Trzy lata bezpieczeństwa w cenie dwóch! Amsterdam, 8 września 2009 roku – Oficjalni dystrybutorzy oprogramowania zabezpieczającego avg technologies w Polsce, Przedsiębiorstwo Informatyczne core I firma Quantus TechnologyPobieranie 6.72 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar6.72 Kb.Trzy lata bezpieczeństwa w cenie dwóch!

Amsterdam, 8 września 2009 roku – Oficjalni dystrybutorzy oprogramowania zabezpieczającego AVG Technologies w Polsce, Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE i firma Quantus Technology, wprowadzają dla swoich partnerów atrakcyjną promocję. Do końca października wybrane produkty firmy AVG Technologies w licencji 3-letniej dostępne będą w cenie licencji 2-letniej.

Najbardziej popularne licencje AVG to te dwuletnie. W porównaniu z licencjami na 1 rok pozwalają one na oszczędności rzędu kilkuset złotych już przy zakupie oprogramowania na 5 stanowisk. Polscy dystrybutorzy AVG postanowili pójść krok dalej i przygotowali dla swoich klientów nową promocję, pozwalającą im zredukować wydatki na bezpieczeństwo danych o 30%. Osoby, które do końca października 2009 zdecydują się na zakup oprogramowania do ochrony sieci lub serwerów z licencją 2- letnią, otrzymają w jej cenie licencję na 3 lata.


Promocja dotyczy również użytkowników, którzy planują kontynuację licencji.

Promocją objęto licencje:Oprogramowanie objęte promocją dostępne na: www.avg.pl oraz www.avgpolska.pl

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE oraz firma Quantus Technology Sp. z o.o. są oficjalnymi dystrybutorami oprogramowania AVG Technologies w Polsce.O AVG Technologies

AVG jest światowym liderem rozwiązań bezpieczeństwa, który chroni ponad 80 milionów użytkowników indywidualnych oraz małych firm w 167 krajach przed stale rosnącą liczbą zagrożeń internetowych, wirusów, spamu i hakerów. Siedziba główna firmy mieści się w Amsterdamie. AVG już przez niemal dwie dekady skutecznie walczy z przestępczością internetową. Posiada jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów do wykrywania i zwalczania cyfrowych zagrożeń na świecie. Dostępne za darmo oprogramowanie zabezpieczające AVG zapewnia użytkownikom podstawową ochronę oraz umożliwia łatwy dostęp do bardziej zaawansowanych zabezpieczeń. Około 6000 resellerów, partnerów i dystrybutorów współpracuje z AVG na całym świecie. Należą do nich między innymi: Amazon.com, CNET, Cisco, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart oraz Yahoo!Kontakt dla mediów:

Ewa Mittelstaedt / Adam Kozłowski

Monday PR

E-mail: ewa@mondaypr.pl, adam.kozlowski@mondaypr.plTel.: (22) 487-84-21


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna