Olecko, 30 sierpnia 2015 100 metrów młodzików



Pobieranie 248.84 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar248.84 Kb.
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików

OLECKO, 30 sierpnia 2015



100 metrów młodzików

Bieg 1/ 2 11:42

1 ŁĘCZYCKI Artur 00-02-05 UKS 19 Bojary Białystok PD 11.52 PB

2 WARCHOŁ Kacper 00-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 11.65

3 MIKŁASZEWICZ Jakub 01-03-15 LUKS Hańcza Suwałki PD 11.82 PB

4 MIECZKOWSKI Dominik 00-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 11.92 PB

4 MIŁOWICKI Adam 00-02-19 LUKS Hańcza Suwałki PD 12.03

5 PERKOWSKI Tomasz 00-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 12.90

Bieg 2/ 2 11:45

1 TARNOWSKI Michał 01-06-17 UKS 19 Bojary Białystok PD 12.05 PB

2 BAGIŃSKI Damian 00-08-11 KS Podlasie Białystok PD 12.05 PB

3 TUTEK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice WN 12.11 SB PK

4 SIMUNIUK Dawid 00-01-01 KS Podlasie Białystok PD 12.23

5 GUTOWSKI Łukasz 01-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 12.50



100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2 11:32

1 ADAMSKI Przemysław 96-12-27 UKS Atos Woźnice WN 11.05

2 SZCZECHOWSKI Gracjan 98-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 11.48

3 CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok PD 11.95

4 WĄDOŁOWSKI Michał 97-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 11.98

Bieg 2/ 2 11:34

1 DAKOWICZ Artur 98-10-24 KS Podlasie Białystok PD 11.62 PB

2 PLONA Mateusz 98-10-08 UKS Atos Woźnice WN 11.80 =PB

3 BAGAN Karol 97-10-10 KS Podlasie Białystok PD 11.99

4 STRYJECKI Kamil 98-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 12.24

5 TYMIŃSKI Jakub 98-03-20 KS Podlasie Białystok PD 12.43



300 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2 13:47

1 ADAMSKI Przemysław 96-12-27 UKS Atos Woźnice WN 34.99 PB

2 STRZELCZYK Jakub 98-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 35.95 PB

3 SZCZECHOWSKI Gracjan 98-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 37.40 PB

4 WĄDOŁOWSKI Michał 97-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 37.68 PB

5 SZCZĘSNY Konrad 99-02-18 GUKS Asy Dywity WN 42.01

Bieg 2/ 2 13:52

1 STRYJECKI Kamil 98-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 39.16

2 GRAJEWSKI Tomasz 99-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 39.35 PB

3 CYTLAŁ Artur 03-01-09 UKS MOSiR Działdowo WN 47.86

300 metrów młodzików

Bieg 1/ 2 13:35

1 ŁĘCZYCKI Artur 00-02-05 UKS 19 Bojary Białystok PD 37.18

2 WARCHOŁ Kacper 00-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 37.21 PB

3 GUTOWSKI Łukasz 01-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 39.01

4 WNOROWSKI Przemysław 01-06-13 KS Podlasie Białystok PD 43.74

5 MICHALSKI Karol 00-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 44.92

Bieg 2/ 2 13:39

1 TARNOWSKI Michał 01-06-17 UKS 19 Bojary Białystok PD 39.14

2 DYBACKI Damian 00-02-18 KS Podlasie Białystok PD 40.16

3 ADAMSKI Mateusz 00-10-20 KS Podlasie Białystok PD 41.73

4 SADOWSKI Dawid 01-01-01 KS Podlasie Białystok PD 47.35



600 metrów młodzików

1 BARANOWSKI Daniel 00-04-12 UKS Technik Augustów PD 1:30.06

2 MODZELEWSKI Łukasz 00-03-19 KS Podlasie Białystok PD 1:30.26 PB

3 MARKOWSKI Patryk 00-02-08 KS Podlasie Białystok 1:31.42

4 WNOROWSKI Damian 00-02-27 KS Podlasie Białystok PD 1:31.64 PB

5 KARBOWSKI Arkadiusz 00-06-13 UKS Technik Augustów PD 1:32.39 PB

6 BRONAKOWSKI Szymon 01-01-23 KS Łomżanie Łomża PD 1:38.72 PB

7 TOCZKO Jakub 01-02-26 KS Łomżanie Łomża PD 1:48.38



800 metrów mężczyzn Bieg łączony K i M

1 RZEMIENIECKI Marek 98-02-10 KS Podlasie Białystok PD 2:02.1

2 CZERWIŃSKI Filip 97-05-15 UKS Achilles Leszno WP 2:02.8

3 SOBOLEWSKI Jakub 99-05-05 UKS Technik Augustów PD 2:03.4

4 PREDKO Łukasz 99-02-04 KS Puszcza Hajnówka PD 2:03.7

5 MOSIEJ Ramzes 99-12-03 KS Podlasie Białystok PD 2:08.1

Międzyczasy

400m Rzemieniecki Marek 59.3



1000 metrów mężczyzn

1 JASKÓLSKI Mateusz 99-04-21 KS Łomżanie Łomża PD 2:46.91

2 SZCZĘSNY Konrad 99-02-18 GUKS Asy Dywity WN 2:56.38

3 WSZEBOROWSKI Michał 98-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:56.66

4 LOTKOWSKI Mateusz 99-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:57.99

1000 metrów młodzików

1 RÓŁKOWSKI Adam 00-04-11 UKS Technik Augustów PD 2:45.25 PB

2 SOŁJAN Kacper 01-03-07 KS Podlasie Białystok PD 2:47.48 PB

3 MNICH Patryk 01-07-06 KS Podlasie Białystok PD 2:48.84 PB

4 SMAŁUGA Mateusz 00-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 2:57.23 PB

5 GERC Marek 00-07-14 KS Podlasie Białystok PD 3:00.14

6 ROMAŃCZUK Marek 01-09-09 KS Puszcza Hajnówka PD 3:02.58

7 NIEWIŃSKI Hubert 00-01-01 KS Podlasie Białystok 3:03.86

8 WYSZYŃSKI Krystian 01-01-15 KS Łomżanie Łomża PD 3:05.21 PB

9 TOMASZUK Kacper 00-06-19 KS Puszcza Hajnówka PD 3:06.46

10 KONOPKA Marcin 01-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 3:08.70

11 BAGIŃSKI Mateusz 00-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:12.07 PB

13 GAWĘDZKI Jakub 02-04-30 UKS Technik Augustów PD 3:23.67 PK

14 NAUMNIK Kacper 00-07-31 KS Podlasie Białystok PD 3:24.54

15 DZIADUSZEK Michał 01-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3:45.44 PK

2000 metrów młodzików

1 POGORZELSKI Rafał 99-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 5:42.44 PB PK

2 KARBOWSKI Michał 98-06-02 UKS MOSiR Działdowo WN 5:53.57 PK

3 WĄSECKI Przemysław 00-10-03 KS Podlasie Białystok PD 6:22.06 PB

4 SZULEWSKI Dawid 00-05-17 KS Podlasie Białystok PD 6:33.50

5 NERKOWSKI Damian 00-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 6:40.37

6 STURGULEWSKI Bartosz 01-08-30 UKS Technik Augustów PD 7:25.08

7 PAWŁOWSKI Bartłomiej 01-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 7:36.76 PK



300 metrów pł młodzików

1 KALISZEWSKI Jakub Jerzy 00-01-31 KS Podlasie Białystok PD 40.78 PB

2 ANTOSZEWSKI Kacper 00-05-20 GKS Olimpia Grudziądz KP 40.96 PK

3 POMIAN Radosław 00-08-23 LUKS Hańcza Suwałki PD 43.40 PB

4 PERKOWSKI Tomasz 00-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 43.79

5 MILEWSKI Rafał 00-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 51.74

6 ROSZKOWSKI Patryk 01-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 52.49

110 m ppł juniorów mł (91,4)

1 DAKOWICZ Artur 98-10-24 KS Podlasie Białystok 14.82



110 m ppł młodzików (91,4)

1 MIŁOWICKI Adam 00-02-19 LUKS Hańcza Suwałki PD 16.23

2 KALISZEWSKI Jakub Jerzy 00-01-31 KS Podlasie Białystok PD 16.38

3 POMIAN Radosław 00-08-23 LUKS Hańcza Suwałki PD 17.10

4 TRZASKO Kacper 01-06-21 LUKS Hańcza Suwałki PD 20.67

5 ROSZKOWSKI Patryk 01-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 21.58

PIETRAS Maciej 01-06-07 LUKS Hańcza Suwałki PD DNF

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 JÓŹWIAK Szymon 00-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WN 13.28 PK

2 WŁOSTOWSKI Sebastian 01-03-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 12.20 PB

3 BARTOSZEWICZ Filip 00-04-13 LUKS Hańcza Suwałki PD 10.93

4 BRAŃSKI Piotr 00-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 10.20

5 RAFAŁO Kamil 00-01-01 KS Podlasie Białystok PD 10.06

6 HAJKOWSKI Adrian 01-02-23 LUKS Eurocentr Suchowola PD 9.79

7 WNOROWSKI Krystian 00-05-06 KS Podlasie Białystok PD 9.79

8 GŁÓDŹ Szymon 00-01-01 KS Podlasie Białystok PD 9.10

9 WYKOWSKI Kamil 01-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 8.11

I II III IV V VI

JÓŹWIAK Szymon x x 13.28 13.26 12.28 x

WŁOSTOWSKI Sebastian x x 10.97 11.14 11.18 12.20

BARTOSZEWICZ Filip 10.89 10.80 10.78 10.93 9.96 x

BRAŃSKI Piotr 9.70 x x 9.99 10.20 9.85

RAFAŁO Kamil 10.06 10.06 9.98 9.55 9.64 9.97

HAJKOWSKI Adrian 8.46 9.79 9.75 9.77 - -

WNOROWSKI Krystian 9.07 9.79 9.58 8.96 9.54 8.97

GŁÓDŹ Szymon 6.14 8.03 7.59 9.10 7.64 8.99

WYKOWSKI Kamil 7.51 7.48 8.11 7.60 7.91 7.42



Rzut oszczepem młodzików (600)

1 PIETRAS Maciej 01-06-07 LUKS Hańcza Suwałki PD 50.36

2 CZAJKOWSKI Bartłomiej 00-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 45.78

3 WIŚNIEWSKI Dominik 00-05-29 KS Podlasie Białystok PD 45.53

4 NARBUT Adrian 00-01-01 KS Podlasie Białystok PD 41.30

5 ŚWISTUN Eryk 00-10-23 LUKS Eurocentr Suchowola PD 37.69

I II III IV V VI

PIETRAS Maciej 49.23 46.85 50.36 45.92 40.91 x

CZAJKOWSKI Bartłomiej 45.78 40.33 x 40.57 39.68 x

WIŚNIEWSKI Dominik 44.05 42.44 45.49 45.22 45.37 45.53

NARBUT Adrian x 32.89 41.30 x 40.83 x

ŚWISTUN Eryk 37.69 34.32 30.29 31.29 29.61 x



Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 HAJKOWSKI Adrian 01-02-23 LUKS Eurocentr Suchowola PD 46.84 PB

2 WNOROWSKI Krystian 00-05-06 KS Podlasie Białystok PD 34.64

3 BRAŃSKI Piotr 00-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 34.03

4 FALKOWSKI Damian 00-01-03 KS Podlasie Białystok PD 32.33 PB

5 GŁÓDŹ Szymon 00-01-01 KS Podlasie Białystok PD 31.37 PB

6 BARTOSZEWICZ Filip 00-04-13 LUKS Hańcza Suwałki PD 31.23

7 EDELWAJN Adrian 00-03-08 KS Podlasie Białystok PD 29.86

8 WŁOSTOWSKI Sebastian 01-03-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 28.80

9 WYKOWSKI Kamil 01-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 25.70

10 BOROWSKI Jan 01-01-01 KS Podlasie Białystok PD 21.62

I II III IV V VI

HAJKOWSKI Adrian 46.72 x 46.84 x x x

WNOROWSKI Krystian x 33.93 x 34.64 32.25 31.82

BRAŃSKI Piotr x 27.42 34.03 33.18 33.99 x

FALKOWSKI Damian 27.79 32.33 x x x x

GŁÓDŹ Szymon 24.34 x 27.24 29.50 24.46 31.37

BARTOSZEWICZ Filip x 31.23 29.62 31.05 x x

EDELWAJN Adrian x 25.78 29.86 23.54 27.08 x

WŁOSTOWSKI Sebastian 28.80 x 24.40 x 25.64 x

WYKOWSKI Kamil x x 25.70

BOROWSKI Jan x 18.59 21.62


Skok wzwyż młodzików

1 ZADROGA Patryk 00-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 1.65 =PB

2 STACHACZ Adam 00-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 1.60 PB

3 STACHACZ Tomasz 00-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 1.55 PB

4 TRZASKO Kacper 01-06-21 LUKS Hańcza Suwałki PD 1.50

140 145 150 155 160 165 170 175 179 182 184

ZADROGA Patryk - - o o o xxo xxx

STACHACZ Adam o o xxo o xxo xxx

STACHACZ Tomasz xo o xxo xo xxx

TRZASKO Kacper - xo o xxx



Skok w dal mężczyzn

1 PLONA Mateusz 98-10-08 UKS Atos Woźnice WN 5.92 PB PK +0.7

2 MOSKAL Jakub 98-03-12 KS Podlasie Białystok PD 5.45 PK +0.8

TUTEK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice WN NM PK

I II III IV V VI

PLONA Mateusz 5.92 - -

+0.7 - -

MOSKAL Jakub 5.18 5.19 5.45

+0.5 -0.4 +0.8

TUTEK Bartosz x - -

-0.7 - -

Skok w dal młodzików

1 MIECZKOWSKI Dominik 00-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 5.92 0.0

2 STACHACZ Adam 00-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 5.46 PB +1.6

3 SIMUNIUK Dawid 00-01-01 KS Podlasie Białystok PD 5.34 +1.6

4 BAGIŃSKI Damian 00-08-11 KS Podlasie Białystok PD 5.28 +0.9

5 MIKŁASZEWICZ Jakub 01-03-15 LUKS Hańcza Suwałki PD 5.25 +1.2

6 STACHACZ Tomasz 00-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 5.03 +0.7

I II III IV V VI

MIECZKOWSKI Dominik 5.92 - - x 5.85 x

0.0 - - +0.5 +0.7 -1.0

STACHACZ Adam 4.96 5.42 5.08 5.46 5.29 5.22

+0.1 +0.5 +1.0 +1.6 +2.0 +1.1

SIMUNIUK Dawid 4.99 5.11 x 4.91 x 5.34

-1.1 +1.4 +0.1 +1.1 +1.0 +1.6

BAGIŃSKI Damian x 5.28 - x 5.06 5.00

+0.6 +0.9 - +2.5 +0.2 +2.6

MIKŁASZEWICZ Jakub 3.57 - - - 3.41 5.25

-0.4 - - - +0.3 +1.2

STACHACZ Tomasz x x 3.70 4.93 4.77 5.03

+0.7 +1.2 -1.2 -1.2 0.0 +0.7



100 metrów młodziczek

1 SZYMBORSKA Klaudia 01-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 12.92 PB

2 MIKIEWICZ Dominika 01-06-19 KS Podlasie Białystok PD 13.00

3 BRULIŃSKA Patrycja 01-07-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 13.23

4 GALICKA Patrycja 00-09-27 UKS 19 Bojary Białystok PD 13.70

5 SOKOŁOWSKA Angelika 01-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 14.17

6 CZERWIŃSKA Julia 00-02-14 KS Podlasie Białystok PD 14.43

7 ORZEPOWSKA Weronika 00-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze PD 14.57



100 metrów kobiet

Bieg 1/ 4 12:05

1 SOKÓLSKA Katarzyna 93-08-23 UKS 19 Bojary Białystok PD 11.91

2 KONOPKO Klaudia 92-02-21 UKS 19 Bojary Białystok PD 11.93

3 KASJANOWICZ Sylwia 93-04-28 UKS 19 Bojary Białystok PD 11.94

4 KAJEWSKA Paulina 95-06-30 KS Podlasie Białystok PD 12.11 PB

Bieg 2/ 4 12:10

1 POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WN 12.75 PB

2 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 12.77 SB

3 SZYDŁOWSKA Aneta 95-01-31 UKS 19 Bojary Białystok PD 13.02

4 MORUSIEWICZ Weronika 99-06-08 LUKS Hańcza Suwałki PD 13.09

5 MARKOWSKA Natalia 99-03-31 KS Podlasie Białystok PD 13.23

6 BUŃKOWSKA Katarzyna 99-04-05 KS Podlasie Białystok PD 13.36

Bieg 3/ 4 12:14

1 MICHALEWICZ Magdalena 99-06-09 KS Podlasie Białystok PD 13.47 PB

2 TWOREK Urszula Marta 98-02-07 KS Podlasie Białystok PD 13.50 PB

3 PUGACEWICZ Aleksandra 03-05-12 UKS 19 Bojary Białystok PD 14.17

4 ROMATOWSKA Anna 02-03-08 LUKS Hańcza Suwałki PD 14.54

Bieg 4/ 4 12:17

1 OSIPAK Izabela 02-02-28 LKS Sprinter Siemiatycze PD 14.03

2 STRZYŻEWSKA Zuzanna 02-03-03 LUKS Hańcza Suwałki PD 14.54

3 JEGLIŃSKA Gabriela 01-01-01 SKS Dwójka Olecko WN 14.92

4 KURPIEWSKA Natalia 02-04-19 UKS Atos Woźnice WN 15.23

5 KAPLA Anna 04-05-21 LUKS Hańcza Suwałki PD 15.47

6 STRZYŻEWSKA Inez 03-08-05 LUKS Hańcza Suwałki PD 16.24

300 metrów kobiet

Bieg 1/ 3 13:25

1 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 41.23

2 POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WN 41.50

3 KULAWCZYK Weronika 99-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 44.36

4 GREBER Karolina 00-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 49.72

Bieg 2/ 3 13:29

1 OSIPAK Izabela 02-02-28 LKS Sprinter Siemiatycze PD 45.84

2 WASZKIEWICZ Zuzanna 03-02-28 LKS Sprinter Siemiatycze PD 47.32

3 JANKOWSKA Kamila 00-01-01 SKS Dwójka Olecko WN 53.08

4 LIDKE Paulina 03-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 53.11 PB
300 metrów młodziczek

Bieg 1/ 3 13:15

1 SZYMBORSKA Klaudia 01-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 42.66 PB

2 SZABŁOWSKA Kamila 00-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 44.67

3 SOKOŁOWSKA Angelika 01-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 46.96

4 CZERWIŃSKA Julia 00-02-14 KS Podlasie Białystok PD 47.59

5 WISZOWATA Daria 01-01-01 KS Podlasie Białystok PD 51.86

Bieg 2/ 3 13:18

1 ZABIELSKA Natalia 00-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 44.43 PB

2 ROSOŁOWSKA Iga 00-04-06 KS Podlasie Białystok PD 46.20

3 ORZEPOWSKA Weronika 00-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze PD 47.24 PB

4 ZAGÓRSKA Patrycja 01-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 47.30 PB

5 WASZKIEWICZ Weronika 01-01-01 KS Podlasie Białystok PD 48.48

6 TRZONKOWSKA Natalia 00-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 49.73 PB



600 metrów młodziczek

1 ŚWIĆ Aleksandra 01-07-28 KS Podlasie Białystok PD 1:42.98 PB

2 TUR Hanna 00-11-30 UKS 19 Bojary Białystok PD 1:44.13

3 KONOPKA Izabela 01-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 1:46.64 PB

4 KORZUN Aleksandra 00-09-11 UKS Technik Augustów PD 1:48.65 PB

5 GREBER Karolina 00-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:49.07 PK

6 WIERTEL Natalia 00-08-06 KS Puszcza Hajnówka PD 1:49.39 PB

7 ZYZAŁO Wiktoria 00-10-13 UKS Technik Augustów PD 1:53.08

8 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 00-07-06 KS Podlasie Białystok PD 1:58.59

9 CZERECH Anna 00-01-01 KS Podlasie Białystok PD 2:00.15

10 RADZISZEWSKA Daria 01-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:07.31

11 SIKOROWSKA Julia 04-04-27 LUKS Hańcza Suwałki PD 2:15.67 PK



800 metrów kobiet * Bieg łączony K

1 MIKIEWICZ Paulina 92-07-13 KS Podlasie Białystok PD 2:02.4

2 CIOŁKO Sylwia 98-03-25 KS Podlasie Białystok PD 2:20.9

3 MICHAŁOWSKA Daria 98-06-25 UKS Technik Augustów PD 2:22.5

4 JELSKA Justyna 99-08-20 KS Podlasie Białystok PD 2:24.7

5 RYNKIEWICZ Aleksandra 99-11-19 KS Podlasie Białystok PD 2:24.9

SKRZYPKO Barbara 97-06-01 KS Podlasie Białystok PD DNF

Międzyczasy

400m Mikiewicz Paulina 59,5

1000 metrów kobiet

1 MATEJKOWSKA Aleksandra 99-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:02.48 PB

2 TERCJAK Zofia 99-08-17 UKS Atos Woźnice WN 3:02.51 PB

3 TERCJAK Małgorzata 99-08-17 UKS Atos Woźnice WN 3:12.44 PB

4 KOBESZKO Barbara 98-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:17.36 PB

1000 metrów młodziczek

1 POŁUJAŃSKA Oliwia 01-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3:06.75 PK

2 ŚWIACKA Anita 00-05-29 UKS Technik Augustów PD 3:10.14

3 KARPIUK Diana 00-04-05 KS Puszcza Hajnówka PD 3:14.76

4 ŁUKIJANIUK Patrycja 00-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze PD 3:24.03

5 BIEŁAGA Weronika 01-10-18 KS Podlasie Białystok PD 3:27.40

6 SKIBNIEWSKA Weronika 00-06-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:29.15

7 MARCINKIEWICZ Urszula 00-12-19 KS Podlasie Białystok 3:30.52

8 ŻDANUK Agnieszka 00-05-24 UKS Technik Augustów PD 3:37.05

9 RADZISZEWSKA Martyna 01-07-19 KS Podlasie Białystok PD 3:55.19



100 m ppł młodziczek (76,2)

Bieg 1/ 3 14:35

1 KIRYLUK Aleksandra 01-11-02 LKS Sprinter Siemiatycze PD 16.44

2 WAWRENTOWICZ Gabriela 01-07-30 KS Podlasie Białystok PD 17.32 PB

3 OMELIANOWICZ Karolina 00-06-24 UKS 19 Bojary Białystok PD 17.85

4 ŚNIADKOWSKA Gabriela 01-10-12 LUKS Hańcza Suwałki PD 18.11 PB

Bieg 2/ 3 14:38

1 NIEDŹWIEDZKA Laura 00-09-03 KS Podlasie Białystok PD 18.71 PB

2 JANKOWSKA Aleksandra 02-01-01 KS Podlasie Białystok PD 19.16 PK

3 POPKO Natalia 01-05-26 LUKS Hańcza Suwałki PD 19.33

Bieg 3/ 3 14:40

1 MORUSIEWICZ Weronika 99-06-08 LUKS Hańcza Suwałki PD 15.78 PK

2 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 15.79 PB PK

3 STEĆ Patrycja 01-03-22 SKLA Sopot PM 18.08 PK

KRAJEWSKA Oktawia 99-12-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DQ 168p7 PK

300 metrów pł kobiet

Bieg 1/ 3 11:04

1 KIRYLUK Aleksandra 01-11-02 LKS Sprinter Siemiatycze PD 50.14 PB

2 ŚNIADKOWSKA Gabriela 01-10-12 LUKS Hańcza Suwałki PD 52.30 PB

3 WAWRENTOWICZ Gabriela 01-07-30 KS Podlasie Białystok PD 52.41 PB

4 LESZCZYŃSKA Anna Agata 00-02-10 KS Podlasie Białystok PD 53.35

Bieg 2/ 3 11:07

1 OMELIANOWICZ Karolina 00-06-24 UKS 19 Bojary Białystok PD 49.03

2 NIEDŹWIEDZKA Laura 00-09-03 KS Podlasie Białystok PD 53.65

3 POPKO Natalia 01-05-26 LUKS Hańcza Suwałki PD 54.85

Bieg 3/ 3 11:09

1 KUBEŁ Marta 95-09-23 KS Podlasie Białystok PD 45.63 PB PK

2 BALICKA Aleksandra 00-01-15 UKS MOSiR Działdowo WN 49.47 PB PK

3 KŁOSOWSKA Adrianna 99-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 52.63 PK

4 JUCHNOWSKA Natalia 02-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 53.29 PK
Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

1 SIEŃKO Magda 99-01-27 KS Podlasie Białystok PD 10.00 SB

I II III IV V VI

SIEŃKO Magda 9.69 9.38 9.27 9.02 10.00 9.80



Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

1 PIJANOWSKA Sylwia 00-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 10.70

2 SOKÓŁ Karolina 00-02-28 UKS 19 Bojary Białystok PD 10.52

3 BARASZKIEWICZ Wiktoria 00-07-22 KS Podlasie Białystok 9.03

4 SĘKAL Aleksandra 00-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 8.86

5 PŁUŻYCKA Eliza 00-12-07 SKLA Sopot PM 8.58 PK

6 ŁOWCZYŃSKA Monika 00-03-21 LUKS Hańcza Suwałki PD 7.84

7 MAJ Oliwia 01-01-01 SKS Dwójka Olecko 7.57

8 BUJNAROWSKA Kalina 01-01-01 KS Podlasie Białystok PD 7.22

9 KRYŃSKA Julia 01-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 7.06

10 BUJNOWSKA Weronika 01-10-03 UKS Technik Augustów PD 6.86

I II III IV V VI

PIJANOWSKA Sylwia 10.43 10.39 10.70 10.68 10.48 10.29

SOKÓŁ Karolina 10.52 10.21 9.73 9.34 x 9.28

BARASZKIEWICZ Wiktoria 8.49 8.51 9.03 8.25 7.31 7.76

SĘKAL Aleksandra 7.81 8.24 x 7.96 x 8.86

PŁUŻYCKA Eliza 8.58 8.14 8.31 8.27 8.55 8.34

ŁOWCZYŃSKA Monika 6.65 6.97 7.84 7.51 7.38 7.09

BUJNAROWSKA Kalina 7.22 x x

KRYŃSKA Julia 7.06 7.03 6.35 5.99 6.89 6.98

BUJNOWSKA Weronika 6.66 6.79 6.86

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

1 MATYGA Aleksandra 98-09-03 KS Podlasie Białystok PD 34.35

TUROWICZ Kamila 99-04-02 LUKS Hańcza Suwałki PD DNS

I II III IV V VI

MATYGA Aleksandra 34.16 34.35 x x x x

Rzut oszczepem młodziczek (500)

1 ANTONIAK Angelika 00-05-29 LKS Sprinter Siemiatycze PD 36.55

2 ANDRYSZCZYK Agata 02-04-18 LUKS Hańcza Suwałki PD 32.24

3 OLSZYŃSKA Dominika 01-01-01 KS Podlasie Białystok 26.82

4 ŁOWCZYŃSKA Monika 00-03-21 LUKS Hańcza Suwałki PD 26.32 PB

5 RAŹNIAK Karolina 00-06-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 25.65 PB

6 GÓRALCZYK Anna 01-05-02 UKS Atos Woźnice WN 24.14 PB PK

I II III IV V VI

ANTONIAK Angelika 31.99 35.36 36.55 35.73 33.50 35.28

ANDRYSZCZYK Agata 28.03 x 31.94 31.98 32.24 32.09

OLSZYŃSKA Dominika 23.28 23.20 25.25 26.82 22.34 24.59

ŁOWCZYŃSKA Monika x x 23.90 26.32 x x

RAŹNIAK Karolina x x 23.98 24.09 22.69 25.65

GÓRALCZYK Anna 20.64 24.14 21.50 22.99 22.80 22.13



Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

1 SOKÓŁ Karolina 00-02-28 UKS 19 Bojary Białystok PD 31.53 PB

2 PŁUŻYCKA Eliza 00-12-07 SKLA Sopot PM 30.04 PK

3 PIJANOWSKA Sylwia 00-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 29.20

4 SĘKAL Aleksandra 00-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 27.24

5 RAŹNIAK Karolina 00-06-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 24.47 PB

6 KRYŃSKA Julia 01-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 19.82

I II III IV V VI

SOKÓŁ Karolina x 28.72 30.37 28.85 30.94 31.53

PŁUŻYCKA Eliza x 30.04 x x 26.49 x

PIJANOWSKA Sylwia 23.10 25.20 29.20 24.35 26.35 28.45

SĘKAL Aleksandra x x 24.37 x 24.77 27.24

RAŹNIAK Karolina 21.95 x 22.66 x 22.75 24.47

KRYŃSKA Julia 14.92 19.71 19.82 x 18.68 19.71



Skok wzwyż młodziczek

1 ŁUPIŃSKA Karolina 99-05-09 KS Podlasie Białystok PD 1.55 PK

2 STEĆ Patrycja 01-03-22 SKLA Sopot PM 1.50 PK

3 ZAWISTOWSKA Magdalena 99-04-09 KS Podlasie Białystok PD 1.50 PK

4 LIPIŃSKA Izabela 00-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 1.45

5 MOŻEJKO Kamila 00-01-20 KS Podlasie Białystok PD 1.40 =PB

6 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 1.40 =PB PK

6 GRABOWSKA Izabela 01-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 1.40

8 DOROCHOWICZ Julia 04-05-26 LUKS Hańcza Suwałki PD 1.30

120 125 130 135 140 145 150 155 159 162 165 167

ŁUPIŃSKA Karolina - - - - - - o o xxx

STEĆ Patrycja - - - o o o o xxx

ZAWISTOWSKA Magdalena - - - - o o xxo xxx

LIPIŃSKA Izabela - - o o xo o xxx

MOŻEJKO Kamila - - o xo xo xxx

NAZAROWICZ Klaudia - - o o xxo xxx

GRABOWSKA Izabela - o o o xxo xxx

DOROCHOWICZ Julia o o xxo xxx



Skok w dal kobiet

1 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 5.05 PB PK +0.7

2 JATKIEWICZ Izabela 00-04-28 GUKS Asy Dywity WN 4.16 PK 0.0

3 SZULC Martyna 02-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża 4.07 +1.3

4 WOJNA Weronika 02-01-01 KS Podlasie Białystok PD 3.97 PK -0.3

5 KAPLA Anna 04-05-21 LUKS Hańcza Suwałki PD 3.96 PK +2.2

6 KURPIEWSKA Natalia 02-04-19 UKS Atos Woźnice WN 3.64 PK -0.2

7 MOJSAK Julia 02-01-01 KS Podlasie Białystok PD 3.58 PK +0.7

8 NAUMCZUK Aleksandra 98-09-26 KS Podlasie Białystok PD 3.20 PK +0.3

I II III IV V VI

NAZAROWICZ Klaudia 4.53 4.73 5.05

-0.5 0.0 +0.7

JATKIEWICZ Izabela 3.03 4.16 3.70

+1.0 0.0 +0.2

SZULC Martyna 3.84 4.07 3.76

+0.3 +1.3 +0.6

WOJNA Weronika x 3.97 3.80

+1.2 -0.3 +1.7

KAPLA Anna 3.96 x 3.67

+2.2 +0.3 +0.4

KURPIEWSKA Natalia x x 3.64

-0.4 +2.1 -0.2

MOJSAK Julia 3.58 3.02 3.31

+0.7 +0.6 +2.2

NAUMCZUK Aleksandra 3.20 2.84 x

+0.3 +0.3 +0.2



Skok w dal młodziczek

1 MIKIEWICZ Dominika 01-06-19 KS Podlasie Białystok PD 5.10 PB +0.8

2 PUSTUŁKA Marzena 00-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 4.69 -1.2

3 BUJNOWSKA Weronika 01-10-03 UKS Technik Augustów PD 4.53 +0.7

4 LICHOMSKA Gabriela 01-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 4.25 +0.5

5 RADZISZEWSKA Daria 01-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 4.10 -0.5

6 ZEJER Martyna 00-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 4.07 PB +0.6

7 BIELSKA Magdalena 01-01-01 KS Podlasie Białystok PD 3.95 -1.5

8 WISZOWATA Daria 01-01-01 KS Podlasie Białystok PD 3.71 0.0

I II III IV V VI

MIKIEWICZ Dominika 5.10 4.83 - 4.99 4.74 4.46

+0.8 +1.3 - +0.6 +1.5 -1.1

PUSTUŁKA Marzena x x x 4.58 x 4.69

+1.2 -2.3 +0.1 +0.3 -0.9 -1.2

BUJNOWSKA Weronika x 4.10 4.08 4.28 4.39 4.53

+1.2 +0.1 +1.7 +1.6 +0.2 +0.7

LICHOMSKA Gabriela 4.25 3.97 4.08 4.14 4.08 4.12

+0.5 0.0 -0.9 +1.6 +0.6 +2.3

RADZISZEWSKA Daria 3.71 3.88 4.10

+0.8 +1.4 -0.5

ZEJER Martyna x 3.86 3.91 x 4.07 x

-0.7 +0.9 +0.2 -0.1 +0.6 +2.4

BIELSKA Magdalena 3.95 x x - - -

-1.5 +0.8 +0.5

WISZOWATA Daria 3.64 3.71 3.46 x 3.69 3.27

+0.8 0.0 +2.5 +0.5 0.0 +0.6

Sędzia Główny Zawodów Stanisław Krzywicki

Pomiar czasu drukarka „Slandii”



Za zgodność z protokołami Tomasz Dabrowski


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna