>                                Roman    Wiśniewski  - szkoleni młodzik, junior
>                                Bohdan   Zieliński      - szkoleni młodzik, junior
>                                Anna      Greczka       - szkolona grupa dzieci
>                            - Powiatowe Centrum Lekkij atletyki - boisko z urządzeniami do LA
>                                                                                 bieżnia  tartanowa
>     Udział w zawodach z podziałem do poszczególnych sekcji.
>     W klubie MKS"Baszta" szkoli się dzieci- młodzik - junior.
>     Zajęcia z dziećmi prowadzi Anna Greczka.Liczna grupa dzieci zklas 4-5 startuje na czwartkach
>     lekkoatletycznych i osiągają bardzo dobre wyniki. W czerwcu odbył się Finał Czwartków LA w
>     Poznaniu na ktorych grupa dzieci ze szkoły nr1 w Szamotułach zdobyła 9 medali. Zespól dziewcząt
>     tej szkoły w Finale Czwórboju zajął  12 miejsce.
>     Młodzicy MKS "BASZTA" na Halowych Mistrzostwach w Kaliszu zdobyli 5 medali.
>     Mistrzostwach Województwa Młodzików zdobyto 8 medali a w ogólnej pkt 3m w wjewodztwie za
>     Środą Wlkp. i Piłą.Duży sukces odniosły dziewczęta w gimnazjadzie LA zajmując pierwsze miejsce
>     a chłopcy czwarte w województwie.
>     Juniorz mł. i juniorzy - podczas  Mistrzostw Województwa Juniorów  zawodnicy zdobyli 8 medali
>     dwóch zawodników zdobyło  minima na Ogolnopolską Olimpiadę Mlodzieży w Łodzi  a pięć juniorek
>     zdobylo na Mistrzostwa Polski juniorów w Krakowie.
>     Zawodniczka Adrianna Janowicz podopieczna Janiny Zielińskiej  zdobyła minimum na Mistrzostwa
>     Europy Juniorow w biegu na 400m i zapewniła sobie udział w biegu sztafetowym 4 x 400m
>     Klub brał udział 14 imprezach startowych zgodnie z kalendarzem PZLA,WZLA,SZS Wielkopolska.
>     MKS"Baszta" zorganizował  7 czwartków lekkoatletycznych na Boisku Powiatowego Centrum LA.