Rok szkolny 2011/2012Pobieranie 156.51 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar156.51 Kb.
Rok szkolny 2011/2012

28 czerwca w teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się uroczysta gala pożegnania absolwentów naszej szkoły. Uroczystość zaszczycili swą obecnością: Wiceprezydent Miasta Elbląg Pani Grażyna Kluge, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatura w Elblągu- Pani Anna Kubis, proboszcz parafii MB Królowej Polski - ojciec Piotr Wiśniewski.

Przy brzmieniu fanfar Najlepsi z Najlepszych SP nr 1 odbierali z rąk Dyrektor Szkoły Małgorzaty Antoniszyn statuetki i nagrody pieniężne ufundowane przez Fundację Pro – Scholam działającą przy naszej placówce.

Tytuł ten otrzymali:

1.     Kacper Lubiszewski – uczeń kl. 6a za zdobycie potrójnego tytułu laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Języka Polskiego, Języka Angielskiego i Historii; za uzyskanie tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody. Ponadto Kacper został laureatem Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego OXFORD PLUS i ENGLISCH HIGH FLIER. Sukcesy odniósł również w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Der, die das -  das Kenner” plasując się na III. miejscu.

2.     Agnieszka Dąbkowska z kl. 6b za zdobycie podwójnego tytułu laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Języka Polskiego i z Przyrody, a także za tytuły finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego i Matematyki. Agnieszka była także laureatką Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego OXFORD PLUS i ENGLISCH HIGH FLIER. 

Tytuły Najlepszy z Najlepszych otrzymali również finaliści konkursów przedmiotowych.Należą do nich:

 • Klaudia Skubisz z kl. 6b – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.

 • Aleksander Maleńczyk z 6d – finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

 • Agata Rokita z kl. 6d – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

 • Agata Kulesza z kl. 6d – finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego „Der, die das -  das Kenner”

 • Alicja Szczudlińska z kl. 6d – finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego „Der, die das -  das Kenner” 

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!!!

14 czerwca 2012 r. Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty wręczył wielokrotnym laureatom konkursów przedmiotowych oraz laureatom z najwyższymi lokatami dyplomy uznania.

 My też tam byliśmy, gratulacje oraz nagrody odebraliśmy…

    A najlepszymi z najlepszych z naszej szkoły zostali:Agnieszka Dąbkowska z klasy VI b, która jest laureatką olimpiady z języka polskiego (opiekun Dorota Popowska) i przyrody (opiekun Małgorzata Śwatkowska) oraz Kacper Lubiszewski z klasy VI a, który jest laureatem olimpiady z języka polskiego (opiekun Agata Woźniak), z języka angielskiego (opiekun Beata Giedrojć).

  Uczniom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w gimnazjum!        Wyniki Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego OXFORD PLUS 2012

20 kwietnia 2012 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w XIX edycji Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPIADA WIEDZY OXFORD PLUS 2012. Jak co roku odnieśli duży sukces i udowodnili, że nauka języka angielskiego sprawia im ogromną przyjemność.Oto nazwiska najlepszych:

            Laureat I stopnia    Michał Gałuszewski (4a)

            Laureat II stopnia      Paulina Chojnowska (5d)

            Laureaci III stopnia     Agata Falkowska (3d), Adam Sukow (5d)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Der, die, das Kenner"

Są już wyniki ogólnopolskiego konkursu "Der, die, das Kenner". Nasi uczniowie w składzie: Kacper Lubiszewski, Agata Kulesza i Alicja Szczudlińska pięknie zaprezentowali się i uplasowali się w pierwszej dziesiątce.

Kacper, uczeń klasy 6a, został laureatem, zaś dziewczęta - uczennice klasy 6d uzyskały wyróżnienie.

Brawo!!!


"Der, die, das Kenner”

29 lutego  2012 roku trzej uczniowie z klas szóstych naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim etapieOgólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Der, die, das Kenner” zorganizowanym w Olsztynie przez Wydawnictwo Szkolne PWN.

   Alicja Szczudlińska i Agata Kulesza z klasy 6 d oraz Kacper Lubiszewski z klasy 6 a zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego uzyskując ponad 90 %w etapie szkolnym. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pani Marzeny Kiełek.

    Niewątpliwie już samo zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego jest dużym sukcesem naszych uczniów, efektem ich sumiennej pracy i zaangażowania.

Gratulujemy                        WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH HIGH FLIER"

 

7 grudnia 2011 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘English High Flier’. W konkursie uczestniczyło 10 455 uczniów z 410 szkół, w tym: 2 209 z klas 5 i2 415 z klas 6. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 18 osób z klas 5 i 26 osób z klas 6.Największy sukces odniósł Kacper Lubiszewski (6a), który zajął I miejsce  w województwie  (V w kraju )

i w nagrodę pojedzie na obóz wypoczynkowo-naukowy.

Na pochwałę zasługują również następujący uczniowie:

Klasy 5:          

Adam Sukow 5d - 2 miejsce w województwie

Mateusz Szczęchuła 5c - 3 miejsce w województwie
Klasy 6:

Agnieszka Dąbkowska 6b - 2 miejsce w województwie

Martyna Swatowska 6d - 3 miejsce w województwie

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                                                                       I. Piątkowska, B. Giedrojć, J. Morawska

 

Rok szkolny 2010/2011

8 grudnia 2010 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ‘English High Flier’. W całej Polsce uczestniczyło w nim10875 uczniów z 412 szkół, w tym : 2132 dzieci z klas 5 i 2117 z klas 6.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Kacper Lubiszewski (5a) - II miejsce w województwie w kategorii klas 5

Aleksandra Bartczak (6c) - II miejsce w województwie w kategorii klas 6.W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie kolejny raz stanęli na wysokości zadania i osiągnęli najwyższe lokaty w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego.

    W etapie szkolnym konkursu wzięło udział 5132 uczniów z 147 szkół podstawowych  i 145 gimnazjów. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 128 uczniów szkół podstawowych i 139 uczniów gimnazjów, którzy z testem konkursowym zmagali się 19 marca 2011.

    Należy nadmienić, że aby zostać laureatem należało  zdobyć, co najmniej 80 % punktów możliwych do zdobycia. W nagrodę dzieci otrzymują ocenę celującą z języka angielskiego na koniec roku, a do wybranego gimnazjum dostają się bez względu na kryteria rekrutacji:

Elbląg ma 8 laureatów, z czego 6 to uczniowie naszej SP1:

1.     Aleksandra Bartczak 6c

2.     Sabina Downar 6c

3.     Kacper Lubiszewski 5a

4.     Weronika Pietruszyńska 6a

5.     Paulina Rulińska 6c

6.     Patrycja Głotkowska 6c


20 kwietnia 2011 - 70 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego TEST OXFORD PLUS. Jak co roku stanęli na wysokości zadania i osiągnęli bardzo dobre wyniki. 20 dzieci otrzymało tytuł laureata.

    Laureatami I stopnia ( 96 na 100 punktów ) zostali:

        Julia Seroka 3c,Michał Gałuszewski 3a, Kacper Lubiszewski 5a, Martyna Późniewska 5d

    Laureatem II stopnia ( 92 na 100 punktów ) została:

        Sabina Downar 6c

    Laureatami III stopnia ( 88 na 100 punktów ) zostali:

            Sara Chrzanowska 3d, Dominika Szymańska 4d, Olaf Jarczewski 4d, Aleksandra Bartczak 6c

Rok szkolny 2009/2010

KONKURSY MATEMATYCZNE  w roku szkolnym 2009/2010 - wyniki naszych uczniów

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

    W wyniku eliminacji szkolnych do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się z naszej szkoły trzech chłopców : Łukasz Antoniszyn  - VIc,  Szymon Bogusłowicz – VId i Przemysław Swatowski - VIc.

W etapie wojewódzkim Łukasz Antoniszyn i Przemysław Swatowski zdobyli tytuł Finalisty konkursu.

Gratulujemy.Kangur Matematyczny

    18 marca odbył się w naszej szkole Kangur –ogólnoeuropejski konkurs matematyczny. Wzięło w nim udział 88 uczniów klas II – VI.

    Oto wyniki :

Nowakowski Jurek – kl. II – wynik bardzo dobry

Mielżyński Damian – kl. II – wynik bardzo dobry

Gałuszewski Michał – kl. II – wynik bardzo dobry

Paturalski Patryk – kl. II – wynik bardzo dobry

Salka Dawid – kl. II – wynik bardzo dobryVIII Zawody Matematyczne  - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Matematyki i Informatyki

    13 marca nasi uczniowie po raz pierwszy spróbowali swoich sił w VIII Zawodach matematycznych w Olsztynie. Byli to: Agnieszka Iwaszkiewicz, Maciej Mularczyk, Łukasz Antoniszym, Szymon Bogusłowicz i Przemysław Swatowski . Nasz uczeń – Maciej Mularczyk, jako jedyny z Elbląga z kategorii szkół podstawowych zdobył nagrodę. To duży sukces –gratulujemy.Liga Młodych Matematyków przy SP 16

    Od kilku lat uczestniczymy w tym konkursie. W tym roku 27 lutego nasi uczniowie zdobyli następujące wyniki:

Aleksandra Bartczak –IV miejsce w kat. kl. V

Weronika Pietruszyńska –VI miejsce w kat kl. V

Kacper Lubiszewski – IV miejsce w kat. kl. IV

Kozieł Katarzyna – Iv miejsce w kat kl. IV

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

   
16 kwietnia 2010 roku 50 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego TEST OXFORD PLUS.

Laureatami konkursu zostali wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. Maksymalnie można było zdobyć 100 punktów.

Laureatami I stopnia (96 pkt.) zostali:

Kacper Lubiszewski 4a, Martyna Późniewska 4d, Dominika Chrzanowska 6dLaureatami II stopnia (92 pkt.) zostali:

Aleksandra Bartczak 5c, Karolina Grajkowska 6dLaureatami III stopnia (88 pkt.) zostali:

Agnieszka Dąbkowska 4b, Katarzyna Kozieł 4d, Oliwia Kordel 4b, Maja Anikiej 5c, Rafał Więckowski 5a, Sabina Downar 5c
PODSUMOWANIE KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

31 marca  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Sprachdoktor 2010.

W tym roku 57 uczniów klas IV-VI  przystąpiło do konkursu. W kraju pisało 5641 uczniów w tym 882 z klas IV; 1095 z klas V; 938 z klas VI. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentowało - 200 uczniów z 9 szkół

    Największy sukces odnieśli:

W klasach czwartych:

Agnieszka Dąbkowska - 4b - 4 miejsce w województwie,

Katarzyna Kozieł - 4d - miejsce 5

Katarzyna Grynfelder - 4d- miejsce 6Na poziomie klas piątych:

Sabina Downar -5c - 1 w województwie,

Aleksandra Bartczak - 5c - miejsce 2

Mateusz Owczarek - 5a - miejsce 3

Weronika Pietruszyńska - 5a – miejsce 6

Dominika Konińska - Vc- miejsce 7Na poziomie klas VI:

Przemek Swatowski - 6c - 1 miejsce w województwie

Łukasz Antoniszyn - 6c i Karolina Grajkowska - 6d - 2 miejsce w województwie

Paulina Czerwonka - VIc - miejsce 4

                        

24 marca 2010 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ‘ENGLISH ACE’

W bieżącym roku w konkursie uczestniczyło 9802 uczniów z 328 szkół, w tym: 1783  uczniów klas 4, 1875 uczniów klas 5, 2050 uczniów klas 6.

Największy sukces odniosła Dominika Chrzanowska (6b), która zajęła I miejsce w Polsce i naszym województwie i w nagrodę pojedzie na obóz wypoczynkowo-naukowy.


Oto, także świetne, wyniki pozostałych uczestników:

Klasy 4

Kacper Lubiszewski (4a) - 1 miejsce w województwie (10 w kraju)Klasy 5

Mateusz Owczarek (5a) - 2 miejsce w województwie

Sabina Downar (5c) - 3 miejsce w województwie

Paulina Rulińska (5c) - 4 miejsce w województwieKlasy 6

Tomasz Jemczura (6d) - 3 miejsce w województwie

Karolina Grajkowska (6d) - 5 miejsce w województwie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Giedrojć, Iwona Piątkowska

                        

Uczennica naszej szkoły Aleksandra Kasin z klasy VI a została laureatką Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty, osiągając na etapie wojewódzkim 80% punktów możliwych do zdobycia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agata Woźniak
Łukasz Antoniszyn - uczeń klasy VIc przygotowany przez nauczycielkę języka niemieckiego Marzenę Kiełek został finalistą etapu wojewódzkiego konkursu  "der, die, das Kenner”.

    Etap szkolny odbył się 09 grudnia 2009 r. Wzięło w nim udział 26 uczniów klas szóstych. Łukasz zdobył 80 pkt. na 100 co zagwarantowało mu udział w etapie wojewódzkim .

    Etap wojewódzki  odbył się w Olsztynie 11 marca 2010 r.

Test podzielony na cztery części umożliwił sprawdzenie wiadomości i umiejętności uczniów.

1. Hörverstehen ( rozumienie ze słuchu)

2. Leseverstehen ( rozumienie tekstu czytanego)

3. Lexik und Grammatik ( leksyka i gramatyka)

4. Schreiben (pisanie)

III miejsce Łukasza - ucznia naszej szkoły satysfakcjonuje zainteresowane strony. Brawo!   

 

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i odnieśli ogromny sukces w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Kuratorium Oświaty i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie.


    W etapie szkolnym konkursu ( 3 listopada 2009r.) wzięło udział ponad 5000 uczniów ze 154 szkół podstawowych i 143 gimnazjów. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali 70%  punktów i więcej: 75 uczniów szkół podstawowych i 127  uczniów gimnazjów.

    Etap wojewódzki odbył się 6 marca 2010 r. i polegał na napisaniu testu leksykalno - gramatycznego. Laureatami konkursu zostali uczniowie, którzy na etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 80%  punktów możliwych do zdobycia. W bieżącym roku szkolnym tytuł laureata (na poziomie szkół podstawowych) zdobyło jedynie 14 dzieci z całego województwa, w tym 4 z Elbląga - i co najważniejsze 3 z nich to uczennice naszej szkoły:Karolina Grajkowska (6d) - II miejsce w województwie

Dominika Chrzanowska (6b), Anna Silwanowicz (6d) - VI miejsce w województwie 

    Laureaci otrzymują końcoworoczną ocenę celującą z języka angielskiego oraz mają wstęp do wybranego przez siebie gimnazjum, bez względu na kryteria rekrutacji.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I.Piątkowska, B.Giedrojć

                    

    2 grudnia 2009 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "English High Flier". W konkursie uczestniczyło 13 051 uczniów z 486 szkół, w tym 2241 z klas 5 i 2423 z klas 6. 


Oto wyniki, którymi chcielibyśmy się pochwalić:
Klasy 5

Sabina Downar (5c) – 1 miejsce w województwie

Mateusz Owczarek (5a) – 2 miejsce w województwie

Klasy 6

Dominika Chrzanowska (6b) – 1 miejsce w województwie

Szymon Bogusłowicz (6d) – 3 miejsce w województwie

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                    

Rok szkolny 2008/2009

JĘZYK  ANGIELSKI

1. Kinga Kozieł - klasa VI d

2. Daniel Bogusłowicz - klasa VI d

3. Klaudia Kapela - klasa VI d

PRZYRODA

1. Michał Mysłowski - klasa VI a

HISTORIA

1. Daniel Bogusłowicz - klasa VI d

2. Kinga Kozieł - klasa VI d

JĘZYK  NIEMIECKI

1. Kinga Kozieł - klasa VI d 

Informacja o laureatach konkursów ( przedmiotowych, artystycznych, sportowych) szczebla wojewódzkiego, ogólnopolskiego i międzynarodowego.Rok szkolny 2003/2004


Nazwa konkursu

Organizator

Lokata


Przedmiotowe : Język angielski –

·        Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "English Ace 2004"        

 

 

  

 
 


·        I Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego


 

 

  

 

  

 

  

 

O.K. Centrum Języków Obcych Sp. Z 0.0.  • Justyna Breś –  3 miejsce w województwie, 177 w kraju

 • Martyna Dzieciątek - 6 miejsce w województwie, 279 w kraju

 • Paweł Bralewski - 8 miejsce w województwie, 318 w kraju

 • Maciej Rabęda - 8 miejsce w województwie, 305 w kraju

 • Karolina Kułakowska - 4 miejsce w województwie, 388 w kraju 

 • Aleksandra Skibiak - 7 miejsce w województwie, 675 w kraju

 • Urszula Spionek - 7 miejsce w województwie, 273 w kraju

 • Łukasz Lewandowski - 9 miejsce w województwie, 375 w kraju

 

 • Dominika Włodarczyk - zdobyła 101 na 120 możliwych do zdobycia punktów
 Język niemiecki-

·       Ogólnopolski konkurs językowy             „Sprachdoktor 2003” 

Mat- Miłosz Słomian, Wrocław.

 

 


 

 • Sylwia Andrzejewska  - 1 miejsce w województwie, 23 w kraju

 • Klaudia Neska - 2 miejsce w województwie,  26 w kraju

 • Piotr Gottfried - 3 miejsce w województwie,  49 w kraju

 • Anna Kuczuro – 4 miejsce w województwie, 63 w kraju

 • Karolina Wałęza - 5 miejsce w województwie, 70 w kraju

 • Mateusz Sznaza - 6 miejsce w województwie, 89 w kraju

 • Magdalena Borzestowska - 6 miejsce w województwie, 89 w kraju

 • Mariusz Lampkowski - 6 miejsce w województwie, 89 w kraju

 • Alicja Małolepsza - 7 miejsce w województwie, 125 w kraju

 Rok szkolny 2004/2005

Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Przedmiotowe : Matematyka:

·       Międzynarodowy Konkurs Kangur

 


Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych 
w Toruniu

Wyróżnienia:

Cezary Fiedler
Artystyczne:

 Plastyka:

 „Portret człowieka świata”
 

Opowiem Ci 


o Elblągu”

 

Projekt pocztówki 


z Wysoczyzny Elbląskiej”

Ptaki”Bibiana Sajda, 
Anna Warejko

Martyna Iwasiej, 


Bibiana Sajda

Miriam Stołowska, 


Magdalena Pyszke,                           Anna Jakszewicz

Martyna Iwasiej
Sportowe:

Wojewódzkie finały turnieju piłkarskiego klas IV im. Marka Wielgusa:

Sztafeta 4*50m w pływaniu
IV miejsce: 

Jacek Kaczmarczyk

Bartosz Decyk, Marcin Pietruszka,

Jakub Płocheć, Radosław Wałęza,

Kamil Bogdanowicz, Michał Ozych,

Przemysław Wiśniewski, Maciej Koszer, Michał Lewandowski,

Dawid Reiss, Maciej Niemidomski

           
 III miejsce:
 Dominika GiedrojćRok szkolny 2005/2006


Nazwa konkursu

Organizator

Lokata


Przedmiotowe :
Język angielski –

Ogólnopolski  konkurs English ACE

 

  

 
 


Europejski Konkurs Języka Angielskiego „The Big Challenge”
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 NKJO w Olsztynie

 

 • Dominika Cioła – 4 miejsce w województwie, 220 w kraju

 • Milena Puta  - 5 miejsce w województwie, 233 w kraju

 • Bartosz Ciesielski - 10 miejsce w województwie, 543 w kraju

 • Marcin Wiśniewski - 10 miejsce w województwie, 543 w kraju                   

 

 • Paweł Bralewski kl. VI g – I miejsce w województwie

 • Jakub Ciołek  kl. VI d – IX miejsce w województwie

 • Justyna Breś kl. VI d – X miejsce w województwie

 • Dawid Bernecki kl. VI g – XV miejsce w województwie

 • Emilia Skibiak kl. VI d – XV miejsce w województwie

 

 • Dawid Bernecki kl. VI g – VI miejsce

 • Cezary Fiedler kl. VI a – XIII miejsce

Język niemiecki-

Ogólnopolski konkurs językowy „Olimpus” 

  Ogólnopolski   Konkurs Języka Niemieckiego - „Sprachdoktor 2006”

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Der, die,  das – Kenner”

 

 

 


 

Mat-Jeresz - Łowcy Talentów (Wrocław)

 
 • Agata Borzestowska – 7 miejsce w Polsce

 • Paweł Bralewski - 16 miejsce w Polsce

 

 • Dawid Łubieński kl. IV – 1 miejsce w Polsce

 • Remigiusz Kozieł kl. V - 3 miejsce w Polsce

 • Paweł Bralewski kl. VIg – 2 miejsce w województwie, 60 miejsce w kraju

 • Agata Borzestowska kl. V d– 11 miejsce w województwie, 48w kraju                                              

 • Dawid Bernecki kl. VI g - 3 miejsce w województwie, 134 w kraju                               

 • Oskar Skibicki kl. V d - 17 miejsce w województwie, 130 w kraju

 • Adrianna Szymańska kl. Vd - 19 miejsce w województwie, 155 w kraju

 • Adrianna Korcz kl. Vd - 19 miejsce w województwie, 155 miejsce w kraju

 • Krzysztof Osmulski kl. VI d - 4 miejsce w województwie, 214 w kraju

 • Jakub Ciołek kl. VI d - 6 miejsce w województwie, 241 w kraju

 • Martyna Dzieciątek kl. VI a - 7 miejsce w województwie, 263 miejsce w kraju

 • Karolina Baszuro kl. VI g - 10 miejsce w województwie, 298 w kraju

 

 • Paweł Bralewski – zwycięzca

 • Justyna Breś – IV miejsce

 • Martyna Dzieciątek - IV miejsce                       


Rok szkolny 2006/2007


Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Przedmiotowe :Język polski:

 • X Ogólnopolski Konkursu Poetyckiego • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla szkół podstawowych
pod patronatem TPD

 
 


Kuratorium Oświaty i Wychowania   w Olsztynie
 • Marta Gałuszewska -wyróżniona na szczeblu ogólnopolskim za wiersz„Rozmowa bez słów” 

   


 • Marta Gałuszewsk KL. IV c- laureatka
Język angielski :

 • V Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego-     „ Z Angielskim w Krainę Czarów”

 

 


 • Ogólnopolski konkurs Języka Angielskiego „English ACE”

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego- Test Oxford Plus
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

Oxford Educational International- LondonPrzedstawicielstwo w Polsce- Polskie Media Amer.Com. S.A. w warszawie


 • Bartłomiej Dudek kl. VI c- VII miejsce

 

 

  

Klasa 4:

 • Kinga Kozieł kl. IV d – 3 miejsce w województwie, 106 w kraju

 • Daniel Bogusłowiczkl. IV d – 10 miejsce w województwie, 264 w kraju

Klasa 5:

 • Dominika Cioła kl. V c – 3 miejsce w województwie, 94 w kraju

 • Milena Puta kl. V a– 6 miejsce w województwie, 204 w kraju

 • Dawid Łubieński  kl. V a – 8 miejsce w województwie, 311 w kraju

 • Żaneta Kaczorowska kl. V c– 8 miejsce w województwie, 311 w kraju

 • Maciej Budyś  kl. V a – 10 miejsce     w województwie, 359 w kraju

Klasa 6:

 • Bartłomiej Dudek kl. VI c – I miejsce w województwie, 28 w kraju

 • Remigiusz Kozieł kl. VI c – 8 miejsce w województwie, 488 w kraju

 • Maciej Niemidomski  kl.VIc– 8 miejsce w województwie, 488 w kraju             • Bartłomiej Dudek kl. VI c – laureat

 • Remigiusz Kozieł kl.VI c – laureat

 • Adrianna Szymańska kl. VI c– laureat

 • Dominika Cioła kl. V c – laureat

 • Maciej Budyś kl.V a– laureat

 • Marta Silaff kl. V a– laureat

 • Michał Mysłowski kl. IV a – laureat

 • Kamila Kaluta kl. IV d – laureat

 • Ada Gościńska kl. IV d – laureat

 • Małgorzata Nowakowska kl. IVd – laureat

 • Szymon Iwańczuk kl. IV d – laureat

 • Klaudia Kapela kl. IV d – laureat
Język niemiecki:

 • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „ Sprachdoktor 2007”


Łowcy Talentów Jeresz –Oborniki Śląskie

Klasa 4 :

 • Kamila  Dworzyńska kl. IV d- 1 miejsce w województwie, 62 w kraju

 • Wiktor Murawski kl. IV d – 2 miejsce w województwie, 87 w kraju

 • Magdalena Jóźwiak kl. IV a - 3 miejsce w województwie, 105 w kraju

 • Kinga Kozieł kl. IV d – 3 miejsce  w województwie, 105 w kraju

 • Michał Mysłowski kl. IV a – 3 miejsce w województwie, 105 w kraju

 • Kamila Kaluta kl. IV d – 6 miejsce w województwie, 124 w kraju

 • Anna Rosińska kl. IV d – 7 miejsce w województwie, 133 w kraju

 • Ada Gościńska kl. IV d – 8 miejsce w województwie, 173 w kraju

 • Joanna Małolepsza kl. IV a – 8 miejsce w województwie, 173 w kraju

 • Klaudia Kapela kl. IV d – 10 miejsce w województwie, 180 w kraju

Klasa 6:

·        Agata Borzestowska kl. VI d – 4 miejsce w województwie, 83 w kraju

·        Dominika Giedrojć kl. VI c – 5 miejsce w województwie, 119 w kraju

·        Marta Gałuszewska kl. VI c – 6 miejsce w województwie, 136 w kraju

·        Remigiusz Kozieł kl. VI c – 7 miejsce w województwie, 151 w kraju

·        Adrianna Korcz kl. VI d – 8 miejsce w województwie, 161 w kraju

·        Alicja Obszańska kl. VI c – 10 miejsce   w województwie, 231 w kraju

·        Agata Borzestowskakl. VI d - II miejsce w wojewódzkim etapieArtystyczne:
Plastyka:

·        Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - "Europa? -kupują!"
·  Agnieszka Chmiel - II miejsce

·  Klaudia Grześ - III miejsce


Sportowe:

 • "Zawody o Puchar Prezesa MPT Kormoran"  w Olsztynie
 • Mistrzostwa Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Ełku


 • Klaudia Flakowskakl. IV d –   I miejsce


 

 • Maciej Niemidomski -cztery złote medale

 • Marta Gałuszewska-  dwa brązowe medale

Rok szkolny 2007/2008


Nazwa konkursu

Organizator

Lokata


Przedmiotowe :
 Język polski:

·        Wojewódzki konkurs Języka Polskiego

 


 

Kuratorium Oświaty i Wychowania w Olsztynie

 


 

Dominika Cioła- finalistka

 

  

 Historia:

·        Wojewódzki Konkurs  Historyczny

 


 

Kuratorium Oświaty i Wychowania w Olsztynie 

Kinga Szczepaniak- finalistka

Język angielski –

 • VI Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego- „ Z Angielskim w Krainę Czarów”

 

 


 • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego"English High Flier”

 

 

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego- Test Oxford Plus

 

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

 

 Łowcy Talentów Deresz 

 

  

 
Oxford Educational International- London


Przedstawicielstwo w Polsce- Polskie Media Amer.Com. S.A. w warszawie

 

I miejsce- Dominika Cioła-klasa 6

 

  


Klasa 5:
Małgorzata Nowakowska-2 w woj.
Daniel Bogusłowicz- 4 w woj.
Kinga Kozieł- 5 w woj.
Michał Mysłowski- 7 w woj.
Kamila Kaluta- 9 w woj.

Klasa 6:

Marcin Wiśniewski- 4 w woj.


Maciej Budyś- 5 w woj.
Alicja Mierzwa- 8 w woj.

 

Dyplom z wyróżnieniem otrzymali:


Szymon Boguslowicz
Ada Gościńska
Daniel Bogusłowicz
Dominika Cioła

 Język niemiecki-

 • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „ Sprachdoktor 2008”

 

Łowcy Talentów Jeresz –Oborniki Śląskie 

Klasa 4 :

Karolina Maciorowska- 3 w woj.


Przemysław Swatowski i 
Michał Pilipiec -6 w woj.

Łukasz Antoniszyn i 


Patryk Lange- 9  w.woj.

Klasa 5:

Kinga Kozieł- 1 w woj.


Klaudia Kapela- 3 w woj.
Małgorzata Nowakowska-4 w woj.
Michał Mysłowski i 
Daniel Bogusłowicz- 5 w woj.

Klasa 6:

Maciej Budyś- 1 w woj.; 


2 miejsce w kraju

Ądrianna Ślusarska i 


Dominika Cioła -2 w woj.;4 w kraju

Klaudia Darmorost- 4 w woj.


Kamil Andrzejewski- 5 w woj.
Alicja Mierzwa- 8 w woj.

 Przyroda:

 • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

 

 • Ogólnopolski  Konkurs Ekologiczny- „Eko-planeta”

 

 

Kurator Oświaty i Wychowania

 

Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej w Warszawie 

Maciej Budyś- finalista
Kinga Szczepaniak- finalistka

 

Za bardzo dobry wynik nagrodę otrzymali: 


Weronika Plewka
Dominika Cioła
Tomasz Jemczura
Alicja Mierzwa  


 Matematyka:

 • Międzynarodowy Konkurs Kangur

  

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w ToruniuWyróżnienia:

Przemysław Swatowski


Rosińska Julia
Dumalska Kinga
Kozieł Kinga
Szczepaniak Kinga

 

 

W kategorii 
„Kangurek” wynik bardzo dobry uzyskali:
Lubiszewski Kacper
Kreft Łukasz
Kozieł Katarzyna

Artystyczne:

Plastyka:

 • Międzynarodowy  Konkurs –„ Od morza jesteśmy”

 
Grand Prix uzyskały:

Alicja Szczudlińska


Magdalena Jóźwiak
Klaudia Falkowska 

Sportowe:
Mistrzostwa Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Pływaniu

 

 Klaudia Falkowska- 2 miejsce


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna