Otwarte Mistrzostwa Torunia w lekkoatletyce



Pobieranie 0.8 Mb.
Data08.05.2016
Rozmiar0.8 Mb.
Otwarte Mistrzostwa Torunia w lekkoatletyce

TORUŃ, 04 maja 2014


60m chłopców
Kat. 2001-2002

Piłkarek Mikołaj 2002 MKL Toruń 8.58

Kat. 2003 – młodsi

Rabant Hubert 2004 11.22


60m dziewcząt

Kat. 2001-2002

Lis Klaudia 2002 SP. 8 8.80

Dybowska Dominika 2001 MKL Toruń 8.90

Gruszka Magdalena 2002 MKL Toruń 9.01

Tarkowska Natalia 2002 MKL Toruń 8.80

Kat. 2003 – młodsze

Topolewska Klaudia 2003 9.95

Ndori Blanka 2003 SP 5 9.50

Waćkowska Wiktoria 2003 MKL Toruń 9.89

Targońska Wiktoria 2003 MKL Toruń 10.36

MĘŻCZYŹNI

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 9 +0,9

1 ZAGÓRSKI Mateusz 91-07-16 MUKL Brodnica KP 10.90 SB

2 KUZIEMSKI Jakub 96-06-12 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 10.94 PB

3 ZIÓŁKOWSKI Konrad 96-01-24 KS Sprinter Włocławek KP 10.98 PB

4 GIERSZEWSKI Daniel 94-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 11.11

5 OLENDER Michał 96-03-27 MKL Toruń KP 11.33

6 ŻURAWSKI Krystian 96-07-30 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.05

7 DOLECKI Grzegorz 89-03-01 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.06

Bieg 2/ 9 +1,1

1 GASIKOWSKI Jakub 96-05-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 10.86 PB

2 RONOWICZ Mateusz 91-03-15 MUKL Brodnica KP 11.33 PB

3 CHRZANOWSKI Mateusz 96-04-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.36

4 ZACHCIAŁ Adrian 95-09-30 LKS Olimpic Szczecin ZP 11.46

5 KAŹMIERSKI Michał 98-11-11 LIUKS Kruszwica KP 11.46

6 ZAREMBA Adam 93-11-08 GKS Olimpia Grudziądz KP 11.60

7 KOWALSKI Łukasz 91-05-17 MUKL Brodnica KP 11.68

Bieg 3/ 9 +1,6

1 KALWASIŃSKI Ariel 97-04-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.39 PB

2 SEMPOŁOWICZ Szymon 96-04-12 MUKL Brodnica KP 11.42 PB

3 NICPOŃ Jakub 98-05-06 LKS Olimpic Szczecin ZP 11.58 PB

4 TYLAK Łukasz 90-02-28 OŚ AZS Poznań WP 11.78 SB

5 GACKOWSKI Przemysław 94-09-19 MKL Toruń KP 11.83

KLAISA Tomasz 96-01-31 MLKS Tucholanka Tuchola KP DQ

Bieg 4/ 9 +3,2

1 MACIOŁEK Damian 95-07-17 LKS Lubawa WN 11.51 PB

2 POZORSKI Patryk 99-02-06 LUKS Start Nakło KP 11.54 PB

3 MĄKA Miłosz 99-10-05 GKS Olimpia Grudziądz KP 11.57 PB

4 SIEGERT Mikołaj 98-03-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.63 PB

5 LEWANDOWSKI Adam 97-07-22 MUKS Płock MZ 11.66 PB

6 DRYGLAS Dominik 97-05-13 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.89 PB

7 JAROSZEWSKI Karol 91-01-01 LUKS Pomorzanin Serock KP 12.35

Bieg 5/ 9 +1,8

1 FORMANIEWICZ Piotr 98-07-06 MKL Toruń KP 11.38 PB

2 WIŚNIEWSKI Gracjan 99-06-15 GKS Olimpia Grudziądz KP 11.60 PB

3 PŁÓCIENNIK Szymon 98-02-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.84 PB

4 BAZARNIK Bartosz 98-01-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.96 PB

5 KARNIA Kornel 99-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.06

6 WOŹNICKI Michał 98-07-03 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.24 PB

7 JABŁOŃSKI Miłosz 98-02-25 MKL Toruń KP 12.30 PB

Bieg 6/ 9 -0,1

1 KOWALSKI Maksymilian 98-06-19 MKL Toruń KP 11.94 PB

2 JURKIEWICZ Wojciech 99-08-02 LKS Lubawa WN 12.44 PB

3 ŁUKASZEWICZ Antoni 99-09-02 LKS Lubawa WN 12.65 PB

4 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 97-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 12.82

5 HASEK Dominik 99-07-13 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.84

6 DRZEWIŃSKI Jakub 00-06-08 LKS Lubawa WN 13.13 PB

Bieg 7/ 9 +0,5

1 CHRZANOWSKI Jakub 88-04-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.35

2 NITKA Dawid 96-08-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.40

3 WEIER Sebastian 98-06-22 SKLA Sopot PM 11.54

4 BETKIER Igor 92-10-01 KU AZS WAT w Warszawie MZ 11.58

5 LATOS Jakub 99-05-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.45

6 SZYCA Aleksander 00-06-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 12.70

7 MIELCAREK Marek 48-12-27 niest.Bydgoszcz KP 14.26 PB

Bieg 8/ 9 +1,7

1 BOLSZAKOW Miłosz 97-02-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.63

2 ŁOJEWSKI Patryk 97-07-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.98

3 CIESIELSKI Marek 97-04-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.08

4 WOJTALEWICZ Mikołaj 00-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.74

5 SKWIERCZ Kamil 98-10-02 CMKL Człuchów PM 12.69

6 BOLT Paweł 99-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 12.32

7 DOMŻALSKI Filip 99-10-05 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 14.37

Bieg 9/ 9 +2,0

1 WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.65

2 JABŁOŃSKI Michał 98-02-25 MKL Toruń KP 11.88

3 BANASZKIEWICZ Maciej 96-08-07 MUKS Płock MZ 12.32

4 TRAWICKI Remigiusz 98-02-10 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 12.47

5 ATRAS Rafał 99-01-01 MLKS Tucholanka Tuchola KP 12.76

6 RADOSZ Piotr 92-01-01 Triumf Start Bydgoszcz KP 15.25

300 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 6

1 ZAGÓRSKI Mateusz 91-07-16 MUKL Brodnica KP 34.08

2 RONOWICZ Mateusz 91-03-15 MUKL Brodnica KP 35.94

3 ZACHCIAŁ Adrian 95-09-30 LKS Olimpic Szczecin ZP 36.29

4 KOWALSKI Łukasz 91-05-17 MUKL Brodnica KP 36.42

5 TYLAK Łukasz 90-02-28 OŚ AZS Poznań WP 36.98

6 LISEWSKI Paweł 99-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 38.48 PB

7 FORMANIEWICZ Piotr 98-07-06 MKL Toruń KP 39.53

Bieg 2/ 6

1 ZIÓŁKOWSKI Konrad 96-01-24 KS Sprinter Włocławek KP 34.87 PB

2 GIERSZEWSKI Daniel 94-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 36.48

3 NICPOŃ Jakub 98-05-06 LKS Olimpic Szczecin ZP 37.23

4 LIGOCKI Filip 98-02-06 UKS Czwórka Inowrocław KP 38.24

5 PODGÓRSKI Rafał 97-04-02 KS Sprinter Włocławek KP 40.71

Bieg 3/ 6

1 LEWANDOWSKI Adam 97-07-22 MUKS Płock MZ 38.42 PB

2 JAKUBOWSKI Sebastian 99-03-05 LKS Lubawa WN 39.43 PB

3 ŁUKASZEWICZ Antoni 99-09-02 LKS Lubawa WN 41.39 PB

4 RADZIKOWSKI Daniel 99-09-06 MUKL Brodnica KP 42.07 PB

5 JURKIEWICZ Wojciech 99-08-02 LKS Lubawa WN 42.30

6 KROLIK Mikołaj 00-07-31 UKS Czapla Białe Błota KP 42.60

7 DRZEWIŃSKI Jakub 00-06-08 LKS Lubawa WN 42.92 PB

Bieg 4/ 6

1 BETKIER Igor 92-10-01 KU AZS WAT w Warszawie MZ 37.82

2 ANTOSZEWSKI Kacper 00-05-20 GKS Olimpia Grudziądz KP 39.37 PB

3 TRAWICKI Remigiusz 98-02-10 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 42.42

Bieg 5/ 6

1 SEMPOŁOWICZ Szymon 96-04-12 MUKL Brodnica KP 35.95

2 SIERADZKI Mateusz 97-06-12 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 38.32

3 JABŁOŃSKI Michał 98-02-25 MKL Toruń KP 39.08

4 BANASZKIEWICZ Maciej 96-08-07 MUKS Płock MZ 39.08

5 MIELCAREK Marek 48-12-27 niest.Bydgoszcz KP 48.78

6 KOWALSKI Maksymilian 98-06-19 MKL Toruń KP 1:01.64

Bieg 6/ 6

1 SŁUPSKI Artur 97-04-21 MKL Toruń KP 36.29

2 WYRWIŃSKI Dariusz 95-04-01 MKL Toruń KP 39.07

3 SOWIŃSKI Konrad 99-02-01 KS Sprinter Włocławek KP 41.06

4 LEPPERT Borys 01-09-30 LUKS Start Nakło KP 42.59

5 CHOLEWIŃSKI Patryk 98-07-31 LUKS Start Nakło KP 44.62

6 RZENIECKI Szymon 01-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 44.93

7 MORGUT Dawid 02-09-01 UKS Czapla Białe Błota KP 54.92

600 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2

1 KRYSIEWICZ Klaudiusz 95-07-12 niestowarzyszony ... 1:24.67 PB

2 NOWAKOWSKI Maciej 98-09-01 LKS Lubawa WN 1:26.05 PB

3 SMOLIŃSKI Mateusz 96-02-29 UKB Szubin KP 1:27.49 PB

4 TOMASZEWSKI Jakub 97-03-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:28.07 PB

5 MOKWA Karol 99-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KP 1:29.71

6 SMOLIŃSKI Kamil 96-02-29 UKB Szubin KP 1:30.03 PB

7 CHABOWSKI Maciej 97-01-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 1:32.38

8 FRĄCKOWSKI Patryk 95-10-05 MLKS Tucholanka Tuchola KP 1:35.11

9 KOROCH Filip 99-03-18 LKS Olimpic Szczecin ZP 1:37.19

10 WANDA Mateusz 97-07-17 CMKL Człuchów PM 1:37.77 PB

Bieg 2/ 2

1 OCZKI Jakub 96-07-09 MKL Toruń KP 1:22.81 PB

2 POZORSKI Patryk 99-02-06 LUKS Start Nakło KP 1:26.89

3 KORYCKI Patryk 99-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KP 1:28.00

4 MOSKAL Paweł 97-06-11 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 1:31.73

5 SZRAJBER Krystian 97-01-06 MLKS Tucholanka Tuchola KP 1:35.69

6 KOTEWICZ Michał 00-02-08 GKS Olimpia Grudziądz KP 1:38.26

7 ZIELIŃSKI Adam 01-01-01 LIUKS Kruszwica KP 1:39.13

8 STĘPIEŃ Juliusz 00-07-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 1:40.57

9 KACZMAREK Damian 97-03-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 1:43.63

10 SABINIARZ Karol 99-07-22 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:48.32

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 3

1 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 87-09-04 MLKS Tucholanka Tuchola KP 2:30.16

2 JANOWSKI Filip 91-06-03 LKS Olimpic Szczecin ZP 2:36.50

3 WITKOWSKI Wiktor 98-02-07 MLKS Sparta Złotów WP 2:37.62 PB

4 RYDZYŃSKI Patryk 95-01-01 niestowarzyszony ... 2:38.53

5 URBANOWSKI Mikołaj 93-02-22 MLKS Tucholanka Tuchola KP 2:38.73

6 KROTLA Bartłomiej 97-08-19 CMKL Człuchów PM 2:38.86

7 KAWECKI Kasjan 96-09-08 LKS Olimpic Szczecin ZP 2:39.87 PB

8 CIARKOWSKI Michał 94-01-02 MUKS Płock MZ 2:39.94

9 KĘDZIORSKI Krystian 95-07-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 2:40.26

10 WARCZAK Konrad 98-08-21 GKS Olimpia Grudziądz KP 2:44.17 PB

11 KACZOREK Robert 98-04-29 MUKL Brodnica KP 2:46.14 PB

12 PODOLSKI Tomasz 97-02-03 UKS Czapla Białe Błota KP 2:46.53 PB

13 SZALA Wojciech 96-01-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 2:49.97

14 TEPPER Adam 90-03-10 niest.Bydgoszcz KP 2:50.05

15 DERENCZ Kamil 97-12-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 3:06.07

Bieg 2/ 3 14:30

1 BISKUP Marcin 99-12-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 2:51.32

2 SZYSZKA Michał 99-06-04 CMKL Człuchów PM 2:52.21

3 TYLKOWSKI Adam 00-05-05 LIUKS Kruszwica KP 2:52.59 PB

4 JĘDRZEJWESKI Arkadiusz 98-01-01 PTT Delta Płock 2:59.41

5 KUBIAK Sebastian 01-02-01 LIUKS Kruszwica KP 3:01.08 PB

6 BRZOZOWSKI Dawid 99-08-09 LUKS Start Nakło KP 3:04.03

7 MAJEWSKI Wojciech 99-03-10 GKS Olimpia Grudziądz KP 3:05.46

8 WOJCIECHOWSKI Kamil 99-02-22 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 3:09.50

9 MACIĄG Krzysztof 99-08-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 3:10.26

10 MAGALSKI Łukasz 01-01-28 MUKL Brodnica KP 3:12.82

11 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 01-08-28 UKS Czapla Białe Błota KP 3:25.73

Bieg 3/ 3

1 LACHOWSKI Filip 99-01-14 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 2:58.36

2 KUŹNIARSKI Tomasz 95-03-05 MUKL Brodnica KP 3:02.64

3 ŻAKOWSKI Paweł 99-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 3:03.58

4 TARKA Sebastian 00-03-18 MLKL Płock MZ 3:04.15

5 ŚWIĄDER Damian 99-05-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 3:05.03

6 DOMIN Filip 00-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 3:08.79

7 LANDOWSKI Jakub 01-04-29 CMKL Człuchów PM 3:16.12

8 MARASZ Kacper 99-08-05 LUKS Start Nakło KP 3:16.29

9 BRZOZOWSKI Tomasz 98-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 3:19.39

10 OCZKOŚ Miłosz 01-05-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 3:23.26

300 metrów pł młodzików

Bieg 1/ 2

1 JĘDRASZEK Oskar 97-12-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 40.91

2 NAPIERAŁA Jan (91) 96-05-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 41.32 PB

3 MAŁEK Mateusz 99-06-18 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 42.45 PB

4 ZAWADZKI Szymon 99-01-01 LKS Lubawa WN 44.35 PB

5 WOŻNIAK Krystian 00-01-08 UKB Szubin KP 47.91 PB

Bieg 2/ 2

1 BAZARNIK Bartosz 98-01-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 42.49

2 HASEK Dominik 99-07-13 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 44.70

3 TYCNER Paweł 99-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 46.26

4 DUBLIŃSKI Kacper 00-05-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 47.76

5 SMOLIŃSKI Bartosz 00-12-23 UKB Szubin KP 49.68

6 BRODA Brajan 00-04-17 UKB Szubin KP 54.71

400 m ppł juniorów mł (84,0)

Bieg 1/ 1

1 GALIKOWSKI Michał 97-01-17 SKLA Sopot PM 53.72

2 STODOLNY Michał (91) 95-05-26 UKB Szubin KP 55.43

3 OLEJNICZAK Jakub 97-02-27 STS Pomerania Szczecinek ZP 56.09

4 WILCZYŃSKI Szymon 97-01-12 UKB Szubin KP 56.12

5 CZEPULONIS Krzysztof 97-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZP 57.63

6 ROBÓTKA Bartosz 98-06-19 UKB Szubin KP 57.86

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ


1 ZIELIŃSKI Sylwester 89-08-13 LIUKS Kruszwica KP 19.33 PB

2 PŁOSKI Przemysław 77-07-04 KL Lechia Gdańsk PM 17.43

I II III IV V VI

ZIELIŃSKI Sylwester 19.33 18.90 18.97 17.15 x x

PŁOSKI Przemysław 16.78 16.85 17.05 18.50 17.43 17.15

Pchnięcie kulą chłopców (4kg)

FINAŁ

1 PAULIŃSKI Tomasz 89-01-01 Triumf Start Bydgoszcz KP 11.70



PAULIŃSKI Tomasz 10.88 11.70 11.52 x 10.92 11.51

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

FINAŁ

1 WALCZYŃSKI Adrian 96-02-10 SKLA Słupsk PM 17.53 PB



2 ZIÓŁKOWSKI Oskar 95-09-28 GKS Olimpia Grudziądz KP 17.10

3 OSTACHOW Przemysław 96-06-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 15.15

4 SADOWSKI Piotr 96-08-04 SKLA Słupsk PM 14.65

5 KONOFAŁ Patryk 96-01-20 SKLA Słupsk PM 14.49

6 DRAHEIM Bartosz 96-01-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 14.08

7 KRUTNIK Bartosz 98-01-25 LUKS Pomorzanin Serock KP 9.65

I II III IV V VI

WALCZYŃSKI Adrian 16.79 16.86 x x 17.53 x

ZIÓŁKOWSKI Oskar 17.10 x x x x 16.93

OSTACHOW Przemysław 14.73 x x 15.15 x -

SADOWSKI Piotr x 14.26 14.38 14.65 x 14.21

KONOFAŁ Patryk 13.99 14.46 x x 14.49 x

DRAHEIM Bartosz 13.73 14.08 x x x x

KRUTNIK Bartosz 9.38 9.05 9.35 9.65 9.38 9.65

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

FINAŁ


1 MARCHLEWSKI Szymon 97-12-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 15.89 PB

2 ŁABĘCKI Adam 97-08-04 UKS Cyprianka KP 14.54 PB

3 KMIEĆ Witold 97-09-16 UKS Cyprianka KP 13.90 PB

4 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 97-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 12.99 PB

5 GONTARSKI Łukasz 97-02-17 KS Sprinter Włocławek KP 12.94

6 PEPLIŃSKI Adrian 97-06-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 12.79 PB

7 GÓRECKI Andrzej 98-09-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno 12.64

8 FIGGER Mateusz 98-01-01 LKS Lubawa WN 12.16

9 GRUCHAŁA Mateusz 98-01-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 12.05

10 WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 11.69

11 MILASZEWSKI Paweł 98-02-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 10.87 PB

12 STANIUCHA Adrian 98-04-20 LUKS Start Nakło KP 10.18

13 BEMBNISTA Jakub 98-08-01 LUKS Start Nakło KP 9.56

14 SONNENBERG Mateusz 98-10-07 LUKS Start Nakło KP 7.46

15 KOWALSKI Piotr 97-11-13 CMKL Człuchów PM 6.92

I II III IV V VI

MARCHLEWSKI Szymon 14.05 x 15.89 x x -

ŁABĘCKI Adam x 12.62 13.82 14.02 x 14.54

KMIEĆ Witold x x 12.67 x 13.71 13.90

ŚWIATCZYŃSKI Maciej 12.99 12.63 12.00 12.44 11.96 12.15

GONTARSKI Łukasz 12.94 12.69 12.75 12.38 x 12.42

PEPLIŃSKI Adrian 12.79 12.66 12.63 11.95 12.74 12.75

GÓRECKI Andrzej 12.63 x 12.58 12.40 12.64 12.59

FIGGER Mateusz 12.09 x 12.16 x x -

GRUCHAŁA Mateusz 11.88 11.89 12.05

WŁÓDARSKI Maciej 11.07 11.69 11.52

MILASZEWSKI Paweł 10.84 10.28 10.87

STANIUCHA Adrian 10.18 9.62 9.96

BEMBNISTA Jakub 9.56 9.12 9.06

SONNENBERG Mateusz 7.46 7.40 7.03

KOWALSKI Piotr 6.15 6.86 6.92

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

FINAŁ

1 KORZEC Patryk 99-12-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 11.74 PB



2 PRAJWOWSKI Kacper 99-07-27 UKS Cyprianka KP 11.63 PB

3 STAŃCZYK Sebastian 00-01-01 UKS Cyprianka KP 9.26

4 MAISON Artur 00-11-21 LUKS Start Nakło KP 7.59

I II III IV V VI

KORZEC Patryk x 11.19 11.74 x x x

PRAJWOWSKI Kacper x x x 10.92 11.12 11.63

STAŃCZYK Sebastian 9.26 9.03 8.50 8.32 - -

MAISON Artur x 7.59 7.45 - - -

Rzut oszczepem juniorów mł (700)

FINAŁ


1 MERTKA Wiktor 97-09-07 UKS Cyprianka KP 58.34 PB

2 FIGGER Mateusz 98-01-01 LKS Lubawa WN 54.68

3 DRELI Mohamed 97-01-01 Libia 51.43

4 ZGLENICKI Michał 97-04-29 MKL Toruń KP 50.59

5 CIESIELSKI Marek 97-04-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 44.34

6 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 97-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 36.51 PB

7 ZASADA Jakub 97-07-19 UKS Cyprianka KP 33.08

I II III IV V VI

MERTKA Wiktor 57.50 58.34 51.23 x x 51.98

FIGGER Mateusz 51.62 54.68 x 48.85 x x

DRELI Mohamed 51.43 46.65 50.47 - - -

ZGLENICKI Michał 50.59 x 47.55 45.16 x 49.83

CIESIELSKI Marek x 41.78 44.34 - - -

ŚWIATCZYŃSKI Maciej 30.85 36.51 x 34.32 32.95 x

ZASADA Jakub 32.73 33.08 x x 31.46 x

Rzut oszczepem młodzików (600)

FINAŁ

1 SADOWSKI Szymon 99-04-25 SKLA Słupsk PM 57.53 PB



2 MERTKA Jonasz 99-05-29 UKS Cyprianka KP 55.77 PB

3 SZTYLKA Karol 99-03-13 SKLA Słupsk PM 50.88

4 WEGNER Dawid 00-04-23 LUKS Start Nakło KP 40.75 SB

5 ZAWADZKI Szymon 99-01-01 LKS Lubawa WN 33.60

6 GRYCZEWSKI Damian 01-01-01 UKS Cyprianka KP 27.16 PB

7 STRUPCZEWSKI Dominik 02-01-01 UKS Cyprianka KP 26.08 PB

I II III IV V VI

SADOWSKI Szymon x 57.46 54.92 57.53 55.53 x

MERTKA Jonasz 50.23 x 52.44 53.60 55.77 x

SZTYLKA Karol x 50.88 x 49.97 49.34 x

WEGNER Dawid 40.75 37.23 38.08 38.07 39.16 -

ZAWADZKI Szymon 23.81 28.36 32.20 33.60 28.36 31.37

GRYCZEWSKI Damian x 27.16 x 24.49 x 23.66

STRUPCZEWSKI Dominik 26.08 22.68 x 25.15 24.23 22.17

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ


1 TRZECIAKOWSKI Hubert 88-10-29 UKS Cyprianka KP 69.33 PB

2 ROZUMCZYK Tomasz 89-06-07 SKLA Słupsk PM 56.60

3 GROMOWSKI Mateusz 94-09-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 47.87 PB

I II III IV V VI

TRZECIAKOWSKI Hubert 68.36 x x 65.45 63.37 69.33

ROZUMCZYK Tomasz 56.14 x 52.31 x 54.09 56.60

GROMOWSKI Mateusz 47.87 x 46.77 - - -

Rzut oszczepem juniorów (800)

FINAŁ

1 MARACH Kamil 96-02-28 MLKS Krajna Sępólno KP 59.09



2 STOJAK Damian 96-04-19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 58.45

3 CZARNOLEWSKI Jacek 96-08-14 MKS Inowrocław KP 39.82

I II III IV V VI

MARACH Kamil 57.34 53.04 55.97 59.09 59.04 57.80

STOJAK Damian 58.45 55.15 x x - -

CZARNOLEWSKI Jacek x x x x 39.82 -

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

FINAŁ


1 MARCHLEWSKI Szymon 97-12-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 54.23

2 LACHMAR Zakaria 97-01-01 Libia 48.76

3 RENDASZKA Rafał 98-01-06 SKLA Sopot PM 46.01

4 GÓRECKI Andrzej 98-09-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno 43.89

5 ŁABĘCKI Adam 97-08-04 UKS Cyprianka KP 40.82

6 PEPLIŃSKI Adrian 97-06-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 39.41 PB

7 MÜLLER Szymon 98-02-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 33.65

8 PORZYCH Rafał 98-03-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 27.60

ZELMA Tomasz 97-02-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN NM

KMIEĆ Witold 97-09-16 UKS Cyprianka KP NM

I II III IV V VI

MARCHLEWSKI Szymon x 53.60 x x 54.23 x

LACHMAR Zakaria x 44.16 x 18.50 x 48.76

RENDASZKA Rafał x 44.98 x x 46.01 45.11

GÓRECKI Andrzej 40.38 x 43.89 39.70 39.30 x

ŁABĘCKI Adam 39.88 39.12 40.82 x 40.32 x

PEPLIŃSKI Adrian 39.05 x 37.63 37.83 39.41 x

MÜLLER Szymon x 30.82 33.65 - - -

PORZYCH Rafał x 27.60 24.31 - - -

ZELMA Tomasz x x x

KMIEĆ Witold x x x

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

FINAŁ

1 LEWANDOWSKI Marcin 99-11-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 36.96



2 KLAWITTER Rafał 99-08-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 35.39

3 KORZEC Patryk 99-12-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 34.82 PB

4 STAŃCZYK Sebastian 00-01-01 UKS Cyprianka KP 30.53

5 PRAJWOWSKI Kacper 99-07-27 UKS Cyprianka KP 22.26

I II III IV V VI

LEWANDOWSKI Marcin 23.12 28.90 x x 36.96 x

KLAWITTER Rafał x 31.13 35.39 - - -

KORZEC Patryk 30.80 32.42 30.83 32.30 34.82 31.50

STAŃCZYK Sebastian 30.53 29.20 26.87 26.20 29.12 27.03

PRAJWOWSKI Kacper x x x x 22.26 x

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

FINAŁ


1 PASIŃSKI Paweł 93-03-06 MKL Toruń KP 57.07

I II III IV V VI

PASIŃSKI Paweł 54.80 57.07 x x 55.73 x

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ

1 KOBIELSKI Norbert 97-01-28 MKS Inowrocław KP 2.05



2 MILASZEWSKI Paweł 98-02-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1.77

3 TYCNER Paweł 99-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1.68

4 MIRZEJEWSKI Łukasz 98-02-23 MKS Inowrocław KP 1.62

5 BORUCKI Jakub 01-05-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1.45

6 KWIECIEŃ Kacper 01-12-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1.40

185 190 195 200 205 207

KOBIELSKI Norbert o o o xo o xxx

Rzut młotem juniorów (6kg)

FINAŁ

1 WRZAŁKOWSKI Kacper 95-09-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 54.84



I II III IV V VI

WRZAŁKOWSKI Kacper 51.25 54.32 x 54.84 x x

Rzut młotem juniorów mł (5kg)

FINAŁ


1 MUSZYŃSKI Adrian 97-08-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 67.03 PB

2 GAJDA Szymon 98-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 61.36 PB

3 GÓRSKI Mikołaj 97-07-13 OKS Skra Warszawa MZ 60.35 PB

4 SWANCAR Kamil 98-07-20 LUKS Orkan Września WP 57.22 PB

5 STEFANIAK Radosław 97-09-23 MKL Toruń KP 52.61

6 ŁĘGA Artur 97-01-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 42.48 PB

7 CZEPEK Daniel 98-06-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 40.61 PB

I II III IV V VI

MUSZYŃSKI Adrian 60.41 64.32 60.86 x x 67.03

GAJDA Szymon 61.36 x x 53.75 x x

GÓRSKI Mikołaj 58.23 x 60.35 x x x

SWANCAR Kamil x x 57.12 57.22 55.50 55.77

STEFANIAK Radosław 50.37 x 52.13 50.31 50.53 52.61

ŁĘGA Artur x 42.48 x - x x

CZEPEK Daniel x 40.61 x x x x

Rzut młotem mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ

1 ROGOWSKI Arkadiusz 93-03-30 RKS Skra Warszawa MZ 65.80



2 SULEJEWSKI Karol 94-05-05 RKS Skra Warszawa MZ 55.32 PB

3 JUCHNOWICZ Maciej 94-08-18 MUKS Kadet Rawicz WP 53.54

4 NOLBERT Krzysztof 94-05-10 MUKS Kadet Rawicz WP 48.43

FLAK Gracjan 93-11-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM NM

I II III IV V VI

ROGOWSKI Arkadiusz 64.04 63.94 63.96 65.80 65.65 65.26

SULEJEWSKI Karol x 54.42 x 54.20 55.32 54.55

JUCHNOWICZ Maciej 52.39 50.70 52.13 53.27 52.88 53.54

NOLBERT Krzysztof 46.79 47.35 46.10 48.43 x 48.06

FLAK Gracjan x x x x x x

Rzut młotem młodzików (5kg)

FINAŁ


1 NOWACKI Patryk 99-01-01 UKS Start Smólnik KP 30.61

2 BARTOSZEK Jakub 00-06-09 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 30.53

3 LEWANDOWSKI Marcin 99-11-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 28.20

URBAŃSKI Albert 00-03-20 LUKS Start Nakło KP NM

I II III IV V VI

NOWACKI Patryk 30.22 30.61 x x x x

BARTOSZEK Jakub x x x - x 30.53

LEWANDOWSKI Marcin x 28.20 x x x x

URBAŃSKI Albert x x x x x x

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ

ABUD Ihab 97-01-01 Libia 6.44 PK 0.5



1 KALINOWSKI Michał 93-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KP 7.07 -0.7

2 RĘGOCKI Patryk 97-07-26 UKS Cyprianka KP 6.70 PB -0.1

3 WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 6.43 PB 1.9

4 PIETRUSZYŃSKI Cezary 96-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KP 6.07 PB 1.1

4 LIGMAN Bartosz 96-01-07 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 6.07 -0.1

6 GACKOWSKI Przemysław 94-09-19 MKL Toruń KP 5.81 =PB 1.7

7 MILASZEWSKI Paweł 98-02-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 5.79 PB 1.2

8 ZIÓŁKOWSKI Łukasz 97-05-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 5.77 1.3

9 DZIEDZIECH Miłosz 99-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KP 5.54 0.2

10 BOLT Paweł 99-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 5.30 0.5

11 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 97-08-26 UKB Szubin KP 5.27 PB 1.5

12 JANKOWSKI Jakub 00-12-29 LUKS Start Nakło KP 4.05 2.5

I II III IV V VI

ABUD Ihab x x x 6.14 6.15 6.44

0.9 0.3 -0.6 -0.3 1.5 0.5

KALINOWSKI Michał 7.07 x x 6.66 x 6.96

-0.7 1.4 1.0 -0.2 0.1 0.2

RĘGOCKI Patryk 6.70 x x 6.27 x x

-0.1 1.6 1.2 0.1 1.2 2.4

WŁÓDARSKI Maciej x 6.04 6.06 6.18 6.06 6.43

-0.1 -0.6 0.0 1.1 1.5 1.9

LIGMAN Bartosz 5.99 6.07 5.90 5.89 x x

-1.1 -0.1 -0.2 0.5 0.8 2.3

PIETRUSZYŃSKI Cezary 5.83 5.77 5.63 5.76 5.99 6.07

2.0 0.0 0.0 1.2 1.3 1.1

GACKOWSKI Przemysław 5.02 4.76 5.75 5.59 5.73 5.81

0.2 1.1 0.6 0.7 0.2 1.7

MILASZEWSKI Paweł x 5.14 5.63 5.79 5.42 5.57

2.0 0.0 0.0 1.2 1.3 1.1

ZIÓŁKOWSKI Łukasz 5.38 5.66 5.70 5.64 5.39 5.77

0.2 -0.2 0.0 1.0 -1.1 1.3

DZIEDZIECH Miłosz x 5.54 5.50

0.5 0.2 0.0

BOLT Paweł 5.30 5.18 5.14

0.5 1.4 -0.2

ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 5.27 2.18 5.22

1.5 1.8 0.4

JANKOWSKI Jakub - 4.05 x

- 2.5 0.8

KOBIETY

100 metrów kobiet

Bieg 1/ 9 -0,8

1 JANOWSKA Kamila 95-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.36

2 MORTON Marlena 95-02-15 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.50 PB

3 CZĘSZ Weronika 96-04-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.60

4 GULCZYŃSKA Natalia 97-01-31 LKS Olimpic Szczecin ZP 12.62

5 MURASZEWSKA Dominika 95-11-21 MUKS Płock MZ 12.65 PB

6 TUNIEWICZ Katarzyna 95-04-14 MKL Toruń KP 12.90

7 GRZYBOWSKA Joanna 96-11-16 LKS Lubawa WN 21.94

Bieg 2/ 9 +2,1

1 LACH Marta 97-06-17 MKL Toruń KP 12.67 PB

2 WEJSZEWSKI Linda 99-04-11 MKL Toruń KP 12.72 PB

3 WEILAND Natasza 97-05-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.74 PB

4 ŁUKASZEWSKA Dagmara 97-03-28 MKL Toruń KP 12.74 PB

5 PIETRAS Sandra 98-09-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.92 PB

6 PIECHOWSKA Karolina 98-01-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 13.41

Bieg 3/ 9 +0,4

1 CHYCZEWSKA Sandra 97-03-21 MKL Toruń KP 13.10 PB

2 PLUSCHKE Anna 99-05-09 MLKS Tucholanka Tuchola KP 13.33

3 KOŁAKOWSKA Agata 97-08-02 GKS Olimpia Grudziądz KP 13.38

4 BYLEWSKA Anna 97-08-22 MUKL Brodnica KP 13.63

5 BRZOZOWSKA Angelika 96-03-14 LKS Lubawa WN 13.70

6 ZBLEWSKA Kamila 98-02-11 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 13.77

7 ŻYŁA Daria 97-02-20 GKS Olimpia Grudziądz KP 13.94

Bieg 4/ 9 -0,2

1 PACZYŃSKA Wiktoria 99-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 12.91 PB

2 GUTMAŃSKA Natalia 00-01-30 MKL Toruń KP 13.32 PB

3 RĄCZKA Julia 00-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KP 13.38 PB

4 WILK Olga 00-12-10 MKL Toruń KP 13.65

5 CHLEWIŃSKA Monika 99-01-18 MUKS Płock MZ 13.65

6 LACH Jagoda 99-01-01 MKL Toruń KP 13.92

7 GRANICA Katarzyna 98-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KP 14.09

Bieg 5/ 9 +1,7

1 BRAUN Monika 96-05-04 MUKS Płock MZ 13.36 PB

2 CHABOWSKA Justyna 97-09-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 13.50 PB

3 ŻYWIECKA Julia 99-10-18 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 13.78 PB

4 ŚWIDERSKA Weronika 00-09-30 LUKS Start Nakło KP 13.85 PB

5 PREDENKIEWICZ Oliwia 99-12-19 MKL Toruń KP 13.97 PB

6 MIANECKA Andżelika 97-06-19 MUKS Płock MZ 14.08

7 DASZKIEWICZ Agata 99-04-08 MKL Toruń KP 14.16

Bieg 6/ 9 +2,1

1 GRZYWIŃSKA Julia 99-07-16 MUKS Płock MZ 13.72 PB

2 ZIÓŁKOWSKA Anastazja 99-01-22 UKS Czapla Białe Błota KP 13.87 PB

3 GREBIN Patrycja 98-08-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 13.90 PB

4 NISKA Iwona 96-01-10 MLKL Płock MZ 14.12 PB

5 RUMIŃSKA Marika 97-06-20 LKS Lubawa WN 14.23

6 CZAPIEWSKA Monika 99-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 14.40 PB

7 KEMUŚ Marika 00-05-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 14.89

Bieg 7/ 9 +2,6

1 NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock MZ 13.56 PB

2 MICHALSKA Sandra 99-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KP 13.79 PB

3 KACZOROWSKA Katarzyna 98-11-11 LKS Lubawa WN 13.86 PB

4 PIOTROWSKA Alicja 98-01-24 LKS Lubawa WN 14.93

Bieg 8/ 9 +0,6

1 GRZEGOREK Marcelina 96-03-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 13.14

2 SULECKA Julia 99-08-09 MKL Toruń KP 14.08

3 WARDA Krzysztofa 97-05-12 MUKS Płock MZ 14.57

4 JANKOWSKA Patrycja 00-04-08 MKL Toruń KP 14.94

Bieg 9/ 9 +3,7

1 LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot PM 13.13

2 WIELGOSZ Magdalena 00-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 13.89

3 STOJOWSKA Daria 00-06-28 MUKS Płock MZ 14.34

4 DOMŻALSKA Maria 00-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KP 14.44

5 DĄBROWSKA Julia 00-09-14 MUKS Płock MZ 14.54

6 JANKOWSKA Weronika 00-10-14 LUKS Start Nakło KP 16.11

300 metrów kobiet

Bieg 1/ 7

1 MURASZEWSKA Dominika 95-11-21 MUKS Płock MZ 40.47 PB

2 ŻELIŃSKA Gabriela 96-07-06 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 40.91

3 GULCZYŃSKA Natalia 97-01-31 LKS Olimpic Szczecin ZP 41.08 PB

4 BRAUN Monika 96-05-04 MUKS Płock MZ 44.40

5 MIANECKA Andżelika 97-06-19 MUKS Płock MZ 46.63

Bieg 2/ 7

1 ŁUKASZEWSKA Dagmara 97-03-28 MKL Toruń KP 43.56 PB

2 JABŁOŃSKA Aneta 96-09-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 43.98

4 BRZOZOWSKA Angelika 96-03-14 LKS Lubawa WN 46.40

5 ŻYWIECKA Julia 99-10-18 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 48.60

LACH Marta 97-06-17 MKL Toruń KP DQ 163p3

Bieg 3/ 7

1 ROMEL Patrycja 96-03-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 43.22 PB

2 ZBLEWSKA Kamila 98-02-11 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 45.79

3 PIECHOWSKA Karolina 98-01-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 46.15

4 LACH Jagoda 99-01-01 MKL Toruń KP 46.49 PB

5 KUTZA Kinga 98-05-29 GKS Olimpia Grudziądz KP 47.74

Bieg 4/ 7

1 BUDZIŃSKA Nikola 99-11-06 MUKL Brodnica KP 45.40 PB

2 LAMENT Alicja 00-01-07 UKS Czapla Białe Błota KP 45.57 PB

3 CUPTA Aleksandra 00-12-31 PTT Delta Płock 46.82 SB

4 RUMIŃSKA Marika 97-06-20 LKS Lubawa WN 47.67 PB

5 GROSZEWSKA Patrycja 01-09-08 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 49.65 PB

PIOTROWSKA Alicja 98-01-24 LKS Lubawa WN DQ

Bieg 5/ 7

1 KACZOROWSKA Katarzyna 98-11-11 LKS Lubawa WN 46.87 PB

2 GREBIN Patrycja 98-08-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 47.61 PB

3 ŚWIDERSKA Weronika 00-09-30 LUKS Start Nakło KP 48.03 PB

4 CZAPIEWSKA Monika 99-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 48.10 PB

5 LENDZION Wiktoria 00-02-22 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 50.35 PB

6 PODGÓRSKA Weronika 02-10-13 UKS Start Smólnik KP 53.68

Bieg 6/ 7

1 LEWANDOWSKA Aleksandra 01-08-25 MKL Toruń KP 47.18

2 KLEKOWICKA Natalia 00-09-26 PTT Delta Płock 48.30

3 Hulisz Zuzanna 99-07-15 MKL Toruń KP 48.59

4 KEMUŚ Marika 00-05-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 48.92

5 PAKUŁA Agata 00-01-03 MUKS Płock MZ 57.23

Bieg 7/ 7

1 KOŁAKOWSKA Agata 97-08-02 GKS Olimpia Grudziądz KP 45.03

2 CHABOWSKA Justyna 97-09-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 45.16

3 KWIATKOWSKA Aleksandra 98-04-21 MUKL Brodnica KP 46.33

4 FORC Kamila 99-09-27 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 48.30

5 GRUSZKA Magdalena 02-08-20 MKL Toruń KP 48.51

6 WIETRZYKOWSKA Daria 98-07-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 50.60

7 PIELASZEWSKA Aleksandra 00-03-22 MUKS Płock MZ 51.11

400 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 NOWAK Nicola 97-03-13 UKS Czapla Białe Błota KP 1:02.75

2 WARDA Krzysztofa 97-05-12 MUKS Płock MZ 1:04.46

3 WALCZAK Aleksandra 99-10-15 MUKL Brodnica KP 1:04.47

4 NOWACZYK Dominika 98-10-24 LUKS Start Nakło KP 1:09.12

5 LATARSKA Katarzyna 98-09-27 MUKS Płock MZ 1:14.04

600 metrów kobiet

Bieg 1/ 4

1 MEGGER Eliza 99-09-28 GKS Olimpia Grudziądz KP 1:38.22

2 ZEZULA Wiktoria 96-03-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:39.22

3 BAUMGART Weronika 97-07-28 LUKS Serock 1:40.89

4 CZYŻEWSKA Paulina 97-02-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:41.88

5 PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 1:44.18

6 PŁACHTA Weronika 96-07-06 MUKL Brodnica KP 1:45.63

Bieg 2/ 4

1 MIŃCZUK Alicja 97-08-08 LKS Olimpic Szczecin ZP 1:40.55 PB

2 WASILUK Agata 97-11-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1:45.08 PB

3 KIRSZ Ewelina 00-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KP 1:47.99 PB

4 MAZUREK Zuzanna 00-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1:49.27 PB

5 CHODECKA Nikola 98-07-29 LKS Olimpic Szczecin ZP 1:53.11

6 STĘPIEŃ Karolina 99-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KP 1:54.82

7 SARNOWSKA Jadwiga 00-03-18 MUKL Brodnica KP 1:55.28

8 CYLIŃSKA Daria 99-08-14 MUKS Płock MZ 1:56.96

9 JĘDRASZEK Angelika 01-08-24 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 1:58.19

10 CZEKALIŃSKA Marcelina 99-04-12 UKS Czapla Białe Błota KP 2:02.91

11 MRÓWCZYŃSKA Dominika 97-10-19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 2:08.53

Bieg 3/ 4

1 BĄGALSKA Wiktoria 00-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KP 1:55.40

2 STASIŃSKA Oliwia 02-04-17 UKS Start Smólnik KP 1:57.27

3 GRIGORIAN Nelly 00-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 2:02.23

4 GALL Julia 00-10-08 GKS Olimpia Grudziądz KP 2:03.45

5 DĄBROWSKA Aleksandra 99-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KP 2:07.90

6 PACEK Anna 98-08-29 LUKS Serock 2:09.86

Bieg 4/ 4

1 GRZELAK Dominika 97-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 1:56.74

2 DANKOWSKA Oliwia 00-04-10 UKS Czapla Białe Błota KP 1:57.07

3 WAŃKOWSKA Milena 96-03-16 LKS Olimpic Szczecin ZP 1:58.13

4 TROJANOWSKA Alicja 00-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1:58.60

5 SOBCZAK Martyna 01-10-16 MUKL Brodnica KP 1:59.44

6 TUPALSKA Aleksandra 00-11-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 2:01.32

7 KONICKA Julia 01-05-14 MUKL Brodnica KP 2:03.78

8 SKURCZYŃSKA Aleksandra 00-10-18 MUKS Płock MZ 2:06.10

9 WOJTAS Monika 02-01-01 MLKS Tucholanka Tuchola KP 2:06.19

10 JARGIŁO Sandra 99-12-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 2:06.96

1000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 ADAMCZYK Emanuela 96-07-07 UKL Ósemka Police ZP 3:12.43

2 KIEŁPIKOWSKA Marta 98-12-19 UKS Czapla Białe Błota KP 3:14.33 PB

3 GAWROŃSKA Aneta 94-10-01 MUKS Płock MZ 3:17.13

4 DRYGALSKA Zuzanna 99-04-27 CMKL Człuchów PM 3:18.81

5 KARNAS Katarzyna 01-11-24 UKS Czapla Białe Błota KP 3:19.33 PB

6 SZACHTA Marta 96-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 3:21.93

7 KUROWSKA Magdalena 96-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZP 3:22.93

8 KRALSKA Joanna 97-02-04 MUKS Płock MZ 3:29.40

9 WOJTAS Magdalena 97-08-25 MLKS Tucholanka Tuchola KP 3:33.21

10 RADTKE Aleksandra 00-06-21 LUKS Start Nakło KP 3:36.70

11 ZMORZYŃSKA Paulina 97-10-14 MUKS Płock MZ 3:37.65

12 PAWŁOWSKA Aleksandra 99-08-30 CMKL Człuchów PM 3:38.01

3000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 MAIK Daria 97-08-28 LUKS Start Nakło KP 10:33.38

2 JEZIORSKA Magda 95-12-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 12:38.58

3 DĄBROWSKA Paulina 95-10-08 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 13:01.39

300 metrów pł kobiet

Bieg 1/ 1

1 DALKE Helena 97-01-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 44.71 PB

2 SUŁKOWSKA Julia 97-04-14 LKS Olimpic Szczecin ZP 46.95 PB

3 SYROCKA Agata 96-01-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 47.12

4 ŻEBROWSKA Karina 97-12-10 STS Pomerania Szczecinek ZP 50.00

5 BERKA Natalia 99-04-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 50.65

6 WOLSKA Sylwia 98-07-20 STS Pomerania Szczecinek ZP 53.00

7 CHOJNACKA Agata 99-02-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 53.55 SB

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

FINAŁ


1 LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot PM 11.63

2 WIĘCKOWSKA Natalia 94-01-14 MKL Toruń KP 11.41 PB

3 KUBACKA Agata 94-11-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 10.23

I II III IV V VI

LIGARSKA Paulina 11.63 10.00 10.33 10.60 10.28 9.81

WIĘCKOWSKA Natalia 11.41 x x x 11.33 x

KUBACKA Agata 9.88 10.23 9.75 10.20 9.33 9.20

Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

FINAŁ

1 ZIÓŁKOWSKA Oktawia 98-01-08 GKS Olimpia Grudziądz KP 12.40 PB



2 JEZIORSKA Michalina 98-05-20 UKS Cyprianka KP 11.82

3 SZYGOSKA Joanna 97-12-17 MLKL Płock MZ 10.86

I II III IV V VI

ZIÓŁKOWSKA Oktawia 12.40 x x x 11.76 12.28

JEZIORSKA Michalina 11.43 10.57 11.14 11.37 x 11.82

SZYGOSKA Joanna 10.21 10.86 x 10.58 10.65 10.79

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

FINAŁ


1 MIECZKOWSKA Weronika 99-01-02 LKS Lubawa WN 10.66 PB

2 WINIEWSKA Violetta 01-06-29 LKS Lubawa WN 10.65

3 SZCZERBA Magdalena 00-01-15 LUKS Serock 9.40

4 KOZŁOWSKA Roksana 01-06-12 LKS Lubawa WN 9.05

5 BIAŁA Marzena 99-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 8.74 PB

6 SUMIŃSKA Karolina 00-03-01 MUKS Płock MZ 8.51

I II III IV V VI

MIECZKOWSKA Weronika x 9.95 9.62 10.15 8.82 10.66

WINIEWSKA Violetta 9.70 10.23 10.18 10.65 x 9.28

SZCZERBA Magdalena 9.10 8.76 9.16 8.73 9.40 8.87

KOZŁOWSKA Roksana 9.05 8.94 8.86 8.78 8.15 8.52

BIAŁA Marzena 8.74 8.10 8.98 8.12 8.26 8.02

SUMIŃSKA Karolina x 7.61 8.15 7.77 8.51 7.28

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

FINAŁ

1 RADECKA Sandra 98-01-10 LUKS Serock 39.51 SB



2 CZAJA Aneta 97-06-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 28.92

3 STRZEMBECZNA Eliza 97-06-02 MUKS Płock MZ 26.94

I II III IV V VI

RADECKA Sandra 39.51 34.51 37.16 35.81 34.77 38.50

CZAJA Aneta 27.73 26.06 27.19 x 28.92 x

STRZEMBECZNA Eliza 22.94 24.38 26.94 25.05 26.56 24.78

Rzut oszczepem kobiet (600)

FINAŁ


1 JAKIMOWICZ Urszula 88-06-11 SKLA Sopot PM 53.65

2 KULAS Aleksandra 94-07-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 39.21

I II III IV V VI

JAKIMOWICZ Urszula x 50.75 50.80 51.22 48.31 53.65

KULAS Aleksandra 39.21 x x x x x

Rzut oszczepem juniorek (600)

FINAŁ

1 ANDREJCZYK Maria 96-03-09 LUKS Hańcza Suwałki PD 56.53 PB



2 WITEK Marcelina 95-06-02 SKLA Słupsk PM 51.57

3 DABULIS Dominika 96-10-28 LUKS Hańcza Suwałki PD 43.17 PB

4 DUDKOWSKA Roksana 95-05-11 LLKS Pomorze Stargard ZP 36.78 PB

5 NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock MZ 30.82

6 NISKA Iwona 96-01-10 MLKL Płock MZ 21.02

7 WÓJCIK Joanna 96-12-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 16.40

I II III IV V VI

ANDREJCZYK Maria 52.34 56.53 - - - -

WITEK Marcelina 49.15 51.57 x x x -

DABULIS Dominika 39.80 42.96 40.88 x x 43.17

DUDKOWSKA Roksana 33.17 34.95 36.29 36.78 x 36.73

NISZTOR Kinga 30.82 x 28.17 30.16 x -

NISKA Iwona 21.02 x x x - -

WÓJCIK Joanna x 15.94 12.58 x 15.63 16.40

Rzut oszczepem młodziczek (500)

FINAŁ


1 MIECZKOWSKA Weronika 99-01-02 LKS Lubawa WN 40.67

2 ANDERSOHN Małgorzata 00-11-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 37.28 PB

3 GRZYB Laura 00-04-05 UKS Cyprianka KP 24.38 PB

4 CZEKALSKA Martyna 01-01-01 UKS Cyprianka KP 23.07 PB

5 GRZYB Weronika 99-05-01 UKS Cyprianka KP 22.94 PB

6 CHRZANOWSKA Małgorzata 99-04-19 UKS Cyprianka KP 22.58 PB

7 URBACZEWSKA Elżbieta 01-01-01 UKS Cyprianka KP 21.92 PB

I II III IV V VI

MIECZKOWSKA Weronika 34.68 x 38.06 35.48 38.64 40.67

ANDERSOHN Małgorzata 36.90 37.05 29.62 37.28 33.99 x

GRZYB Laura 22.57 24.38 22.94 23.33 22.46 21.81

CZEKALSKA Martyna x x 17.32 23.07 21.10 20.60

GRZYB Weronika x 22.09 19.55 22.94 21.38 22.68

CHRZANOWSKA Małgorzata 19.59 22.58 x 20.25 18.86 18.74

URBACZEWSKA Elżbieta 19.21 21.92 20.66 x 20.65 18.99

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

FINAŁ

1 SZYCZEWSKA Bogna 94-07-28 MKL Toruń KP 43.30



2 KUBACKA Agata 94-11-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 35.87

3 WIĘCKOWSKA Natalia 94-01-14 MKL Toruń KP 35.17

I II III IV V VI

SZYCZEWSKA Bogna x 43.30 36.87 42.21 40.71 43.08

KUBACKA Agata 35.63 35.87 x 33.70 35.30 35.39

WIĘCKOWSKA Natalia 33.09 32.65 34.36 x 35.17 32.38

Rzut dyskiem juniorek (1kg)

FINAŁ


1 RYGIELSKA Paulina 95-07-26 MKL Toruń KP 37.55

2 WRONKA Marlena 96-09-22 MUKS Płock MZ 32.33

3 RAJEWSKA Magdalena 96-06-16 MLKL Płock MZ 24.97

I II III IV V VI

RYGIELSKA Paulina 37.32 x x x 37.55 x

WRONKA Marlena 32.33 28.54 x 26.60 27.43 25.87

RAJEWSKA Magdalena x 24.54 19.60 x x 24.97

Rzut dyskiem juniorek mł (1kg)

FINAŁ

1 SŁAWIŃSKA Weronika 98-04-08 LUKS Serock 31.20 PB



2 KRÓL Justyna 97-12-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 31.07 PB

3 ŻYWICKA Monika 98-04-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 29.29 PB

4 JEZIORSKA Michalina 98-05-20 UKS Cyprianka KP 28.42

5 SZYGOSKA Joanna 97-12-17 MLKL Płock MZ 27.95

6 MALINOWSKA Anna 97-04-09 MLKL Płock MZ 22.70

I II III IV V VI

SŁAWIŃSKA Weronika 24.53 25.92 29.39 x 31.20 x

KRÓL Justyna x x 31.07 x x x

ŻYWICKA Monika x x x x 29.29 x

JEZIORSKA Michalina 28.42 27.70 x 24.78 x x

SZYGOSKA Joanna 27.08 27.01 26.90 27.10 27.08 27.95

MALINOWSKA Anna x 20.78 x x 22.70 x

Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

FINAŁ


1 SZCZERBA Magdalena 00-01-15 LUKS Serock 30.10 PB

2 RULEWSKA Natalia 99-02-16 LUKS Serock 22.80 PB

3 BIAŁA Marzena 99-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 22.47

I II III IV V VI

SZCZERBA Magdalena x x 27.77 30.10 24.90 x

RULEWSKA Natalia 22.80 20.57 21.26 x 21.33 x

BIAŁA Marzena x x x 11.15 x 22.47

Rzut młotem młodziczek (3kg)

FINAŁ

1 WRZAŁKOWSKA Olga 00-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 35.79



2 TRZCINSKA Julia 99-07-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 26.43

3 TEŚKA Paulina 99-03-17 UKS Start Smólnik KP 20.64 PB

STRZELECKA Oliwia 99-01-01 UKS Start Smólnik KP NM

I II III IV V VI

WRZAŁKOWSKA Olga 33.08 35.61 35.79 x 34.62 x

TRZCINSKA Julia x x x x 23.64 26.43

TEŚKA Paulina x 20.63 20.63 20.64 19.59 16.41

STRZELECKA Oliwia x x x x x x

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ


1 PRZYBYŁ Monika 99-04-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KP 1.65 PB

2 LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot PM 1.60

3 WEJSZEWSKI Linda 99-04-11 MKL Toruń KP 1.55

4 SYNAK Sylwia 98-03-21 GKS Olimpia Grudziądz KP 1.45 PB

4 DUBANOWSKA Laura 99-03-22 GKS Olimpia Grudziądz KP 1.45

6 WIŚNIEWSKA Agata 01-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1.40 PB

7 WYŻLIC Hanna 99-01-01 LKS Lubawa WN 1.40 =PB

8 HAWRYŁO Malwina 00-06-18 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1.40 PB

9 LEWANDOWSKA Martyna 00-10-26 MLKL Płock MZ 1.40

10 SMOLNA Julia 01-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 1.35 PB

120 130 135 140 145 150 155 160 165 168

PRZYBYŁ Monika - - - - o o o o xo xxx

LIGARSKA Paulina - - - - - o o xxo xxx

WEJSZEWSKI Linda - - - - o o xxo xxx

DUBANOWSKA Laura - - - o o xxx

SYNAK Sylwia - - - o o xxx

WIŚNIEWSKA Agata o o o o xxx

WYŻLIC Hanna - o xo o xxx

HAWRYŁO Malwina - o xxo o xxx

LEWANDOWSKA Martyna o o xo xxo xxx

SMOLNA Julia o xo o xxx

Rzut młotem juniorek (4kg)

FINAŁ

1 KACZMAREK Marika 96-04-25 MUKS Kadet Rawicz WP 54.60 PB



2 ŁOCHIŃSKA Maria 95-03-17 LUKS Orkan Września WP 39.93

3 RYGIELSKA Paulina 95-07-26 MKL Toruń KP 38.23

4 ANTOSZEWSKA Andżelika 95-02-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 34.64

I II III IV V VI

KACZMAREK Marika x x 54.60 x 52.43 x

ŁOCHIŃSKA Maria 35.70 38.57 34.89 38.97 36.11 39.93

RYGIELSKA Paulina x 38.23 x x x x

ANTOSZEWSKA Andżelika x x 34.22 34.64 x x

Rzut młotem juniorek mł (3kg)

FINAŁ


1 ŁEPKOWSKA Kinga 97-04-30 LLKS Pomorze Stargard ZP 54.76

2 LATAŃSKA Joanna 97-05-29 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 46.11 PB

I II III IV V VI

ŁEPKOWSKA Kinga x 53.41 54.05 x 53.69 54.76

LATAŃSKA Joanna 45.00 x x 43.99 x 46.11

Skok w dal kobiet

FINAŁ

1 Hulisz Zuzanna 99-07-15 MKL Toruń KP 4.93 0.6



2 KRAJEWSKA Karolina 97-01-28 UKB Szubin KP 4.85 0.0

3 KOŁAKOWSKA Agata 97-08-02 GKS Olimpia Grudziądz KP 4.71 PB 0.6

4 KOWALEWSKA Martyna 97-07-18 UKB Szubin KP 4.60 PB 0.2

5 WIELGOSZ Magdalena 00-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 4.40 PB 0.5

6 SULECKA Julia 99-08-09 MKL Toruń KP 4.38 0.3

7 DĄBROWSKA Julia 00-09-14 MUKS Płock MZ 4.22 1.0

8 KOBUSIŃSKA Michalina 02-05-23 LUKS Serock 4.17 0.0

9 STOJOWSKA Daria 00-06-28 MUKS Płock MZ 4.10 1.4

10 WOJCIECHOWSKA 98-08-29 UKS Start Smólnik KP 3.88 0.7

11 PIELASZEWSKA Aleksandra 00-03-22 MUKS Płock MZ 3.83 0.1

12 WILK Olga 00-12-10 MKL Toruń KP 3.78 -0.5

I II III IV V VI

Hulisz Zuzanna x x 4.41 4.71 4.74 4.93

0.9 0.7 0.7 0.6 0.0 0.6

KRAJEWSKA Karolina x x 4.85 4.70 4.44 x

0.0 0.2 0.0 0.0 0.7 -0.1

KOŁAKOWSKA Agata 4.71 x 4.44 4.46 4.31 -

0.6 1.3 0.6 0.0 1.1

KOWALEWSKA Martyna x 4.53 4.33 4.36 4.51 4.60

1.7 2.8 0.0 -0.7 0.5 0.2

WIELGOSZ Magdalena 4.23 x 4.07 4.40 x x

0.8 0.8 0.2 0.5 0.2 0.0

SULECKA Julia 3.87 4.36 4.28 4.35 4.02 4.38

0.0 -0.5 0.4 -0.1 0.0 0.3

DĄBROWSKA Julia 4.22 4.02 3.96 3.63 3.68 3.81

1.0 0.6 0.1 0.0 -0.3 1.0

KOBUSIŃSKA Michalina x x 4.17 3.79 4.02 x

0.5 1.3 0.0 -1.4 -0.8 1.6

STOJOWSKA Daria 4.10 4.07 3.63

1.4 0.2 0.0

WOJCIECHOWSKA Aleksandra 3.88 3.63 3.36

0.7 1.7 0.4

PIELASZEWSKA Aleksandra 3.53 3.83 3.64

0.1 0.1 -0.2



WILK Olga x 3.42 3.78

1.6 0.7 -0.5


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna