Nazwa imprezy 35. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego „Kamex



Pobieranie 21.4 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar21.4 Kb.
Oficjalny komunikat 
35. Noteckiego Półmaratonu im. Józefa Nojiego – „Kamex”

Nazwa imprezy – 35. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego – „Kamex” 


Data – 3 sierpnia 2014 roku 
Trasa – Pęckowo (miejsce urodzenia Józefa Nojiego) – Drawsko – Krzyż Wlkp. – Wieleń (Stadion Miejski im. Józefa Nojiego) 
Temperatura powietrza – 32°C 
Startujących – 142 zawodników, w tym 28 kobiet; ukończyło 140 zawodników, w tym 27 kobiet 
Sędzia główny – Henryk Szymczak 
Dyrektor biegu – Marian Namerła 
Organizator – Wieleńskie Stowarzyszenie Sportowe im. Józefa Nojiego w Wieleniu 
Sponsor strategiczny – PPHU „Kamex” z Wielenia

BIEGACZE: 
1. Mykola Iukhymchuk – Łuck, Ukraina – 18 – 1985 – M18-29 – 1 – 1,14,04
2. Maksim Yushchanka – Białoruś – 23 – 1980 – M18-29 – 2 – 1,14,23
3. Ilya Slavenski – Gomel Leszno – 72 – 1984 – M30-39 – 1 – 1,15,22
4. Yuriy Blahodir – Finisz Kalisz – 46 – 1981 – M30-39 – 2 – 1,15,41
5. Marcin Zagórny – Sport Team Radnica – 5 – 1988 – M18-29 – 3 – 1,17,15
6. Adrian Graczyk – Drużynowa Liga Biegowa PKO Czarnków – 12 – 1988 – M18-29 – 4 – 1,19,36
7. Łukasz Maciejski – Politolog Team Szczecin – 44 – 1983 – M30-39 – 3 – 1,20,18
8. Damian Witkowski – Treningi Biegowe PL Pomichówek – 16 – 1987 – M18-29 – 5 – 1,20,48
9. Karol Kazikowski – Wybiegać Marzenia Poznań – 15 – 1988 – M18-29 – 6 – 1,22,05
10. Cezary Kowalski – Vegan Power Szczecin – 154 – 1964 – M50-59 – 1 – 1,24,50
11. Dawid Pigłowski – S-Ultra Santodeo – 48 – 1982 – M30-39 – 4 – 1,25,32
12. Adam Musiał – Krzyż Wlkp. – 151 – 1958 – M50-59 – 2 – 1,26,15
13. Irena Samora – Grodno – 17 – 1990 – K18-29 – 1 – 1,27,14
14. Wojciech Rzywicki – Runnersclub.pl Piła – 74 – 1975 – M30-39 – 5 – 1,28,27
15. Henryk Chudy – KS Olszewski i Synowie Sławno – 147 – 1955 – M50-59 – 3 – 1,30,13
16. Paweł Wojewoda – KS Debiut Wieleń – 71 – 1979 – M30-39 – 6 – 1,30,46
17. Grzegorz Kowalczyk – Zespół Sokół Tuczno – 103 – 1967 – M40-49 – 1 – 1,31,06
18. Aleksandra Pochranowicz – Niezależni Biały Bór – 20 – 1990 – K18-29 – 2 – 1,31,17
19. Wioletta Poduszyńska – Gorzów Wlkp. – 4 – 1985 – K18-29 – 2 – 1,31,24
20. Ewa Huryń – Draczyński Team Szczecin – 104 – 1973 – K40-49 – 1 – 1,31,29
21. Karol Helak – PHU Hania Pęckowo – 112 – 1973 – M40-49 – 2 – 1,31,40
22. Ratajczak Janusz – Drawsko – 153 – 1962 – M50-59 – 4 – 1,32,02
23. Agnieszka Witczak-Flajszer – 12tri.pl Międzychód – 13 – 1986 – K18-29 – 4 – 1,32,17
24. Sikorski Jacek – Runnersclub Warszawa – 123 – 1969 – M40-49 – 3 – 1,33,27
25. Leszek Gałan – Złocieniec – 140 – 1963 – M50-59 – 5 – 1,33,37
26. Adam Wróblewski – Wieleń – 181 – 1953 – M60-69 – 2 – 1,34,02
27. Wiesław Garbarek – TKKF Trucht Jarocin – 187 – 1954 – M60-69 – 2 – 1,34,03
28. Arkadiusz Szymczak – System 11 Wałcz – 7 – 1990 – M18-29 – 7 – 1,34,15
29. Rafał Warzała – 4Run Team Piła – 65 – 1975 – M30-39 – 7 – 1,34,19
30. Ryszard Ochnio – Polonia Jastrowie – 47 – 1975 – M30-39 – 8 – 1,34,21
31. Janusz Sarnowski – SBZZ Złotów – 115 – 1969 – M40-49 – 4 – 1,34,43
32. Jarosław Madajczak – Trzcianka – 119 – 1973 – M40-49 – 5 – 1,35,35
33. Eligiusz Sawicki – Złotów – 149 – 1963 – M50-59 – 6 – 1,37,30
34. Rafał Zimny – Wroniecki Klub Biegacza – 120 – 1969 – M40-49 – 6 – 1,37,41
35. Andrzej Witczak – 12Tri.pl Waraszawa – 148 – 1961 – M50-59 – 7 – 1,37,54
36. Przemysław Klimasek – Lubasz – 70 – 1981 – M30-39 – 9 – 1,38,28
37. Daniel Zabczyński – BiegamyRazem.pl Rumia – 67 – 1977 – M30-39 – 10 – 1,39,15
38. Piotr Orywał – Kancelaria Orywał Poznań – 118 – 1968 – M40-49 – 7 – 1,40,07
39. Marek Bandkowski – „Puszczyk Bukowy” Szczecin Zdroje – 185 – 1952 – M60-69 – 3 – 1,40,38
40. Piotr Judkowiak – Pęckowo – 56 – 1976 – M30-39 – 11 – 1,40,59
41. Radosław Jusin – Krzyż Wlkp. – 2 – 1986 – M18-29 – 8 – 1,41,20
42. Czesław Polcyn – KS Debiut Wieleń – 69 – 1976 – M30-39 – 12 – 1,41,30
43. Mariusz Browarski – Biegam Więc Jestem Poznań – 114 – 1974 – M40-49 – 8 – 1,41,35
44. Dariusz Żuk – Szczecin – 15 – 1983 – M30-39 – 13 – 1,42,23
45. Marcin Bąk – Wieleń – 68 – 1982 – M30-39 – 14 – 1,42,41
46. Barbara Pochranowicz – 9B Netto Dębno – 75 – 1977 – K30-39 – 1 – 1,42,46
47. Wiesław Mozota – TKKF MPK Poznań – 150 – 1957 – M50-59 – 8 – 1,43,06
48. Paweł Kuźniczak – Szamotuły – 52 – 1976 –  M30-39 – 15 – 1,43,32
49. Agata Romanek – Wałcz – 58 – 1978 – K30-39 – 2 – 1,44,04
50. Stefan Dobak – KB Szamotuły – 190 – 1946 – M60-69 – 4 – 1,44,17
51. Piotr Kurzawski – Poznań – 76 – 1981 – M30-39 – 16 – 1,44,43
52. Krystyna Łukaszewicz – Krzyż Wlkp. – 62 – 1983 – K30-30 – 3 – 1,45,12
53. Sebastian Stochaj – Wieleń – 19 – 1995 – M18-29 – 9 – 1,45,35
54. Jan Myszkowski – Wałcz – 144 – 1958 – M50-59 – 9 – 1,45,36
55. Piotr Cander – KB Maniac Poznań – 51 – 1982 – M30-39 – 17 – 1,45,36
56. Agnieszka Kaniszewska – KB Maniac Poznań – 50 – 1979 – K30-39 – 4 – 1,45,36
57. Artur Dekiert – Poznań – 117 – 1969 – M40-49 – 9 – 1,45,52
58. Zenon Talar – TKKF Lech Oborniki – 182 – 1953 – M60-69 – 5 – 1,45,59
59. Piotr Majzlik – Drezdenko – 77 – 1982 – M30-39 – 18 – 1,47,10
60. Lucyna Poznańska – Postonia Kołczyn Sulęcin – 105 – 1974 – K40-49 – 2 – 1,47,33
61. Marek Kawczyński – Lapatik Drawski Młyn – 22 – 1980 – M18-29 – 10 – 1,47,52
62. Mirosław Lasota – Wałcz – 183 – 1953 – M 60-69 – 6 – 1,47,57
63. Krzysztof Szymczak – System 11 Wałcz – 109 – 1966 – M40-49 – 10 – 1,48,16
64. Łukasz Wojtkowiak – Poznań – 41 – 1975 – M30-39 – 19 – 1,49,08
65. Wojciech Woźniak – Better Thama Thorsand Swarzędz – 110 – 1968 – M40-49 – 11 – 1,49,15
66. Joanna Klocek – KB Maniac Krzyż Wlkp. – 14 – 1988 – K18-29 – 5 – 1,49,31
67. Sławomir Holc – Wieleń – 42 – 1979 – M30-39 – 20 – 1,49,32
68. Dariusz Mańkowski – Jastrowie – 113 – 1966 – M40-49 – 12 – 1,49,45
69. Dawid Kuraszkiewicz – Osiedle Poznańskie – 3 – 1991 – M18-29 – 11 – 1,50,16
70. Łukasz Wasyłyk – Czarnków – 64 – 1979 – M30-39 – 21 – 1,51,07
71. Jarosław Balcerowicz – Piła – 107 – 1970 – M40-49 – 12 – 1,51,34
72. Arleta Ludwiczak – Altom Gniezno – 106 – 1970 – K40-49 – 3 – 1,51,51
73. Damian Ankudowicz – Złotów – 57 – 1978 – M30-39 – 22 – 1,51,51
74. Wiesław Połeć – 4Run Team Piła – 192 – 1949 – M60-69 – 7 – 1,52,29
75. Eugeniusz Koza – Piekarnia Promyk Pęckowo – 101 – 1967 – M40-49 – 14 – 1,53,41
76. Wojciech Krajewski – KB Goch Bytów – 122 – 1974 – M40-49 – 15 – 1,53,47
77. Henryk Czerniak – KB Kosynier Września – 180 – 1948 – M60-69 – 8 – 1,54,22
78. Rufin Jarka – Czarnków – 1983 – 59– M30-39 – 23 – 1,54,33
79. Adam Kobus – KB Hermes Gryfino – 111 – 1969 – M40-49 – 16 – 1,55,41
80. Alina Skrzypczak – Piła – 124 – 1972 – K40-49 – 4 – 1,56,09
81. Katarzyna Duda – Wieleń – 8 – 1990 – K18-29 – 6 – 1,56,54
82. Marian Zabrocki – Cerekwica – 53 – 1980 – K30-39 – 24 – 1,56,54
83. Waldemar Grzech – Wieleń – 40 – 1976 – M30-39 – 25 – 1,58,25
84. Marian Jaskuła – KB Hermes Gryfino – 60 – 1980 – M30-39 – 26 – 1,58,33
85. Marek Rybarczyk – Krzyż Wlkp. – 141 – 141 – 1958 – M50-59 – 10 – 1,59,06
86. Krzysztof Zieliński – Wroniecki KP – 121 – 1963 – M40-49 – 17 – 1,59,08
87. Romuald Chudziński – KS Debiut Wieleń – 142 – 1958 – M50-59 – 11 – 1,59,21
88. Maciej Reinke – KB Maniac Piła – 73 – 1977 – M30-39 – 27 – 1,59,28
89. Joanna Gałan – Złocieniec – 100 – 1966 – K40-49 – 5 – 2,00,33
90. Marcin Orzechowski – KB Mechanik Piła – 43 – 1979 – M30-39 – 28 – 2,00,42
91. Irena Lasota – Wałcz – 184 – 1951 – K60-69 – 1 – 2,01,49
92. Marian Zdanowski – Poznań – 146 – 1956 – M50-59 – 12 – 2,02,59
93. Grzegorz Walkowiak – Pobiedziska – 49 – 1980 – M30-39 – 29 – 2,02,59
94. Stanisław Olbryś – KB PIMAR Legionowo – 102 – 1967 – M40-49 – 18 – 2,05,39
95. Łukasz Kielczyk – Koszalin – 61 – 1978 – M30-39 – 30 – 2,05,48
96. Aleksandra Wróbel – Sępólno Krajeńskie – 9 – 1989 – K18-29 – 7 – 2,05,48
97. Marcin Babiak – Drawsko – 63 – 1979 – M30-39 – 31 – 2,06,08
98. Czesław Piechowiak – Piła – 193 – 1954 – M60-69 – 9 – 2,07,35
99. Błażej Szubert – SKS Warta Sieraków – 11 – 1995 – M18-28 – 12 – 2,07,49
100. Karol Nowakowski – Zespół Szkół Wieleń – 152 – 1960 – M50-59 – 13 – 2,09,06
101. Piotr Nieziołek – KS Debiut Wieleń – 191 – 1953 – M60-69 – 10 – 2,09,32
102. Marcin Pietrzak – Cerekwica – 54 – 1977 – M30-39 – 32 – 2,10,23
103. Zenon Korzeb – KS Hermes Gryfino – 186 – 1949 – M60-69 – 11 – 2,11,36
104. Paweł Grześkowiak – Krzyż Wlkp. – 56 – 1976 – M30-39 – 33 – 2,11,59
105. Grzegorz Kołodziejczak – Turowo – 116 – 1974 – M40-49 – 19 – 2,12,39
106. Grzegorz Tyll – 4Run Piła – 143 – 1955 – M50-59 – 14 – 2,12,50
107. Krystian Berezowski – Krzyż Wlkp. – 55 – 1981 – M30-39 – 34 – 2,14,04
108. Andrzej Krzystek – Lapatik Drawski Młyn – 21 – 1990 – M18-29 – 13 – 2,14,59
109. Eugeniusz Reiter – Poznań – 189 – 1947 – M60-68 – 12 – 2,24,52
110. Izabela Grzelak – Wieleń – 125 – 1974 – K40-49 – 6 – 2,28,27
111. Anna Szymczak – System 11 Wałcz – 108 – 1969 – K40-49 – 7 – 2,28,51
112. Piotr Gronowski – Ryczywół – 145 – 1960 – M50-59 – 15 – 2,33,35
113. Ewa Kasierska – WKB Meta Lubliniec – 188 – 1948 – K60-69 – 2 – 2,34,25
114. Aleksandra Karapska – Zielona Góra – 1 – 1990 – K18-29 – 8 – 2,35,00
115. Agata Łaźniak – Kalisz – 10 – 1986 – K18-29 – 9 – 2,35,45

ROLKARZE:
1. Krzysztof Plich – Roll4Life Plich Wyścig PL – 420 – 1980 – M do 39 – 1 – 0,44,16
2. Maciej Walich – Roll4Life Plich Wyścig PL – 415 – 1988 – M do 39 – 2 – 0,44,16
3. Łukasz Miler – Roll4Life Plich Wyścig PL – 421 – 1987 – M do 39 – 3 – 0,44,16
4. Adam Tomaszewski – Roll4Life Plich Wyścig PL – 419 – 1987 – M do 39 – 4 – 0,44,23
5. Rafał Szmyt – Roll4Life Plich Wyścig PL – 417 – 1991 – M do 39 – 5 – 0,44,26
6. Mirosław Soczomski – Edi Team Zgorzelec – 411 – 1965- M40-49 – 1 – 0,44,31
7. Karol Bogusławski – Roll4Life Plich Wyścig PL – 422 – 1995 – M do 39 – 6 – 0,44,32
8. Grzegorz Kabza – Skate 2 City Nowy Tomyśl – 413 – 1969 – M40-49 – 2 – 0,44,36
9. Artur Słaboszewski – Skate 2 City Grodzisk Wlkp. – 408 – 1970 – M40-49 – 3 – 0,44,56
10. Piotr Przastwa – Roll4Life Plich Wyścig PL – 416 – 1992 – M do 39 – 7 – 0,45,38
11. Miłosz Norek – Nowy Tomyśl – 414 – 1969 – M40-49 – 4 – 0,47,56
12. Grzegorz Sawicki – Grzesbud Luboń – 404 – 1971 – M40-49 – 5 – 0,48,41
13. Karolina Uryzaj – Skate 2 City Nowy Tomyśl – 405 – 1974 – K40-49 – 1 – 0,49,40
14. Piotr Majewski – Skate 2 City Grodzisk Wlkp. – 406 – 1955 – M pow. 50 – 1 – 0,49,40
15. Jacek Nowiński – KBS Wieleń – 403 – 1967 – M40-49 – 6 – 0,50,10
16. Piotr Grabski – Skate 2 City Nowy Tomyśl – 412 – 1963 – M pow. 50 – 2 – 0,53,52
17. Adam Janasik – Roll4Life Plich Wyścig PL – 418 – 1967 – M40-49 – 7 – 0,54,44
18. Agata Chudzińska – Wieleń – 402 – 1989 – K do 39 – 1 – 0,56,27
19. Justyna Kasperska – Skate 2 City Grodzisk Wlkp. – 407 – 1985 – K do 39 – 2 – 0,57,35
20. Sylwia Nowińska – Wieleń – 425 – 1969 – K40-49 – 2 – 1,12,35
21. Jerzy Wróblewski – Niemcy – 424 – 1973 – M40-49 – 8 – 1,13,42
22. Grażyna Wojciechowska – Skate 2 City Grodzisk Wlkp. – 409 – 1961 – K pow. 50 – 1 – 1,14,45
23. Jarosław Majkut – Skate 2 City Grodzisk Wlkp. – 410 – 1963 – M pow. 50 – 3 – 1,28,45

KIJKI:
1. Stefan Helwich – Muszkiet Wieleń – 3 – 1956 – 2,33,15
2. Liliana Kasprzyk – UKS Gimnazjan Suchy Las – 2 – 1960 – 2,36,39

Organizatorzy dziękują zawodnikom za udział w imprezie upamiętniającej olimpijczyka-patriotę Józefa Nojiego oraz sponsorom, w szczególności Panu Markowi Rojewskiemu reprezentującemu firmę KAMEX.


Do zobaczenia na trasie 36. Noteckiego Półmaratonu im. Józefa Nojiego w pierwszą niedzielę sierpnia 2015 roku.

Wieleńskie Stowarzyszenie Sportowe 


im. Józefa Nojiego w Wieleniu


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna