Seminarium „Przygotowanie na Powtórne Przyjście Księga PrawdyPobieranie 52.2 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar52.2 Kb.
Seminarium „Przygotowanie na Powtórne Przyjście – Księga Prawdy” http://www.thewarningsecondcoming.com/
Na niedzielę 29 września planowane jest pierwsze w Kanadzie Seminarium „Przygotowanie na Powtórne Przyjście – Księga Prawdy – Maria Bożego Miłosierdzia” prowadzone przez współpracowników Marii Bożego Miłosierdzia, odbędzie się ono w Toronto. Poniżej zamieszczam relacje z dwóch tego samego typu spotkań, które odbyły się w czerwcu w USA.
Miałam dwa cele, przygotowując tą informację i tłumaczenie. Bardzo chciałam przybliżyć postać Marii Bożego Miłosierdzia oraz gorąco zachęcić do tworzenia i modlitw w Grupach Krucjaty. To jest główny cel tych Seminariów i wiem, jaki pozytywny oddźwięk wywołują, jak później tworzą się nowe grupy. Bardzo dużo jest w nich uczestników tych spotkań. Głównym prelegentem jest Józef Gabriel i tak jak powiedziano poniżej, ma on niesamowitą siłę przekonywania połączoną z wielką łagodnością oraz cierpliwością. Po prostu przekonuje, że powinniśmy się starać założyć grupę i rozpocząć modlić się systematycznie Modlitwami Krucjaty. Nie potrzeba żadnych rejestracji, zgłaszania się, przyjmowania, akceptowania, wręcz odwrotnie, po zaproponowaniu kilku osobom, trzeba tylko zadecydować o miejscu i godzinie spotkania. Potem Matka Boża już Sama poprowadzi. Zdarza się, że na początku przychodzi wiele osób, jednak bardzo szybko część z nich rezygnuje. Nie trzeba się tym zrażać. Natomiast dobrze by było, aby nie nagłośniać sprawy, nie rozgłaszać ani nazwisk ani adresów. Są nawet grupy, które postanowiły zmieniać miejsca spotkań, nie komunikować się poprzez Internet a już na pewno nie poprzez Facebook.
Znając już przewspaniałe następstwa tych Seminariów, owoce dobre, chciałam również poprosić o możliwe rozpowszechnienie informacji o mających się odbyć prelekcjach, zarówno w Kanadzie jak i w USA. Jest to okazja, która może się już więcej nie powtórzyć, dlatego ważnym jest dotarcie z tą informacją do jak największej ilości osób, może nawet rozesłać ją do wszystkich znajomych, nawet, jeśli się mieszka gdzie indziej. Zawsze ktoś ma gdzieś indziej znajomych a ci, jeszcze gdzieś indziej. Naprawdę, jest to sprawa wielkiej wagi i warta jest i naszego w tym współudziału. A tym, którzy mają szczęście mieszkać w zasięgu tych czterech miast Kanady oraz jednego w USA gorąco polecam, żeby zrobić wszystko, odłożyć i zmienić wszelkie plany i pojechać na to spotkanie. Miejsca starczy dla każdego. Gwarantuję radość! Proszę też więc o wybaczenie, że na końcu załączam notatkę - Flyer po angielsku, oraz tekst relacji w j. angielskim. Dziękuję! Magdalena
Sprawozdanie z Seminarium „Przygotowanie na Powtórne Przyjście – Księga Prawdy”,

w czerwcu 2013 w dwóch miastach USA, w Westminster, Kalifornia oraz St. Louis, Missouri  
Zapowiedzią Seminariów była 6 minutowa YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=vFpIFbDE0Ds


Seminarium przedstawicieli Marii Bożego Miłosierdzia w Westminster, CA, czerwiec 2013, relacja Sou
Ostatniej nocy zebraliśmy w sali jednej z dzielnic Westminster nazywanej „Mały Sajgon”. Rozpoczęliśmy od modlitwy Różańcem oraz odczytania kilku Modlitw Krucjaty, m.in. # 33. Prezenterami byli Tony Martin z Australii i Józef z Irlandii. Przez większość czasu mówił Józef i rozpoczął seminarium od stwierdzenia, że ​​Duch Święty przyprowadził nas wszystkich tutaj z jakiegoś powodu, że jesteśmy „Armią Reszty” i naszym podstawowym zadaniem jest modlitwa o zbawienie dusz. Przeczytał nam orędzie udzielone specjalnie dla USA. W orędziu jest mowa o tym, że Stany Zjednoczone nie obrażają Pana Boga tak bardzo jak inne kraje, i że jeśli pozostaniemy wierni Bożej Prawdzie i stworzymy potężną Armię Reszty to możemy stać się jednym z 12 Plemion.

Józef mówił także o fałszywym chrześcijaństwie, imitacji chrześcijaństwa, które będzie stanowiło nowy kościół. Nastąpi to wówczas, gdy zostanie zmienione Pismo Święte a Eucharystia nie będzie prawdziwą obecnością Chrystusa, a tylko rekonstrukcją. Największym grzechem będzie profanacja Najświętszego Sakramentu.


Józef mówił, że wielu ludzi siedzi jakby „okrakiem na płocie” i nie opowiada się za żadną ze stron. Mówił, że nie ma złotego środka, i „jeśli nie jesteś z Chrystusem, to jesteś przeciwko Niemu”. Pan Jezus pragnie, żebyśmy wiedzieli, że Pan Bóg chce trzymać nas za rękę i że mamy Mu zaufać i nie bać się, tylko się modlić. Wszystkie Modlitwy Krucjaty zostaną przez Pana Boga wysłuchane.

Józef powiedział nam o tym, jak doszło do jego spotkania z Marią Bożego Miłosierdzia. Jest to człowiek napełniony Duchem Świętym. Jego entuzjazm, odwaga i przekonanie stanowią świadectwo o miłości Boga do nas i Jego orędzi, jakich nam udziela. Powiedział nam, że Maria zdecydowała się być duszą ofiarą i dlatego zostanie uratowanych setki tysięcy dusz. Maria chce, żebyśmy wiedzieli, że orędzia, które rozpoczynają się od: „Moja ukochana córko” lub podobnie, są skierowanie do każdego z nas, chce, żebyśmy mieli co do tego pewność. Modlitwy Krucjaty są tak bardzo ważne i wiele cudów będzie miało miejsce w Grupach Modlitewnych Krucjaty. Pan Bóg pragnie, abyśmy się spodziewali cudów. On chce abyśmy się modlili o cud i o uzdrowienie. On chce również abyśmy w grupach poświęcali się Matce Najświętszej. Mam nadzieję, że tak wielu, jak to możliwe, będzie mogło uczestniczyć w tych seminariach.Seminarium przedstawicieli Marii Bożego Miłosierdzia w St. Louis, MI w dniu 20 czerwca 2013, relacja Rebeki

Maria Bożego Miłosierdzia
„Maria była całkowitym agnostykiem aż do początku 2010. Została określona jako kobieta bardzo, bardzo inteligentna. Miała doskonałe wyniki w pracy, będąc zatrudnioną w szeregu różnych firm międzynarodowych. Pieniądze przynosiły jej w życiu radość oraz przyjemności. Rodzina spędzała wakacje na zagranicznych wojażach. Nic w jej domu w Irlandii nie przypominało o tym, że została ochrzczona jako katoliczka - ani religijne obrazy ani figurki. Nie znała żadnych świętych.

Jesienią 2010 roku Maria została zaproszona przez przyjaciela aby wraz czwórką innych przyjaciół udać się pójść do Groty. Wtedy to po raz pierwszy objawiła się jej Matka Boża. Nie powiedziała ani słowa. Tylko płakała, przez 20 minut. Maria również. Wróciła do domu i Matka Boża objawiła jej się siedem razy ... wtedy to, Maria w jakiś sposób dowiedziała się, że będzie siódmym prorokiem. Raz Matka Boża objawiła się jako dziewczynka z długimi czarnymi włosami, i Maria powiedziała, że ​​można by Ją opisać jako najpiękniejszą modelkę. Podczas siódmego Objawienia Matka Boża była w ostatnim stadium ciąży, dając do zrozumienia, że wkrótce urodzi i że jest to tuż przed Jej Triumfem. Podczas tych Objawień, wraz z Matką Bożą pojawiali się inni Święci. (Gdy Maria powiedziała Józefowi, że w tym czasie nie znała jeszcze żadnych świętych, ponieważ była niepraktykującą katoliczką, Józef powiedział jej że musiała przynajmniej znać Św. Patryka na to Maria odpowiedziała: "Tak, tak, kilka razy wypiłam drinka na jego cześć". Tak więc musiała opisywać każdego Świętego, żeby można było zidentyfikować, kto to był.


Najpierw przyszła Św. Bernadetta, potem Św. Faustyna. (Józef wskazał na to, najpierw otrzymaliśmy dogmat o Niepokalanym Poczęciu a później Koronkę do Miłosierdzia Bożego). Inni, którzy przyszli, to Św. Benedykt (Józef spekulował, że być może wszyscy będziemy żyli wg. reguły Św. Benedykta), Św. Józef, Św. Teresa z Avila (za każdym razem była bardzo uśmiechnięta jakby wskazywała, że wszystko jest w porządku), Bł. Jan Paweł II, oraz inni.

Po siódmym objawieniu Matki Bożej, Maria była "już nawróconą katoliczką". Joseph powiedział, że jej dom wygląda teraz tak jak typowy irlandzki dom, z wieloma religijnymi obrazami. Są tam teraz książki, statuetki, obrazki itp.

Pewnej nocy Maria obudziła się, czując, jakby z jej żołądek rozpadał się w wielu kierunkach. Wszystko w jej ciele działało bardzo dziwnie. Spojrzała na obraz Pana Jezusa, który wisiał teraz z boku jej łóżka a Pan Jezus ożył i zaczął mówić. Powiedział: "Weź pióro i papier" Wzięła i w 2 minuty miała zapisanych 760 słów, napisane z doskonałą gramatyką, nie jej pismem, wszystkie słowa napisane poprawnie, ze znakami i interpunkcją. Maria odłożyła to i ponownie zasnęła. Obudziła się następnego ranka myśląc, że miała jakiś dziwny sen. Potem rozejrzała się i zobaczyła notatnik. Przestraszyła się, zdenerwowała, zaczęła wykonywać niepewne ruchy, popatrzyła na obraz Pana Jezusa a On powiedział: "Postaraj się uspokoić!"

Zaniosła te orędzia do pięciu kapłanów. Pierwszy powiedział jej, że zwariowała. Maria posiada teraz miał dar czytania dusz i Pan Jezus powiedział żeby powiedziała temu księdzu, że "odrzucił kielich, który Ja mu zaofiarowałem". To sprawiło, że ksiądz bardzo się zdenerwował i ją wyrzucił. Drugi powiedział jej, że orędzia nie pochodzą „z góry”. Trzeci powiedział, że popatrzy na nie, ale teraz jest bardzo zajęty. Kiedy wróciła kilka dni później wiedziała, że on ich ​​nie przeczytał i że on wie, że ona też to wie. Powiedział jej, że zaczął je czytać, ale to było zbyt zwariowane i już dalej nie kontynuował. Kazał jej iść do domu i przestać robić zamieszanie z tym orędziami – ma być dobrą żoną dla męża i zająć się rodziną. Były jeszcze dwa inne odrzucenia, ale Józef nie wnikał w szczegóły. Maria nie miała się do kogo zwrócić, nie mogła ich pokazać swojej rodzinie, nie miała przyjaciół, aby się z nimi tym podzielić, teraz jeszcze księża Kościoła katolickiego ją odrzucili. Na pocieszenie, gdy pewnego dnia była w kościele i zobaczyła grupę sióstr siedzących z przodu i modlących się, poprosiła jedną z nich czy nie mogłaby przeczytać tych orędzi. Zakonnica przez 10 minut płakała i powiedziała, że są z Nieba. To była jedyna pociecha, jaką Maria wtedy otrzymała.Maria duszą ofiarną

Po tym, gdy Pan Jezus poprosił Marię, aby chciała zostać duszą ofiarną, poszła do księdza, aby dowiedzieć się, co to znaczy. Ksiądz powiedział jej, że jeśli stanie się duszą ofiarną, to zawrze kontrakt, z którego nie można się wycofać. Kiedy się na to zgodzi to już nie ma odwrotu do końca życia. Ksiądz poradził jej, aby nie robić tego. Powiedział, że swoim postępowaniem już pomogła w zbawieniu tak wielu dusz, że nie ma potrzeby, żeby robić coś więcej, i w rzeczywistości, może to zaszkodzić w jej pracy. Wróciła od niego, mając wiele do myślenia. Następnego dnia poszła do innego księdza, który stał się świadkiem jej aktu poświęcenia się Jezusowi jako duszy ofiarnej.

Natychmiast poczuła zmianę, która się w niej dokonała. Czuła, że ​​wszystkie ziemskie pragnienia ją opuściły. Była wolna od rzeczy, które przywiązywały ją do tego życia. W ciągu najbliższych kilku tygodni, podczas spaceru, ludzie podchodzili do niej, stawali na wprost jej twarzy i mówili jej najpodlejsze, okrutne rzeczy. Ale ponieważ otrzymała już dar rozpoznawania dusz, widziała, że ​​są to demony, które przybrały ludzki kształt i które były zaniepokojone, że będzie ona w stanie uczestniczyć w wyrwaniu wszystkich tych dusz ze szponów szatana.

Kilka tygodni po oddaniu swojego życia jako duszy ofiarnej zauważyła dwa zgrubienia na ramieniu. Zaraz potem okazało się, że ma raka piersi. Przeszła chemo- i radioterapię, ale przez cały ten czas cierpienia nigdy nie zwolniła swojego tempa pracy dla Jezusa. Pewnego dnia Nasz Pan przyszedł do niej i powiedział, że ją całkowicie uzdrowił z raka. Była w 100% czysta. A poprzez swoje cierpienia uratowała tysiące dusz. Był z niej zadowolony, jednak zapytał się, czy byłaby gotową przejść wcześniej zaplanowaną operację (której już nie potrzebowała) podwójnej mastektomii [usunięcia obydwu piersi] co uratuje setki tysięcy dusz. Przyjęła to i poddała się operacji z radością w sercu.Maria cierpi również z powodów finansowych, chociaż jeszcze kilka lat temu była kobietą wielkiego sukcesu z wystarczająco dużą ilością pieniędzy, aby prowadzić bardzo przyjemne życie. Teraz ma kłopoty. Jest również bardzo odizolowana z powodu całej tej nienawiści i strachu wywołanego orędziami..

Jak Maria opisuje Matkę Bożą, Pana Jezusa i Pana Boga
Matka Boża: Bardzo autorytatywna, stale dyktuje Marii co zrobić, tzn., musisz modlić się więcej na Różańcu, musisz poświęcić więcej czasu przed Najświętszym Sakramentem, etc .... Józef myślał, że nie brzmi to jak bardzo kochająca Maryja, jeśli stale prosi o poświęcenie tyle czasu. Maria odpowiedziała, „Nie! Maryja jest tak kochającą i taką prawdziwą Matką. Ona prowadzi mnie do Nieba. Pomaga mi się na każdym kroku, jaki muszę zrobić.”

Pan Jezus: Jest jak dziecko w Swojej miłości do nas i podekscytowany, aby być z nami. Jednak (co było dla mnie zaskoczeniem), jest bardzo nieśmiały i cichy. On chce być z nami, ale będzie czekał, aż my Go zawołamy. On Sam się nie naprasza.

Bóg Ojciec: Całe ciało Marii drży, gdy przychodzi Bóg Ojciec. To drżenie jest poza kontrolą jej umysłu, nie można go opanować z powodu Jego wielkiej mocy Stwórcy Wszechświata i Naszego Ojca. Kiedy przychodzi do niej jest to niezwykle tragiczne, bo On po prostu załamuje się i szlocha z powodu utraty wszystkich tych dusz. Pyta ją: "Jak możemy zbawić wszystkie te dusze, bramy zostaną zamknięte, zanim zdadzą sobie sprawę, że są w piekle! Jak zbawimy wszystkie te dusze na świecie?" Maria trzęsie się jeszcze przez kilka dni po Jego „wizycie”, Jego moc jest tak potężna. Opisuje Go, jako podobnego do Jezusa, ale z czarnymi włosami i czarną brodą...

Józef i Tony:
Józef był dentystą, wg. własnych słów, był "dobrym człowiekiem". Odszedł od wiary katolickiej. Pewnego dnia poszedł do pracy z pustką w głowie i wchodząc w drzwi, powiedział recepcjonistce, że w październiku (2008) zamierza przejść na emeryturę. Gdy te słowa wyszły z jego ust, sam był tym zszokowany. Skąd się to wzięło? Nigdy nie myślał o przejściu na emeryturę ani też, kiedy przejdzie na emeryturę, zanim nagle wyszło to z jego ust. Teraz jest pewien, że to Duch Święty już przygotowywał go do tej misji.
W zeszłym roku był na weselu, gdy ktoś z rodziny dał mu manuskrypt i powiedział, że może się tym zainteresuje. „Pani ta potrzebuje, aby to wydrukować”. Wziął to z sobą do domu i następnego dnia zabrał do swojego pokoju mając zamiar położyć się i coś lekkiego przeczytać ... Orędzia wprost wstrząsnęły nim. Serce waliło mu w piersi. Odczuł fizyczną reakcję na te orędzia. Następnego dnia zadzwonił do pana, który dał mu te orędzia i zapytał: "Kto to jest ta pani? Muszę ją poznać!" Spotkanie z Józefem zostało zorganizowane w hotelu, miał się z kimś zobaczyć, ale nie była to Maria. Z całą pewnością nie planował, że się w to zaangażuje, ale gdy zaczęła mówić, on nagle ​​wygłosił: "Muszę być w to zaangażowany, jak mogę pomóc w tej misji?" Po tych słowach pochodzących z jego własnych ust, on sam był w szoku, zastanawiając się, jak to się stało. Wkrótce potem, zostało zorganizowane spotkanie z Marią w hotelu. To samo stało się z nim również tam. Bez myślenia i be planowania, że coś takiego powie, wyrwało mu się z ust: "Muszę coś zrobić, jak mogę Pani pomóc w tej misji?" Maria zaśmiała się i powiedziała, że Duch Święty powołał go do tego.

Tony jest „misjonarzem Maryi” od 22 lat. Zna profesora Courtney Bartholomew i wielu innych wybitnych uczonych Maryjnych. Mieszka w Australii, gdy odwiedza Irlandię, przebywa u rodziny, która mieszka dwa domy dalej od Józefa. Tak więc w ciągu lat, Tony i Józef stali się przyjaciółmi. Kiedy Józef postanowił, że musi zająć się rozprzestrzenianiem tych orędzi, od razu zadzwonił do Tony’ego, aby mu pomógł w tej misji.

Tony wierzył w prawdziwość orędzi, ale nie był pewien, czy będzie dostatecznie dobry dla zaangażowania się w ich promowanie. Miał list polecający od swojego biskupa, który pomagał mu dostać się tam, gdziekolwiek chciał mówić. Miał na swoim koncie prelekcje na temat zatwierdzonych objawień Maryi i cieszył się dobrą reputacją. Pytał się więc samego siebie, dlaczego powinien wszystko to rzucić dla promowania orędzi, które mówią, że następny papież będzie fałszywym prorokiem? Spędził dużo czasu na rozeznanie, pytając wiele osób, co powinien zrobić. Postanowił, że to zadanie nie jest dla niego. Po powiadomieniu o tym Józefa, stale jeszcze nie mógł o tym zapomnieć. Tymczasem Józef nie słuchał tego, co mówi Tony i zarezerwował bilet na samolot na pierwszą konferencję. Tony w tym czasie podjął decyzję, że powinien się w to również zaangażować. Na prośbę Pana Jezusa rozpoczęli od misji w Australii. (Pan Jezus mówi Marii do jakich miast powinni się udać).

Podczas gdy Tony organizował konferencje, Józef spędzał dużo czasu na modlitwie i na przygotowaniu, bo nigdy dotąd nie występował publicznie. Teraz obydwaj spędzają 3-4 godzin na codziennej adoracji. Gdy się jest wokół nich, czuje się jak bardzo kochają Naszego Pana. Na marginesie chcę dodać, że żona Józefa, i jego dzieci nie wierzą w orędzia MBM, jest to więc duże poświęcenie, aby zostawić rodzinę na 3 tygodnie, żeby oddać się swojej misji.
Grupy Modlitewne

Obaj, Józef i Tony mówili o tym, że spontanicznie pojawiają się one wszędzie, na całym świecie, i że jest to cud i wielkie błogosławieństwo. Józef powiedział, że ważne jest, aby się spotykać i modlić w naszych grupach, bo w ten sposób będziemy duchowo wzrastali i poznawali swoje dusze. Będziemy znali członków naszej grupy dużo lepiej niż kogokolwiek innego. Diabeł próbuje przeniknąć w nasze grupy, ale my będziemy tak ściśle związani ze sobą, że nie będzie mógł on w stanie nam zaszkodzić."


(Osobista uwaga: odczuwam dokładnie to samo w grupie, do której należę Jest taka moc i rewitalizacja po każdym spotkaniu!).

Orędzie, jakie Pan Jezus dał dla naszego ukochanego kraju. Zostało nam podane na Seminarium. Nie jest dostępne na stronie internetowej:Orędzie dla Stanów Zjednoczonych od Jezusa, środa 29 maja 2013

Ja Jestem wasz Jezus Syn Człowieczy, narodzony z Maryi Panny Niepokalanej. Moja najmilsza córko, tutaj jest Moje orędzie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych.


Wasz kraj powstał na bazie chrześcijańskich prawd, i na wiele sposobów pozostaliście Mi wierni bardziej niż inne narody. Ale wasz kraj już nie kocha Mnie, tak jak niegdyś. Tak wiele przepisów, które nie pozwalają wspomnieć o Mnie, Waszym Jezusie, bardzo Mnie zasmuciły.
Kiedy samo wspomnienie Mnie jest w miejscach publicznych zakazane, to bardzo szybko, jestem zapomniany. Kiedy jestem zapomniany, człowiek zaczyna czuć, że jego moc jest wszechmogąca, że sam jest odpowiedzialny za swój los. Tak się dzieje, gdy upadacie.
Kiedy nie widzi się Mnie i nie słyszy o Mnie, nie świadczy o Mnie w waszych szkołach, uczelniach lub miejscach pracy, to zapomina się o Mnie. Zamiast tego, będzie brak ducha wspólnoty, brak miłości i szacunku, a w końcu, gdy nie ma publicznej adoracji Boga, to będzie pustka. Atmosfera będzie przygotowana dla diabła, aby stworzyć pusty i bezosobowy styl życia, aż w końcu będzie manifestowana nienawiść. To spowoduje konflikt i odebranie waszej wolności. Równocześnie będą tworzone niesprawiedliwe prawa, które nie będą oparte na Moich Naukach.
Musicie modlić się bardzo dużo za swój kraj, ażeby mógł zostać jednym z Moich dwunastu plemion w Nowym Niebie i Ziemi. Te dwanaście plemion było przepowiedzianych. Powróćcie do Moich nauk! Wprowadzajcie je w waszym codziennym życiu i módlcie się każdego dnia za waszych braci i siostry, tak, aby Moje Miłosierdzie mogło przykryć ich jako jedność.
Dziękuję wam za to, że Mi ufacie, za zaakceptowanie, że ​​teraz przygotowuję was na Moje Powtórne Przyjście. Kocham was. Jesteście w Moim Sercu i Ja będę prowadził was i ochraniał was, gdy odmawiacie Moje Modlitwy Krucjaty.

Wasz ukochany Zbawiciel, Jezus Chrystus


Syn Człowieczy

Please see Flyer on: http://www.thewarningsecondcoming.com/
PREPARING FOR THE SECOND COMING!

BOOK of TRUTH

SEMINARS
MISSION TO EASTERN CANADA
TORONTO Sunday September 29

OTTAWA Tuesday October 1

MONTREAL Thursday October 3

QUEBEC Friday October 4

And also


CHICAGO Sunday October 6

“come and see!”

GOD’S URGENT MESSAGE TO THE CHURCH AND THE WORLD

TODAY :


Prepare, Pray, and Trust in God’s Mercy!
Joseph Gabriel, a special Representative of European Seer ‘Maria Divine Mercy’ , will

be touring the major cities in the Region, to share with the peoples of Canada hisinsights, experiences and understanding of the messages from Heaven given to

Mankind for these End Times.
 The direction of the Church and the World

What is in store for the difficult times ahead?

 Establishing Centers of Prayer and forming Prayer Groups

Intercession and Reparation: Yes, we can make a difference!

Save your family, your country and the human race
LOCATIONS & DATES/CONTACTS
Talks will be held in the following cities, on the dates shown
TORONTO Sunday Sept 29 2-6 pm jtmcanada333@gmail.com

OTTAWA Tuesday October 1 7-10 pm foymountrs@gmail.com

MONTREAL Thursday October 3 7-10 pm foymountrs@gmail.com

QUEBEC Friday October 4 7-10 pm christophep111@gmail.com

CHICAGO Sunday October 6 1:30–6pm jgray7703@gmail.com

NO ADMISSION FEE

PRE-REGISTRATION REQUESTED, BUT ALL ARE WELCOME

See Flyer for DETAILS


GENERAL E-MAIL: jesustomankindcentral@gmail.com

MDM Seminar recall by Rebecca of St. Louis, June 20, 2013
Maria was a complete agnostic as late as the early parts of 2010. She is described as a very, very intelligent woman.  She was a very successful business woman (working for various international companies). She enjoyed her money and the pleasures it brought in life. The family enjoyed international vacations. Nothing in her home in Ireland reflected that she had been baptized a Catholic- no religious pictures; statues devotional items etc. She was unfamiliar with all the saints.

In Fall of 2010, Maria was invited by a friend to go with four other friends to a grotto. When there, they saw the first apparition of Mary. Our Lady said nothing. Just wept for 20 minutes. Maria did, as well. Anyway, she went home and Mary then appeared 7 more times to Maria… through this, Maria somehow was told she would be the 7th messenger Once Our Lady appeared as a teenager with long black hair, Maria said she could be described so beautiful like a model. On the last of the seven apparitions, Our Lady was fully pregnant somehow gesturing that she was about to give birth, and that it was near to her Triumph. During these apparitions, other saints appeared with Mary. (When Maria told Joseph that she didn’t know ANY saints at this time because she was such a fallen away catholic, Joseph said “you MUST at least know St. Patrick!” Maria said “Well, I’d had a drink in his honor a few times.”) She had to describe each saint to others to identify who they were.


St. Bernadette came through first, then St. Faustina. (Joseph pointed out that we first got the Immacualte Heart dogma, then the Divine Mercy Chaplet). Other to come through were St. Benedict (Joseph speculated that maybe we’d all have to live with some order like how Benedict came up with the Benedict rule.), St. Joseph, St. Theresa of Avila (she had a huge smile every time, like everything was right that was going on), John Paul II, and I’m drawing a blank on the rest.

After the 7th apparition of Mary, Maria had “converted back to her natal Catholicism”. Joseph said her house now looked like a typical Irish house with religious pictures around. She now had books, pictures, statues, etc. She woke up one night, feeling like her stomach was going in all sorts of directions. Everything in her body felt very strange. She looked over at the picture of Jesus she now had at her bed side and he began to come animated and talk. He said “Take up, pen and paper” She did and in 2 minutes she had taken down 760 words, written with perfect grammar and not her own writing, all words spelled correctly, all t’s crossed, I’s dotted, etc. Then she set it down and went back to sleep. She woke up the next morning thinking she had the most awful dream. Then she looked over and saw the notebook. She began to get very frightened, nervous, worried, etc. then she looked at the picture of Jesus and he spoke again, “Calm down!”


She took the messages to 5 priests initially. The first one told her she was crazy. Maria now had the gift to read souls and Jesus told her to tell the priest that “He is refusing the cup I’ve offered him”. This made the priest very upset and threw her out. The second told her the messages didn’t come from above. The 3rd said he’d look at them but couldn’t now as he was so busy. When she came back a few days later she knew he didn’t read them and he knew she knew that he had not. He told her he started them, but they were too insane to continue. He told her to go home & stop messing with these messages – to be a good wife to her husband and take care of her family. There were 2 other rejections but Joseph didn’t get into detail. Maria had no one to turn to, she couldn’t show her family, no friends to share this with, and now the priests of the Catholic Church all were rejecting her. As a consolation one day she was in church and she saw a group of nuns sitting in the front praying. She asked one if she would please read these messages. The nun cried for 10 minutes and said these were from Heaven. That was the only consolation Maria got then.

The message (not available on the website) that Jesus had for our beloved country is this:


Message for the United States from Jesus   Wednesday  May 29, 2013

I Am your Jesus the Son of Man, born of the Immaculate Virgin Mary. My dearly beloved daughter, here is My Message to the people of the United States.

Your country was founded on Christian Truths and, in many ways, you have remained loyal to Me more than other nations. But your country no longer loves Me as they once did.  So many laws which do not allow mention of Me, your Jesus, upset Me greatly.

When the mere mention of Me is banned in public places, then very soon, I am forgotten. When I am forgotten, man begins to feel that his power is almighty, that he is in charge of his destiny. This is when you will fall.

When I Am not seen or heard or witnessed in your schools, colleges or places of work, I will be forgotten. Instead, there -will be a lack of community spirit, a lack of love and respect and eventually, when there is no public Adoration of God, there will be emptiness. The atmosphere will be ripe for the evil one to create an empty and impersonal lifestyle until finally, hatred will be manifested. This will result in conflict and the taking of your liberty. In time, it will create unfair laws which will not be based on My Teachings

You must pray hard for your country, so that it can be one of My twelve tribes in the New Heaven and Earth. These twelve tribes have been foretold. Go back to My Teachings. Enact them in your daily lives and pray every day, for your brothers and sisters so that My Mercy can cover them as one.

Thank you for trusting in Me, for accepting that I now prepare you for My Second Coming. I love you. You are in My Heart and I will guide and protect you as you say My Crusade Prayers.

Your beloved Saviour, Jesus Christ,


The Son of Man
Maria the victim soul
After Jesus had asked Maria if she would be a victim soul, she went to a priest to find out what that meant. The priest informed her that if you become a victim soul, you enter into a non-retractable contract. Once you agree to it there is no turning back the rest of your life. The priest advised her not to do this. He said that she was already saving so many souls with the work she was doing, that there was no need for her to do more, and in fact that it might get in the way of her work. She left him with a lot to think about. The next day she went to another priest and had him preside over a small “vow” consecrating herself to Jesus as a victim soul.

Immediately, she felt a change come over her. She felt all earthly desires leave her. She... was free of the things that tied her to this life. Over the next couple of weeks, when she would be out walking, people would come right up to her, stand right in her face and say the most vile, cruel things to her. But since she had already received the gift to read souls, she could see that these were just the indwelling demons who were upset that she would be saving all these souls from the clutches of Satan.

A couple weeks after giving her life as a victim soul, she noticed two lumps on her arm. She soon discovered she had breast cancer. She went through chemo and radiation, and through all that suffering never missed a beat with her work for Jesus. One day our Lord came to her and told her He had healed her of all her cancer. She was 100% clean. And through her sufferings she had saved thousands of souls! He was pleased with her, however He told her, if she was willing to go through with her previously schedule double mastectomy (which she no longer needed), he would save hundreds of thousands of souls. She accepted and was wheeled into surgery with joy in her heart.

Maria is also suffering financially, although just a few years ago she was a very successful business woman with enough money to live a very enjoyable life, she now finds her funds in the negative. She is also very isolated because of all the hate and fear surrounding the messages.


This is how Mary, Jesus and God were described. (Loved it!)
Mary: She was always telling Maria what to do, i.e., you need to pray the Rosary more, you need to spend more time in front of the Blessed Sacrament, etc…. Joseph thought that didn’t sound very loving of Mary to keep asking for so much all the time. Maria said, no! Mary is SO loving and a true mother. She is guiding me to heaven. She is helping me take every step I need.

Jesus: Childlike in his love for us and excited to be with us. However, (this I found so interesting) he is very shy and quiet. He will be by us, but will wait until we call Him in. He doesn’t invite himself in.

God the Father: Maria’s whole body trembles when God the Father comes to her. It’s not a trembling her mind controls, it’s an out of control trembling because of His great power as Creator of the universe and Our Father. When He comes to her it is incredibly tragic because He just breaks down and sobs at the loss of all the souls. He asks her “how can we save all these souls, the gates will have closed before they realize they are in Hell! How are we going to save all these souls in the world?” She still shakes by His power for days after her “visits” from Him. He is described as like Jesus by with black hair and a black beard…

Joseph and Tony:
Joseph was a dentist who was in his words a “good person”. He had fallen away from the Catholic faith. One day he went to work with nothing on his mind and when he walked in he told his receptionist that in October (2008) he was going to retire. After these words came out of his mouth he was shocked. He thought, where did that come from? He had never thought about retire or when to retire before this suddenly came out of his mouth. He now is sure that was the Holy Spirit getting him ready for this mission.
Last year he was attending a wedding when a relative of his gave him a manuscript and said he might be interested in this. A lady needs to get this printed. He took it home and the next day he took it up to his room thinking he was going to lay down and do some light reading… The messages hit him right away. His heart was pounding in his chest. He had a physical reaction to these messages. The next day he rang the man who gave him the messages and said “who is this lady? I have to meet her!” A meeting was arranged at a hotel for Joseph to meet with someone (I don’t recall who, but I don’t think it was MDM herself. Maybe Grace???). He really didn’t plan to get too involved but as she was talking he spewed out “I have to be involved, how can I help on this mission?” After these words came from his own mouth he sat there shocked, wondering where that came from. Soon after, a meeting was arranged with Maria at a hotel. The same thing happened to him there. Without thinking or meaning to say anything he blurted out “I need to do something, how can I help on this mission?” Maria smiled and told him that the Holy Spirit had called him for this mission.

Tony was a Marian speaker for 22 years. He knows Courtney Bartholomew and many eminent Marian scholars. When in Ireland he would stay with a family that lived 2 houses down from Joseph. So over the years, Tony and Joseph grew to be friends. When Joseph decided he needed to go on the road to spread these messages he rang Tony right away to help him on this mission.

Tony believed in the messages, but wasn’t sure if he would be good to be involved with promoting them. Tony had a letter of recommendation from his bishop which helped him get in anyplace he wanted to speak. His record had been dealing with approved apparitions of Mary and he had a good reputation. He asked himself why should he give all this up to promote messages that say the next pope would be the false prophet?! He spent time discerning and asking many people he knew what he should do. He decided this task was not for him. After telling Joseph he couldn’t do it, he still couldn’t get it out of his mind. Meanwhile, Joseph took no heed of Tony’s “no” and Joseph booked the plane ticket for the first conference. Tony obviously came to decide he needed to be involved too. They started the mission in Australia by Jesus’ request (Jesus is telling Maria the cities the guys need to go, they think Jesus is going to send them back to the USA and Canada again. But they really don’t know yet).

While Tony was organizing the conferences, Joseph spent a lot of time in prayer and preparation, as he has never done public speaking before. Now both men spend hours (3-4) a day in adoration. They just love our Lord and it is so evident when you are around them.  Just as a side note, Joseph’s wife and kids don’t believe in the MDM messages, so he is sacrificing a lot to leave for 3 weeks at a time to do this. Not to mention Joseph is picking up the tab for any costs that need to be covered in this mission.
Prayer Groups

Joseph and Tony both talked about the fact that these are spontaneously popping up everywhere around the world is a miracle and a great blessing.  He said it’s important to be meeting and praying with our groups as we will grow to know their soul so intimately. We will know our prayer group members far better than we now anyone else. The evil one will try to infiltrate our groups, but we will be so intimately connected with each other in our groups that it will do them no good.(Personal note: I totally feel this with the group I belong to. There is such power and revitalization after each meeting!)©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna