Rrc nowym dystrybutorem Trend MicroPobieranie 14.19 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar14.19 Kb.
RRC nowym dystrybutorem Trend Micro
Firma RRC to VAD (Value Addend Distributor), który rozszerzy kanał partnerski Trend Micro: zapewni dotarcie do nowych resellerów oraz klientów.

Warszawa, 16 czerwca 2009 r. - Firma Trend Micro poinformowała o podpisaniu umowy z nowym dystrybutorem RRC Poland, który jest częścią grupy kapitałowej RRC z centralą w Moskwie. Firma działa na rynku środkowoeuropejskim. Wcześniej współpracowała już z Trend Micro w Czechach. Firmę RRC wyróżnia spośród obecnych dystrybutorów możliwość zapewnienia swoim klientom wartości dodanej, m.in. wsparcia przed i po sprzedaży, szkoleń, kampanii promocyjnych, lokalizacji produktów, konsultacji technicznych, co ma kluczowe znaczenie dla konkurencyjności RRC na rynku.

„Umowa obowiązuje od 1 kwietnia. Dzięki współpracy z RRC, który jest dystrybutorem VAD rozszerzamy nasz kanał partnerski o nowych resellerów i klientów. Dystrybutor typu Value Added jest dla nas kluczowy w sytuacji kiedy oczekujemy od niego pełnego zaangażowania i aktywnego współtworzenia kanału partnerskiego. Liczymy także na to, że nowy dystrybutor sprzedający m.in. produkty IBM czy CISCO ułatwi nawiązanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Wspólnym celem strategicznym są klienci z rynku MSP” - mówi Artur Bałuta, szef kanału partnerskiego w Trend Micro.


Umowa jest korzystna dla obu stron.
„Trend Micro doskonale uzupełnia naszą ofertę produktów zapewniających bezpieczeństwo. Chcemy zwiększyć liczbę współpracujących z Trend Micro firm integratorskich, dlatego na tym etapie szkolenia partnerów i spotkania demonstracyjne będą naszym priorytetem” - mówi Marcin Makowiecki, Business Unit Manager RRC.
W ramach podpisanej umowy RRC zapewnia producentowi wsparcie przed i po sprzedażowe, dedykowany zespół inżynierów i handlowców. Dystrybutor przeprowadzi analizę zapotrzebowania i infrastruktury sieciowej klienta pod kątem dobrania odpowiedniego rozwiązania bezpieczeństwa.

Zapewni m.in.:

• pomoc przy doborze oprogramowania

• wycenę oprogramowania, konfiguracje, dobór elementów, analiza potrzeb

opracowanie ofert i wycen

• prowadzenie prezentacji techniczno-handlowych w zakresie oferowanych rozwiązań

• obsługę wypożyczeń urządzeń testowych

• audyty bezpieczeństwa

• wdrożenia oferowanych produktów bezpieczeństwa

• wsparcie techniczne - telefoniczne, email, w siedzibie klienta

• kontakty z anglojęzycznym działem wsparcia technicznego producenta w imieniu klienta

• prowadzenie szkoleń i warsztatów technicznych w centrum szkoleniowym oraz w siedzibie klienta,

• pomoc i doradztwo przy instalacjach oraz konfiguracjach

• laboratoria demonstracyjne RRC z dostępem do szerokiego asortymentu linii produktowych, który pozwala testować nie tylko pojedyncze urządzenia czy oprogramowanie, ale również złożone rozwiązania

• Centrum Szkoleń to warsztaty z wykorzystaniem najnowszych urządzeń, seminaria w mieście partnera, certyfikowane kursy, specjalistyczne konferencje.

RRC jest dystrybutorem, który od wielu lat pokazuje ogromny wzrost sprzedaży. Przez ostatnie trzy lata z rzędu RRC było nagradzane Gazelami Biznesu za najlepszą efektywność.


.


Informacje o firmie Trend Micro

Trend Micro Incorporated to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa Internetu, zapewniający bezpieczeństwo wymiany informacji cyfrowej przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych. Jako pionier branży, Trend Micro opracowuje zintegrowane technologie zabezpieczające działalność przedsiębiorstw, informacje osobiste i majątek przed programami destrukcyjnymi, spamem, wyciekami danych oraz najnowszymi zagrożeniami internetowymi. Więcej informacji na temat tych zagrożeń można znaleźć w serwisie internetowym TrendWatch pod adresem www.trendmicro.com/go/trendwatch.

Elastyczne rozwiązania Trend Micro są dostępne w różnych formach, a całodobowej pomocy technicznej do nich udzielają na całym świecie eksperci z dziedziny badania zagrożeń.

Wiele z tych rozwiązań jest wspieranych przez Trend Micro Smart Protection Network, infrastrukturę bezpieczeństwa nowej generacji opartą na usługach dostępnych poprzez sieć Internet i zaprojektowaną w celu ochrony klientów przed zagrożeniami internetowymi.

Trend Micro jest firmą międzynarodową, a jej centrala mieści się w Tokio. Oferowane przez firmę rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa cieszą się zaufaniem i są sprzedawane za pośrednictwem partnerów handlowych na całym świecie.

Dodatkowe informacje na temat firmy Trend Micro oraz wersje demo jej produktów i usług można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem www.trendmicro.com.


# # #

Trend Micro, logo t-ball, TrendSecure, Venus Spy Trap i PC-cillin są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Trend Micro Incorporated. Wszystkie inne nazwy firm lub produktów są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.


Celem uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z:

Inga Ganowska

Fischer&Zubek PR Partners

+ 48 22 551 54 71

+ 48 22 551 54 72

+ 48 503 099 795Inga.Ganowska@firmapr.com.pl©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna