Umowy bilateralne- program llp- erasmus osoby do kontaktu w uczelni partnerskiej



Pobieranie 71.23 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar71.23 Kb.

UMOWY BILATERALNE- PROGRAM LLP- ERASMUS

OSOBY DO KONTAKTU W UCZELNI PARTNERSKIEJ


Lp.


Nazwa Uczelni partnerskiej

Kierunek, z którym UJK posiada podpisaną umowę

Kod

Strona internetowa

uczelni partnerskiej



Osoba do kontaktu w uczelni partnerskiej/ tel., fax lub e-mail

1.

Uniwersytet Degli Studi Della Tuscia Viterbo/ Włochy


Biologia

2007/2013



13.1

www.unitus.it

Prof. Maurizio Petruccioli, Dipartimento di Agrobiologia e Agrochimica

Tel. 0039 (0)761 357332, fax 0039 (0)761 357242, e-mail: petrucci@unitus.it



2.

University of Coimbra/ Portugalia

Fizyka

2007/2013



13.2

www.sri.uc.pt

1. Dra Filomena Marques de Carvahlo, SOCRATES Institutional Coordinator

Tel. 00351 2398 52600, fax 00351 2398 52601,

e-mail: fmc@ci.uc.pt

2. prof. Maria Isabel Lopes, Departamento de Fisica

Tel. 00351 239 410657, fax 00351 239 822358,

e-mail: Isabel@lipc.fis.uc.pt



3.

Uniwersytet w Żilinie/ Słowacja

Zarządzanie

2007/2010



04.9

www.utc.sk

Prof. ing. Marian Dzimko

Tel. 00421 41 5135133, fax 00421 41 5135056,

e-mail: dzimko@rekt.utc.sk

doc. Ing. Stanislav Stofko

e-mail: Stanislav.Stofko@fsi.utc.sk


4.

Uniwersytet w Kassel/ Niemcy

Ekonomia

Zarządzanie

2009/2010


014.3

04.9


www.uni-kassel.de

Prof. dr Gerd- Michael Hellstern, Departamental Coordinator

e-mail: hellstern@wirtschaft.uni-kassel.de

Birgit Felmeden, Nicole Züchner Akademisches Auslandsamt

Tel. 0049 561 804 2103, fax 0049 561 804 3513

e-mail: erasmus@uni-kassel.de


5.

Uniwersytet Karola

w Pradze/ Czechy



Pedagogika

Muzyka


2007/2010

05.0

03.2


www.cuni.cz


Doc. PhDr. Stanislav Pechacek, Dept. of Musical Education

e-mail: stanislav.pechacek@pedf.cuni.cz

PhDr. Jiri Prokop, Ph.D., Dept. of Pedagogy

e-mail: prokopjura@volny.cz



6.

Fachhochschule Schmalkalden/ Niemcy

Informatyka

2006/2009



11.3

www.fh-schmalkalden.de

Joachim Bach, Akademisches Auslandsamt

Tel. 0049 3683 688 1010, Fax 0049 3683 688 1999

e-mal: j.bach@fh-sm.de


7.

J.W. Goethe Uniwersytet we Frankfurcie n/M Niemcy

Fizyka

2009/2010



13.2

www.uni-frankfurt.de

Mrs Almuth Rhode, Akademisches Auslandsamt

Tel. 0049 69 798 28156, fax 0049 69 798 23115

e-mail: a.rhode@em.uni-frankfurt.de

Edda von Sommerfeld

Tel. 0049 69 798 25080, fax 0049 69 798 23983

e-mail: Sommerfeld@em.uni-frankfurt.de



8.

Uniwersytet w Turku/ Finlandia

Biologia, biochemia

2006/2008



13.1

www.abo.fi

Harriet Klavus, International Office

Tel. 00358 2 215 4510, fax 00358 2 215 3230

e-mail: harriet klavus@abo.fi

Jussi Meriluoto, Dept. of Biochemistry



9.

Hochschule Mittweida/ Niemcy

Ekonomia

Fizyka


2007/2013

04.0

13.2


www.htwm.de

Saskia Langhammer, Akademisches Auslandsamt

Tel. 0049 3727 581204, fax 0049 3727 581310

e-mail: langhamm@htwm.de

Marion Dienerowitz

e-mail: dienerow@htwm.de


10.

Matej Bel Uniwersytet w Banskiej Bystrzycy/ Słowacja

Historia

2008/2013



08.3

www.fhv.umb.sk

Mgr Ingrid Balazova, Institutional SOCRATES/ Erasmus Coordinator, Faculty of Humanities

Tel. 00421 48 4467414, fax 00421 48 4136153

e-mail: balazova@fhv.umb.sk


11.

Uniwersytet Duisburg Essen/ Niemcy

Biologia

2006/2010



13.1

www.uni-due.de

Ira Terwyen, Akademisches Auslandsamt

Tel. 0049 201 1832032, fax 0049 201 2257

e-mail: ira.terwyen@uni-due.de


12.

Uniwersytet Daugavpils/Łotwa

Biologia

2008/2013



13.1

www.dau.lv

Sergejs Polanskis- Socrates/ Erasmus Institutional Coordinator, e-mail: erasmus@dau.lv


13.

Uniwersytet w Bergen/ Norwegia

Fizyka

2005/2008



13.2

www.uib.no

Helge Bjorlo, Socrates/ Erasmus Institutional Coordinator, e-mail: helge.bjorlo@ua.uib.no


14.

Uniwersytet w Bielefeld/ Niemcy

WpiA- Malarstwo , Muzyka

2008/2013



03.0

www.uni-bielefeld.de

Karin Krause

e-mail: karin.kruse@uni-bielefeld.de

Tel. 0049-521-1064087, Fax 0049-521-1066439


15.

Uniwersytet Wileński Filia Kowno

Języki obce

2008/2013




09.0

www.vu.lt

Oprof. Dr. Danute Balshaityte

e-mail: danubals@takas.lt

Tel. 00370 37 422 523, Fax: 00370 37 423 222


16.

Uniwersytet Wileński / Litwa

Filologia polska

2008/2013



09.0

www.vu.lt

Milda Girdzijauskaite

e-mail: milda.girdzijauskaite@cr.vu.lt

Tel. 00370 5 268 7048, Fax 00370 5 268 7069


17.

Uniwersytet w Goteborgu / Szwecja

Matematyka

2007/2008



11.1

www.gu.se

Johan Ahlgern

e-mail: johan.ahlgren@adm.gu.se

e-mail: erasmus@gu.se

Tel. 0046 31 772 5371, Fax 0046 31 16 19 73



18.

Uniwersytet Wileński/ Litwa

Filologia rosyjska

2008/2013



09.0

www.vu.lt

Prof. dr hab. Eleonora Hassan

e-mail: eleonora.lassan@flf.vu.lt

Tel. 00370 5 2711112, Fax 00370 5 2687225


19.

Hochschule Mittweida/ Niemcy

Filia UJK

Ekonomia


2007/2013

04.0

www.htwm.de

Saskia Langhammer, Akademisches Auslandsamt

Tel. 0049 3727 581204, fax 0049 3727 581310

e-mail: langhamm@htwm.de

Marion Dienerowitz

e-mail: dienerow@htwm.de


20.

Odense Seminarium/Dania

Pedagogika,

Filologia angielska,

Filologia germańska

2008/2013



05.0

09.9


www.cvufyn.dk

Mr. Leif Tvilum

e-mail: letv@cvufyn.dk

Tel. 0045 6520 1926, Fax 0045 66 16 7069


21.

Uniwersytet w Vigo / Hiszpania

Filologia angielska

2007/2010



09.9

www.uvigo.es/relaciones/index.en.htm

Javier Perez-Guerra

e-mail: jperez@uvigo.es



22.

Uniwersytet w Koln/ Niemcy

Pedagogika

2006/2010



05.0

www.uni-koeln.de/

Christiane Biehl, M.A – Institutional Coordinator

Email: c.biegl@verw.uni-koeln.de


23.

Uniwersytet w Usti Nad Labem/ Czechy

Muzyka

2007/2011



03.2

http://en.ujep.cz/

Mgr Hana Tomkova- Erasmus Coordinator

e-mail: tomkova@rek.ujep.cz


24.

Uniwersytet w Ruzemberoku / Słowacja

Pedagogika, Nauki medyczne

2007/2010



05.0

www.ku.sk/en/

PhDr. Dalibor Mikulas- Erasmus Institutional Coordinator e-mail: dalibor.mikulas@fphil.ku.sk



25.

Uniwersytet Dundee/ Wielka Brytania

Nauki przyrodnicze

2008/2013



13.0

www.abertay.ac.uk/

Ms Louise Irving – Institutional Erasmu Coordinator

e-mail: l.irving@abertay.ac.uk


26.

University of Pardubice/ Czechy

Języki obce

Historia


2008/2013

09.0

08.3


www.upce.cz

Prof. Dr Karel Rydl, Pro- Decanus Faculty of Arts and Philosophy for Foreign Cooperation

e-mail: karel.rydl@upce.cz





Stan na dzień 06.01.2009r.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna