Oferta pracy na stanowisku: Asystent/Asystentka Biura Budowy – praca tymczasowa

Pobieranie 8.81 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar8.81 Kb.

Oferta pracy na stanowisku:

Asystent/Asystentka Biura Budowy – praca tymczasowa

Miejsce pracy:

  • Głogów

Wymagania – kwalifikacje zawodowe

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu zarządzającego projektem budowy instalacji przemysłowej z uwzględnieniem wszystkich aspektów sekretariatu i administracji. Do jej głównych obowiązków będzie należało:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego oraz zawarcie i podpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)” na adres:

Air Liquide Polska Sp. z o.o.
Dział Personalny
ul. Josepha Conrada 63, 31-357 Kraków
rekrutacja@airliquide.com

W tytule zgłoszenia prosimy umieścić nazwę stanowiska tj. „Asystent/Asystentka Biura Budowy”