Promo gifts sp z o oPobieranie 13.69 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar13.69 Kb.


PROMO GIFTS Sp. z o.o.

ul. Kochanowskiego 10/5, 40-035 Katowice

tel. (032) 206 76 77 fax (032) 253 99 96 www.giftsonline.pl
Informacja Prasowa

[19 maja 2010]
Kampania www.giftsonline.pl w Google AdWords
Ruszył kolejny etap promocji wortalu www.giftsonline.pl. Dzięki wykorzystaniu programu AdWords, osoby poszukujące w Internacie pomysłu na gadżet reklamowy, przekierowywane są na stronę pierwszej w Polsce wyszukiwarko-porównywarki artykułów promocyjnych. Według twórców serwisu, wyniki uzyskane zaraz po rozpoczęciu współpracy z Google są imponujące. Zaledwie w ciągu ubiegłego weekendu, serwis odwiedziło 10 razy więcej użytkowników w porównaniu do analogicznego okresu sprzed kampanii. „A to dopiero początek ofensywy giftsonline.pl” – zapowiada lider projektu.
W połowie ubiegłego tygodnia ruszyła kampania promocyjna serwisu www.giftsonline.pl. Już w pierwszy weekend, ilość odwiedzin pierwszej w Polsce internetowej wyszukiwarko-porównywarki artykułów promocyjnych wzrosła aż dziesięciokrotnie, a to dopiero początek.

- Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie programu Google AdWords w promocji naszego wortalu, by utrzymać i dodatkowo podkręcić pozytywny buzz wokół www.giftsonline.pl tłumaczy decyzję Tomasz Gębka, marketing menedżer projektu. – Kampania wystartowała 11 maja. Od tego momentu jeszcze uważniej śledzimy codzienne statystyki wejść, by jak najdokładniej zdefiniować zapytania, przekierowujące Internautów na stronę www.giftsonline.pl. Nie ukrywam, że wyniki uzyskane zaraz po uruchomieniu kampanii napawają nas optymizmem. Aż dziesięciokrotny wzrost ilości odwiedzin musi robić wrażenie.


Osoby poszukujące pomysłu na idealny upominek firmowy, mogą teraz - wchodząc na www.giftsonline.pl - wybierać spośród 12 tys. prezentowanych w wortalu gadżetów reklamowych.

- Ilość dodawanych do wyszukiwarko-porównywarki artykułów promocyjnych systematycznie rośnie. Jeszcze dwa tygodnie temu komunikowaliśmy, że na giftsonline.pl zarejestrowanych zostało 11 tysięcy gadżetów; dziś jest ich już o tysiąc więcej – informuje Gębka. – Rośnie również liczba firm, które prezentują swoje porftolio na łamach serwisu. Dzisiaj jest ich równa setka. Codziennie jednak napływają do nas nowe zapytania, dotyczące możliwości i warunków współpracy z giftsonline.pl – dodaje.


Serwis www.giftsonline.pl jest, jak na razie, jedyną tego typu witryną na polskim rynku internetowym. Wortal, dedykowany branży gadżetów reklamowych, łączy funkcję wyszukiwarki z możliwością porównywania cen prezentowanych w serwisie produktów, umożliwiając użytkownikom zestawianie wybranych gadżetów w przejrzystą listę i eksportowanie jej do pliku PDF. Tak przygotowany dokument można zachować i/lub - opatrzony własnym logotypem - wydrukować bądź przesłać do potencjalnego klienta. Cel przyświecający twórcom serwisu www.giftsonline.pl pozostaje wciąż ten sam: „łączyć i przybliżać wielki, fascynujący świat gadżetów” – deklaruje Tomasz Gębka.
www.giftsonline.pl
………………………………………………………………………………………………………………………………………..

O www.giftsonline.pl:

giftsonline.pl to pierwsza w Polsce wyszukiwarko-porównywarka artykułów promocyjnych. Bogaty i przejrzysty serwis umożliwia znalezienie odpowiedniego gadżetu reklamowego oraz bezpośrednie skontaktowanie się z jego dostawcą. Porównując oferty, ceny i warunki współpracy, użytkownik wybiera najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

Osoby poszukujące niebanalnego gadżetu reklamowego, dzięki któremu zaistnieją w świadomości swoich – zarówno dotychczasowych, jak i potencjalnych - klientów, mogą wybierać spośród blisko 12.000 prezentowanych w serwisie www.giftsonline.pl produktów. Dla wygody użytkowników, gadżety zostały skrupulatnie skatalogowane i podzielone na 17 kategorii, w ramach których wyszczególniono dodatkowo ponad 200 podkategorii.

Serwis www.giftsonline.pl jest jedyną tego typu witryną na polskim rynku internetowym, która łączy funkcję wyszukiwarki z możliwością porównywania cen prezentowanych w serwisie produktów. Projekt realizowany w ramach programu Innowacyjna Gospodarka, dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Kontakt dla mediów:

Tomasz Gębka | Marketing Manager | t.gebka@giftsonline.pl | tel. 515 077 604©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna