Ukryta tyraniaPobieranie 144.16 Kb.
Strona1/5
Data10.05.2016
Rozmiar144.16 Kb.
  1   2   3   4   5
Walter White Jr.
UKRYTA TYRANIA

…szokująca akutualizacja “Protokołów Mędrców Syjonu”


Kazimierz Świtoń 

Tłumaczenie dr Józef Pawlikowski

Wstęp, redakcja i opracowanie Kazimierz Świtoń
WERS

Wydawnictwo Hobbysta


Poznań-Warszawa 2006
Walter White jr, „Ukryta tyrania” wyd. 1 Poznań-Warszawa 2006 Tytuł oryginału:

„The Hidden Tyrany”, bmw, brw, USA


Wydawnictwo WERS

Skr. Poczt. 59, Oddział 4

60-962 Poznań 10

E-mail: wolna-polska@wp.pl


Wydawnictwo HOBBYSTA

Zdzisław Szabat

Ul. Grenady 9 m 38

01-154 Warszawa


ISBN 83-920475-3-2

WAŻNE !!!

Rozpowszechnianie informacji jak najbardziej WSKAZANE

Jedną rzeczą jest odkryć prawdę, inną – zrozumieć ją, a jeszcze inną – wszczęcie działania. Prawda jako taka nie ma wartości dopóki nie jest wykorzystana lub zastosowana.

Walter White Jr.
Spis rzeczy:


 1. Wstęp: - Kazimierz Świtoń

 2. Część I

 3. Czekamy na dzień zwycięstwa nad światem

 4. Co to wszystko nam mówi?

 5. Żydowski syjonizm i antysemityzm

 6. Rząd i kontrola polityczna

 7. Chrześcijaństwo i judaizm

 8. Żydowska wiara i religia

 9. Władza pieniądza

 10. Kontrola nad umysłami

 11. Manipulacja pracą i przemysłem

 12. Kontrola nad każdą religią

 13. Światło nadziei

 14. Ostrzeżenie

 15. Część II

 16. Naszym bogiem jest Lucyfer

 17. Część III

 18. Ukryta tyrania ujawniona


WSTĘP

Drogi Czytelniku, trzymasz w ręku publikację, którą będziesz czytał z niedowierzaniem. Będziesz zaskoczony – pytając sam siebie – czy jest to możliwe, aby w okresie tak wysokiego poziomu nauki jedna, rozrzucona po świecie nacja mogła opanować tak wielki naród amerykański.


Publikacja ta to szokująca akutualizacja „Protokołów mędrców Syjonu”.

W tym, zaledwie trzydziestokilku stronicowym wywiadzie asystent amerykańskiego senatora, żyd, Harold Wallence Rosenthal ujawnił fakty i zamiary panowania nad światem swojego plemienia. Jest to autentyczne wyznanie rasisty żydowskiego, za które kazał sobie sowicie zapłacić. Nie przypuszczał, że za to ujawnienie działań rasistów żydowskich, spotka go tak sromotna kara jak śmierć.


Rasizm żydowski ubezwolnił nie tylko Amerykanów, ale opanował dziesiątki narodów globu ziemskiego. Również nasz katolicki naród Polski został zniewolony przez tę rasę. Wprawdzie publikacja ta skierowana było do Czytelnika amerykańskiego, ale jest znakomitym odnośnikiem do spojrzenia na naszą polską rzeczywistość.

Czyż nie jest widoczne działanie rasistów żydowskich w naszym kraju? Dlatego, Drodzy Rodacy, przeczytajcie uważnie to wyznanie amerykańskiego żyda, który chlubi się tym, w jakim to szybkim tempie jego współplemieńcy opanowują świat i zniewalają chrześcijan.


Dotychczasowych przykładów działań żydów na szkodę naszego Narodu można by wyliczać tysiące. Podam tylko niektóre wydarzenia z mojego życia. Pragnę zaznaczyć, że kierowana przez żydów Służba Bezpieczeństwa PRL od maja roku 1977 (kiedy to uczestniczyłem w głodówce protestacyjnej w kościele św. Marcina w Warszawie, w obronie aresztowanych robotników z Radomia i Ursusa) do roku 1989 sporządziła 20.000 (dwadzieścia tysięcy!!!) stron raportów operacyjnych na temat mojej otwartej walki z żydokomuną, którą to walkę rozpocząłem właśnie ową głodówką w maju 1977 roku.
Dzisiaj nadal fałszuje się najnowszą historię Polski. Żydzi opanowali centralne władze „Solidarności” i nie dopuszczają do ujawnienia kto pierwszy i gdzie powoływał pierwsze w obozie komunistycznym Wolne Związki Zawodowe i pokazał drogę do wolności. Powstanie „Solidarności” przypisuje się Lechowi Wałęsie, a prawdą jest, że pierwsze Wolne Związki Zawodowe powstały z mojej inicjatywy 23 lutego 1978 roku w Katowicach..
Żydzi z Komitetu Obrony Robotników nie chcieli dopuścić do ich powołania.

Chcieli za wszelką cenę nasz WZZ zdominować i nami kierować. Ponieważ nie daliśmy się opanować, to w późniejszym okresie pomagali Służbie Bezpieczeństwa nas niszczyć. Niszczyć dlatego, ponieważ nasze związki miały charakter chrześcijański, a do tego KORowcy dopuścić nie chcieli. Usiłowali oni zorganizować w Polsce lewackie Komisje Robotnicze – myśmy im w tym przeszkodzili. Dlatego próbowali nas wyeliminować organizując WZZ w Gdańsku, gdzie wstawili Wałęsę, którego nazwisko jako agenta Służby Bezpieczeństwa zamieszczone było na drugiej „liście Macierewicza”, którą Antoni Macierewicz utajnił. Wyznanie pana Kieresa, iż Lech Wałęsa nie był agentem SB jest jawnym żydowskim oszustwem.


Największym publicznym przyznaniem się żydów, że rządzą naszą Ojczyzną i kierują niektórymi polskimi biskupami, było żądanie żydów usunięcia Krzyża papieskiego z terenu KL Auschwitz w Oświęcimiu. Usunięcie Krzyża z największego cmentarza naszego Narodu, gdzie Polacy mordowani byli przez Niemców za to tylko, że byli Polakami. My katolicy mamy prawo mieć na swoich mogiłach Krzyż, a żydzi którzy rządzą obozem zagłady w Oświęcimiu tym zamordowanym Polakom tego prawa odmawiają.
Mógłbym podać jeszcze wiele przykładów rządów żydów nad Polską, ale zostawiam je do moich wspomnień o fałszowaniu najnowszej historii Polski, które mam nadzieję wydać jeszcze w tym roku.
Drodzy Czytelnicy!
Ważka publikacja wydawnictw „Wers” i „Hobbysta” nie jest fikcją, oparta jest ona na prawdzie, która ukazuje jak naród amerykański nieświadomy jest swojego niewolnictwa. My Polacy nie jesteśmy w lepszej sytuacji. Nie wiem czy w najbliższej przyszłości Polacy się przebudzą. Najbardziej bolesne jest to, że w tym zniewalaniu nas, Polaków, pomagają żydom niektórzy hierarchowie i duchowni naszego polskiego Kościoła. Jeżeli nadal będziemy obojętnie patrzeć na niszczenie naszego Narodu, to przyszłe pokolenia Polaków zostaną parobkami u rasistów żydowskich, a Polska zostanie wymazana z mapy Europy i świata.

  1   2   3   4   5


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna