Scenariusz: Roy Blount JrPobieranie 51.27 Kb.
Data05.05.2016
Rozmiar51.27 Kb.
Prasa28.2015

SOBOTA 04.07.2015

09:55 PIĘĆ TON I ON

(LARGER THAN LIFE)

Komedia, USA 1996

Scenariusz: Roy Blount Jr.

Reżyseria: Howard Franklin

Występują: Bill Murray, Jerry Adler, Maureen Mueller, Anita Gillette, Richard Alan Baker


Jack Corcoran jest psychoterapeutą. Swoim pacjentom powtarza „Jeśli masz problem, uporaj się z nim”. Już wkrótce sam będzie mógł spróbować wcielić tę ideę w życie.

Jack wychował się bez ojca. Przez długie lata żył w przekonaniu, że jego tata zmarł bohaterską śmiercią przed jego narodzeniem. Nie wiedział, że w rzeczywistości mężczyzna opuścił rodzinę i zatrudnił się w cyrku, gdzie zajmował się tresurą zwierząt. Pewnego dnia Jack otrzymuje niespodziewaną wiadomość o śmierci ojca i spadku, jaki mu zostawił – wielkiej słonicy o imieniu Vera.

Jack, który właśnie przygotowuje się do ślubu, chce jak najszybciej pozbyć się zwierzęcia i wkrótce udaje mu się znaleźć osobę, która jest w stanie zaopiekować się słonicą. Najpierw musi jednak przetransportować Verę przez prawie całe Stany Zjednoczone. Ta podróż odmieni jego życie…

11:55 ŚMIERTELNY WIRUS

(GLOBAL EFFECT)

Thriller, 90 min, USA 2002

Scenariusz: Deverin Karol, Terry Cunningham

Reżyseria: Terry Cunningham

Występują: Madchen Amick, Daniel Bernhardt, Joel West, Arnold Vosloo


W małej wiosce zagubionej w afrykańskiej dżungli dochodzi do pierwszego zakażenia człowieka przez nowy, śmiertelnie niebezpieczny wirus. Ludzki system odpornościowy nie potrafi wyprodukować przeciwciał do zwalczenia choroby, dlatego wszyscy mieszkańcy wioski w ciągu kilku dni zostają zarażeni i masowo umierają. Informacja o epidemii szybko dociera do władz, które wysyłają nad zagrożony teren bombowce. Wkrótce cała okolica zostaje zrównana z ziemią.

Na miejsce przyjeżdżają amerykańscy naukowcy, którzy próbują pozyskać próbki śmiercionośnego wirusa. Mają nadzieję na ich podstawie wyprodukować szczepionkę, która w przyszłości ochroniłaby ludzkość przed zagładą. Na czele zespołu badawczego stoi doktor Sera Levitt. Naukowcy zabierają się do pracy i wkrótce udaje im się wyprodukować szczepionkę. W laboratorium zespół świętuje sukces.

Tymczasem o groźnym wirusie i pracach badawczych dowiaduje się Niles Spencer, którego można nazwać genialnym szaleńcem. Mężczyzna z oddziałem zaufanych ludzi napada na laboratorium. Zabija cały zespół badawczy z wyjątkiem doctor Levitt, którą bierze jako zakładniczkę. Spencer chce zainfekować wirusem jak najwięcej osób, wywołać panikę, a wtedy będzie mógł stawiać warunki całemu światu.

W Pentagonie powstaje sztab kryzysowy. Do akcji wkracza antyterrorystyczna grupa doborowych komandosów.

16:05 UCIECZKA W KOSMOS

(FARSCAPE)

Serial science-fiction, Australia 1999

Występują: Ben Browder, Claudia Black


Były astronauta John Crichton pracuje nad projektem nowego wahadłowca. Podczas próbnego lotu statek wpada w tunel czasoprzestrzeni, który wyrzuca maszynę po drugiej stronie galaktyki. Niespodziewanie Crichton znajduje się w samym centrum kosmicznej bitwy. Jego jednostka zostaje przejęta przez ogromny żyjący statek o nazwie Moya. W podobny sposób na pokład dostaje się oficer Aeryn Sun. Lewiatan jest opanowany przez zbiegłych więźniów na czele z Ka D'Argo, Dominar Rygel XVI oraz Pa'u Zotoh Zhaan. Załodze udaje się wydostać z niebezpiecznego rejonu. Uciekając przed pościgiem, Moya zapuszcza się na Niezbadane Terytoria. Celem wszystkich uczestników tej niecodziennej wyprawy jest odnalezienie drogi do domu.

18:00 SAF3

Serial sensacyjny, USA 2013-2014

Scenariusz: Tanquil Lisa Collins, Jim Thomas, John Thomas

Występują: Dolph Lundgren, J.R. Martinez, Texas Battle, Katie Meehan, Lydia Hull, Jocelyn Osorio, Danielle Anderson, Pia Lamberg, Karl Thanning, Chris Fisher
SAF3 to nazwa elitarnej jednostki straży pożarnej z Malibu. W jej skład wchodzą najlepsi ratownicy działający na wodzie, lądzie i w powietrzu. Nieustraszone kobiety i mężczyźni odpowiadają na każde, najbardziej niebezpieczne wezwanie. Gdy sytuacja tego wymaga, potrafią współpracować w najtrudniejszej sytuacji, aby ratować życie ludzkie. Zawsze świadomi, że ich praca jest wyjątkowo niebezpieczna, szczególną uwagę zwracają na wzajemne zaufanie i doskonałe wyszkolenie.

Każdy odcinek pokazuje jedną akcję, opowiada również o przyjaźni i wzajemnych relacjach pomiędzy członkami jednostki

20:00 DZIKUS

(SAVAGE)


Film akcji, USA 1995

Reżuseria: Avi

Występują: Oliver Gruner, Jennifer Grant, Kario Salem
Rodzina Alexa zostaje wymordowana, a on sam ranny, pozostawiony na pewną śmierć. Jednak udaje mu się przeżyć i gdy budzi się na pustyni zdaje sobie sprawę, że zmienił się w dzikiego wojownika obdarzonego moca przez dawne bóstwa. Jego misją jest zniszczenie firmy Tital Corporation, giganta w branży informatycznej wraz z jej ambitnym prezesem Michaelem Burroughsem, który odkrył sekret jak stać się nieśmiertelnym. Walka tych dwóch mężczyzn może zagrozić istnieniu ludzkości.

NIEDZIELA 22.02.2015

12:10 SREBRNY RUMAK

(THE SILVER BRUMBY)

Film przygodowy, 92 min, Australia 1993

Reżyseria: John Tatoulis

Scenariusz: Elyne Mitchell, Jon Stephens

Występują: Caroline Goodall, Russell Crowe, Ami Daemion, Johnny Raaen, Buddy Tyson i inni


Nagrodzona przez krytyków w Australii, USA i w Europie udana adaptacja powieści Elyne Mitchell pod tym samym tytułem. Elyne Mitchell (1913-2002), poczytna australijska pisarka, zdobyła uznanie jako autorka cyklu powieści dla dzieci. Bohaterem jej książek jest dziki rumak Thowra, żyjący w rejonie Gór Śnieżnych, nieopodal Góry Kościuszki. Film opowiada o narodzinach, dzieciństwie i młodości Srebrnego Rumaka. Akcja rozpoczyna się podczas gwałtownej burzy, na położonej u podnóża gór farmie. Nastoletnia Indi (Ami Daemion) boi się piorunów i grzmotów. Aby ją uspokoić, matka opowiada jej legendę o dzikim rumaku Thowrze, który podobno kiedyś żył w okolicznych górach. Thowra był pięknym i mądrym koniem. Miał niezwykłej barwy sierść. Człowiek chciał go schwytać i udomowić, ale Thowra ciągle mu się wymykał. Kochał wolność i nie chciał jej utracić. Kto wyszedł zwycięsko z tego pojedynku?

14:05 OSTATNIA WOLA

(LAST WILL)

Thriller USA 2010

Reżyseria: Brent Huff

Scenariusz: Alan Moskowitz

Występują: Tatum O'Neil, Tom Berenger, James Brolin, Peter Coyote
Gdy piękna Hayden wychodzi za mąż za znanego i wpływowego mężczyznę Franka Emery’ego, jest w nim naprawdę zakochana i bardzo szczęśliwa. Szybko jednak przekonuje się, że w rzeczywistości poślubiła cały klan Emery’ych, w skład którego wchodzą również dwaj młodsi bracia. Rodzina zarządza nieruchomościami i posiada w mieście ogromną władzę. Gdy Hayden próbuje zwrócić uwagę męża na pewne nieprawidłowości w zarządzaniu majątkiem, zaczynają się kłopoty. Wkrótce Frank umiera w dziwnych okolicznościach. Przed śmiercią pod wpływem braci zmienia testament i Hayden zostaje bez zabezpieczenia. Jednak najgorsze ma dopiero nadejść. Kobieta zostaje oskarżona o zabójstwo męża i aresztowana. Wokół niej zacieśnia się sieć intryg i fałszywych dowodów sfabrykowanych przez braci.

18:00 SIBERIA

(SIBERIA)

Serial przygodowy, USA 2013

Występują: Joyce Giraud, Johnny Wactor, Natalie Scheetz, Berglind Icey, Anne-Marie Mueschke, Sabina Akhmedova, Miljan Milosevic
Serial fabularny oparty na schemacie popularnych reality show typu „szkoła przetrwania”. Grupa ochotników z Ameryki przyjeżdża do Rosji, aby wziąć udział w programie telewizyjnym. Ich celem jest przeżycie w trudnych warunkach syberyjskiej zimy. Nie spodziewają się, że miejscem ich pobytu będzie Kraj Krasnojarski, gdzie w 1908 roku spadł słynny meteor.

20:00 KRYJÓWKA BIAŁEGO WĘŻA

Horror, Wielka Brytania1988

Reżyseria: Ken Russell

Występują: Amanda Donohoe, Hugh Grant, Catherine Oxenberg, Peter Capaldi
Szkocki archeolog Angus Flint podczas wykopalisk znajduje czaszkę dziwnego zwierzęcia. Jakiś czas później w pobliskim miasteczku organizowany jest festyn. W trakcie zabawy Flint poznaje miejscowego arystokratę lorda Jamesa D’Amptona, który opowiada mu miejscową legendę. Lord jest potomkiem bohatera, który wiele wieków wcześniej zabił potwornego węża. Wkrótce ludzie z miasteczka zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach. Ktoś kradnie czaszkę z pokoju Flinta. Bohaterowie odkrywają, że przed wiekami istniał pogański kult, który odradza się w obecnych czasach.

PONIEDZIAŁEK 23.02.2015

14:05 KRÓLOWA POŁUDNIA

(LA REINA DEL SUR)

Telenowela Hiszpania/Kolumbia/Meksyk 2011

Ilość odcinków: 63 x 1hr.

Wyst.: Kate del Castillo, Humberto Zurita, Rafael Amaya, Ivan Sanchez, Cristina Urgel, Alberto Jimenez, Miguel de Miguel, Gabriel Porras, Sara Maldonado, Nacho Fresneda, Monica Estarreado, Cuca Escribano, Carmen Navarro, Alejandro Calva, Dagoberto Gama, Salvador Zerboni, Christian Tappan, Eduardo Velasco, Alfonso Vallejo, Lorena Santos, Pablo Castañon, Mighello Blanco, Juan Jose Arjona, Santiago Melendez i inni.
Odcinek 41.
Paty prosi Veronicę o wybaczenie. W ramach przeprosin zaprasza ją na wycieczkę jachtem i obiecuje, że załatwi jej pracę w organizacji „Transer Naga”. Kobiety dopływają do granicy z Maroko. Straż graniczna zatrzymuje je i zawiadamia Veronicę, że jej paszport jest nieważny. Kobieta chce rozmawiać z przedstawicielami władzy. Paty oponuje, ale przyjaciółka upiera się przy swoim. Kiedy zostaje na sam ze strażnikami Veronica informuje ich, że jest tajną agentką rozpracowującą kartel narkotykowy. Kobieta zostaje wypuszczona wolno. Teresa cierpi po spotkaniu Teo w towarzystwie żony i dwóch córek. Wsparcia szuka u Olega. Mężczyzna informuje ją, że muszą zerwać kontakty do czasu, kiedy Florez przestanie przyglądać im się. Teresa jest smutna, ale rozumie okoliczności. Yasikov całuje wspólniczkę i żegna się z nią. Wieczorem Teo odwiedza Teresę. Kobieta jest pijana i w kiepskim stanie psychicznym. Kochanek wyznaje jej, że mu na niej zależy. Oszukana Teresa wyrzuca go z mieszkania. Zrezygnowany Teo wychodzi, nie wyznając jej miłości. Na zewnątrz zostaje postrzelony przez gangsterów z samochodu. Teresa obserwuje zdarzenie z okna.

15:00 WŁADCA ZWIERZĄT sezon 2

(BEASTMASTER)

Serial fantasy, Australia/Kanada/USA 2000-2001

Występują: Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Natalie Mendoza, Grahame Bond, Steven Grives
Odcinek 4.

Nadchodzi dzień przesilenia słonecznego, czas gdy duchy wracają z zaświatów. Iara porywa Tao, aby zmusić Władcę Zwierząt do schwytania czarnej pantery. Dar chce zrozumieć dlaczego zwierzę zabija dla przyjemności, nie z głodu. Swoją pomoc ofiarowuje mu Arina. Okazuje się, że czarna pantera nie jest zwierzęciem lecz duchem.

20:00 POWIETRZNY DRAMAT

(AIRSPEED)

Film przygodowy, 85 min, USA 1998

Scenariusz: Richard Goudreau i Roc La Fortune na podstawie książki Andrew Sandsa

Występują: ElishaCuthbert, Joe Mantegna, Bronwen Booth, Lynne Adams, Don Jordan, Gordon Masten i inni
Nicole (Elisha Cuthbert), rozkapryszona i zbuntowana trzynastolatka, po raz kolejny zostaje wyrzucona ze szkoły. Jej tatuś, Ray Stone (Joe Mantegna), bardzo zamożny przedsiębiorca, wysyła po nią swojego prywatnego boeinga. Podczas lotu, na wysokości kilku tysięcy metrów, rozpętuje się gwałtowna burza. W samolot uderza piorun. Maszyna zostaje poważnie uszkodzona. Na skutek niedoboru tlenu pasażerowie, piloci i reszta załogi tracą przytomność. Jedyną osobą, która szybko ją odzyskuje, jest Nicole. To ona będzie musiała – z pomocą pracowników wieży kontroli lotów – sprowadzić samolot na ziemię…

WTOREK 24.02.2015

14:05 KRÓLOWA POŁUDNIA

(LA REINA DEL SUR)

Telenowela Hiszpania/Kolumbia/Meksyk 2011

Ilość odcinków: 63 x 1hr.

Wyst.: Kate del Castillo, Humberto Zurita, Rafael Amaya, Ivan Sanchez, Cristina Urgel, Alberto Jimenez, Miguel de Miguel, Gabriel Porras, Sara Maldonado, Nacho Fresneda, Monica Estarreado, Cuca Escribano, Carmen Navarro, Alejandro Calva, Dagoberto Gama, Salvador Zerboni, Christian Tappan, Eduardo Velasco, Alfonso Vallejo, Lorena Santos, Pablo Castañon, Mighello Blanco, Juan Jose Arjona, Santiago Melendez i inni.
Odcinek 42.
Florez nakrywa Veronicę. Przyparty do muru Willy musi opowiedzieć mu o swojej akcji z udziałem policjantki. Teo jest poważnie ranny. Teresa nie może uwierzyć, że historia po raz kolejny powtórzyła się. Eugenia martwi się o męża. Nie rozumie, dlaczego mężczyzna wyszedł z domu w nocy. Wkrótce odbiera telefon i dowiaduje się o postrzeleniu męża. Paty i Pote przekonują Teresę, że to Oleg stoi za zamachem na jej kochanka. Kobieta idzie do wspólnika z pretensjami. Eddie spotyka się z arabskimi zabójcami i płaci im połowę ustalonej sumy, bo nie zabili Teo. Saturnino kontaktuje się z Yasikovem, który w ręku ma już zdjęcia niedoszłych zabójców Teo.

15:00 WŁADCA ZWIERZĄT sezon 2

(BEASTMASTER)

Serial fantasy, Australia/Kanada/USA 2000-2001

Występują: Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Natalie Mendoza, Grahame Bond, Steven Grives
Odcinek 5.

Dar wraz ze swoim wiernym towarzyszem Tao wędrują w kierunku Xinki, ojczystych stron Tao. Okazuje się, że po wielu latach nieobecności Tao nie może poznać swoje krainy, którą zapamiętał jako spokojne i piękne miejsce. Teraz Xinką rządzi zły Maloc. Nowy władca wtrąca Tao do lochu, gdy tylko przyjaciele pojawiają się w mieście. Dar również jest w niebezpieczeństwie. Pomaga mu Caro, przyjaciółka Tao z dawnych lat.

20:00 WIEM, CO WIDZIAŁAM

(I KNOW WHAT I SAW)

Thriller, USA 2007

Scenariusz: Michael C. Elliot, Kimberley Wells

Reżyseria: George Mendeluk

Występują: Beverly Mitchell, Geraint Wyn Davies, Chiara Zanni


Studentka prawa, Mackenzie Greer, wracając samochodem do domu powoduje wypadek. Potrąca młodą kobietę. Kiedy przyjeżdża policja okazuje się, że na drodze nie ma żadnych śladów, a ciało zniknęło. Podobne sytuacje powtarzają się jeszcze kilkakrotnie. Dziewczyna jest przekonana, że zabiła kogoś, po czym okazuje się, że to była wyłącznie jej wizja. Wskazówkę, jak rozwiązać tę zagadkową sprawę, podsuwa przyjaciel tragicznie zmarłego ojca Mackenzie. Studentka postanawia udać się po pomoc do kobiety medium

ŚRODA 25.02.2015

14:05 KRÓLOWA POŁUDNIA

(LA REINA DEL SUR)

Telenowela Hiszpania/Kolumbia/Meksyk 2011

Ilość odcinków: 63 x 1hr.

Wyst.: Kate del Castillo, Humberto Zurita, Rafael Amaya, Ivan Sanchez, Cristina Urgel, Alberto Jimenez, Miguel de Miguel, Gabriel Porras, Sara Maldonado, Nacho Fresneda, Monica Estarreado, Cuca Escribano, Carmen Navarro, Alejandro Calva, Dagoberto Gama, Salvador Zerboni, Christian Tappan, Eduardo Velasco, Alfonso Vallejo, Lorena Santos, Pablo Castañon, Mighello Blanco, Juan Jose Arjona, Santiago Melendez i inni.
Odcinek 43.
Teresa kontaktuje się Abdelkaderem. Spotyka się z jego ludźmi, wśród których rozpoznaje kierowcę z samochodu, z którego strzelano do jej kochanka. Kobieta stawia czoła Omarowi. Abdelkader poddaje swojego człowieka torturom. Po jakimś czasie mężczyzna wyznaje, że działali na zlecenie Eddiego. Teresa jest w szoku na wieść, kto zlecił zabicie Teo. Eugenia i Eddie spotykają się w kościele. Kobieta zarzuca mu, że nie wykonał zadania porządnie. Żąda, aby jak najszybciej wysłał jej męża na inny świat. Garou spotyka się z Teresą. Proponuje jej nowy towar do przemytu – heroinę. Kobieta zdecydowanie odmawia. Do tego obraża przemytnika, który urażony poprzysięga jej zemstę. Garou zleca Marcelowi i jego ludziom skończenie z Mendozą. Zbiry nie odnajdują kobiety. Conejo udaje się cało wyjść z napadu. Roztrzęsiona kobieta spotyka się z Alberto, któremu opowiada, co się wydarzyło. Pod wpływem emocji Conejo i Alberto całują się.

20:00 MROCZNE NIEBO

(DARK SKIES)

Film katastroficzny, USA 2008

Reżyseria: Ron Oliver

Występują: Shawn Roberts, Leslie Hope, Sara Canning, Levi James


Szalony biznesmen postanawia sprowadzić na ziemię kwaśny deszcz, aby zwiększyć wartość swojej spółki zajmującej się usuwaniem skutków katastrof. Jego plan odkrywa jeden z naukowców pracujących dla przedsiębiorcy. Jest przerażony, ponieważ jego dzieci i przyjaciele wypoczywają w domku na obszarze, gdzie ma spaść śmiercionośny deszcz. Ratunkiem jest zneutralizowanie kwaśnego odczynu.

CZWARTEK 26.02.2015

14:05 KRÓLOWA POŁUDNIA

(LA REINA DEL SUR)

Telenowela Hiszpania/Kolumbia/Meksyk 2011

Ilość odcinków: 63 x 1hr.

Wyst.: Kate del Castillo, Humberto Zurita, Rafael Amaya, Ivan Sanchez, Cristina Urgel, Alberto Jimenez, Miguel de Miguel, Gabriel Porras, Sara Maldonado, Nacho Fresneda, Monica Estarreado, Cuca Escribano, Carmen Navarro, Alejandro Calva, Dagoberto Gama, Salvador Zerboni, Christian Tappan, Eduardo Velasco, Alfonso Vallejo, Lorena Santos, Pablo Castañon, Mighello Blanco, Juan Jose Arjona, Santiago Melendez i inni.
Odcinek 44.
Eugenia odwiedza męża, który jest w śpiączce. Mówi mu, że dla niej więcej wart jest martwy, aniżeli żywy. Nagle Teo otwiera oczy. Kobieta jest przerażona, że mąż słyszał, co do niego mówiła. Chwilę po wyjściu Eugenii pojawiają się Teresa i Paty. Teresa wyznaje przyjaciółce, że to Eddie stoi za próbą zabicia Teo. Ich rozmowę słyszy Eugenia. Kobieta natychmiast kontaktuje się ze swoim wspólnikiem i mówi mu, co podsłuchała. Mężczyzna, przebywający w biurach Transer Naga, postanawia uciekać. W ślad za nim rusza. Uciekając, Eddie wpada w przepaść i ginie. Przed przyjazdem szefowej, Nino strzela do ciała Eddiego, aby upozorować samobójstwo. Teresa pojawia się na miejscu. Nagle w samochodzie Eddiego rozbrzmiewa dzwonek telefonu. Kobieta rozpoznaje numer Eugenii. Niebawem potwierdza swoje przypuszczenia: Eddie był jej wspólnikiem. Teresa jedzie do żony Teo i zarzuca jej, że zaplanowała śmierć męża. Kobieta broni się i próbuje wmówić jej, że była jedynie ofiarą Eddiego. Marcel i jego ludzie porywają Paty i Veronicę, której udaje się rozbroić porywaczy i uciec wraz z przyjaciółką. Paty jest jej ogromnie wdzięczna. O wszystkim opowiada Teresie i Conejo, które utwierdzają się w przekonaniu, że Veronica jest godna zaufania i można wprowadzić ją do firmy.

15:00 WŁADCA ZWIERZĄT sezon 2

(BEASTMASTER)

Serial fantasy, Australia/Kanada/USA 2000-2001

Występują: Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Natalie Mendoza, Grahame Bond, Steven Grives
Odcinek 7.

Dar i Tao przybywają do Sinki. Władcą krainy jest Voden. W mieście spotykają młodego mężczyznę, który walczy dla przyjemności. W pewnej chwili Bahtiar zmienia sie w pumę. Dar śledzi mężczyznę, zaintrygowany jego zdolnościami. Tymczasem król Voden prosi Tao, aby uzdrowił jego matkę, królową Margaret. Kobieta od pewnego czasu nie chce mówić. Okazuje się, że Bahtiar, Voden i Margaret są rodziną i skrywają mroczną tajemnicę.

20:00 LAWA

(LAVA STORM)

Film katastroficzny, USA 2008

Reżyseria: Sean Dwyer

Występują: Ian Ziering, Vlasta Vrana, Valerie Valois
Lori Pratt pracuje jako inspektor do spraw bezpieczeństwa w dużej spółce zarządzającej kopalniami. Praca jest dla niej ucieczką od problemów w życiu osobistym. Mimo że jej mąż John jest ratownikiem i naukowcem, nie potrafi uratować ich związku. W czasie rutynowego dochodzenia w sprawie wypadku górniczego następuje potężny wybuch i Lori zostaje uwięziona głęboko pod powierzchnią ziemi. John ratuje Lori, jednak jego zaniepokojenie wzbudza zwiększona temperatura w kopalnianych szybach. Gdy oboje są już bezpieczni na powierzchni, następuje ogromna erupcja lawy.

PIĄTEK 27.02.2015

14:05 KRÓLOWA POŁUDNIA

(LA REINA DEL SUR)

Telenowela Hiszpania/Kolumbia/Meksyk 2011

Ilość odcinków: 63 x 1hr.

Wyst.: Kate del Castillo, Humberto Zurita, Rafael Amaya, Ivan Sanchez, Cristina Urgel, Alberto Jimenez, Miguel de Miguel, Gabriel Porras, Sara Maldonado, Nacho Fresneda, Monica Estarreado, Cuca Escribano, Carmen Navarro, Alejandro Calva, Dagoberto Gama, Salvador Zerboni, Christian Tappan, Eduardo Velasco, Alfonso Vallejo, Lorena Santos, Pablo Castañon, Mighello Blanco, Juan Jose Arjona, Santiago Melendez i inni.
Odcinek 45.
Teresa jest wdzięczna Veronice za uratowanie życia Paty. Zatrudnia ją jako asystentkę wspólniczki. Veornica rozpoczyna badanie miejsca. Willy próbuje się z nią skontaktować. Teresa dzwoni do Garou i umawia się z nim na spotkanie pod pretekstem chęci pogodzenia i zakopania toporu wojennego. Mężczyzna pojawia się w ustalonym miejscu ze swoimi ludźmi, gotowy zabić Teresę. Szybko jednak przekonuje się, że wpadł w pułapkę zastawioną przez Mendozę. Mężczyzna wpada w ręce Pote i Ramosa, którzy biją go i zostawiają sparaliżowanego. Florez i Willy znajdują Garou. Proponują mu układ: pomogą mu, jeśli wyda swoich oprawców. Garou wypowiada imię szefowej: Teresa Mendoza. Tymczasem ona i Saturnino uwalniają wszystkie kobiety, które Garou odurzał narkotykami i trzymał w zamknięciu. Teo odzyskuje przytomność. Przypomina sobie słowa żony, a także przypadkowe spotkania z Eddim i zaczyna łączyć poszczególne elementy układanki w całość. Teresa stawia sprawę jasno: Eugenia chciała go zabić. Kobieta odchodzi. Teo zostaje z Eugenią, której zarzuca, że próbowała go zabić. Żona broni się i oczernia Teresę.

15:00 WŁADCA ZWIERZĄT sezon 2

(BEASTMASTER)

Serial fantasy, Australia/Kanada/USA 2000-2001

Występują: Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Natalie Mendoza, Grahame Bond, Steven Grives
Odcinek 8.

Iara rzuca klątwę na ducha należącego do Curupiry – Mohana. Obiecuje, że da mu ludzką postać, jeśli zabije Władcę Zwierząt. Curupira ostrzega Dara, że las, przez który podróżuje i mgła, która go otacza, są śmiertelnie niebezpieczne, ponieważ czyha tam na niego śmierć. Zwierzęta towarzyszące wędrowcom okazują strach. Wkrótce zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

20:00 LAWINA

(AVALANCHE!)

Film katastroficzny USA/Kanada 1994

Scenariusz: Tim Redman

Reżyseria: Paul Shapiro

Występują: David Hasselhoff, Michael Gross


W górach rozbija się mały samolot pasażerski, na którego pokładzie ucieka groźny przestępca. Upadek maszyny wywołuje lawinę, która niszczy na swej drodze wszystko, co napotka. Dociera również do małej chatki, w której zimowy urlop spędza ojciec z dwójką dzieci. Rodzina pomaga ocalałemu z katastrofy bandycie, który nie ma skrupułów, aby wykorzystać niewinnych ludzi do poszukiwań skradzionych diamentów.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna