Podczas koncertu w Łodzi, grupie Green Day będzie towarzyszył zespół All Time Low. To właśnie Green Day wymieniani są przez atl wśród najważniejszych inspiracji. All Time Low, zespół łączący pop-punk, rocka I emoPobieranie 10.8 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar10.8 Kb.

Podczas koncertu w Łodzi, grupie Green Day będzie towarzyszył zespół All Time Low. To właśnie Green Day wymieniani są przez ATL wśród najważniejszych inspiracji. All Time Low, zespół łączący pop-punk, rocka i emo, pojawi się w naszym kraju po raz pierwszy.


All Time Low powstali blisko dziesięć lat temu na przedmieściach Baltimore w stanie Maryland. W skład zespołu wchodzą wokalista i gitarzysta Alexow Gaskarth, gitarzysta Jack Barakat, basista Zack Merrick i perkusista Rian Dawson. Ukochane zespoły, jak Green Day czy Blink-182, po części nadały brzmienie ich poprzednim albumom: "So Wrong, It’s Right" (2007), "Nothing Personal" (2009) i "Dirty Work" (2011). Piąty album, "Don’t Panic" najmocniej odwołuje się do własnego stylu zespołu. Album jest też powrotem do niezależnej wytwórni Hopeless Records. Już od pierwszego wysłuchania wiadomo, że mamy do czynienia z All Time Low w energicznych, chwytliwych utworach - pop-rockowym hymnie "The Irony Of Choking On A Lifesaver”, wściekłym pop-punku "So Long Soldier" czy chropowatym "Somewhere In Neverland”.

Swoją drapieżną energią "Don't Panic" nawiązuje do debiutu "So Wrong, It’s Right", nagranego przez zespół tuż po liceum. Od tamtej pory All Time Low jednak zdecydowanie dojrzeli. Dwa ostatnie albumy zadebiutowały w pierwszej 10. listy Billboardu, a teledyski do "Weightless" i "I Feel Like Dancin'" cieszyły się wielką popularnością w telewizjach muzycznych. All Time Low są też znani z energicznych koncertów. Na trasach towarzyszyli m. in. Fall Out Boy, Third Eye Blind, Good Charlotte, występowali na wielkich festiwalach w Reading i Leeds, grali też u boku swoich idoli - Blink-182, Foo Fighters i właśnie Green Day.

Sam tytuł płyty, "Don’t Panic", został zaczerpnięty z książki Douglasa Adamsa "Autostopem przez Galaktykę". To odpowiedź na pytanie, jak żyć w chaosie i nie zwariować - to idea bliska Alexowi Gaskarthowi, zwłaszcza, jeśli chodzi o All Time Low. Z pomocą przychodzą fani, którzy są z zespołem na dobre i na złe. Fanów grupy nie brakuje także w Polsce. Na pewno ucieszy ich informacja o pierwszym w naszym kraju występie amerykańskiego kwartetu.

Green Day 

18.06.2013, Łódź, Atlas Arena

 Więcej informacji: www.alterart.pl

Ceny biletów:

Płyta: 157 zł

Płyta - Golden Circle: 207 zł

Trybuny - kategoria 1: 197 zł

Trybuny - kategoria 2: 167 zł

Miejsca dla niepełnosprawnych: 157 zł

W sprawie miejsc i biletów dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt na bilety@alterart.pl.

Uwaga! Dla członków ALTERKLUBU specjalna cena biletów na płytę - 137 zł! Sprawdź w sklepie w ALTERKLUBIE.

Bilety do nabycia w ALTERSKLEPIE oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro.

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku!
©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna