Pomysł unikalny w skali europy – zarezerwuj kwaterę na wakacje i… posadź drzewo !Pobieranie 5.61 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar5.61 Kb.
Komunikat prasowy

POMYSŁ UNIKALNY W SKALI EUROPY –

ZAREZERWUJ KWATERĘ NA WAKACJE

I… POSADŹ DRZEWO !

Wyjazd na wakacje lub wynajęcie mieszkania w połączeniu z zalesianiem naszej planety – to innowacyjny pomysł firmy ATC, specjalizującej się w wynajmie nieruchomości. Po praktycznym wprowadzeniu tego pomysłu na własny użytek, firma zapragnęła rozszerzyć go, angażując w to przedsięwzięcie dwóch innych partnerów o międzynarodowej renomie i grupując wszystkie ich oferty na portalu ATC Concept : www.atc-c.com


ATC Concept oferuje do wynajęcia bardzo szeroki wybór rezydencji, kwater wakacyjnych i hoteli w Europie i na świecie. Firma umożliwia równiez uczynienie prostego gestu na rzecz ochrony środowiska i wniesienie wkładu w zalesianie naszej planety. Dzięki wsparciu licznych stowarzyszeń ekologicznych, każda rezerwacja dokonana za pośrednictwem portalu firmy wiąże się z nieodpłatnym posadzeniem jednego drzewa.
ATC CONCEPT jest obecnie jedynym podmiotem w Europie, który wszystkim korzystajacym z jego usług oferuje nieodpłatnie to obywatelskie działanie, umożliwiającym w ten sposób włączenie się w walkę z globalnym ociepleniem.


Bliższych informacji udziela :

ATC


Zespół ATC CONCEPT

atcconcept@atc-c.com

www.atc-c.com

 


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna