Szkoła podstawowa indywidualne biegi przełajowe



Pobieranie 155.8 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar155.8 Kb.
Wyniki sportowe w Zespole Szkół Sportowych Nr 1 rok szkolny - 2006/2007.


SZKOŁA PODSTAWOWA




Indywidualne biegi przełajowe



Rozgrywki miejsko-gminne
dziewczyny ( rocznik 1995 i mł. )
3 m – Weronika Kurek

4 m – Weronika Kauczor

14 m – Eugenia Godlewska

18 m – Ola zajączkowska

20 m – Barbara Fryziel

22 m – Barbara Kamińska

28 m – Magdalena Wilk

32 m – Anna Szpularz

35 m – Anna Bagińska

37 m – Ola Wilkos


dziewczyny ( rocznik 1994 )
2 m – Dominika Kurek

7 m – Monika Pohl

12 m – Karolina Huras

16 m – Anna Michałkiewicz

17 m – Izabela Piechota

32 m – Dagmara Koteluk

34 m – Joanna Kobza

37 m – Dominika Buzoń


chłopcy ( rocznik 1995 i mł. )
3 m – Damian Gajowy

5 m – Dawid Skórka

6 m – Bartosz Szaja

7 m – Arkadiusz Gruszka

12 m – Łukasz Michalak

17 m – Adam Dahms

19 m – Grzegorz Makuch

23 m – Jarosław Korbiel

27 m – Kamil Fuks

31 m – Michał Woźniak

chłopcy ( rocznik 1994 )
2 m – Dominik Pogrzeba

3 m – Łukasz Szarycz

12 m – Arkadiusz Balicki

13 m – Dawid Dahms

16 m – Dawid Orłowski

18 m – Patryk Wróbel



rozgrywki powiatowe
chłopcy ( rocznuik 1995 i mł. )
7 m – Dawid Skórka

19 m – Bartosz szaja


chłopcy ( rocznik 1994 )
2 m – Dominik Pogrzeba

4 m – Łukasz Szarycz




FINAŁ WOJEWÓDZKI
15 m – Dominik Pogrzeba ( op. Dariusz Kandziora )

19 m – Łukasz Szarycz ( op. Justyna Lis )



Mini Piłka Koszykowa



Rozgrywki miejsko-gminne
dziewczyny - 2 m ( op. Anita Żołądek )


  1. Joanna Kobza

  2. Izabela Piechota

  3. Dominika Kurek

  4. Ola Rudolf

  5. Monika Pohl

  6. Patrycja Rieber

  7. Anna Darowska

  8. Dominika Buzoń

  9. Magdalena Wójcik

  10. Weronika Kurek

  11. Weronika Kauczor

  12. Katarzyna Bajko

chłopcy - 2 m ( op. Justyna Lis )




  1. Maksymilian Kameduła

  2. Adam Dahms

  3. Bartosz Chmielewski

  4. Darek Zapotoczny

  5. Nicola Żyła

  6. Łukasz Szarycz

  7. Natan Przybyła

  8. Mateusz Świerczek

  9. Patryk Pater

  10. Dawid Dahms

  11. Grzegorz Wnuk

  12. Damian Gajowy



Halowa Piłka Nożna




Rozgrywki miejsko-gminne

chłopcy - 2 m ( op. Justyna Lis, Dariusz Kandziora )




  1. Jacek Juszczyk

  2. Mateusz Najwer

  3. Grzegorz Wnuk

  4. Wojciech Pawlus

  5. Dominik Pogrzeba

  6. Grzegorz Makuch

  7. Damian Gajowy

  8. Dariusz Zapotoczny

  9. Patryk Pater

  10. Natan Przybyła


Mini Piłka Siatkowa




Rozgrywki miejsko-gminne

dziewczyny - 3 m ( op. Anita Żołądek )




  1. Weronika Kurek

  2. Magdalena Wójcik

  3. Monika Pohl

  4. Patrycja Rieber

  5. Ola Rudolf

  6. Izabela Piechota

  7. Dominika Kurek

  8. Katarzyna Bajko

  9. Joanna Kobza

  10. Weronika Kauczor

  11. Dominika Buzoń

  12. Anna Darowska

chłopcy - 2 m ( op. Justyna Lis )




  1. Darek Zapotoczny

  2. Damian Gajowy

  3. Grzegorz Wnuk

  4. Patryk Pater

  5. Adam Dahms

  6. Dawid Dahms

  7. Mateusz Świerczek

  8. Kamil Fuks

  9. Łukasz Szarycz

  10. Dawid Orłowski

Mały Olimpijczyk „


- rozgrywki miejsko-gminne -
dziewczyny - 1 miejsce ( op. Anita Żołądek )


  1. Barbara Fryziel

  2. Barbara Kamińska

  3. Magdalena Szczygielska

  4. Maja Morańska

  5. Paulina Nowak

  6. Ola Murzyn

  7. Nikola Chartonik

  8. Samira Kassem

  9. Oktawia Zając

chłopcy - 1 miejsce ( op. Agnieszka Gerlach )




  1. Marcin Spranzel

  2. Piotr Niedziela

  3. Grzegorz Nikiel

  4. Kacper Pindral

  5. Mateusz Staniszewski

  6. Grzegorz Kruk

  7. Łukasz Michalak

  8. Marcin Kisiel

  9. Dawid Hanuszkiewicz



- rozgrywki powiatowe -
dziewczyn - 1 miejsce ( op. Anita Żołądek ) skład taki sam

chłopcy - 1 miejsce ( op. Agnieszka Gerlach ) skład taki sam


- półfinał wojewódzki -
dziewczyny - 1 miejsce ( op. Anita Żołądek ) - skład taki sam

chłopcy - 1 miejsce ( op. Agnieszka Gerlach ) - skład taki sam


- FINAŁ WOJEWÓDZKI -
dziewczyny - 5 miejsce ( op. Anita Żołądek ) - skład taki sam

chłopcy - 2 miejsce ( op. Agnieszka Gerlach ) - skład taki sam


Dwa Ognie”



- rozgrywki miejsko-gminne -
dziewczyny - 4 miejsce ( op. Dariusz Kandziora )


  1. Karolina Goraj

  2. Martyna Andrzejczak

  3. Marta Banaś

  4. Marta Lubojańska

  5. Katarzyna Paulińska

  6. Alicja Pieczyk

  7. Natalia Pomianowska

  8. Martyna Presz

  9. Ola Bartkowska

  10. Ola Pajączkowska

  11. Magdalena Wilk

chłopcy - 4 miejsce ( op. Damian Drab )




  1. Piotr Buczek

  2. Paweł Buczek

  3. Marcin Schneider

  4. Nikita Pietkivicius

  5. Bartosz Żmuda

  6. Bartosz Sułek

  7. Dawid Wejsner

  8. Jakub Jagodziński

  9. Przemysław Kuśmierczyk

  10. Daniel Janik

  11. Mateusz Szczepaniak


Tenis Stołowy



- rozgrywki miejsko-gminne -
dziewczyny - 6 miejsce ( op. Adam Czyż )


  1. Monika Pohl

  2. Liwia Parnowska

  3. Izabela Piechota

  4. Weronika Kurek

chłopcy - 4 miejsce ( op. Adam Czyż )




  1. Natan Przybyła

  2. Dawid Dahms

  3. Kamil Fuks


Mini Piłka Ręczna



- rozgrywki miejsko-gminne -
dziewczyny - 2 miejsce ( op. Anita Żołądek )


  1. Izabela Piechota

  2. Monika Pohl

  3. Ola Rudolf

  4. Dominika Kurek

  5. Weronika Kurek

  6. Magdalena Wójcik

  7. Patrycja Rieber

  8. Dominika Buzoń

  9. Katarzyna Bajko

  10. Agnieszka Rogowska

  11. Joanna Kobza

  12. Anna Parowska

chłopcy - 2 miejsce ( op. Justyna Lis )


  1. Jacek Juszczyk

  2. Dawid Dahms

  3. Adam Dahms

  4. Darek Zapotoczny

  5. Łukasz Szarycz

  6. Patryk Pater

  7. Natan Przybyła

  8. Damian Gajowy

  9. Maksymilian Kameduła

  10. Dawid Orłowski

  11. Mateusz Świerczek



- rozgrywki powiatowe -
dziewczyny - 1 miejsce ( op. Anita Żołądek ) skład taki sam
- półfinał wojewódzki -
dziewczyny - 1 miejsce ( op. Anita Żołądek ) skład taki sam
- FINAŁ WOJEWÓDZKI -
dziewczyny - 3 miejsce ( op. Anita Żołądek ) skład taki sam


Sztafetowe Biegi Przełajowe



- rozgrywki miejsko-gminne -
dziewczyny - 3 miejsce ( op. Anita Żołądek )


  1. Izabela Piechota

  2. Patrycja Rieber

  3. Dagmara Koteluk

  4. Dominika Kurek

  5. Weronika Kurek

  6. Monika Pohl

  7. Anna Lebiedzińska

chłopcy - 2 miejsce ( op. Justyna Lis )




  1. Grzegorz Makuch

  2. Damian Gajowy

  3. Darek Zapotoczny

  4. Patryk Pater

  5. Dawid Dahms

  6. Łukasz Szarycz

  7. Dominik Pogrzeba

Mini Piłka Nożna



- rozgrywki miejsko-gminne -
chłopcy - 1 miejsce ( op. Justyna Lis, Dariusz Kandziora )


  1. Jacek Juszczyk

  2. Dominik Pogrzeba

  3. Grzegorz Wnuk

  4. Natan Przybyła

  5. Darek Zapotoczny

  6. Patryk Pater

  7. Damian Gajowy

  8. Wojciech Pawlus

  9. Łukasz Szarycz

  10. Mateusz Świerzcek


- rozgrywki powiatowe -
chłopcy - 1 miejsce ( op. Justyna Lis, Dariusz Kandziora ) taki sam skład
- półfinał wojewódzki -
chłopcy - 1 miejsce ( op. Justyna Lis, Dariusz Kandziora )


  1. Jacek Juszczyk

  2. Dominik Pogrzeba

  3. Grzegorz Wnuk

  4. Natan Przybyła

  5. Darek Zapotoczny

  6. Patryk Pater

  7. Damian Gajowy

  8. Mateusz Świerczek

  9. Łukasz Szarycz

  10. Dawid Dahms



- FINAŁ WOJEWÓDZKI -

chłopcy - 1 miejsce ( op. Justyna Lis, Dariusz Kandziora )




  1. Jacek Juszczyk

  2. Dominik Pogrzeba

  3. Grzegorz Wnuk

  4. Natan Przybyła

  5. Darek Zapotoczny

  6. Patryk Pater

  7. Damian Gajowy

  8. Mateusz Świerczek

  9. Łukasz Szarycz

  10. Dawid Dahms



Czwórbój LA



- rozgrywki miejsko-gminne -
dziewczyny - 2 miejsce ( op. Anita Żołądek )
chłopcy - nie startowali


  1. Izabela Piechota

  2. Patrycja Rieber

  3. Ola Rudolf

  4. Dominika Kurek

  5. Dominika Buzoń

  6. Monika Pohl



- rozgrywki powiatowe -
dziewczyny - 2 miejsce ( op. Anita Żołądek )


  1. Joanna Kobza

  2. Ola Rudolf

  3. Patrycja rieber

  4. Dominika Kurek

  5. Dominika Buzoń

  6. Monika Pohl



- FINAŁ WOJEWÓDZKI -
dziewczyny - 7 miejsce ( op. Anita Żołądek )


Turniej Piłki Nożnej „ Coca Cola Cup „



I runda eliminacji - 1 miejsce
II runda eliminacji - 1 miejsce
FINAŁ WOJEWÓDZKI - 1 MIEJSCE
PÓŁFINAŁ KRAJOWY - 5-8 MIEJSCE


  1. Jacek Juszczyk

  2. Dominik Pogrzeba

  3. Grzegorz Wnuk

  4. Natan Przybyła

  5. Darek Zapotoczny

  6. Patryk Pater

  7. Damian Gajowy

  8. Nicola Żyła

  9. Łukasz Szarycz

  10. Dawid Dahms

( op. JustynaLlis, Dariusz Kandziora )


Indywidualne Mistrzostwa LA



- rozgrywki miejsko-gminne -

Dziewczyny

100 m
6 miejsce - Dominika Kurek

11 miejsce - Katarzyna Bajko

13 miejsce - Izabela Piechota

20 miejsce - Anna Lebiedzińska

30 miejsce - Ewa Szczygielska


300 m
8 miejsce - Weronika Kurek

14 miejsce - Magdalena Wójcik

15 miejsce - Ola Murzyn

20 miejsce - Roksana Sobek

21 miejsce - Barbara Kamińska
600 m
6 miejsce - Monika Pohl

8 miejsce - Patrycja Kozłowska

9 miejsce - Karolina Huraś

10 miejsce - Justyna Taboł

11 miejsce - Angelika Koźlik
skok w dal
10 miejsce - Dominika Kurek

12 mjiejsce - Magdalena Wójcik

15 miejsce - Anna Lebiedzińska

17 miejsce - Dominika Buzoń

21 miejsce - Katarzyna Bajko
skok wzwyż
1 miejsce - Patrycja Rieber

3 miejsce - Joanna kobza


rzut piłeczką palantową
1 miejsce - Dominika Buzoń

9 miejsce - Weronika Kurek

11 miejsce - Joanna Kobza

18 miejsce - Magdalena Ziegler




Chłopcy

100 m
4 miejsce - Patryk Pater

10 miejsce - Arkadiusz Gruszka

12 miejsce - Jarosław Korbiel

15 miejsce - Natan Przybyła
500 m
3 miejsce - Damian Gajowy

6 miejsce - Bartosz Szaja

8 miejsce - Tomasz Ochlast
1000 m
4 miejsce - Łukasz Szarycz

5 miejsce - Dominik Pogrzeba

6 miejsce - Patryk Wróbel

12 miejsce - Arkadiusz Balicki

14 miejsce - Wiktor Waniowski
skok w dal
2 miejsce - Arkadiusz Gruszka

4 miejsce - Dawid Dahms

6 miejsce - Fabian Warwas

13 miejsce - Adam Dahms

14 miejsce - Wojciech Pawlus
skok wzwyż
2 miejsce - Fabian Warwas

4 miejsce - Dawid Dahms


pchnięcie kulą
2 miejsce - Grzegorz Wnuk

3 miejsce - Daniel Brauner

4 miejsce - Maksymilian Kameduła

5 miejsce - Krzysztof Kołodziej

8 miejsce - Jacek Juszczyk
rzut piłeczką palantową
1 miejsce - Grzegorz Wnuk

2 miejsce - Patryk Pater

3 miejsce - Grzegorz Makuch

4 miejsce - Dariusz Zapotoczny

5 miejsce - Bartosz Rychter
- rozgrywki powiatowe -
dziewczyny
skok wzwyż
1 miejsce - Patrycja Rieber

2 miejsce - Joanna Kobza


rzut piłeczką palantową
1 miejsce - Dominika Buzoń
sztafeta 4 x 100 m
3 miejsce - Dominika Kurek, Patrycja Rieber, Monika Pohl, Izabela Piechota

chłopcy
100 m
5 miejsce - Patryk Pater
500 m
5 miejsce - Dawid Orłowski

6 miejsce - Damian Gajowy


1000 m
2 miejsce - Łukasz Szarycz

5 miejsce - Dominik Pogrzeba


100 m ppł
2 miejsce - Damian Gajowy

4 miejsce - Maksymilian Kameduła

5 miejsce - Dariusz Zapotoczny

6 miejsce - Natan Przybyła


skok w dal
5 miejsce - Arkadiusz Gruszka

9 miejsce - Dawid Dahms


skok wzwyż
1 miejsce - Fabian Warwas

4 miejsce - Dawid Dahms


pchnięcie kulą
2 miejsce - Grzegorz Wnuk

4 miejsce - Daniel Brauner

6 miejsce - Maksymilian Kameduła

7 miejsce - Krzysztof Kołodziej


rzut piłeczką palantową
1 miejsce - Grzegorz Wnuk

2 miejsce - Grzegorz Makuch

3 miejsce - Dariusz Zapotoczny

5 miejsce - Patryk Pater


sztafeta 4 x 100 m
1 miejsce - Patryk Pater, Natan Przybyła, Dominik Pogrzeba, Dawid Dahms
- FINAŁ WOJEWÓDZKI -
dziewczyny
skok wzwyż
5 miejsce - Patrycja Rieber ( op. Anita Żołądek )

9 miejsce - Joanna Kobza

rzut piłeczką palantową
8 miejsce - Dominika Buzoń ( op. Anita Żołądek )
chłopcy
100 m ppł
6 miejsce - Damian Gajowy ( op. Violetta Grzejszczak )
1000 m
12 miejsce - Łukasz Szarycz
skok wzwyż
11 miejsce - Fabian Warwas

14 miejsce - Dawid Dama

pchnięcie kulą
4 miejsce - Grzegorz Wnuk ( Justyna Lis )
rzut piłeczką palantową
7 miejsce - Grzegorz Wnuk ( Justyna Lis )

20 miejsce - Grzegorz Makuch




GIMNAZJUM



Indywidualne biegi przełajowe



- rozgrywki powiatowe -
Dziewczyny ( rocznik 1993 )
3 miejsce - Justyna Rogowska

8 miejsce - Adriana Graca

16 miejsce - Sandra Morawiec

17 miejsce - Aleksandra Babyn

18 miejsce - Elżbieta Steszko

20 miejsce - Ewa Weber

21 miejsce - Katarzyna Serkis

23 miejsce - Angelika Student

24 miejsce - Sonia Koźlik

26 miejsce - Katarzyna Mika


Dziewczyny ( rocznik 1992 )
7 miejsce - Violetta Kaczmarczyk

8 miejsce - Karolina Jędrzejewska

10 miejsce - Agnieszka Buczyńska

11 miejsce - Marta Brzozowska

20 miejsce - Anna Morawiec

21 miejsce - Magdalena Selig

22 miejsce - Małgorzata Kołodziej
Chłopcy (rocznik 1993)
8 miejsce - Rafał Rogowski

9 miejsce - Jan Orłowski

11 miejsce - Kamil Kościuk

16 miejsce - Michał Martynowski

18 miejsce - Marek Misztal

20 miejsce - Patryk Jurek

21 miejsce - Filip Bogdziun

22 miejsce - Mateusz Jurczyszyn

23 miejsce - Jakub Włodyka

Chłopcy (rocznik 1992)


4 miejsce - Marcin Niedziela

11 miejsce - Jakub Buczek

12 miejsce - Jakub Bujak

14 miejsce - Konasz Romaniuk

15 miejsce - Mateusz Michałkiewicz

16 miejsce - Mateusz Wandrowski

17 miejsce - Armin Badura

18 miejsce - Dawid Emerling

23 miejsce - Tomasz Gomza
Chłopcy (rocznik 1991)
5 miejsce - Paweł Michalak

8 miejsce - Alan Wymysłowski

12 miejsce - Adam Pietras

15 miejsce - Piotr Zapotoczny

20 miejsce - Adrian Hadamek

24 miejsce - Patryk Kulig

27 miejsce - Mateusz Bednarski

28 miejsce - Mateusz Janiszewski

29 miejsce - Tomasz Osysko

31 miejsce - Łukasz Dziuk


FINAŁ WOJEWÓDZKI
14 miejsce - Justyna Rogowska ( op. Violetta Grzejszczak )

14 miejsce - Sara Tomczyk ( op. Damian Drab )

18 miejsce - Marcin Niedziela ( op. Adam Czyż, Józef Bienias )

46 miejsce - Paweł Michalak ( op. Adam Czyż )



Halowa Piłka Nożna
- rozgrywki powiatowe -

Dziewczyny - 5 miejsce ( op. Damian Drab )




  1. Aleksandra Szenowska

  2. Ewelina Emerling

  3. Sandra Langer

  4. Iwona Szafarczyk

  5. Wiktoria Bagińska

  6. Katarzyna Stańkowska

  7. Jolanta Stańkowska

  8. Adriana Knura

  9. Agnieszka Staniszewska

  10. Laura Stal

  11. Anna Brzózka

  12. Magdalena Selig

  13. Roksana Łazarska

  14. Dominika Hajda

Chłopcy - 3 miejsce ( op. Adam Czyż )




  1. Łukasz Dziuk

  2. Kamil Kukuś

  3. Alan Wymysłowski

  4. Łukasz Fuks

  5. Marcin Szmidt

  6. Mateusz Bednarski

  7. Alan Leśniczak

  8. Marcin Niedziela

  9. Hieronim Kołomycki

  10. Piotr Zapotoczny



Piłka Ręczna
- rozgrywki powiatowe -
Dziewczyny - 1 miejsce ( op. Zdzisława Sobstel, Violetta Grzejszczak )


  1. Emilia Rogowska

  2. Paulina Szewczyk

  3. Roksana Łazarska

  4. Karolina Jędrzejewska

  5. Karolina Ceraj

  6. Małgorzata Kołodziej

  7. Dominika Hajda

  8. Matylda Bogucka

  9. Justyna Rogowska

  10. Joanna Kołomycka

  11. Maja Urbanek

  12. Ewa Weber

  13. Barbara Krych

Chłopcy - 1 miejsce ( op. Adam Czyż, Józef Bienias )




  1. Mateusz Wlazło

  2. Hieronim Kołomycki

  3. Marcin Szydłowski

  4. Adrian Hadamek

  5. Alan Wymysłowski

  6. Marcin Niedziela

  7. Maciej Pawełczyk

  8. Mateusz Bednarski

  9. Paweł Michalak

  10. Grzegorz Bajorek

  11. Denis Wymysłowski

  12. Jakub Włodyka

  13. Armin Badura


- półfinał wojewódzki -
Dziewczyny - 1 miejsce ( op. Zdzisława Sobstel, Violetta Grzejszczak )
skład taki sam jak w rozgrywkach powiatowych
Chłopcy - 3 miejsce ( op. Adam Czyż, Józef Bienias )


  1. Mateusz Wlazło

  2. Hieronim Kołomycki

  3. Marcin Szydłowski

  4. Adrian Hadamek

  5. Alan Wymysłowski

  6. Marcin Niedziela

  7. Łukasz Dziuk

  8. Mateusz Bednarski

  9. Paweł Michalak

  10. Alan Leśniczak

  11. Denis Wymysłowski



FINAŁ WOJEWÓDZKI
Dziewczyny - 2 miejsce ( op. Zdzisława Sobstel, Violetta Grzejszczak )


  1. Emilia Rogowska

  2. Paulina Szewczyk

  3. Roksana Łazarska

  4. Karolina Jędrzejewska

  5. Kinga Banachowska

  6. Małgorzata Kołodziej

  7. Dominika Hajda

  8. Matylda Bogucka

  9. Justyna Rogowska

  10. Joanna Kołomycka

  11. Maja Urbanek

  12. Ewa Weber

  13. Barbara Krych

  14. Angelika Student

  15. Agnieszka Staniszewska

  16. Marta Brzozowska



Koszykówka

- rozgrywki powiatowe -
Dziewczyny - 1 miejsce ( op. Justyna Lis )


  1. Paulina Szewczyk

  2. Kinga Banachowska

  3. Emilia Rogowska

  4. Roksana Łazarska

  5. Dominika Hajda

  6. Sandra Langer

  7. Katarzyna Nowicka

  8. Justyna Rogowska

  9. Joanna Kołomycka

Chłopcy - 2 miejsce ( op. Adam Czyż )




  1. Mateusz Wlazło

  2. Hieronim Kołomycki

  3. Marcin Szydłowski

  4. Kamil Kukuś

  5. Adrian Hadamek

  6. Mateusz Bednarski

  7. Maciej Pawełczyk

  8. Jonasz Romaniuk

  9. Marcin Niedziela

  10. Alan Wymysłowski

  11. Alan Leśniczak



- półfinał wojewódzki -
chłopcy - 4 miejsce ( op. Adam Czyż )


  1. Mateusz Wlazło

  2. Hieronim Kołomycki

  3. Denis Wymysłowski

  4. Kamil Kukuś

  5. Adrian Hadamek

  6. Mateusz Bednarski

  7. Maciej Pawełczyk

  8. Jonasz Romaniuk

  9. Marcin Niedziela

  10. Alan Wymysłowski

  11. Mateusz Janiszewski

  12. Armin Badura

  13. Łukasz Dziuk



Szachy
- rozgrywki powiatowe -
1 miejsce - ( op. Adam Czyż )


  1. Mateusz Jurczyszyn

  2. Paweł Wąsiołek

  3. Mateusz Bednarski

  4. Anna Świerczyna


- półfinał wojewódzki -
8 miejsce - ( op. Adam Czyż )


  1. Łukasz Dziuk

  2. Paweł Wąsiołek

  3. Mateusz Jurczyszyn

  4. Mateusz Bednarski

  5. Anna Świerczyna

Tenis Stołowy
- rozgrywki powiatowe -
Dziewczyny - 4 miejsce ( op. Adam Czyż )


  1. Roksana Łazarska

  2. Sandra Langer

  3. Joanna Piechota

Chłopcy - 3 miejsce ( op. Adam Czyż )




  1. Kamil Kukuś

  2. Alan Leśniczak



Siatkówka
- rozgrywki powiatowe -
Dziewczyny - 2 miejsce ( op. Justyna Lis )


  1. Paulina Szewczyk

  2. Kinga Banachowska

  3. Emilia Rogowska

  4. Roksana Łazarska

  5. Dominika Hajda

  6. Sandra Langer

  7. Katarzyna Nowicka

  8. Dominika Klimczyk

Chłopcy - 5 miejsce ( op. Adam Czyż )




  1. Mateusz Wlazło

  2. Hieronim Kołomycki

  3. Marcin Szydłowski

  4. Adrian Hadamek

  5. Marcin Niedziela

  6. Alan Wymysłowski

  7. Mateusz Janiszewski

  8. Tomasz Osysko

  9. Łukasz Dziuk


Sztafetowe Biegi Przełajowe
- rozgrywki powiatowe -
Dziewczyny - 2 miejsce ( op. Justyna Lis )


  1. Paulina Szewczyk

  2. Kinga Banachowska

  3. Emilia Rogowska

  4. Roksana Łazarska

  5. Sandra Langer

  6. Karolina Jędrzejewska

  7. Dominika Hajda

  8. Katarzyna Nowicka

  9. Justyna Rogowska

  10. Dalila Kasprzyszak

Chłopcy - 3 miejsce ( op. Adam Czyż )




  1. Paweł Michalak

  2. Adrian Hadamek

  3. Mateusz Wandrowski

  4. Jan Torchała

  5. Piotr Zapotoczny

  6. Łukasz Babyn

  7. Denis Wymysłowski

  8. Eliasz Kasprzyszak

  9. Alan Wymysłowski

  10. Marcin Niedziela



Piłka Nożna
- rozgrywki powiatowe -
Dziewczyny - 3 miejsce ( op. Zdzisława Sobstel, Damian Drab )


  1. Sonia Koźlik

  2. Laura Stal

  3. Małgorzata Rodak

  4. Ismena Dąbrowska

  5. Jolanta Stańkowska

  6. Katarzyna Stańkowska

  7. Ewelina Emerling

  8. Ola Szenowska

Chłopcy - 5 miejsce ( op. Adam Czyż, Józef Bienias )




  1. Hieronim Kołomycki

  2. Mateusz Bednarski

  3. Łukasz Dziuk

  4. Marcin Szmidt

  5. Piotr Zapotoczny

  6. Łukasz Babyn

  7. Denis Wymysłowski

  8. Eliasz Kasprzyszak

  9. Alan Wymysłowski

  10. Marcin Niedziela

  11. Łukasz Fuks

  12. Bartek Brzozowski

  13. Denis Opioła


Wędkarstwo spławikowe
- Finał wojewódzki -
4 miejsce - Mateusz Michałkiewicz ( op. Józef Bienias, Adam Czyż )

6 miejsce - Adrian Hadamek ( op. Adam Czyż )



Indywidualne Mistrzostwa LA
- rozgrywki powiatowe -
Dziewczęta
100 m
2 miejsce - Ewa Weber

3 miejsce - Dominika Hajda

5 miejsce - Joanna Kołomycka

9 miejsce - Marta Brzozowska

11 miejsce - Dominika Szczytowska
300 m
2 miejsce - Paulina Szewczyk

3 miejsce - Agnieszka Buczyńska

5 miejsce - Dalila Kasprzyszak

6 miejsce - Aleksandra Górska


600 m
7 miejsce - Laura Stal

8 miejsce - Michaela Zaremba

10 miejsce - Agnieszka Staniszewska
1000 m
5 miejsce - Julia Giera

6 miejsce - Aleksandra Dulog


100 m ppł
2 miejsce - Emilia Rogowska

3 miejsce - Adriana Graca


300 m ppł
2 miejsce - Anna Świerczyna
skok w dal
3 miejsce - Dominika Hajda

4 miejsce - Roksana Łazarska

5 miejsce - Joanna Kołomycka

6 miejsce - Paulina Szewczyk

7 miejsce - Justyna Rogowska
skok wzwyż
2 miejsce - Kinga Banachowska

3 miejsce - Karolina Jędrzejowska

5 miejsce - Agnieszka Buczyńska

6 miejsce - Justyna Rogowska

8 miejsce - Katarzyna Nowicka

pchnięcie kulą


2 miejsce - Iwona Szafarczyk

5 miejsce - Anna Gołdyn

7 miejsce - Joanna Piechota
rzut oszczepem
1 miejsce - Sandra Langer

2 miejsce - Ewa Weber

6 miejsce - Anna Księżarczyk

7 miejsce - Karolina Ceraj


rzut dyskiem
1 miejsce - Anna Gołdyn

5 miejsce - Anna Księżarczyk

6 miejsce - Małgorzata Kołodziej
sztafeta 4 x 100 m
1 miejsce - D. Hajda, A. Buczyńska, P. Szewczyk, E. Weber
Chłopcy
100 m
3 miejsce - Łukasz Babyn

5 miejsce - Grzegorz Gramala

6 miejsce - Jan Torchała

8 miejsce - Marcin Niedziela

9 miejsce - Kamil Kukuś
300 m
5 miejsce - Denis Wymysłowski

6 miejsce - Damian Gwoździewski


600 m
4 miejsce - Alan Wymysłowski

6 miejsce - Adam Pietras

7 miejsce - Maciej Pawełczyk
1000 m
5 miejsce - Jan Orłowski

7 miejsce - Kamil Kościsk

8 miejsce - Jakub Buczek
2000 m
1 miejsce - Paweł Michalak

3 miejsce - Eliasz Kasprzyszak

4 miejsce - Marcin Fryziel

5 miejsce - Daniel Starościk

100 m ppł
1 miejsce - Łukasz Babyn

2 miejsce - Patryk Oniszczuk

4 miejsce - Łukasz Dziuk

5 miejsce - Bartek Brzozowski

6 miejsce - Armin Badura
300 m ppł
1 miejsce - Mateusz Janiszewski

3 miejsce - Marian Czerniejewski

5 miejsce - Radosław Kapuśniak

6 miejsce - Maciej Bacherycz


skok w dal
2 miejsce - Adrian Hadamek

3 miejsce - Hieronim Kołomycki

7 jmiejsce - Grzegorz Gramala

8 miejsce - Armin Pohl

9 miejsce - Jan Torchała
skok wzwyż
6 miejsce - Miłosz Węgierczyk

7 miejsce - Dominik Spasówka


pchnięcie kulą
2 miejsce - Denis Opioła

4 miejsce - Marcin Szydłowski

5 miejsce - Hieronim Kołomycki

6 miejsce - Bartosz Trojan

8 miejsce - Damian Gwoździewski
rzut oszczepem
1 miejsce - Marcin Szydłowski

5 miejsce - Bartek Brzozowski

6 miejsce - Wojciech Łasicki

8 miejsce - Mateusz Wlazło

9 miejsce - Mateusz Michałkiewicz
rzut dyskiem
1 miejsce - Adrian Hadamek

3 miejsce - Mariusz Hoppe


sztafeta 4 x 100 m
3 miejsce - G. Gramala, P. Michalak, M. Niedziela, A. Hadamek

FINAŁ WOJEWÓDZKI
Dziewczęta
100 m
16 miejsce - Ewa Weber ( op. Violetta grzejszczak )

18 miejsce - Dominika Hajda ( op. Justyna Lis )


300 m
7 miejsce - Paulina Szewczyk ( op. Justyna Lis )
100 m ppł
14 miejsce - Adriana Graca ( op. Violetta Grzejszczak )

17 miejsce - Emilia Rogowska ( op. Justyna Lis )


300 m ppł
11 miejsce - Anna Świerczyna ( op. Mariusz Szymańczuk )
skok w dal
15 miejsce - Dominika Hajda ( op. Justyna Lis )
skok wzwyż
13 miejsce - Kinga Banachowska ( op. Justyna Lis )

13 miejsce - Karolina Jędrzejowska ( op. Zdzisława Sobstel )


pchnięcie kulą
23 miejsce - Iwona Szafarczyk
rzut oszczepem
18 miejsce - Ewa Weber ( op. Violetta Grzejszczak )

20 miejsce - Sandra Langer ( op. Justyna Lis )


rzut dyskiem
nie sklasyfikowana ( 3 próby spalone ) - Anna Gołdyn
sztafeta 4 x 100 m
11 miejsce - D. Hajda, J. Rogowska, P. Szewczyk, E. Weber

Chłopcy
100 m
9 miejsce - Łukasz Babyn ( op. Dariusz Kandziora )
2000 m
10 miejsce - Paweł Michalak ( op. Adam Czyż )

25 miejsce - Eliasz Kasprzyszak ( op. Dariusz Kandziora )


100 m ppł
13 miejsce - Łukasz Babyn ( op. Dariusz Kandziora )

15 miejsce - Patryk Oniszczuk ( op. Adam Czyż )


300 m ppł
11 miejsce - Mateusz Janiszewski ( op. Adam Czyż )

13 miejsce - Marian Czerniejewski


skok w dal
6 miejsce - HieronimKołomycki ( op. Adam Czyż )

19 miejsce - Adrian Hadamek ( op. Adam Czyż )


pchnięcie kulą
9 miejsce - Denis Opioła ( op. Violetta Grzejszczak )
rzut oszczepem
2 miejsce - Marcin Szydłowski ( op. Adam Czyż )
rzut dyskiem
4 miejsce - Adrian Hadamek ( op. Adam Czyż )

10 miejsce - Mariusz Hoppe ( op. Waldemar Krych )



LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK
Drużyna 1 - 1 miejsce ( op. Violetta Grzejszczak )


  1. Adriana Knura

  2. Ewa Weber

  3. Justyna Rogowska

  4. Monika Pohl

  5. Patrycja Rieber

  6. Aleksandra Rudolf

  7. Anna Szumna

  8. Patrycja Gramala

  9. Joanna Kołomycka

  10. Maja Urbanek

  11. Adriana Graca

  12. Angelika Student

  13. Dalia Kasprzyszak

  14. Sandra Grabowska

  15. Katarzyna Serkis

  16. Agnieszka Staniszewska

  17. Katarzyna Mika

  18. Sandra Morawiec

Drużyna 2 - 2 miejsce ( op. Zdzisława Sobstel, Józef Bienias )




  1. Matylda Bogunka

  2. Marta Brzozowska

  3. Agnieszka Buczyńska

  4. Karolina Ceraj

  5. Ismena Dąbrowska

  6. Ola Górska

  7. Karolina Jędrzejewska

  8. Małgorzata Kołodziej

  9. Barbara Krych

  10. Anna Księżarczyk

  11. Monika Leśniak

  12. Justyna Sobota

  13. Milena Wilkos

  14. Jolanta Stańkowska

  15. Katarzyna Stańkowska



- ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI -
4 miejsce ( op. Violetta Grzejszczak, Zdzisława Sobstel )

  1. Ewa Weber

  2. Justyna Rogowska

  3. Karolina Jędrzejewska

  4. Małgorzata Kołodziej

  5. Barbara Krych

  6. Marta Brzozowska

  7. Matylda Bogucka

  8. Joanna Kołomycka

  9. Maja Urbanek

  10. Adriana Graca

  11. Angelika Student

  12. Dalia Kasprzyszak

  13. Agnieszka Staniszewska

  14. Karolina Ceraj



Turniej „Mikołajkowy” w Kępnie w piłce ręcznej
Chłopcy - 1 miejsce ( op. Adam Czyż, Józef Bienias )


  1. Mateusz Wlazło

  2. Marcin Szydłowski

  3. Adrian Hadamek

  4. Alan Wymysłowski

  5. Marcin Niedziela

  6. Łukasz Dziuk

  7. Mateusz Bednarski

  8. Tomasz Osypko

  9. Mateusz Janiszewski

  10. Armin Badura

  11. Konasz Romaniuk

  12. Maciej Pawełczyk

  13. Radosław Kapuśniak


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna