Sprawozdanie z zebrania Zarządu uss gumed dnia 20. 10. 2009rPobieranie 4.63 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar4.63 Kb.
Sprawozdanie z zebrania Zarządu USS GUMed dnia 20.10.2009r.
Osoby obecne: Anna Kowalczyk, Adam Gorczyński, Ola Sawczuk, Paweł Nosarzewski, Piotr Łukasiewicz, Marianna Rogowska, Marta Mróz, Adam Witkowski, Arkadiusz Szycman.


  1. Ponowne poruszenie tematu szkód poczynionych przez firmę remontującą budynek Medyka- Kanclerz obiecał, że zajmie się sprawą wymiany wykładziny, nie wiadomo tylko, w jakim terminie zostanie to wykonane.

  2. Należy napisać maila do Moniki Sznage i Weroniki Ogorzałek, aby odpowiedziały, czy są nadal zainteresowane pracą w Zarządzie USS GUMed- zrobi to Marta.

  3. W związku z rezygnacją Michała Chrostowskiego oraz koniecznością zaktualizowania strony studenci.gumed.edu.pl należy zająć się poszukiwaniem informatyka samorządowego.

Wśród osób obecnych na zebraniu kilka osób wyraziło chęć redagowania strony (Marianna, Ania, Piotr, Adam, Marta)- zostaną przeszkolone przez doktora Furmańskiego 21.10. o godzinie 14.00.

  1. Na KWSM jedzie Ania Kowalczyk, Monika Bodo i Natalia Bodo.

  2. Ania Kowalczyk i Marianna Rogowska poruszyły problem braku chorych na oddziałach, na których odbywają się zajęcia kliniczne. Planowe przyjęcia zostały wstrzymane, a studenci mają utrudnione warunki do praktycznej nauki. Temat zostanie poruszony na zebraniu WRS wydziału lekarskiego.

  3. Piotr Łukasiewicz zachęcił do wzięcia udziału w zebraniu WRS, które jako przewodniczący organizuje 27.10. o godzinie 18.00.

  4. Wybory do WRSu odbędą się w pierwszym tygodniu listopada. W trzecim tygodniu listopada odbędą się wybory do Rady Wydziału, Kolegium Elektorów, Senatu.

  5. 20.10.2009r. o godzinie 19.00 odbędzie się zebranie organizacyjne w sprawie Otrzęsin 2009. Poprowadzi je Piotr Łukasiewicz.Sporządziła: Marta Mróz


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna