Partnerzy z następujących państwPobieranie 36 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar36 Kb.

Wielkopolskie Euro Info Centre PL – 406 serdecznie zaprasza na giełdę kooperacyjną organizowaną w ramach projektu Komisji Europejskiej: EU Matching in Border Regions.

EU Matching in Border Regions – europejski
program dla MŚP (www.eumatching.net)


Poruszając się na współczesnym rynku zjednoczonej Europy według reguł globalnej gospodarki, europejskie firmy nie mogą sobie pozwolić na działania oderwane od innych podmiotów gospodarczych. Zarówno dla dużych firm jak i dla mniejszych, strategiczni partnerzy stają się kluczem do sukcesu na ciągle zmieniających się rynkach.

Nazwa EU Matching in Border Regions odzwierciedla te realia – cztery giełdy kooperacyjne w kontekście poszerzonej Unii Europejskiej, jak również nieodpłatna usługa dla firm z Polski wyszukiwania ogłoszeń o zamówieniach publicznych w UE ma pozwolić na pełne funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw na Jednolitym Rynku Europejskim.


W projekcie udział biorą partnerzy z następujących państw: Austrii, Belgii, Bułgarii, Czech, Danii, Estonii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Słowenii.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedsiębiorstw z następujących branż:


 • Telekomunikacja

 • Software

 • Hardware

 • CRM

 • ERP

 • Business inteligence

 • Usługi elektroniczne dla administracji

 • Infrastruktura

 • IT – zabezpieczenia

 • Media

 • Open source

 • Telefonia internetowa

 • OutsourcingTermin: 5 luty 2008
Towarzysząca impreza targowa: IT’n’T - International Trade Fair for Information Technology and Telecommunication, 4-6 luty 2008, Wiedeń, Austria
Lokalizacja: The MessezentrumWienNeu, strona targów: http://www.itnt.at

Czas trwania giełdy: 9.00 – 17.30; 18.30 - kolacja organizowana i współfinansowana przez projekt EU Matching oraz organizatorów targów.

Przedsiębiorcy biorący udział w giełdzie i wystawiający się po raz pierwszy na targach IT’n’T mają możliwość skorzystania ze specjalnych zniżek.

Przedsiębiorstwa, które po raz pierwszy będą wystawiać się na targach w Unii Europejskiej skorzystają dodatkowo z pakietu „New Business Package” (40 % rabat na opłaty stoiskowe).

Rejestracja wystawców: http://www.itnt.at/en/anmeldung/index.html  

Jak się zarejestrować na giełdę?

Rejestracja na giełdę kooperacyjną EU Matching in Border Regions organizowanej równolegle do targów IT’n’T składa się z ośmiu kroków:

 1. Rejestracja profilu:

Należy wypełnić formularz rejestracyjny, w razie pytań prosimy kontaktować się z polskim przedstawicielem projektu: Fundacją Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

 1. Dostęp do obszaru zastrzeżonego:

Po rejestracji otrzymacie Państwo login i hasło, które umożliwi korzystanie z obszaru zastrzeżonego, gdzie znaleźć można profile innych uczestników w katalogu on-line. Na podstawie tych profili dokonać można wyboru firm, z którymi zechcecie Państwo porozmawiać w trakcie giełdy. Na takich samych zasadach inne firmy wybiorą Państwa do rozmów. Przed wyjazdem do Wiednia przesłana zostanie szczegółowa lista rozmów, jakie odbędziecie Państwo w trakcie giełdy. Obszar zastrzeżony niedostępny jest dla osób postronnych. 1. Katalog on-line:

Po dokładnym opisaniu własnej firmy, będziecie Państwo mogli zapoznać się z opisami innych firm: działalnością (profil, specjalizacja, produkty), celem uczestnictwa (wymiana doświadczeń, wymiana handlowa, itp.). Wyszukiwarka wielozadaniowa pomoże lepiej dobrać partnerów do rozmów.
 1. Dobór spotkań:
Każdy uczestnik dokonuje doboru spotkań na podstawie katalogu. W tym celu każdy uczestnik musi przesłać listę maksymalnie 20 spośród zarejestrowanych firm według ważności, z którymi się chce spotkać.

 1. Kojarzenie firm:
Nasze oprogramowanie optymalnie dobiera godziny spotkań na podstawie przesłanej listy maksymalnie 20 firm wybranych do spotkań. Jeśli zachodzi taka potrzeba automatycznie przypisywany jest tłumacz. Indywidualny program spotkań każdego uczestnika zostanie przekazany Państwu przed wyjazdem z Polski.

 1. Program spotkań:

Program zostanie Państwu przesłany na kilka dni przed spotkaniem. Zawierać on będzie: numer stolika do rozmów, czas spotkania i dane na temat reprezentantów firmy do rozmów

 1. Dodatkowe spotkania:
W przypadku dodatkowej ilości firm chętnych do spotkań otrzymacie Państwo ich namiary, ażeby móc spotkać się z nimi w trakcie przerw czy bankietu wieczornego lub po giełdzie.

 1. Informacja:
W trakcie trwania giełdy będą Państwo mogli skorzystać z pomocy organizatorów w przypadku organizowania dodatkowych spotkań ‘last minute’, odwołania spotkań, itp.
Ile to kosztuje?

W celu zarejestrowania się należy uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 300 zł brutto do dnia 11 stycznia 2008.

Opłata będzie zwracana firmom uczestniczącym w giełdzie 3 dni po zakończeniu giełdy.

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zastrzega sobie prawo do nie zwracania opłaty rejestracyjnej w przypadku wycofania się firmy z uczestnictwa w giełdzie.
Co otrzymujemy za tą cenę?

 • Obsługę tłumaczy,

 • Darmowe wejście na targi,

 • Lunch,

 • 1 przyjęcie wieczorne,

 • Przerwy kawowe,

 • Dostęp do targów i wszystkich imprez organizowanych w ich ramach,

 • Indywidualny plan spotkań uczestnika,

 • Rejestrację profilu firmy w bazie danych Komisji Europejskiej sieci Euro Info Business Cooperation Database,

 • Umieszczenie w katalogu on-line,

 • Umieszczenie w katalogu papierowym,

 • Wsparcie w trakcie imprezy,


Czy będę musiał płacić za wstęp na targi?

Nie, zarejestrowani uczestnicy otrzymają darmowe wejściówki na targi.


Jaki jest termin rejestracji?

Rejestracja zakończy się 11 stycznia 2008


Czy organizowany jest transport i zakwaterowanie?

Przewidywany jest transport indywidualny, jeśli uczestnicy wyrażą inne życzenie możliwe jest zorganizowanie autokaru, tak by cała polska grupa podróżowała razem.
Lista hoteli dla uczestników giełdy Eu Matching, z którymi wynegocjowane zostały niższe stawki dostępna jest na stronie projektu:

http://www.eumatching.net/Default.aspx

W razie pytań prosimy o kontakt:

Fundacja „Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości”

Euro Info Centre PL 406

Ul. Częstochowska 25

Kalisz 62 – 800

Osoba do kontaktu:

Aleksandra Manios

Tel: 62 765 60 62

Fax: 62 767 23 43

e-mail: euroinfo@kip.kalisz.plProjekt współfinansowany ze środków Komisji Europejskiej


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna