuły WLP 41.93

3 NOWAK Izabela 91-08-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 40.96

4 BARSZCZEWSKA Ewelina 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 37.39

5 MONCZAK magdalena 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 35.59

6 KACZMAREK Klaudia 91-08-21 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 32.11

7 STANKOWIAK Karolina 94-01-02 LKLA Krokus Astroma Leszno 27.74

8 WIECZOREK Karolina 93-02-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 24.11

9 SZLAFKA Magdalena 94-08-17 UKS Sportowiec Borowo WLP 23.88

10 MICHALSKA Małgorzata 93-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 23.60

11 BARANOWSKA Marta 94-01-01 UKS AS Czempiń WLP 23.56

12 ROTHE Katarzyna 92-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 22.92

13 NOWAK Marta 94-03-23 UKS Sportowiec Borowo WLP 18.99

14 PIECZYŃSKA Katarzyna 94-03-16 UKS AS Czempiń WLP 17.98

WOJTKOWIAK Karolina 94-06-12 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP DNS

I II III IV V VI

MAKOWSKA Marta 37.44 37.49 39.92 41.14 42.38 43.56

NOWAK Monika 33.33 34.57 41.93 X 40.27 39.41

NOWAK Izabela 33.96 36.31 36.92 37.16 40.96 40.88

BARSZCZEWSKA Ewelina X 31.68 32.41 30.38 37.39 X

MONCZAK magdalena 24.27 35.59 32.85 31.18 27.86 33.07

KACZMAREK Klaudia 24.78 24.02 27.63 31.25 32.11 26.94

STANKOWIAK Karolina 23.63 24.23 27.74 25.40 22.56 25.57

WIECZOREK Karolina 23.19 24.11 X X X 22.82

SZLAFKA Magdalena X 23.88 X - - -

MICHALSKA Małgorzata 23.09 21.87 23.60 - - -

BARANOWSKA Marta 23.47 23.56 X - - -

ROTHE Katarzyna 22.79 X 22.92 - - -

NOWAK Marta X X 18.99 - - -

PIECZYŃSKA Katarzyna 13.70 17.74 17.98 - - -

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

FINAŁ 18:25

1 SOJKA Joanna 91-04-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 36.96

2 CHMARA Aleksandra 92-03-28 AZS Poznań WLP 28.49

3 STRÓŻYK Katarzyna 91-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 28.12

4 TOMCZAK Dominika 91-07-28 MKS Baszta Szamotuły WLP 25.00

5 FRICZ Katarzyna 93-04-16 MKS Baszta Szamotuły WLP 20.25

6 ŁAWNICZAK Michalina 93-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 19.63

7 DOLIŃSKA Marta 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 15.92

8 MATUSIAK Edyta 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 15.57

I II III IV V VI

SOJKA Joanna X 32.88 33.80 36.96 36.55 X

CHMARA Aleksandra 24.05 X 28.26 28.49 X X

STRÓŻYK Katarzyna 26.53 25.32 28.12 27.60 25.98 28.01

TOMCZAK Dominika 23.20 23.12 23.22 23.39 25.00 23.11

FRICZ Katarzyna X 18.50 20.25 17.70 X 18.96

ŁAWNICZAK Michalina X 17.35 X 19.63 18.58 18.49

DOLIŃSKA Marta 15.45 15.10 15.31 15.56 X 15.92

MATUSIAK Edyta X 13.69 X 15.57 X 13.94

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ 18:30

1 CICHOWLAS Paulina 94-08-05 LUKS Orkan Środa WLP 1.55

2 NITEK Weronika 92-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 1.50

3 CHUDAK Izabela 91-06-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1.50

4 FRAŚ Katarzyna 94-01-01 LUKS Orkan Środa WLP 1.45

5 NOWAKOWSKA Paulina 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 1.45

6 BRZOZOWSKA Aleksandra 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 1.40

7 JĘDROSZKA Katarzyna 91-12-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 1.35

8 UŁASIK Natalia 94-02-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 1.30

STASIŁOWICZ Anna 95-06-27 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP DNS

HORYZA Martyna 91-02-23 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

130 135 140 145 150 155 160

CICHOWLAS Paulina o o o o o o xxx

NITEK Weronika - - o o o xxx

CHUDAK Izabela - - o o xxo xxx

FRAŚ Katarzyna o o o o xxx

NOWAKOWSKA Paulina o o xo xo xxx

BRZOZOWSKA Aleksandra xo o xo xxx

JĘDROSZKA Katarzyna o o xxx

UŁASIK Natalia o xxx

Rzut młotem kobiet (4kg)

FINAŁ 15:50

1 FILIPKOWSKA Alicja 87-04-15 AZS-AWF Poznań WLP 52.03

2 GÓRSKA Karolina 92-12-28 UKS Achilles Leszno WLP 47.05

3 KRYSTEK Barbara 93-01-09 UKS Achilles Leszno WLP 43.52

4 GRUSZECZKA Agata 92-08-04 UKS Achilles Leszno WLP 41.40

I II III IV V VI

FILIPKOWSKA Alicja 52.03 50.00 X 49.97 X X

Skok o tyczce kobiet

FINAŁ 17:00

1 KIERZEK Edyta 94-01-01 TS Olimpia Poznań WLP 2.31

2 NOWICKA Klaudia 92-05-04 TS Olimpia Poznań WLP 2.15

195 205 215 225 231 241

KIERZEK Edyta o o o xxo xo xxx

NOWICKA Klaudia o o o xxx

Skok w dal kobiet

FINAŁ 16:45

1 SUCHANECKA Klaudia 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 5.26

2 ROSIAK Ewa 91-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 5.13

3 KORPIK Julita 94-01-21 UKS Olimp Duszniki WLP 4.98

4 GORAJ Kamila 93-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 4.93

5 SOBIESKA Agnieszka 93-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 4.83

6 NAPIERAŁA Dorota 91-03-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 4.82

7 JANIAK Martyna 92-02-15 MKS Calisia Kalisz WLP 4.82

8 BOCIAN Dominika 95-09-19 UKS Przełaj Żerków WLP 4.63

9 OKONOWSKA Kamila 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 4.63

10 MOSZAK Patrycja 93-12-14 UMKS Iskra Wolsztyn 4.47

11 BRZOZOWSKA Agnieszka 95-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 4.41

12 MYSTKOWSKA Marta 94-01-01 LLKS Osowa Sień LBU 4.30

13 CZYRNIAŃSKA Katarzyna 93-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP 4.26

14 KUPŚ Weronika 94-04-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 4.12

MACIEJEWSKA Natalia 94-01-13 LUKS Orkan Środa WLP DNS

BAJKO Anna 90-08-04 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

CHERUBIN Magdalena 92-04-21 MKS Calisia Kalisz WLP NM

GWIAZDOWSKA Żaneta 93-01-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP DNS

I II III IV V VI

SUCHANECKA Klaudia 5.26 5.00 - 4.58 4.41 -

-1,5 -2,6 -0,5 -0,6

ROSIAK Ewa 5.13 5.09 X - - -

-1,9 -1,3 -0,9

KORPIK Julita 4.98 4.86 - 4.78 - 4.55

-1,3 +0,7 -1,3 -0,8

GORAJ Kamila 4.90 4.73 - 4.93 4.88 4.83

+0,4 -1,2 -1,2 -1,6 -1,2

SOBIESKA Agnieszka 4.53 - 4.74 4.02 4.31 4.83

-0,7 -0,6 -1,9 -0,9 -0,5

NAPIERAŁA Dorota 4.63 - 4.81 4.65 4.81 4.82

0,0 - -2,0 - -1,3 -1,1

JANIAK Martyna X X 4.82 - - -

0,0 +0,2 -2.6

BOCIAN Dominika 4.47 4.52 4.63 4.59 4.56 4.58

+0,6 -1,0 -3,2 -0,1 -0,7 -0,4

OKONOWSKA Kamila 4.38 4.63 3.94 - - -

-1,4 0,0 -0,1

MOSZAK Patrycja 4.47 4.40 4.35 - - -

+0.3 -0.1 -0.8

BRZOZOWSKA Agnieszka 4.41 4.27 4.20 - - -

+0,8 -1,1 +0,7

MYSTKOWSKA Marta X 4.30 4.21 - - -

-1,6 0,0 -0,8

CZYRNIAŃSKA Katarzyna 4.26 4.16 4.21 - - -

+0,3 -0,7 -1,2

KUPŚ Weronika 4.12 X X - - -



+0,4

CHERUBIN Magdalena - X X


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna