Sędzia Główny Zawodów Andrzej Haj



Pobieranie 108.64 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar108.64 Kb.
HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

MITYNG LEKKOATLETYCZNY

Brzeszcze, 17.01.2009.


Sędzia Główny Zawodów - Andrzej Haj


Kierownik Zawodów - Andrzej Jakimko

Starter - Ryszard Grzegorzewski

Sędzia Główny Bramki - Jerzy Melcher

Pomiar czasu - automatyczny (TAG HEUER) + kamera wideo
60 m pł K juniorki - SG Michał Węcel (84,0 - 8,50)

1. Rybak Justyna 89 AZS Kraków 8,80

2. Hyjek Katarzyna 90 Victoria Racibórz 9,13

3. Banasik Monika 90 Wawel Kraków 10,19

Pasierbek Magdalena 90 Sprint Bielsko-B. DNF

II bieg - SG M. Węcel

1. Rybak Justyna 89 AZS Kraków 8,79

2. Hyjek Katarzyna 90 Victoria Racibórz 9,08

3. Pasierbek Magdalena 90 Sprint Bielsko-B. 9,98

4. Banasik Monika 90 Wawel Kraków 10,09
60 m pł K j.mł. (76,2 - 8,50)

seria I - SG Mirosław Werner

1. Nowacka Nicoleta 93 Płomień Sosnowiec 10,05

2. Jagła Paulina 93 Kusy Kraków 10,40

3. Mastela Anna 92 MOSiR Mysłowice 10,81

4. Patyk Agnieszka 92 „ „ 10,95

seria II - SG M. Węcel

1. Tarka Dominika 92 Kusy Kraków 9,36

2. Nycz Nina 93 Tempo Kęty 9,49

3. Jerzmanowska Karolina 93 Kusy Kraków 10,16



Finał M. Śl. - SG M. Węcel

1. Nowacka Nicoleta 93 Płomień Sosnowiec 9,75

2. Mastela Anna 92 MOSiR Mysłowice 10,47

3. Patyk Agnieszka 92 „ „ 11,00



Finał Open - SG M. Werner

1. Tarka Dominika 92 Kusy Kraków 9,29

2. Nycz Nina 93 Tempo Kęty 9,49

3. Jerzmanowska Karolina 93 Kusy Kraków 10,18


60 m pł K młodziczki (76,2 – 8,20)

seria I - SG M. Węcel

1. Ciba Kamila 95 MOS Dąbrowa Grn. 9,50

2. Wolny Justyna 94 Kusy Kraków 10,47

3. Jagoda Emilia 94 MOSiR Mysłowice 11,37

4. Jackowska Sylwia 94 „ „ 11,79

seria II - SG M. Werner

1. Kuźma Maja 94 Kusy Kraków 10,05

2. Krzywda Malwina 94 „ „ 10,79

3. Kwinta Natalia 94 „ „ 10,93

4. Maszkowska Żaneta 95 MOS Dąbrowa Grn. 11,70

5. Bryda Paulina 95 UKS Skaut Będzin 11,84

Koziarska Iga 95 „ „ DNF

60 pł K młodziczki II bieg (76,2 – 8,20)

seria I - SG M. Węcel

1. Ciba Kamila 95 MOS Dąbrowa Grn. 9,54

2. Jackowska Sylwia 94 MOSiR Mysłowice 10,97

3. Jagoda Emilia 94 „ „ 11,33

4. Maszkowska Żaneta 95 MOS Dąbrowa Grn. 11,43

5. Bryda Paulina 95 UKS Skaut Będzin 11,67



seria II - SG M. Werner

1. Kuźma Maja 94 Kusy Kraków 10,01

2. Krzywda Malwina 94 „ „ 10,39

3. Wolny Justyna 94 „ „ 10,58

4. Kwinta Natalia 94 „ „ 10,92

60 m pł M - SG M. Werner (106,7)

1. Dziedzic Sebastian 82 AZS Kraków 8,32

2. Szczużewski Andrzej 88 AZS Politechnika Opole 9,26

3. Sułek Adrian 89 AZS Kraków 9,62

Brzoza Mateusz 89 Piast Gliwice DNF

II bieg - SG M. Węcel

1. Dziedzic Sebastian 82 AZS Kraków 8,37

2. Szczużewski Andrzej 88 AZS Politechnika Opole 9,24

3. Sułek Adrian 89 AZS Kraków 9,28


60 pł M - juniorzy - SG M. Węcel (99,0)

1. Holewik Łukasz 90 AKS Chorzów 8,85

2. Kubat Mateusz 91 MOS Dąbrowa Grn. 9,14

3. Makuch Michał 91 „ „ 10,09



II bieg - SG M. Werner

1. Holewik Łukasz 90 AKS Chorzów 8,84

2. Kubat Mateusz 91 MOS Dąbrowa Grn. 9,11

3. Makuch Michał 91 „ „ 10,83


60 m pł M juniorzy mł. (91,4)

seria I - SG M. Węcel

1. Łosiniecki Kamil 92 AZS Kraków 8,40

2. Piszczek Krzysztof 92 „ „ 8,68

3. Kucewicz Karol 93 MOS Dąbrowa Grn. 8,71

4. Szade Gregorz 93 MKS Katowice 8,76

5. Arczyński Mirosław 92 AZS Kraków 9,59



seria II - SG M. Werner

1. Hałgas Damian 93 Piast Gliwice 9,37

2. Domagała Paweł 93 Sprint Bielsko-B. 9,59

3. Bułka Daniel 92 MOSiR Mysłowice 9,80

4. Patyk Piotr 93 „ „ 11,17

Finał M. Śl. - SG M. Werner

1. Kucewicz Karol 93 MOS Dąbrowa Grn. 8,77

2. Szade Gregorz 93 MKS Katowice 9,12

3. Hałgas Damian 93 Piast Gliwice 9,22

4. Domagała Paweł 93 Sprint Bielsko-B. 9,44

5. Bułka Daniel 92 MOSiR Mysłowice 10,29

6. Patyk Piotr 93 „ „ 11,25

II bieg Open - SG M. Węcel

1. Łosiniecki Kamil 92 AZS Kraków 8,37

2. Arczyński Mirosław 92 „ „ 9,72

Piszczek Krzysztof 92 „ „ DNF


60 m pł M młodzicy - SG M. Werner (91,4 – 8,90)

1. Kozioł Paweł 94 MOSiR Mysłowice 8,97

2. Ziaja Piotr 95 Kusy Kraków 10,63

3. Przybylski Wojciech 95 „ „ 11,31

4. Arczyński Grzegorz 95 „ „ 12,51

5. Kraska Mateusz 94 UKS Skaut Będzin 13,74



II bieg - SG - M. Węcel

1. Kozioł Paweł 94 MOSiR Mysłowice 8,91

2. Ziaja Piotr 95 Kusy Kraków 10,38

3. Przybylski Wojciech 95 „ „ 11,10

4. Kraska Mateusz 94 UKS Skaut Będzin 11,69

5. Arczyński Grzegorz 95 Kusy Kraków 11,81


60 m K

seria I - SG M. Werner

1. Rokosz Kamila 94 MOSM Tychy 8,50

2. Giec Magdalena 94 MOS Dąbrowa Grn. 8,64

3. Muszyńska Katarzyna 94 Sprint Bielsko-B. 8,78

4. Mizia Aleksandra 94 MKS Żywiec 9,10

5. Bąkowska Agata 94 Kusy Kraków 9,17

6. Maszkowska Żaneta 95 MOS Dąbrowa Grn. 9,25

seria II - SG M. Węcel

1. Lewicka Paulina 95 MOS Dąbrowa Grn. 8,73

2. Wejnerowska Marlena 95 Łucznik Żywiec 8,98

3. Wróbel Ewelina 94 „ „ 9,16

4. Zięba Patrycja 92 MKS Bytom 9,25

5. Faryś Sandra 93 „ „ 9,29



seria III - SG M. Werner

1. Stępień Angelika 93 Pogoń Ruda Śl. 7,83 Fjm

2. Gwiazdoń Katarzyna 93 MOSiR Mysłowice 7,99 Fjm

3. Waliczek Agnieszka 92 LKS Pszczyna 8,13 Fjm

4. Noga Magdalena 92 Sprint Bielsko-B. 8,52

5. Popiela Joanna 92 MOS Dąbrowa Grn. 8,76



seria IV - SG M. Węcel

1. Helbik Joanna 93 LKS Pszczyna 8,06 Fjm

2. Gmyz Gabriela 93 Budowlani Częstochowa 8,38 Fjm

3. Loncierz Magdalena 93 Pogoń Ruda Śl. 8,45 Fjm

4. Kalisz Magdalena 93 „ „ 8,65

5. Witkowicz Marcelina 92 MOS Dąbrowa Grn. 8,95

6. Zachwieja Olga 93 Płomień Sosnowiec 9,22

seria V - SG M. Werner

1. Baranik Angelika 92 MOS Dąbrowa Grn. 8,51

2. Gorzkowska Anna 93 MKS Bytom 8,57

3. Hetmańczyk Beata 93 Pogoń Ruda Śl. 8,62

4. Prylińska Lidia 92 MOSiR Mysłowice 8,87

5. Flaunnette Mafa 92 „ „ 8,98

6. Płóciennik Patrycja 93 „ „ 9,36

seria VI - SG M. Węcel

1. Żebrowska Karolina 90 Victoria Racibórz 8,07 Fj

2. Kowalska Hanna 91 RMKS Rybnik 8,37 Fj

3. Pasierbek Magdalena 90 Sprint Bielsko-B. 8,47 Fj

4. Kupczak Zuzanna 91 MKS Żywiec 8,60 Fj

seria VII - SG M. Werner

1. Ziętara Adrianna 91 Płomień Sosnowiec 7,91 F j

2. Ważna Izabela 91 MOSM Tychy 8,34 F j

3. Łukasik Magdalena 93 MKS Bytom 8,56

4. Nowak Agata 91 Płomień Sosnowiec 8,77

5. Jarguz Żaneta 92 MKS Bytom 8,87

6. Kwiecień Małgorzata 91 MOS Dąbrowa Grn. 8,92

seria VIII - SG M. Węcel

1. Nowobilska Anna 87 AZS Katowice 8,09 Fs

2. Handzlik Jolanta 89 „ „ 8,30

3. Durasiewicz Martyna 93 AKS Chorzów 8,64

4. Kotela Monika 89 Płomień Sosnowiec 8,70

seria IX - SG M. Werner

1. Siemieńska Barbara 87 AZS Kraków 7,86 Fo

2. Maślanka Paulina 91 „ „ 8,42 Fo

3. Grzybowska Beata 91 Ilkus Olkusz 8,65

4. Bolek Dominika 86 AZS Kraków 8,78

5. Wójciga Dorota 92 UKS Brzeszcze 8,83



seria X - SG M. Węcel

1. Rybak Justyna 89 AZS Kraków 7,87 Fo

2. Smolarek Roksana 92 Tempo Kęty 8,68

3. Tarań Kinga 95 Kusy Kraków 8,84

4. Ryś Roksana 93 „ „ 8,94

5. Zatorowska Zuzanna 93 „ „ 8,97



seria XI - SG M. Werner

1. Kowalska Patrycja 90 AZS Kraków 8,58

2. Kuźma Maja 94 Kusy Kraków 8,74

3. Pędziwiatr Klaudia 96 „ „ 8,76

4= Wąs Joanna 94 „ „ 8,90

4= Zaleśna Magdalena 93 MKS Bytom 8,90



seria XII - SG M. Węcel

1. Jerzmanowska Karolina 93 Kusy Kraków 8,36 Fo

2. Wolnicka Izabela 95 „ „ 8,50

3. Wójcik Paulina 92 MKS Bytom 8,64

4. Jagła Paulina 93 Kusy Kraków 8,74

60 m K Finał open - SG M. Węcel

1. Rybak Justyna 89 AZS Kraków 7,80

2. Siemieńska Barbara 85 „ „ 7,81

3. Nowobilska Anna 87 AZS Katowice 8,03

4. Handzlik Jolanta 89 „ „ 8,26

5. Jerzmanowska Karolina 93 Kusy Kraków 8,36

6. Maślanka Paulina 91 AZS Kraków DNF

60 m K j. mł. Finał - SG M. Werner

1. Stępień Angelika 93 Pogoń Ruda Śl. 7,77

2. Gwiazdoń Katarzyna 93 MOSiR Mysłowice 7,96

3. Helbik Joanna 93 LKS Pszczyna 8,12

4. Waliczek Agnieszka 92 „ „ 8,25

5. Gmyz Gabriela 93 Budowlani Częstochowa 8,45

6. Loncierz Magdalena 93 Pogoń Ruda Śl. 8,52

60 m K juniorki Finał - SG M. Węcel

1. Ziętara Adrianna 91 Płomień Sosnowiec 7,89

2. Żebrowska Karolina 90 Victoria Racibórz 7,97

3. Ważna Izabela 91 MOSM Tychy 8,26

4. Kowalska Hanna 91 RMKS Rybnik 8,34

5. Pasierbek Magdalena 90 Sprint Bielsko-B. 8,41

6. Kupczak Zuzanna 91 MKS Żywiec DNS
60 m M

seria I - SG M. Werner

1. Oleś Łukasz 94 MKS Żywiec 7,75

2. Dzierżawski Konrad 94 Czarni Katowice 7,77

3. Paszek Tomasz 95 LUKS Zabrzeg 7,88

4. Cebrat Adrian 94 Łucznik Żywiec 8,47

seria II SG M. Węcel

1. Wierzbicki Jacek 83 AKS Chorzów 7,50 Fs

2. Stasiek Grzegorz 91 Płomień Sosnowiec 7,59

3. Kulaszewski Mateusz 94 MKS Katowice 7,74

4. Jedyński Szymon 97 LUKS Zabrzeg 8,14

5. Juszczyk Maciej 95 MOS Dąbrowa Grn. 8,45



seria III - SG M. Werner

1. Bednarczyk Sebastian 89 Budowlani Częstochowa 7,15 Fs

2. Helbik Błażej 93 LKS Pszczyna 7,30 Fjm

3. Choczyński Dawid 92 Łucznik Żywiec 7,35 Fjm

4. Idziak Łukasz 93 Budowlani Częstochowa 7,66

5. Młynarczyk Marcin 93 Victoria Racibórz 7,96

6. Skowronek Bartłomiej 93 Sprint Bielsko-B. 8,09

seria IV - SG M. Węcel

1. Nowak Michał 93 Budowlani Częstochowa 7,62

2. Pogoda Mateusz 93 Sprint Bielsko-B. 7,65

3. Niszczuk Patryk 93 Pogoń Ruda Śl. 7,74

4. Wyczyński Krzysztof 93 Płomień Sosnowiec 7,99

5. Nowak Krystian 93 Łucznik Żywiec 8,05

6. Adamczyk Adrian 93 Czarni Katowice 8,25

seria V - SG M. Werner

1. Londzin Marcin 92 LUKS Zabrzeg 7,32 Fjm

2. Brzeziński Maciej 93 Płomień Sosnowiec 7,34 Fjm

3. Przybyłka Mateusz 92 Victoria Racibórz 7,56 Fjm

4. Prencel Paweł 93 Pogoń Ruda Śl. 7,64

5. Linchard Marcin 93 Sprint Bielsko-B. 7,97



seria VI - SG M. Węcel

1. Nocoń Konrad 93 LUKS Zabrzeg 7,50 Fjm

2. Oszek Paweł 91 LKS Pszczyna 7,57

3. Kukielak Tomasz 93 MOSiR Mysłowice 7,65

4. Fiuk Kamil 93 MOS Dąbrowa Grn. 7,74

5= Worek Sebastian 93 Sprint Bielsko-B. 7,82

5= Jonda Filip 93 Pogoń Ruda Śl. 7,82

seria VII - SG M. Werner

1. Harędza Krzysztof 93 MKS Katowice 7,57

2. Czernecki Jacek 91 MKS Bytom 7,71

3. Hałgas Damian 93 Piast Gliwice 7,79

4. Skrobisz Tomasz 92 MOS Dąbrowa Grn. 8,18

5. Wlizło Adrian 92 „ „ „ 8,40



seria VIII - SG M. Węcel

1. Bonk Michał 91 MOSM Tychy 7,33

2. Musiolik Martin 91 Victoria Racibórz 7,54

3. Holewik Łukasz 90 AKS Chorzów 7,64

4. Dronia Kamil 91 Czarni Katowice 7,65

5. Kaiser Mateusz 91 Sprint Bielsko-B. 7,78

6. Jończyk Damian 91 MOS Dąbrowa Grn. 7,83

seria IX - SG M. Werner

1. Ławreszuk Marcin 90 MOSM Tychy 7,02 Fj

2. Borys Maciej 90 Pogoń Ruda Śl. 7,09 Fj

3. Czechowski Bartłomiej 91 MOS Dąbrowa Grn. 7,18 Fj

4. Pawlik Jakub 91 „ „ „ 7,19 Fj

5. Makuch Michał 91 „ „ „ 7,38

6. Parzoch Paweł 90 „ „ „ 7,48

seria X - SG M. Werner

1. Myrta Szymon 88 Płomień Sosnowiec 7,10 Fs

2. Kotuła Krzysztof 90 MKS Bytom 7,23 Fj

3. Dyszlewski Kamil 87 Płomień Sosnowiec 7,25 Fs

4. Sekula Dawid 90 MKS Bytom 7,34

5. Arczewski Mariusz 88 AZS Katowice 7,50 Fs

6. Szalbot Tomasz 92 Sprint Bielsko-B. 8,12

seria XI - SG M. Węcel

1. Dziedzic Sebastian 82 AZS Kraków 7,15 Fo

2. Miszczak Jacek 93 Wawel Kraków 7,55

3. Łosiniecki Kamil 92 AZS Kraków 7,66

4. Drożdż Filip 94 Kusy Kraków 8,09

5. Adamski Dawid 95 UKS Brzeszcze 8,56



seria XII - SG M. Werner

1. Grzelka Marcin 89 AZS Kraków 7,32 Fo

2. Gaudyn Jakub 74 „ „ 7,63

3. Kornaś Bartłomiej 89 „ „ 7,78

4. Arczyński Mirosław 92 „ „ 8,03

5. Sobota Marcin 95 Kusy Kraków 8,04

6. Arczyński Grzegorz 95 „ „ 8,30

seria XIII - SG M. Węcel

1. Miszczak Jakub 91 Wawel Kraków 7,47

2. Sioła Krzysztof 92 Ilkus Olkusz 7,58

3. Szczupak Michał 94 Kusy Kraków 7,81

4. Szen Dawid 95 UKS Brzeszcze 8,19

5. Krajewski Mateusz 94 Kusy Kraków 8,75

6. Kurzdym Wojciech 95 „ „ 8,88

seria XIV - SG M. Werner

1. Nowak Rafał 89 AZS Kraków 7,31 Fo

2. Kubis Filip 89 „ „ 7,40

3. Sułek Adrian 89 „ „ 7,77

4. Przybylski Wojciech 95 Kusy Kraków 8,67

5. Jabłoński Kamil 94 „ „ 9,14



seria XV - SG M. Węcel

1. Pieróg Paweł 87 Wawel Kraków 7,10 Fo

2. Tomkiewicz Marcin 89 AZS Kraków 7,35

3. Stawiarz Dariusz 93 „ „ 7,49

4. Piszczek Krzysztof 92 „ „ 7,58

5. Michalak Marek 94 UKS Brzeszcze 7,91

6. Szutowski Arkadiusz 95 Kusy Kraków 9,14

seria XVI - SG M. Werner

1. Sobór Damian 88 Wawel Kraków 7,06 Fo

2. Jęrusik Mateusz 91 „ „ 7,07 Fo

3. Dobrowolski Szczepan 92 AZS Kraków 7,55

4. Michalewski Andrzej 95 Kusy Kraków 8,01

5. Wis Michał 95 „ „ 8,67



seria XVII - SG M. Węcel

1. Zawłocki Mateusz 91 MKS Bytom 7,32 Fo

2. Kuśnierz Jarosław 93 AZS Kraków 7,71

3. Nowak Tomasz 95 Kusy Kraków 8,06

4. Bojczuk Marek 94 UKS Brzeszcze 8,30

5. Ziaja Piotr 95 Kusy Kraków 8,71

6. Urbanowicz Artur 94 „ „ 8,94

seria XVIII - SG M. Werner

1. Walkowiak Mariusz 91 MKS Bytom 7,34

2. Kłoczko Marcin 91 „ „ 7,40

3. Beer Mateusz 92 „ „ 7,65

4. Czupryna Arnold 92 „ „ 7,79

5. Janusz Łukasz 91 „ „ 7,86

6. Manecki Mariusz 92 „ „ 8,28

60 m M Finał Open - SG M. Werner

1. Sobór Damian 88 Wawel Kraków 7,06

2. Pieróg Paweł 87 „ „ 7,15

3. Dziedzic Sebastian 82 AZS Kraków 7,21

4. Grzelka Marcin 89 „ „ 7,24

5. Nowak Rafał 89 „ „ 7,33

Jędrusik Mateusz 91 Wawel Kraków DNS

60m M Finał - SG M. Węcel

1. Myrta Szymon 88 Płomień Sosnowiec 7,04

2. Bednarczyk Sebastian 89 Budowlani Częstochowa 7,09

3. Dyszlewski Kamil 87 Płomień Sosnowiec 7,18

4. Arczewski Mariusz 88 AZS Katowice 7,37

5. Wierzbicki Jacek 83 AKS Chorzów 7,44



60 m M juniorzy Finał - SG M. Werner

1. Ławreszuk Marcin 90 MOSM Tychy 6,94

2. Kotuła Krzysztof 90 MKS Bytom 7,10

3. Pawlik Jakub 91 MOS Dąbrowa Grn. 7,12

4. Borys Maciej 90 Pogoń Ruda Śl. 7,15

5. Czechowski Bartłomiej 91 MOS Dąbrowa Grn. 7,17

6. Zawłocki Mateusz 91 MKS Bytom 7,29

60 m M j. mł. Finał M.Śl. - SG M. Węcel

1. Choczyński Dawid 92 Łucznik Żywiec 7,19

2. Londzin Marcin 92 LUKS Zabrzeg 7,28

3. Helbik Błażej 93 LKS Pszczyna 7,31

4. Brzeziński Maciej 93 Płomień Sosnowiec 7,34

5. Przybyłka Mateusz 92 Victoria Racibórz 7,48

6. Nocoń Konrad 93 LUKS Zabrzeg 7,52
skok w dal M - SG Włodzimierz Włodarczyk

1. Tomasiak Krzysztof 90 Junior Kamesznica 7,47

2. Futyma Michał 85 Wawel Kraków 6,36

3. Leśków Paweł 93 Tempo Kęty 6,35

4. Watoła Maciej 91 AKS Chorzów 6,31

5. Czolij Łukasz 92 RMKS Rybnik 6,30

6. Skoczylas Krzysztof 89 Sprint Bielsko-B. 6,26

7. Dehner Marcin 90 MKS Bytom 6,24

8. Kodź Mateusz 90 MOS Dąbrowa Grn. 6,23

9. Stasiek Grzegorz 91 Płomień Sosnowiec 6,04

10. Łopatka Mateusz 91 Victoria Racibórz 6,03

11. Kozioł Paweł 94 MOSiR Mysłowice 6,01

12. Nocoń Konrad 93 LUKS Zabrzeg 5,92

13. Perucki Bartłomiej 93 MKS Rabka-Zdrój 5,80

14. Czernik Adrian 92 Płomień Sosnowiec 5,76

15. Choczyński Dawid 92 Łucznik Żywiec 5,62

16. Oleś Łukasz 94 MKS Żywiec 5,60

17. Szalbot Tomasz 92 Sprint Bielsko-B. 5,46

18. Linchard Marcin 93 „ „ 5,45

19. Skowronek Bartłomiej 93 „ „ 5,39

20. Wanat Oskar 93 UKS Brzeszcze 5,32

21. Wojtas Paweł 92 Pogoń Ruda Śl. 5,23

22. Zasada Patryk 93 „ „ 5,15

23. Kurto Wojciech 93 LKS Pogórze 5,11

24. Filek Michał 94 UKS Brzeszcze 5,05

25. Bubel Michał 94 MOS Dąbrowa Grn. 5,00

26. Michalak Marek 94 UKS Brzeszcze 4,90

27. Paszek Tomasz 95 LUKS Zabrzeg 4,85

28. Cebrat Adrian 94 Łucznik Żywiec 4,47

29. Dziech Janusz 92 UKS Brzeszcze 4,18

30. Jabłoński Kamil 94 Kusy Kraków 4,15

Worek Sebastian 93 Sprint Bielsko-B, NM

Kuś Adrian 93 Płomień Sosnowiec NM

Janusz Łukasz 91 MKS Bytom NM



skok w dal K - SG W. Włodarczyk

1. Włodarczyk Natalia 91 UKS Brzeszcze 5,53

2. Duda Aleksandra 90 RMKS Rybnik 5,33

3. Suchan Małgorzata 90 MOSM Tychy 5,28

4. Szymańska Anna 94 LKS Pszczyna 5,25

5. Markowska Zuzanna 92 Płomień Sosnowiec 5,24

6. Gaudyn Weronika 92 Kusy Kraków 5,20

7. Kowalska Patrycja 90 AZS Kraków 5,20

8. Cebrat Anna 93 MKS Żywiec 5,17

9. Szczurek Klaudia 92 Wawel Kraków 5,05

10. Pasierbek Magdalena 90 Sprint Bielsko-B. 4,95

11. Maślanka Paulina 91 AZS Kraków 4,94

12. Guzik Martyna 92 MOS Dąbrowa Grn. 4,83

13. Marchewka Angelika 92 Kusy Kraków 4,80

14. Smolarek Roksana 92 Tempo Kęty 4,78

15. Kinder Karolina 90 MKS Bytom 4,66

16. Mastela Anna 92 MOSiR Mysłowice 4,64

17. Olak Agata 92 MKS Żywiec 4,55

18. Pabich Marta 90 AZS Kraków 4,54

19. Bukowczyk Agnieszka 92 Wawel Kraków 4,48

20. Tarań Kinga 95 Kusy Kraków 4,36

21. Dziech Justyna 94 UKS Brzeszcze 4,35

22. Pietraszewska Laura 93 MOS Dąbrowa Grn. 4,33

23. Szuraj Marta 94 Pogoń Ruda Śl. 4,30

24. Zatorowska Zuzanna 93 Kusy Kraków 4,30

25. Pędziwiatr Klaudia 96 „ „ 4,27

26. Patyk Agnieszka 92 MOSiR Mysłowice 4,22

27. Wróbel Ewelina 94 Łucznik Żywiec 4,21

28. Krzanowka Dorota 93 MOS Dąbrowa Grn. 4,19

29. Hołyk Weronika 96 MOSM Tychy 4,16

30. Strzelczyk Karolina 93 AKS Chorzów 4,00

31. Wejnerowska Marlena 95 Łucznik Żywiec 3,99

32. Nowak Agata 91 Płomień Sosnowiec 3,95

33. Bryda Paulina 95 MOSiR Mysłowice 3,10


trójskok K - SG W. Włodarczyk

1. Gaudyn Weronika 92 Kusy Kraków 11,44

2. Roterman Katarzyna 91 Płomień Sosnowiec 11,24

3. Cebrat Anna 93 MKS Żywiec 11,11

4. Więcławek Dominika 93 Płomień Sosnowiec 10,93

5. Marchewka Angelika 92 Kusy Kraków 10,31

6. Kotela Monika 89 Płomień Sosnowiec 9,65
trójskok M - SG W. Włodarczyk

1. Bodzek Tomasz 88 Wawel Kraków 14,66

2. Futyma Michał 85 „ „ 14,37

3. Moss Jason 79 „ „ 14,12

4. Matkowski Grzegorz 90 Tempo Kęty 13,86

5. Perucki Bartłomiej 93 MKS Rabka-Zdrój 12,50

6. Szczotka Łukasz 91 Junior Kamesznica 12,28

7. Kuś Adrian 93 Płomień Sosnowiec 11,33


skok wzwyż K - SG Mirosław Włodarczyk

1. Styrcz Anna 82 AZS Kraków 175

2. Teichman Wioletta 85 „ „ 165

3. Bukowczyk Agnieszka 92 Wawel Kraków 160

4. Węglar Marta 93 Pogoń Ruda Śl. 155

5. Turczanik Regina 93 Kusy Kraków 145

6. Mastela Anna 92 MOSiR Mysłowice 140

7. Wolnicka Izabela 95 Kusy Kraków 140

8. Zych Dominika 94 „ „ 135

9. Wąs Joanna 94 „ „ 135

10= Patyk Agnieszka 92 MOSiR Mysłowice 130

10= Borczak Aleksandra 95 Kusy Kraków 130

12. Nowak Gabriela 95 „ „ 130

13. Jagoda Emilia 94 MOSiR Mysłowice 130

14. Jackowska Sylwia 94 „ „ 125

skok wzwyż M - SG M. Włodarczyk

1. Kurzydło Jakub 90 Tempo Kęty 190

2. Dłutek Mateusz 92 Junior Kamesznica 185

3. Wandzel Adrian 90 MKS Żywiec 185

4. Konieczny Konrad 92 Sprint Bielsko-B. 180

5. Motyka Radosław 92 Junior Kamesznica 170

6. Ziaja Michał 94 Kusy Kraków 160

7= Rodak Hubert 93 Łucznik Żywiec 160

7= Kozioł Paweł 94 MOSiR Mysłowice 160

9. Kozubek Krzysztof 93 Pogoń Ruda Śl. 155

10. Patyk Piotr 93 MOSiR Mysłowice 150

11. Kraska Mateusz 94 UKS Skaut Będzin 125



pchnięcie kulą M j. mł. - SG Michał Węcel (5 kg)

1. Brzozowski Krzysztof 93 Płomiń Sosnowiec 18,90

2. Grabczyk Kamil 93 Pogoń Ruda Śl. 17,06

3. Łazowski Kamil 92 MMKS Kędzierzyn-K. 15,52

4. Janus Arnold 92 Fajfer 2001 Łapanów 15,34

5. Haratyk Michał 92 Sprint Bielsko-B. 14,67

6. Dziengo Mateusz 93 MOSM Tychy 13,65

7. Szymik Kamil 93 MKS Katowice 13,28

8. Dugajczyk Dawid 93 Płomień Sosnowiec 12,10

9. Nowak Krystian 93 Łucznik Żywiec 11,54

10. Wąsiewicz Michał 93 MOS Dąbrowa Grn. 10,03

11. Pawełek Konrad 93 ZSG Bielany 9,02



pchnięcie kulą M juniorzy. - SG M. Węcel (6 kg)

1. Brzozowski Krzysztof 93 Płomień Sosnowiec 16,95

2. Grela Arkadiusz 90 „ „ 16,66

3. Jankowski Łukasz 91 AZS Katowice 14,46

4. Jendrysko Jarosław 90 MOSM Tychy 13,82

5. Mroczkowski Łukasz 91 MKS Bytom 12,97

6. Gołkowski Krzysztof 91 „ „ 12,36

7. Spicyn Piotr 91 Płomień Sosnowiec 12,11

8. Salwiczek Mateusz 91 MMKS Kędzierzyn-K. 11,93

9. Bednarczyk Olaf 91 Płomień Sosnowiec 9,20



pchnięcie kulą M - SG M. Węcel (7,26 kg)

1. Kutek Łukasz 88 AZS Katowice 16,87

2. Gałązka Mariusz 88 MMKS Kędzierzyn-K. 15,46

3. Baran Grzegorz 86 Sprint Bielsko-B. 15,03

4. Zieleźnik Mateusz 89 Iskra Pszczyna 13,33

5. Lasota Mariusz 89 Płomień Sosnowiec 13,20



pchnięie kulą M młodzicy - SG M. Węcel (4 kg)

1. Wendel Michał 94 MOS Dąbrowa Grn. 12,46

2. Urbaniec Krystian 94 ZSG Bielany 11,56

3. Kurzdym Wojciech 95 Kusy Kraków 9,34

4. Sobota Marcin 95 „ „ 7,52

pchnięcie kulą K - SG M. Węcel (4 kg)

1. Kocima Magdalena 87 Sprint Bielsko-B. 13,32

2. Pyrtek Agnieszka 92 RMKS Rybnik 12,03

3. Kiśluk Izabela 89 UKS Czwórka Żory 11,67

4. Święczyk Natalia 93 LKS Pogórze 10,07

5. Stala Dagmara 91 Płomień Sosnowiec 9,75

6. Zeman Aleksandra 91 Sprint Bielsko-B. 9,31

7. Haratyk Izabela 93 MKS Ustroń 9,08

8. Rogala Bernadeta 88 niezrzeszona 9,04

9. Prudel Dorota 92 RMKS Rybnik 8,81

10. Jankowska Paulina 90 Płomień Sosnowiec 8,00

11. Łupieżowiec Joanna 93 MKS Ustroń 7,06



pchnięcie kulą K młodziczki - SG M. Węcel (3 kg)

1. Setla Anna 94 Junior Kamesznica 9,68

2. Gajewicz Karolina 94 MOS Dąbrowa Grn. 9,52

3. Kawka Roksana 95 „ „ „ 8,83

4. Szatan Sylwia 95 „ „ „ 8,36

5. Tutaj Roksana 95 „ „ „ 7,37



6. Trawa Magdalena 95 „ „ „ 6,12
ORGANIZATOR





©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna